Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
118. 12. 2020 18:00TTC Bolatice CTJ Sokol Chvalíkovice A 
118. 12. 2020 18:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Bobrovníky A 
116. 12. 2020 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeKST Slezan Opava C 
114. 12. 2020 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Vávrovice A 
114. 12. 2020 18:30SK Kravaře ATJ Sokol Kateřinky C 
208. 01. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Kateřinky C 
206. 01. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice ASK Kravaře A 
208. 01. 2021 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Bobrovníky B 
204. 01. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Dolní Životice 
208. 01. 2021 18:00TTC Bolatice CTJ Sokol Kateřinky B 
319. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Chvalíkovice A 
317. 03. 2021 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeTTC Bolatice C 
315. 03. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Bobrovníky A 
315. 03. 2021 18:30SK Kravaře AKST Slezan Opava C 
319. 03. 2021 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Vávrovice A 
426. 03. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Vávrovice A 
426. 03. 2021 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Kateřinky C 
422. 03. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky ASK Kravaře A 
426. 03. 2021 18:00TTC Bolatice CTJ Sokol Bobrovníky B 
426. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Dolní Životice 
511. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeTJ Sokol Chvalíkovice A 
509. 11. 2020 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Kateřinky B 
509. 11. 2020 18:30SK Kravaře ATTC Bolatice C 
513. 11. 2020 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Bobrovníky A 
511. 11. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice AKST Slezan Opava C 
620. 11. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice AKST Slezan Opava C 
616. 11. 2020 19:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Vávrovice A 
620. 11. 2020 18:00TTC Bolatice CTJ Sokol Kateřinky C 
620. 11. 2020 18:00TJ Sokol Kateřinky BSK Kravaře A 
618. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeTJ Sokol Bobrovníky B 
723. 11. 2020 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Chvalíkovice A 
723. 11. 2020 18:30SK Kravaře ATJ Sokol Dolní Životice 
727. 11. 2020 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Kateřinky B 
725. 11. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice ATTC Bolatice C 
727. 11. 2020 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Bobrovníky A 
804. 12. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Bobrovníky A 
804. 12. 2020 18:00TTC Bolatice CKST Slezan Opava C 
804. 12. 2020 18:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Vávrovice A 
802. 12. 2020 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeTJ Sokol Kateřinky C 
830. 11. 2020 19:00TJ Sokol Bobrovníky BSK Kravaře A 
907. 12. 2020 18:30SK Kravaře ATJ Sokol Chvalíkovice A 
911. 12. 2020 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Bobrovníky B 
909. 12. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Dolní Životice 
911. 12. 2020 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Kateřinky B 
907. 12. 2020 19:00TJ Sokol Bobrovníky ATTC Bolatice C 
1015. 01. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATTC Bolatice C 
1011. 01. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Kateřinky B 
1015. 01. 2021 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Dolní Životice 
1013. 01. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Bobrovníky B 
1015. 01. 2021 19:00TJ Sokol Kateřinky CSK Kravaře A 
1122. 01. 2021 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Chvalíkovice A 
1118. 01. 2021 18:30SK Kravaře ATJ Sokol Vávrovice A 
1118. 01. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky BKST Slezan Opava C 
1120. 01. 2021 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeTJ Sokol Bobrovníky A 
1122. 01. 2021 18:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Bolatice C 
1229. 01. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Kateřinky B 
1229. 01. 2021 18:00TTC Bolatice CTJ Sokol Dolní Životice 
1225. 01. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Bobrovníky B 
1229. 01. 2021 17:00KST Slezan Opava CSK Kravaře A 
1227. 01. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Kateřinky C 
1303. 02. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Chvalíkovice A 
1305. 02. 2021 19:00TJ Sokol Kateřinky CKST Slezan Opava C 
1301. 02. 2021 18:30SK Kravaře ATJ Sokol Bobrovníky A 
1301. 02. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTTC Bolatice C 
1303. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeTJ Sokol Kateřinky B 
1412. 02. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Dolní Životice 
1412. 02. 2021 18:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Bobrovníky B 
1412. 02. 2021 18:00TTC Bolatice CSK Kravaře A 
1408. 02. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Kateřinky C 
1412. 02. 2021 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Vávrovice A 
1519. 02. 2021 17:00KST Slezan Opava CTJ Sokol Chvalíkovice A 
1517. 02. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Bobrovníky A 
1519. 02. 2021 19:00TJ Sokol Kateřinky CTTC Bolatice C 
1515. 02. 2021 18:30SK Kravaře ATJ Sokol Kateřinky B 
1515. 02. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Dolní Životice 
1626. 02. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ATJ Sokol Bobrovníky B 
1624. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeSK Kravaře A 
1626. 02. 2021 18:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Kateřinky C 
1626. 02. 2021 18:00TTC Bolatice CTJ Sokol Vávrovice A 
1622. 02. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky AKST Slezan Opava C 
1701. 03. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky ATJ Sokol Chvalíkovice A 
1705. 03. 2021 17:00KST Slezan Opava CTTC Bolatice C 
1703. 03. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Kateřinky B 
1705. 03. 2021 19:00TJ Sokol Kateřinky CTJ Sokol Dolní Životice 
1701. 03. 2021 18:30SK Kravaře ATJ Sokol Bobrovníky B 
1812. 03. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice ASK Kravaře A 
1808. 03. 2021 19:00TJ Sokol Bobrovníky BTJ Sokol Kateřinky C 
1810. 03. 2021 18:15TJ Sokol Dolní ŽivoticeTJ Sokol Vávrovice A 
1812. 03. 2021 18:00TJ Sokol Kateřinky BKST Slezan Opava C 
1812. 03. 2021 18:00TTC Bolatice CTJ Sokol Bobrovníky A 
Okresní přebor 2.třídy
119. 12. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Chvalíkovice B 
114. 12. 2020 18:00TTC Hať BKST Slezan Opava D 
118. 12. 2020 18:15KST Darkovice CTJ Sokol Děhylov B 
114. 12. 2020 17:00KST OldřišovTJ Sokol Děhylov C 
116. 12. 2020 18:15KST Darkovice BTJ Jiskra Jančí A 
209. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Jiskra Jančí A 
207. 01. 2021 19:00TJ Sokol Děhylov CKST Darkovice B 
206. 01. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov BKST Oldřišov 
204. 01. 2021 18:00KST Slezan Opava DKST Darkovice C 
209. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTTC Hať B 
315. 03. 2021 18:00TTC Hať BTJ Sokol Chvalíkovice B 
319. 03. 2021 18:15KST Darkovice CTJ Sokol Chvalíkovice C 
319. 03. 2021 17:00KST OldřišovKST Slezan Opava D 
317. 03. 2021 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Děhylov B 
319. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Děhylov C 
427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Děhylov C 
425. 03. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov BTJ Jiskra Jančí A 
422. 03. 2021 18:00KST Slezan Opava DKST Darkovice B 
427. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CKST Oldřišov 
422. 03. 2021 18:00TTC Hať BKST Darkovice C 
513. 11. 2020 18:15KST Darkovice CTJ Sokol Chvalíkovice B 
509. 11. 2020 17:00KST OldřišovTTC Hať B 
511. 11. 2020 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Chvalíkovice C 
513. 11. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí AKST Slezan Opava D 
512. 11. 2020 19:00TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Děhylov B 
621. 11. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Děhylov B 
616. 11. 2020 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Děhylov C 
621. 11. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Jiskra Jančí A 
616. 11. 2020 18:00TTC Hať BKST Darkovice B 
620. 11. 2020 18:15KST Darkovice CKST Oldřišov 
723. 11. 2020 17:00KST OldřišovTJ Sokol Chvalíkovice B 
723. 09. 2020 18:15KST Darkovice BKST Darkovice C15:3
727. 11. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí ATTC Hať B 
726. 11. 2020 19:00TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Chvalíkovice C 
725. 11. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov BKST Slezan Opava D 
805. 12. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BKST Slezan Opava D 
805. 12. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Děhylov B 
830. 11. 2020 18:00TTC Hať BTJ Sokol Děhylov C 
804. 12. 2020 18:15KST Darkovice CTJ Jiskra Jančí A 
830. 11. 2020 17:00KST OldřišovKST Darkovice B 
909. 12. 2020 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Chvalíkovice B 
911. 12. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí AKST Oldřišov 
910. 12. 2020 19:00TJ Sokol Děhylov CKST Darkovice C 
909. 12. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov BTTC Hať B 
907. 12. 2020 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Chvalíkovice C 
1016. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BTJ Sokol Chvalíkovice C 
1011. 01. 2021 18:00KST Slezan Opava DTTC Hať B 
1013. 01. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov BKST Darkovice C 
1014. 01. 2021 19:00TJ Sokol Děhylov CKST Oldřišov 
1015. 01. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí AKST Darkovice B 
1122. 01. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Chvalíkovice B 
1120. 01. 2021 18:15KST Darkovice BTJ Sokol Děhylov C 
1118. 01. 2021 17:00KST OldřišovTJ Sokol Děhylov B 
1122. 01. 2021 18:15KST Darkovice CKST Slezan Opava D 
1118. 01. 2021 18:00TTC Hať BTJ Sokol Chvalíkovice C 
1230. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BTTC Hať B 
1230. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CKST Darkovice C 
1225. 01. 2021 18:00KST Slezan Opava DKST Oldřišov 
1227. 01. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov BKST Darkovice B 
1228. 01. 2021 19:00TJ Sokol Děhylov CTJ Jiskra Jančí A 
1304. 02. 2021 19:00TJ Sokol Děhylov CTJ Sokol Chvalíkovice B 
1305. 02. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Děhylov B 
1303. 02. 2021 18:15KST Darkovice BKST Slezan Opava D 
1301. 02. 2021 17:00KST OldřišovTJ Sokol Chvalíkovice C 
1305. 02. 2021 18:15KST Darkovice CTTC Hať B 
1413. 02. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BKST Darkovice C 
1408. 02. 2021 18:00TTC Hať BKST Oldřišov 
1413. 02. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CKST Darkovice B 
1408. 02. 2021 18:00KST Slezan Opava DTJ Jiskra Jančí A 
1410. 02. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Děhylov C 
1517. 02. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Chvalíkovice B 
1518. 02. 2021 19:00TJ Sokol Děhylov CKST Slezan Opava D 
1519. 02. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí ATJ Sokol Chvalíkovice C 
1517. 02. 2021 18:15KST Darkovice BTTC Hať B 
1515. 02. 2021 17:00KST OldřišovKST Darkovice C 
1627. 02. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BKST Oldřišov 
1626. 02. 2021 18:15KST Darkovice CKST Darkovice B 
1622. 02. 2021 18:00TTC Hať BTJ Jiskra Jančí A 
1627. 02. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CTJ Sokol Děhylov C 
1622. 02. 2021 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Děhylov B 
1701. 03. 2021 18:00KST Slezan Opava DTJ Sokol Chvalíkovice B 
1703. 03. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Chvalíkovice C 
1704. 03. 2021 19:00TJ Sokol Děhylov CTTC Hať B 
1705. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí AKST Darkovice C 
1703. 03. 2021 18:15KST Darkovice BKST Oldřišov 
1813. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice BKST Darkovice B 
1808. 03. 2021 17:00KST OldřišovTJ Jiskra Jančí A 
1812. 03. 2021 18:15KST Darkovice CTJ Sokol Děhylov C 
1808. 03. 2021 18:00TTC Hať BTJ Sokol Děhylov B 
1813. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice CKST Slezan Opava D 
Okresní přebor 3.třídy
125. 09. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Chvalíkovice F11:7
126. 09. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETTC Bolatice D18:0
125. 09. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Vávrovice C14:4
125. 09. 2020 18:30TJ Sokol Bobrovníky CKST Slezan Opava E15:3
123. 09. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Vávrovice B7:11
125. 09. 2020 17:00TJ Sokol Kateřinky DSK Kravaře B10:8
216. 10. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FSK Kravaře B 
230. 09. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice BKST Darkovice D10:8
230. 09. 2020 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Děhylov D2:16
228. 09. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Sokol Bobrovníky C5:13
201. 10. 2020 17:30TTC Bolatice DTJ Jiskra Jančí B3:15
202. 10. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Chvalíkovice E9:9
310. 10. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Chvalíkovice F7:11
309. 10. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Chvalíkovice D9:9
309. 10. 2020 18:30
Odklad Covid
TJ Sokol Bobrovníky CTTC Bolatice D 
307. 10. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Vávrovice C13:5
309. 10. 2020 17:30
Odklad Covid
KST Slezan Opava EKST Darkovice D 
309. 10. 2020 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Sokol Vávrovice B10:8
407. 04. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BSK Kravaře B 
407. 04. 2021 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Kateřinky D 
405. 04. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CKST Darkovice D 
408. 04. 2021 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Děhylov D 
409. 04. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Bobrovníky C 
410. 04. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Jiskra Jančí B 
516. 04. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Jiskra Jančí B 
517. 04. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Bobrovníky C 
514. 04. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Chvalíkovice D 
516. 04. 2020 18:15KST Darkovice DTTC Bolatice D 
516. 04. 2020 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Sokol Vávrovice C 
512. 04. 2021 18:30SK Kravaře BKST Slezan Opava E 
623. 04. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Sokol Vávrovice B 
619. 04. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CSK Kravaře B 
622. 04. 2021 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Kateřinky D 
623. 04. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DKST Darkovice D 
624. 04. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Děhylov D 
623. 04. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Bobrovníky C 
730. 04. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Sokol Bobrovníky C 
728. 04. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Jiskra Jančí B 
701. 05. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice EKST Darkovice D 
730. 04. 2021 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Sokol Chvalíkovice D 
726. 04. 2021 18:30SK Kravaře BTTC Bolatice D 
728. 04. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BKST Slezan Opava E 
813. 11. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FKST Slezan Opava E 
809. 11. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Sokol Vávrovice B 
813. 11. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DSK Kravaře B 
814. 11. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Kateřinky D 
813. 11. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí BKST Darkovice D 
813. 11. 2020 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Děhylov D 
918. 11. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Chvalíkovice F 
920. 11. 2020 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Bobrovníky C 
920. 11. 2020 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Jiskra Jančí B 
916. 11. 2020 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Chvalíkovice E 
918. 11. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice BTTC Bolatice D 
918. 11. 2020 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Vávrovice C 
1027. 11. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Sokol Vávrovice C 
1026. 11. 2020 17:30TTC Bolatice DKST Slezan Opava E 
1027. 11. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Vávrovice B 
1027. 11. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí BSK Kravaře B 
1027. 11. 2020 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Kateřinky D 
1025. 11. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov DKST Darkovice D 
1104. 12. 2020 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Chvalíkovice F 
1104. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Sokol Děhylov D 
1130. 11. 2020 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Bobrovníky C 
1102. 12. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Chvalíkovice E 
1102. 12. 2020 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Chvalíkovice D 
1130. 11. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice CTTC Bolatice D 
1211. 12. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTTC Bolatice D 
1211. 12. 2020 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Vávrovice C 
1212. 12. 2020 10:00TJ Sokol Chvalíkovice EKST Slezan Opava E 
1211. 12. 2020 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Vávrovice B 
1209. 12. 2020 18:00TJ Sokol Děhylov DSK Kravaře B 
1211. 12. 2020 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Kateřinky D 
1318. 12. 2020 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Sokol Chvalíkovice F 
1314. 12. 2020 18:30SK Kravaře BKST Darkovice D 
1316. 12. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Bobrovníky C 
1316. 12. 2020 17:30KST Slezan Opava ETJ Jiskra Jančí B 
1314. 12. 2020 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Sokol Chvalíkovice E 
1317. 12. 2020 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Chvalíkovice D 
1408. 01. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Sokol Chvalíkovice D 
1407. 01. 2021 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Chvalíkovice E 
1404. 01. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Jiskra Jančí B 
1406. 01. 2021 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Bobrovníky C 
1406. 01. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Děhylov D 
1404. 01. 2021 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Kateřinky D 
1511. 01. 2021 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Chvalíkovice F 
1515. 01. 2021 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Vávrovice B 
1513. 01. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov DKST Slezan Opava E 
1515. 01. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Vávrovice C 
1515. 01. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí BTTC Bolatice D 
1516. 01. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Chvalíkovice D 
1622. 01. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Sokol Chvalíkovice E 
1622. 01. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Jiskra Jančí B 
1621. 01. 2021 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Bobrovníky C 
1618. 01. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Sokol Děhylov D 
1620. 01. 2021 17:30KST Slezan Opava EKST Darkovice D 
1620. 01. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Kateřinky D 
1725. 01. 2021 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Vávrovice B 
1729. 01. 2021 17:00TJ Sokol Kateřinky DKST Slezan Opava E 
1729. 01. 2021 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Vávrovice C 
1727. 01. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov DTTC Bolatice D 
1729. 01. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Chvalíkovice D 
1729. 01. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Chvalíkovice E 
1805. 02. 2021 18:30TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Chvalíkovice F 
1805. 02. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Chvalíkovice E 
1805. 02. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Děhylov D 
1804. 02. 2021 17:30TTC Bolatice DKST Darkovice D 
1801. 02. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Sokol Kateřinky D 
1803. 02. 2021 17:30KST Slezan Opava ESK Kravaře B 
1910. 02. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Chvalíkovice F 
1908. 02. 2021 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Vávrovice C 
1912. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kateřinky DTTC Bolatice D 
1912. 02. 2021 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Chvalíkovice D 
1910. 02. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Chvalíkovice E 
1912. 02. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Jiskra Jančí B 
2019. 02. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Chvalíkovice F 
2019. 02. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Děhylov D 
2019. 02. 2021 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Chvalíkovice E 
2019. 02. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTJ Sokol Kateřinky D 
2018. 02. 2021 17:30TTC Bolatice DSK Kravaře B 
2017. 02. 2021 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Vávrovice B 
2124. 02. 2021 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Chvalíkovice F 
2124. 02. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Vávrovice C 
2122. 02. 2021 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Chvalíkovice D 
2126. 02. 2021 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Sokol Chvalíkovice E 
2126. 02. 2021 18:15KST Darkovice DTJ Jiskra Jančí B 
2124. 02. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Bobrovníky C 
2205. 03. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Sokol Děhylov D 
2205. 03. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CKST Darkovice D 
2205. 03. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí BTJ Sokol Kateřinky D 
2206. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ESK Kravaře B 
2204. 03. 2021 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Vávrovice B 
2201. 03. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CKST Slezan Opava E 
2308. 03. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Sokol Chvalíkovice F 
2310. 03. 2021 17:30KST Slezan Opava ETTC Bolatice D 
2310. 03. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Chvalíkovice D 
2308. 03. 2021 18:30SK Kravaře BTJ Jiskra Jančí B 
2312. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kateřinky DTJ Sokol Bobrovníky C 
2312. 03. 2021 18:15KST Darkovice DTJ Sokol Děhylov D 
2419. 03. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FKST Darkovice D 
2417. 03. 2021 18:00TJ Sokol Děhylov DTJ Sokol Kateřinky D 
2419. 03. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CSK Kravaře B 
2420. 03. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Vávrovice B 
2419. 03. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DKST Slezan Opava E 
2418. 03. 2021 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Vávrovice C 
2525. 03. 2021 17:30TTC Bolatice DTJ Sokol Chvalíkovice F 
2522. 03. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice CTJ Sokol Chvalíkovice D 
2524. 03. 2021 17:30KST Slezan Opava ETJ Sokol Chvalíkovice E 
2524. 03. 2021 17:00TJ Sokol Vávrovice BTJ Jiskra Jančí B 
2522. 03. 2021 18:30SK Kravaře BTJ Sokol Děhylov D 
2526. 03. 2021 17:00TJ Sokol Kateřinky DKST Darkovice D 
2602. 04. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice FTJ Sokol Kateřinky D 
2602. 04. 2021 18:15KST Darkovice DSK Kravaře B 
2602. 04. 2021 18:30TJ Sokol Bobrovníky CTJ Sokol Vávrovice B 
2602. 04. 2021 19:00TJ Jiskra Jančí BKST Slezan Opava E 
2603. 04. 2021 10:00TJ Sokol Chvalíkovice ETJ Sokol Vávrovice C 
2602. 04. 2021 19:00TJ Sokol Chvalíkovice DTTC Bolatice D 
Okresní přebor 1. třídy dorost
114. 01. 2021 18:00SK Kravaře AKST Darkovice A
112. 01. 2021 16:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Vávrovice A
112. 01. 2021 16:30KST Slezan OpavaTJ Sokol Horní Lhota A
114. 01. 2021 17:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Děhylov B
113. 01. 2021 16:45KST Darkovice BTJ Dubina Větřkovice
203. 03. 2021 16:45KST Darkovice ATJ Dubina Větřkovice
202. 03. 2021 17:00TJ Sokol Děhylov BKST Darkovice B
205. 03. 2021 16:15TJ Sokol Horní Lhota ATJ Sokol Děhylov A
202. 03. 2021 17:30TJ Sokol Vávrovice AKST Slezan Opava
204. 03. 2021 18:00SK Kravaře ATJ Sokol Kateřinky
310. 11. 2020 16:00TJ Sokol KateřinkyKST Darkovice A
310. 11. 2020 16:30KST Slezan OpavaSK Kravaře A
312. 11. 2020 17:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Vávrovice A
311. 11. 2020 16:45KST Darkovice BTJ Sokol Horní Lhota A
312. 11. 2020 17:30TJ Dubina VětřkoviceTJ Sokol Děhylov B
425. 11. 2020 16:45KST Darkovice ATJ Sokol Děhylov B
427. 11. 2020 16:15TJ Sokol Horní Lhota ATJ Dubina Větřkovice
424. 11. 2020 17:30TJ Sokol Vávrovice AKST Darkovice B
426. 11. 2020 18:00SK Kravaře ATJ Sokol Děhylov A
424. 11. 2020 16:00TJ Sokol KateřinkyKST Slezan Opava
508. 12. 2020 16:30KST Slezan OpavaKST Darkovice A
510. 12. 2020 17:00TJ Sokol Děhylov ATJ Sokol Kateřinky
509. 12. 2020 16:45KST Darkovice BSK Kravaře A
510. 12. 2020 17:30TJ Dubina VětřkoviceTJ Sokol Vávrovice A
508. 12. 2020 17:00TJ Sokol Děhylov BTJ Sokol Horní Lhota A
620. 01. 2021 16:45KST Darkovice ATJ Sokol Horní Lhota A
619. 01. 2021 17:30TJ Sokol Vávrovice ATJ Sokol Děhylov B
621. 01. 2021 18:00SK Kravaře ATJ Dubina Větřkovice
619. 01. 2021 16:00TJ Sokol KateřinkyKST Darkovice B
619. 01. 2021 16:30KST Slezan OpavaTJ Sokol Děhylov A
704. 02. 2021 17:00TJ Sokol Děhylov AKST Darkovice A
703. 02. 2021 16:45KST Darkovice BKST Slezan Opava
704. 02. 2021 17:30TJ Dubina VětřkoviceTJ Sokol Kateřinky
702. 02. 2021 17:00TJ Sokol Děhylov BSK Kravaře A
705. 02. 2021 16:15TJ Sokol Horní Lhota ATJ Sokol Vávrovice A
824. 02. 2021 16:45KST Darkovice ATJ Sokol Vávrovice A
825. 02. 2021 18:00SK Kravaře ATJ Sokol Horní Lhota A
823. 02. 2021 16:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Děhylov B
823. 02. 2021 16:30KST Slezan OpavaTJ Dubina Větřkovice
825. 02. 2021 17:00TJ Sokol Děhylov AKST Darkovice B
910. 03. 2021 16:45KST Darkovice BKST Darkovice A
911. 03. 2021 17:30TJ Dubina VětřkoviceTJ Sokol Děhylov A
909. 03. 2021 17:00TJ Sokol Děhylov BKST Slezan Opava
912. 03. 2021 16:15TJ Sokol Horní Lhota ATJ Sokol Kateřinky
909. 03. 2021 17:30TJ Sokol Vávrovice ASK Kravaře A
Okresní přebor 2. třídy dorost
111. 01. 2021 17:30TJ Sokol HrabůvkaTTC Bolatice
115. 01. 2021 16:15TJ Sokol Horní Lhota BTJ Jiskra Jančí
112. 01. 2021 17:30TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Bobrovníky
203. 03. 2021 17:00TJ Sokol BobrovníkySK Kravaře B
201. 03. 2021 16:30TJ Jiskra JančíTJ Sokol Vávrovice B
203. 03. 2021 17:00TTC BolaticeTJ Sokol Horní Lhota B
309. 11. 2020 17:30TJ Sokol HrabůvkaFIT Sports Club
310. 11. 2020 17:30TJ Sokol Vávrovice BTTC Bolatice
312. 11. 2020 17:00SK Kravaře BTJ Jiskra Jančí
423. 11. 2020 17:30FIT Sports ClubTJ Sokol Bobrovníky
425. 11. 2020 17:00TTC BolaticeSK Kravaře B
423. 11. 2020 17:30TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Horní Lhota B
511. 12. 2020 16:15TJ Sokol Horní Lhota BFIT Sports Club
508. 12. 2020 17:30TJ Sokol Vávrovice BTJ Sokol Hrabůvka
509. 12. 2020 17:00TJ Sokol BobrovníkyTJ Jiskra Jančí
618. 01. 2021 17:30FIT Sports ClubTJ Jiskra Jančí
620. 01. 2021 17:00TTC BolaticeTJ Sokol Bobrovníky
618. 01. 2021 17:30TJ Sokol HrabůvkaSK Kravaře B
622. 01. 2021 16:15TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Vávrovice B
702. 02. 2021 17:30TJ Sokol Vávrovice BFIT Sports Club
704. 02. 2021 17:00SK Kravaře BTJ Sokol Horní Lhota B
701. 02. 2021 16:30TJ Jiskra JančíTTC Bolatice
822. 02. 2021 17:30FIT Sports ClubTTC Bolatice
822. 02. 2021 17:30TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Bobrovníky
823. 02. 2021 17:30TJ Sokol Vávrovice BSK Kravaře B
911. 03. 2021 17:00SK Kravaře BFIT Sports Club
910. 03. 2021 17:00TJ Sokol BobrovníkyTJ Sokol Horní Lhota B
908. 03. 2021 16:30TJ Jiskra JančíTJ Sokol Hrabůvka

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy