Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1.třídy
125. 10. 2020 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
124. 10. 2020 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ATJ Mikulovice A
124. 10. 2020 17:00
odloženo
TJ Třebenice BTJ Sokol Výčapy
125. 10. 2020 10:00
odloženo
TJ Vladislav ASK Římov A
123. 10. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"TJ Sokol Moravské Budějovice C
231. 10. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BTJ Sokol Moravské Budějovice C
230. 10. 2020 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
231. 10. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapyTJ Vladislav A
231. 10. 2020 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ATJ Třebenice B
201. 11. 2020 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Sokol Hrotovice A
307. 11. 2020 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
307. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Třebenice BSokol Dukovany A
308. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Vladislav ATJ Mikulovice A
306. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"TJ Sokol Výčapy
306. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CSK Římov A
414. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BSK Římov A
414. 11. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapyTJ Sokol Moravské Budějovice C
414. 11. 2020 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
415. 11. 2020 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Vladislav A
414. 11. 2020 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ATJ Třebenice B
521. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Třebenice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
522. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Vladislav ATJ Sokol Hrotovice A
520. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"Sokol Dukovany A
520. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Mikulovice A
520. 11. 2020 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Sokol Výčapy
628. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BTJ Sokol Výčapy
628. 11. 2020 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ASK Římov A
629. 11. 2020 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Sokol Moravské Budějovice C
628. 11. 2020 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
628. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Třebenice BTJ Vladislav A
706. 12. 2020 10:00
odloženo
TJ Vladislav ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
704. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"TJ Třebenice B
704. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Hrotovice A
704. 12. 2020 18:00
odloženo
SK Římov ASokol Dukovany A
705. 12. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapyTJ Mikulovice A
812. 12. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BTJ Mikulovice A
813. 12. 2020 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Sokol Výčapy
812. 12. 2020 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ASK Římov A
812. 12. 2020 17:00
odloženo
TJ Třebenice BTJ Sokol Moravské Budějovice C
813. 12. 2020 10:00
odloženo
TJ Vladislav ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
908. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
908. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Vladislav A
908. 01. 2021 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Třebenice B
909. 01. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapyTJ Sokol Hrotovice A
909. 01. 2021 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ASokol Dukovany A
1016. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BSokol Dukovany A
1016. 01. 2021 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ATJ Sokol Hrotovice A
1016. 01. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapyTJ Třebenice B
1015. 01. 2021 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Vladislav A
1015. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
1122. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
1122. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"SK Římov A
1124. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Vladislav ATJ Sokol Výčapy
1123. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Třebenice BTJ Mikulovice A
1123. 01. 2021 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ASokol Dukovany A
1230. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BTJ Sokol Hrotovice A
1231. 01. 2021 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Třebenice B
1230. 01. 2021 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ATJ Vladislav A
1230. 01. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapyTJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
1229. 01. 2021 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Sokol Moravské Budějovice C
1305. 02. 2021 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
1305. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Sokol Výčapy
1305. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"TJ Mikulovice A
1307. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Vladislav ASokol Dukovany A
1306. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Třebenice BTJ Sokol Hrotovice A
1413. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BTJ Třebenice B
1413. 02. 2021 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ATJ Vladislav A
1414. 02. 2021 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
1413. 02. 2021 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ATJ Sokol Moravské Budějovice C
1413. 02. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapySK Římov A
1520. 02. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapyTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
1519. 02. 2021 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Mikulovice A
1519. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CSokol Dukovany A
1519. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"TJ Sokol Hrotovice A
1521. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Vladislav ATJ Třebenice B
1627. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BTJ Vladislav A
1627. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Třebenice BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
1627. 02. 2021 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ATJ Sokol Moravské Budějovice C
1628. 02. 2021 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ASK Římov A
1627. 02. 2021 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ATJ Sokol Výčapy
1706. 03. 2021 17:30
odloženo
TJ Mikulovice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou B
1706. 03. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol VýčapySokol Dukovany A
1705. 03. 2021 18:00
odloženo
SK Římov ATJ Sokol Hrotovice A
1705. 03. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice CTJ Třebenice B
1705. 03. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"TJ Vladislav A
1813. 03. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou "B"
1814. 03. 2021 10:00
odloženo
TJ Vladislav ATJ Sokol Moravské Budějovice C
1813. 03. 2021 17:00
odloženo
TJ Třebenice BSK Římov A
1813. 03. 2021 16:00
odloženo
TJ Sokol Hrotovice ATJ Sokol Výčapy
1814. 03. 2021 09:00
odloženo
Sokol Dukovany ATJ Mikulovice A
Regionální soutěž 2.třídy
123. 10. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CTJ Sokol Želetava A
125. 10. 2020 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ATJ Sokol Moravské Budějovice D
124. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebenice CSDH Číměř A
124. 10. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ATJ Třebíč C
124. 10. 2020 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"TJ Sokol Rapotice A
231. 10. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ATJ Sokol Rapotice A
201. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Třebíč CSDH Bochovice "A"
230. 10. 2020 18:30
odloženo
SDH Číměř ATJ Sokol Stařeč A
201. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DTJ Třebenice C
230. 10. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CSK BOB Team Třebíč A
308. 11. 2020 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ATJ Sokol Želetava A
307. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebenice CTJ Sokol Jemnice C
307. 11. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ATJ Sokol Moravské Budějovice D
307. 11. 2020 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"SDH Číměř A
307. 11. 2020 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ATJ Třebíč C
414. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ATJ Třebíč C
413. 11. 2020 18:30
odloženo
SDH Číměř ATJ Sokol Rapotice A
415. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DSDH Bochovice "A"
413. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CTJ Sokol Stařeč A
415. 11. 2020 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ATJ Třebenice C
521. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebenice CTJ Sokol Želetava A
521. 11. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ASK BOB Team Třebíč A
521. 11. 2020 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"TJ Sokol Jemnice C
521. 11. 2020 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ATJ Sokol Moravské Budějovice D
522. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Třebíč CSDH Číměř A
628. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ASDH Číměř A
629. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DTJ Třebíč C
627. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CTJ Sokol Rapotice A
629. 11. 2020 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ASDH Bochovice "A"
628. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebenice CTJ Sokol Stařeč A
705. 12. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ATJ Sokol Želetava A
705. 12. 2020 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"TJ Třebenice C
705. 12. 2020 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ASK BOB Team Třebíč A
706. 12. 2020 10:00
odloženo
TJ Třebíč CTJ Sokol Jemnice C
704. 12. 2020 18:30
odloženo
SDH Číměř ATJ Sokol Moravské Budějovice D
812. 12. 2020 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ATJ Sokol Moravské Budějovice D
811. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CSDH Číměř A
813. 12. 2020 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ATJ Třebíč C
812. 12. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebenice CTJ Sokol Rapotice A
812. 12. 2020 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ASDH Bochovice "A"
909. 01. 2021 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"TJ Sokol Želetava A
909. 01. 2021 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ATJ Sokol Stařeč A
910. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč CTJ Třebenice C
908. 01. 2021 18:30
odloženo
SDH Číměř ASK BOB Team Třebíč A
910. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DTJ Sokol Jemnice C
1016. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ATJ Sokol Jemnice C
1017. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DSK BOB Team Třebíč A
1015. 01. 2021 18:30
odloženo
SDH Číměř ATJ Třebenice C
1017. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč CTJ Sokol Stařeč A
1016. 01. 2021 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ASDH Bochovice "A"
1123. 01. 2021 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ATJ Sokol Želetava A
1123. 01. 2021 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"TJ Třebíč C
1123. 01. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ASDH Číměř A
1123. 01. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebenice CTJ Sokol Moravské Budějovice D
1124. 01. 2021 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ATJ Sokol Jemnice C
1230. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ASK BOB Team Třebíč A
1229. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CTJ Třebenice C
1231. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DTJ Sokol Stařeč A
1229. 01. 2021 18:30
odloženo
SDH Číměř ASDH Bochovice "A"
1231. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč CTJ Sokol Rapotice A
1307. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč CTJ Sokol Želetava A
1306. 02. 2021 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ASDH Číměř A
1306. 02. 2021 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"TJ Sokol Moravské Budějovice D
1306. 02. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ATJ Sokol Jemnice C
1306. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebenice CSK BOB Team Třebíč A
1413. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ATJ Třebenice C
1414. 02. 2021 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ATJ Sokol Stařeč A
1412. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CSDH Bochovice "A"
1414. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DTJ Sokol Rapotice A
1412. 02. 2021 18:30
odloženo
SDH Číměř ATJ Třebíč C
1519. 02. 2021 18:30
odloženo
SDH Číměř ATJ Sokol Želetava A
1521. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč CTJ Sokol Moravské Budějovice D
1520. 02. 2021 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ATJ Sokol Jemnice C
1520. 02. 2021 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"SK BOB Team Třebíč A
1520. 02. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ATJ Třebenice C
1627. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ATJ Sokol Stařeč A
1627. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebenice CSDH Bochovice "A"
1628. 02. 2021 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ATJ Sokol Rapotice A
1626. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CTJ Třebíč C
1628. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DSDH Číměř A
1707. 03. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Moravské Budějovice DTJ Sokol Želetava A
1705. 03. 2021 18:30
odloženo
SDH Číměř ATJ Sokol Jemnice C
1707. 03. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč CSK BOB Team Třebíč A
1706. 03. 2021 16:30
odloženo
TJ Sokol Rapotice ATJ Třebenice C
1706. 03. 2021 17:00
odloženo
SDH Bochovice "A"TJ Sokol Stařeč A
1813. 03. 2021 17:00
odloženo
TJ Sokol Želetava ASDH Bochovice "A"
1813. 03. 2021 17:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč ATJ Sokol Rapotice A
1813. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebenice CTJ Třebíč C
1814. 03. 2021 14:00
odloženo
SK BOB Team Třebíč ASDH Číměř A
1812. 03. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Jemnice CTJ Sokol Moravské Budějovice D
Regionální soutěž 3.třídy
125. 10. 2020 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"ST SDH Trnava A
123. 10. 2020 18:00
odloženo
SK Římov BTJ Mikulovice B
124. 10. 2020 17:30
odloženo
KST Střítež ATJ Sokol Březník A
124. 10. 2020 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BSK BOB Team Třebíč B
125. 10. 2020 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou ATJ Nárameč A
231. 10. 2020 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ATJ Nárameč A
201. 11. 2020 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BTJ Sokol Kralice nad Oslavou A
231. 10. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník ATJ Sokol Stařeč B
231. 10. 2020 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BKST Střítež A
201. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"SK Římov B
306. 11. 2020 18:00
odloženo
SK Římov BST SDH Trnava A
307. 11. 2020 17:30
odloženo
KST Střítež ATJ Lukov "B"
307. 11. 2020 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BTJ Mikulovice B
308. 11. 2020 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou ATJ Sokol Březník A
307. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Nárameč ASK BOB Team Třebíč B
414. 11. 2020 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ASK BOB Team Třebíč B
414. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník ATJ Nárameč A
414. 11. 2020 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BTJ Sokol Kralice nad Oslavou A
415. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"TJ Sokol Stařeč B
413. 11. 2020 18:00
odloženo
SK Římov BKST Střítež A
521. 11. 2020 17:30
odloženo
KST Střítež AST SDH Trnava A
521. 11. 2020 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BSK Římov B
522. 11. 2020 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou ATJ Lukov "B"
521. 11. 2020 17:00
odloženo
TJ Nárameč ATJ Mikulovice B
522. 11. 2020 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BTJ Sokol Březník A
628. 11. 2020 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ATJ Sokol Březník A
628. 11. 2020 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BSK BOB Team Třebíč B
629. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"TJ Nárameč A
627. 11. 2020 18:00
odloženo
SK Římov BTJ Sokol Kralice nad Oslavou A
628. 11. 2020 17:30
odloženo
KST Střítež ATJ Sokol Stařeč B
705. 12. 2020 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BST SDH Trnava A
706. 12. 2020 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou AKST Střítež A
705. 12. 2020 17:00
odloženo
TJ Nárameč ASK Římov B
706. 12. 2020 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BTJ Lukov "B"
705. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník ATJ Mikulovice B
812. 12. 2020 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ATJ Mikulovice B
813. 12. 2020 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"TJ Sokol Březník A
811. 12. 2020 18:00
odloženo
SK Římov BSK BOB Team Třebíč B
812. 12. 2020 17:30
odloženo
KST Střítež ATJ Nárameč A
812. 12. 2020 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BTJ Sokol Kralice nad Oslavou A
910. 01. 2021 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou AST SDH Trnava A
909. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Nárameč ATJ Sokol Stařeč B
910. 01. 2021 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BKST Střítež A
909. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník ASK Římov B
909. 01. 2021 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BTJ Lukov "B"
1016. 01. 2021 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ATJ Lukov "B"
1016. 01. 2021 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BSK Římov B
1016. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník AKST Střítež A
1017. 01. 2021 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BTJ Sokol Stařeč B
1016. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Nárameč ATJ Sokol Kralice nad Oslavou A
1123. 01. 2021 17:00
odloženo
TJ Nárameč AST SDH Trnava A
1124. 01. 2021 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou ASK BOB Team Třebíč B
1123. 01. 2021 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BTJ Sokol Březník A
1123. 01. 2021 17:30
odloženo
KST Střítež ATJ Mikulovice B
1122. 01. 2021 18:00
odloženo
SK Římov BTJ Lukov "B"
1230. 01. 2021 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ASK Římov B
1231. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"KST Střítež A
1230. 01. 2021 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BTJ Sokol Stařeč B
1230. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník ATJ Sokol Kralice nad Oslavou A
1231. 01. 2021 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BTJ Nárameč A
1307. 02. 2021 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BST SDH Trnava A
1306. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Nárameč ATJ Sokol Březník A
1307. 02. 2021 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou ATJ Mikulovice B
1306. 02. 2021 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BTJ Lukov "B"
1306. 02. 2021 17:30
odloženo
KST Střítež ASK Římov B
1413. 02. 2021 18:00
odloženo
ST SDH Trnava AKST Střítež A
1412. 02. 2021 18:00
odloženo
SK Římov BTJ Sokol Stařeč B
1414. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"TJ Sokol Kralice nad Oslavou A
1413. 02. 2021 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BTJ Nárameč A
1413. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník ASK BOB Team Třebíč B
1520. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník AST SDH Trnava A
1521. 02. 2021 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BTJ Mikulovice B
1520. 02. 2021 17:00
odloženo
TJ Nárameč ATJ Lukov "B"
1521. 02. 2021 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou ASK Římov B
1520. 02. 2021 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BKST Střítež A
1627. 02. 2021 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ATJ Sokol Stařeč B
1627. 02. 2021 17:30
odloženo
KST Střítež ATJ Sokol Kralice nad Oslavou A
1626. 02. 2021 18:00
odloženo
SK Římov BTJ Nárameč A
1628. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"SK BOB Team Třebíč B
1627. 02. 2021 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BTJ Sokol Březník A
1706. 03. 2021 14:30
odloženo
TJ Mikulovice BST SDH Trnava A
1706. 03. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Březník ATJ Lukov "B"
1707. 03. 2021 14:30
odloženo
SK BOB Team Třebíč BSK Římov B
1706. 03. 2021 17:00
odloženo
TJ Nárameč AKST Střítež A
1707. 03. 2021 09:30
odloženo
TJ Sokol Kralice nad Oslavou ATJ Sokol Stařeč B
1813. 03. 2021 18:00
odloženo
ST SDH Trnava ATJ Sokol Kralice nad Oslavou A
1813. 03. 2021 13:30
odloženo
TJ Sokol Stařeč BTJ Nárameč A
1813. 03. 2021 17:30
odloženo
KST Střítež ASK BOB Team Třebíč B
1812. 03. 2021 18:00
odloženo
SK Římov BTJ Sokol Březník A
1814. 03. 2021 10:00
odloženo
TJ Lukov "B"TJ Mikulovice B
Regionální soutěž 4.třídy
124. 10. 2020 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
125. 10. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebíč DTJ Třebíč E
124. 10. 2020 14:30
odloženo
KST Střítež BTJ Vladislav B
123. 10. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CSK Římov C
123. 10. 2020 18:00
odloženo
SDH Bochovice BTJ Nárameč B
201. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CTJ Nárameč B
230. 10. 2020 18:00
odloženo
SK Římov CSDH Bochovice B
230. 10. 2020 19:15
odloženo
TJ Vladislav BTJ Sokol Stařeč C
201. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Třebíč EKST Střítež B
231. 10. 2020 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BTJ Třebíč D
308. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebíč DTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
307. 11. 2020 14:30
odloženo
KST Střítež BSokol Dukovany B
306. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CTJ Třebíč E
306. 11. 2020 18:00
odloženo
SDH Bochovice BTJ Vladislav B
307. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Nárameč BSK Římov C
415. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CSK Římov C
413. 11. 2020 19:15
odloženo
TJ Vladislav BTJ Nárameč B
415. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Třebíč ESDH Bochovice B
414. 11. 2020 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BTJ Sokol Stařeč C
415. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebíč DKST Střítež B
521. 11. 2020 14:30
odloženo
KST Střítež BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
520. 11. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CTJ Třebíč D
520. 11. 2020 18:00
odloženo
SDH Bochovice BSokol Dukovany B
521. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Nárameč BTJ Třebíč E
520. 11. 2020 18:00
odloženo
SK Římov CTJ Vladislav B
629. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CTJ Vladislav B
629. 11. 2020 10:00
odloženo
TJ Třebíč ESK Římov C
628. 11. 2020 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BTJ Nárameč B
629. 11. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebíč DSDH Bochovice B
628. 11. 2020 14:30
odloženo
KST Střítež BTJ Sokol Stařeč C
704. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
704. 12. 2020 18:00
odloženo
SDH Bochovice BKST Střítež B
705. 12. 2020 14:00
odloženo
TJ Nárameč BTJ Třebíč D
704. 12. 2020 18:00
odloženo
SK Římov CSokol Dukovany B
704. 12. 2020 19:15
odloženo
TJ Vladislav BTJ Třebíč E
813. 12. 2020 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CTJ Třebíč E
812. 12. 2020 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BTJ Vladislav B
813. 12. 2020 14:00
odloženo
TJ Třebíč DSK Římov C
812. 12. 2020 14:30
odloženo
KST Střítež BTJ Nárameč B
811. 12. 2020 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CSDH Bochovice B
908. 01. 2021 18:00
odloženo
SDH Bochovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
909. 01. 2021 14:00
odloženo
TJ Nárameč BTJ Sokol Stařeč C
908. 01. 2021 18:00
odloženo
SK Římov CKST Střítež B
908. 01. 2021 19:15
odloženo
TJ Vladislav BTJ Třebíč D
910. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč ESokol Dukovany B
1017. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CSokol Dukovany B
1017. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč ETJ Třebíč D
1015. 01. 2021 19:15
odloženo
TJ Vladislav BKST Střítež B
1015. 01. 2021 18:00
odloženo
SK Římov CTJ Sokol Stařeč C
1016. 01. 2021 14:00
odloženo
TJ Nárameč BSDH Bochovice B
1123. 01. 2021 14:00
odloženo
TJ Nárameč BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
1122. 01. 2021 18:00
odloženo
SDH Bochovice BSK Římov C
1122. 01. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CTJ Vladislav B
1123. 01. 2021 14:30
odloženo
KST Střítež BTJ Třebíč E
1124. 01. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebíč DSokol Dukovany B
1231. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CTJ Třebíč D
1230. 01. 2021 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BKST Střítež B
1231. 01. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč ETJ Sokol Stařeč C
1229. 01. 2021 19:15
odloženo
TJ Vladislav BSDH Bochovice B
1229. 01. 2021 18:00
odloženo
SK Římov CTJ Nárameč B
1305. 02. 2021 18:00
odloženo
SK Římov CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
1306. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Nárameč BTJ Vladislav B
1305. 02. 2021 18:00
odloženo
SDH Bochovice BTJ Třebíč E
1305. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CSokol Dukovany B
1306. 02. 2021 14:30
odloženo
KST Střítež BTJ Třebíč D
1414. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CKST Střítež B
1414. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebíč DTJ Sokol Stařeč C
1413. 02. 2021 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BSDH Bochovice B
1414. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč ETJ Nárameč B
1412. 02. 2021 19:15
odloženo
TJ Vladislav BSK Římov C
1519. 02. 2021 19:15
odloženo
TJ Vladislav BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
1519. 02. 2021 18:00
odloženo
SK Římov CTJ Třebíč E
1520. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Nárameč BSokol Dukovany B
1519. 02. 2021 18:00
odloženo
SDH Bochovice BTJ Třebíč D
1519. 02. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CKST Střítež B
1628. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CTJ Sokol Stařeč C
1627. 02. 2021 14:30
odloženo
KST Střítež BSDH Bochovice B
1628. 02. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebíč DTJ Nárameč B
1627. 02. 2021 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BSK Římov C
1628. 02. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč ETJ Vladislav B
1707. 03. 2021 10:00
odloženo
TJ Třebíč ETJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou C
1705. 03. 2021 19:15
odloženo
TJ Vladislav BSokol Dukovany B
1705. 03. 2021 18:00
odloženo
SK Římov CTJ Třebíč D
1706. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Nárameč BKST Střítež B
1705. 03. 2021 18:00
odloženo
SDH Bochovice BTJ Sokol Stařeč C
1814. 03. 2021 10:00
odloženo
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou CSDH Bochovice B
1812. 03. 2021 18:00
odloženo
TJ Sokol Stařeč CTJ Nárameč B
1813. 03. 2021 14:30
odloženo
KST Střítež BSK Římov C
1814. 03. 2021 14:00
odloženo
TJ Třebíč DTJ Vladislav B
1813. 03. 2021 09:30
odloženo
Sokol Dukovany BTJ Třebíč E

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy