Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Městský přebor 1.třídy
110. 09. 2020 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Klimkovice10:8
109. 09. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov CTJ Sokol Hrabůvka B4:14
117. 09. 2020 18:00Orel Stará BěláTJ B. Š. Mariánské Hory10:8
111. 09. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice C6:12
on-line
109. 09. 2020 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Polanka16:2
107. 09. 2020 17:45VSK VŠB-TU OstravaTTC ENFIREEX OSTRAVA B9:9
on-line
111. 09. 2020 18:00SSVČ Don BoscoSK - SVINOV E10:8
216. 09. 2020 17:30TJ Sokol KlimkoviceSK - SVINOV E6:12
216. 09. 2020 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BSSVČ Don Bosco16:2
215. 09. 2020 17:00TJ Sokol PolankaVSK VŠB-TU Ostrava6:12
218. 09. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CSK Vřesina LT8:10
on-line
218. 09. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Radvanice-Bartovice B6:12
215. 09. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka BOrel Stará Bělá13:5
217. 09. 2020 17:00TJ Sokol Horní LhotaTTC MG Odra GAS Vratimov C18:0
324. 09. 2020 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Horní Lhota10:8
325. 09. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Hrabůvka B13:5
on-line
323. 09. 2020 18:15SK Vřesina LTTJ B. Š. Mariánské Hory16:2
321. 09. 2020 17:45VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice C14:4
on-line
325. 09. 2020 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Polanka14:4
323. 09. 2020 17:30SK - SVINOV ETTC ENFIREEX OSTRAVA B6:12
on-line
430. 09. 2020 17:30TJ Sokol KlimkoviceTTC ENFIREEX OSTRAVA B6:12
429. 09. 2020 17:00TJ Sokol PolankaSK - SVINOV E7:11
402. 10. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CSSVČ Don Bosco8:10
on-line
402. 10. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryVSK VŠB-TU Ostrava7:11
429. 09. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka BSK Vřesina LT9:9
401. 10. 2020 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Radvanice-Bartovice B10:8
508. 10. 2020 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Klimkovice12:6
507. 10. 2020 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Horní Lhota8:10
505. 10. 2020 17:45VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Hrabůvka B9:9
on-line
509. 10. 2020 18:00SSVČ Don BoscoTJ B. Š. Mariánské Hory 
507. 10. 2020 17:30SK - SVINOV ETJ Sokol Radvanice-Bartovice C14:4
on-line
507. 10. 2020 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BTJ Sokol Polanka17:1
614. 10. 2020 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Polanka 
616. 10. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
616. 10. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské HorySK - SVINOV E 
613. 10. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka BSSVČ Don Bosco 
615. 10. 2020 17:00TJ Sokol Horní LhotaVSK VŠB-TU Ostrava 
615. 10. 2020 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
723. 10. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Klimkovice 
721. 10. 2020 18:15SK Vřesina LTOrel Stará Bělá 
723. 10. 2020 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Horní Lhota 
721. 10. 2020 17:30SK - SVINOV ETJ Sokol Hrabůvka B 
721. 10. 2020 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BTJ B. Š. Mariánské Hory 
720. 10. 2020 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
804. 11. 2020 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
806. 11. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Polanka 
803. 11. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
805. 11. 2020 17:00TJ Sokol Horní LhotaSK - SVINOV E 
805. 11. 2020 18:00Orel Stará BěláVSK VŠB-TU Ostrava 
806. 11. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BSK Vřesina LT 
911. 11. 2020 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Klimkovice 
909. 11. 2020 17:45VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
913. 11. 2020 18:00SSVČ Don BoscoOrel Stará Bělá 
911. 11. 2020 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BTJ Sokol Horní Lhota 
910. 11. 2020 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Hrabůvka B 
913. 11. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ B. Š. Mariánské Hory 
1018. 11. 2020 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ B. Š. Mariánské Hory 
1017. 11. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
1019. 11. 2020 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Polanka 
1019. 11. 2020 18:00Orel Stará BěláSK - SVINOV E 
1020. 11. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BSSVČ Don Bosco 
1018. 11. 2020 18:15SK Vřesina LTVSK VŠB-TU Ostrava 
1123. 11. 2020 17:45VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Klimkovice 
1127. 11. 2020 18:00SSVČ Don BoscoSK Vřesina LT 
1125. 11. 2020 17:30SK - SVINOV ETJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
1125. 11. 2020 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BOrel Stará Bělá 
1127. 11. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Horní Lhota 
1127. 11. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Hrabůvka B 
1202. 12. 2020 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Hrabůvka B 
1203. 12. 2020 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ B. Š. Mariánské Hory 
1203. 12. 2020 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Polanka 
1204. 12. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
1202. 12. 2020 18:15SK Vřesina LTSK - SVINOV E 
1230. 11. 2020 17:45VSK VŠB-TU OstravaSSVČ Don Bosco 
1311. 12. 2020 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Klimkovice 
1309. 12. 2020 17:30SK - SVINOV EVSK VŠB-TU Ostrava 
1309. 12. 2020 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BSK Vřesina LT 
1308. 12. 2020 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
1311. 12. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice COrel Stará Bělá 
1308. 12. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Horní Lhota 
1406. 01. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Horní Lhota 
1408. 01. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryOrel Stará Bělá 
1408. 01. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
1405. 01. 2021 17:00TJ Sokol PolankaSK Vřesina LT 
1406. 01. 2021 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BVSK VŠB-TU Ostrava 
1406. 01. 2021 17:30SK - SVINOV ESSVČ Don Bosco 
1513. 01. 2021 17:30SK - SVINOV ETJ Sokol Klimkovice 
1515. 01. 2021 18:00SSVČ Don BoscoTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
1511. 01. 2021 17:45VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Polanka 
1513. 01. 2021 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
1515. 01. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ B. Š. Mariánské Hory 
1514. 01. 2021 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Hrabůvka B 
1621. 01. 2021 17:00TJ Sokol Horní LhotaOrel Stará Bělá 
1619. 01. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
1622. 01. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HorySK Vřesina LT 
1622. 01. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CVSK VŠB-TU Ostrava 
1619. 01. 2021 17:00TJ Sokol PolankaSSVČ Don Bosco 
1620. 01. 2021 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BSK - SVINOV E 
1727. 01. 2021 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BTJ Sokol Klimkovice 
1727. 01. 2021 17:30SK - SVINOV ETJ Sokol Polanka 
1729. 01. 2021 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
1725. 01. 2021 17:45VSK VŠB-TU OstravaTJ B. Š. Mariánské Hory 
1727. 01. 2021 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Hrabůvka B 
1729. 01. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Horní Lhota 
1803. 02. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceOrel Stará Bělá 
1804. 02. 2021 17:00TJ Sokol Horní LhotaSK Vřesina LT 
1802. 02. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BVSK VŠB-TU Ostrava 
1805. 02. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HorySSVČ Don Bosco 
1805. 02. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CSK - SVINOV E 
1802. 02. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
1909. 02. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Klimkovice 
1910. 02. 2021 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
1910. 02. 2021 17:30SK - SVINOV ETJ B. Š. Mariánské Hory 
1912. 02. 2021 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Hrabůvka B 
1908. 02. 2021 17:45VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Horní Lhota 
1912. 02. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BOrel Stará Bělá 
2024. 02. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
2025. 02. 2021 18:00Orel Stará BěláSK Vřesina LT 
2025. 02. 2021 17:00TJ Sokol Horní LhotaSSVČ Don Bosco 
2023. 02. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BSK - SVINOV E 
2026. 02. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
2026. 02. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Polanka 
2105. 03. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Klimkovice 
2102. 03. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTJ B. Š. Mariánské Hory 
2103. 03. 2021 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BTJ Sokol Hrabůvka B 
2103. 03. 2021 17:30SK - SVINOV ETJ Sokol Horní Lhota 
2101. 03. 2021 17:45VSK VŠB-TU OstravaOrel Stará Bělá 
2103. 03. 2021 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
2210. 03. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceSK Vřesina LT 
2212. 03. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BVSK VŠB-TU Ostrava 
2211. 03. 2021 18:00Orel Stará BěláSSVČ Don Bosco 
2211. 03. 2021 17:00TJ Sokol Horní LhotaTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
2209. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Polanka 
2212. 03. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
2319. 03. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Klimkovice 
2319. 03. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Hrabůvka B 
2316. 03. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Horní Lhota 
2317. 03. 2021 17:30SK - SVINOV EOrel Stará Bělá 
2319. 03. 2021 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
2315. 03. 2021 17:45VSK VŠB-TU OstravaSK Vřesina LT 
2424. 03. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceVSK VŠB-TU Ostrava 
2424. 03. 2021 18:15SK Vřesina LTSSVČ Don Bosco 
2426. 03. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BSK - SVINOV E 
2425. 03. 2021 18:00Orel Stará BěláTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
2425. 03. 2021 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
2423. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ B. Š. Mariánské Hory 
2506. 04. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Klimkovice 
2509. 04. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Horní Lhota 
2506. 04. 2021 17:00TJ Sokol PolankaOrel Stará Bělá 
2507. 04. 2021 17:30TTC ENFIREEX OSTRAVA BTJ Sokol Radvanice-Bartovice B 
2507. 04. 2021 17:30SK - SVINOV ESK Vřesina LT 
2509. 04. 2021 18:00SSVČ Don BoscoVSK VŠB-TU Ostrava 
2614. 04. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceSSVČ Don Bosco 
2612. 04. 2021 17:45VSK VŠB-TU OstravaSK - SVINOV E 
2614. 04. 2021 18:15SK Vřesina LTTTC ENFIREEX OSTRAVA B 
2616. 04. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Polanka 
2615. 04. 2021 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Radvanice-Bartovice C 
2615. 04. 2021 17:00TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Hrabůvka B 
Městský přebor 2.třídy
108. 09. 2020 17:30SSVČ Don Bosco BVSK VŠB-TU Ostrava B10:8
110. 09. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Krásné Pole8:10
111. 09. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ B. Š. Mariánské Hory B8:10
on-line
111. 09. 2020 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Výškovice8:10
109. 09. 2020 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Horní Lhota B9:9
216. 09. 2020 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Klimkovice B8:10
215. 09. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Proskovice11:7
217. 09. 2020 18:00TJ Sokol Krásné PoleTTC MG Odra GAS Vratimov D14:4
214. 09. 2020 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BOrel Stará Bělá B4:14
on-line
216. 09. 2020 17:30SK - SVINOV FSSVČ Don Bosco B15:3
on-line
322. 09. 2020 18:00Orel Stará Bělá BSK - SVINOV F17:1
on-line
324. 09. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka CVSK VŠB-TU Ostrava B11:7
325. 09. 2020 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Krásné Pole6:12
323. 09. 2020 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ B. Š. Mariánské Hory B14:4
324. 09. 2020 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Výškovice12:6
429. 09. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Horní Lhota B7:11
401. 10. 2020 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Klimkovice B11:7
428. 09. 2020 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTTC MG Odra GAS Vratimov D7:11
430. 09. 2020 17:30SK - SVINOV FTJ Sokol Hrabůvka C8:10
on-line
429. 09. 2020 17:30SSVČ Don Bosco BOrel Stará Bělá B5:13
508. 10. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka CSSVČ Don Bosco B17:1
509. 10. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DSK - SVINOV F14:4
on-line
509. 10. 2020 18:30TJ Sokol ProskoviceVSK VŠB-TU Ostrava B 
508. 10. 2020 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Krásné Pole8:10
507. 10. 2020 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ B. Š. Mariánské Hory B11:7
615. 10. 2020 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Výškovice 
612. 10. 2020 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Klimkovice B 
614. 10. 2020 17:30SK - SVINOV FTJ Sokol Proskovice 
613. 10. 2020 17:30SSVČ Don Bosco BTTC MG Odra GAS Vratimov D 
613. 10. 2020 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Hrabůvka C 
723. 10. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DOrel Stará Bělá B 
723. 10. 2020 18:30TJ Sokol ProskoviceSSVČ Don Bosco B 
721. 10. 2020 17:30TJ Sokol Klimkovice BSK - SVINOV F 
722. 10. 2020 17:00TJ Sokol Horní Lhota BVSK VŠB-TU Ostrava B 
720. 10. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Krásné Pole 
802. 11. 2020 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Výškovice 
804. 11. 2020 17:30SK - SVINOV FTJ Sokol Horní Lhota B 
803. 11. 2020 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Klimkovice B 
803. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Proskovice 
805. 11. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTTC MG Odra GAS Vratimov D 
913. 11. 2020 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Hrabůvka C 
911. 11. 2020 17:30TJ Sokol Klimkovice BOrel Stará Bělá B 
912. 11. 2020 17:00TJ Sokol Horní Lhota BSSVČ Don Bosco B 
911. 11. 2020 18:15TJ Sokol VýškoviceSK - SVINOV F 
910. 11. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BVSK VŠB-TU Ostrava B 
1016. 11. 2020 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Krásné Pole 
1018. 11. 2020 17:30SK - SVINOV FTJ B. Š. Mariánské Hory B 
1017. 11. 2020 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Výškovice 
1017. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Horní Lhota B 
1019. 11. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Klimkovice B 
1020. 11. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Proskovice 
1125. 11. 2020 17:30TJ Sokol Klimkovice BTTC MG Odra GAS Vratimov D 
1126. 11. 2020 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Hrabůvka C 
1125. 11. 2020 18:15TJ Sokol VýškoviceOrel Stará Bělá B 
1124. 11. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BSSVČ Don Bosco B 
1126. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné PoleSK - SVINOV F 
1201. 12. 2020 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Krásné Pole 
1201. 12. 2020 18:00Orel Stará Bělá BTJ B. Š. Mariánské Hory B 
1203. 12. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Výškovice 
1204. 12. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Horní Lhota B 
1204. 12. 2020 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Klimkovice B 
1310. 12. 2020 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Proskovice 
1309. 12. 2020 18:15TJ Sokol VýškoviceTTC MG Odra GAS Vratimov D 
1308. 12. 2020 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Hrabůvka C 
1310. 12. 2020 18:00TJ Sokol Krásné PoleOrel Stará Bělá B 
1307. 12. 2020 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BSK - SVINOV F 
1404. 01. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BSSVČ Don Bosco B 
1407. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Hrabůvka C 
1405. 01. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTTC MG Odra GAS Vratimov D 
1406. 01. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Proskovice 
1407. 01. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Klimkovice B 
1513. 01. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Výškovice 
1515. 01. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ B. Š. Mariánské Hory B 
1515. 01. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Krásné Pole 
1512. 01. 2021 18:00Orel Stará Bělá BVSK VŠB-TU Ostrava B 
1512. 01. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BSK - SVINOV F 
1620. 01. 2021 17:30SK - SVINOV FOrel Stará Bělá B 
1618. 01. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Hrabůvka C 
1621. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Proskovice 
1619. 01. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Klimkovice B 
1620. 01. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Horní Lhota B 
1728. 01. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ B. Š. Mariánské Hory B 
1727. 01. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Krásné Pole 
1729. 01. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DVSK VŠB-TU Ostrava B 
1728. 01. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CSK - SVINOV F 
1726. 01. 2021 18:00Orel Stará Bělá BSSVČ Don Bosco B 
1802. 02. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Hrabůvka C 
1803. 02. 2021 17:30SK - SVINOV FTTC MG Odra GAS Vratimov D 
1801. 02. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Proskovice 
1804. 02. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Horní Lhota B 
1802. 02. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Výškovice 
1910. 02. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Krásné Pole 
1910. 02. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BVSK VŠB-TU Ostrava B 
1912. 02. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceSK - SVINOV F 
1912. 02. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DSSVČ Don Bosco B 
1911. 02. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka COrel Stará Bělá B 
2023. 02. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTTC MG Odra GAS Vratimov D 
2023. 02. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Proskovice 
2024. 02. 2021 17:30SK - SVINOV FTJ Sokol Klimkovice B 
2022. 02. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Horní Lhota B 
2025. 02. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ B. Š. Mariánské Hory B 
2103. 03. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceVSK VŠB-TU Ostrava B 
2104. 03. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BSK - SVINOV F 
2103. 03. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BSSVČ Don Bosco B 
2105. 03. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceOrel Stará Bělá B 
2105. 03. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Hrabůvka C 
2211. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Proskovice 
2209. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Klimkovice B 
2209. 03. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Horní Lhota B 
2210. 03. 2021 17:30SK - SVINOV FTJ Sokol Výškovice 
2208. 03. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ B. Š. Mariánské Hory B 
2318. 03. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleVSK VŠB-TU Ostrava B 
2316. 03. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BSK - SVINOV F 
2317. 03. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceSSVČ Don Bosco B 
2318. 03. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BOrel Stará Bělá B 
2317. 03. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Hrabůvka C 
2319. 03. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceTTC MG Odra GAS Vratimov D 
2426. 03. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Klimkovice B 
2425. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Horní Lhota B 
2423. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Výškovice 
2423. 03. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTJ B. Š. Mariánské Hory B 
2424. 03. 2021 17:30SK - SVINOV FTJ Sokol Krásné Pole 
2508. 04. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleSSVČ Don Bosco B 
2506. 04. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BOrel Stará Bělá B 
2507. 04. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Hrabůvka C 
2508. 04. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTTC MG Odra GAS Vratimov D 
2507. 04. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Proskovice 
2616. 04. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Horní Lhota B 
2616. 04. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Výškovice 
2615. 04. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ B. Š. Mariánské Hory B 
2613. 04. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Krásné Pole 
2614. 04. 2021 17:30SK - SVINOV FVSK VŠB-TU Ostrava B 
Městský přebor 3.třídy
109. 09. 2020 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Horní Lhota C5:13
110. 09. 2020 18:00Orel Stará Bělá CTTC MG Odra GAS Vratimov E17:1
110. 09. 2020 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Ostrava KST G7:11
109. 09. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DSK - SVINOV G12:6
on-line
214. 09. 2020 18:30TJ Ostrava KST GTJ Sokol Radvanice-Bartovice D7:11
218. 09. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ETJ Sokol Krásné Pole B9:9
on-line
220. 09. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota COrel Stará Bělá C6:12
216. 09. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka DOrel Třebovice13:5
324. 09. 2020 18:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Hrabůvka D12:6
online
321. 09. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Sokol Horní Lhota C8:10
on-line
325. 09. 2020 18:15SK Vřesina LT BTTC MG Odra GAS Vratimov E8:10
323. 09. 2020 17:30SK - SVINOV GTJ Ostrava KST G5:13
on-line
402. 10. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ETJ B. Š. Mariánské Hory C5:13
on-line
404. 10. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota CSK Vřesina LT B3:15
430. 09. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Sokol Krásné Pole B17:1
on-line
430. 09. 2020 19:30Orel TřeboviceOrel Stará Bělá C7:11
on-line
505. 10. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole BOrel Třebovice9:9
on-line
509. 10. 2020 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Hrabůvka D7:11
508. 10. 2020 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Horní Lhota C15:3
507. 10. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTTC MG Odra GAS Vratimov E13:5
on-line
616. 10. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ESK - SVINOV G 
618. 10. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
614. 10. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ B. Š. Mariánské Hory C 
614. 10. 2020 19:30Orel TřeboviceSK Vřesina LT B 
615. 10. 2020 18:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Krásné Pole B 
723. 10. 2020 18:15SK Vřesina LT BOrel Stará Bělá C 
722. 10. 2020 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory COrel Třebovice 
721. 10. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Sokol Hrabůvka D 
721. 10. 2020 17:30SK - SVINOV GTJ Sokol Horní Lhota C 
719. 10. 2020 18:30TJ Ostrava KST GTTC MG Odra GAS Vratimov E 
808. 11. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Ostrava KST G 
804. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka DSK - SVINOV G 
804. 11. 2020 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
805. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá CTJ B. Š. Mariánské Hory C 
802. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole BSK Vřesina LT B 
912. 11. 2020 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Krásné Pole B 
911. 11. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DOrel Stará Bělá C 
911. 11. 2020 17:30SK - SVINOV GOrel Třebovice 
909. 11. 2020 18:30TJ Ostrava KST GTJ Sokol Hrabůvka D 
1018. 11. 2020 19:30Orel TřeboviceTJ Ostrava KST G 
1019. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá CSK - SVINOV G 
1016. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
1020. 11. 2020 18:15SK Vřesina LT BTJ B. Š. Mariánské Hory C 
1125. 11. 2020 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DSK Vřesina LT B 
1125. 11. 2020 17:30SK - SVINOV GTJ Sokol Krásné Pole B 
1123. 11. 2020 18:30TJ Ostrava KST GOrel Stará Bělá C 
1127. 11. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ETJ Sokol Horní Lhota C 
1202. 12. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTTC MG Odra GAS Vratimov E 
1230. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Ostrava KST G 
1204. 12. 2020 18:15SK Vřesina LT BSK - SVINOV G 
1203. 12. 2020 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
1309. 12. 2020 17:30SK - SVINOV GTJ B. Š. Mariánské Hory C 
1307. 12. 2020 18:30TJ Ostrava KST GSK Vřesina LT B 
1311. 12. 2020 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov EOrel Třebovice 
1313. 12. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Sokol Hrabůvka D 
1410. 01. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota COrel Třebovice 
1408. 01. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov EOrel Stará Bělá C 
1404. 01. 2021 18:30TJ Ostrava KST GTJ B. Š. Mariánské Hory C 
1406. 01. 2021 17:30SK - SVINOV GTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
1513. 01. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Ostrava KST G 
1511. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTTC MG Odra GAS Vratimov E 
1514. 01. 2021 18:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Horní Lhota C 
1513. 01. 2021 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Hrabůvka D 
1620. 01. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DOrel Stará Bělá C 
1624. 01. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Sokol Krásné Pole B 
1622. 01. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ESK Vřesina LT B 
1618. 01. 2021 18:30TJ Ostrava KST GSK - SVINOV G 
1728. 01. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTTC MG Odra GAS Vratimov E 
1729. 01. 2021 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Horní Lhota C 
1725. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Sokol Hrabůvka D 
1728. 01. 2021 18:00Orel Stará Bělá COrel Třebovice 
1803. 02. 2021 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Krásné Pole B 
1803. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DSK Vřesina LT B 
1807. 02. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ B. Š. Mariánské Hory C 
1805. 02. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ETJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
1910. 02. 2021 17:30SK - SVINOV GTTC MG Odra GAS Vratimov E 
1910. 02. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Sokol Horní Lhota C 
1911. 02. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Hrabůvka D 
1912. 02. 2021 18:15SK Vřesina LT BOrel Třebovice 
1908. 02. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BOrel Stará Bělá C 
2025. 02. 2021 18:00Orel Stará Bělá CSK Vřesina LT B 
2024. 02. 2021 19:30Orel TřeboviceTJ B. Š. Mariánské Hory C 
2024. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
2028. 02. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CSK - SVINOV G 
2026. 02. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ETJ Ostrava KST G 
2101. 03. 2021 18:30TJ Ostrava KST GTJ Sokol Horní Lhota C 
2103. 03. 2021 17:30SK - SVINOV GTJ Sokol Hrabůvka D 
2103. 03. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DOrel Třebovice 
2104. 03. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory COrel Stará Bělá C 
2105. 03. 2021 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Krásné Pole B 
2208. 03. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ B. Š. Mariánské Hory C 
2211. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
2210. 03. 2021 19:30Orel TřeboviceSK - SVINOV G 
2210. 03. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Ostrava KST G 
2315. 03. 2021 18:30TJ Ostrava KST GOrel Třebovice 
2317. 03. 2021 17:30SK - SVINOV GOrel Stará Bělá C 
2317. 03. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Sokol Krásné Pole B 
2318. 03. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CSK Vřesina LT B 
2426. 03. 2021 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Radvanice-Bartovice D 
2422. 03. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BSK - SVINOV G 
2425. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá CTJ Ostrava KST G 
2428. 03. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTTC MG Odra GAS Vratimov E 
2509. 04. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov ETJ Sokol Hrabůvka D 
2505. 04. 2021 18:30TJ Ostrava KST GTJ Sokol Krásné Pole B 
2507. 04. 2021 17:30SK - SVINOV GSK Vřesina LT B 
2507. 04. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ B. Š. Mariánské Hory C 
2615. 04. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CSK - SVINOV G 
2616. 04. 2021 18:15SK Vřesina LT BTJ Ostrava KST G 
2614. 04. 2021 19:30Orel TřeboviceTTC MG Odra GAS Vratimov E 
2614. 04. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Sokol Horní Lhota C 
Městský přebor 4.třídy
109. 09. 2020 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ B. Š.Mariánské Hory D10:8
108. 09. 2020 18:00Orel Stará Bělá DSK Vřesina LT C8:10
on-line
110. 09. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Krásné Pole D11:7
on-line
113. 09. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota DSSVČ Don Bosco C5:13
110. 09. 2020 17:15TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Hrabůvka E9:9
215. 09. 2020 17:30SSVČ Don Bosco CTTC TJ Baník Rychvald15:3
214. 09. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole DOstrava Zábřeh3:15
216. 09. 2020 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Krásné Pole C11:7
on-line
217. 09. 2020 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DOrel Stará Bělá D14:4
216. 09. 2020 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Výškovice B5:13
on-line
322. 09. 2020 18:00Orel Stará Bělá DSK - SVINOV H14:4
on-line
324. 09. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ B. Š.Mariánské Hory D4:14
on-line
324. 09. 2020 18:00Ostrava ZábřehSK Vřesina LT C11:7
327. 09. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Krásné Pole D14:4
323. 09. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka ESSVČ Don Bosco C14:4
428. 09. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTTC TJ Baník Rychvald8:10
430. 09. 2020 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Horní Lhota D12:6
401. 10. 2020 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DOstrava Zábřeh9:9
430. 09. 2020 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Krásné Pole C 
430. 09. 2020 18:15TJ Sokol Výškovice BOrel Stará Bělá D12:6
508. 10. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Výškovice B6:12
on-line
508. 10. 2020 18:00Ostrava ZábřehSK - SVINOV H15:3
511. 10. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ B. Š.Mariánské Hory D 
508. 10. 2020 17:15TTC TJ Baník RychvaldSK Vřesina LT C3:15
507. 10. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Krásné Pole D12:6
612. 10. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole DSSVČ Don Bosco C 
614. 10. 2020 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Hrabůvka E 
615. 10. 2020 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DTTC TJ Baník Rychvald 
614. 10. 2020 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Horní Lhota D 
614. 10. 2020 18:15TJ Sokol Výškovice BOstrava Zábřeh 
613. 10. 2020 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Krásné Pole C 
722. 10. 2020 18:00Ostrava ZábřehOrel Stará Bělá D 
725. 10. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Výškovice B 
722. 10. 2020 17:15TTC TJ Baník RychvaldSK - SVINOV H 
721. 10. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ B. Š.Mariánské Hory D 
720. 10. 2020 17:30SSVČ Don Bosco CSK Vřesina LT C 
805. 11. 2020 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DSSVČ Don Bosco C 
804. 11. 2020 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Hrabůvka E 
804. 11. 2020 18:15TJ Sokol Výškovice BTTC TJ Baník Rychvald 
803. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Horní Lhota D 
805. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole COstrava Zábřeh 
915. 11. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Krásné Pole C 
912. 11. 2020 17:15TTC TJ Baník RychvaldOrel Stará Bělá D 
911. 11. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Výškovice B 
910. 11. 2020 17:30SSVČ Don Bosco CSK - SVINOV H 
909. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole DSK Vřesina LT C 
1019. 11. 2020 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DTJ Sokol Krásné Pole D 
1018. 11. 2020 18:15TJ Sokol Výškovice BSSVČ Don Bosco C 
1017. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Hrabůvka E 
1019. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTTC TJ Baník Rychvald 
1019. 11. 2020 18:00Ostrava ZábřehTJ Sokol Horní Lhota D 
1126. 11. 2020 17:15TTC TJ Baník RychvaldOstrava Zábřeh 
1125. 11. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Krásné Pole C 
1124. 11. 2020 17:30SSVČ Don Bosco COrel Stará Bělá D 
1123. 11. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole DSK - SVINOV H 
1125. 11. 2020 18:15SK Vřesina LT CTJ B. Š.Mariánské Hory D 
1202. 12. 2020 17:30SK - SVINOV HSK Vřesina LT C 
1202. 12. 2020 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Krásné Pole D 
1203. 12. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole CSSVČ Don Bosco C 
1203. 12. 2020 18:00Ostrava ZábřehTJ Sokol Hrabůvka E 
1206. 12. 2020 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTTC TJ Baník Rychvald 
1309. 12. 2020 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Horní Lhota D 
1308. 12. 2020 17:30SSVČ Don Bosco COstrava Zábřeh 
1307. 12. 2020 18:00TJ Sokol Krásné Pole DOrel Stará Bělá D 
1309. 12. 2020 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Výškovice B 
1310. 12. 2020 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DSK - SVINOV H 
1407. 01. 2021 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DTJ Sokol Výškovice B 
1406. 01. 2021 18:15SK Vřesina LT COrel Stará Bělá D 
1404. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Krásné Pole C 
1405. 01. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Horní Lhota D 
1406. 01. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETTC TJ Baník Rychvald 
1514. 01. 2021 17:15TTC TJ Baník RychvaldSSVČ Don Bosco C 
1514. 01. 2021 18:00Ostrava ZábřehTJ Sokol Krásné Pole D 
1514. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CSK Vřesina LT C 
1512. 01. 2021 18:00Orel Stará Bělá DTJ B. Š.Mariánské Hory D 
1513. 01. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BSK - SVINOV H 
1620. 01. 2021 17:30SK - SVINOV HOrel Stará Bělá D 
1621. 01. 2021 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DTJ Sokol Krásné Pole C 
1620. 01. 2021 18:15SK Vřesina LT COstrava Zábřeh 
1618. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Horní Lhota D 
1619. 01. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Hrabůvka E 
1728. 01. 2021 17:15TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Krásné Pole D 
1731. 01. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DSK Vřesina LT C 
1728. 01. 2021 18:00Ostrava ZábřehTJ B. Š.Mariánské Hory D 
1728. 01. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CSK - SVINOV H 
1726. 01. 2021 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Výškovice B 
1803. 02. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Krásné Pole C 
1803. 02. 2021 17:30SK - SVINOV HOstrava Zábřeh 
1804. 02. 2021 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DTJ Sokol Horní Lhota D 
1803. 02. 2021 18:15SK Vřesina LT CTTC TJ Baník Rychvald 
1801. 02. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Hrabůvka E 
1909. 02. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Krásné Pole D 
1910. 02. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ESK Vřesina LT C 
1911. 02. 2021 17:15TTC TJ Baník RychvaldTJ B. Š.Mariánské Hory D 
1914. 02. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DSK - SVINOV H 
1911. 02. 2021 18:00Ostrava ZábřehTJ Sokol Výškovice B 
1911. 02. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole COrel Stará Bělá D 
2023. 02. 2021 18:00Orel Stará Bělá DOstrava Zábřeh 
2024. 02. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Horní Lhota D 
2024. 02. 2021 17:30SK - SVINOV HTTC TJ Baník Rychvald 
2025. 02. 2021 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DTJ Sokol Hrabůvka E 
2024. 02. 2021 18:15SK Vřesina LT CSSVČ Don Bosco C 
2102. 03. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CTJ B. Š.Mariánské Hory D 
2103. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ESK - SVINOV H 
2104. 03. 2021 17:15TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Výškovice B 
2107. 03. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DOrel Stará Bělá D 
2104. 03. 2021 18:00Ostrava ZábřehTJ Sokol Krásné Pole C 
2211. 03. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Horní Lhota D 
2209. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá DTTC TJ Baník Rychvald 
2210. 03. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Hrabůvka E 
2210. 03. 2021 17:30SK - SVINOV HSSVČ Don Bosco C 
2210. 03. 2021 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Krásné Pole D 
2315. 03. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ B. Š.Mariánské Hory D 
2316. 03. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Výškovice B 
2317. 03. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka EOrel Stará Bělá D 
2318. 03. 2021 17:15TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Krásné Pole C 
2321. 03. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DOstrava Zábřeh 
2425. 03. 2021 18:00Ostrava ZábřehTTC TJ Baník Rychvald 
2425. 03. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Hrabůvka E 
2423. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá DSSVČ Don Bosco C 
2424. 03. 2021 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Krásné Pole D
2425. 03. 2021 17:00TJ B. Š.Mariánské Hory DSK Vřesina LT C 
2507. 04. 2021 18:15SK Vřesina LT CSK - SVINOV H 
2505. 04. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Výškovice B 
2506. 04. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Krásné Pole C 
2507. 04. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka EOstrava Zábřeh 
2508. 04. 2021 17:15TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Horní Lhota D 
2618. 04. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Hrabůvka E 
2615. 04. 2021 18:00Ostrava ZábřehSSVČ Don Bosco C 
2613. 04. 2021 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Krásné Pole D 
2614. 04. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BSK Vřesina LT C 
2614. 04. 2021 17:30SK - SVINOV HTJ B. Š.Mariánské Hory D 
Městský přebor 5.třídy
113. 09. 2020 09:00TJ Sokol Proskovice BTJ Sokol Horní Lhota E15:3
107. 09. 2020 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESK Vřesina LT E10:8
on-line
110. 09. 2020 16:30KST ZengrovkaTJ Sokol Hrabůvka F6:12
109. 09. 2020 17:30SSVČ Don Bosco DOrel Stará Bělá E8:10
110. 09. 2020 18:15SK Vřesina LT DOrel Třebovice B3:15
217. 09. 2020 18:00Orel Stará Bělá ESK Vřesina LT D7:11
on-line
217. 09. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSSVČ Don Bosco D12:6
218. 09. 2020 17:15SK Vřesina LT EKST Zengrovka3:15
on-line
220. 09. 2020 12:00TJ Sokol Horní Lhota ETJ Sokol Radvanice-Bartovice E5:13
214. 09. 2020 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CTJ Sokol Proskovice B7:11
321. 09. 2020 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ETTC ENFIREEX OSTRAVA C13:5
on-line
324. 09. 2020 16:30KST ZengrovkaTJ Sokol Horní Lhota E14:4
323. 09. 2020 17:30SSVČ Don Bosco DSK Vřesina LT E11:7
324. 09. 2020 18:15SK Vřesina LT DTJ Sokol Hrabůvka F7:11
402. 10. 2020 17:15SK Vřesina LT ESK Vřesina LT D6:12
404. 10. 2020 12:00TJ Sokol Horní Lhota ESSVČ Don Bosco D5:13
428. 09. 2020 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CKST Zengrovka11:7
404. 10. 2020 09:00TJ Sokol Proskovice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice E8:10
508. 10. 2020 16:30KST ZengrovkaTJ Sokol Proskovice B8:10
507. 10. 2020 17:30SSVČ Don Bosco DTTC ENFIREEX OSTRAVA C 
508. 10. 2020 18:15SK Vřesina LT DTJ Sokol Horní Lhota E13:5
507. 10. 2020 19:30Orel Třebovice BOrel Stará Bělá E12:6
615. 10. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka FOrel Třebovice B 
612. 10. 2020 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CSK Vřesina LT D 
618. 10. 2020 09:00TJ Sokol Proskovice BSSVČ Don Bosco D 
612. 10. 2020 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice EKST Zengrovka 
721. 10. 2020 17:30SSVČ Don Bosco DTJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
722. 10. 2020 18:15SK Vřesina LT DTJ Sokol Proskovice B 
721. 10. 2020 19:30Orel Třebovice BSK Vřesina LT E 
722. 10. 2020 18:00Orel Stará Bělá ETJ Sokol Hrabůvka F 
806. 11. 2020 17:15SK Vřesina LT EOrel Stará Bělá E 
808. 11. 2020 12:00TJ Sokol Horní Lhota EOrel Třebovice B 
802. 11. 2020 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESK Vřesina LT D 
805. 11. 2020 16:30KST ZengrovkaSSVČ Don Bosco D 
912. 11. 2020 18:15SK Vřesina LT DKST Zengrovka 
911. 11. 2020 19:30Orel Třebovice BTTC ENFIREEX OSTRAVA C 
912. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá ETJ Sokol Horní Lhota E 
912. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSK Vřesina LT E 
1022. 11. 2020 12:00TJ Sokol Horní Lhota ETJ Sokol Hrabůvka F 
1016. 11. 2020 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA COrel Stará Bělá E 
1022. 11. 2020 09:00TJ Sokol Proskovice BOrel Třebovice B 
1018. 11. 2020 17:30SSVČ Don Bosco DSK Vřesina LT D 
1125. 11. 2020 19:30Orel Třebovice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
1126. 11. 2020 18:00Orel Stará Bělá ETJ Sokol Proskovice B 
1126. 11. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka FTTC ENFIREEX OSTRAVA C 
1127. 11. 2020 17:15SK Vřesina LT ETJ Sokol Horní Lhota E 
1230. 11. 2020 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CSK Vřesina LT E 
1206. 12. 2020 09:00TJ Sokol Proskovice BTJ Sokol Hrabůvka F 
1230. 11. 2020 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice EOrel Stará Bělá E 
1203. 12. 2020 16:30KST ZengrovkaOrel Třebovice B 
1309. 12. 2020 19:30Orel Třebovice BSSVČ Don Bosco D 
1310. 12. 2020 18:00Orel Stará Bělá EKST Zengrovka 
1310. 12. 2020 17:30TJ Sokol Hrabůvka FTJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
1311. 12. 2020 17:15SK Vřesina LT ETJ Sokol Proskovice B 
1313. 12. 2020 12:00TJ Sokol Horní Lhota ETTC ENFIREEX OSTRAVA C 
1410. 01. 2021 12:00TJ Sokol Horní Lhota ETJ Sokol Proskovice B 
1408. 01. 2021 17:15SK Vřesina LT ETJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
1407. 01. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FKST Zengrovka 
1407. 01. 2021 18:00Orel Stará Bělá ESSVČ Don Bosco D 
1406. 01. 2021 19:30Orel Třebovice BSK Vřesina LT D 
1514. 01. 2021 18:15SK Vřesina LT DOrel Stará Bělá E 
1513. 01. 2021 17:30SSVČ Don Bosco DTJ Sokol Hrabůvka F 
1514. 01. 2021 16:30KST ZengrovkaSK Vřesina LT E 
1511. 01. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ETJ Sokol Horní Lhota E 
1517. 01. 2021 09:00TJ Sokol Proskovice BTTC ENFIREEX OSTRAVA C 
1618. 01. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CTJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
1624. 01. 2021 12:00TJ Sokol Horní Lhota EKST Zengrovka 
1622. 01. 2021 17:15SK Vřesina LT ESSVČ Don Bosco D 
1621. 01. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSK Vřesina LT D 
1728. 01. 2021 18:15SK Vřesina LT DSK Vřesina LT E 
1727. 01. 2021 17:30SSVČ Don Bosco DTJ Sokol Horní Lhota E 
1728. 01. 2021 16:30KST ZengrovkaTTC ENFIREEX OSTRAVA C 
1725. 01. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ETJ Sokol Proskovice B 
1807. 02. 2021 09:00TJ Sokol Proskovice BKST Zengrovka 
1801. 02. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CSSVČ Don Bosco D 
1807. 02. 2021 12:00TJ Sokol Horní Lhota ESK Vřesina LT D 
1804. 02. 2021 18:00Orel Stará Bělá EOrel Třebovice B 
1910. 02. 2021 19:30Orel Třebovice BTJ Sokol Hrabůvka F 
1911. 02. 2021 18:15SK Vřesina LT DTTC ENFIREEX OSTRAVA C 
1910. 02. 2021 17:30SSVČ Don Bosco DTJ Sokol Proskovice B 
1911. 02. 2021 16:30KST ZengrovkaTJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
2022. 02. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESSVČ Don Bosco D 
2028. 02. 2021 09:00TJ Sokol Proskovice BSK Vřesina LT D 
2026. 02. 2021 17:15SK Vřesina LT EOrel Třebovice B 
2025. 02. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FOrel Stará Bělá E 
2104. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá ESK Vřesina LT E 
2103. 03. 2021 19:30Orel Třebovice BTJ Sokol Horní Lhota E 
2104. 03. 2021 18:15SK Vřesina LT DTJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
2103. 03. 2021 17:30SSVČ Don Bosco DKST Zengrovka 
2211. 03. 2021 16:30KST ZengrovkaSK Vřesina LT D 
2208. 03. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA COrel Třebovice B 
2214. 03. 2021 12:00TJ Sokol Horní Lhota EOrel Stará Bělá E 
2212. 03. 2021 17:15SK Vřesina LT ETJ Sokol Hrabůvka F 
2318. 03. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FTJ Sokol Horní Lhota E 
2318. 03. 2021 18:00Orel Stará Bělá ETTC ENFIREEX OSTRAVA C 
2317. 03. 2021 19:30Orel Třebovice BTJ Sokol Proskovice B 
2318. 03. 2021 18:15SK Vřesina LT DSSVČ Don Bosco D 
2422. 03. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice EOrel Třebovice B 
2428. 03. 2021 09:00TJ Sokol Proskovice BOrel Stará Bělá E 
2422. 03. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CTJ Sokol Hrabůvka F 
2428. 03. 2021 12:00TJ Sokol Horní Lhota ESK Vřesina LT E 
2509. 04. 2021 17:15SK Vřesina LT ETTC ENFIREEX OSTRAVA C 
2508. 04. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FTJ Sokol Proskovice B 
2508. 04. 2021 18:00Orel Stará Bělá ETJ Sokol Radvanice-Bartovice E 
2507. 04. 2021 19:30Orel Třebovice BKST Zengrovka 
2614. 04. 2021 17:30SSVČ Don Bosco DOrel Třebovice B 
2615. 04. 2021 16:30KST ZengrovkaOrel Stará Bělá E 
2612. 04. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ETJ Sokol Hrabůvka F 
2618. 04. 2021 09:00TJ Sokol Proskovice BSK Vřesina LT E 
2612. 04. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVA CTJ Sokol Horní Lhota E 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy