Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
104. 10. 2020 17:00TJ Zhoř ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
104. 10. 2020 17:00TJ Věžnice ASK Telč B9:9
104. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASportovní klub Jihlava B12:6
104. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
104. 10. 2020 17:00Slavoj Polná CTJ Sokol Kamenice B2:16
104. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASKST Třešť D5:13
211. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSKST Třešť D4:14
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BTělocvičná jednota Sokol Puklice A14:4
211. 10. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASlavoj Polná C
211. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Sokol Batelov A15:3
211. 10. 2020 17:00SK Telč BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A11:7
211. 10. 2020 17:00TJ Zhoř ATJ Věžnice A
318. 10. 2020 17:00TJ Věžnice ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
318. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Zhoř A
318. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASK Telč B
318. 10. 2020 17:00Slavoj Polná CSportovní klub Jihlava B
318. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
318. 10. 2020 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Kamenice B
425. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Sokol Kamenice B
425. 10. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASKST Třešť D
425. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTělocvičná jednota Sokol Puklice A
425. 10. 2020 17:00SK Telč BSlavoj Polná C
425. 10. 2020 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Batelov A
425. 10. 2020 17:00TJ Věžnice ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
501. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
501. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Věžnice A
501. 11. 2020 17:00Slavoj Polná CTJ Zhoř A
501. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASK Telč B
501. 11. 2020 17:00SKST Třešť DSportovní klub Jihlava B
501. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
608. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
608. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Sokol Kamenice B
608. 11. 2020 17:00SK Telč BSKST Třešť D
608. 11. 2020 17:00TJ Zhoř ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
608. 11. 2020 17:00TJ Věžnice ASlavoj Polná C
608. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Sokol Batelov A
715. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
715. 11. 2020 17:00Slavoj Polná CTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
715. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Věžnice A
715. 11. 2020 17:00SKST Třešť DTJ Zhoř A
715. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BSK Telč B
715. 11. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASportovní klub Jihlava B
822. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSportovní klub Jihlava B
822. 11. 2020 17:00SK Telč BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
822. 11. 2020 17:00TJ Zhoř ATJ Sokol Kamenice B
822. 11. 2020 17:00TJ Věžnice ASKST Třešť D
822. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
822. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASlavoj Polná C
929. 11. 2020 17:00Slavoj Polná CTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
929. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Sokol Batelov A
929. 11. 2020 17:00SKST Třešť DTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
929. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Věžnice A
929. 11. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Zhoř A
929. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BSK Telč B
1006. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSK Telč B
1006. 12. 2020 17:00TJ Zhoř ASportovní klub Jihlava B
1006. 12. 2020 17:00TJ Věžnice ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1006. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Sokol Kamenice B
1006. 12. 2020 17:00TJ Sokol Batelov ASKST Třešť D
1006. 12. 2020 17:00Slavoj Polná CTělocvičná jednota Sokol Puklice A
1113. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1113. 12. 2020 17:00SKST Třešť DSlavoj Polná C
1113. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Sokol Batelov A
1113. 12. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1113. 12. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Věžnice A
1113. 12. 2020 17:00SK Telč BTJ Zhoř A
1210. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Zhoř A
1210. 01. 2021 17:00SK Telč BTJ Věžnice A
1210. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1210. 01. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Sokol Batelov A
1210. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BSlavoj Polná C
1210. 01. 2021 17:00SKST Třešť DTělocvičná jednota Sokol Puklice A
1317. 01. 2021 17:00SKST Třešť DTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1317. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Sokol Kamenice B
1317. 01. 2021 17:00Slavoj Polná CSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1317. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ASportovní klub Jihlava B
1317. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASK Telč B
1317. 01. 2021 17:00TJ Věžnice ATJ Zhoř A
1424. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Věžnice A
1424. 01. 2021 17:00TJ Zhoř ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1424. 01. 2021 17:00SK Telč BTJ Sokol Batelov A
1424. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BSlavoj Polná C
1424. 01. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
1424. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BSKST Třešť D
1531. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1531. 01. 2021 17:00SKST Třešť DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1531. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASportovní klub Jihlava B
1531. 01. 2021 17:00Slavoj Polná CSK Telč B
1531. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Zhoř A
1531. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ATJ Věžnice A
1614. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1614. 02. 2021 17:00TJ Věžnice ATJ Sokol Batelov A
1614. 02. 2021 17:00TJ Zhoř ASlavoj Polná C
1614. 02. 2021 17:00SK Telč BTělocvičná jednota Sokol Puklice A
1614. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BSKST Třešť D
1614. 02. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Sokol Kamenice B
1721. 02. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BSportovní klub Jihlava B
1721. 02. 2021 17:00SKST Třešť DSK Telč B
1721. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATJ Zhoř A
1721. 02. 2021 17:00Slavoj Polná CTJ Věžnice A
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTJ Sokol Batelov A
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASlavoj Polná C
1828. 02. 2021 17:00TJ Věžnice ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
1828. 02. 2021 17:00TJ Zhoř ASKST Třešť D
1828. 02. 2021 17:00SK Telč BTJ Sokol Kamenice B
1828. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
1907. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
1907. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ASK Telč B
1907. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BTJ Zhoř A
1907. 03. 2021 17:00SKST Třešť DTJ Věžnice A
1907. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
1907. 03. 2021 17:00Slavoj Polná CTJ Sokol Batelov A
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BSlavoj Polná C
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATělocvičná jednota Sokol Puklice A
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASKST Třešť D
2014. 03. 2021 17:00TJ Věžnice ATJ Sokol Kamenice B
2014. 03. 2021 17:00TJ Zhoř ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
2014. 03. 2021 17:00SK Telč BSportovní klub Jihlava B
2121. 03. 2021 17:00SK Telč BTělocvičná jednota Sokol Brtnice B
2121. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava BTJ Zhoř A
2121. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou ATJ Věžnice A
2121. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov A
2121. 03. 2021 17:00SKST Třešť DTJ Sokol Batelov A
2121. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice ASlavoj Polná C
2228. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice BTělocvičná jednota Sokol Puklice A
2228. 03. 2021 17:00Slavoj Polná CSKST Třešť D
2228. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov ATJ Sokol Kamenice B
2228. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov ASK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou A
2228. 03. 2021 17:00TJ Věžnice ASportovní klub Jihlava B
2228. 03. 2021 17:00TJ Zhoř ASK Telč B
Regionální přebor II. třídy
104. 10. 2020 17:00SK Telč CTělocvičná jednota Sokol Puklice B11:7
104. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava CTJ Velký Beranov 1975, z.s.12:6
104. 10. 2020 17:00SKST Třešť ETělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
104. 10. 2020 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVATJ Věžnice B13:5
104. 10. 2020 17:00TJ Kozlov ATělocvičná jednota Sokol Brtnice C15:3
211. 10. 2020 17:00TJ Věžnice BTJ Kozlov A3:15
211. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
211. 10. 2020 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.SKST Třešť E4:14
211. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BSportovní klub Jihlava C8:10
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice CSK Telč C
318. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava CTJ Sokol Kamenice C
318. 10. 2020 17:00SKST Třešť ETělocvičná jednota Sokol Puklice B
318. 10. 2020 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVATJ Velký Beranov 1975, z.s.
318. 10. 2020 17:00TJ Kozlov ATělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
318. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTJ Věžnice B
425. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
425. 10. 2020 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.TJ Kozlov A
425. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
425. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice CSKST Třešť E
425. 10. 2020 17:00SK Telč CSportovní klub Jihlava C
501. 11. 2020 17:00SKST Třešť ESK Telč C
501. 11. 2020 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVATJ Sokol Kamenice C
501. 11. 2020 17:00TJ Kozlov ATělocvičná jednota Sokol Puklice B
501. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTJ Velký Beranov 1975, z.s.
501. 11. 2020 17:00TJ Věžnice BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
608. 11. 2020 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.TJ Věžnice B
608. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
608. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice CTJ Kozlov A
608. 11. 2020 17:00SK Telč CTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
608. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava CSKST Třešť E
715. 11. 2020 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVASportovní klub Jihlava C
715. 11. 2020 17:00TJ Kozlov ASK Telč C
715. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTJ Sokol Kamenice C
715. 11. 2020 17:00TJ Věžnice BTělocvičná jednota Sokol Puklice B
715. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTJ Velký Beranov 1975, z.s.
822. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
822. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice CTJ Věžnice B
822. 11. 2020 17:00SK Telč CTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
822. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava CTJ Kozlov A
822. 11. 2020 17:00SKST Třešť ETělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
929. 11. 2020 17:00TJ Kozlov ASKST Třešť E
929. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CSportovní klub Jihlava C
929. 11. 2020 17:00TJ Věžnice BSK Telč C
929. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTJ Sokol Kamenice C
929. 11. 2020 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Puklice B
1006. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice CTJ Velký Beranov 1975, z.s.
1006. 12. 2020 17:00SK Telč CTělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
1006. 12. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava CTJ Věžnice B
1006. 12. 2020 17:00SKST Třešť ETělocvičná jednota Sokol Brtnice C
1006. 12. 2020 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVATJ Kozlov A
1113. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
1113. 12. 2020 17:00TJ Věžnice BSKST Třešť E
1113. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BSportovní klub Jihlava C
1113. 12. 2020 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.SK Telč C
1113. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTJ Sokol Kamenice C
1210. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BSK Telč C
1210. 01. 2021 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.Sportovní klub Jihlava C
1210. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BSKST Třešť E
1210. 01. 2021 17:00TJ Věžnice BTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
1210. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTJ Kozlov A
1317. 01. 2021 17:00TJ Kozlov ATJ Věžnice B
1317. 01. 2021 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVATělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
1317. 01. 2021 17:00SKST Třešť ETJ Velký Beranov 1975, z.s.
1317. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava CTělocvičná jednota Sokol Puklice B
1317. 01. 2021 17:00SK Telč CTJ Sokol Kamenice C
1424. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice CSportovní klub Jihlava C
1424. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BSKST Třešť E
1424. 01. 2021 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
1424. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTJ Kozlov A
1424. 01. 2021 17:00TJ Věžnice BTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
1531. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
1531. 01. 2021 17:00TJ Kozlov ATJ Velký Beranov 1975, z.s.
1531. 01. 2021 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVATělocvičná jednota Sokol Puklice B
1531. 01. 2021 17:00SKST Třešť ETJ Sokol Kamenice C
1531. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava CSK Telč C
1614. 02. 2021 17:00SK Telč CSKST Třešť E
1614. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice CTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
1614. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTJ Kozlov A
1614. 02. 2021 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Brtnice C
1614. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTJ Věžnice B
1721. 02. 2021 17:00TJ Věžnice BTJ Velký Beranov 1975, z.s.
1721. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CTělocvičná jednota Sokol Puklice B
1721. 02. 2021 17:00TJ Kozlov ATJ Sokol Kamenice C
1721. 02. 2021 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVASK Telč C
1721. 02. 2021 17:00SKST Třešť ESportovní klub Jihlava C
1828. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava CTělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
1828. 02. 2021 17:00SK Telč CTJ Kozlov A
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice CTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTJ Věžnice B
1828. 02. 2021 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
1907. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BTělocvičná jednota Sokol Puklice B
1907. 03. 2021 17:00TJ Věžnice BTJ Sokol Kamenice C
1907. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CSK Telč C
1907. 03. 2021 17:00TJ Kozlov ASportovní klub Jihlava C
1907. 03. 2021 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVASKST Třešť E
2014. 03. 2021 17:00SKST Třešť ETJ Kozlov A
2014. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava CTělocvičná jednota Sokol Brtnice C
2014. 03. 2021 17:00SK Telč CTJ Věžnice B
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice CTělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice BTJ Velký Beranov 1975, z.s.
2121. 03. 2021 17:00TJ Velký Beranov 1975, z.s.TJ Sokol Kamenice C
2121. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov BSK Telč C
2121. 03. 2021 17:00TJ Věžnice BSportovní klub Jihlava C
2121. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Brtnice CSKST Třešť E
2121. 03. 2021 17:00TJ Kozlov ATělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVA
2228. 03. 2021 17:00Tělovýchovná jednota EKONOM JIHLAVATělocvičná jednota Sokol Brtnice C
2228. 03. 2021 17:00SKST Třešť ETJ Věžnice B
2228. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava CTělocvičná jednota Sokol Bedřichov B
2228. 03. 2021 17:00SK Telč CTJ Velký Beranov 1975, z.s.
2228. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice CTělocvičná jednota Sokol Puklice B
Regionální přebor III. třídy
104. 10. 2020 17:00SK BítovčiceTělocvičná jednota Sokol Puklice C9:9
128. 09. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice ETJ Sokol Kamenice D8:10
104. 10. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Sokol Batelov C13:5
105. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Kozlov B13:5
104. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov BSK Telč D14:4
104. 10. 2020 17:00Slavoj Polná DTJ Zhoř B13:5
211. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CTJ Zhoř B10:8
211. 10. 2020 17:00SK Telč DSlavoj Polná D
211. 10. 2020 17:00TJ Kozlov BTJ Sokol Batelov B5:13
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov CSportovní klub Jihlava D
211. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B11:7
211. 10. 2020 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Kamenice E17:1
318. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice ETělocvičná jednota Sokol Puklice C
318. 10. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BSK Bítovčice
318. 10. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Kamenice D
318. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Batelov C
318. 10. 2020 17:00Slavoj Polná DTJ Kozlov B
318. 10. 2020 17:00TJ Zhoř BSK Telč D
425. 10. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CSK Telč D
425. 10. 2020 17:00TJ Kozlov BTJ Zhoř B
425. 10. 2020 17:00TJ Sokol Batelov CSlavoj Polná D
425. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice DTJ Sokol Batelov B
425. 10. 2020 17:00SK BítovčiceSportovní klub Jihlava D
425. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice ESK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
501. 11. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTělocvičná jednota Sokol Puklice C
501. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Kamenice E
501. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov BSK Bítovčice
501. 11. 2020 17:00Slavoj Polná DTJ Sokol Kamenice D
501. 11. 2020 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Batelov C
501. 11. 2020 17:00SK Telč DTJ Kozlov B
608. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CTJ Kozlov B
608. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov CSK Telč D
608. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice DTJ Zhoř B
608. 11. 2020 17:00SK BítovčiceSlavoj Polná D
608. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice ETJ Sokol Batelov B
608. 11. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BSportovní klub Jihlava D
715. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava DTělocvičná jednota Sokol Puklice C
715. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
715. 11. 2020 17:00Slavoj Polná DTJ Sokol Kamenice E
715. 11. 2020 17:00TJ Zhoř BSK Bítovčice
715. 11. 2020 17:00SK Telč DTJ Sokol Kamenice D
715. 11. 2020 17:00TJ Kozlov BTJ Sokol Batelov C
822. 11. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CTJ Sokol Batelov C
822. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice DTJ Kozlov B
822. 11. 2020 17:00SK BítovčiceSK Telč D
822. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice ETJ Zhoř B
822. 11. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BSlavoj Polná D
822. 11. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Batelov B
929. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov BTělocvičná jednota Sokol Puklice C
929. 11. 2020 17:00Slavoj Polná DSportovní klub Jihlava D
929. 11. 2020 17:00TJ Zhoř BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
929. 11. 2020 17:00SK Telč DTJ Sokol Kamenice E
929. 11. 2020 17:00TJ Kozlov BSK Bítovčice
929. 11. 2020 17:00TJ Sokol Batelov CTJ Sokol Kamenice D
1006. 12. 2020 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CTJ Sokol Kamenice D
1006. 12. 2020 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Batelov C
1006. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice ETJ Kozlov B
1006. 12. 2020 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BSK Telč D
1006. 12. 2020 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Zhoř B
1006. 12. 2020 17:00TJ Sokol Batelov BSlavoj Polná D
1113. 12. 2020 17:00Slavoj Polná DTělocvičná jednota Sokol Puklice C
1113. 12. 2020 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Batelov B
1113. 12. 2020 17:00SK Telč DSportovní klub Jihlava D
1113. 12. 2020 17:00TJ Kozlov BSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1113. 12. 2020 17:00TJ Sokol Batelov CTJ Sokol Kamenice E
1113. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice DSK Bítovčice
1210. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CSK Bítovčice
1230. 09. 2020 17:00TJ Sokol Kamenice DTJ Sokol Kamenice E
1210. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1210. 01. 2021 17:00TJ Kozlov BSportovní klub Jihlava D
1210. 01. 2021 17:00SK Telč DTJ Sokol Batelov B
1210. 01. 2021 17:00TJ Zhoř BSlavoj Polná D
1317. 01. 2021 17:00TJ Zhoř BTělocvičná jednota Sokol Puklice C
1317. 01. 2021 17:00Slavoj Polná DSK Telč D
1317. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Kozlov B
1317. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava DTJ Sokol Batelov C
1317. 01. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Sokol Kamenice D
1317. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice ESK Bítovčice
1424. 01. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CTJ Sokol Kamenice E
1424. 01. 2021 17:00SK BítovčiceSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1424. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice DSportovní klub Jihlava D
1424. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CTJ Sokol Batelov B
1424. 01. 2021 17:00TJ Kozlov BSlavoj Polná D
1424. 01. 2021 17:00SK Telč DTJ Zhoř B
1531. 01. 2021 17:00SK Telč DTělocvičná jednota Sokol Puklice C
1531. 01. 2021 17:00TJ Zhoř BTJ Kozlov B
1531. 01. 2021 17:00Slavoj Polná DTJ Sokol Batelov C
1531. 01. 2021 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Kamenice D
1531. 01. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava DSK Bítovčice
1531. 01. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Sokol Kamenice E
1614. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1614. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice ESportovní klub Jihlava D
1614. 02. 2021 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Batelov B
1614. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice DSlavoj Polná D
1614. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CTJ Zhoř B
1614. 02. 2021 17:00TJ Kozlov BSK Telč D
1721. 02. 2021 17:00TJ Kozlov BTělocvičná jednota Sokol Puklice C
1721. 02. 2021 17:00SK Telč DTJ Sokol Batelov C
1721. 02. 2021 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Kamenice D
1721. 02. 2021 17:00Slavoj Polná DSK Bítovčice
1721. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Sokol Kamenice E
1721. 02. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1828. 02. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CSportovní klub Jihlava D
1828. 02. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Sokol Batelov B
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice ESlavoj Polná D
1828. 02. 2021 17:00SK BítovčiceTJ Zhoř B
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice DSK Telč D
1828. 02. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CTJ Kozlov B
1907. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CTělocvičná jednota Sokol Puklice C
1907. 03. 2021 17:00TJ Kozlov BTJ Sokol Kamenice D
1907. 03. 2021 17:00SK Telč DSK Bítovčice
1907. 03. 2021 17:00TJ Zhoř BTJ Sokol Kamenice E
1907. 03. 2021 17:00Slavoj Polná DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
1907. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov BSportovní klub Jihlava D
2014. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CTJ Sokol Batelov B
2014. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava DSlavoj Polná D
2014. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Zhoř B
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice ESK Telč D
2014. 03. 2021 17:00SK BítovčiceTJ Kozlov B
2014. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice DTJ Sokol Batelov C
2121. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice DTělocvičná jednota Sokol Puklice C
2121. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov CSK Bítovčice
2121. 03. 2021 17:00TJ Kozlov BTJ Sokol Kamenice E
2121. 03. 2021 17:00SK Telč DSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B
2121. 03. 2021 17:00TJ Zhoř BSportovní klub Jihlava D
2121. 03. 2021 17:00Slavoj Polná DTJ Sokol Batelov B
2228. 03. 2021 17:00Tělocvičná jednota Sokol Puklice CSlavoj Polná D
2228. 03. 2021 17:00TJ Sokol Batelov BTJ Zhoř B
2228. 03. 2021 17:00Sportovní klub Jihlava DSK Telč D
2228. 03. 2021 17:00SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BTJ Kozlov B
2228. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kamenice ETJ Sokol Batelov C
2228. 03. 2021 17:00SK BítovčiceTJ Sokol Kamenice D

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy