Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I. třídy
125. 09. 2020 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.12:6
125. 09. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATJ Mořkov "B"17:1
125. 09. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.11:7
125. 09. 2020 17:30TJ ODRY CTJ Frenštát pod Radhoštěm D12:6
125. 09. 2020 19:00TJ Mořkov "A"Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B15:3
125. 09. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BKST NOVÝ JIČÍN D8:10
202. 10. 2020 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.KST NOVÝ JIČÍN D9:9
202. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTělocvičná jednota Sokol Příbor B4:14
202. 10. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTJ Mořkov "A"7:11
202. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.TJ ODRY C4:14
202. 10. 2020 19:00TJ Mořkov "B"TJ Frenštát pod Radhoštěm C10:8
202. 10. 2020 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
Odloženo
309. 10. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.13:5
309. 10. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
Odloženo
309. 10. 2020 17:30TJ ODRY CTJ Mořkov "B"13:5
309. 10. 2020 19:00TJ Mořkov "A"Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
Odloženo
309. 10. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTJ Frenštát pod Radhoštěm D10:8
309. 10. 2020 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B9:9
411. 12. 2020 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
411. 12. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DKST NOVÝ JIČÍN D
411. 12. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Příbor B
411. 12. 2020 19:00TJ Mořkov "B"TJ Mořkov "A"
411. 12. 2020 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"TJ ODRY C
411. 12. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATJ Frenštát pod Radhoštěm C
518. 12. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
518. 12. 2020 17:30TJ ODRY CTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
518. 12. 2020 19:00TJ Mořkov "A"Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
518. 12. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTJ Mořkov "B"
518. 12. 2020 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
518. 12. 2020 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTJ Frenštát pod Radhoštěm D
608. 01. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.TJ Frenštát pod Radhoštěm D
608. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
608. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "B"KST NOVÝ JIČÍN D
608. 01. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"Tělocvičná jednota Sokol Příbor B
608. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATJ Mořkov "A"
608. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTJ ODRY C
715. 01. 2021 17:30TJ ODRY CTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
715. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "A"TJ Frenštát pod Radhoštěm C
715. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
715. 01. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
715. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTJ Mořkov "B"
715. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
822. 01. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
822. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "B"TJ Frenštát pod Radhoštěm D
822. 01. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
822. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s AKST NOVÝ JIČÍN D
822. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTělocvičná jednota Sokol Příbor B
822. 01. 2021 17:30TJ ODRY CTJ Mořkov "A"
929. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "A"Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
929. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTJ ODRY C
929. 01. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTJ Frenštát pod Radhoštěm C
929. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
929. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
929. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.TJ Mořkov "B"
1005. 02. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.TJ Mořkov "B"
1005. 02. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
1005. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATJ Frenštát pod Radhoštěm D
1005. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
1005. 02. 2021 17:30TJ ODRY CKST NOVÝ JIČÍN D
1005. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "A"Tělocvičná jednota Sokol Příbor B
1112. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
1112. 02. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTJ Mořkov "A"
1112. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTJ ODRY C
1112. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTJ Frenštát pod Radhoštěm C
1112. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
1112. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "B"Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
1208. 01. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
1208. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "B"Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
1208. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.TJ Frenštát pod Radhoštěm C
1208. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTJ ODRY C
1208. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTJ Mořkov "A"
1208. 01. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTělocvičná jednota Sokol Příbor B
1315. 01. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
1315. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
1315. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "A"TJ Frenštát pod Radhoštěm D
1315. 01. 2021 17:30TJ ODRY CTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
1315. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTJ Mořkov "B"
1315. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s AAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
1422. 01. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
1422. 01. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"TJ Frenštát pod Radhoštěm C
1422. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "B"TJ ODRY C
1422. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.TJ Mořkov "A"
1422. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTělocvičná jednota Sokol Příbor B
1422. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BKST NOVÝ JIČÍN D
1529. 01. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
1529. 01. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTJ Frenštát pod Radhoštěm D
1529. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
1529. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "A"TJ Mořkov "B"
1529. 01. 2021 17:30TJ ODRY CAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
1529. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
1605. 02. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.TJ Frenštát pod Radhoštěm C
1605. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATJ ODRY C
1605. 02. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"TJ Mořkov "A"
1605. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "B"Tělocvičná jednota Sokol Příbor B
1605. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.KST NOVÝ JIČÍN D
1605. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
1712. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
1712. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
1712. 02. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTJ Mořkov "B"
1712. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
1712. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "A"Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
1712. 02. 2021 17:30TJ ODRY CTJ Frenštát pod Radhoštěm C
1819. 02. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.TJ ODRY C
1819. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTJ Mořkov "A"
1819. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATělocvičná jednota Sokol Příbor B
1819. 02. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"KST NOVÝ JIČÍN D
1819. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "B"Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
1819. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.TJ Frenštát pod Radhoštěm D
1926. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
1926. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTJ Mořkov "B"
1926. 02. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
1926. 02. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
1926. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTJ Frenštát pod Radhoštěm C
1926. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "A"TJ ODRY C
2005. 03. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.TJ Mořkov "A"
2005. 03. 2021 17:30TJ ODRY CTělocvičná jednota Sokol Příbor B
2005. 03. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CKST NOVÝ JIČÍN D
2005. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
2005. 03. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"TJ Frenštát pod Radhoštěm D
2005. 03. 2021 19:00TJ Mořkov "B"Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
2112. 03. 2021 19:00TJ Mořkov "B"Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.
2112. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"
2112. 03. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm DTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A
2112. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. BTJ Frenštát pod Radhoštěm C
2112. 03. 2021 19:00KST NOVÝ JIČÍN DTJ ODRY C
2112. 03. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor BTJ Mořkov "A"
2219. 03. 2021 19:00Tělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.Tělocvičná jednota Sokol Příbor B
2219. 03. 2021 19:00TJ Mořkov "A"KST NOVÝ JIČÍN D
2219. 03. 2021 17:30TJ ODRY CTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B
2219. 03. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm CTJ Frenštát pod Radhoštěm D
2219. 03. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s ATělovýchovná jednota Fulnek, z.s.
2219. 03. 2021 18:00Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"TJ Mořkov "B"
Okresní přebor II. třídy
125. 09. 2020 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTělocvičná jednota Sokol Příbor C5:13
125. 09. 2020 18:30Orel VeřoviceTJ ODRY, z.s. E11:7
127. 09. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTJ Mořkov "C"13:5
123. 09. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETJ ODRY, z.s. D11:7
121. 09. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DKST NOVÝ JIČÍN E16:2
202. 10. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CKST NOVÝ JIČÍN E8:10
228. 09. 2020 17:30TJ ODRY, z.s. DTělocvičná jednota Sokol Příbor D4:14
202. 10. 2020 19:00TJ Mořkov "C"TJ Frenštát pod Radhoštěm E9:9
202. 10. 2020 18:00TJ ODRY, z.s. ETělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C8:10
215. 09. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FOrel Veřovice3:15
309. 10. 2020 18:30Orel VeřoviceTJ MSV STUDÉNKA B12:6
311. 10. 2020 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTJ Frenštát pod Radhoštěm F8:10
307. 10. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETJ ODRY, z.s. E13:5
305. 10. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTJ Mořkov "C"17:1
309. 10. 2020 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETJ ODRY, z.s. D7:11
411. 12. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTJ ODRY, z.s. D
411. 12. 2020 19:00TJ Mořkov "C"KST NOVÝ JIČÍN E
411. 12. 2020 18:00TJ ODRY, z.s. ETělocvičná jednota Sokol Příbor D
409. 12. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTJ Frenštát pod Radhoštěm E
411. 12. 2020 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
518. 12. 2020 18:30Orel VeřoviceTělocvičná jednota Sokol Příbor C
516. 12. 2020 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETJ MSV STUDÉNKA B
514. 12. 2020 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTJ Frenštát pod Radhoštěm F
518. 12. 2020 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETJ ODRY, z.s. E
514. 12. 2020 17:30TJ ODRY, z.s. DTJ Mořkov "C"
608. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTJ Mořkov "C"
608. 01. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. ETJ ODRY, z.s. D
606. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FKST NOVÝ JIČÍN E
608. 01. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTělocvičná jednota Sokol Příbor D
608. 01. 2021 18:30Orel VeřoviceTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
717. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTělocvičná jednota Sokol Příbor C
713. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm EOrel Veřovice
715. 01. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETJ MSV STUDÉNKA B
711. 01. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DTJ Frenštát pod Radhoštěm F
715. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "C"TJ ODRY, z.s. E
822. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTJ ODRY, z.s. E
820. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTJ Mořkov "C"
822. 01. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTJ ODRY, z.s. D
822. 01. 2021 18:30Orel VeřoviceTělocvičná jednota Sokol Příbor D
824. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTJ Frenštát pod Radhoštěm E
927. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETělocvičná jednota Sokol Příbor C
925. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
929. 01. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN EOrel Veřovice
929. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "C"TJ MSV STUDÉNKA B
929. 01. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. ETJ Frenštát pod Radhoštěm F
1005. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTJ Frenštát pod Radhoštěm F
1005. 02. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTJ ODRY, z.s. E
1005. 02. 2021 18:30Orel VeřoviceTJ ODRY, z.s. D
1007. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CKST NOVÝ JIČÍN E
1003. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETělocvičná jednota Sokol Příbor D
1108. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTělocvičná jednota Sokol Příbor C
1112. 02. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETJ Frenštát pod Radhoštěm E
1108. 02. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
1112. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "C"Orel Veřovice
1110. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTJ MSV STUDÉNKA B
1208. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTJ MSV STUDÉNKA B
1208. 01. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. EOrel Veřovice
1208. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "C"Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
1204. 01. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DTJ Frenštát pod Radhoštěm E
1208. 01. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETělocvičná jednota Sokol Příbor D
1315. 01. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETělocvičná jednota Sokol Příbor C
1311. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTJ ODRY, z.s. D
1313. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETJ Mořkov "C"
1317. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTJ ODRY, z.s. E
1315. 01. 2021 18:30Orel VeřoviceTJ Frenštát pod Radhoštěm F
1422. 01. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BOrel Veřovice
1420. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
1422. 01. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. ETJ Frenštát pod Radhoštěm E
1422. 01. 2021 19:00TJ Mořkov "C"Tělocvičná jednota Sokol Příbor D
1418. 01. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DKST NOVÝ JIČÍN E
1525. 01. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DTělocvičná jednota Sokol Příbor C
1529. 01. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETJ Mořkov "C"
1525. 01. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTJ ODRY, z.s. E
1527. 01. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETJ Frenštát pod Radhoštěm F
1531. 01. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTJ MSV STUDÉNKA B
1605. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor COrel Veřovice
1605. 02. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTJ Frenštát pod Radhoštěm E
1603. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTělocvičná jednota Sokol Příbor D
1605. 02. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. EKST NOVÝ JIČÍN E
1605. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "C"TJ ODRY, z.s. D
1712. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "C"Tělocvičná jednota Sokol Příbor C
1708. 02. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DTJ ODRY, z.s. E
1712. 02. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETJ Frenštát pod Radhoštěm F
1708. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTJ MSV STUDÉNKA B
1714. 02. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. COrel Veřovice
1819. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
1819. 02. 2021 18:30Orel VeřoviceTJ Frenštát pod Radhoštěm E
1819. 02. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BKST NOVÝ JIČÍN E
1817. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTJ ODRY, z.s. D
1819. 02. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. ETJ Mořkov "C"
1926. 02. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. ETělocvičná jednota Sokol Příbor C
1926. 02. 2021 19:00TJ Mořkov "C"TJ Frenštát pod Radhoštěm F
1922. 02. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DTJ MSV STUDÉNKA B
1922. 02. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DOrel Veřovice
1924. 02. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ETělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
2005. 03. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTJ Frenštát pod Radhoštěm E
2007. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTělocvičná jednota Sokol Příbor D
2005. 03. 2021 18:30Orel VeřoviceKST NOVÝ JIČÍN E
2005. 03. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTJ Mořkov "C"
2003. 03. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTJ ODRY, z.s. E
2110. 03. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm FTělocvičná jednota Sokol Příbor C
2112. 03. 2021 18:00TJ ODRY, z.s. ETJ MSV STUDÉNKA B
2108. 03. 2021 17:30TJ ODRY, z.s. DOrel Veřovice
2112. 03. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN ETělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C
2108. 03. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor DTJ Frenštát pod Radhoštěm E
2219. 03. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Příbor CTělocvičná jednota Sokol Příbor D
2217. 03. 2021 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm EKST NOVÝ JIČÍN E
2221. 03. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. CTJ ODRY, z.s. D
2219. 03. 2021 18:30Orel VeřoviceTJ Mořkov "C"
2219. 03. 2021 18:00TJ MSV STUDÉNKA BTJ Frenštát pod Radhoštěm F

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy