Výsledky
Extraliga mužů
1107. 01. 2022 18:00KT PrahaSKST TESLA BATTERIES Havířov2:3 V: Fausek Jiří
R: Haralík Stanislav
1107. 01. 2022 18:00SKST ChebSF SKK El Niňo Praha3:0 V: Štika Petr
R: Panský Miroslav
1106. 01. 2022 18:00TTC Ostrava 2016TJ Ostrava KST2:3
PPTV
V: Kindl Tomáš
R: Jašek Milan
1107. 01. 2022 18:00SKST PLUS HodonínSKST Liberec1:3 V: Juřík Miroslav
R: Klecker Roman
1107. 01. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodTJ Sokol PP Hradec Králové3:1 V: Vondrová Iva
R: Kotil Miloslav
1216. 01. 2022 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovHB Ostrov H.Brod1:3
PPTV
V: Olbricht Jiří
R: Henžel Michal
1214. 01. 2022 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéSKST PLUS Hodonín3:1 V: Tomanec Jan
R: Tomancová Markéta
1214. 01. 2022 18:00SKST LiberecTTC Ostrava 20163:2 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1214. 01. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha2:3 V: Lysek Tomáš
R: Manda Zdeněk
1214. 01. 2022 18:00SKST ChebKT Praha3:1 V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
1328. 01. 2022 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovSKST PLUS Hodonín  V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
N: Lysek Tomáš
1327. 01. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodTTC Ostrava 2016
PPTV
V: Kafka Pavel
R: Štrobl Marek
N: Vondrová Iva
1328. 01. 2022 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéSF SKK El Niňo Praha  V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
N: Tomanec Jan
1328. 01. 2022 18:00SKST LiberecKT Praha  V: Varcl Jan
R: Sudek Petr
N: Varcl Jan
1328. 01. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSKST Cheb  V: Olbricht Jiří
R: Svobodová Vlasta
N: Manda Zdeněk
1.liga mužů
1515. 01. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BSF SKK El Niňo Praha B4:10 V: Tomanec Jan
1515. 01. 2022 15:00DTJ Hradec Králové ATTC Elizza Praha A10:7 V: Šlechta Roman
1515. 01. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN AHB Ostrov H. Brod B3:10 V: Kratochvíl Roman
1515. 01. 2022 14:00KST ZlínTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice1:10 V: Veselý Jiří
1515. 01. 2022 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B3:10 V: Klecker Roman
1515. 01. 2022 15:00TTC MS Brno ATJ Ostrava KST C10:3 V: Dospíšil Jiří
1515. 01. 2022 18:00SKST Havířov BTTC Ostrava 2016 B10:0 V: Skulina Bohumil
1616. 01. 2022 10:00DTJ Hradec Králové ASF SKK El Niňo Praha B1:10 V: Šlechta Roman
1616. 01. 2022 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC Elizza Praha A10:6 V: Tomanec Jan
1616. 01. 2022 10:00KST ZlínHB Ostrov H. Brod B1:10 V: Veselý Jiří
1616. 01. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:5 V: Kratochvíl Roman
1616. 01. 2022 10:00TTC MS Brno ATJ Ostrava KST B7:10 V: Dospíšil Jiří
1616. 01. 2022 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST C10:0 V: Klecker Roman
1729. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče  V: Houdková Helena
1729. 01. 2022 15:00TTC Elizza Praha ATTC MS Brno A  V: Haralík Stanislav
1729. 01. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BKST NOVÝ JIČÍN A  V: Olbricht Jiří
1729. 01. 2022 17:00SKST Havířov BKST Zlín  V: Petr Radim
1729. 01. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod BTJ Sokol PP Hradec Králové B  V: Vondrová Iva
1729. 01. 2022 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceDTJ Hradec Králové A  V: Řežáb Miroslav
1716. 09. 2021 18:45TJ Ostrava KST CTJ Ostrava KST B0:10 V: Jašek Milan
1830. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha ATJ Agrotec Hustopeče  V: Haralík Stanislav
1830. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BTTC MS Brno A  V: Houdková Helena
1830. 01. 2022 10:00SKST Havířov BKST NOVÝ JIČÍN A  V: Petr Radim
1830. 01. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BKST Zlín  V: Olbricht Jiří
1830. 01. 2022 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Sokol PP Hradec Králové B  V: Řežáb Miroslav
1830. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BDTJ Hradec Králové A  V: Štrobl Marek
2.liga mužů sk.A
1615. 01. 2022 14:00TJ SadskáSF SKK El Niňo Praha C2:10 V: Žežule Ondřej
1615. 01. 2022 13:30SK Slavia PrahaUnion Plzeň A10:1 V: Hanek Stanislav
1615. 01. 2022 16:30TTC Elizza Praha BTJ Sokol Vodňany10:3 V: Kotlorz Lukáš
1615. 01. 2022 14:00TJ Sokol MichleTJ TATRAN SEDLČANY10:8 V: Haralík Stanislav
1615. 01. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB5:10 V: Plecháč Jiří
1615. 01. 2022 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol Bor10:7 V: Louda Václav
1615. 01. 2022 15:00TTC Litoměřice ATJ AVIA Čakovice2:10 V: Sekyra Jiří
1615. 01. 2022 15:00SKST Baník MostAC Sparta Praha A1:10 V: Houdková Helena
1716. 01. 2022 10:00SK Slavia PrahaSF SKK El Niňo Praha C10:6 V: Hanek Stanislav
1716. 01. 2022 10:00TJ SadskáUnion Plzeň A1:10 V: Žežule Ondřej
1716. 01. 2022 10:00TJ Sokol MichleTJ Sokol Vodňany2:10 V: Haralík Stanislav
1716. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha BTJ TATRAN SEDLČANY10:1 V: Kotlorz Lukáš
1716. 01. 2022 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB6:10 V: Louda Václav
1716. 01. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATJ Sokol Bor8:10 V: Plecháč Jiří
1716. 01. 2022 10:00SKST Baník MostTJ AVIA Čakovice10:6 V: Houdková Helena
1716. 01. 2022 10:00TTC Litoměřice AAC Sparta Praha A3:10 V: Sekyra Jiří
1829. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice A  V: Houdková Helena
1829. 01. 2022 14:00Union Plzeň ASKST Baník Most  V: Kůs Pavel
1829. 01. 2022 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Tatran KRPA Hostinné A  V: Ehrenberger Květoslav
1829. 01. 2022 16:30AC Sparta Praha ASKST Warmnis Liberec B  V: Hanek Stanislav
1829. 01. 2022 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTTC Elizza Praha B  V: Průcha Petr
1829. 01. 2022 14:00TJ Sokol BorTJ Sokol Michle  V: Panský Miroslav
1829. 01. 2022 14:00TJ Sokol VodňanyTJ Sadská  V: Jungvirt Josef
1829. 01. 2022 14:00TJ TATRAN SEDLČANYSK Slavia Praha  V: Šíp Martin
1930. 01. 2022 10:00Union Plzeň ATTC Litoměřice A  V: Kůs Pavel
1930. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Baník Most  V: Houdková Helena
1930. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha ATJ Tatran KRPA Hostinné A  V: Hanek Stanislav
1930. 01. 2022 10:00TJ AVIA ČakoviceSKST Warmnis Liberec B  V: Ehrenberger Květoslav
1930. 01. 2022 10:00TJ Sokol BorTTC Elizza Praha B  V: Panský Miroslav
1930. 01. 2022 10:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ Sokol Michle  V: Průcha Petr
1930. 01. 2022 10:00TJ TATRAN SEDLČANYTJ Sadská  V: Šíp Martin
1930. 01. 2022 10:00TJ Sokol VodňanySK Slavia Praha  V: Jungvirt Josef
2.liga mužů sk.B
1615. 01. 2022 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CSK Přerov A6:10 V: Tomanec Jan
1615. 01. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST NOVÝ JIČÍN B5:10 V: Jirout Jan
1615. 01. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATTC MS Brno B6:10 V: Ondrovčák Ladislav
1615. 01. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:2 V: Jamný Pavel
1615. 01. 2022 14:00TJ HoláskyTJ Tatran KRPA Hostinné B10:8 V: Zimola Ondřej
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.SKST Havířov C9:9 V: Maňhal Jan
1615. 01. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod CKST Slezan Opava9:9 V: Švec Petr
1716. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecSK Přerov A3:10 V: Jirout Jan
1716. 01. 2022 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST NOVÝ JIČÍN B5:10 V: Tomanec Jan
1714. 01. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Blansko10:0 V: Ondrovčák Ladislav
1716. 01. 2022 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:6 V: Páleník Jarmil
1716. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BTJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Jamný Pavel
1716. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CSKST Havířov C10:8 V: Švec Petr
1716. 01. 2022 10:00TJ Sokol Studená I.KST Slezan Opava10:6 V: Maňhal Jan
1829. 01. 2022 14:00SK Přerov ATJ Sokol Studená I.  V: Beneš Jan
1829. 01. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN BHB Ostrov H. Brod C  V: Kratochvíl Roman
1829. 01. 2022 17:00SKST Havířov CSKST PLUS Hodonín B  V: Petr Radim
1829. 01. 2022 14:00KST Slezan OpavaTJ Holásky  V: Vícha Radomír
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A  V: Vítek Josef
1829. 01. 2022 17:00TTC MS Brno BTJ Sokol PP Hradec Králové C  V: Pazdera Miroslav
1829. 01. 2022 17:00KST BlanskoTJ Jiskra Heřmanův Městec  V: Dospíšil Jiří
1930. 01. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Sokol Studená I.  V: Kratochvíl Roman
1930. 01. 2022 10:00SK Přerov AHB Ostrov H. Brod C  V: Beneš Jan
1930. 01. 2022 10:00KST Slezan OpavaSKST PLUS Hodonín B  V: Vícha Radomír
1930. 01. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Holásky  V: Petr Radim
1930. 01. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A  V: Drahotský Tomáš
1930. 01. 2022 10:00KST BlanskoTJ Sokol PP Hradec Králové C  V: Dospíšil Jiří
1930. 01. 2022 10:00TTC MS Brno BTJ Jiskra Heřmanův Městec  V: Pazdera Miroslav
3.liga mužů sk.A
1127. 11. 2021 17:00SKUŘ PlzeňSKST Chodov10:0 V: Vlček Jaroslav
1127. 11. 2021 10:00Union Plzeň BTJ Šanov6:10 V: Vlček Jaroslav
1108. 01. 2022 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Slavata Josef
1127. 11. 2021 16:30AC Sparta Praha BDDM Soběslav-Studená2:10 V: Hanek Stanislav
1127. 11. 2021 14:00KST KlatovyTTC Elizza Praha C10:7 V:
1127. 11. 2021 15:00ČZ Strakonice ElektrostavSF SKK El Niňo Praha E10:4 V: Krejčí Miroslav
1127. 11. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Sokol Hořovice10:6 V: Janoušková Petra
1228. 11. 2021 10:00SKUŘ PlzeňTJ Šanov5:10 V: Vlček Jaroslav
1228. 11. 2021 10:00Union Plzeň BSKST Chodov10:0 V: Panský Miroslav
1228. 11. 2021 10:00Slovan KST BohniceDDM Soběslav-Studená7:10 V: Slavata Josef
1209. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Hanek Stanislav
1228. 11. 2021 10:00KST KlatovySF SKK El Niňo Praha E10:6 V: Belfín Karel
1228. 11. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTTC Elizza Praha C10:2 V: Krejčí Miroslav
1515. 01. 2022 16:30TTC Elizza Praha CTJ Sokol České Budějovice10:5 V: Kotlorz Lukáš
1515. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha EDDM Soběslav-Studená9:9 V: Březáková Helena
1515. 01. 2022 14:00KST KlatovySKST Chodov10:2 V: Jehlík Miroslav
1515. 01. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Šanov10:4 V: Krejčí Miroslav
1515. 01. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSlovan KST Bohnice8:10 V: Janoušková Petra
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol HořoviceAC Sparta Praha B10:8 V: Jirouch Tomáš
1515. 01. 2022 13:00Union Plzeň BSKUŘ Plzeň10:0 V: Závora Adam
1616. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Sokol České Budějovice10:1 V: Březáková Helena
1616. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha CDDM Soběslav-Studená4:10 V: Kotlorz Lukáš
1616. 01. 2022 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSKST Chodov10:0 V: Krejčí Miroslav
1616. 01. 2022 10:00KST KlatovyTJ Šanov7:10 V: Belfín Karel
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol HořoviceSlovan KST Bohnice5:10 V: Jirouch Tomáš
1616. 01. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceAC Sparta Praha B7:10 V: Janoušková Petra
1729. 01. 2022 17:00SKUŘ PlzeňSportSpin TJ Slovan Lochovice  V:
1729. 01. 2022 14:00Union Plzeň BTJ Sokol Hořovice  V:
1729. 01. 2022 16:30Slovan KST BohniceKST Klatovy  V:
1729. 01. 2022 16:30AC Sparta Praha BČZ Strakonice Elektrostav  V:
1729. 01. 2022 17:00SKST ChodovTTC Elizza Praha C  V:
1729. 01. 2022 14:00TJ ŠanovSF SKK El Niňo Praha E  V:
1729. 01. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáTJ Sokol České Budějovice  V:
1830. 01. 2022 10:00Union Plzeň BSportSpin TJ Slovan Lochovice  V:
1830. 01. 2022 10:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Hořovice  V:
1830. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BKST Klatovy  V:
1830. 01. 2022 10:00Slovan KST BohniceČZ Strakonice Elektrostav  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha C  V:
1830. 01. 2022 10:00SKST ChodovSF SKK El Niňo Praha E  V:
3.liga mužů sk.B
1515. 01. 2022 14:00STC SlanýSK Štětí10:6 V: Kulich Vladimír
1515. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Litoměřice B10:8 V: Březáková Helena
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C6:10 V: Mareš Jan
1515. 01. 2022 15:00Lokodepo LiberecSKST Liberec D10:4 V: Minář Jiří
1515. 01. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Konya Miroslav
1515. 01. 2022 15:00SKST DěčínTJ Sokol Roztoky u Prahy10:1 V: Dyškant Zdeněk
1515. 01. 2022 13:00TTC Brandýs n.LTTC Elizza Praha D10:4 V: Nekola Tomáš
1616. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DSK Štětí7:10 V: Březáková Helena
1616. 01. 2022 10:00STC SlanýTTC Litoměřice B10:3 V: Kulich Vladimír
1616. 01. 2022 10:00Lokodepo LiberecSKST Liberec C8:10 V: Minář Jiří
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec D10:5 V: Mareš Jan
1616. 01. 2022 10:00SKST DěčínTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Dyškant Zdeněk
1616. 01. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad LabemTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0 V: Vršovský Rudolf
1729. 01. 2022 13:00TTC Brandýs n.LKST Apollo Ústí nad Labem  V:
1729. 01. 2022 15:00TTC Elizza Praha DSKST Děčín  V:
1729. 01. 2022 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště  V:
1729. 01. 2022 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyLokodepo Liberec  V:
1729. 01. 2022 15:00SKST Liberec CSTC Slaný  V:
1729. 01. 2022 15:00SKST Liberec DSF SKK El Niňo Praha D  V:
1729. 01. 2022 15:00TTC Litoměřice BSK Štětí  V: Nedbal Václav
1830. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha DKST Apollo Ústí nad Labem  V:
1830. 01. 2022 09:00TTC Brandýs n.LSKST Děčín  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahyTJ Sokol Mnichovo Hradiště  V:
1830. 01. 2022 10:00TTC Bělá pod BezdězemLokodepo Liberec  V:
1830. 01. 2022 10:00SKST Liberec DSTC Slaný  V:
1830. 01. 2022 10:00SKST Liberec CSF SKK El Niňo Praha D  V:
3.liga mužů sk.C
1515. 01. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC MS Brno C10:6 V: Ondrovčák Ladislav
1515. 01. 2022 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Tesla Pardubice7:10 V: Uher Antonín
1515. 01. 2022 15:00TJ MikulčiceTJ Jiskra Holice A5:10 V: Hubáček Vojtěch
1515. 01. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEDTJ Hradec Králové B10:5 V: Slavík Zdeněk
1515. 01. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Sokol Stěžery A10:8 V: Švec Petr
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTTC Koral Tišnov10:2 V: Jirsa Pavel
1616. 01. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina10:7 V: Ondrovčák Ladislav
1616. 01. 2022 10:00TJ MikulčiceTJ Tesla Pardubice2:10 V: Hubáček Vojtěch
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Holice A9:9 V: Uher Antonín
1616. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DDTJ Hradec Králové B9:9 V: Švec Petr
1616. 01. 2022 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Stěžery A10:6 V: Slavík Zdeněk
1729. 01. 2022 16:00TTC Koral TišnovSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V:
1729. 01. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevHB Ostrov H. Brod D  V: Jirsa Pavel
1729. 01. 2022 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Lanžhot  V:
1729. 01. 2022 16:00TJ Sokol Stěžery ATJ Mikulčice  V:
1729. 01. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
1729. 01. 2022 17:00TTC MS Brno CSK Slatina  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE  V: Jirsa Pavel
1830. 01. 2022 10:00TTC Koral TišnovHB Ostrov H. Brod D  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Lanžhot  V:
1830. 01. 2022 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Mikulčice  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Holice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B  V:
3.liga mužů sk.D
1515. 01. 2022 13:00TJ Ostrava KST DSK Přerov B10:0 V: Jašek Milan
1515. 01. 2022 13:00TTC Ostrava-PorubaTJ ODRY10:5 V: Jašek Milan
1515. 01. 2022 14:00TTC MG Odra GAS VratimovSK - SVINOV6:10
ŘS pro STK
V: Manda Zdeněk
1515. 01. 2022 14:00TTC FRÝDLANTTTC Bolatice10:5 V: Vaňous Jiří
1515. 01. 2022 14:00KST Dolní NěmčíTJ DDM Valašské Meziříčí9:9 V: Uher Jaroslav
1515. 01. 2022 16:00TJ Sokol ŠarovyKST Vsetín3:10 V: Koušová Dagmar
1616. 01. 2022 10:00TTC Ostrava-PorubaSK Přerov B10:4 V: Jašek Milan
1616. 01. 2022 10:00TJ Ostrava KST DTJ ODRY10:4 V: Jašek Milan
1616. 01. 2022 10:00TTC FRÝDLANTSK - SVINOV10:3 V: Maršálek Patrik
1616. 01. 2022 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Bolatice7:10 V: Manda Zdeněk
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ DDM Valašské Meziříčí10:7 V: Koušová Dagmar
1616. 01. 2022 10:00KST Dolní NěmčíKST Vsetín9:9 V: Uher Jaroslav
1729. 01. 2022 14:00SK Přerov BKST Dolní Němčí  V:
1729. 01. 2022 14:00TJ ODRYTJ Sokol Šarovy  V:
1729. 01. 2022 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC MG Odra GAS Vratimov  V:
1729. 01. 2022 14:00KST VsetínTTC FRÝDLANT  V:
1729. 01. 2022 16:30SK - SVINOVTTC Siko Orlová  V:
1729. 01. 2022 16:00TTC Ostrava-PorubaTJ Ostrava KST D  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ ODRYKST Dolní Němčí  V:
1830. 01. 2022 10:00SK Přerov BTJ Sokol Šarovy  V:
1830. 01. 2022 10:00KST VsetínTTC MG Odra GAS Vratimov  V:
1830. 01. 2022 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC FRÝDLANT  V:
1830. 01. 2022 10:00TTC BolaticeTTC Siko Orlová  V:
Extraliga žen
1215. 01. 2022 10:00TJ Ostrava KSTSKST PLUS Hodonín A2:6 V: Lysek Tomáš
1216. 01. 2022 10:30MH stolní tenis OstravaSKST PLUS Hodonín B6:0 V: Lesník Vladimír
1214. 01. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín CSKST Vlašim A0:6 V: Jamný Pavel
1214. 01. 2022 18:00MSK Břeclav ATT Moravský Krumlov A1:6 V: Karasová Lenka
1214. 01. 2022 18:00SK Dobré ASF SKK El Niňo Praha6:4 V: Sedláček Petr
1216. 01. 2022 09:00SVS Hradec Králové ASKP Sever Ústí nad Labem6:1 V: Tomanec Jan
1210. 01. 2022 18:00SKST Charvát HavířovSKST PLUS Hodonín B6:0 V: Henžel Michal
1315. 01. 2022 17:00MH stolní tenis OstravaSKST PLUS Hodonín A5:5 V: Lesník Vladimír
1315. 01. 2022 17:00TJ Ostrava KSTSKST PLUS Hodonín B6:0 V: Kindl Tomáš
1315. 01. 2022 15:00MSK Břeclav ASKST Vlašim A6:3 V: Karasová Lenka
1315. 01. 2022 09:30SKST PLUS Hodonín CTT Moravský Krumlov A1:6 V: Jamný Pavel
1315. 01. 2022 12:00SVS Hradec Králové ASF SKK El Niňo Praha6:2 V: Tomancová Markéta
1315. 01. 2022 12:00SK Dobré ASKP Sever Ústí nad Labem6:2 V: Sedláček Petr
1316. 01. 2022 10:00SKST Charvát HavířovSKST PLUS Hodonín A2:6 V: Skulina Bohumil
1428. 01. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín ASK Dobré A  V: Juřík Miroslav
1428. 01. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín BSVS Hradec Králové A  V: Juřík Miroslav
N: Šural Václav
1428. 01. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST PLUS Hodonín C  V: Fausek Jiří
1430. 01. 2022 10:00SKP Sever Ústí nad LabemMSK Břeclav A  V: Štika Petr
N: Chalupa Radek
1428. 01. 2022 18:00SKST Vlašim ASKST Charvát Havířov  V: Jirásek Zdeněk
N: Pavelek Ladislav
1428. 01. 2022 18:00TT Moravský Krumlov ATJ Ostrava KST  V: Klecker Roman
N: Makovický Michal
1429. 01. 2022 17:00SKST Vlašim AMH stolní tenis Ostrava  V: Jirásek Zdeněk
N: Pavelek Ladislav
1529. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BSK Dobré A  V: Juřík Miroslav
1529. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín ASVS Hradec Králové A  V: Juřík Miroslav
1529. 01. 2022 15:00SKP Sever Ústí nad LabemSKST PLUS Hodonín C  V: Štika Petr
N: Chalupa Radek
1529. 01. 2022 09:00SF SKK El Niňo PrahaMSK Břeclav A  V: Fausek Jiří
1529. 01. 2022 10:00TT Moravský Krumlov AMH stolní tenis Ostrava  V: Klecker Roman
N: Makovický Michal
1529. 01. 2022 10:00SKST Vlašim ATJ Ostrava KST  V: Jirásek Zdeněk
N: Pavelek Ladislav
1529. 01. 2022 17:00TT Moravský Krumlov ASKST Charvát Havířov  V: Klecker Roman
N: Makovický Michal
1.liga žen sk.A
1215. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BKST ZŠ Vyšší Brod7:3 V: Slavata Josef
1215. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha AKST Klatovy6:4 V: Slavata Josef
1215. 01. 2022 09:00TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice A1:9 V: Ehrenberger Květoslav
1215. 01. 2022 09:00TTC Elizza Praha ASlovan KST Bohnice B7:3 V: Kotlorz Lukáš
1215. 01. 2022 10:00SKST Děčín ATJ Slavoj Praha A5:5 V: Vašinová Karina
1215. 01. 2022 10:00KST Kalich LitoměřiceTJ Sokol Králův Dvůr Queens3:7 V: Nedbal Václav
1315. 01. 2022 13:30AC Sparta Praha AKST ZŠ Vyšší Brod9:1 V: Slavata Josef
1315. 01. 2022 13:30AC Sparta Praha BKST Klatovy4:6 V: Slavata Josef
1315. 01. 2022 13:30TTC Elizza Praha ASlovan KST Bohnice A4:6 V: Kotlorz Lukáš
1315. 01. 2022 13:30TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice B7:3 V: Ehrenberger Květoslav
1315. 01. 2022 15:00KST Kalich LitoměřiceTJ Slavoj Praha A4:6 V: Nedbal Václav
1315. 01. 2022 15:00SKST Děčín ATJ Sokol Králův Dvůr Queens5:5 V: Vašinová Karina
1429. 01. 2022 10:00KST ZŠ Vyšší BrodSKST Děčín A  V: Tenglová Jaroslava
1429. 01. 2022 10:00KST KlatovyKST Kalich Litoměřice  V: Hnojský Jiří
1429. 01. 2022 10:00TJ Slavoj Praha ATJ AVIA Čakovice  V: Votípka Emanuel
1429. 01. 2022 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTTC Elizza Praha A  V: Kopřiva Jiří
1429. 01. 2022 10:00Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha B  V: Slavata Josef
1429. 01. 2022 10:00Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha A  V: Slavata Josef
1529. 01. 2022 16:30KST KlatovySKST Děčín A  V: Hnojský Jiří
1529. 01. 2022 16:30KST ZŠ Vyšší BrodKST Kalich Litoměřice  V: Tenglová Jaroslava
1529. 01. 2022 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ AVIA Čakovice  V: Kopřiva Jiří
1529. 01. 2022 15:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha A  V: Votípka Emanuel
1529. 01. 2022 13:30Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha B  V: Slavata Josef
1529. 01. 2022 13:30Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha A  V: Slavata Josef
1.liga žen sk.B
1215. 01. 2022 11:00SVS Hradec Králové BSK Svinov4:6 V: Tomancová Markéta
1215. 01. 2022 10:00SK Dobré BSKST Havířov B7:3 V: Sedláček Petr
1215. 01. 2022 09:30KST A. Eberle Blansko ATTC MS Brno A3:7 V: Vaculík Ladislav
1215. 01. 2022 09:30TT Moravský Krumlov BHB Ostrov H.Brod A7:3 V: Bíla Jindřich
1215. 01. 2022 09:30KST Hluk ATTC Ústí nad Orlicí A7:3 V: Michalčíková Vladislava
1215. 01. 2022 09:30TTC Frýdek-MístekSK Dobré C10:0 V: Lesník Vladimír
1315. 01. 2022 15:00SK Dobré BSK Svinov8:2 V: Sedláček Petr
1315. 01. 2022 15:00SVS Hradec Králové BSKST Havířov B2:8 V: Tomancová Markéta
1315. 01. 2022 14:30TT Moravský Krumlov BTTC MS Brno A6:4 V: Bíla Jindřich
1315. 01. 2022 14:30KST A. Eberle Blansko AHB Ostrov H.Brod A3:7 V: Vaculík Ladislav
1315. 01. 2022 15:00TTC Frýdek-MístekTTC Ústí nad Orlicí A9:1 V: Revay Radomír
1315. 01. 2022 15:00KST Hluk ASK Dobré C7:3 V: Michalčíková Vladislava
1429. 01. 2022 10:00SK SvinovKST Hluk A  V: Turay Tomáš
1429. 01. 2022 10:00SKST Havířov BTTC Frýdek-Místek  V: Petr Radim
1429. 01. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí AKST A. Eberle Blansko A  V: Neťuka Pavel
1429. 01. 2022 10:00SK Dobré CTT Moravský Krumlov B  V: Sedláček Petr
1429. 01. 2022 09:00TTC MS Brno ASVS Hradec Králové B  V: Vaculík Ladislav
1429. 01. 2022 09:00HB Ostrov H.Brod ASK Dobré B  V: Vondrová Iva
1529. 01. 2022 14:00SKST Havířov BKST Hluk A  V: Petr Radim
1529. 01. 2022 14:00SK SvinovTTC Frýdek-Místek  V: Turay Tomáš
1529. 01. 2022 15:00SK Dobré CKST A. Eberle Blansko A  V: Sedláček Petr
1516. 01. 2022 15:00TTC Ústí nad Orlicí ATT Moravský Krumlov B0:10 V: Kantorek Jiří
1529. 01. 2022 14:00HB Ostrov H.Brod ASVS Hradec Králové B  V: Vondrová Iva
1529. 01. 2022 14:00TTC MS Brno ASK Dobré B  V: Vaculík Ladislav
N: Šišma Pavel
2.liga žen sk.A
1115. 01. 2022 09:00SKST Vlašim BTJ Lomnice9:1 V: Fantová Olga
1115. 01. 2022 09:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Plzeň V2:8 V: Kotlorz Lukáš
1115. 01. 2022 10:00TTC KovářovAC Sparta Praha C6:4 V: Barda Miroslav
1115. 01. 2022 10:00TJ Sokol LheniceSF SKK El Niňo Praha B3:7 V: Řežáb Miroslav
1115. 01. 2022 10:00TSM KladnoTJ Slavoj Praha B5:5 V: Michal Jozef
1215. 01. 2022 13:30TTC Elizza Praha BTJ Lomnice6:4 V: Kotlorz Lukáš
1215. 01. 2022 13:30SKST Vlašim BTJ Sokol Plzeň V7:3 V: Fantová Olga
1215. 01. 2022 15:00TJ Sokol LheniceAC Sparta Praha C5:5 V: Řežáb Miroslav
1215. 01. 2022 15:00TTC KovářovSF SKK El Niňo Praha B2:8 V: Barda Miroslav
1329. 01. 2022 09:00AC Sparta Praha CSKST Vlašim B  V: Hanek Stanislav
1329. 01. 2022 09:00SF SKK El Niňo Praha BTTC Elizza Praha B  V: Drahota Jiří
1329. 01. 2022 10:00TJ LomniceTJ Slavoj Praha B  V: Haluška Pavel
1329. 01. 2022 10:00TJ Sokol Plzeň VTSM Kladno  V: Vyletová Helena
1329. 01. 2022 10:00TJ Sokol LheniceTTC Kovářov  V: Řežáb Miroslav
1429. 01. 2022 13:30SF SKK El Niňo Praha BSKST Vlašim B  V: Drahota Jiří
1429. 01. 2022 13:30AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha B  V: Hanek Stanislav
1429. 01. 2022 15:00TJ Sokol Plzeň VTJ Slavoj Praha B  V: Vyletová Helena
1429. 01. 2022 15:00TJ LomniceTSM Kladno  V: Haluška Pavel
2.liga žen sk.B
1115. 01. 2022 10:00TJ Sokol ChrudimAST Kamenický Šenov8:2 V: Jílková Vanessa
1115. 01. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSKST Děčín B10:0 V: Kantorek Jiří
1115. 01. 2022 10:00TJ Sokol StodůlkySK Dobré D7:3 V: Stránský Zdeněk
1115. 01. 2022 10:00TJ ABC BraníkTJ Sokol Česká Skalice5:5 V: Blažek Jan
1115. 01. 2022 10:00TJ AŠ Mladá BoleslavTTC Brandýs n.L6:4 V: Macela Václav
1215. 01. 2022 14:30TTC Ústí nad Orlicí BAST Kamenický Šenov10:0 V: Kantorek Jiří
1215. 01. 2022 14:30TJ Sokol ChrudimSKST Děčín B8:2 V: Foltýn Michal
1215. 01. 2022 14:00TJ ABC BraníkSK Dobré D6:4 V: Blažek Jan
1215. 01. 2022 14:00TJ Sokol StodůlkyTJ Sokol Česká Skalice5:5 V: Stránský Zdeněk
1329. 01. 2022 10:00AST Kamenický ŠenovTJ Sokol Stodůlky  V: Žid Jaromír
1329. 01. 2022 10:00SKST Děčín BTJ ABC Braník  V: Dyškant Zdeněk
1329. 01. 2022 10:00SK Dobré DTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Sedláček Petr
1329. 01. 2022 10:00TJ Sokol Česká SkaliceTTC Brandýs n.L  V: Hrubý Bohuslav
1329. 01. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim  V: Neťuka Pavel
1429. 01. 2022 15:00SKST Děčín BTJ Sokol Stodůlky  V: Dyškant Zdeněk
1429. 01. 2022 15:00AST Kamenický ŠenovTJ ABC Braník  V: Žid Jaromír
1429. 01. 2022 14:00TJ Sokol Česká SkaliceTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Hrubý Bohuslav
1429. 01. 2022 14:00SK Dobré DTTC Brandýs n.L  V: Sedláček Petr
2.liga žen sk.C
1115. 01. 2022 10:00SK PřerovMSK Břeclav B4:6 V: Kadlčáková Alena
1115. 01. 2022 09:30KST Hluk BKST Blansko B5:5 V: Michalčíková Vladislava
1115. 01. 2022 09:30SKST PLUS Hodonín DTTC MS Brno B2:8 V: Jamný Pavel
1115. 01. 2022 09:30TT Moravský Krumlov CHB Ostrov H.Brod B2:8 V: Bíla Jindřich
1115. 01. 2022 10:00TJ Sokol VsetínTJ Sokol Děhylov6:4 V: Krčmář Libor
1215. 01. 2022 15:00KST Hluk BMSK Břeclav B3:7 V: Michalčíková Vladislava
1215. 01. 2022 15:00SK PřerovKST Blansko B9:1 V: Kadlčáková Alena
1215. 01. 2022 14:30TT Moravský Krumlov CTTC MS Brno B5:5 V: Makovický Michal
1215. 01. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín DHB Ostrov H.Brod B5:5 V: Jamný Pavel
1329. 01. 2022 09:30MSK Břeclav BTJ Sokol Děhylov  V: Šural Václav
1329. 01. 2022 09:30KST Blansko BTJ Sokol Vsetín  V: Dospíšil Jiří
1329. 01. 2022 09:00TTC MS Brno BSK Přerov  V: Vaculík Ladislav
1329. 01. 2022 09:00HB Ostrov H.Brod BKST Hluk B  V: Švec Petr
1329. 01. 2022 09:30TT Moravský Krumlov CSKST PLUS Hodonín D  V: Fučík Martin
1429. 01. 2022 14:30KST Blansko BTJ Sokol Děhylov  V: Dospíšil Jiří
1429. 01. 2022 14:30MSK Břeclav BTJ Sokol Vsetín  V: Šural Václav
1429. 01. 2022 14:00HB Ostrov H.Brod BSK Přerov  V: Kotil Miloslav
1429. 01. 2022 14:00TTC MS Brno BKST Hluk B  V: Vaculík Ladislav

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy