Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I třídy.
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín BTJ Sokol Bludov B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny AST Šumvald-Břevenec A
1706. 03. 2021 09:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Jedlí B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Štíty C
1706. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Dol. Studénky A
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Jestřebí B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny ATJ Sokol Bludov B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín BST Šumvald-Břevenec A
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Palonín ATJ Sokol Jedlí B
1806. 03. 2021 13:00TTC Mohelnice CTJ Sokol Štíty C
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Dol. Studénky A
1806. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Jestřebí B
1920. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Nový Malín B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Vel. Losiny A
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky ATTC Mohelnice C
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jestřebí BTJ Sokol Palonín A
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí BTJ Sokol Bludov B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Štíty CST Šumvald-Břevenec A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov CTJ Sokol Nový Malín B
2020. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov BTJ Sokol Vel. Losiny A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jestřebí BTTC Mohelnice C
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky ATJ Sokol Palonín A
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Štíty CTJ Sokol Bludov B
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí BST Šumvald-Břevenec A
Regionální přebor II třídy.
1727. 02. 2021 09:00SK Kolšov CTJ Sokol Leština A
1727. 02. 2021 09:00TJ Sokol Dubicko BTJ Slavoj Loštice A
1727. 02. 2021 09:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Štíty D
1727. 02. 2021 09:00TTC Úsov ATJ Sokol Bludov D
1727. 02. 2021 09:00KST Linhartice ATJ Sokol Nov. Malín C
1727. 02. 2021 09:00KS Lišnice ATJ Sokol Vel. Losiny B
1827. 02. 2021 13:00TJ Sokol Dubicko BTJ Sokol Leština A
1827. 02. 2021 13:00SK Kolšov CTJ Slavoj Loštice A
1827. 02. 2021 13:00TTC Úsov ATJ Sokol Štíty D
1827. 02. 2021 13:00ST Šumvald-Břevenec BTJ Sokol Bludov D
1827. 02. 2021 13:00KS Lišnice ATJ Sokol Nov. Malín C
1827. 02. 2021 13:00KST Linhartice ATJ Sokol Vel. Losiny B
1913. 03. 2021 09:00KST Linhartice ASK Kolšov C
1913. 03. 2021 09:00KS Lišnice ATJ Sokol Dubicko B
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín CST Šumvald-Břevenec B
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny BTTC Úsov A
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Štíty DTJ Sokol Leština A
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Bludov DTJ Slavoj Loštice A
2013. 03. 2021 13:00KS Lišnice ASK Kolšov C
2013. 03. 2021 13:00KST Linhartice ATJ Sokol Dubicko B
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny BST Šumvald-Břevenec B
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín CTTC Úsov A
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Bludov DTJ Sokol Leština A
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Štíty DTJ Slavoj Loštice A
Regionální soutěž III třídy.
1706. 03. 2021 09:00KS Lišnice BTTC Úsov B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Jedlí CST Šumvald-Břevenec C
1706. 03. 2021 09:00TJ Libina ATJ Sokol Vel. Losiny C
1706. 03. 2021 09:00SCB PetrovTJ Sokol Nov. Malín D
1706. 03. 2021 09:00SK Kolšov DKST Linhartice B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BTJ Slavoj Loštice B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Jedlí CTTC Úsov B
1806. 03. 2021 13:00KS Lišnice BST Šumvald-Břevenec C
1806. 03. 2021 13:00SCB PetrovTJ Sokol Vel. Losiny C
1806. 03. 2021 13:00TJ Libina ATJ Sokol Nov. Malín D
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky BKST Linhartice B
1806. 03. 2021 13:00SK Kolšov DTJ Slavoj Loštice B
1920. 03. 2021 09:00SK Kolšov DKS Lišnice B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Dol. Studénky BTJ Sokol Jedlí C
1920. 03. 2021 09:00KST Linhartice BTJ Libina A
1920. 03. 2021 09:00TJ Slavoj Loštice BSCB Petrov
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny CTTC Úsov B
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín DST Šumvald-Břevenec C
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Dol. Studénky BKS Lišnice B
2020. 03. 2021 13:00SK Kolšov DTJ Sokol Jedlí C
2020. 03. 2021 13:00TJ Slavoj Loštice BTJ Libina A
2020. 03. 2021 13:00KST Linhartice BSCB Petrov
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín DTTC Úsov B
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny CST Šumvald-Břevenec C
Regionální soutěž IV třídy.
1727. 02. 2021 09:00SK Kolšov EKS Lišnice C
1727. 02. 2021 09:00TTC Brníčko.KST Boršov - Linhartice C
1727. 02. 2021 09:00TJ DlouhomilovTJ Postřelmov C
1727. 02. 2021 09:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Sokol Leština B
1727. 02. 2021 09:00TJ Tatran Ruda ATJ Sokol Lukavice
1727. 02. 2021 09:00TJ Sokol NemileTTC Mohelnice D
1827. 02. 2021 13:00TTC Brníčko.KS Lišnice C
1827. 02. 2021 13:00SK Kolšov EKST Boršov - Linhartice C
1827. 02. 2021 13:00TJ Sokol Nov. Malín ETJ Postřelmov C
1827. 02. 2021 13:00TJ DlouhomilovTJ Sokol Leština B
1827. 02. 2021 13:00TJ Sokol NemileTJ Sokol Lukavice
1827. 02. 2021 13:00TJ Tatran Ruda ATTC Mohelnice D
1913. 03. 2021 09:00TJ Tatran Ruda ASK Kolšov E
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol NemileTTC Brníčko.
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol LukaviceTJ Dlouhomilov
1913. 03. 2021 09:00TTC Mohelnice DTJ Sokol Nov. Malín E
1913. 03. 2021 09:00TJ Postřelmov CKS Lišnice C
1913. 03. 2021 09:00TJ Sokol Leština BKST Boršov - Linhartice C
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol NemileSK Kolšov E
2013. 03. 2021 13:00TJ Tatran Ruda ATTC Brníčko.
2013. 03. 2021 13:00TTC Mohelnice DTJ Dlouhomilov
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol LukaviceTJ Sokol Nov. Malín E
2013. 03. 2021 13:00TJ Sokol Leština BKS Lišnice C
2013. 03. 2021 13:00TJ Postřelmov CKST Boršov - Linhartice C
Regionální soutěž V.
1706. 03. 2021 09:00TJ Tatran Ruda CTJ Sokol Klopina
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Tatran Ruda B
1706. 03. 2021 09:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Sokol Štíty E
1706. 03. 2021 09:00KS Lišnice DTTC Úsov C
1706. 03. 2021 09:00KST Boršov - Linhartice DTJ Sokol Palonín
1806. 03. 2021 13:00TJ Tatran Ruda CTJ Libina B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Nový Malín FTJ Tatran Ruda B
1806. 03. 2021 13:00TJ Sokol Vel. Losiny DTJ Sokol Štíty E
1806. 03. 2021 13:00KST Boršov - Linhartice DTTC Úsov C
1806. 03. 2021 13:00KS Lišnice DTJ Sokol Palonín
1920. 03. 2021 09:00KS Lišnice DTJ Tatran Ruda C
1920. 03. 2021 09:00TTC Úsov CTJ Sokol Vel. Losiny D
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol PalonínTJ Sokol Nový Malín F
1920. 03. 2021 09:00TJ Tatran Ruda BTJ Sokol Klopina
1920. 03. 2021 09:00TJ Sokol Štíty ETJ Libina B
2020. 03. 2021 13:00KST Boršov - Linhartice DTJ Tatran Ruda C
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol PalonínTJ Sokol Vel. Losiny D
2020. 03. 2021 13:00TTC Úsov CTJ Sokol Nový Malín F
2020. 03. 2021 13:00TJ Sokol Štíty ETJ Sokol Klopina
2020. 03. 2021 13:00TJ Tatran Ruda BTJ Libina B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy