Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I. třídy
804. 12. 2020 18:00TJ Sokol Nížkov BOrel Bystřice n.P.
806. 12. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Žďár nad Sázavou F
806. 12. 2020 09:00SK Sokol Lhotky, z.s. BTK Autocolor Oslavice
806. 12. 2020 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Rovečné B
806. 12. 2020 09:00SK ŠkrdloviceSK Vídeň
913. 12. 2020 09:00SK VídeňTJ Sokol Nížkov B
913. 12. 2020 09:00TJ Sokol Rovečné BSK Škrdlovice
913. 12. 2020 09:00TK Autocolor OslaviceTJ Žďár nad Sázavou E
913. 12. 2020 09:00TJ Žďár nad Sázavou FSK Sokol Lhotky, z.s. B
913. 12. 2020 09:00Orel Bystřice n.P.Stolní tenis Velké Meziříčí C
Okresní přebor II. třídy
806. 12. 2020 09:00SK Nové Dvory BTJ Spartak Velká Bíteš
806. 12. 2020 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Sokol Polnička
806. 12. 2020 09:00TK Autocolor Oslavice BTJ Sokol Nové Veselí
806. 12. 2020 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Sokol Ostrov nad Oslavou
806. 12. 2020 09:00SK SvětnovTJ Netín
913. 12. 2020 09:00TJ NetínSK Nové Dvory B
913. 12. 2020 09:00TJ Sokol Ostrov nad OslavouSK Světnov
913. 12. 2020 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Sokol Nížkov C
913. 12. 2020 09:00TJ Sokol PolničkaTK Autocolor Oslavice B
913. 12. 2020 09:00TJ Spartak Velká BítešSK Ježek Velké Meziříčí
Okresní přebor III. třídy
806. 12. 2020 09:00SK MoravecTJ Spartak Velká Bíteš B
806. 12. 2020 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Sokol Polnička B
806. 12. 2020 09:00FryšavaTJ Poděšín
806. 12. 2020 09:00SK SázavaTJ Sokol Malá Losenice
806. 12. 2020 09:00KST BorovniceTJ Řečice
913. 12. 2020 09:00TJ ŘečiceSK Moravec
913. 12. 2020 09:00TJ Sokol Malá LoseniceKST Borovnice
913. 12. 2020 09:00TJ PoděšínSK Sázava
913. 12. 2020 09:00TJ Sokol Polnička BFryšava
912. 12. 2020 15:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Nové Město na Moravě B
Okresní přebor IV. třídy
806. 12. 2020 09:00TJ BoryKST Borovnice B
806. 12. 2020 09:00TJ Netín BTJ Sokol Nížkov D
806. 12. 2020 09:00TJ Sokol Nové Veselí BBohdalov
806. 12. 2020 09:00TJ Sokol Polnička CSokol Vlkov
806. 12. 2020 09:00TJ Sokol SněžnéSK Dolní Heřmanice
911. 12. 2020 18:00SK Dolní HeřmaniceTJ Bory
913. 12. 2020 09:00Sokol VlkovTJ Sokol Sněžné
913. 12. 2020 09:00BohdalovTJ Sokol Polnička C
913. 12. 2020 09:00TJ Sokol Nížkov DTJ Sokol Nové Veselí B
913. 12. 2020 09:00KST Borovnice BTJ Netín B
Okresní přebor V. třídy
804. 12. 2020 18:00SK Dolní Heřmanice BSK Škrdlovice B
806. 12. 2020 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CSK Světnov B
806. 12. 2020 12:00SK Sokol Lhotky, z.s. CTJ Poděšín B
806. 12. 2020 09:00TJ Sokol Polnička DTJ Řečice B
806. 12. 2020 09:00TJ Sokol JámySK Nové Dvory C
913. 12. 2020 09:00SK Nové Dvory CSK Dolní Heřmanice B
911. 12. 2020 18:00TJ Řečice BTJ Sokol Jámy
913. 12. 2020 09:00TJ Poděšín BTJ Sokol Polnička D
913. 12. 2020 09:00SK Světnov BSK Sokol Lhotky, z.s. C
913. 12. 2020 09:00SK Škrdlovice BTJ Spartak Velká Bíteš C

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy