Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
1721. 02. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BSportovní klub Jihlava B
1721. 02. 2021 17:00SKST Třešť DSK Telč B
1721. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Zhoř A
1721. 02. 2021 17:00Slavoj Polná CTJ Věžnice A
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Sokol Batelov A
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASlavoj Polná C
1828. 02. 2021 17:00TJ Věžnice ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
1828. 02. 2021 17:00TJ Zhoř ASKST Třešť D
1828. 02. 2021 17:00SK Telč BTJ Sokol Kamenice B
1828. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1907. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1907. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASK Telč B
1907. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Zhoř A
1907. 03. 2021 17:00SKST Třešť DTJ Věžnice A
1907. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1907. 03. 2021 17:00Slavoj Polná CTJ Sokol Batelov A
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSlavoj Polná C
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASKST Třešť D
2014. 03. 2021 17:00TJ Věžnice ATJ Sokol Kamenice B
2014. 03. 2021 17:00TJ Zhoř ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
2014. 03. 2021 17:00SK Telč BSportovní klub Jihlava B
Regionální přebor II. třídy
1721. 02. 2021 17:00TJ Věžnice BTJ Velký Beranov 1975, z.s.
1721. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTělocvičná jednota Sokol Puklice B
1721. 02. 2021 17:00TJ Kozlov ATJ Sokol Kamenice C
1721. 02. 2021 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVASK Telč C
1721. 02. 2021 17:00SKST Třešť ESportovní klub Jihlava C
1828. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava CTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
1828. 02. 2021 17:00SK Telč CTJ Kozlov A
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice CTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTJ Věžnice B
1828. 02. 2021 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
1907. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTělocvičná jednota Sokol Puklice B
1907. 03. 2021 17:00TJ Věžnice BTJ Sokol Kamenice C
1907. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CSK Telč C
1907. 03. 2021 17:00TJ Kozlov ASportovní klub Jihlava C
1907. 03. 2021 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVASKST Třešť E
2014. 03. 2021 17:00SKST Třešť ETJ Kozlov A
2014. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava CTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
2014. 03. 2021 17:00SK Telč CTJ Věžnice B
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice CTělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTJ Velký Beranov 1975, z.s.
Regionální přebor III. třídy
1721. 02. 2021 17:00TJ Kozlov BTělocvičná jednota Sokol Puklice C
1721. 02. 2021 17:00SK Telč DTJ Sokol Batelov C
1721. 02. 2021 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Kamenice D
1721. 02. 2021 17:00Slavoj Polná DSK Bítovčice
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Kamenice E
1721. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CSportovní klub Jihlava D
1828. 02. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Sokol Batelov B
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice ESlavoj Polná D
1828. 02. 2021 17:00SK BítovčiceTJ Zhoř B
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice DSK Telč D
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CTJ Kozlov B
1907. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CTělocvičná jednota Sokol Puklice C
1907. 03. 2021 17:00TJ Kozlov BTJ Sokol Kamenice D
1907. 03. 2021 17:00SK Telč DSK Bítovčice
1907. 03. 2021 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Kamenice E
1907. 03. 2021 17:00Slavoj Polná DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1907. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov BSportovní klub Jihlava D
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CTJ Sokol Batelov B
2014. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava DSlavoj Polná D
2014. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Zhoř B
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice ESK Telč D
2014. 03. 2021 17:00SK BítovčiceTJ Kozlov B
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice DTJ Sokol Batelov C

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy