Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I třídy.
126. 09. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Palonín A11:7
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BST Šumvald-Břevenec A14:4
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Štíty C10:8
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Jestřebí B17:1
126. 09. 2020 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Bludov C8:10
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Vel. Losiny A5:13
210. 10. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Nový Malín B13:5
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Vel. Losiny A6:12
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Postřelmov B5:13
210. 10. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Bludov C10:8
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Dol. Studénky A8:10
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Jestřebí B4:14
310. 10. 2020 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Vel. Losiny A2:16
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Nový Malín B10:8
314. 09. 2020 18:30TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Bludov C16:2
310. 10. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Postřelmov B
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Jestřebí B9:9
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Dol. Studénky A3:15
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Dol. Studénky A
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Jestřebí B
424. 10. 2020 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Jedlí B
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Štíty C
424. 10. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Bludov B
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Palonín AST Šumvald-Břevenec A
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Jestřebí B
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Dol. Studénky A
524. 10. 2020 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Štíty C
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Jedlí B
524. 10. 2020 13:00TTC Mohelnice CST Šumvald-Břevenec A
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Bludov B
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Nový Malín B
607. 11. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Vel. Losiny A
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTTC Mohelnice C
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Palonín A
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Postřelmov B
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Bludov C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Vel. Losiny A
707. 11. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Nový Malín B
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Palonín A
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Štíty CTTC Mohelnice C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Bludov C
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Postřelmov B
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Postřelmov B
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Bludov C
821. 11. 2020 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Dol. Studénky A
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Jestřebí B
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Jedlí B
821. 11. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Štíty C
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Bludov C
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Postřelmov B
921. 11. 2020 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Jestřebí B
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Dol. Studénky A
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Štíty C
921. 11. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Jedlí B
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Nový Malín B
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Vel. Losiny A
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Bludov B
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Jestřebí BST Šumvald-Břevenec A
1005. 12. 2020 09:00TJ Postřelmov BTTC Mohelnice C
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Palonín A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Vel. Losiny A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Nový Malín B
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Dol. Studénky AST Šumvald-Břevenec A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Bludov B
1105. 12. 2020 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Palonín A
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Bludov CTTC Mohelnice C
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Palonín ATTC Mohelnice C
1216. 01. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Bludov B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Jedlí B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Dol. Studénky A
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Postřelmov B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Nový Malín B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín BTTC Mohelnice C
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Palonín A
1330. 01. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Bludov B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CST Šumvald-Břevenec A
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Jedlí B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Štíty C
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATTC Mohelnice C
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Palonín A
1418. 09. 2020 18:30TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Bludov B11:7
1430. 01. 2021 13:00TJ Postřelmov BST Šumvald-Břevenec A
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Jedlí B
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Štíty C
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Nový Malín B
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Vel. Losiny A
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Postřelmov B
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Bludov C
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Bludov BTTC Mohelnice C
1513. 02. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Palonín A
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Nový Malín B
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Vel. Losiny A
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Postřelmov B
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Bludov C
1613. 02. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec ATTC Mohelnice C
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Palonín A
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Bludov B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny AST Šumvald-Břevenec A
1706. 03. 2021 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Jedlí B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Štíty C
1706. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Dol. Studénky A
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Jestřebí B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Bludov B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín BST Šumvald-Břevenec A
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Jedlí B
1806. 03. 2021 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Štíty C
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Dol. Studénky A
1806. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Jestřebí B
1920. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Nový Malín B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Vel. Losiny A
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATTC Mohelnice C
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Palonín A
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Bludov B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Štíty CST Šumvald-Břevenec A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Nový Malín B
2020. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Vel. Losiny A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jestřebí BTTC Mohelnice C
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Palonín A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Bludov B
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí BST Šumvald-Břevenec A
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Jedlí B
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Štíty C
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Dol. Studénky A
2103. 04. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Jestřebí B
2103. 04. 2021 09:00TTC Mohelnice CTJ Postřelmov B
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Bludov C
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Jedlí B
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Štíty C
2203. 04. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec ATJ Sokol Dol. Studénky A
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Jestřebí B
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Postřelmov B
2203. 04. 2021 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Bludov C
Regionální přebor II třídy.
103. 10. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec BTTC Úsov A6:12
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Leština ATJ Slavoj Loštice A14:4
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Štíty DTJ Sokol Bludov D1:17
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín CTJ Sokol Vel. Losiny B4:14
103. 10. 2020 09:00KST Linhartice AKS Lišnice A14:4
103. 10. 2020 09:00SK Kolšov CTJ Sokol Dubicko B11:7
217. 10. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec BSK Kolšov C
217. 10. 2020 09:00TTC Úsov ATJ Sokol Dubicko B
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Leština AKST Linhartice A
217. 10. 2020 09:00TJ Slavoj Loštice AKS Lišnice A
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Štíty DTJ Sokol Nov. Malín C0:18
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Bludov DTJ Sokol Vel. Losiny B
317. 10. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Dubicko B
317. 10. 2020 13:00TTC Úsov ASK Kolšov C
317. 10. 2020 13:00TJ Sokol Leština AKS Lišnice A
317. 10. 2020 13:00TJ Slavoj Loštice AKST Linhartice A
317. 10. 2020 13:00TJ Sokol Štíty DTJ Sokol Vel. Losiny B0:18
305. 10. 2020 18:00TJ Sokol Bludov DTJ Sokol Nov. Malín C11:7
431. 10. 2020 09:00SK Kolšov CTJ Sokol Nov. Malín C
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol Dubicko BTJ Sokol Vel. Losiny B
431. 10. 2020 09:00KST Linhartice ATJ Sokol Štíty D
431. 10. 2020 09:00KS Lišnice ATJ Sokol Bludov D
431. 10. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Leština A
431. 10. 2020 09:00TTC Úsov ATJ Slavoj Loštice A
531. 10. 2020 13:00SK Kolšov CTJ Sokol Vel. Losiny B
531. 10. 2020 13:00TJ Sokol Dubicko BTJ Sokol Nov. Malín C
531. 10. 2020 13:00KST Linhartice ATJ Sokol Bludov D
531. 10. 2020 13:00KS Lišnice ATJ Sokol Štíty D
531. 10. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Slavoj Loštice A
531. 10. 2020 13:00TTC Úsov ATJ Sokol Leština A
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Leština ASK Kolšov C
614. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Loštice ATJ Sokol Dubicko B
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Štíty DST Šumvald-Břevenec B
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Bludov DTTC Úsov A
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín CKST Linhartice A
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny BKS Lišnice A
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Leština ATJ Sokol Dubicko B
714. 11. 2020 13:00TJ Slavoj Loštice ASK Kolšov C
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Štíty DTTC Úsov A
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Bludov DST Šumvald-Břevenec B
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín CKS Lišnice A
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny BKST Linhartice A
828. 11. 2020 09:00SK Kolšov CKST Linhartice A
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Dubicko BKS Lišnice A
828. 11. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Nov. Malín C
828. 11. 2020 09:00TTC Úsov ATJ Sokol Vel. Losiny B
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Leština ATJ Sokol Štíty D
828. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Loštice ATJ Sokol Bludov D
928. 11. 2020 13:00SK Kolšov CKS Lišnice A
928. 11. 2020 13:00TJ Sokol Dubicko BKST Linhartice A
928. 11. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Vel. Losiny B
928. 11. 2020 13:00TTC Úsov ATJ Sokol Nov. Malín C
928. 11. 2020 13:00TJ Sokol Leština ATJ Sokol Bludov D
928. 11. 2020 13:00TJ Slavoj Loštice ATJ Sokol Štíty D
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Štíty DSK Kolšov C
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Bludov DTJ Sokol Dubicko B
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín CTJ Sokol Leština A
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny BTJ Slavoj Loštice A
1012. 12. 2020 09:00KST Linhartice AST Šumvald-Břevenec B
1012. 12. 2020 09:00KS Lišnice ATTC Úsov A
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Štíty DTJ Sokol Dubicko B
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Bludov DSK Kolšov C
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín CTJ Slavoj Loštice A
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny BTJ Sokol Leština A
1112. 12. 2020 13:00KST Linhartice ATTC Úsov A
1112. 12. 2020 13:00KS Lišnice AST Šumvald-Břevenec B
1209. 01. 2021 09:00TTC Úsov AST Šumvald-Břevenec B
1209. 01. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice ATJ Sokol Leština A
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Bludov DTJ Sokol Štíty D
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny BTJ Sokol Nov. Malín C
1209. 01. 2021 09:00KS Lišnice AKST Linhartice A
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Dubicko BSK Kolšov C
1323. 01. 2020 09:00SK Kolšov CST Šumvald-Břevenec B
1323. 01. 2020 09:00TJ Sokol Dubicko BTTC Úsov A
1323. 01. 2020 09:00KST Linhartice ATJ Sokol Leština A
1323. 01. 2020 09:00KS Lišnice ATJ Slavoj Loštice A
1323. 01. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín CTJ Sokol Štíty D
1323. 01. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny BTJ Sokol Bludov D
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol Dubicko BST Šumvald-Břevenec B
1423. 01. 2021 13:00SK Kolšov CTTC Úsov A
1423. 01. 2021 13:00KS Lišnice ATJ Sokol Leština A
1423. 01. 2021 13:00KST Linhartice ATJ Slavoj Loštice A
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny BTJ Sokol Štíty D
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín CTJ Sokol Bludov D
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín CSK Kolšov C
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny BTJ Sokol Dubicko B
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Štíty DKST Linhartice A
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Bludov DKS Lišnice A
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Leština AST Šumvald-Břevenec B
1506. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice ATTC Úsov A
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny BSK Kolšov C
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín CTJ Sokol Dubicko B
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Bludov DKST Linhartice A
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Štíty DKS Lišnice A
1606. 02. 2021 13:00TJ Slavoj Loštice AST Šumvald-Břevenec B
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Leština ATTC Úsov A
1727. 02. 2021 09:00SK Kolšov CTJ Sokol Leština A
1727. 02. 2021 09:00TJ Sokol Dubicko BTJ Slavoj Loštice A
1727. 02. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Štíty D
1727. 02. 2021 09:00TTC Úsov ATJ Sokol Bludov D
1727. 02. 2021 09:00KST Linhartice ATJ Sokol Nov. Malín C
1727. 02. 2021 09:00KS Lišnice ATJ Sokol Vel. Losiny B
1827. 02. 2021 13:00TJ Sokol Dubicko BTJ Sokol Leština A
1827. 02. 2021 13:00SK Kolšov CTJ Slavoj Loštice A
1827. 02. 2021 13:00TTC Úsov ATJ Sokol Štíty D
1827. 02. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Bludov D
1827. 02. 2021 13:00KS Lišnice ATJ Sokol Nov. Malín C
1827. 02. 2021 13:00KST Linhartice ATJ Sokol Vel. Losiny B
1913. 03. 2021 09:00KST Linhartice ASK Kolšov C
1913. 03. 2021 09:00KS Lišnice ATJ Sokol Dubicko B
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín CST Šumvald-Břevenec B
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny BTTC Úsov A
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Štíty DTJ Sokol Leština A
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov DTJ Slavoj Loštice A
2013. 03. 2021 13:00KS Lišnice ASK Kolšov C
2013. 03. 2021 13:00KST Linhartice ATJ Sokol Dubicko B
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny BST Šumvald-Břevenec B
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín CTTC Úsov A
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov DTJ Sokol Leština A
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Štíty DTJ Slavoj Loštice A
2127. 03. 2021 09:00SK Kolšov CTJ Sokol Štíty D
2127. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dubicko BTJ Sokol Bludov D
2127. 03. 2021 09:00TJ Sokol Leština ATJ Sokol Nov. Malín C
2127. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice ATJ Sokol Vel. Losiny B
2127. 03. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec BKST Linhartice A
2127. 03. 2021 09:00TTC Úsov AKS Lišnice A
2227. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dubicko BTJ Sokol Štíty D
2227. 03. 2021 13:00SK Kolšov CTJ Sokol Bludov D
2227. 03. 2021 13:00TJ Slavoj Loštice ATJ Sokol Nov. Malín C
2227. 03. 2021 13:00TJ Sokol Leština ATJ Sokol Vel. Losiny B
2227. 03. 2021 13:00TTC Úsov AKST Linhartice A
2227. 03. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec BKS Lišnice A
Regionální soutěž III třídy.
126. 09. 2020 09:00TJ Libina ASCB Petrov6:12
126. 09. 2020 09:00TTC Úsov BST Šumvald-Břevenec C12:6
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny CTJ Sokol Nov. Malín D12:6
124. 09. 2020 18:00KST Linhartice BTJ Slavoj Loštice B13:5
128. 09. 2020 18:30SK Kolšov DTJ Sokol Dol. Studénky B6:12
126. 09. 2020 09:00KS Lišnice BTJ Sokol Jedlí C10:8
210. 10. 2020 09:00TJ Libina AKS Lišnice B 
210. 10. 2020 09:00SCB PetrovTJ Sokol Jedlí C
210. 10. 2020 09:00TTC Úsov BSK Kolšov D13:5
210. 10. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec CTJ Sokol Dol. Studénky B5:13
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny CKST Linhartice B14:4
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín DTJ Slavoj Loštice B
310. 10. 2020 13:00TJ Libina ATJ Sokol Jedlí C
310. 10. 2020 13:00SCB PetrovKS Lišnice B9:9
310. 10. 2020 13:00TTC Úsov BTJ Sokol Dol. Studénky B10:8
310. 10. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec CSK Kolšov D
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny CTJ Slavoj Loštice B
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín DKST Linhartice B5:13
424. 10. 2020 09:00KS Lišnice BKST Linhartice B
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí CTJ Slavoj Loštice B
424. 10. 2020 09:00SK Kolšov DTJ Sokol Vel. Losiny C
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BTJ Sokol Nov. Malín D
424. 10. 2020 09:00TJ Libina ATTC Úsov B
424. 10. 2020 09:00SCB PetrovST Šumvald-Břevenec C
524. 10. 2020 13:00KS Lišnice BTJ Slavoj Loštice B
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí CKST Linhartice B
524. 10. 2020 13:00SK Kolšov DTJ Sokol Nov. Malín D
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Dol. Studénky BTJ Sokol Vel. Losiny C
524. 10. 2020 13:00TJ Libina AST Šumvald-Břevenec C
524. 10. 2020 13:00SCB PetrovTTC Úsov B
607. 11. 2020 09:00TTC Úsov BKS Lišnice B
607. 11. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec CTJ Sokol Jedlí C
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny CTJ Libina A
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín DSCB Petrov
607. 11. 2020 09:00KST Linhartice BSK Kolšov D
607. 11. 2020 09:00TJ Slavoj Loštice BTJ Sokol Dol. Studénky B
707. 11. 2020 13:00TTC Úsov BTJ Sokol Jedlí C
707. 11. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec CKS Lišnice B
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny CSCB Petrov
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín DTJ Libina A
707. 11. 2020 13:00KST Linhartice BTJ Sokol Dol. Studénky B
707. 11. 2020 13:00TJ Slavoj Loštice BSK Kolšov D
821. 11. 2020 09:00KS Lišnice BSK Kolšov D
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Jedlí CTJ Sokol Dol. Studénky B
821. 11. 2020 09:00TJ Libina AKST Linhartice B
821. 11. 2020 09:00SCB PetrovTJ Slavoj Loštice B
821. 11. 2020 09:00TTC Úsov BTJ Sokol Vel. Losiny C
821. 11. 2020 09:00ST Šumvald-Břevenec CTJ Sokol Nov. Malín D
921. 11. 2020 13:00KS Lišnice BTJ Sokol Dol. Studénky B
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Jedlí CSK Kolšov D
921. 11. 2020 13:00TJ Libina ATJ Slavoj Loštice B
921. 11. 2020 13:00SCB PetrovKST Linhartice B
921. 11. 2020 13:00TTC Úsov BTJ Sokol Nov. Malín D
921. 11. 2020 13:00ST Šumvald-Břevenec CTJ Sokol Vel. Losiny C
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny CKS Lišnice B
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín DTJ Sokol Jedlí C
1005. 12. 2020 09:00KST Linhartice BTTC Úsov B
1005. 12. 2020 09:00TJ Slavoj Loštice BST Šumvald-Břevenec C
1005. 12. 2020 09:00SK Kolšov DTJ Libina A
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BSCB Petrov
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny CTJ Sokol Jedlí C
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín DKS Lišnice B
1105. 12. 2020 13:00KST Linhartice BST Šumvald-Břevenec C
1105. 12. 2020 13:00TJ Slavoj Loštice BTTC Úsov B
1105. 12. 2020 13:00SK Kolšov DSCB Petrov
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Dol. Studénky BTJ Libina A
1216. 01. 2021 09:00SCB PetrovTJ Libina A
1216. 01. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec CTTC Úsov B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín DTJ Sokol Vel. Losiny C
1216. 01. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice BKST Linhartice B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BSK Kolšov D
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí CKS Lišnice B
1330. 01. 2021 09:00KS Lišnice BTJ Libina A
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí CSCB Petrov
1330. 01. 2021 09:00SK Kolšov DTTC Úsov B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BST Šumvald-Břevenec C
1330. 01. 2021 09:00KST Linhartice BTJ Sokol Vel. Losiny C
1330. 01. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice BTJ Sokol Nov. Malín D
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí CTJ Libina A
1430. 01. 2021 13:00KS Lišnice BSCB Petrov
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky BTTC Úsov B
1430. 01. 2021 13:00SK Kolšov DST Šumvald-Břevenec C
1430. 01. 2021 13:00TJ Slavoj Loštice BTJ Sokol Vel. Losiny C
1430. 01. 2021 13:00KST Linhartice BTJ Sokol Nov. Malín D
1513. 02. 2021 09:00KST Linhartice BKS Lišnice B
1513. 02. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice BTJ Sokol Jedlí C
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny CSK Kolšov D
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín DTJ Sokol Dol. Studénky B
1513. 02. 2021 09:00TTC Úsov BTJ Libina A
1513. 02. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec CSCB Petrov
1613. 02. 2021 13:00TJ Slavoj Loštice BKS Lišnice B
1613. 02. 2021 13:00KST Linhartice BTJ Sokol Jedlí C
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín DSK Kolšov D
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny CTJ Sokol Dol. Studénky B
1613. 02. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec CTJ Libina A
1613. 02. 2021 13:00TTC Úsov BSCB Petrov
1706. 03. 2021 09:00KS Lišnice BTTC Úsov B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí CST Šumvald-Břevenec C
1706. 03. 2021 09:00TJ Libina ATJ Sokol Vel. Losiny C
1706. 03. 2021 09:00SCB PetrovTJ Sokol Nov. Malín D
1706. 03. 2021 09:00SK Kolšov DKST Linhartice B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BTJ Slavoj Loštice B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí CTTC Úsov B
1806. 03. 2021 13:00KS Lišnice BST Šumvald-Břevenec C
1806. 03. 2021 13:00SCB PetrovTJ Sokol Vel. Losiny C
1806. 03. 2021 13:00TJ Libina ATJ Sokol Nov. Malín D
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky BKST Linhartice B
1806. 03. 2021 13:00SK Kolšov DTJ Slavoj Loštice B
1920. 03. 2021 09:00SK Kolšov DKS Lišnice B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BTJ Sokol Jedlí C
1920. 03. 2021 09:00KST Linhartice BTJ Libina A
1920. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice BSCB Petrov
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny CTTC Úsov B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín DST Šumvald-Břevenec C
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky BKS Lišnice B
2020. 03. 2021 13:00SK Kolšov DTJ Sokol Jedlí C
2020. 03. 2021 13:00TJ Slavoj Loštice BTJ Libina A
2020. 03. 2021 13:00KST Linhartice BSCB Petrov
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín DTTC Úsov B
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny CST Šumvald-Břevenec C
2103. 04. 2021 09:00KS Lišnice BTJ Sokol Vel. Losiny C
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí CTJ Sokol Nov. Malín D
2103. 04. 2021 09:00TTC Úsov BKST Linhartice B
2103. 04. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec CTJ Slavoj Loštice B
2103. 04. 2021 09:00TJ Libina ASK Kolšov D
2103. 04. 2021 09:00SCB PetrovTJ Sokol Dol. Studénky B
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí CTJ Sokol Vel. Losiny C
2203. 04. 2021 13:00KS Lišnice BTJ Sokol Nov. Malín D
2203. 04. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec CKST Linhartice B
2203. 04. 2021 13:00TTC Úsov BTJ Slavoj Loštice B
2203. 04. 2021 13:00SCB PetrovSK Kolšov D
2203. 04. 2021 13:00TJ Libina ATJ Sokol Dol. Studénky B
Regionální soutěž IV třídy.
103. 10. 2020 09:00TJ DlouhomilovTJ Sokol Nov. Malín E13:5
103. 10. 2020 09:00KS Lišnice CKST Boršov - Linhartice C4:14
103. 10. 2020 08:30TJ Postřelmov CTJ Sokol Leština B7:11
103. 10. 2020 09:00TJ Sokol LukaviceTTC Mohelnice D6:12
103. 10. 2020 09:00TJ Tatran Ruda ATJ Sokol Nemile11:7
125. 09. 2020 18:00SK Kolšov ETTC Brníčko.16:2
217. 10. 2020 09:00TJ DlouhomilovSK Kolšov E
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín ETTC Brníčko.
217. 10. 2020 09:00KS Lišnice CTJ Tatran Ruda A
217. 10. 2020 09:00KST Boršov - Linhartice CTJ Sokol Nemile
217. 10. 2020 09:00TJ Postřelmov CTJ Sokol Lukavice13:5
217. 10. 2020 09:00TJ Sokol Leština BTTC Mohelnice D
309. 10. 2020 18:00TJ DlouhomilovTTC Brníčko.10:8
317. 10. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín ESK Kolšov E
317. 10. 2020 13:00KS Lišnice CTJ Sokol Nemile
317. 10. 2020 13:00KST Boršov - Linhartice CTJ Tatran Ruda A
317. 10. 2020 13:00TJ Postřelmov CTTC Mohelnice D
317. 10. 2020 13:00TJ Sokol Leština BTJ Sokol Lukavice
431. 10. 2020 09:00SK Kolšov ETJ Sokol Lukavice
431. 10. 2020 09:00TTC Brníčko.TTC Mohelnice D
431. 10. 2020 09:00TJ Tatran Ruda ATJ Postřelmov C
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol NemileTJ Sokol Leština B
431. 10. 2020 09:00TJ DlouhomilovKS Lišnice C
431. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín EKST Boršov - Linhartice C
531. 10. 2020 13:00SK Kolšov ETTC Mohelnice D
531. 10. 2020 13:00TTC Brníčko.TJ Sokol Lukavice
531. 10. 2020 13:00TJ Tatran Ruda ATJ Sokol Leština B
531. 10. 2020 13:00TJ Sokol NemileTJ Postřelmov C
531. 10. 2020 13:00TJ DlouhomilovKST Boršov - Linhartice C
531. 10. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín EKS Lišnice C
614. 11. 2020 09:00KS Lišnice CSK Kolšov E
614. 11. 2020 09:00KST Boršov - Linhartice CTTC Brníčko.
614. 11. 2020 09:00TJ Postřelmov CTJ Dlouhomilov
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol Leština BTJ Sokol Nov. Malín E
614. 11. 2020 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Tatran Ruda A
614. 11. 2020 09:00TTC Mohelnice DTJ Sokol Nemile
714. 11. 2020 13:00KS Lišnice CTTC Brníčko.
714. 11. 2020 13:00KST Boršov - Linhartice CSK Kolšov E
714. 11. 2020 13:00TJ Postřelmov CTJ Sokol Nov. Malín E
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol Leština BTJ Dlouhomilov
714. 11. 2020 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Nemile
714. 11. 2020 13:00TTC Mohelnice DTJ Tatran Ruda A
828. 11. 2020 09:00SK Kolšov ETJ Tatran Ruda A
828. 11. 2020 09:00TTC Brníčko.TJ Sokol Nemile
828. 11. 2020 09:00TJ DlouhomilovTJ Sokol Lukavice
828. 11. 2020 09:00TJ Sokol Nov. Malín ETTC Mohelnice D
828. 11. 2020 09:00KS Lišnice CTJ Postřelmov C
828. 11. 2020 09:00KST Boršov - Linhartice CTJ Sokol Leština B
928. 11. 2020 13:00SK Kolšov ETJ Sokol Nemile
928. 11. 2020 13:00TTC Brníčko.TJ Tatran Ruda A
928. 11. 2020 13:00TJ DlouhomilovTTC Mohelnice D
928. 11. 2020 13:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Sokol Lukavice
928. 11. 2020 13:00KS Lišnice CTJ Sokol Leština B
928. 11. 2020 13:00KST Boršov - Linhartice CTJ Postřelmov C
1012. 12. 2020 09:00TJ Postřelmov CSK Kolšov E
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol Leština BTTC Brníčko.
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol LukaviceKS Lišnice C
1012. 12. 2020 09:00TTC Mohelnice DKST Boršov - Linhartice C
1012. 12. 2020 09:00TJ Tatran Ruda ATJ Dlouhomilov
1012. 12. 2020 09:00TJ Sokol NemileTJ Sokol Nov. Malín E
1112. 12. 2020 13:00TJ Postřelmov CTTC Brníčko.
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol Leština BSK Kolšov E
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol LukaviceKST Boršov - Linhartice C
1112. 12. 2020 13:00TTC Mohelnice DKS Lišnice C
1112. 12. 2020 13:00TJ Tatran Ruda ATJ Sokol Nov. Malín E
1112. 12. 2020 13:00TJ Sokol NemileTJ Dlouhomilov
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Dlouhomilov
1209. 01. 2021 09:00KST Boršov - Linhartice CKS Lišnice C
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol Leština BTJ Postřelmov C
1209. 01. 2021 09:00TTC Mohelnice DTJ Sokol Lukavice
1209. 01. 2021 09:00TJ Sokol NemileTJ Tatran Ruda A
1209. 01. 2021 09:00TTC Brníčko.SK Kolšov E
1323. 01. 2021 09:00SK Kolšov ETJ Dlouhomilov
1323. 01. 2021 09:00TTC Brníčko.TJ Sokol Nov. Malín E
1323. 01. 2021 09:00TJ Tatran Ruda AKS Lišnice C
1323. 01. 2021 09:00TJ Sokol NemileKST Boršov - Linhartice C
1323. 01. 2021 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Postřelmov C
1323. 01. 2021 09:00TTC Mohelnice DTJ Sokol Leština B
1423. 01. 2021 13:00TTC Brníčko.TJ Dlouhomilov
1423. 01. 2021 13:00SK Kolšov ETJ Sokol Nov. Malín E
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol NemileKS Lišnice C
1423. 01. 2021 13:00TJ Tatran Ruda AKST Boršov - Linhartice C
1423. 01. 2021 13:00TTC Mohelnice DTJ Postřelmov C
1423. 01. 2021 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Leština B
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol LukaviceSK Kolšov E
1506. 02. 2021 09:00TTC Mohelnice DTTC Brníčko.
1506. 02. 2021 09:00TJ Postřelmov CTJ Tatran Ruda A
1506. 02. 2021 09:00TJ Sokol Leština BTJ Sokol Nemile
1506. 02. 2021 09:00KS Lišnice CTJ Dlouhomilov
1506. 02. 2021 09:00KST Boršov - Linhartice CTJ Sokol Nov. Malín E
1606. 02. 2021 13:00TTC Mohelnice DSK Kolšov E
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol LukaviceTTC Brníčko.
1606. 02. 2021 13:00TJ Sokol Leština BTJ Tatran Ruda A
1606. 02. 2021 13:00TJ Postřelmov CTJ Sokol Nemile
1606. 02. 2021 13:00KST Boršov - Linhartice CTJ Dlouhomilov
1606. 02. 2021 13:00KS Lišnice CTJ Sokol Nov. Malín E
1727. 02. 2021 09:00SK Kolšov EKS Lišnice C
1727. 02. 2021 09:00TTC Brníčko.KST Boršov - Linhartice C
1727. 02. 2021 09:00TJ DlouhomilovTJ Postřelmov C
1727. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Sokol Leština B
1727. 02. 2021 09:00TJ Tatran Ruda ATJ Sokol Lukavice
1727. 02. 2021 09:00TJ Sokol NemileTTC Mohelnice D
1827. 02. 2021 13:00TTC Brníčko.KS Lišnice C
1827. 02. 2021 13:00SK Kolšov EKST Boršov - Linhartice C
1827. 02. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Postřelmov C
1827. 02. 2021 13:00TJ DlouhomilovTJ Sokol Leština B
1827. 02. 2021 13:00TJ Sokol NemileTJ Sokol Lukavice
1827. 02. 2021 13:00TJ Tatran Ruda ATTC Mohelnice D
1913. 03. 2021 09:00TJ Tatran Ruda ASK Kolšov E
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol NemileTTC Brníčko.
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Dlouhomilov
1913. 03. 2021 09:00TTC Mohelnice DTJ Sokol Nov. Malín E
1913. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov CKS Lišnice C
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Leština BKST Boršov - Linhartice C
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol NemileSK Kolšov E
2013. 03. 2021 13:00TJ Tatran Ruda ATTC Brníčko.
2013. 03. 2021 13:00TTC Mohelnice DTJ Dlouhomilov
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Nov. Malín E
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Leština BKS Lišnice C
2013. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov CKST Boršov - Linhartice C
2127. 03. 2021 09:00SK Kolšov ETJ Postřelmov C
2127. 03. 2021 09:00TTC Brníčko.TJ Sokol Leština B
2127. 03. 2021 09:00KS Lišnice CTJ Sokol Lukavice
2127. 03. 2021 09:00KST Boršov - Linhartice CTTC Mohelnice D
2127. 03. 2021 09:00TJ DlouhomilovTJ Tatran Ruda A
2127. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Sokol Nemile
2227. 03. 2021 13:00TTC Brníčko.TJ Postřelmov C
2227. 03. 2021 13:00SK Kolšov ETJ Sokol Leština B
2227. 03. 2021 13:00KST Boršov - Linhartice CTJ Sokol Lukavice
2227. 03. 2021 13:00KS Lišnice CTTC Mohelnice D
2227. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Tatran Ruda A
2227. 03. 2021 13:00TJ DlouhomilovTJ Sokol Nemile
Regionální soutěž V.
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Sokol Nový Malín F13:5
126. 09. 2020 09:00TJ Sokol KlopinaTJ Libina B7:11
126. 09. 2020 09:00TJ Tatran Ruda BTJ Sokol Štíty E17:1
126. 09. 2020 09:00TTC Úsov CTJ Sokol Palonín4:14
126. 09. 2020 09:00KS Lišnice DKST Boršov - Linhartice D5:13
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Tatran Ruda C6:12
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol KlopinaKS Lišnice D7:11
210. 10. 2020 09:00TJ Libina BKST Boršov - Linhartice D4:14
210. 10. 2020 09:00TJ Tatran Ruda BTTC Úsov C15:3
210. 10. 2020 09:00TJ Sokol Štíty ETJ Sokol Palonín2:16
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Tatran Ruda C4:14
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol KlopinaKST Boršov - Linhartice D3:15
310. 10. 2020 13:00TJ Libina BKS Lišnice D9:9
310. 10. 2020 13:00TJ Tatran Ruda BTJ Sokol Palonín11:7
310. 10. 2020 13:00TJ Sokol Štíty ETTC Úsov C3:15
424. 10. 2020 09:00TJ Tatran Ruda CTTC Úsov C
424. 10. 2020 09:00KS Lišnice DTJ Tatran Ruda B
424. 10. 2020 09:00KST Boršov - Linhartice DTJ Sokol Štíty E
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Sokol Klopina
424. 10. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Libina B
524. 10. 2020 13:00TJ Tatran Ruda CTJ Sokol Palonín
524. 10. 2020 13:00KS Lišnice DTJ Sokol Štíty E
524. 10. 2020 13:00KST Boršov - Linhartice DTJ Tatran Ruda B
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Libina B
524. 10. 2020 13:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Sokol Klopina
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol KlopinaTJ Tatran Ruda C
607. 11. 2020 09:00TJ Tatran Ruda BTJ Sokol Vel. Losiny D
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol Štíty ETJ Sokol Nový Malín F
607. 11. 2020 09:00TTC Úsov CKS Lišnice D
607. 11. 2020 09:00TJ Sokol PalonínKST Boršov - Linhartice D
707. 11. 2020 13:00TJ Libina BTJ Tatran Ruda C
707. 11. 2020 13:00TJ Tatran Ruda BTJ Sokol Nový Malín F
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol Štíty ETJ Sokol Vel. Losiny D
707. 11. 2020 13:00TTC Úsov CKST Boršov - Linhartice D
707. 11. 2020 13:00TJ Sokol PalonínKS Lišnice D
821. 11. 2020 09:00TJ Tatran Ruda CKS Lišnice D
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Vel. Losiny DTTC Úsov C
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Sokol Palonín
821. 11. 2020 09:00TJ Sokol KlopinaTJ Tatran Ruda B
821. 11. 2020 09:00TJ Libina BTJ Sokol Štíty E
921. 11. 2020 13:00TJ Tatran Ruda CKST Boršov - Linhartice D
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Sokol Palonín
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol Nový Malín FTTC Úsov C
921. 11. 2020 13:00TJ Sokol KlopinaTJ Sokol Štíty E
921. 11. 2020 13:00TJ Libina BTJ Tatran Ruda B
1018. 09. 2020 09:00TJ Tatran Ruda BTJ Tatran Ruda C
1005. 12. 2020 09:00TTC Úsov CTJ Sokol Klopina
1005. 12. 2020 09:00TJ Sokol PalonínTJ Libina B
1005. 12. 2020 09:00KS Lišnice DTJ Sokol Vel. Losiny D
1005. 12. 2020 09:00KST Boršov - Linhartice DTJ Sokol Nový Malín F
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol Štíty ETJ Tatran Ruda C
1105. 12. 2020 13:00TTC Úsov CTJ Libina B
1105. 12. 2020 13:00TJ Sokol PalonínTJ Sokol Klopina
1105. 12. 2020 13:00KS Lišnice DTJ Sokol Nový Malín F
1105. 12. 2020 13:00KST Boršov - Linhartice DTJ Sokol Vel. Losiny D
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Sokol Vel. Losiny D
1216. 01. 2021 09:00TJ Libina BTJ Sokol Klopina
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol Štíty ETJ Tatran Ruda B
1216. 01. 2021 09:00TJ Sokol PalonínTTC Úsov C
1216. 01. 2021 09:00KST Boršov - Linhartice DKS Lišnice D
1330. 01. 2021 09:00TJ Tatran Ruda CTJ Sokol Vel. Losiny D
1330. 01. 2021 09:00KS Lišnice DTJ Sokol Klopina
1330. 01. 2021 09:00KST Boršov - Linhartice DTJ Libina B
1330. 01. 2021 09:00TTC Úsov CTJ Tatran Ruda B
1330. 01. 2021 09:00TJ Sokol PalonínTJ Sokol Štíty E
1430. 01. 2021 13:00TJ Tatran Ruda CTJ Sokol Nový Malín F
1430. 01. 2021 13:00KST Boršov - Linhartice DTJ Sokol Klopina
1430. 01. 2021 13:00KS Lišnice DTJ Libina B
1430. 01. 2021 13:00TJ Sokol PalonínTJ Tatran Ruda B
1430. 01. 2021 13:00TTC Úsov CTJ Sokol Štíty E
1513. 02. 2021 09:00TTC Úsov CTJ Tatran Ruda C
1513. 02. 2021 09:00TJ Tatran Ruda BKS Lišnice D
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol Štíty EKST Boršov - Linhartice D
1513. 02. 2021 09:00TJ Sokol KlopinaTJ Sokol Vel. Losiny D
1513. 02. 2021 09:00TJ Libina BTJ Sokol Nový Malín F
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol PalonínTJ Tatran Ruda C
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol Štíty EKS Lišnice D
1613. 02. 2021 13:00TJ Tatran Ruda BKST Boršov - Linhartice D
1613. 02. 2021 13:00TJ Libina BTJ Sokol Vel. Losiny D
1613. 02. 2021 13:00TJ Sokol KlopinaTJ Sokol Nový Malín F
1706. 03. 2021 09:00TJ Tatran Ruda CTJ Sokol Klopina
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Tatran Ruda B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Sokol Štíty E
1706. 03. 2021 09:00KS Lišnice DTTC Úsov C
1706. 03. 2021 09:00KST Boršov - Linhartice DTJ Sokol Palonín
1806. 03. 2021 13:00TJ Tatran Ruda CTJ Libina B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Tatran Ruda B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Sokol Štíty E
1806. 03. 2021 13:00KST Boršov - Linhartice DTTC Úsov C
1806. 03. 2021 13:00KS Lišnice DTJ Sokol Palonín
1920. 03. 2021 09:00KS Lišnice DTJ Tatran Ruda C
1920. 03. 2021 09:00TTC Úsov CTJ Sokol Vel. Losiny D
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol PalonínTJ Sokol Nový Malín F
1920. 03. 2021 09:00TJ Tatran Ruda BTJ Sokol Klopina
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Štíty ETJ Libina B
2020. 03. 2021 13:00KST Boršov - Linhartice DTJ Tatran Ruda C
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol PalonínTJ Sokol Vel. Losiny D
2020. 03. 2021 13:00TTC Úsov CTJ Sokol Nový Malín F
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Štíty ETJ Sokol Klopina
2020. 03. 2021 13:00TJ Tatran Ruda BTJ Libina B
2118. 09. 2021 09:00TJ Tatran Ruda CTJ Tatran Ruda B
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol KlopinaTTC Úsov C
2103. 04. 2021 09:00TJ Libina BTJ Sokol Palonín
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny DKS Lišnice D
2103. 04. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín FKST Boršov - Linhartice D
2203. 04. 2021 13:00TJ Tatran Ruda CTJ Sokol Štíty E
2203. 04. 2021 13:00TJ Libina BTTC Úsov C
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol KlopinaTJ Sokol Palonín
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín FKS Lišnice D
2203. 04. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny DKST Boršov - Linhartice D

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy