Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RSST Přerov 1. třídy
128. 09. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Opatovice A10:8
129. 09. 2020 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Dolní Újezd A3:15
104. 10. 2020 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Jezernice B9:9
104. 10. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sigma Cidemat Hranice B14:4
102. 10. 2020 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Loučka A12:6
104. 10. 2020 09:00
odloženo
TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Buk B
205. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Buk B6:12
209. 10. 2020 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Dřevohostice9:9
205. 10. 2020 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Spartak Milotice nad Bečvou9:9
209. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice BKST Hlinsko, z.s. B9:9
206. 10. 2020 17:45TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Chropyně "B"10:8
205. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Kojetín B9:9
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Opatovice A
318. 10. 2020 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Tovačov C
318. 10. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Dolní Újezd A
316. 10. 2020 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Jezernice B
318. 10. 2020 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sigma Cidemat Hranice B
316. 10. 2020 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Loučka A
419. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Loučka A
419. 10. 2020 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Buk B
423. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Dřevohostice
423. 10. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Spartak Milotice nad Bečvou
419. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov CKST Hlinsko, z.s. B
423. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Chropyně "B"
501. 11. 2020 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Opatovice A
501. 11. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Kojetín B
530. 10. 2020 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Tovačov C
501. 11. 2020 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Dolní Újezd A
530. 10. 2020 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Jezernice B
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sigma Cidemat Hranice B
602. 11. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sigma Cidemat Hranice B
606. 11. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Loučka A
606. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Buk B
602. 11. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Dřevohostice
606. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Spartak Milotice nad Bečvou
608. 11. 2020 09:00TJ Chropyně "B"KST Hlinsko, z.s. B
715. 11. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Opatovice A
713. 11. 2020 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Chropyně "B"
715. 11. 2020 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Kojetín B
713. 11. 2020 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Tovačov C
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Dolní Újezd A
709. 11. 2020 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Jezernice B
816. 11. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Jezernice B
820. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sigma Cidemat Hranice B
816. 11. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Loučka A
820. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Buk B
822. 11. 2020 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Dřevohostice
822. 11. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Spartak Milotice nad Bečvou
927. 11. 2020 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Opatovice A
929. 11. 2020 09:00TJ Sokol DřevohosticeKST Hlinsko, z.s. B
927. 11. 2020 18:00TJ Sokol Buk BTJ Chropyně "B"
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Kojetín B
923. 11. 2020 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Tovačov C
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Dolní Újezd A
1030. 11. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Dolní Újezd A
1030. 11. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Jezernice B
1004. 12. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Sigma Cidemat Hranice B
1006. 12. 2020 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Loučka A
1006. 12. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Buk B
1004. 12. 2020 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Dřevohostice
1113. 12. 2020 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Opatovice A
1111. 12. 2020 18:00TJ Sokol Buk BTJ Spartak Milotice nad Bečvou
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Loučka AKST Hlinsko, z.s. B
1107. 12. 2020 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Chropyně "B"
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Kojetín B
1111. 12. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Tovačov C
1204. 01. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Tovačov C
1208. 01. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Kojetín B
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Chropyně "B"
1204. 01. 2021 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BKST Hlinsko, z.s. B
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Spartak Milotice nad Bečvou
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Dřevohostice
1315. 01. 2021 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Opatovice A
1317. 01. 2021 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Loučka A
1315. 01. 2021 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sigma Cidemat Hranice B
1317. 01. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Jezernice B
1317. 01. 2021 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Dolní Újezd A
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Tovačov C
1418. 01. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Kojetín B
1418. 01. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Chropyně "B"
1422. 01. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd AKST Hlinsko, z.s. B
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Spartak Milotice nad Bečvou
1418. 01. 2021 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Dřevohostice
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Buk B
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Opatovice A
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sigma Cidemat Hranice B
1531. 01. 2021 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Jezernice B
1529. 01. 2021 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Dolní Újezd A
1531. 01. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Tovačov C
1531. 01. 2021 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Kojetín B
1601. 02. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Chropyně "B"
1605. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín BKST Hlinsko, z.s. B
1601. 02. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Spartak Milotice nad Bečvou
1605. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Dřevohostice
1605. 02. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Buk B
1601. 02. 2021 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Loučka A
1708. 02. 2021 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Opatovice A
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Jezernice B
1712. 02. 2021 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Dolní Újezd A
1714. 02. 2021 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Tovačov C
1712. 02. 2021 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Kojetín B
1714. 02. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Chropyně "B"
1815. 02. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice AKST Hlinsko, z.s. B
1821. 02. 2021 09:00TJ Chropyně "B"TJ Spartak Milotice nad Bečvou
1819. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Dřevohostice
1815. 02. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Buk B
1819. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Loučka A
1819. 02. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sigma Cidemat Hranice B
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Opatovice A
1922. 02. 2021 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Dolní Újezd A
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Sokol Tovačov C
1926. 02. 2021 18:00TJ Sokol Buk BTJ Sokol Kojetín B
1928. 02. 2021 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Chropyně "B"
1926. 02. 2021 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouKST Hlinsko, z.s. B
2001. 03. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Spartak Milotice nad Bečvou
2007. 03. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Dřevohostice
2007. 03. 2021 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sokol Buk B
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Loučka A
2001. 03. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sigma Cidemat Hranice B
2005. 03. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Jezernice B
2112. 03. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd ATJ Sokol Opatovice A
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice BTJ Sokol Tovačov C
2108. 03. 2021 18:30TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ Sokol Kojetín B
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Loučka ATJ Chropyně "B"
2112. 03. 2021 18:00TJ Sokol Buk BKST Hlinsko, z.s. B
2114. 03. 2021 09:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Spartak Milotice nad Bečvou
2215. 03. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice ATJ Sokol Dřevohostice
2219. 03. 2021 18:00TJ Spartak Milotice nad BečvouTJ Sokol Buk B
2221. 03. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. BTJ Sokol Loučka A
2221. 03. 2021 09:00TJ Chropyně "B"TJ Sigma Cidemat Hranice B
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Jezernice B
2215. 03. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov CTJ Sokol Dolní Újezd A
RSST Přerov 2. třídy
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek ASDH Lhota A10:8
102. 10. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sokol Čekyně A14:4
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BStolní tenis klub Komárno11:7
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sigma Cidemat Hranice C9:9
102. 10. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Kojetín C10:8
130. 09. 2020 18:00SDH Špičky AST Rajnochovice A5:13
208. 10. 2020 18:30SDH Lhota AST Rajnochovice A7:11
206. 10. 2020 18:00TJ Sokol Kojetín CSDH Špičky A10:8
209. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Dolní Újezd B6:12
211. 10. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Jezernice C14:4
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Opatovice B8:10
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek ASK Přerov D7:11
316. 10. 2020 18:30SK Přerov DSDH Lhota A
316. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Osek A
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Čekyně A
316. 10. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BStolní tenis klub Komárno
316. 10. 2020 18:00SDH Špičky ATJ Sigma Cidemat Hranice C
315. 10. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Kojetín C
422. 10. 2020 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Kojetín C
423. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CST Rajnochovice A
425. 10. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoSDH Špičky A
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Dolní Újezd B
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Jezernice C
423. 10. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sokol Opatovice B
530. 10. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BSDH Lhota A
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CSK Přerov D
530. 10. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Osek A
530. 10. 2020 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Čekyně A
529. 10. 2020 18:30ST Rajnochovice AStolní tenis klub Komárno
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sigma Cidemat Hranice C
605. 11. 2020 18:30SDH Lhota ATJ Sigma Cidemat Hranice C
608. 11. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Kojetín C
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně AST Rajnochovice A
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek ASDH Špičky A
606. 11. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sokol Dolní Újezd B
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Jezernice C
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CSDH Lhota A
713. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Opatovice B
713. 11. 2020 18:00SDH Špičky ASK Přerov D
712. 11. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Osek A
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Čekyně A
713. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CStolní tenis klub Komárno
819. 11. 2020 18:30SDH Lhota AStolní tenis klub Komárno
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sigma Cidemat Hranice C
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Kojetín C
820. 11. 2020 18:30SK Přerov DST Rajnochovice A
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BSDH Špičky A
820. 11. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Dolní Újezd B
927. 11. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BSDH Lhota A
927. 11. 2020 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Jezernice C
926. 11. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Opatovice B
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CSK Přerov D
927. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Osek A
929. 11. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Čekyně A
1003. 12. 2020 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Čekyně A
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Osek AStolní tenis klub Komárno
1004. 12. 2020 18:30SK Přerov DTJ Sigma Cidemat Hranice C
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Kojetín C
1004. 12. 2020 18:30TJ Sokol Jezernice CST Rajnochovice A
1004. 12. 2020 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BSDH Špičky A
1111. 12. 2020 18:00SDH Špičky ASDH Lhota A
1110. 12. 2020 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Dolní Újezd B
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Jezernice C
1111. 12. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Opatovice B
1113. 12. 2020 10:00Stolní tenis klub KomárnoSK Přerov D
1111. 12. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Osek A
1207. 01. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Osek A
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ASK Přerov D
1210. 01. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Opatovice B
1208. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Jezernice C
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Dolní Újezd B
1207. 01. 2021 18:30ST Rajnochovice ASDH Špičky A
1314. 01. 2021 18:30ST Rajnochovice ASDH Lhota A
1315. 01. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Kojetín C
1315. 01. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sigma Cidemat Hranice C
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CStolní tenis klub Komárno
1315. 01. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Čekyně A
1315. 01. 2021 18:30SK Přerov DTJ Sokol Osek A
1421. 01. 2021 18:30SDH Lhota ASK Přerov D
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Opatovice B
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Jezernice C
1424. 01. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Dolní Újezd B
1422. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CSDH Špičky A
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CST Rajnochovice A
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CSDH Lhota A
1528. 01. 2021 18:30ST Rajnochovice ATJ Sigma Cidemat Hranice C
1529. 01. 2021 18:00SDH Špičky AStolní tenis klub Komárno
1529. 01. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Čekyně A
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Osek A
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BSK Přerov D
1604. 02. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Opatovice B
1605. 02. 2021 18:30SK Přerov DTJ Sokol Jezernice C
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Dolní Újezd B
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ASDH Špičky A
1607. 02. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoST Rajnochovice A
1605. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Kojetín C
1712. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CSDH Lhota A
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CStolní tenis klub Komárno
1711. 02. 2021 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Čekyně A
1712. 02. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Osek A
1712. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BSK Přerov D
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Opatovice B
1818. 02. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Jezernice C
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sokol Dolní Újezd B
1819. 02. 2021 18:30SK Přerov DSDH Špičky A
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek AST Rajnochovice A
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ATJ Sokol Kojetín C
1821. 02. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sigma Cidemat Hranice C
1928. 02. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoSDH Lhota A
1926. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CTJ Sokol Čekyně A
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Osek A
1925. 02. 2021 18:30ST Rajnochovice ASK Přerov D
1926. 02. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Opatovice B
1926. 02. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BTJ Sokol Jezernice C
2004. 03. 2021 18:30SDH Lhota ATJ Sokol Dolní Újezd B
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CSDH Špičky A
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BST Rajnochovice A
2005. 03. 2021 18:30SK Přerov DTJ Sokol Kojetín C
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sigma Cidemat Hranice C
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně AStolní tenis klub Komárno
2112. 03. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně ASDH Lhota A
2114. 03. 2021 10:00Stolní tenis klub KomárnoTJ Sokol Osek A
2112. 03. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice CSK Přerov D
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Kojetín CTJ Sokol Opatovice B
2111. 03. 2021 18:30ST Rajnochovice ATJ Sokol Jezernice C
2112. 03. 2021 18:00SDH Špičky ATJ Sokol Dolní Újezd B
2218. 03. 2021 18:30SDH Lhota ASDH Špičky A
2219. 03. 2021 18:15TJ Sokol Dolní Újezd BST Rajnochovice A
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Jezernice CTJ Sokol Kojetín C
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Opatovice BTJ Sigma Cidemat Hranice C
2219. 03. 2021 18:30SK Přerov DStolní tenis klub Komárno
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Osek ATJ Sokol Čekyně A
RSST Přerov 3. třídy
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Loučka B7:11
128. 09. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Dolní Újezd C12:6
121. 09. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Osek B7:11
102. 10. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Chropyně "C"15:3
128. 09. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Hustopeče nad Bečvou7:11
102. 10. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Brodek u Přerova11:7
208. 10. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Brodek u Přerova16:2
209. 10. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouStolní tenis Radkovy11:7
211. 10. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Čekyně B3:15
205. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek BKST Hlinsko, z.s. C11:7
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sigma Cidemat Hranice D11:7
209. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ASK Přerov E6:12
312. 10. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Loučka B
312. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Černotín A
316. 10. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Dolní Újezd C
312. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Osek B
316. 10. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Chropyně "C"
316. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Hustopeče nad Bečvou
422. 10. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Hustopeče nad Bečvou
425. 10. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Brodek u Přerova
419. 10. 2020 18:00TJ Sokol Osek BStolní tenis Radkovy
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Čekyně B
423. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín AKST Hlinsko, z.s. C
419. 10. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sigma Cidemat Hranice D
526. 10. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Loučka B
530. 10. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CSK Přerov E
526. 10. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Černotín A
530. 10. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Dolní Újezd C
530. 10. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Osek B
530. 10. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Chropyně "C"
605. 11. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Chropyně "C"
602. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek BTJ Hustopeče nad Bečvou
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Brodek u Přerova
606. 11. 2020 18:30TJ Sokol Černotín AStolní tenis Radkovy
602. 11. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Čekyně B
602. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DKST Hlinsko, z.s. C
713. 11. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Loučka B
709. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sigma Cidemat Hranice D
713. 11. 2020 18:00Stolní tenis RadkovySK Přerov E
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Černotín A
713. 11. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Dolní Újezd C
715. 11. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Osek B
819. 11. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Osek B
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Chropyně "C"
820. 11. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Hustopeče nad Bečvou
816. 11. 2020 18:30SK Přerov ETJ Sokol Brodek u Přerova
816. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DStolní tenis Radkovy
820. 11. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Čekyně B
923. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Loučka B
927. 11. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyKST Hlinsko, z.s. C
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sigma Cidemat Hranice D
927. 11. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouSK Přerov E
929. 11. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Černotín A
923. 11. 2020 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Dolní Újezd C
1003. 12. 2020 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Dolní Újezd C
1004. 12. 2020 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Osek B
1030. 11. 2020 18:30SK Přerov ETJ Chropyně "C"
1030. 11. 2020 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Hustopeče nad Bečvou
1004. 12. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Brodek u Přerova
1030. 11. 2020 18:00TJ Sokol Čekyně BStolní tenis Radkovy
1111. 12. 2020 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Loučka B
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Čekyně B
1111. 12. 2020 18:30TJ Hustopeče nad BečvouKST Hlinsko, z.s. C
1113. 12. 2020 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sigma Cidemat Hranice D
1107. 12. 2020 18:00TJ Sokol Osek BSK Přerov E
1111. 12. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Černotín A
1207. 01. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Černotín A
1208. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CSK Přerov E
1204. 01. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sigma Cidemat Hranice D
1210. 01. 2021 09:00TJ Chropyně "C"KST Hlinsko, z.s. C
1208. 01. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Čekyně B
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaStolní tenis Radkovy
1315. 01. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Loučka B
1315. 01. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Hustopeče nad Bečvou
1311. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Chropyně "C"
1315. 01. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Osek B
1311. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Dolní Újezd C
1311. 01. 2021 18:30SK Přerov ETJ Sokol Černotín A
1421. 01. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BSK Přerov E
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sigma Cidemat Hranice D
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CKST Hlinsko, z.s. C
1418. 01. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Čekyně B
1424. 01. 2021 09:00TJ Chropyně "C"Stolní tenis Radkovy
1422. 01. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Brodek u Přerova
1529. 01. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Loučka B
1529. 01. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Chropyně "C"
1529. 01. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Osek B
1525. 01. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Dolní Újezd C
1529. 01. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sokol Černotín A
1525. 01. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DSK Přerov E
1604. 02. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sigma Cidemat Hranice D
1601. 02. 2021 18:30SK Přerov EKST Hlinsko, z.s. C
1605. 02. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Čekyně B
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CStolní tenis Radkovy
1601. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Brodek u Přerova
1607. 02. 2021 09:00TJ Chropyně "C"TJ Hustopeče nad Bečvou
1714. 02. 2021 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Loučka B
1712. 02. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Osek B
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaTJ Sokol Dolní Újezd C
1712. 02. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Černotín A
1708. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BSK Přerov E
1712. 02. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Sigma Cidemat Hranice D
1818. 02. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BKST Hlinsko, z.s. C
1815. 02. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Čekyně B
1815. 02. 2021 18:30SK Přerov EStolní tenis Radkovy
1819. 02. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Brodek u Přerova
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Hustopeče nad Bečvou
1815. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Chropyně "C"
1922. 02. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Loučka B
1928. 02. 2021 09:00TJ Chropyně "C"TJ Sokol Dolní Újezd C
1926. 02. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sokol Černotín A
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaSK Přerov E
1926. 02. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sigma Cidemat Hranice D
1922. 02. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BKST Hlinsko, z.s. C
2004. 03. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BTJ Sokol Čekyně B
2005. 03. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CStolní tenis Radkovy
2001. 03. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Brodek u Přerova
2001. 03. 2021 18:30SK Přerov ETJ Hustopeče nad Bečvou
2005. 03. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Chropyně "C"
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Osek B
2112. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd CTJ Sokol Loučka B
2108. 03. 2021 18:00TJ Sokol Osek BTJ Sokol Černotín A
2114. 03. 2021 09:00TJ Chropyně "C"SK Přerov E
2112. 03. 2021 18:30TJ Hustopeče nad BečvouTJ Sigma Cidemat Hranice D
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Brodek u PřerovaKST Hlinsko, z.s. C
2112. 03. 2021 18:00Stolní tenis RadkovyTJ Sokol Čekyně B
2218. 03. 2021 18:00TJ Sokol Loučka BStolní tenis Radkovy
2215. 03. 2021 18:00TJ Sokol Čekyně BTJ Sokol Brodek u Přerova
2219. 03. 2021 18:00KST Hlinsko, z.s. CTJ Hustopeče nad Bečvou
2215. 03. 2021 18:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Chropyně "C"
2215. 03. 2021 18:30SK Přerov ETJ Sokol Osek B
2219. 03. 2021 18:30TJ Sokol Černotín ATJ Sokol Dolní Újezd C
RSST Přerov 4. třídy
101. 10. 2020 18:30ST Rajnochovice BSDH Lhota B15:3
101. 10. 2020 18:00Stolní tenis klub Komárno BST Hradčany A13:5
128. 09. 2020 18:30TJ Sokol Černotín BKST Hlinsko, z.s. D4:14
129. 09. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ETJ Sokol Tovačov D2:16
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DSportovní klub Rakov13:5
104. 10. 2020 09:00TJ Sokol Opatovice CStřelecký klub Polom A13:5
207. 10. 2020 18:30SDH Lhota BStřelecký klub Polom A10:8
210. 10. 2020 18:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Opatovice C6:12
209. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov DTJ Sokol Dolní Újezd D13:5
209. 10. 2020 18:00KST Hlinsko, z.s. DTJ Sokol Dolní Újezd E12:6
211. 10. 2020 10:00ST Hradčany ATJ Sokol Černotín B14:4
208. 10. 2020 18:30ST Rajnochovice BStolní tenis klub Komárno B8:10
315. 10. 2020 18:00Stolní tenis klub Komárno BSDH Lhota B
312. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín BST Rajnochovice B
313. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd EST Hradčany A
316. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DKST Hlinsko, z.s. D
318. 10. 2020 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Tovačov D
316. 10. 2020 18:00Střelecký klub Polom ASportovní klub Rakov
421. 10. 2020 18:30SDH Lhota BSportovní klub Rakov
423. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov DStřelecký klub Polom A
425. 10. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. DTJ Sokol Opatovice C
425. 10. 2020 10:00ST Hradčany ATJ Sokol Dolní Újezd D
422. 10. 2020 18:30ST Rajnochovice BTJ Sokol Dolní Újezd E
422. 10. 2020 18:00Stolní tenis klub Komárno BTJ Sokol Černotín B
526. 10. 2020 18:30TJ Sokol Černotín BSDH Lhota B
527. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd EStolní tenis klub Komárno B
530. 10. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DST Rajnochovice B
501. 11. 2020 09:00TJ Sokol Opatovice CST Hradčany A
530. 10. 2020 18:00Střelecký klub Polom AKST Hlinsko, z.s. D
530. 10. 2020 18:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Tovačov D
604. 11. 2020 18:30SDH Lhota BTJ Sokol Tovačov D
608. 11. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. DSportovní klub Rakov
608. 11. 2020 10:00ST Hradčany AStřelecký klub Polom A
605. 11. 2020 18:30ST Rajnochovice BTJ Sokol Opatovice C
605. 11. 2020 18:00Stolní tenis klub Komárno BTJ Sokol Dolní Újezd D
602. 11. 2020 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Dolní Újezd E
710. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ESDH Lhota B
713. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Černotín B
715. 11. 2020 09:00TJ Sokol Opatovice CStolní tenis klub Komárno B
713. 11. 2020 18:00Střelecký klub Polom AST Rajnochovice B
713. 11. 2020 18:00Sportovní klub RakovST Hradčany A
713. 11. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov DKST Hlinsko, z.s. D
818. 11. 2020 18:30SDH Lhota BKST Hlinsko, z.s. D
822. 11. 2020 10:00ST Hradčany ATJ Sokol Tovačov D
819. 11. 2020 18:30ST Rajnochovice BSportovní klub Rakov
819. 11. 2020 18:00Stolní tenis klub Komárno BStřelecký klub Polom A
816. 11. 2020 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Opatovice C
815. 09. 2020 19:00TJ Sokol Dolní Újezd ETJ Sokol Dolní Újezd D0:18
927. 11. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DSDH Lhota B
929. 11. 2020 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Dolní Újezd E
927. 11. 2020 18:00Střelecký klub Polom ATJ Sokol Černotín B
927. 11. 2020 18:00Sportovní klub RakovStolní tenis klub Komárno B
927. 11. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov DST Rajnochovice B
929. 11. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. DST Hradčany A
1002. 12. 2020 18:30SDH Lhota BST Hradčany A
1003. 12. 2020 18:30ST Rajnochovice BKST Hlinsko, z.s. D
1003. 12. 2020 18:00Stolní tenis klub Komárno BTJ Sokol Tovačov D
1030. 11. 2020 18:30TJ Sokol Černotín BSportovní klub Rakov
1001. 12. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd EStřelecký klub Polom A
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Opatovice C
1113. 12. 2020 09:00TJ Sokol Opatovice CSDH Lhota B
1111. 12. 2020 18:00Střelecký klub Polom ATJ Sokol Dolní Újezd D
1111. 12. 2020 18:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Dolní Újezd E
1111. 12. 2020 18:30TJ Sokol Tovačov DTJ Sokol Černotín B
1113. 12. 2020 09:00KST Hlinsko, z.s. DStolní tenis klub Komárno B
1113. 12. 2020 10:00ST Hradčany AST Rajnochovice B
1206. 01. 2021 18:30SDH Lhota BST Rajnochovice B
1210. 01. 2021 10:00ST Hradčany AStolní tenis klub Komárno B
1210. 01. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. DTJ Sokol Černotín B
1208. 01. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov DTJ Sokol Dolní Újezd E
1208. 01. 2021 18:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Dolní Újezd D
1208. 01. 2021 18:00Střelecký klub Polom ATJ Sokol Opatovice C
1315. 01. 2021 18:00Střelecký klub Polom ASDH Lhota B
1317. 01. 2021 09:00TJ Sokol Opatovice CSportovní klub Rakov
1315. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Tovačov D
1312. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd EKST Hlinsko, z.s. D
1311. 01. 2021 18:30TJ Sokol Černotín BST Hradčany A
1314. 01. 2021 18:00Stolní tenis klub Komárno BST Rajnochovice B
1420. 01. 2021 18:30SDH Lhota BStolní tenis klub Komárno B
1421. 01. 2021 18:30ST Rajnochovice BTJ Sokol Černotín B
1424. 01. 2021 10:00ST Hradčany ATJ Sokol Dolní Újezd E
1424. 01. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. DTJ Sokol Dolní Újezd D
1422. 01. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov DTJ Sokol Opatovice C
1422. 01. 2021 18:00Sportovní klub RakovStřelecký klub Polom A
1529. 01. 2021 18:00Sportovní klub RakovSDH Lhota B
1529. 01. 2021 18:00Střelecký klub Polom ATJ Sokol Tovačov D
1531. 01. 2021 09:00TJ Sokol Opatovice CKST Hlinsko, z.s. D
1529. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DST Hradčany A
1526. 01. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd EST Rajnochovice B
1525. 01. 2021 18:30TJ Sokol Černotín BStolní tenis klub Komárno B
1603. 02. 2021 18:30SDH Lhota BTJ Sokol Černotín B
1604. 02. 2021 18:00Stolní tenis klub Komárno BTJ Sokol Dolní Újezd E
1604. 02. 2021 18:30ST Rajnochovice BTJ Sokol Dolní Újezd D
1607. 02. 2021 10:00ST Hradčany ATJ Sokol Opatovice C
1607. 02. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. DStřelecký klub Polom A
1605. 02. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov DSportovní klub Rakov
1712. 02. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov DSDH Lhota B
1712. 02. 2021 18:00Sportovní klub RakovKST Hlinsko, z.s. D
1712. 02. 2021 18:00Střelecký klub Polom AST Hradčany A
1714. 02. 2021 09:00TJ Sokol Opatovice CST Rajnochovice B
1712. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DStolní tenis klub Komárno B
1709. 02. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ETJ Sokol Černotín B
1817. 02. 2021 18:30SDH Lhota BTJ Sokol Dolní Újezd E
1815. 02. 2021 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Dolní Újezd D
1818. 02. 2021 18:00Stolní tenis klub Komárno BTJ Sokol Opatovice C
1818. 02. 2021 18:30ST Rajnochovice BStřelecký klub Polom A
1821. 02. 2021 10:00ST Hradčany ASportovní klub Rakov
1821. 02. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. DTJ Sokol Tovačov D
1928. 02. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. DSDH Lhota B
1926. 02. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov DST Hradčany A
1926. 02. 2021 18:00Sportovní klub RakovST Rajnochovice B
1926. 02. 2021 18:00Střelecký klub Polom AStolní tenis klub Komárno B
1928. 02. 2021 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Černotín B
1922. 09. 2020 19:00TJ Sokol Dolní Újezd DTJ Sokol Dolní Újezd E
2003. 03. 2021 18:30SDH Lhota BTJ Sokol Dolní Újezd D
2002. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ETJ Sokol Opatovice C
2001. 03. 2021 18:30TJ Sokol Černotín BStřelecký klub Polom A
2004. 03. 2021 18:00Stolní tenis klub Komárno BSportovní klub Rakov
2004. 03. 2021 18:30ST Rajnochovice BTJ Sokol Tovačov D
2007. 03. 2021 10:00ST Hradčany AKST Hlinsko, z.s. D
2114. 03. 2021 10:00ST Hradčany ASDH Lhota B
2114. 03. 2021 09:00KST Hlinsko, z.s. DST Rajnochovice B
2112. 03. 2021 18:30TJ Sokol Tovačov DStolní tenis klub Komárno B
2112. 03. 2021 18:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Černotín B
2112. 03. 2021 18:00Střelecký klub Polom ATJ Sokol Dolní Újezd E
2114. 03. 2021 09:00TJ Sokol Opatovice CTJ Sokol Dolní Újezd D
2217. 03. 2021 18:30SDH Lhota BTJ Sokol Opatovice C
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd DStřelecký klub Polom A
2216. 03. 2021 18:00TJ Sokol Dolní Újezd ESportovní klub Rakov
2215. 03. 2021 18:30TJ Sokol Černotín BTJ Sokol Tovačov D
2218. 03. 2021 18:00Stolní tenis klub Komárno BKST Hlinsko, z.s. D
2218. 03. 2021 18:30ST Rajnochovice BST Hradčany A
RSST Přerov 5. třídy
102. 10. 2020 18:00ST Hradčany BSK Přerov F1:17
101. 10. 2020 18:00SDH Špičky BTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
101. 10. 2020 18:00Střelecký klub Polom BSK Všechovice13:5
208. 10. 2020 18:00Střelecký klub Polom CSK Všechovice
207. 10. 2020 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošStřelecký klub Polom B5:13
209. 10. 2020 18:00SK Přerov FSDH Špičky B18:0wo
316. 10. 2020 18:00ST Hradčany BStřelecký klub Polom C
315. 10. 2020 18:00Střelecký klub Polom BSK Přerov F
313. 10. 2020 18:30SK VšechoviceTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
422. 10. 2020 18:00Střelecký klub Polom CTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
423. 10. 2020 18:00SK Přerov FSK Všechovice
423. 10. 2020 18:00ST Hradčany BSDH Špičky B
529. 10. 2020 18:00SDH Špičky BStřelecký klub Polom C
529. 10. 2020 18:00Střelecký klub Polom BST Hradčany B
528. 10. 2020 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošSK Přerov F
605. 11. 2020 18:00Střelecký klub Polom CSK Přerov F
606. 11. 2020 18:00ST Hradčany BSK Všechovice
605. 11. 2020 18:00SDH Špičky BStřelecký klub Polom B
710. 09. 2020 18:00Střelecký klub Polom BStřelecký klub Polom C14:4
710. 11. 2020 18:30SK VšechoviceSDH Špičky B
711. 11. 2020 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošST Hradčany B
820. 11. 2020 18:00SK Přerov FST Hradčany B
818. 11. 2020 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošSDH Špičky B
817. 11. 2020 18:30SK VšechoviceStřelecký klub Polom B
924. 11. 2020 18:30SK VšechoviceStřelecký klub Polom C
926. 11. 2020 18:00Střelecký klub Polom BTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
926. 11. 2020 18:00SDH Špičky BSK Přerov F
1003. 12. 2020 18:00Střelecký klub Polom CST Hradčany B
1004. 12. 2020 18:00SK Přerov FStřelecký klub Polom B
1002. 12. 2020 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošSK Všechovice
1109. 12. 2020 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošStřelecký klub Polom C
1108. 12. 2020 18:30SK VšechoviceSK Přerov F
1110. 12. 2020 18:00SDH Špičky BST Hradčany B
1207. 01. 2021 18:00Střelecký klub Polom CSDH Špičky B
1208. 01. 2021 18:00ST Hradčany BStřelecký klub Polom B
1208. 01. 2021 18:00SK Přerov FTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
1315. 01. 2021 18:00SK Přerov FStřelecký klub Polom C
1312. 01. 2021 18:30SK VšechoviceST Hradčany B
1314. 01. 2021 18:00Střelecký klub Polom BSDH Špičky B
1417. 09. 2020 18:00Střelecký klub Polom CStřelecký klub Polom B3:15
1421. 01. 2021 18:00SDH Špičky BSK Všechovice
1422. 01. 2021 18:00ST Hradčany BTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
1529. 01. 2021 18:00ST Hradčany BSK Přerov F
1528. 01. 2021 18:00SDH Špičky BTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
1528. 01. 2021 18:00Střelecký klub Polom BSK Všechovice
1604. 02. 2021 18:00Střelecký klub Polom CSK Všechovice
1603. 02. 2021 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošStřelecký klub Polom B
1605. 02. 2021 18:00SK Přerov FSDH Špičky B
1712. 02. 2021 18:00ST Hradčany BStřelecký klub Polom C
1711. 02. 2021 18:00Střelecký klub Polom BSK Přerov F
1709. 02. 2021 18:30SK VšechoviceTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
1818. 02. 2021 18:00Střelecký klub Polom CTělocvičná jednota Sokol Vlkoš
1819. 02. 2021 18:00SK Přerov FSK Všechovice
1819. 02. 2021 18:00ST Hradčany BSDH Špičky B
1925. 02. 2021 18:00SDH Špičky BStřelecký klub Polom C
1925. 02. 2021 18:00Střelecký klub Polom BST Hradčany B
1924. 02. 2021 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošSK Přerov F
2004. 03. 2021 18:00Střelecký klub Polom CSK Přerov F
2005. 03. 2021 18:00ST Hradčany BSK Všechovice
2004. 03. 2021 18:00SDH Špičky BStřelecký klub Polom B
2124. 09. 2020 18:00Střelecký klub Polom BStřelecký klub Polom C17:1
2109. 03. 2021 18:30SK VšechoviceSDH Špičky B
2110. 03. 2021 18:30Tělocvičná jednota Sokol VlkošST Hradčany B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy