Výsledky
Extraliga mužů
102. 09. 2021 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové3:0 V: Manda Zdeněk
R: Lysek Tomáš
125. 09. 2021 17:00HB Ostrov H.BrodSKST Liberec3:0 V: Vondrová Iva
R: Jonášová Tereza
103. 09. 2021 18:00SKST PLUS HodonínTJ Ostrava KST0:3 V: Klecker Roman
R: Jamný Pavel
102. 09. 2021 18:00TTC Ostrava 2016SKST Cheb1:3
PPTV
V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
103. 09. 2021 18:00KT PrahaSF SKK El Niňo Praha1:3 V: Kotlorz Lukáš
R: Haralík Stanislav
210. 09. 2021 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovKT Praha3:1 V: Henžel Michal
R: Petr Radim
209. 09. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Cheb3:1
PPTV
V: Haralík Stanislav
R: Kulich Vladimír
210. 09. 2021 18:00TJ Ostrava KSTTTC Ostrava 20160:3 V: Svobodová Vlasta
R: Manda Zdeněk
210. 09. 2021 18:00SKST LiberecSKST PLUS Hodonín3:2 V: Vrabec Jakub
R: Sudek Petr
210. 09. 2021 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéHB Ostrov H.Brod0:3 V: Šlechta Roman
R: Vítek Josef
323. 09. 2021 18:00HB Ostrov H.BrodSKST TESLA BATTERIES Havířov3:1
PPTV
V: Kafka Pavel
R: Vondrová Iva
324. 09. 2021 18:00SKST PLUS HodonínTJ Sokol PP Hradec Králové0:3 V: Juřík Miroslav
R: Šural Václav
324. 09. 2021 17:00TTC Ostrava 2016SKST Liberec3:1 V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
324. 09. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Ostrava KST3:1 V: Votípka Emanuel
R: Kotlorz Lukáš
324. 09. 2021 18:00KT PrahaSKST Cheb1:3 V: Haralík Stanislav
R: Zajíček Martin
430. 09. 2021 18:00SKST TESLA BATTERIES HavířovSKST Cheb0:3
PPTV
V: Lysek Tomáš
R: Skulina Bohumil
408. 10. 2021 18:00TJ Ostrava KSTKT Praha3:2 V: Lysek Tomáš
R: Svobodová Vlasta
414. 10. 2021 17:00
hraje se na El Niňu - změna pořadatelství
SF SKK El Niňo PrahaSKST Liberec3:0 V: Votípka Emanuel
R: Hanek Stanislav
401. 10. 2021 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéTTC Ostrava 20161:3 V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
401. 10. 2021 18:00HB Ostrov H.BrodSKST PLUS Hodonín3:0 V: Vondrová Iva
R: Kafka Pavel
515. 10. 2021 18:00SKST PLUS HodonínSKST TESLA BATTERIES Havířov0:3 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
514. 10. 2021 18:00TTC Ostrava 2016HB Ostrov H.Brod3:2
PPTV
V: Skulina Bohumil
R: Petr Radim
515. 10. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové3:1 V: Kotlorz Lukáš
R: Houdková Helena
515. 10. 2021 18:00KT PrahaSKST Liberec3:1 V: Hrdý Jiří
R: Haralík Stanislav
514. 10. 2021 18:00SKST ChebTJ Ostrava KST3:1 V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
622. 10. 2021 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovTJ Ostrava KST3:2 V: Jašek Milan
R: Lysek Tomáš
621. 10. 2021 18:00SKST LiberecSKST Cheb1:3
PPTV
V: Varcl Jan
R: Varcl Jan
622. 10. 2021 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéKT Praha1:3 V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
631. 10. 2021 18:00HB Ostrov H.BrodSF SKK El Niňo Praha3:2
PPTV
V: Vondrová Iva
R: Štrobl Marek
610. 11. 2021 18:00SKST PLUS HodonínTTC Ostrava 20161:3 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
714. 11. 2021 15:00TTC Ostrava 2016SKST TESLA BATTERIES Havířov3:1 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
724. 11. 2021 16:30SF SKK El Niňo PrahaSKST PLUS Hodonín3:0 V: Zajíček Martin
R: Houdková Helena
705. 11. 2021 18:00KT PrahaHB Ostrov H.Brod2:3 V: Haralík Stanislav
R: Kotlorz Lukáš
707. 11. 2021 15:00SKST ChebTJ Sokol PP Hradec Králové3:0 V: Štika Petr
R: Michal Jozef
704. 11. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Liberec3:1
PPTV
V: Lysek Tomáš
R: Svobodová Vlasta
812. 11. 2021 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovSKST Liberec1:3 V: Henžel Michal
R: Manda Zdeněk
813. 10. 2021 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéTJ Ostrava KST3:2 V: Jirásek Zdeněk
R: Šlechta Roman
811. 11. 2021 18:00HB Ostrov H.BrodSKST Cheb1:3
PPTV
V: Jirásek Zdeněk
R: Vondrová Iva
812. 11. 2021 18:00SKST PLUS HodonínKT Praha1:3 V: Šural Václav
R: Jamný Pavel
816. 11. 2021 17:00TTC Ostrava 2016SF SKK El Niňo Praha0:3wo V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
921. 11. 2021 17:00SF SKK El Niňo PrahaSKST TESLA BATTERIES Havířov2:3 V: Kulich Vladimír
R: Kulich Vladimír
903. 12. 2021 18:00KT PrahaTTC Ostrava 20163:0 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
925. 11. 2021 18:00SKST ChebSKST PLUS Hodonín3:0 V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
926. 11. 2021 18:00TJ Ostrava KSTHB Ostrov H.Brod3:2 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
925. 11. 2021 18:00SKST LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové3:2
PPTV
V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1010. 12. 2021 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéSKST TESLA BATTERIES Havířov1:3 V: Tomanec Jan
R: Sedláček Petr
1015. 12. 2021 17:00SKST LiberecHB Ostrov H.Brod0:3 V: Vrabec Jakub
R: Varcl Jan
1009. 12. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST PLUS Hodonín3:1
PPTV
V: Skulina Bohumil
R: Olbricht Jiří
1013. 12. 2021 17:00SKST ChebTTC Ostrava 20163:2 V: Michal Jozef
R: Štika Petr
1002. 12. 2021 17:30SF SKK El Niňo PrahaKT Praha3:1 V: Houdková Helena
R: Zajíček Martin
1107. 01. 2022 18:00KT PrahaSKST TESLA BATTERIES Havířov2:3 V: Fausek Jiří
R: Haralík Stanislav
1107. 01. 2022 18:00SKST ChebSF SKK El Niňo Praha3:0 V: Štika Petr
R: Panský Miroslav
1106. 01. 2022 18:00TTC Ostrava 2016TJ Ostrava KST2:3
PPTV
V: Kindl Tomáš
R: Jašek Milan
1107. 01. 2022 18:00SKST PLUS HodonínSKST Liberec1:3 V: Juřík Miroslav
R: Klecker Roman
1107. 01. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodTJ Sokol PP Hradec Králové3:1 V: Vondrová Iva
R: Kotil Miloslav
1216. 01. 2022 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovHB Ostrov H.Brod1:3
PPTV
V: Olbricht Jiří
R: Henžel Michal
1214. 01. 2022 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéSKST PLUS Hodonín3:1 V: Tomanec Jan
R: Tomancová Markéta
1214. 01. 2022 18:00SKST LiberecTTC Ostrava 20163:2 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1214. 01. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha2:3 V: Lysek Tomáš
R: Manda Zdeněk
1214. 01. 2022 18:00SKST ChebKT Praha3:1 V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
1328. 01. 2022 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovSKST PLUS Hodonín1:3 V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
1327. 01. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodTTC Ostrava 20163:1
PPTV
V: Vondrová Iva
R: Štrobl Marek
1328. 01. 2022 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéSF SKK El Niňo Praha0:3 V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
1328. 01. 2022 18:00SKST LiberecKT Praha3:0 V: Varcl Jan
R: Sudek Petr
1328. 01. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSKST Cheb1:3 V: Olbricht Jiří
R: Svobodová Vlasta
1403. 02. 2022 18:00SKST ChebSKST TESLA BATTERIES Havířov3:1
PPTV
V: Štika Petr
R: Panský Miroslav
1404. 03. 2022 18:00KT PrahaTJ Ostrava KST1:3 V: Hrdý Jiří
R: Haralík Stanislav
1404. 02. 2022 18:00SKST LiberecSF SKK El Niňo Praha0:3 V: Varcl Jan
R: Varcl Jan
1415. 02. 2022 18:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol PP Hradec Králové3:0 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
1402. 02. 2022 18:00SKST PLUS HodonínHB Ostrov H.Brod1:3 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
1517. 02. 2022 18:00SKST TESLA BATTERIES HavířovTTC Ostrava 20163:2
PPTV
V: Manda Zdeněk
R: Skulina Bohumil
1517. 02. 2022 18:00SKST PLUS HodonínSF SKK El Niňo Praha1:3 V: Juřík Miroslav
R: Klecker Roman
1518. 02. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodKT Praha3:0 V: Jirásek Zdeněk
R: Štrobl Marek
1518. 02. 2022 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéSKST Cheb0:3 V: Tomanec Jan
R: Tomancová Markéta
1518. 02. 2022 18:00SKST LiberecTJ Ostrava KST3:1 V: Sudek Petr
R: Vrabec Jakub
1625. 02. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSKST TESLA BATTERIES Havířov3:1 V: Henžel Michal
R: Lysek Tomáš
1625. 02. 2022 18:00SKST ChebSKST Liberec3:2 V: Michal Jozef
R: Štika Petr
1625. 02. 2022 18:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové1:3 V: Votípka Emanuel
R: Fausek Jiří
1624. 02. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaHB Ostrov H.Brod0:3
PPTV
V: Zajíček Martin
R: Votípka Emanuel
1625. 02. 2022 17:00TTC Ostrava 2016SKST PLUS Hodonín3:1 V: Jašek Milan
R: Skulina Bohumil
1711. 03. 2022 18:00SKST LiberecSKST TESLA BATTERIES Havířov2:3 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1711. 03. 2022 18:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové3:1 V: Skulina Bohumil
R: Henžel Michal
1710. 03. 2022 18:00SKST ChebHB Ostrov H.Brod2:3
PPTV
V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
1711. 03. 2022 18:00KT PrahaSKST PLUS Hodonín3:0 V: Haralík Stanislav
R: Hrdý Jiří
1711. 03. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaTTC Ostrava 20163:0 V: Kotlorz Lukáš
R: Votípka Emanuel
1818. 03. 2022 18:00SKST TESLA BATTERIES HavířovSF SKK El Niňo Praha1:3
PPTV
V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
1818. 03. 2022 18:00
náměstí Míru 5, Štíty 789 91 (Sokolovna)
TTC Ostrava 2016KT Praha3:1 V: Beneš Jan
R: Horák Mojmír
1818. 03. 2022 18:00SKST PLUS HodonínSKST Cheb0:3 V: Juřík Miroslav
R: Jamný Pavel
1818. 03. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodTJ Ostrava KST3:0 V: Jirásek Zdeněk
R: Štrobl Marek
1818. 03. 2022 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéSKST Liberec1:3 V: Tomanec Jan
R: Tomancová Markéta
1/129. 03. 2022 18:00SKST ChebKT Praha3:0 V: Panský Miroslav
R: Michal Jozef
A: Štika Petr
1/104. 04. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSKST TESLA BATTERIES Havířov2:3 V: Petr Radim
R: Olbricht Jiří
A: Lysek Tomáš
1/103. 04. 2022 17:00SF SKK El Niňo PrahaTTC Ostrava 20162:3 V: Zajíček Martin
R: Votípka Emanuel
A: Haralík Stanislav
1/129. 03. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodSKST Liberec3:1 V: Vondrová Iva
R: Jirásek Zdeněk
A: Štrobl Marek
1/231. 03. 2022 18:00KT PrahaSKST Cheb1:3 V: Houdková Helena
R: Hrdý Jiří
A: Haralík Stanislav
1/207. 04. 2022 18:00SKST TESLA BATTERIES HavířovTJ Ostrava KST1:3 V: Skulina Bohumil
R: Petr Radim
A: Manda Zdeněk
1/206. 04. 2022 17:00TTC Ostrava 2016SF SKK El Niňo Praha2:3 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
A: Jašek Milan
1/231. 03. 2022 18:00SKST LiberecHB Ostrov H.Brod1:3 V: Vrabec Jakub
R: Sudek Petr
A: Žid Jaromír
1/312. 04. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSKST TESLA BATTERIES Havířov3:2 V: Olbricht Jiří
R: Henžel Michal
A: Manda Zdeněk
1/310. 04. 2022 17:00SF SKK El Niňo PrahaTTC Ostrava 20163:1 V: Fausek Jiří
R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
2/121. 04. 2022 18:00SKST ChebTJ Ostrava KST3:2 V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
A: Průcha Petr
2/122. 04. 2022 18:00HB Ostrov H.BrodSF SKK El Niňo Praha2:3 V: Jirásek Zdeněk
R: Polák Michal
A: Schejbal Jaroslav
2/228. 04. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSKST Cheb2:3
PPTV
V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
A: Lysek Tomáš
2/229. 04. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaHB Ostrov H.Brod1:3
PPTV
V: Fausek Jiří
R: Kotlorz Lukáš
A: Klecker Roman
2/301. 05. 2022 17:15HB Ostrov H.BrodSF SKK El Niňo Praha3:0
PPTV
V: Jirásek Zdeněk
R: Klecker Roman
A: Polák Michal
3/112. 05. 2022 18:00SKST ChebHB Ostrov H.Brod2:3
PPTV
V: Panský Miroslav
R: Klecker Roman
A: Kotlorz Lukáš
3/219. 05. 2022 18:00
KD Ostrov v Havlíčkově Brodě
HB Ostrov H.BrodSKST Cheb3:0
PPTV
V: Jirásek Zdeněk
R: Klecker Roman
A: Vondrová Iva
Extraliga mužů - Baráž
1/104. 05. 2022 18:00TJ Ostrava KST BSKST PLUS Hodonín3:0wo V: Olbricht Jiří
R: Henžel Michal
A: Lysek Tomáš
1/211. 05. 2022 18:00SKST PLUS HodonínTJ Ostrava KST B0:3wo V: Klecker Roman
R: Beneš Jan
A: Beneš Jan
1.liga mužů
118. 09. 2021 14:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Niňo Praha B10:4 V: Skulina Bohumil
118. 09. 2021 14:00TJ Ostrava KST CTTC Elizza Praha A6:10 V: Skulina Bohumil
118. 09. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Ostrava 2016 B10:0 V: Rampula Miroslav
118. 09. 2021 15:00TTC MS Brno ASKST Havířov B6:10 V: Dospíšil Jiří
118. 09. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ATJ Sokol PP Hradec Králové B10:3 V: Kratochvíl Roman
118. 09. 2021 14:00KST ZlínDTJ Hradec Králové A0:10 V: Veselý Jiří
118. 09. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceHB Ostrov H. Brod B5:10 V: Řežáb Miroslav
219. 09. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha A10:8 V: Skulina Bohumil
219. 09. 2021 10:00TJ Ostrava KST CSF SKK El Niňo Praha B0:10 V: Skulina Bohumil
219. 09. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeSKST Havířov B8:10 V: Rampula Miroslav
219. 09. 2021 10:00TTC MS Brno ATTC Ostrava 2016 B10:1 V: Dospíšil Jiří
219. 09. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ADTJ Hradec Králové A9:9 V: Kratochvíl Roman
219. 09. 2021 10:00KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové B0:10 V: Veselý Jiří
302. 10. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové B10:1 V: Hrdý Jiří
302. 10. 2021 15:00TTC Elizza Praha ADTJ Hradec Králové A4:10 V: Hanek Stanislav
302. 10. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod BKST NOVÝ JIČÍN A10:0 V: Švec Petr
302. 10. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceKST Zlín10:1 V: Tenglová Jaroslava
302. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče3:10 V: Olbricht Jiří
302. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST CTTC MS Brno A4:10 V: Olbricht Jiří
302. 10. 2021 14:00TTC Ostrava 2016 BSKST Havířov B8:10 V: Jašek Milan
403. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BDTJ Hradec Králové A10:5 V: Hrdý Jiří
403. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha ATJ Sokol PP Hradec Králové B10:2 V: Hanek Stanislav
403. 10. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod BKST Zlín10:1 V: Švec Petr
403. 10. 2021 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceKST NOVÝ JIČÍN A7:10 V: Tenglová Jaroslava
403. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTTC MS Brno A10:8 V: Olbricht Jiří
403. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KST CTJ Agrotec Hustopeče2:10 V: Olbricht Jiří
523. 10. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK El Niňo Praha B10:7 V: Šural Václav
523. 10. 2021 15:00TTC MS Brno ATTC Elizza Praha A10:7 V: Pazdera Miroslav
523. 10. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ATTC Ostrava 2016 B10:1 V: Kratochvíl Roman
523. 10. 2021 14:00KST ZlínSKST Havířov B2:10 V: Pelnář Václav
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BHB Ostrov H. Brod B5:10 V: Sedloň Josef
523. 10. 2021 15:00DTJ Hradec Králové ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice5:10 V: Sedláček Petr
515. 09. 2021 18:45TJ Ostrava KST BTJ Ostrava KST C10:0 V: Jašek Milan
624. 10. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha A10:8 V: Šural Václav
624. 10. 2021 10:00TTC MS Brno ASF SKK El Niňo Praha B10:5 V: Pazdera Miroslav
624. 10. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ASKST Havířov B5:10 V: Kratochvíl Roman
624. 10. 2021 10:00KST ZlínTTC Ostrava 2016 B10:8 V: Pelnář Václav
624. 10. 2021 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:7 V: Sedloň Josef
624. 10. 2021 10:00DTJ Hradec Králové AHB Ostrov H. Brod B4:10 V: Sedláček Petr
730. 10. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha BHB Ostrov H. Brod B6:10 V: Votípka Emanuel
730. 10. 2021 15:00TTC Elizza Praha ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:4 V: Hrdý Jiří
730. 10. 2021 14:00TTC Ostrava 2016 BTJ Sokol PP Hradec Králové B3:10 V: Jašek Milan
730. 10. 2021 17:00SKST Havířov BDTJ Hradec Králové A10:6 V: Manda Zdeněk
730. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST BKST NOVÝ JIČÍN A10:2 V: Olbricht Jiří
730. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST CKST Zlín5:10 V: Olbricht Jiří
730. 10. 2021 15:00TTC MS Brno ATJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Vaculík Ladislav
831. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:7 V: Votípka Emanuel
829. 10. 2021 18:00TTC Elizza Praha AHB Ostrov H. Brod B4:10 V: Rosa Vladimír
831. 10. 2021 09:00TTC Ostrava 2016 BDTJ Hradec Králové A4:10 V: Jašek Milan
831. 10. 2021 10:00SKST Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové B9:9 V: Manda Zdeněk
829. 10. 2021 17:00TJ Ostrava KST BKST Zlín10:0 V: Olbricht Jiří
829. 10. 2021 17:00TJ Ostrava KST CKST NOVÝ JIČÍN A2:10 V: Olbricht Jiří
913. 11. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ATJ Agrotec Hustopeče10:2 V: Kratochvíl Roman
913. 11. 2021 14:00KST ZlínTTC MS Brno A5:10 V: Pelnář Václav
913. 11. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTJ Ostrava KST B3:10 V: Tomanec Jan
913. 11. 2021 15:00DTJ Hradec Králové ATJ Ostrava KST C10:4 V: Jirásek Zdeněk
928. 11. 2021 15:00HB Ostrov H. Brod BTTC Ostrava 2016 B10:1 V: Švec Petr
913. 11. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSKST Havířov B10:5 V: Řežáb Miroslav
913. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BTTC Elizza Praha A5:10 V: Kulichová Jana
1014. 11. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATTC MS Brno A10:4 V: Kratochvíl Roman
1014. 11. 2021 10:00KST ZlínTJ Agrotec Hustopeče0:10 V: Beneš Jan
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTJ Ostrava KST C10:1 V: Tomanec Jan
1014. 11. 2021 10:00DTJ Hradec Králové ATJ Ostrava KST B0:10 V: Šlechta Roman
1014. 11. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod BSKST Havířov B10:1 V: Vondrová Iva
1002. 12. 2021 16:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC Ostrava 2016 B10:0 V: Řežáb Miroslav
1127. 11. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha BTTC Ostrava 2016 B10:1 V: Kulich Vladimír
1127. 11. 2021 16:30TTC Elizza Praha ASKST Havířov B8:10 V: Kotlorz Lukáš
1127. 11. 2021 14:00TJ Ostrava KST BHB Ostrov H. Brod B10:8 V: Svobodová Vlasta
1127. 11. 2021 14:00TJ Ostrava KST CTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice4:10 V: Svobodová Vlasta
1127. 11. 2021 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové B10:5 V: Šural Václav
1127. 11. 2021 15:00TTC MS Brno ADTJ Hradec Králové A9:9 V: Dospíšil Jiří
1127. 11. 2021 14:00KST ZlínKST NOVÝ JIČÍN A1:10 V: Pelnář Václav
1228. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Havířov B10:4 V: Kulich Vladimír
1228. 11. 2021 10:00TTC Elizza Praha ATTC Ostrava 2016 B10:3 V: Kotlorz Lukáš
1228. 11. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:2 V: Svobodová Vlasta
1227. 11. 2021 10:00TJ Ostrava KST CHB Ostrov H. Brod B0:10 V: Svobodová Vlasta
1228. 11. 2021 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové A10:6 V: Šural Václav
1228. 11. 2021 10:00TTC MS Brno ATJ Sokol PP Hradec Králové B10:7 V: Dospíšil Jiří
1311. 12. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN ASF SKK El Niňo Praha B10:5 V: Vincek Jindřich
1311. 12. 2021 14:00KST ZlínTTC Elizza Praha A3:10 V: Černohorská Dana
1311. 12. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod BTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Švec Petr
1311. 12. 2021 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC MS Brno A10:6 V: Tenglová Jaroslava
1311. 12. 2021 10:00TJ Ostrava KST BTTC Ostrava 2016 B10:1 V: Skulina Bohumil
1311. 12. 2021 17:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST C10:0 V: Olbricht Jiří
1311. 12. 2021 15:00DTJ Hradec Králové ATJ Sokol PP Hradec Králové B9:9 V: Jirásek Zdeněk
1412. 12. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATTC Elizza Praha A10:5 V: Vincek Jindřich
1412. 12. 2021 10:00KST ZlínSF SKK El Niňo Praha B1:10 V: Černohorská Dana
1412. 12. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod BTTC MS Brno A10:3 V: Švec Petr
1412. 12. 2021 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Tenglová Jaroslava
1410. 12. 2021 18:00TJ Ostrava KST CTTC Ostrava 2016 B6:10 V: Skulina Bohumil
1412. 12. 2021 10:00SKST Havířov BTJ Ostrava KST B4:10 V: Olbricht Jiří
1515. 01. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BSF SKK El Niňo Praha B4:10 V: Tomanec Jan
1515. 01. 2022 15:00DTJ Hradec Králové ATTC Elizza Praha A10:7 V: Šlechta Roman
1515. 01. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN AHB Ostrov H. Brod B3:10 V: Kratochvíl Roman
1515. 01. 2022 14:00KST ZlínTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice1:10 V: Veselý Jiří
1515. 01. 2022 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B3:10 V: Klecker Roman
1515. 01. 2022 15:00TTC MS Brno ATJ Ostrava KST C10:3 V: Dospíšil Jiří
1515. 01. 2022 18:00SKST Havířov BTTC Ostrava 2016 B10:0 V: Skulina Bohumil
1616. 01. 2022 10:00DTJ Hradec Králové ASF SKK El Niňo Praha B1:10 V: Šlechta Roman
1616. 01. 2022 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC Elizza Praha A10:6 V: Tomanec Jan
1616. 01. 2022 10:00KST ZlínHB Ostrov H. Brod B1:10 V: Veselý Jiří
1616. 01. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:5 V: Kratochvíl Roman
1616. 01. 2022 10:00TTC MS Brno ATJ Ostrava KST B7:10 V: Dospíšil Jiří
1616. 01. 2022 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST C10:0 V: Klecker Roman
1729. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče10:7 V: Houdková Helena
1729. 01. 2022 15:00TTC Elizza Praha ATTC MS Brno A3:10 V: Haralík Stanislav
1729. 01. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BKST NOVÝ JIČÍN A0:10 V: Olbricht Jiří
1729. 01. 2022 17:00SKST Havířov BKST Zlín10:2 V: Petr Radim
1724. 02. 2022 19:00HB Ostrov H. Brod BTJ Sokol PP Hradec Králové B10:1 V: Štrobl Marek
1729. 01. 2022 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceDTJ Hradec Králové A8:10 V: Řežáb Miroslav
1716. 09. 2021 18:45TJ Ostrava KST CTJ Ostrava KST B0:10 V: Jašek Milan
1830. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha ATJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Haralík Stanislav
1830. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BTTC MS Brno A10:4 V: Houdková Helena
1830. 01. 2022 10:00SKST Havířov BKST NOVÝ JIČÍN A10:4 V: Petr Radim
1830. 01. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BKST Zlín9:9 V: Olbricht Jiří
1803. 03. 2022 17:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Sokol PP Hradec Králové B10:7 V: Řežáb Miroslav
1830. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BDTJ Hradec Králové A10:1 V: Štrobl Marek
1912. 02. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod BSF SKK El Niňo Praha B10:4 V: Švec Petr
1912. 02. 2022 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTTC Elizza Praha A10:4 V: Tenglová Jaroslava
1912. 02. 2022 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC Ostrava 2016 B10:4 V: Šlechta Roman
1912. 02. 2022 15:00DTJ Hradec Králové ASKST Havířov B10:6 V: Tomanec Jan
1909. 02. 2022 17:00KST NOVÝ JIČÍN ATJ Ostrava KST B2:10 V: Vincek Jindřich
1912. 02. 2022 12:00KST ZlínTJ Ostrava KST C10:2 V: Veselý Jiří
1905. 03. 2022 11:00TJ Agrotec HustopečeTTC MS Brno A10:8 V: Páleník Jarmil
2013. 02. 2022 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSF SKK El Niňo Praha B6:10 V: Tenglová Jaroslava
2013. 02. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BTTC Elizza Praha A10:2 V: Švec Petr
2013. 02. 2022 10:00DTJ Hradec Králové ATTC Ostrava 2016 B10:2 V: Tomanec Jan
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BSKST Havířov B10:4 V: Šlechta Roman
2011. 02. 2022 17:00KST ZlínTJ Ostrava KST B2:10 V: Veselý Jiří
2010. 02. 2022 18:30KST NOVÝ JIČÍN ATJ Ostrava KST C10:3 V: Vincek Jindřich
2126. 02. 2022 15:00TJ Agrotec HustopečeKST NOVÝ JIČÍN A10:3 V: Rampula Miroslav
2126. 02. 2022 15:00TTC MS Brno AKST Zlín10:2 V: Harna Tomáš
2126. 02. 2022 14:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové B10:0 V: Lesník Vladimír
2126. 02. 2022 14:00TJ Ostrava KST CDTJ Hradec Králové A2:10 V: Lesník Vladimír
2126. 02. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BHB Ostrov H. Brod B1:10 V: Jašek Milan
2126. 02. 2022 17:00SKST Havířov BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:7 V: Olbricht Jiří
2126. 02. 2022 15:00TTC Elizza Praha ASF SKK El Niňo Praha B10:8 V: Hanek Stanislav
2227. 02. 2022 10:00TTC MS Brno AKST NOVÝ JIČÍN A5:10 V: Harna Tomáš
2227. 02. 2022 10:00TJ Agrotec HustopečeKST Zlín10:0 V: Rampula Miroslav
2227. 02. 2022 10:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol PP Hradec Králové B2:10 V: Henžel Michal
2227. 02. 2022 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové A10:3 V: Henžel Michal
2227. 02. 2022 10:00SKST Havířov BHB Ostrov H. Brod B8:10 V: Olbricht Jiří
2227. 02. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice6:10 V: Jašek Milan
2312. 03. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BSF SKK El Niňo Praha B1:10 V: Kindl Tomáš
2312. 03. 2022 17:00SKST Havířov BTTC Elizza Praha A10:7 V: Skulina Bohumil
2312. 03. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod BTJ Ostrava KST B8:10 V: Vondrová Iva
2312. 03. 2022 15:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Ostrava KST C10:0wo V: Řežáb Miroslav
2312. 03. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Tomanec Jan
2312. 03. 2022 15:00DTJ Hradec Králové ATTC MS Brno A10:8 V: Bouček Stanislav
2312. 03. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN AKST Zlín10:1 V: Kratochvíl Roman
2413. 03. 2022 10:00SKST Havířov BSF SKK El Niňo Praha B10:8 V: Skulina Bohumil
2413. 03. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTTC Elizza Praha A1:10 V: Kindl Tomáš
2413. 03. 2022 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Ostrava KST B1:10 V: Řežáb Miroslav
2413. 03. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BTJ Ostrava KST C10:0wo V: Štrobl Marek
2411. 03. 2022 16:00DTJ Hradec Králové ATJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Tomancová Markéta
2413. 03. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC MS Brno A10:6 V: Tomanec Jan
2502. 04. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha BKST NOVÝ JIČÍN A10:8 V: Kulichová Jana
2502. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha AKST Zlín10:8 V: Fuček Miloslav
2502. 04. 2022 15:00TJ Agrotec HustopečeHB Ostrov H. Brod B5:10 V: Klecker Roman
2502. 04. 2022 15:00TTC MS Brno ATBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice8:10 V: Vaculík Ladislav
2502. 04. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BTJ Ostrava KST B0:10 V: Skulina Bohumil
2502. 04. 2022 14:00TJ Ostrava KST CSKST Havířov B1:10 V: Olbricht Jiří
2502. 04. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BDTJ Hradec Králové A10:3 V: Šlechta Roman
2603. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha AKST NOVÝ JIČÍN A7:10 V: Fuček Miloslav
2603. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BKST Zlín10:5 V: Kulich Vladimír
2603. 04. 2022 10:00TTC MS Brno AHB Ostrov H. Brod B8:10 V: Dospíšil Jiří
2603. 04. 2022 10:00TJ Agrotec HustopečeTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:4 V: Klecker Roman
2603. 04. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTJ Ostrava KST C1:10 V: Turay Tomáš
2603. 04. 2022 10:00TJ Ostrava KST BSKST Havířov B10:5 V: Olbricht Jiří
2709. 04. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST B8:10 V: Votípka Emanuel
2709. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha ATJ Ostrava KST C10:1 V: Blažek Jan
2709. 04. 2022 14:00TTC Ostrava 2016 BTJ Agrotec Hustopeče0:10 V: Kindl Tomáš
2709. 04. 2022 17:00SKST Havířov BTTC MS Brno A10:5 V: Manda Zdeněk
2709. 04. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BKST NOVÝ JIČÍN A5:10 V: Sedloň Josef
2709. 04. 2022 14:30DTJ Hradec Králové AKST Zlín10:4 V: Jirásek Zdeněk
2709. 04. 2022 09:30HB Ostrov H. Brod BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice10:1 V: Kotil Miloslav
2810. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha ATJ Ostrava KST B5:10 V: Blažek Jan
2810. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST C10:0 V: Votípka Emanuel
2810. 04. 2022 10:00SKST Havířov BTJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Manda Zdeněk
2810. 04. 2022 10:00TTC Ostrava 2016 BTTC MS Brno A2:10 V: Kindl Tomáš
2810. 04. 2022 10:00DTJ Hradec Králové AKST NOVÝ JIČÍN A10:4 V: Jirásek Zdeněk
2810. 04. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BKST Zlín10:8 V: Sedloň Josef
2.liga mužů sk.A
118. 09. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceSF SKK El Niňo Praha C7:10 V: Vojáček Miloš
118. 09. 2021 16:30AC Sparta Praha AUnion Plzeň A10:4 V: Hrdý Jiří
118. 09. 2021 15:00TTC Litoměřice ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB7:10 V: Drbohlav Michal
118. 09. 2021 15:00SKST Baník MostTJ Sokol Bor10:7 V: Žielinský Tomáš
118. 09. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATJ Sokol Vodňany10:6 V: Plecháč Jiří
118. 09. 2021 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ TATRAN SEDLČANY10:4 V: Žid Jaromír
118. 09. 2021 15:00TTC Elizza Praha BTJ Sadská10:0 V: Rosa Vladimír
118. 09. 2021 14:00TJ Sokol MichleSK Slavia Praha1:10 V: Rochowanski Milan
219. 09. 2021 10:00TJ AVIA ČakoviceUnion Plzeň A4:10 V: Vojáček Miloš
219. 09. 2021 10:00AC Sparta Praha ASF SKK El Niňo Praha C9:9 V: Hrdý Jiří
219. 09. 2021 10:00TTC Litoměřice ATJ Sokol Bor10:8 V: Sekyra Jiří
219. 09. 2021 10:00SKST Baník MostTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB7:10 V: Houdková Helena
219. 09. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATJ TATRAN SEDLČANY10:7 V: Plecháč Jiří
219. 09. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol Vodňany10:2 V: Žid Jaromír
219. 09. 2021 10:00TTC Elizza Praha BSK Slavia Praha4:10 V: Fuček Miloslav
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol MichleTJ Sadská9:9 V: Rochowanski Milan
302. 10. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha CTJ Sadská10:0 V: Hrdý Jiří
302. 10. 2021 14:00Union Plzeň ASK Slavia Praha2:10 V: Vlček Jaroslav
302. 10. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTTC Elizza Praha B10:6 V: Jungvirt Josef
302. 10. 2021 14:00TJ TATRAN SEDLČANYTJ Sokol Michle10:7 V: Homolka Rudolf
302. 10. 2021 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ Tatran KRPA Hostinné A10:5 V: Průcha Petr
302. 10. 2021 14:00TJ Sokol BorSKST Warmnis Liberec B7:10 V: Pour Pavel
302. 10. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Litoměřice A5:10 V: Vojáček Miloš
302. 10. 2021 16:30AC Sparta Praha ASKST Baník Most10:1 V: Haralík Stanislav
403. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CSK Slavia Praha9:9 V: Hrdý Jiří
403. 10. 2021 10:00Union Plzeň ATJ Sadská10:1 V: Vlček Jaroslav
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Michle10:1 V: Jungvirt Josef
403. 10. 2021 10:00TJ TATRAN SEDLČANYTTC Elizza Praha B3:10 V: Homolka Rudolf
403. 10. 2021 10:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBSKST Warmnis Liberec B10:1 V: Průcha Petr
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol BorTJ Tatran KRPA Hostinné A10:6 V: Pour Pavel
403. 10. 2021 10:00TJ AVIA ČakoviceSKST Baník Most10:7 V: Vojáček Miloš
403. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha ATTC Litoměřice A10:6 V: Haralík Stanislav
523. 10. 2021 15:00TTC Litoměřice ASF SKK El Niňo Praha C10:8 V: Houdková Helena
523. 10. 2021 15:00SKST Baník MostUnion Plzeň A9:9 V: Žielinský Tomáš
523. 10. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATJ AVIA Čakovice10:5 V: Plecháč Jiří
523. 10. 2021 15:00SKST Warmnis Liberec BAC Sparta Praha A4:10 V: Varcl Jan
523. 10. 2021 16:30TTC Elizza Praha BTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB10:8 V: Haralík Stanislav
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol MichleTJ Sokol Bor3:10 V: Kulich Vladimír
523. 10. 2021 14:00TJ SadskáTJ Sokol Vodňany9:9 V: Žežule Ondřej
523. 10. 2021 13:30SK Slavia PrahaTJ TATRAN SEDLČANY10:3 V: Cankař Radek
624. 10. 2021 10:00TTC Litoměřice AUnion Plzeň A10:3 V: Houdková Helena
624. 10. 2021 10:00SKST Baník MostSF SKK El Niňo Praha C5:10 V: Chalupa Radek
624. 10. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné AAC Sparta Praha A2:10 V: Plecháč Jiří
624. 10. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ AVIA Čakovice10:4 V: Varcl Jan
624. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor10:4 V: Haralík Stanislav
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol MichleTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB3:10 V: Kulich Vladimír
624. 10. 2021 10:00TJ SadskáTJ TATRAN SEDLČANY3:10 V: Žežule Ondřej
624. 10. 2021 10:00SK Slavia PrahaTJ Sokol Vodňany10:2 V: Hanek Stanislav
730. 10. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Vodňany10:4 V: Votípka Emanuel
730. 10. 2021 14:00Union Plzeň ATJ TATRAN SEDLČANY10:1 V: Kůs Pavel
730. 10. 2021 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ Sadská10:1 V: Haluška Pavel
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol BorSK Slavia Praha3:10 V: Panský Miroslav
730. 10. 2021 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Elizza Praha B8:10 V: Ehrenberger Květoslav
730. 10. 2021 16:30AC Sparta Praha ATJ Sokol Michle10:0 V: Vondrová Iva
730. 10. 2021 15:00TTC Litoměřice ATJ Tatran KRPA Hostinné A9:9 V: Nedbal Václav
730. 10. 2021 15:00SKST Baník MostSKST Warmnis Liberec B9:9 V: Houdková Helena
831. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ TATRAN SEDLČANY10:1 V: Votípka Emanuel
831. 10. 2021 10:00Union Plzeň ATJ Sokol Vodňany10:1 V: Kůs Pavel
831. 10. 2021 10:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBSK Slavia Praha6:10 V: Haluška Pavel
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol BorTJ Sadská10:5 V: Panský Miroslav
831. 10. 2021 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Michle10:2 V: Ehrenberger Květoslav
831. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha ATTC Elizza Praha B10:2 V: Vondrová Iva
831. 10. 2021 10:00TTC Litoměřice ASKST Warmnis Liberec B10:3 V: Nedbal Václav
831. 10. 2021 10:00SKST Baník MostTJ Tatran KRPA Hostinné A10:7 V: Houdková Helena
913. 11. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ASF SKK El Niňo Praha C6:10 V: Plecháč Jiří
913. 11. 2021 15:00SKST Warmnis Liberec BUnion Plzeň A7:10 V: Louda Václav
913. 11. 2021 16:30TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice A10:4 V: Fausek Jiří
913. 11. 2021 14:00TJ Sokol MichleSKST Baník Most10:6 V: Haralík Stanislav
913. 11. 2021 14:00TJ SadskáTJ AVIA Čakovice10:8 V: Žežule Ondřej
913. 11. 2021 13:30SK Slavia PrahaAC Sparta Praha A10:8 V: Hanek Stanislav
913. 11. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB9:9 V: Tenglová Jaroslava
913. 11. 2021 14:00TJ TATRAN SEDLČANYTJ Sokol Bor10:8 V: Šíp Martin
1014. 11. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné AUnion Plzeň A10:6 V: Plecháč Jiří
1014. 11. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BSF SKK El Niňo Praha C4:10 V: Louda Václav
1014. 11. 2021 10:00TTC Elizza Praha BSKST Baník Most10:3 V: Fausek Jiří
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol MichleTTC Litoměřice A5:10 V: Haralík Stanislav
1014. 11. 2021 10:00TJ SadskáAC Sparta Praha A4:10 V: Žežule Ondřej
1014. 11. 2021 10:00
Herna TJ AVIA Čakovice
TJ AVIA ČakoviceSK Slavia Praha1:10 V: Hrdý Jiří
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Bor4:10 V: Tenglová Jaroslava
1014. 11. 2021 10:00TJ TATRAN SEDLČANYTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB10:5 V: Šíp Martin
1127. 11. 2021 16:30SF SKK El Niňo Praha CTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB5:10 V: Kulich Vladimír
1127. 11. 2021 14:00Union Plzeň ATJ Sokol Bor10:4 V: Panský Miroslav
1127. 11. 2021 16:30TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Vodňany4:10 V: Vojáček Miloš
1127. 11. 2021 16:30AC Sparta Praha ATJ TATRAN SEDLČANY10:1 V: Hanek Stanislav
1127. 11. 2021 15:00TTC Litoměřice ATJ Sadská10:5 V: Drbohlav Michal
1127. 11. 2021 15:00SKST Baník MostSK Slavia Praha4:10 V: Záruba David
1127. 11. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATTC Elizza Praha B8:10 V: Plecháč Jiří
1127. 11. 2021 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol Michle10:0 V: Minář Jiří
1228. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Bor10:4 V: Kulich Vladimír
1228. 11. 2021 10:00Union Plzeň ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB8:10 V: Panský Miroslav
1228. 11. 2021 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ TATRAN SEDLČANY10:8 V: Ehrenberger Květoslav
1228. 11. 2021 10:00AC Sparta Praha ATJ Sokol Vodňany10:1 V: Hanek Stanislav
1228. 11. 2021 10:00TTC Litoměřice ASK Slavia Praha4:10 V: Drbohlav Michal
1228. 11. 2021 10:00SKST Baník MostTJ Sadská10:5 V: Žielinský Tomáš
1228. 11. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATJ Sokol Michle10:4 V: Plecháč Jiří
1228. 11. 2021 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha B10:4 V: Minář Jiří
1311. 12. 2021 15:00TTC Elizza Praha BSF SKK El Niňo Praha C9:9 V: Haralík Stanislav
1311. 12. 2021 14:00TJ Sokol MichleUnion Plzeň A1:10 V: Fuček Miloslav
1311. 12. 2021 14:00TJ SadskáTJ Tatran KRPA Hostinné A1:10 V: Žežule Ondřej
1311. 12. 2021 13:30SK Slavia PrahaSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Hanek Stanislav
1311. 12. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTTC Litoměřice A10:0 V: Jungvirt Josef
1311. 12. 2021 14:00TJ TATRAN SEDLČANYSKST Baník Most10:6 V: Homolka Rudolf
1311. 12. 2021 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ AVIA Čakovice10:2 V: Průcha Petr
1311. 12. 2021 14:00TJ Sokol BorAC Sparta Praha A4:10 V: Pour Pavel
1412. 12. 2021 10:00TTC Elizza Praha BUnion Plzeň A10:8 V: Haralík Stanislav
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol MichleSF SKK El Niňo Praha C2:10 V: Fuček Miloslav
1412. 12. 2021 10:00TJ SadskáSKST Warmnis Liberec B5:10 V: Žežule Ondřej
1412. 12. 2021 10:00SK Slavia PrahaTJ Tatran KRPA Hostinné A10:1 V: Hanek Stanislav
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol VodňanySKST Baník Most10:4 V: Jungvirt Josef
1412. 12. 2021 10:00TJ TATRAN SEDLČANYTTC Litoměřice A9:9 V: Homolka Rudolf
1412. 12. 2021 10:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBAC Sparta Praha A6:10 V: Průcha Petr
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol BorTJ AVIA Čakovice10:4 V: Pour Pavel
1518. 12. 2021 13:00AC Sparta Praha ATJ AVIA Čakovice10:0 V: Vojáček Miloš
1518. 12. 2021 15:00TTC Litoměřice ASKST Baník Most10:7 V: Vašinová Karina
1518. 12. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ASKST Warmnis Liberec B10:5 V: Plecháč Jiří
1516. 12. 2021 19:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Michle10:1 V: Blažek Jan
1516. 12. 2021 19:00TJ SadskáSK Slavia Praha2:10 V: Žežule Ondřej
1518. 12. 2021 14:00TJ Sokol VodňanyTJ TATRAN SEDLČANY9:9 V: Jungvirt Josef
1518. 12. 2021 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ Sokol Bor10:7 V: Haluška Pavel
1518. 12. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha CUnion Plzeň A10:5 V: Hrdý Jiří
1615. 01. 2022 14:00TJ SadskáSF SKK El Niňo Praha C2:10 V: Žežule Ondřej
1615. 01. 2022 13:30SK Slavia PrahaUnion Plzeň A10:1 V: Hanek Stanislav
1615. 01. 2022 16:30TTC Elizza Praha BTJ Sokol Vodňany10:3 V: Kotlorz Lukáš
1615. 01. 2022 14:00TJ Sokol MichleTJ TATRAN SEDLČANY10:8 V: Haralík Stanislav
1615. 01. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB5:10 V: Plecháč Jiří
1615. 01. 2022 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol Bor10:7 V: Louda Václav
1615. 01. 2022 15:00TTC Litoměřice ATJ AVIA Čakovice2:10 V: Sekyra Jiří
1615. 01. 2022 15:00SKST Baník MostAC Sparta Praha A1:10 V: Houdková Helena
1716. 01. 2022 10:00SK Slavia PrahaSF SKK El Niňo Praha C10:6 V: Hanek Stanislav
1716. 01. 2022 10:00TJ SadskáUnion Plzeň A1:10 V: Žežule Ondřej
1716. 01. 2022 10:00TJ Sokol MichleTJ Sokol Vodňany2:10 V: Haralík Stanislav
1716. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha BTJ TATRAN SEDLČANY10:1 V: Kotlorz Lukáš
1716. 01. 2022 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB6:10 V: Louda Václav
1716. 01. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATJ Sokol Bor8:10 V: Plecháč Jiří
1716. 01. 2022 10:00SKST Baník MostTJ AVIA Čakovice10:6 V: Houdková Helena
1716. 01. 2022 10:00TTC Litoměřice AAC Sparta Praha A3:10 V: Sekyra Jiří
1829. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice A7:9 V: Houdková Helena
1829. 01. 2022 14:00Union Plzeň ASKST Baník Most10:3 V: Kůs Pavel
1829. 01. 2022 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Tatran KRPA Hostinné A10:5 V: Vojáček Miloš
1829. 01. 2022 16:30AC Sparta Praha ASKST Warmnis Liberec B10:5 V: Hanek Stanislav
1823. 02. 2022 18:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTTC Elizza Praha B10:8 V: Průcha Petr
1819. 02. 2022 10:00TJ Sokol BorTJ Sokol Michle10:6 V: Panský Miroslav
1829. 01. 2022 14:00TJ Sokol VodňanyTJ Sadská10:3 V: Jungvirt Josef
1829. 01. 2022 14:00TJ TATRAN SEDLČANYSK Slavia Praha1:10 V: Šíp Martin
1930. 01. 2022 10:00Union Plzeň ATTC Litoměřice A10:7 V: Kůs Pavel
1930. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Baník Most10:4 V: Houdková Helena
1930. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha ATJ Tatran KRPA Hostinné A10:0 V: Hanek Stanislav
1930. 01. 2022 10:00TJ AVIA ČakoviceSKST Warmnis Liberec B6:10 V: Vojáček Miloš
1930. 01. 2022 10:00TJ Sokol BorTTC Elizza Praha B9:9 V: Panský Miroslav
1918. 02. 2022 18:30TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ Sokol Michle10:5 V: Průcha Petr
1930. 01. 2022 10:00TJ TATRAN SEDLČANYTJ Sadská10:2 V: Šíp Martin
1930. 01. 2022 10:00TJ Sokol VodňanySK Slavia Praha1:10 V: Jungvirt Josef
2012. 02. 2022 14:00TJ Sokol VodňanySF SKK El Niňo Praha C7:10 V: Jungvirt Josef
2012. 02. 2022 14:00TJ TATRAN SEDLČANYUnion Plzeň A7:10 V: Homolka Rudolf
2012. 02. 2022 14:00TJ SadskáTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB10:8 V: Žežule Ondřej
2012. 02. 2022 13:30SK Slavia PrahaTJ Sokol Bor10:1 V: Kulichová Jana
2008. 02. 2022 19:00TTC Elizza Praha BTJ AVIA Čakovice7:10 V: Fausek Jiří
2012. 02. 2022 14:00TJ Sokol MichleAC Sparta Praha A1:10 V: Votípka Emanuel
2012. 02. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATTC Litoměřice A9:9 V: Plecháč Jiří
2012. 02. 2022 15:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Most10:4 V: Varcl Jan
2113. 02. 2022 10:00TJ TATRAN SEDLČANYSF SKK El Niňo Praha C4:10 V: Homolka Rudolf
2113. 02. 2022 10:00TJ Sokol VodňanyUnion Plzeň A10:8 V: Jungvirt Josef
2113. 02. 2022 10:00SK Slavia PrahaTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB10:4 V: Kulichová Jana
2113. 02. 2022 10:00TJ SadskáTJ Sokol Bor7:10 V: Žežule Ondřej
2113. 02. 2022 10:00TJ Sokol MichleTJ AVIA Čakovice5:10 V: Votípka Emanuel
2103. 03. 2022 18:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha A2:10 V: Fausek Jiří
2113. 02. 2022 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Litoměřice A10:5 V: Varcl Jan
2113. 02. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné ASKST Baník Most10:8 V: Plecháč Jiří
2226. 02. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Tatran KRPA Hostinné A10:4 V: Votípka Emanuel
2226. 02. 2022 14:00Union Plzeň ASKST Warmnis Liberec B10:8 V: Panský Miroslav
2226. 02. 2022 15:00TTC Litoměřice ATTC Elizza Praha B7:10 V: Nedbal Václav
2226. 02. 2022 15:00SKST Baník MostTJ Sokol Michle10:5 V: Žielinský Tomáš
2226. 02. 2022 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sadská10:7 V: Ehrenberger Květoslav
2226. 02. 2022 16:30AC Sparta Praha ASK Slavia Praha9:9 V: Vondrová Iva
2226. 02. 2022 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ Sokol Vodňany10:1 V: Haluška Pavel
2226. 02. 2022 14:00TJ Sokol BorTJ TATRAN SEDLČANY10:3 V: Pour Pavel
2327. 02. 2022 10:00Union Plzeň ATJ Tatran KRPA Hostinné A10:6 V: Panský Miroslav
2327. 02. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Warmnis Liberec B10:4 V: Votípka Emanuel
2327. 02. 2022 10:00SKST Baník MostTTC Elizza Praha B4:10 V: Žielinský Tomáš
2327. 02. 2022 10:00TTC Litoměřice ATJ Sokol Michle10:1 V: Nedbal Václav
2327. 02. 2022 10:00AC Sparta Praha ATJ Sadská10:2 V: Drahota Jiří
2327. 02. 2022 10:00
Herna SK Slavia Praha
SK Slavia PrahaTJ AVIA Čakovice10:1 V: Hanek Stanislav
2327. 02. 2022 10:00TJ Sokol BorTJ Sokol Vodňany10:7 V: Pour Pavel
2327. 02. 2022 10:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTJ TATRAN SEDLČANY10:2 V: Haluška Pavel
2405. 03. 2022 14:00TJ AVIA ČakoviceAC Sparta Praha A4:10 V: Ehrenberger Květoslav
2404. 03. 2022 18:00SKST Baník MostTTC Litoměřice A9:9 V: Žielinský Tomáš
2405. 03. 2022 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Tatran KRPA Hostinné A10:6 V: Louda Václav
2401. 03. 2022 18:30TJ Sokol MichleTTC Elizza Praha B5:10 V: Rosa Vladimír
2403. 03. 2022 19:00SK Slavia PrahaTJ Sadská10:0 V: Hanek Stanislav
2405. 03. 2022 14:00TJ TATRAN SEDLČANYTJ Sokol Vodňany9:9 V: Šíp Martin
2405. 03. 2022 14:00TJ Sokol BorTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB10:8 V: Panský Miroslav
2406. 03. 2022 10:00Union Plzeň ASF SKK El Niňo Praha C1:10 V: Kůs Pavel
2512. 03. 2022 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBSF SKK El Niňo Praha C10:4 V: Průcha Petr
2512. 03. 2022 14:00TJ Sokol BorUnion Plzeň A10:8 V: Pour Pavel
2512. 03. 2022 14:00TJ Sokol VodňanyTJ AVIA Čakovice10:6 V: Jungvirt Josef
2512. 03. 2022 14:00TJ TATRAN SEDLČANYAC Sparta Praha A9:9 V: Homolka Rudolf
2512. 03. 2022 14:00TJ SadskáTTC Litoměřice A6:10 V: Žežule Ondřej
2512. 03. 2022 13:30SK Slavia PrahaSKST Baník Most10:0 V: Hanek Stanislav
2512. 03. 2022 15:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran KRPA Hostinné A9:9 V: Kotlorz Lukáš
2512. 03. 2022 14:00TJ Sokol MichleSKST Warmnis Liberec B5:10 V: Fuček Miloslav
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol BorSF SKK El Niňo Praha C3:10 V: Pour Pavel
2613. 03. 2022 10:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBUnion Plzeň A10:2 V: Průcha Petr
2613. 03. 2022 10:00TJ TATRAN SEDLČANYTJ AVIA Čakovice9:9 V: Homolka Rudolf
2611. 03. 2022 19:00TJ Sokol VodňanyAC Sparta Praha A10:4 V: Tenglová Jaroslava
2613. 03. 2022 10:00SK Slavia PrahaTTC Litoměřice A10:4 V: Hanek Stanislav
2613. 03. 2022 10:00TJ SadskáSKST Baník Most9:9 V: Žežule Ondřej
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol MichleTJ Tatran KRPA Hostinné A2:10 V: Fuček Miloslav
2613. 03. 2022 10:00TTC Elizza Praha BSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Kotlorz Lukáš
2702. 04. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Elizza Praha B10:4 V: Kulichová Jana
2701. 04. 2022 18:00Union Plzeň ATJ Sokol Michle10:1 V: Panský Miroslav
2702. 04. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné ATJ Sadská10:6 V: Bouček Stanislav
2702. 04. 2022 15:00SKST Warmnis Liberec BSK Slavia Praha3:10 V: Žid Jaromír
2702. 04. 2022 15:00TTC Litoměřice ATJ Sokol Vodňany10:2 V: Nedbal Václav
2702. 04. 2022 15:00SKST Baník MostTJ TATRAN SEDLČANY10:5 V: Chalupa Radek
2702. 04. 2022 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB10:3 V: Ehrenberger Květoslav
2702. 04. 2022 16:30AC Sparta Praha ATJ Sokol Bor10:2 V: Březáková Helena
2803. 04. 2022 10:00Union Plzeň ATTC Elizza Praha B4:10 V: Panský Miroslav
2803. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Michle10:4 V: Kulich Vladimír
2803. 04. 2022 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sadská10:3 V: Sudek Petr
2803. 04. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné ASK Slavia Praha10:2 V: Bouček Stanislav
2803. 04. 2022 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Vodňany7:10 V: Chalupa Radek
2803. 04. 2022 10:00TTC Litoměřice ATJ TATRAN SEDLČANY10:5 V: Nedbal Václav
2803. 04. 2022 10:00AC Sparta Praha ATTC KARLOVARSKO 2020 CHEB10:4 V: Blažek Jan
2803. 04. 2022 10:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Bor9:9 V: Vojáček Miloš
2909. 04. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ AVIA Čakovice10:4 V: Votípka Emanuel
2909. 04. 2022 14:00Union Plzeň AAC Sparta Praha A0:10 V: Kůs Pavel
2909. 04. 2022 14:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBTTC Litoměřice A10:4 V: Haluška Pavel
2909. 04. 2022 14:00TJ Sokol BorSKST Baník Most10:5 V: Panský Miroslav
2909. 04. 2022 14:00TJ Sokol VodňanyTJ Tatran KRPA Hostinné A2:10 V: Jungvirt Josef
2909. 04. 2022 14:00TJ TATRAN SEDLČANYSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Šíp Martin
2909. 04. 2022 14:00TJ SadskáTTC Elizza Praha B9:9 V: Žežule Ondřej
2908. 04. 2022 19:00SK Slavia PrahaTJ Sokol Michle10:2 V: Hanek Stanislav
3010. 04. 2022 10:00Union Plzeň ATJ AVIA Čakovice10:0 V: Kůs Pavel
3010. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha CAC Sparta Praha A9:9 V: Votípka Emanuel
3010. 04. 2022 10:00TJ Sokol BorTTC Litoměřice A9:9 V: Panský Miroslav
3010. 04. 2022 10:00TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBSKST Baník Most10:4 V: Haluška Pavel
3010. 04. 2022 10:00TJ TATRAN SEDLČANYTJ Tatran KRPA Hostinné A9:9 V: Šíp Martin
3010. 04. 2022 10:00TJ Sokol VodňanySKST Warmnis Liberec B10:5 V: Jungvirt Josef
3006. 04. 2022 19:00SK Slavia PrahaTTC Elizza Praha B10:2 V: Hanek Stanislav
3010. 04. 2022 10:00TJ SadskáTJ Sokol Michle10:5 V: Žežule Ondřej
2.liga mužů sk.B
118. 09. 2021 17:00SKST Havířov CSK Přerov A10:6 V: Manda Zdeněk
116. 09. 2021 18:00KST Slezan OpavaKST NOVÝ JIČÍN B4:10 V: Vícha Radomír
118. 09. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.TJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Mastný Tomáš
118. 09. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Tatran KRPA Hostinné B10:0 V: Švec Petr
118. 09. 2021 14:30SKST PLUS Hodonín BTTC MS Brno B10:5 V: Karasová Lenka
118. 09. 2021 14:00TJ HoláskyKST Blansko6:10 V: Janda Roman
118. 09. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol PP Hradec Králové C10:2 V: Ondrovčák Ladislav
219. 09. 2021 10:00SKST Havířov CKST NOVÝ JIČÍN B10:0 V: Manda Zdeněk
219. 09. 2021 10:00KST Slezan OpavaSK Přerov A9:9 V: Vícha Radomír
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Tatran KRPA Hostinné B10:2 V: Mastný Tomáš
219. 09. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:3 V: Vondrová Iva
219. 09. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BKST Blansko10:2 V: Mikulecký František
219. 09. 2021 10:00TJ HoláskyTTC MS Brno B1:10 V: Janda Roman
219. 09. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Jiskra Heřmanův Městec10:0 V: Ondrovčák Ladislav
302. 10. 2021 14:00SK Přerov ATJ Sokol PP Hradec Králové C10:8 V: Horák Mojmír
302. 10. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Kratochvíl Roman
302. 10. 2021 17:00TTC MS Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A9:9 V: Vaculík Ladislav
302. 10. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SKST PLUS Hodonín B4:10 V: Vítek Josef
302. 10. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Holásky10:5 V: Drahotský Tomáš
302. 10. 2021 17:00SKST Havířov CTJ Sokol Studená I.10:8 V: Skulina Bohumil
302. 10. 2021 14:00KST Slezan OpavaHB Ostrov H. Brod C4:10 V: Vícha Radomír
403. 10. 2021 10:00SK Přerov ATJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Beneš Jan
403. 10. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Sokol PP Hradec Králové C10:4 V: Kratochvíl Roman
430. 09. 2021 18:00KST BlanskoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A6:10 V: Harna Tomáš
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Holásky7:10 V: Vítek Josef
403. 10. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSKST PLUS Hodonín B4:10 V: Drahotský Tomáš
403. 10. 2021 10:00SKST Havířov CHB Ostrov H. Brod C7:10 V: Skulina Bohumil
403. 10. 2021 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Studená I.10:7 V: Vícha Radomír
523. 10. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.SK Přerov A10:4 V: Maňhal Jan
521. 10. 2021 18:00
Herna KST Nový Jičín
HB Ostrov H. Brod CKST NOVÝ JIČÍN B10:3 V: Kratochvíl Roman
523. 10. 2021 17:30SKST PLUS Hodonín BSKST Havířov C9:9 V: Juřík Miroslav
523. 10. 2021 14:00TJ HoláskyKST Slezan Opava1:10 V: Rampula Miroslav
523. 10. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Ondrovčák Ladislav
523. 10. 2021 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CTTC MS Brno B10:3 V: Sedloň Josef
523. 10. 2021 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Blansko8:10 V: Jirout Jan
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.KST NOVÝ JIČÍN B10:2 V: Maňhal Jan
624. 10. 2021 10:00
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod
HB Ostrov H. Brod CSK Přerov A10:6 V: Švec Petr
624. 10. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BKST Slezan Opava10:8 V: Juřík Miroslav
624. 10. 2021 10:00TJ HoláskySKST Havířov C5:10 V: Rampula Miroslav
624. 10. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Ondrovčák Ladislav
624. 10. 2021 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST Blansko10:3 V: Sedloň Josef
624. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC MS Brno B2:10 V: Černík Jaromír
730. 10. 2021 14:00SK Přerov ATTC MS Brno B2:10 V: Kadlčáková Alena
730. 10. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN BKST Blansko10:8 V: Kratochvíl Roman
730. 10. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol PP Hradec Králové C2:10 V: Vítek Josef
726. 10. 2021 18:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Drahotský Tomáš
730. 10. 2021 17:00SKST Havířov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:6 V: Manda Zdeněk
730. 10. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.SKST PLUS Hodonín B7:10 V: Maňhal Jan
730. 10. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Holásky10:2 V: Švec Petr
831. 10. 2021 10:00SK Přerov AKST Blansko10:1 V: Beneš Jan
831. 10. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTTC MS Brno B10:6 V: Kratochvíl Roman
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Jiskra Heřmanův Městec10:3 V: Pelikus Bronislav
831. 10. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol PP Hradec Králové C2:10 V: Drahotský Tomáš
831. 10. 2021 10:00KST Slezan OpavaKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:4 V: Vícha Radomír
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Holásky10:3 V: Maňhal Jan
831. 10. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod CSKST PLUS Hodonín B10:6 V: Štrobl Marek
913. 11. 2021 14:30SKST PLUS Hodonín BSK Přerov A10:3 V: Šural Václav
913. 11. 2021 14:00TJ HoláskyKST NOVÝ JIČÍN B8:10 V: Pazdera Miroslav
913. 11. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Studená I.10:8 V: Ondrovčák Ladislav
913. 11. 2021 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CSKST Havířov C3:10 V: Tomanec Jan
913. 11. 2021 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Slezan Opava0:10 V: Černík Jaromír
913. 11. 2021 17:00TTC MS Brno BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:3 V: Halas Pavel
913. 11. 2021 17:00KST BlanskoTJ Tatran KRPA Hostinné B9:9 V: Vaculík Ladislav
1014. 11. 2021 10:00SKST PLUS Hodonín BKST NOVÝ JIČÍN B10:4 V: Šural Václav
1014. 11. 2021 10:00TJ HoláskySK Přerov A5:10 V: Pazdera Miroslav
1014. 11. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AHB Ostrov H. Brod C10:3 V: Ondrovčák Ladislav
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST Slezan Opava10:5 V: Tomanec Jan
1014. 11. 2021 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecSKST Havířov C0:10 V: Jirout Jan
1014. 11. 2021 10:00TTC MS Brno BTJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Halas Pavel
1014. 11. 2021 10:00KST BlanskoTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:4 V: Vaculík Ladislav
1127. 11. 2021 14:00SK Přerov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Beneš Jan
1127. 11. 2021 14:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Tatran KRPA Hostinné B10:3 V: Kratochvíl Roman
1127. 11. 2021 15:00SKST Havířov CTTC MS Brno B10:6 V: Olbricht Jiří
1127. 11. 2021 14:00KST Slezan OpavaKST Blansko10:0 V: Vícha Radomír
1127. 11. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.TJ Sokol PP Hradec Králové C10:3 V: Mastný Tomáš
1127. 11. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Vondrová Iva
1127. 11. 2021 14:30SKST PLUS Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:5 V: Mikulecký František
1228. 11. 2021 10:00SK Přerov ATJ Tatran KRPA Hostinné B10:4 V: Beneš Jan
1228. 11. 2021 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:2 V: Kratochvíl Roman
1228. 11. 2021 10:00SKST Havířov CKST Blansko10:1 V: Olbricht Jiří
1228. 11. 2021 10:00KST Slezan OpavaTTC MS Brno B10:8 V: Vícha Radomír
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Studená I.TJ Jiskra Heřmanův Městec10:0 V: Mastný Tomáš
1228. 11. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod CTJ Sokol PP Hradec Králové C10:4 V: Vondrová Iva
1228. 11. 2021 10:00TJ HoláskyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A3:10 V: Harna Tomáš
1311. 12. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASK Přerov A10:5 V: Ondrovčák Ladislav
1311. 12. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CSKST PLUS Hodonín B4:10 V: Tomanec Jan
1311. 12. 2021 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Holásky4:10 V: Jirout Jan
1311. 12. 2021 14:00TTC MS Brno BTJ Sokol Studená I.8:10 V: Janda Roman
1311. 12. 2021 17:00KST BlanskoHB Ostrov H. Brod C3:10 V: Harna Tomáš
1311. 12. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SKST Havířov C3:10 V: Vítek Josef
1311. 12. 2021 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Slezan Opava4:10 V: Drahotský Tomáš
1412. 12. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST NOVÝ JIČÍN B10:2 V: Ondrovčák Ladislav
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Holásky10:5 V: Tomanec Jan
1412. 12. 2021 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecSKST PLUS Hodonín B1:10 V: Jirout Jan
1412. 12. 2021 10:00TTC MS Brno BHB Ostrov H. Brod C6:10 V: Janda Roman
1412. 12. 2021 10:00KST BlanskoTJ Sokol Studená I.4:10 V: Harna Tomáš
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Slezan Opava4:10 V: Vítek Josef
1412. 12. 2021 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSKST Havířov C3:10 V: Drahotský Tomáš
1518. 12. 2021 14:00SKST Havířov CKST Slezan Opava10:6 V: Manda Zdeněk
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol Studená I.HB Ostrov H. Brod C6:10 V: Mastný Tomáš
1515. 12. 2021 18:30SKST PLUS Hodonín BTJ Holásky10:4 V: Juřík Miroslav
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Tomancová Markéta
1518. 12. 2021 15:00TTC MS Brno BKST Blansko10:1 V: Janda Roman
1518. 12. 2021 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Tatran KRPA Hostinné B8:10 V: Vítek Josef
1518. 12. 2021 14:00SK Přerov AKST NOVÝ JIČÍN B10:4 V: Kadlčáková Alena
1615. 01. 2022 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CSK Přerov A6:10 V: Tomanec Jan
1615. 01. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST NOVÝ JIČÍN B5:10 V: Jirout Jan
1615. 01. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATTC MS Brno B6:10 V: Ondrovčák Ladislav
1615. 01. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:2 V: Jamný Pavel
1615. 01. 2022 14:00TJ HoláskyTJ Tatran KRPA Hostinné B10:8 V: Zimola Ondřej
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.SKST Havířov C9:9 V: Maňhal Jan
1615. 01. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod CKST Slezan Opava9:9 V: Švec Petr
1716. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecSK Přerov A3:10 V: Jirout Jan
1716. 01. 2022 09:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST NOVÝ JIČÍN B5:10 V: Tomanec Jan
1714. 01. 2022 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Blansko10:0 V: Ondrovčák Ladislav
1716. 01. 2022 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:6 V: Páleník Jarmil
1716. 01. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BTJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Jamný Pavel
1716. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CSKST Havířov C10:8 V: Švec Petr
1716. 01. 2022 10:00TJ Sokol Studená I.KST Slezan Opava10:6 V: Maňhal Jan
1829. 01. 2022 14:00SK Přerov ATJ Sokol Studená I.10:7 V: Horák Mojmír
1824. 02. 2022 17:30KST NOVÝ JIČÍN BHB Ostrov H. Brod C5:10 V: Kratochvíl Roman
1829. 01. 2022 17:00SKST Havířov CSKST PLUS Hodonín B3:10 V: Petr Radim
1829. 01. 2022 14:00KST Slezan OpavaTJ Holásky10:2 V: Vícha Radomír
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A6:10 V: Vítek Josef
1829. 01. 2022 17:00TTC MS Brno BTJ Sokol PP Hradec Králové C3:10 V: Pazdera Miroslav
1806. 03. 2022 10:00KST BlanskoTJ Jiskra Heřmanův Městec10:0 V: Dospíšil Jiří
1930. 01. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Sokol Studená I.5:10 V: Kratochvíl Roman
1906. 03. 2022 13:00SK Přerov AHB Ostrov H. Brod C8:10 V: Beneš Jan
1930. 01. 2022 10:00KST Slezan OpavaSKST PLUS Hodonín B2:10 V: Vícha Radomír
1930. 01. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Holásky10:0 V: Petr Radim
1930. 01. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A7:10 V: Drahotský Tomáš
1930. 01. 2022 10:00KST BlanskoTJ Sokol PP Hradec Králové C2:10 V: Dospíšil Jiří
1906. 03. 2022 15:00TTC MS Brno BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Pazdera Miroslav
2012. 02. 2022 17:00TTC MS Brno BSK Přerov A10:8 V: Baslík Jan
2012. 02. 2022 17:00KST BlanskoKST NOVÝ JIČÍN B8:10 V: Harna Tomáš
2012. 02. 2022 15:30TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:5 V: Šlechta Roman
2012. 02. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tatran KRPA Hostinné B6:10 V: Jirout Jan
2012. 02. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASKST Havířov C10:6 V: Ondrovčák Ladislav
2012. 02. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín BTJ Sokol Studená I.10:6 V: Karasová Lenka
2012. 02. 2022 14:00TJ HoláskyHB Ostrov H. Brod C3:10 V: Rampula Miroslav
2113. 02. 2022 10:00KST BlanskoSK Přerov A6:10 V: Harna Tomáš
2113. 02. 2022 10:00TTC MS Brno BKST NOVÝ JIČÍN B10:8 V: Janda Roman
2113. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Jaroměř-Josefov 25:10 V: Černík Jaromír
2113. 02. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Tatran KRPA Hostinné B10:4 V: Šlechta Roman
2113. 02. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Slezan Opava10:7 V: Ondrovčák Ladislav
2113. 02. 2022 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Studená I.2:10 V: Rampula Miroslav
2113. 02. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BHB Ostrov H. Brod C10:2 V: Karasová Lenka
2226. 02. 2022 14:00SK Přerov ASKST PLUS Hodonín B6:10 V: Janík Michal
2226. 02. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN BTJ Holásky10:0 V: Vincek Jindřich
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:3 V: Maňhal Jan
2226. 02. 2022 17:00SKST Havířov CTJ Sokol PP Hradec Králové C10:5 V: Olbricht Jiří
2226. 02. 2022 14:00KST Slezan OpavaTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Vícha Radomír
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC MS Brno B7:10 V: Vítek Josef
2226. 02. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST Blansko10:5 V: Drahotský Tomáš
2327. 02. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BSKST PLUS Hodonín B2:10 V: Vincek Jindřich
2327. 02. 2022 10:00SK Přerov ATJ Holásky10:2 V: Janík Michal
2327. 02. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:1 V: Švec Petr
2327. 02. 2022 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol PP Hradec Králové C10:2 V: Vícha Radomír
2327. 02. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Olbricht Jiří
2327. 02. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTTC MS Brno B5:10 V: Drahotský Tomáš
2327. 02. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Blansko10:2 V: Vítek Josef
2405. 03. 2022 14:00KST Slezan OpavaSKST Havířov C10:7 V: Vícha Radomír
2405. 03. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod CTJ Sokol Studená I.10:6 V: Kotil Miloslav
2424. 02. 2022 18:00TJ HoláskySKST PLUS Hodonín B1:10 V: Páleník Jarmil
2405. 03. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol PP Hradec Králové C1:10 V: Jirout Jan
2405. 03. 2022 17:00KST BlanskoTTC MS Brno B8:10 V: Dospíšil Jiří
2410. 04. 2022 16:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:5 V: Drahotský Tomáš
2405. 03. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN BSK Přerov A10:5 V: Kratochvíl Roman
2512. 03. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SK Přerov A2:10 V: Vítek Josef
2512. 03. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BKST NOVÝ JIČÍN B6:10 V: Drahotský Tomáš
2512. 03. 2022 17:00TTC MS Brno BSKST Havířov C9:9 V: Páleník Jarmil
2512. 03. 2022 15:00KST BlanskoKST Slezan Opava0:10 V: Harna Tomáš
2512. 03. 2022 17:30TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Sokol Studená I.10:3 V: Tomanec Jan
2512. 03. 2022 14:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecHB Ostrov H. Brod C4:10 V: Jirout Jan
2512. 03. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASKST PLUS Hodonín B3:10 V: Ondrovčák Ladislav
2613. 03. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BSK Přerov A5:10 V: Drahotský Tomáš
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST NOVÝ JIČÍN B6:10 V: Vítek Josef
2613. 03. 2022 10:00KST BlanskoSKST Havířov C9:9 V: Harna Tomáš
2613. 03. 2022 10:00TTC MS Brno BKST Slezan Opava4:10 V: Páleník Jarmil
2613. 03. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Studená I.3:10 V: Jirout Jan
2613. 03. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CHB Ostrov H. Brod C10:4 V: Tomancová Markéta
2613. 03. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Holásky6:10 V: Ondrovčák Ladislav
2727. 03. 2022 10:00SK Přerov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:3 V: Kadlčáková Alena
2702. 04. 2022 14:30SKST PLUS Hodonín BTJ Sokol PP Hradec Králové C10:0 V: Mikulecký František
2702. 04. 2022 14:00TJ HoláskyTJ Jiskra Heřmanův Městec10:1 V: Rampula Miroslav
2702. 04. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.TTC MS Brno B10:4 V: Maňhal Jan
2702. 04. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod CKST Blansko10:0 V: Štrobl Marek
2702. 04. 2022 17:00SKST Havířov CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Manda Zdeněk
2702. 04. 2022 14:00KST Slezan OpavaTJ Tatran KRPA Hostinné B10:2 V: Vícha Radomír
2803. 04. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:4 V: Kratochvíl Roman
2803. 04. 2022 10:00TJ HoláskyTJ Sokol PP Hradec Králové C7:10 V: Rampula Miroslav
2803. 04. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BTJ Jiskra Heřmanův Městec10:2 V: Mikulecký František
2803. 04. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CTTC MS Brno B10:3 V: Štrobl Marek
2803. 04. 2022 10:00TJ Sokol Studená I.KST Blansko10:3 V: Maňhal Jan
2803. 04. 2022 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:3 V: Vícha Radomír
2803. 04. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Tatran KRPA Hostinné B10:1 V: Manda Zdeněk
2909. 04. 2022 14:00SK Přerov ASKST Havířov C7:10 V: Horák Mojmír
2909. 04. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN BKST Slezan Opava3:10 V: Vincek Jindřich
2909. 04. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Sokol Studená I.1:10 V: Vítek Josef
2909. 04. 2022 17:00TJ Tatran KRPA Hostinné BHB Ostrov H. Brod C8:10 V: Drahotský Tomáš
2909. 04. 2022 15:00TTC MS Brno BSKST PLUS Hodonín B8:10 V: Pazdera Miroslav
2909. 04. 2022 17:00KST BlanskoTJ Holásky9:9 V: Harna Tomáš
2909. 04. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A9:9 V: Sedloň Josef
3010. 04. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN BSKST Havířov C9:9 V: Vincek Jindřich
3010. 04. 2022 10:00SK Přerov AKST Slezan Opava4:10 V: Beneš Jan
3010. 04. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTJ Sokol Studená I.3:10 V: Drahotský Tomáš
3010. 04. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2HB Ostrov H. Brod C9:9 V: Vítek Josef
3007. 04. 2022 17:00KST BlanskoSKST PLUS Hodonín B9:9 V: Harna Tomáš
3010. 04. 2022 10:00TTC MS Brno BTJ Holásky10:6 V: Pazdera Miroslav
3009. 04. 2022 10:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A7:10 V: Jirout Jan
3.liga mužů sk.A
118. 09. 2021 14:00Slovan KST BohniceSKUŘ Plzeň10:4 V: Cankař Radek
118. 09. 2021 16:30AC Sparta Praha BUnion Plzeň B3:10 V: Hrdý Jiří
118. 09. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSKST Chodov10:2 V: Janoušková Petra
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Šanov3:10 V: Jirouch Tomáš
118. 09. 2021 14:00KST KlatovyTJ Sokol České Budějovice10:8 V: Kopřiva Pavel
118. 09. 2021 15:00ČZ Strakonice ElektrostavDDM Soběslav-Studená10:2 V: Krejčí Miroslav
118. 09. 2021 14:00TTC Elizza Praha CSF SKK El Niňo Praha E10:8 V: Rosa Vladimír
219. 09. 2021 10:00Slovan KST BohniceUnion Plzeň B9:9 V: Cankař Radek
219. 09. 2021 10:00AC Sparta Praha BSKUŘ Plzeň8:10 V: Hrdý Jiří
219. 09. 2021 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Šanov4:10 V: Janoušková Petra
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceSKST Chodov10:1 V: Jirouch Tomáš
219. 09. 2021 10:00KST KlatovyDDM Soběslav-Studená4:10 V: Belfín Karel
219. 09. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Sokol České Budějovice10:0 V: Krejčí Miroslav
302. 10. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceTTC Elizza Praha C4:10 V:
302. 10. 2021 14:00DDM Soběslav-StudenáSF SKK El Niňo Praha E10:4 V: Lachout Jaroslav
302. 10. 2021 14:00SKST ChodovKST Klatovy6:10 V: Tonhauser Martin
302. 10. 2021 14:00TJ ŠanovČZ Strakonice Elektrostav5:10 V: Jirásko Robert
302. 10. 2021 16:30Slovan KST BohniceSportSpin TJ Slovan Lochovice10:2 V: Cankař Radek
302. 10. 2021 16:30AC Sparta Praha BTJ Sokol Hořovice10:3 V: Haralík Stanislav
302. 10. 2021 14:00SKUŘ PlzeňUnion Plzeň B9:9 V: Smutná Daniela
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceSF SKK El Niňo Praha E2:10 V:
403. 10. 2021 10:00DDM Soběslav-StudenáTTC Elizza Praha C7:10 V: Lachout Jaroslav
403. 10. 2021 10:00SKST ChodovČZ Strakonice Elektrostav1:10 V: Tonhauser Martin
403. 10. 2021 10:00TJ ŠanovKST Klatovy10:2 V: Jirásko Robert
403. 10. 2021 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol Hořovice10:3 V: Cankař Radek
403. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha BSportSpin TJ Slovan Lochovice10:4 V: Haralík Stanislav
523. 10. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSKUŘ Plzeň10:7 V: Janoušková Petra
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol HořoviceUnion Plzeň B6:10 V:
523. 10. 2021 14:00KST KlatovySlovan KST Bohnice6:10 V: Belfín Karel
523. 10. 2021 15:00
Jezerní 1280, Strakonice
ČZ Strakonice ElektrostavAC Sparta Praha B10:3 V: Krejčí Miroslav
523. 10. 2021 16:30TTC Elizza Praha CSKST Chodov10:0 V: Haralík Stanislav
523. 10. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Šanov9:9 V: Votípka Emanuel
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceDDM Soběslav-Studená0:10 V: Tenglová Jaroslava
624. 10. 2021 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceUnion Plzeň B3:10 V: Janoušková Petra
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceSKUŘ Plzeň6:10 V: Jirouch Tomáš
624. 10. 2021 10:00KST KlatovyAC Sparta Praha B7:10 V: Belfín Karel
624. 10. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSlovan KST Bohnice10:3 V: Krejčí Miroslav
624. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha CTJ Šanov10:5 V: Haralík Stanislav
624. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha ESKST Chodov10:3 V: Březáková Helena
730. 10. 2021 17:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Vlček Jaroslav
730. 10. 2021 14:00Union Plzeň BDDM Soběslav-Studená5:10 V: Kůs Pavel
730. 10. 2021 14:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha C10:6 V: Cankař Radek
730. 10. 2021 16:30AC Sparta Praha BSF SKK El Niňo Praha E10:5 V: Vondrová Iva
730. 10. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceKST Klatovy6:10 V: Janoušková Petra
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol HořoviceČZ Strakonice Elektrostav3:10 V:
730. 10. 2021 14:00SKST ChodovTJ Šanov3:10 V: Tonhauser Martin
831. 10. 2021 10:00SKUŘ PlzeňDDM Soběslav-Studená10:8 V: Vlček Jaroslav
831. 10. 2021 10:00Union Plzeň BTJ Sokol České Budějovice10:2 V: Kůs Pavel
831. 10. 2021 10:00Slovan KST BohniceSF SKK El Niňo Praha E10:6 V: Cankař Radek
831. 10. 2021 10:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha C8:10 V: Vondrová Iva
831. 10. 2021 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceČZ Strakonice Elektrostav4:10 V: Janoušková Petra
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol HořoviceKST Klatovy8:10 V: Jirouch Tomáš
913. 11. 2021 14:00KST KlatovySKUŘ Plzeň6:10 V: Belfín Karel
913. 11. 2021 15:00ČZ Strakonice ElektrostavUnion Plzeň B10:6 V: Krejčí Miroslav
913. 11. 2021 16:30TTC Elizza Praha CSportSpin TJ Slovan Lochovice10:4 V: Fausek Jiří
913. 11. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Sokol Hořovice10:6 V: Kulichová Jana
913. 11. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceSKST Chodov10:3 V:
913. 11. 2021 13:00DDM Soběslav-StudenáTJ Šanov5:10 V: Lachout Jaroslav
1014. 11. 2021 10:00KST KlatovyUnion Plzeň B6:10 V: Jehlík Miroslav
1014. 11. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSKUŘ Plzeň10:1 V: Krejčí Miroslav
1014. 11. 2021 10:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Hořovice10:6 V: Fausek Jiří
1014. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha ESportSpin TJ Slovan Lochovice10:3 V: Březáková Helena
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Šanov2:10 V:
1014. 11. 2021 10:00DDM Soběslav-StudenáSKST Chodov10:2 V: Lachout Jaroslav
1014. 11. 2021 10:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha B10:6 V: Slavata Josef
1127. 11. 2021 17:00SKUŘ PlzeňSKST Chodov10:0 V: Vlček Jaroslav
1127. 11. 2021 10:00Union Plzeň BTJ Šanov6:10 V: Vlček Jaroslav
1108. 01. 2022 10:00Slovan KST BohniceTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Slavata Josef
1127. 11. 2021 16:30AC Sparta Praha BDDM Soběslav-Studená2:10 V: Hanek Stanislav
1127. 11. 2021 14:00KST KlatovyTTC Elizza Praha C10:7 V:
1127. 11. 2021 15:00ČZ Strakonice ElektrostavSF SKK El Niňo Praha E10:4 V: Krejčí Miroslav
1127. 11. 2021 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Sokol Hořovice10:6 V: Janoušková Petra
1228. 11. 2021 10:00SKUŘ PlzeňTJ Šanov5:10 V: Vlček Jaroslav
1228. 11. 2021 10:00Union Plzeň BSKST Chodov10:0 V: Panský Miroslav
1228. 11. 2021 10:00Slovan KST BohniceDDM Soběslav-Studená7:10 V: Slavata Josef
1209. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Hanek Stanislav
1228. 11. 2021 10:00KST KlatovySF SKK El Niňo Praha E10:6 V: Belfín Karel
1228. 11. 2021 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTTC Elizza Praha C10:2 V: Krejčí Miroslav
1311. 12. 2021 15:00TTC Elizza Praha CSKUŘ Plzeň10:4 V: Haralík Stanislav
1311. 12. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha EUnion Plzeň B10:8 V: Houdková Helena
1311. 12. 2021 14:00TJ Sokol České BudějoviceSportSpin TJ Slovan Lochovice3:10 V: Řežáb Miroslav
1311. 12. 2021 14:00DDM Soběslav-StudenáTJ Sokol Hořovice10:0 V: Lachout Jaroslav
1311. 12. 2021 14:00SKST ChodovSlovan KST Bohnice6:10 V: Kořínek Jan
1311. 12. 2021 14:00TJ ŠanovAC Sparta Praha B10:2 V: Jirásko Robert
1311. 12. 2021 14:00KST KlatovyČZ Strakonice Elektrostav1:10 V: Belfín Karel
1412. 12. 2021 10:00TTC Elizza Praha CUnion Plzeň B5:10 V: Haralík Stanislav
1412. 12. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha ESKUŘ Plzeň10:5 V: Houdková Helena
1412. 12. 2021 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol Hořovice4:10 V: Řežáb Miroslav
1412. 12. 2021 10:00DDM Soběslav-StudenáSportSpin TJ Slovan Lochovice10:7 V: Lachout Jaroslav
1412. 12. 2021 10:00SKST ChodovAC Sparta Praha B0:10 V: Kořínek Jan
1412. 12. 2021 10:00TJ ŠanovSlovan KST Bohnice10:2 V: Jirásko Robert
1515. 01. 2022 16:30TTC Elizza Praha CTJ Sokol České Budějovice10:5 V: Kotlorz Lukáš
1515. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha EDDM Soběslav-Studená9:9 V: Březáková Helena
1515. 01. 2022 14:00KST KlatovySKST Chodov10:2 V: Jehlík Miroslav
1515. 01. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Šanov10:4 V: Krejčí Miroslav
1515. 01. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSlovan KST Bohnice8:10 V: Janoušková Petra
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol HořoviceAC Sparta Praha B10:8 V: Jirouch Tomáš
1515. 01. 2022 13:00Union Plzeň BSKUŘ Plzeň10:0 V: Závora Adam
1616. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Sokol České Budějovice10:1 V: Březáková Helena
1616. 01. 2022 10:00TTC Elizza Praha CDDM Soběslav-Studená4:10 V: Kotlorz Lukáš
1616. 01. 2022 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSKST Chodov10:0 V: Krejčí Miroslav
1616. 01. 2022 10:00KST KlatovyTJ Šanov7:10 V: Belfín Karel
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol HořoviceSlovan KST Bohnice5:10 V: Jirouch Tomáš
1616. 01. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceAC Sparta Praha B7:10 V: Janoušková Petra
1729. 01. 2022 17:00SKUŘ PlzeňSportSpin TJ Slovan Lochovice6:10 V: Vlček Jaroslav
1729. 01. 2022 14:00Union Plzeň BTJ Sokol Hořovice10:5 V: Kůs Pavel
1729. 01. 2022 16:30Slovan KST BohniceKST Klatovy10:1 V: Cankař Radek
1729. 01. 2022 16:30AC Sparta Praha BČZ Strakonice Elektrostav3:10 V: Hanek Stanislav
1729. 01. 2022 17:00SKST ChodovTTC Elizza Praha C0:10 V: Tonhauser Martin
1729. 01. 2022 14:00TJ ŠanovSF SKK El Niňo Praha E10:2 V: Jirásko Robert
1729. 01. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáTJ Sokol České Budějovice10:2 V:
1830. 01. 2022 10:00Union Plzeň BSportSpin TJ Slovan Lochovice10:5 V: Kůs Pavel
1830. 01. 2022 10:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Hořovice10:7 V: Vlček Jaroslav
1830. 01. 2022 10:00AC Sparta Praha BKST Klatovy10:7 V: Hanek Stanislav
1830. 01. 2022 10:00Slovan KST BohniceČZ Strakonice Elektrostav10:7 V: Slavata Josef
1830. 01. 2022 10:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha C10:4 V: Jirásko Robert
1830. 01. 2022 10:00SKST ChodovSF SKK El Niňo Praha E1:10 V: Tonhauser Martin
1912. 02. 2022 14:00TJ Sokol České BudějoviceSKUŘ Plzeň7:10 V: Řežáb Miroslav
1912. 02. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáUnion Plzeň B10:4 V: Barda Miroslav
1905. 03. 2022 16:30TTC Elizza Praha CSlovan KST Bohnice10:8 V: Haralík Stanislav
1912. 02. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha EAC Sparta Praha B4:10 V: Houdková Helena
1912. 02. 2022 14:00KST KlatovySportSpin TJ Slovan Lochovice4:10 V: Belfín Karel
1912. 02. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Sokol Hořovice10:2 V: Krejčí Miroslav
1912. 02. 2022 14:00TJ ŠanovSKST Chodov10:1 V: Jirásko Robert
2013. 02. 2022 10:00DDM Soběslav-StudenáSKUŘ Plzeň10:2 V: Lachout Jaroslav
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol České BudějoviceUnion Plzeň B5:10 V: Řežáb Miroslav
2020. 03. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ESlovan KST Bohnice8:10 V: Březáková Helena
2013. 02. 2022 10:00TTC Elizza Praha CAC Sparta Praha B4:10 V: Fausek Jiří
2013. 02. 2022 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSportSpin TJ Slovan Lochovice10:5 V: Krejčí Miroslav
2013. 02. 2022 10:00KST KlatovyTJ Sokol Hořovice8:10 V: Nedoma Lukáš
2126. 02. 2022 17:00SKUŘ PlzeňKST Klatovy10:6 V: Vlček Jaroslav
2126. 02. 2022 14:00Union Plzeň BČZ Strakonice Elektrostav10:5 V: Panský Miroslav
2126. 02. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTTC Elizza Praha C10:4 V: Janoušková Petra
2126. 02. 2022 14:00TJ Sokol HořoviceSF SKK El Niňo Praha E10:3 V:
2126. 02. 2022 17:00SKST ChodovTJ Sokol České Budějovice6:10 V: Kořínek Jan
2126. 02. 2022 14:00TJ ŠanovDDM Soběslav-Studená10:8 V: Jirásko Robert
2126. 02. 2022 16:30AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice9:9 V: Drahota Jiří
2227. 02. 2022 10:00Union Plzeň BKST Klatovy10:1 V: Panský Miroslav
2227. 02. 2022 10:00SKUŘ PlzeňČZ Strakonice Elektrostav5:10 V: Vlček Jaroslav
2227. 02. 2022 10:00TJ Sokol HořoviceTTC Elizza Praha C8:10 V:
2227. 02. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceSF SKK El Niňo Praha E10:2 V: Janoušková Petra
2227. 02. 2022 10:00TJ ŠanovTJ Sokol České Budějovice10:8 V: Jirásko Robert
2227. 02. 2022 10:00SKST ChodovDDM Soběslav-Studená0:10 V: Kořínek Jan
2312. 03. 2022 14:00SKST ChodovSKUŘ Plzeň2:10 V: Tonhauser Martin
2312. 03. 2022 12:00TJ ŠanovUnion Plzeň B10:4 V: Jirásko Robert
2312. 03. 2022 14:00TJ Sokol České BudějoviceSlovan KST Bohnice4:10 V:
2312. 03. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáAC Sparta Praha B9:9 V: Lachout Jaroslav
2312. 03. 2022 15:00TTC Elizza Praha CKST Klatovy10:4 V: Kotlorz Lukáš
2312. 03. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha EČZ Strakonice Elektrostav4:10 V: Březáková Helena
2311. 03. 2022 19:00TJ Sokol HořoviceSportSpin TJ Slovan Lochovice3:10 V:
2413. 03. 2022 10:00TJ ŠanovSKUŘ Plzeň10:5 V: Jirásko Robert
2413. 03. 2022 10:00SKST ChodovUnion Plzeň B5:10 V: Tonhauser Martin
2413. 03. 2022 10:00DDM Soběslav-StudenáSlovan KST Bohnice10:5 V: Lachout Jaroslav
2413. 03. 2022 10:00TJ Sokol České BudějoviceAC Sparta Praha B7:10 V: Tenglová Jaroslava
2413. 03. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha EKST Klatovy10:2 V: Březáková Helena
2413. 03. 2022 10:00TTC Elizza Praha CČZ Strakonice Elektrostav2:10 V: Kotlorz Lukáš
2502. 04. 2022 17:00SKUŘ PlzeňTTC Elizza Praha C10:7 V: Vlček Jaroslav
2502. 04. 2022 14:00Union Plzeň BSF SKK El Niňo Praha E9:8 V: Panský Miroslav
2502. 04. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Janoušková Petra
2502. 04. 2022 14:00TJ Sokol HořoviceDDM Soběslav-Studená2:10 V: Jirouch Tomáš
2502. 04. 2022 14:00Slovan KST BohniceSKST Chodov10:1 V: Slavata Josef
2502. 04. 2022 16:30AC Sparta Praha BTJ Šanov5:10 V: Březáková Helena
2502. 04. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavKST Klatovy10:2 V: Krejčí Miroslav
2603. 04. 2022 10:00Union Plzeň BTTC Elizza Praha C10:8 V: Panský Miroslav
2603. 04. 2022 10:00SKUŘ PlzeňSF SKK El Niňo Praha E10:8 V: Vlček Jaroslav
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol HořoviceTJ Sokol České Budějovice10:5 V: Jirouch Tomáš
2603. 04. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceDDM Soběslav-Studená4:10 V: Janoušková Petra
2603. 04. 2022 10:00AC Sparta Praha BSKST Chodov10:0 V: Blažek Jan
2603. 04. 2022 10:00Slovan KST BohniceTJ Šanov5:10 V: Cankař Radek
2709. 04. 2022 17:00SKUŘ PlzeňSlovan KST Bohnice4:10 V: Vlček Jaroslav
2709. 04. 2022 14:00Union Plzeň BAC Sparta Praha B10:5 V: Kůs Pavel
2709. 04. 2022 14:00SKST ChodovSportSpin TJ Slovan Lochovice9:9 V: Tonhauser Martin
2709. 04. 2022 12:00TJ ŠanovTJ Sokol Hořovice10:2 V: Jirásko Robert
2709. 04. 2022 14:00TJ Sokol České BudějoviceKST Klatovy3:10 V: Řežáb Miroslav
2709. 04. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáČZ Strakonice Elektrostav9:9 V: Lachout Jaroslav
2709. 04. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ETTC Elizza Praha C10:8 V: Březáková Helena
2810. 04. 2022 10:00Union Plzeň BSlovan KST Bohnice1:10 V: Kůs Pavel
2810. 04. 2022 10:00SKUŘ PlzeňAC Sparta Praha B10:5 V: Vlček Jaroslav
2810. 04. 2022 10:00TJ ŠanovSportSpin TJ Slovan Lochovice10:0 V: Jirásko Robert
2810. 04. 2022 10:00SKST ChodovTJ Sokol Hořovice6:10 V: Tonhauser Martin
2810. 04. 2022 10:00DDM Soběslav-StudenáKST Klatovy10:1 V: Lachout Jaroslav
2810. 04. 2022 10:00TJ Sokol České BudějoviceČZ Strakonice Elektrostav2:10 V: Řežáb Miroslav
3.liga mužů sk.B
118. 09. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Brandýs n.L10:7 V: Grill Josef
118. 09. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Elizza Praha D2:10 V: Hrádek Antonín
118. 09. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSKST Liberec C5:10 V: Konya Miroslav
119. 09. 2021 15:00SKST DěčínSKST Liberec D9:9 V: Štika Petr
118. 09. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Štětí10:1 V: Mareš Jan
118. 09. 2021 15:00Lokodepo LiberecTTC Litoměřice B10:1 V: Minář Jiří
118. 09. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DSTC Slaný3:10 V: Kulich Vladimír
219. 09. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Elizza Praha D9:9 V: Grill Josef
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Brandýs n.L1:10 V: Hrádek Antonín
219. 09. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad LabemSKST Liberec D10:3 V: Vršovský Rudolf
219. 09. 2021 10:00SKST DěčínSKST Liberec C10:7 V: Štika Petr
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice B5:10 V: Mareš Jan
219. 09. 2021 10:00Lokodepo LiberecSK Štětí10:1 V: Minář Jiří
302. 10. 2021 14:00SK ŠtětíSTC Slaný9:9 V: Novák Vladislav
302. 10. 2021 15:00TTC Litoměřice BSF SKK El Niňo Praha D9:9 V: Nedbal Václav
302. 10. 2021 15:00SKST Liberec CTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5 V: Varcl Jan
302. 10. 2021 15:00SKST Liberec DLokodepo Liberec10:7 V: Varcl Jan
302. 10. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemKST Apollo Ústí nad Labem10:2 V: Dvořák Karel
302. 10. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahySKST Děčín4:10 V: Hrádek Antonín
302. 10. 2021 09:30TTC Elizza Praha DTTC Brandýs n.L10:4 V: Votípka Emanuel
403. 10. 2021 10:00SK ŠtětíSF SKK El Niňo Praha D10:4 V: Novák Vladislav
403. 10. 2021 10:00TTC Litoměřice BSTC Slaný10:4 V: Nedbal Václav
403. 10. 2021 10:00SKST Liberec CLokodepo Liberec10:6 V: Varcl Jan
403. 10. 2021 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7 V: Varcl Jan
403. 10. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Děčín9:9 V: Grill Josef
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahyKST Apollo Ústí nad Labem2:10 V: Hrádek Antonín
523. 10. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Brandýs n.L10:3 V: Konya Miroslav
523. 10. 2021 14:00SKST DěčínTTC Elizza Praha D9:9 V: Dyškant Zdeněk
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Mareš Jan
523. 10. 2021 15:00Lokodepo LiberecTJ Sokol Roztoky u Prahy10:3 V: Minář Jiří
523. 10. 2021 14:00STC SlanýSKST Liberec C9:9 V: Kulichová Jana
523. 10. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Liberec D10:2 V: Votípka Emanuel
523. 10. 2021 14:00SK ŠtětíTTC Litoměřice B10:3 V: Novák Vladislav
624. 10. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Elizza Praha D10:6 V: Vršovský Rudolf
624. 10. 2021 10:00SKST DěčínTTC Brandýs n.L10:3 V: Dyškant Zdeněk
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Roztoky u Prahy10:2 V: Mareš Jan
624. 10. 2021 10:00Lokodepo LiberecTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Minář Jiří
624. 10. 2021 10:00STC SlanýSKST Liberec D10:4 V: Kulichová Jana
624. 10. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Liberec C4:10 V: Březáková Helena
730. 10. 2021 13:00TTC Brandýs n.LSK Štětí10:5 V: Blažek Jan
730. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha DTTC Litoměřice B10:7 V: Votípka Emanuel
730. 10. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemSTC Slaný10:4 V: Grill Josef
730. 10. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahySF SKK El Niňo Praha D8:10 V: Kulich Vladimír
730. 10. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Nechyba Zdeněk
730. 10. 2021 15:00SKST DěčínLokodepo Liberec4:10 V: Knebl Milan
712. 09. 2021 12:00SKST Liberec CSKST Liberec D10:8 V: Kaněra Jan
831. 10. 2021 09:00TTC Brandýs n.LTTC Litoměřice B2:10 V: Zatřepálková Lenka
831. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha DSK Štětí10:7 V: Rosa Vladimír
831. 10. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK El Niňo Praha D10:2 V: Grill Josef
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahySTC Slaný3:10 V: Kulich Vladimír
831. 10. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad LabemLokodepo Liberec9:9 V: Konya Miroslav
831. 10. 2021 10:00SKST DěčínTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10 V: Knebl Milan
913. 11. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Brandýs n.L10:5 V: Mareš Jan
913. 11. 2021 14:30Lokodepo LiberecTTC Elizza Praha D10:6 V: Minář Jiří
913. 11. 2021 14:00STC SlanýKST Apollo Ústí nad Labem10:7 V: Kulich Vladimír
913. 11. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DSKST Děčín5:10 V: Kulichová Jana
913. 11. 2021 14:00SK ŠtětíSKST Liberec C3:10 V: Novák Vladislav
913. 11. 2021 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec D4:10 V: Drbohlav Michal
913. 11. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Roztoky u Prahy10:6 V: Kaňka Luděk
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Elizza Praha D10:7 V: Mareš Jan
1014. 11. 2021 10:00Lokodepo LiberecTTC Brandýs n.L10:1 V: Minář Jiří
1014. 11. 2021 10:00STC SlanýSKST Děčín7:10 V: Kulich Vladimír
1014. 11. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha DKST Apollo Ústí nad Labem8:10 V: Březáková Helena
1014. 11. 2021 10:00SK ŠtětíSKST Liberec D10:7 V: Novák Vladislav
1014. 11. 2021 10:00TTC Litoměřice BSKST Liberec C10:7 V: Drbohlav Michal
1127. 11. 2021 13:00TTC Brandýs n.LSKST Liberec C2:10 V: Nekola Tomáš
1127. 11. 2021 16:30TTC Elizza Praha DSKST Liberec D10:7 V: Kotlorz Lukáš
1127. 11. 2021 14:00TTC Bělá pod BezdězemSK Štětí10:8 V: Grill Josef
1127. 11. 2021 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Litoměřice B4:10 V: Hrádek Antonín
1127. 11. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSTC Slaný10:8 V: Mareš Jan
1127. 11. 2021 15:00Lokodepo LiberecSF SKK El Niňo Praha D4:10 V: Minář Jiří
1127. 11. 2021 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSKST Děčín9:9 V: Konya Miroslav
1228. 11. 2021 09:00TTC Brandýs n.LSKST Liberec D10:8 V: Nekola Tomáš
1228. 11. 2021 10:00TTC Elizza Praha DSKST Liberec C10:5 V: Kotlorz Lukáš
1228. 11. 2021 10:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice B10:3 V: Grill Josef
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahySK Štětí1:10 V: Hrádek Antonín
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK El Niňo Praha D4:10 V: Mareš Jan
1228. 11. 2021 10:00Lokodepo LiberecSTC Slaný7:10 V: Minář Jiří
1311. 12. 2021 14:00STC SlanýTTC Brandýs n.L10:2 V: Kulich Vladimír
1311. 12. 2021 14:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Elizza Praha D10:3 V: Houdková Helena
1311. 12. 2021 14:00SK ŠtětíKST Apollo Ústí nad Labem10:4 V: Novák Vladislav
1311. 12. 2021 15:00TTC Litoměřice BSKST Děčín10:4 V: Nedbal Václav
1311. 12. 2021 15:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Varcl Jan
1311. 12. 2021 15:00SKST Liberec DTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0 V: Varcl Jan
1311. 12. 2021 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěLokodepo Liberec9:9 V: Mareš Jan
1412. 12. 2021 10:00STC SlanýTTC Elizza Praha D10:7 V: Kulich Vladimír
1412. 12. 2021 10:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Brandýs n.L10:4 V: Houdková Helena
1412. 12. 2021 10:00SK ŠtětíSKST Děčín10:4 V: Novák Vladislav
1402. 12. 2021 17:30TTC Litoměřice BKST Apollo Ústí nad Labem8:10 V: Nedbal Václav
1412. 12. 2021 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0wo V:
1411. 12. 2021 10:00SKST Liberec DTTC Bělá pod Bezdězem8:10 V: Sudek Petr
1515. 01. 2022 14:00STC SlanýSK Štětí10:6 V: Kulich Vladimír
1515. 01. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Litoměřice B10:8 V: Březáková Helena
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C6:10 V: Mareš Jan
1515. 01. 2022 15:00Lokodepo LiberecSKST Liberec D10:4 V: Minář Jiří
1515. 01. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Konya Miroslav
1515. 01. 2022 15:00SKST DěčínTJ Sokol Roztoky u Prahy10:1 V: Dyškant Zdeněk
1515. 01. 2022 13:00TTC Brandýs n.LTTC Elizza Praha D10:4 V: Nekola Tomáš
1616. 01. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DSK Štětí7:10 V: Březáková Helena
1616. 01. 2022 10:00STC SlanýTTC Litoměřice B10:3 V: Kulich Vladimír
1616. 01. 2022 10:00Lokodepo LiberecSKST Liberec C8:10 V: Minář Jiří
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec D10:5 V: Mareš Jan
1616. 01. 2022 10:00SKST DěčínTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Dyškant Zdeněk
1616. 01. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad LabemTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0 V: Vršovský Rudolf
1730. 03. 2022 17:30TTC Brandýs n.LKST Apollo Ústí nad Labem7:10 V: Nekola Tomáš
1729. 01. 2022 15:00TTC Elizza Praha DSKST Děčín9:9 V: Haralík Stanislav
1729. 01. 2022 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:6 V: Grill Josef
1729. 01. 2022 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyLokodepo Liberec3:10 V: Kozel Bohumil
1729. 01. 2022 15:00SKST Liberec CSTC Slaný6:10 V: Varcl Jan
1729. 01. 2022 15:00SKST Liberec DSF SKK El Niňo Praha D10:8 V: Varcl Jan
1729. 01. 2022 15:00TTC Litoměřice BSK Štětí10:6 V: Drbohlav Michal
1803. 03. 2022 18:00TTC Elizza Praha DKST Apollo Ústí nad Labem2:10 V: Fausek Jiří
1830. 01. 2022 09:00TTC Brandýs n.LSKST Děčín10:8 V: Nekola Tomáš
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahyTJ Sokol Mnichovo Hradiště1:10 V: Kozel Bohumil
1830. 01. 2022 10:00TTC Bělá pod BezdězemLokodepo Liberec10:8 V: Grill Josef
1830. 01. 2022 10:00SKST Liberec DSTC Slaný10:8 V: Varcl Jan
1830. 01. 2022 10:00SKST Liberec CSF SKK El Niňo Praha D6:10 V: Varcl Jan
1919. 03. 2022 14:00SK ŠtětíTTC Brandýs n.L10:7 V: Novák Vladislav
1912. 02. 2022 15:00TTC Litoměřice BTTC Elizza Praha D10:7 V: Drbohlav Michal
1912. 02. 2022 14:00STC SlanýTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Kulich Vladimír
1912. 02. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Sokol Roztoky u Prahy10:2 V: Houdková Helena
1912. 02. 2022 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěKST Apollo Ústí nad Labem3:10 V: Mareš Jan
1912. 02. 2022 15:00Lokodepo LiberecSKST Děčín9:9 V: Minář Jiří
1917. 09. 2021 18:00SKST Liberec DSKST Liberec C3:10 V: Kaněra Jan
2020. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs n.L10:2 V: Drbohlav Michal
2013. 02. 2022 10:00SK ŠtětíTTC Elizza Praha D5:10 V: Novák Vladislav
2013. 02. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DTTC Bělá pod Bezdězem7:10 V: Březáková Helena
2013. 02. 2022 10:00STC SlanýTJ Sokol Roztoky u Prahy10:3 V: Kulich Vladimír
2013. 02. 2022 10:00Lokodepo LiberecKST Apollo Ústí nad Labem6:10 V: Minář Jiří
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Děčín10:7 V: Mareš Jan
2126. 02. 2022 13:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2 V: Nekola Tomáš
2126. 02. 2022 15:00TTC Elizza Praha DLokodepo Liberec10:5 V: Hanek Stanislav
2126. 02. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSTC Slaný8:10 V: Konya Miroslav
2126. 02. 2022 16:30SKST DěčínSF SKK El Niňo Praha D10:3 V: Dyškant Zdeněk
2126. 02. 2022 15:00SKST Liberec CSK Štětí10:3 V: Varcl Jan
2126. 02. 2022 15:00SKST Liberec DTTC Litoměřice B10:5 V: Varcl Jan
2126. 02. 2022 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahyTTC Bělá pod Bezdězem1:10 V: Hrádek Antonín
2227. 02. 2022 10:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:0 V: Haralík Stanislav
2227. 02. 2022 09:00TTC Brandýs n.LLokodepo Liberec7:10 V: Nekola Tomáš
2227. 02. 2022 10:00SKST DěčínSTC Slaný10:8 V: Dyškant Zdeněk
2227. 02. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad LabemSF SKK El Niňo Praha D10:0 V: Vršovský Rudolf
2227. 02. 2022 10:00SKST Liberec DSK Štětí10:3 V: Varcl Jan
2227. 02. 2022 10:00SKST Liberec CTTC Litoměřice B10:5 V: Varcl Jan
2312. 03. 2022 15:00SKST Liberec CTTC Brandýs n.L7:10 V: Varcl Jan
2312. 03. 2022 15:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha D8:10 V: Varcl Jan
2312. 03. 2022 14:00SK ŠtětíTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Novák Vladislav
2312. 03. 2022 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Roztoky u Prahy10:0 V: Drbohlav Michal
2312. 03. 2022 14:00STC SlanýTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Kulich Vladimír
2312. 03. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DLokodepo Liberec7:10 V: Březáková Helena
2312. 03. 2022 10:00SKST DěčínKST Apollo Ústí nad Labem8:10 V: Dyškant Zdeněk
2413. 03. 2022 10:00SKST Liberec DTTC Brandýs n.L9:9 V: Varcl Jan
2413. 03. 2022 10:00SKST Liberec CTTC Elizza Praha D10:6 V: Varcl Jan
2413. 03. 2022 10:00TTC Litoměřice BTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Drbohlav Michal
2413. 03. 2022 10:00SK ŠtětíTJ Sokol Roztoky u Prahy10:2 V: Novák Vladislav
2413. 03. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:8 V: Březáková Helena
2413. 03. 2022 10:00STC SlanýLokodepo Liberec8:10 V: Kulich Vladimír
2502. 04. 2022 13:00TTC Brandýs n.LSTC Slaný10:8 V: Nekola Tomáš
2502. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha DSF SKK El Niňo Praha D3:10 V: Fuček Miloslav
2502. 04. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemSK Štětí10:4 V: Vršovský Rudolf
2502. 04. 2022 15:00SKST DěčínTTC Litoměřice B6:10 V: Knebl Milan
2502. 04. 2022 14:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C10:7 V: Grill Josef
2502. 04. 2022 15:30TJ Sokol Roztoky u PrahySKST Liberec D1:10 V: Kozel Bohumil
2502. 04. 2022 15:00Lokodepo LiberecTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9 V: Minář Jiří
2603. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha DSTC Slaný10:8 V: Fuček Miloslav
2603. 04. 2022 09:00TTC Brandýs n.LSF SKK El Niňo Praha D2:10 V: Nekola Tomáš
2603. 04. 2022 10:00SKST DěčínSK Štětí10:3 V: Knebl Milan
2603. 04. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad LabemTTC Litoměřice B10:3 V: Konya Miroslav
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol Roztoky u PrahySKST Liberec C2:10 V: Hrádek Antonín
2603. 04. 2022 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec D10:3 V: Grill Josef
2709. 04. 2022 09:00TTC Brandýs n.LTTC Bělá pod Bezdězem8:10 V: Nekola Tomáš
2709. 04. 2022 15:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Roztoky u Prahy10:1 V: Blažek Jan
2709. 04. 2022 15:00SKST Liberec CKST Apollo Ústí nad Labem6:10 V: Varcl Jan
2709. 04. 2022 15:00SKST Liberec DSKST Děčín5:10 V: Varcl Jan
2709. 04. 2022 14:00SK ŠtětíTJ Sokol Mnichovo Hradiště7:10 V: Novák Vladislav
2709. 04. 2022 15:00TTC Litoměřice BLokodepo Liberec9:9 V: Drbohlav Michal
2709. 04. 2022 14:00STC SlanýSF SKK El Niňo Praha D10:8 V: Kulich Vladimír
2810. 04. 2022 10:00TTC Elizza Praha DTTC Bělá pod Bezdězem10:5 V: Blažek Jan
2810. 04. 2022 09:00TTC Brandýs n.LTJ Sokol Roztoky u Prahy10:4 V: Nekola Tomáš
2810. 04. 2022 10:00SKST Liberec DKST Apollo Ústí nad Labem10:8 V: Varcl Jan
2810. 04. 2022 10:00SKST Liberec CSKST Děčín10:4 V: Varcl Jan
2810. 04. 2022 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Drbohlav Michal
2810. 04. 2022 10:00SK ŠtětíLokodepo Liberec10:5 V: Novák Vladislav
3.liga mužů sk.C
118. 09. 2021 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Koral Tišnov9:9 V: Tomancová Markéta
118. 09. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Fišera Jiří
118. 09. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Tesla Pardubice10:8 V: Slavík Zdeněk
118. 09. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Jiskra Holice A10:8 V: Švec Petr
118. 09. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotTTC MS Brno C10:5 V: Uher Antonín
118. 09. 2021 15:00TJ MikulčiceSK Slatina9:9 V: Hubáček Vojtěch
219. 09. 2021 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Borová-Korouhev5:10 V: Tomancová Markéta
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery ATTC Koral Tišnov10:5 V: Fišera Jiří
219. 09. 2021 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Jiskra Holice A10:6 V: Slavík Zdeněk
219. 09. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod DTJ Tesla Pardubice10:5 V: Vondrová Iva
219. 09. 2021 10:00TJ Sokol LanžhotSK Slatina10:3 V: Uher Antonín
219. 09. 2021 10:00TJ MikulčiceTTC MS Brno C10:5 V: Hubáček Vojtěch
302. 10. 2021 17:00TTC MS Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:4 V: Vaculík Ladislav
302. 10. 2021 14:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Lanžhot10:7 V: Švec Jaroslav
302. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Holice ATJ Mikulčice10:7 V: Černík Jaromír
302. 10. 2021 17:00DTJ Hradec Králové BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:1 V: Šlechta Roman
302. 10. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery AHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Fišera Jiří
302. 10. 2021 16:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Černoch Rostislav
403. 10. 2021 10:30SK SlatinaKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9 V: Rampula Miroslav
403. 10. 2021 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Mikulčice10:7 V: Švec Jaroslav
403. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Holice ATJ Sokol Lanžhot10:4 V: Černík Jaromír
403. 10. 2021 10:00DTJ Hradec Králové BHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Šlechta Roman
403. 10. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery ASKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:3 V: Fišera Jiří
523. 10. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Koral Tišnov10:6 V: Slavík Zdeněk
523. 10. 2021 14:00
Hrací místnost TJ Sokol Borová, Borová 90
HB Ostrov H. Brod DTJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Jirsa Pavel
523. 10. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotDTJ Hradec Králové B10:8 V: Uher Antonín
523. 10. 2021 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Stěžery A6:10 V: Valoušek Jindřich
523. 10. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Tesla Pardubice4:10 V: Tuhý Roman
523. 10. 2021 14:00SK SlatinaTTC MS Brno C6:10 V: Vaculík Ladislav
624. 10. 2021 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Borová-Korouhev5:10 V: Slavík Zdeněk
624. 10. 2021 15:00HB Ostrov H. Brod DTTC Koral Tišnov10:7 V: Švec Petr
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Stěžery A9:9 V: Uher Antonín
624. 10. 2021 10:00TJ MikulčiceDTJ Hradec Králové B10:3 V: Hubáček Vojtěch
624. 10. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Holice A10:6 V: Chalupník Jiří
730. 10. 2021 16:00TTC Koral TišnovTTC MS Brno C10:4 V: Dospíšil Jiří
730. 10. 2021 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevSK Slatina10:4 V: Jirsa Pavel
730. 10. 2021 17:00DTJ Hradec Králové BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3 V: Šlechta Roman
730. 10. 2021 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Lanžhot10:7 V: Slavík Zdeněk
730. 10. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Mikulčice10:1 V: Švec Petr
726. 10. 2021 18:30TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice A10:4 V: Švec Jaroslav
831. 10. 2021 10:00TTC Koral TišnovSK Slatina10:3 V: Dospíšil Jiří
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevTTC MS Brno C10:1 V: Jirsa Pavel
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:4 V: Tomancová Markéta
831. 10. 2021 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Mikulčice10:3 V: Slavík Zdeněk
831. 10. 2021 10:00HB Ostrov H. Brod DTJ Sokol Lanžhot9:9 V: Štrobl Marek
913. 11. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotTTC Koral Tišnov9:9 V: Uher Antonín
913. 11. 2021 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Borová-Korouhev5:10 V: Hubáček Vojtěch
913. 11. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:10 V: Tuhý Roman
913. 11. 2021 17:00TTC MS Brno CTJ Tesla Pardubice6:10 V: Baslík Jan
913. 11. 2021 14:00SK SlatinaTJ Jiskra Holice A4:10 V: Rampula Miroslav
913. 11. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery ADTJ Hradec Králové B10:6 V: Bouček Stanislav
1014. 11. 2021 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Uher Antonín
1014. 11. 2021 10:00TJ MikulčiceTTC Koral Tišnov10:5 V: Hubáček Vojtěch
1014. 11. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BHB Ostrov H. Brod D10:7 V: Pilař Josef
1014. 11. 2021 10:00TTC MS Brno CTJ Jiskra Holice A4:10 V: Halas Pavel
1014. 11. 2021 10:30SK SlatinaTJ Tesla Pardubice3:10 V: Rampula Miroslav
1127. 11. 2021 16:00TTC Koral TišnovTJ Tesla Pardubice2:10 V: Černoch Rostislav
1127. 11. 2021 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Jiskra Holice A10:3 V: Jirsa Pavel
1127. 11. 2021 15:00DTJ Hradec Králové BTTC MS Brno C10:2 V: Šlechta Roman
1127. 11. 2021 16:00TJ Sokol Stěžery ASK Slatina10:0 V: Černík Jaromír
1127. 11. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1 V: Uher Antonín
1127. 11. 2021 14:00HB Ostrov H. Brod DSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE9:9 V: Vondrová Iva
1228. 11. 2021 10:00TTC Koral TišnovTJ Jiskra Holice A8:10 V: Černoch Rostislav
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Tesla Pardubice7:10 V: Jirsa Pavel
1228. 11. 2021 10:00DTJ Hradec Králové BSK Slatina10:2 V: Šlechta Roman
1228. 11. 2021 10:00TJ Sokol Stěžery ATTC MS Brno C10:2 V: Černík Jaromír
1228. 11. 2021 10:00TJ MikulčiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1 V: Hubáček Vojtěch
1311. 12. 2021 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov9:9 V: Ondrovčák Ladislav
1311. 12. 2021 17:00TTC MS Brno CSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE5:10 V: Janda Roman
1311. 12. 2021 14:00SK SlatinaHB Ostrov H. Brod D2:10 V: Rampula Miroslav
1311. 12. 2021 14:00TJ Tesla PardubiceDTJ Hradec Králové B10:4 V: Švec Jaroslav
1311. 12. 2021 15:00TJ Jiskra Holice ATJ Sokol Stěžery A10:8 V:
1311. 12. 2021 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Mikulčice10:8 V: Uher Antonín
1412. 12. 2021 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Borová-Korouhev6:10 V: Ondrovčák Ladislav
1412. 12. 2021 10:00TTC MS Brno CHB Ostrov H. Brod D7:10 V: Janda Roman
1412. 12. 2021 10:30SK SlatinaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE1:10 V: Rampula Miroslav
1412. 12. 2021 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Stěžery A10:5 V: Švec Jaroslav
1412. 12. 2021 10:00TJ Jiskra Holice ADTJ Hradec Králové B10:4 V:
1515. 01. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC MS Brno C10:6 V: Ondrovčák Ladislav
1515. 01. 2022 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Tesla Pardubice7:10 V: Uher Antonín
1515. 01. 2022 15:00TJ MikulčiceTJ Jiskra Holice A5:10 V: Hubáček Vojtěch
1515. 01. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEDTJ Hradec Králové B10:5 V: Slavík Zdeněk
1515. 01. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Sokol Stěžery A10:8 V: Švec Petr
1515. 01. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTTC Koral Tišnov10:2 V: Jirsa Pavel
1616. 01. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina10:7 V: Ondrovčák Ladislav
1616. 01. 2022 10:00TJ MikulčiceTJ Tesla Pardubice2:10 V: Hubáček Vojtěch
1616. 01. 2022 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Holice A9:9 V: Uher Antonín
1616. 01. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DDTJ Hradec Králové B9:9 V: Švec Petr
1616. 01. 2022 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Stěžery A10:6 V: Slavík Zdeněk
1705. 03. 2022 16:00TTC Koral TišnovSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE8:10 V: Černoch Rostislav
1729. 01. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevHB Ostrov H. Brod D10:3 V: Jirsa Pavel
1729. 01. 2022 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Lanžhot10:8 V: Šlechta Roman
1705. 03. 2022 16:00TJ Sokol Stěžery ATJ Mikulčice10:5 V: Šlechta Roman
1729. 01. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:2 V: Zajíček Martin
1729. 01. 2022 17:00TTC MS Brno CSK Slatina10:6 V: Vaculík Ladislav
1806. 03. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:1 V: Jirsa Pavel
1830. 01. 2022 10:00TTC Koral TišnovHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Černoch Rostislav
1830. 01. 2022 10:00TJ Sokol Stěžery ATJ Sokol Lanžhot10:6 V: Fišera Jiří
1806. 03. 2022 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Mikulčice10:3 V: Šlechta Roman
1830. 01. 2022 10:00TJ Jiskra Holice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1 V: Foltýn Lukáš
1912. 02. 2022 17:00TTC MS Brno CTTC Koral Tišnov8:10 V: Baslík Jan
1912. 02. 2022 14:00SK SlatinaTJ Sokol Borová-Korouhev0:10 V: Pazdera Miroslav
1912. 02. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BDTJ Hradec Králové B5:10 V: Tuhý Roman
1912. 02. 2022 14:30TJ Sokol LanžhotSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE2:10 V: Uher Antonín
1912. 02. 2022 15:00TJ MikulčiceHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Hubáček Vojtěch
1912. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Holice ATJ Tesla Pardubice3:10 V:
2013. 02. 2022 10:30SK SlatinaTTC Koral Tišnov1:10 V: Pazdera Miroslav
2013. 02. 2022 10:00TTC MS Brno CTJ Sokol Borová-Korouhev1:10 V: Janda Roman
2013. 02. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Stěžery A9:9 V: Tuhý Roman
2013. 02. 2022 10:00TJ MikulčiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:7 V: Hubáček Vojtěch
2013. 02. 2022 10:00TJ Sokol LanžhotHB Ostrov H. Brod D10:7 V: Uher Antonín
2126. 02. 2022 16:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Lanžhot9:9 V: Černoch Rostislav
2126. 02. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Mikulčice10:3 V: Jirsa Pavel
2126. 02. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:0 V: Slavík Zdeněk
2126. 02. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceTTC MS Brno C10:1 V: Zajíček Martin
2126. 02. 2022 15:00TJ Jiskra Holice ASK Slatina10:1 V: Andrlík Tomáš
2126. 02. 2022 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol Stěžery A2:10 V: Šlechta Roman
2227. 02. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Sokol Lanžhot10:2 V: Jirsa Pavel
2227. 02. 2022 10:00TTC Koral TišnovTJ Mikulčice10:7 V: Černoch Rostislav
2227. 02. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3 V: Švec Petr
2227. 02. 2022 10:00TJ Jiskra Holice ATTC MS Brno C10:3 V: Andrlík Tomáš
2227. 02. 2022 10:00TJ Tesla PardubiceSK Slatina10:1 V: Zajíček Martin
2312. 03. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceTTC Koral Tišnov10:4 V: Švec Jaroslav
2312. 03. 2022 15:00TJ Jiskra Holice ATJ Sokol Borová-Korouhev5:10 V: Andrlík Tomáš
2312. 03. 2022 17:00TTC MS Brno CDTJ Hradec Králové B4:10 V: Janda Roman
2312. 03. 2022 14:00SK SlatinaTJ Sokol Stěžery A2:10 V: Rampula Miroslav
2312. 03. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Lanžhot1:10 V: Chalupník Jiří
2312. 03. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEHB Ostrov H. Brod D7:10 V: Slavík Zdeněk
2413. 03. 2022 10:00TJ Jiskra Holice ATTC Koral Tišnov10:7 V: Andrlík Tomáš
2413. 03. 2022 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Borová-Korouhev7:10 V: Zajíček Martin
2413. 03. 2022 10:30SK SlatinaDTJ Hradec Králové B1:10 V: Rampula Miroslav
2413. 03. 2022 10:00TTC MS Brno CTJ Sokol Stěžery A7:10 V: Vaculík Ladislav
2413. 03. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Mikulčice7:10 V: Tuhý Roman
2502. 04. 2022 16:00TTC Koral TišnovKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1 V: Černoch Rostislav
2502. 04. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC MS Brno C10:1 V: Slavík Zdeněk
2502. 04. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod DSK Slatina10:3 V: Štrobl Marek
2502. 04. 2022 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Tesla Pardubice5:10 V: Fišera Jiří
2502. 04. 2022 16:00TJ Sokol Stěžery ATJ Jiskra Holice A3:10 V: Černík Jaromír
2502. 04. 2022 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Lanžhot10:4 V: Hubáček Vojtěch
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1 V: Jirsa Pavel
2603. 04. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DTTC MS Brno C10:8 V: Štrobl Marek
2603. 04. 2022 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESK Slatina10:6 V: Slavík Zdeněk
2603. 04. 2022 10:00TJ Sokol Stěžery ATJ Tesla Pardubice6:10 V: Černík Jaromír
2603. 04. 2022 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Jiskra Holice A10:4 V: Šlechta Roman
2709. 04. 2022 16:00TTC Koral TišnovDTJ Hradec Králové B10:8 V: Černoch Rostislav
2709. 04. 2022 14:00TJ Sokol Borová-KorouhevTJ Sokol Stěžery A10:2 V: Jirsa Pavel
2709. 04. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:7 V: Jirout Jan
2709. 04. 2022 15:00TJ Jiskra Holice AHB Ostrov H. Brod D10:4 V: Černík Jaromír
2709. 04. 2022 15:00TTC MS Brno CTJ Sokol Lanžhot6:10 V: Vaculík Ladislav
2709. 04. 2022 14:00SK SlatinaTJ Mikulčice4:10 V: Rampula Miroslav
2810. 04. 2022 10:00TJ Sokol Borová-KorouhevDTJ Hradec Králové B10:4 V: Jirsa Pavel
2810. 04. 2022 10:00TTC Koral TišnovTJ Sokol Stěžery A7:10 V: Černoch Rostislav
2810. 04. 2022 10:00TJ Jiskra Holice ASKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:6 V: Černík Jaromír
2810. 04. 2022 10:00TJ Tesla PardubiceHB Ostrov H. Brod D10:5 V: Jirout Jan
2810. 04. 2022 10:30SK SlatinaTJ Sokol Lanžhot2:10 V: Rampula Miroslav
2810. 04. 2022 10:00TTC MS Brno CTJ Mikulčice9:9 V: Vaculík Ladislav
3.liga mužů sk.D
118. 09. 2021 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK Přerov B10:3 V:
118. 09. 2021 14:00KST VsetínTJ ODRY10:4 V: Černohorská Dana
118. 09. 2021 14:00KST Dolní NěmčíSK - SVINOV10:4 V: Uher Jaroslav
118. 09. 2021 14:00TJ Sokol ŠarovyTTC Bolatice10:3 V: