Výsledky
Divize
405. 10. 2021 18:00SK Slavia Praha BSlovan KST Bohnice B10:6
405. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A5:10
404. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle B10:3
404. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Stodůlky A10:8
404. 10. 2021 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha E0:10
406. 10. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice A4:10
408. 10. 2021 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha C10:4
512. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha C10:1
513. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Orion Praha A10:1
511. 10. 2021 19:15TTC Elizza Praha ETJ AVIA Čakovice B5:10
513. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Střížkov A10:3
512. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle BAC Sparta Praha D10:8
514. 10. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha F10:7
512. 10. 2021 18:00SK Slavia Praha BSF SKK El Niňo Praha F10:2
620. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha FSlovan KST Bohnice B10:7
618. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha FSK Slavia Praha B4:10
618. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A0:10
618. 10. 2021 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Michle B7:10
620. 10. 2021 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Stodůlky A10:5
622. 10. 2021 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha E 
621. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A5:10
702. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Lokomotiva Vršovice A 
701. 11. 2021 19:15TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha C 
703. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Orion Praha A 
702. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle BTJ AVIA Čakovice B 
704. 11. 2021 19:00TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A 
702. 11. 2021 18:00SK Slavia Praha BAC Sparta Praha D 
701. 11. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha FTTC Elizza Praha F 
1. třída A
511. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha GSK Start Praha A10:3
513. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle C10:6
511. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
514. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Stodůlky B10:3
513. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác A8:10
511. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Běchovice II A8:10
621. 10. 2021 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C10:6
620. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha G3:10
618. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D0:10
620. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle CAC Sparta Praha F10:3
618. 10. 2021 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B3:10
621. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha ASF SKK El Niňo Praha G1:10
703. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A 
701. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A 
704. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle C 
703. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C 
701. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Stodůlky B 
703. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác A 
1. třída B
328. 09. 2021 18:00SK Slavia Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B10:1
330. 09. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice C8:10
329. 09. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A10:5
328. 09. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Slavoj Praha A4:10
327. 09. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ ABC Braník A9:9
325. 10. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Sokol Petrovice A 
514. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha B4:10
513. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B4:10
512. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha ESlovan KST Bohnice C3:10
511. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Malešice A4:10
511. 10. 2021 19:15TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha A9:9
512. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ ABC Braník A5:10
620. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Petrovice A10:1
621. 10. 2021 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice A5:10
619. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ AVIA Čakovice C10:3
621. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E9:9
621. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha C10:7
619. 10. 2021 18:00
Koněvova 19,P3
SK Slavia Praha CTJ Sokol Žižkov A10:7
703. 11. 2021 19:00TJ Slavoj Praha CSK Slavia Praha C 
702. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha B 
701. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice CTJ Lokomotiva Vršovice B 
701. 11. 2021 19:15TTC Klánovice ASlovan KST Bohnice C 
702. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Malešice A 
702. 11. 2021 19:30TJ ABC Braník ATJ Slavoj Praha A 
2. třída A
308. 10. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice D10:2
304. 10. 2021 19:15TJ Sokol Michle DSlovan KST Bohnice F0:10wo
304. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Malešice B10:2
305. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha H10:4
304. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Orion Praha B7:10
306. 10. 2021 18:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Petrovice B10:3
414. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice B10:1
411. 10. 2021 19:10TJ Orion Praha BPSK Olymp Praha A8:10
411. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha HTJ AVIA Čakovice D10:4
414. 10. 2021 18:45TJ Malešice BAC Sparta Praha G10:2
413. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A8:10
414. 10. 2021 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle D10:5
518. 10. 2021 19:15TJ Sokol Michle DTJ Lokomotiva Vršovice D5:10
518. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác C10:6
519. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice F10:5
518. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Malešice B10:0
520. 10. 2021 18:00PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha H8:10
519. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Orion Praha B10:5
604. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Orion Praha B 
601. 11. 2021 19:00TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice B 
604. 11. 2021 18:45TJ Malešice BPSK Olymp Praha A 
603. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice FTJ AVIA Čakovice D 
605. 11. 2021 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha G 
601. 11. 2021 19:15TJ Sokol Michle DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2. třída B
225. 10. 2021 19:15
ZŠ,Slavětínská 200
TJ Střížkov BTTC Klánovice B 
227. 09. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice E10:2
229. 09. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BSF SKK El Niňo Praha H1:10
230. 09. 2021 19:15TJ Pankrác BTTC Rebel A1:10
229. 09. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Žižkov B9:9
201. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BSK Dolní Měcholupy A10:5
411. 10. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha D10:8
413. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice B4:10
414. 10. 2021 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E10:5
413. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CSF SKK El Niňo Praha H8:10
411. 10. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Rebel A10:7
411. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B10:2
521. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Střížkov B 
520. 10. 2021 18:00TTC Rebel ASK OAZA Praha B10:4
519. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha HSK Dolní Měcholupy A10:4
521. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Stodůlky C10:2
520. 10. 2021 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác B10:6
518. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Běchovice II B8:10
601. 11. 2021 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Běchovice II B 
604. 11. 2021 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha D 
603. 11. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Klánovice B 
601. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice E 
601. 11. 2021 00:00SK OAZA Praha BSF SKK El Niňo Praha H 
604. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov BTTC Rebel A 
3. třída A
304. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ AVIA Čakovice E10:8
304. 10. 2021 19:00VSK MFF UK Praha APSK Olymp Praha B10:3
306. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Rebel B7:10
308. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CSK Dolní Měcholupy B8:10
306. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GAC Sparta Praha I9:9
414. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice EAC Sparta Praha I9:9
414. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov CSlovan KST Bohnice G9:9
414. 10. 2021 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Petrovice C7:10
412. 10. 2021 19:30PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
411. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha AVSK MFF UK Praha A8:10
518. 10. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ AVIA Čakovice E7:10
520. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BKK Konstruktiva Praha A3:10
522. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice CPSK Olymp Praha B 
520. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy B10:7
521. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Žižkov C10:1
604. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Žižkov C 
604. 11. 2021 19:15SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha I 
604. 11. 2021 18:00TTC Rebel BSlovan KST Bohnice G 
601. 11. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice C 
601. 11. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
3. třída B
307. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha HTTC Praha A10:7
308. 10. 2021 19:00TJ Střížkov CSK Slivenec A9:9
304. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Michle E10:4
306. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DTJ ABC Braník B5:10
304. 10. 2021 19:00TTC Klánovice CSokol Nové Vysočany A10:6
414. 10. 2021 18:30TTC Praha ASokol Nové Vysočany A10:4
413. 10. 2021 19:15SK OAZA Praha CTTC Klánovice C7:10
413. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle ETJ Sokol Stodůlky D10:7
412. 10. 2021 19:30SK Slivenec ATTC Elizza Praha I10:6
414. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ Střížkov C10:7
522. 10. 2021 19:00TJ Střížkov CTTC Praha A 
518. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha IAC Sparta Praha H10:6
520. 10. 2021 19:15TJ Sokol Stodůlky DSK Slivenec A10:4
518. 10. 2021 19:00TTC Klánovice CTJ ABC Braník B9:9
520. 10. 2021 19:00Sokol Nové Vysočany ASK OAZA Praha C10:3
604. 11. 2021 18:30TTC Praha ASK OAZA Praha C 
603. 11. 2021 19:30TJ ABC Braník BSokol Nové Vysočany A 
603. 11. 2021 19:00TJ Sokol Michle ETTC Klánovice C 
604. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Stodůlky D 
605. 11. 2021 19:00TJ Střížkov CTTC Elizza Praha I 
4. třída A
305. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A4:10
304. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nusle Praha E7:10
307. 10. 2021 18:30TJ Sokol Kbely AAC Sparta Praha J10:2
306. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ ABC Braník C10:7
308. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky ETJ Sokol Michle F10:2
306. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATTC Rebel C10:2
413. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATTC Rebel C10:6
411. 10. 2021 19:00TJ Sokol Michle FTJ Sokol Praha - Břevnov A0:10
411. 10. 2021 19:00TJ ABC Braník CTJ Sokol Stodůlky E10:6
412. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha JSF SKK El Niňo Praha I8:10
413. 10. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Kbely A2:10
412. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DTJ Sokol Běchovice II C4:10
518. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A10:7
521. 10. 2021 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice D10:0
521. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Nusle Praha E10:5
522. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky EAC Sparta Praha J 
520. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov ATJ ABC Braník C10:5
522. 10. 2021 18:00TTC Rebel CTJ Sokol Michle F 
603. 11. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT ATJ Sokol Michle F 
601. 11. 2021 19:00TJ ABC Braník CTTC Rebel C 
602. 11. 2021 18:45AC Sparta Praha JTJ Sokol Praha - Břevnov A 
603. 11. 2021 18:00TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Stodůlky E 
602. 11. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice DSF SKK El Niňo Praha I 
601. 11. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Kbely A 
4. třída B
411. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Pankrác D10:2
415. 10. 2021 19:15TJ Střížkov DTJ Zelená Liška A10:3
413. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Elizza Praha J4:10
411. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Malešice C7:10
413. 10. 2021 19:00TTC Klánovice DSK Start Praha B2:10
412. 10. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Lokomotiva Vršovice E7:10
519. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ETJ AVIA Čakovice F7:10
521. 10. 2021 19:10SK Start Praha BTJ Sokol Suchdol - Sedlec A10:1
521. 10. 2021 18:45TJ Malešice CTTC Klánovice D5:10
522. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha JSlovan KST Bohnice H 
518. 10. 2021 18:45TJ Zelená Liška ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:0wo
522. 10. 2021 19:15TJ Pankrác DTJ Střížkov D 
601. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice FTJ Střížkov D 
603. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Pankrác D 
601. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Zelená Liška A 
603. 11. 2021 19:00TTC Klánovice DTTC Elizza Praha J 
602. 11. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec ATJ Malešice C 
602. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ESK Start Praha B 
5. třída A
201. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Zelená Liška B10:1
230. 09. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B5:10
228. 09. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BAC Sparta Praha K10:8
230. 09. 2021 19:30SK Slivenec BSK SANK Běchovice A10:8
228. 09. 2021 19:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Sokol Žižkov D10:3
225. 10. 2021 19:00SK Start Praha CSlovan KST Bohnice I 
315. 12. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Stodůlky F 
307. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Start Praha C10:2
308. 10. 2021 18:30
Na Kotlářce 1,P6
SK SANK Běchovice ASF SKK El Niňo Praha J3:10
304. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha KSK Slivenec B4:10
306. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BTJ Sokol Kbely B10:1
307. 10. 2021 19:00TJ Zelená Liška BKK Konstruktiva Praha B9:9
415. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FKK Konstruktiva Praha B10:4
412. 10. 2021 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška B10:3
411. 10. 2021 19:30SK Slivenec BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B4:10
413. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha JAC Sparta Praha K10:5
411. 10. 2021 19:00SK Start Praha CSK SANK Běchovice A10:5
415. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Žižkov D5:10
521. 10. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Stodůlky F10:3
522. 10. 2021 18:30SK SANK Běchovice ASlovan KST Bohnice I 
518. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha KSK Start Praha C10:2
520. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT BSF SKK El Niňo Praha J5:10
520. 10. 2021 19:00TJ Zelená Liška BSK Slivenec B5:10
521. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Kbely B7:10
605. 11. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky FTJ Sokol Kbely B 
601. 11. 2021 19:30SK Slivenec BKK Konstruktiva Praha B 
601. 11. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha JTJ Zelená Liška B 
601. 11. 2021 19:00SK Start Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B 
605. 11. 2021 19:15Slovan KST Bohnice IAC Sparta Praha K 
604. 11. 2021 19:15TJ Sokol Žižkov DSK SANK Běchovice A 
5. třída B
201. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Nusle Praha F2:10
226. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETTC Praha B 
226. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FKST Vršovice A 
227. 09. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Slavoj Praha D2:10
230. 09. 2021 18:45TJ Malešice DSK OAZA Praha D10:4
229. 09. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ASF SKK El Niňo Praha K10:2
307. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KTTC Elizza Praha K5:10
305. 10. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha - Podolí A9:9
306. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DTJ Malešice D10:5
308. 10. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0
307. 10. 2021 18:30TTC Praha BTJ Lokomotiva Vršovice F5:10
306. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Petrovice E10:1
415. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Petrovice E10:1
412. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nusle Praha F1:10
411. 10. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Praha B5:10
414. 10. 2021 18:45TJ Malešice DKST Vršovice A6:10
413. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATJ Slavoj Praha D6:10
412. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha KSK OAZA Praha D10:2
519. 10. 2021 19:30SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha K4:10
520. 10. 2021 19:00TJ Slavoj Praha DSF SKK El Niňo Praha K10:5
522. 10. 2021 18:45KST Vršovice ATJ Sokol Praha - Podolí A 
521. 10. 2021 18:30TTC Praha BTJ Malešice D10:7
520. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
519. 10. 2021 19:15TJ Sokol Petrovice ETJ Lokomotiva Vršovice F5:10
605. 11. 2021 18:30TTC Elizza Praha KTJ Lokomotiva Vršovice F 
601. 11. 2021 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Petrovice E 
604. 11. 2021 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Nusle Praha F 
603. 11. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí ATTC Praha B 
601. 11. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha KKST Vršovice A 
602. 11. 2021 19:30SK OAZA Praha DTJ Slavoj Praha D 
6. třída A
307. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTJ AVIA Čakovice G9:9
307. 10. 2021 18:30TTC Praha DTJ Zelená Liška C10:0wo
305. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha LSK SANK Běchovice B9:9
308. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GTJ Sokol Běchovice II D10:1
308. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:4
414. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Suchdol - Sedlec B10:8
411. 10. 2021 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Nusle Praha G1:10
415. 10. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Stodůlky G4:10
413. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha LAC Sparta Praha L10:3
414. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha D10:8
521. 10. 2021 18:30TTC Praha DTJ AVIA Čakovice G8:10
519. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha LTJ Zelená Liška C10:3
522. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky GSF SKK El Niňo Praha L 
522. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSK SANK Běchovice B 
519. 10. 2021 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BTJ Sokol Běchovice II D6:10
604. 11. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II D 
629. 10. 2021 18:30SK SANK Běchovice BTJ Sokol Suchdol - Sedlec B 
601. 11. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha LTJ Sokol Nusle Praha G 
601. 11. 2021 00:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Stodůlky G 
604. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha L 
6. třída B
306. 10. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C10:3
304. 10. 2021 19:30SK Slivenec CKST Vršovice B10:4
307. 10. 2021 19:00TJ ABC Braník DSokol Nové Vysočany B10:8
308. 10. 2021 18:00TTC Elizza Praha LTTC Praha C2:10
306. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSlovan KST Bohnice J10:2
413. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CSlovan KST Bohnice J10:8
414. 10. 2021 18:30TTC Praha CTJ Sokol Praha - Podolí B9:9
413. 10. 2021 18:30Sokol Nové Vysočany BTTC Elizza Praha L6:10
415. 10. 2021 18:45KST Vršovice BTJ ABC Braník D10:7
413. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov BSK Slivenec C10:5
518. 10. 2021 19:30SK Slivenec CVSK MFF UK Praha B7:10
521. 10. 2021 19:00TJ ABC Braník DTJ Sokol Praha - Břevnov B 
522. 10. 2021 18:00TTC Elizza Praha LKST Vršovice B 
520. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí BSokol Nové Vysočany B10:4
522. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Praha C 
603. 11. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT CTTC Praha C 
603. 11. 2021 18:30Sokol Nové Vysočany BSlovan KST Bohnice J 
605. 11. 2021 18:45KST Vršovice BTJ Sokol Praha - Podolí B 
603. 11. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Břevnov BTTC Elizza Praha L 
603. 11. 2021 19:00VSK MFF UK Praha BTJ ABC Braník D 
7. třída A
124. 09. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha HTTC Elizza Praha M3:10
104. 11. 2021 18:00TJ Slavoj Praha EAC Sparta Praha M 
123. 09. 2021 18:30TTC Praha FTTC Praha G10:3
120. 09. 2021 19:00TJ ABC Braník EVSK MFF UK Praha C4:10
230. 09. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha MTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D10:1
229. 09. 2021 18:30TTC Praha GTJ ABC Braník E3:10
211. 10. 2021 18:45AC Sparta Praha MTTC Praha F1:10
201. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha HTJ Slavoj Praha E6:10
415. 10. 2021 18:00TTC Elizza Praha MSF SKK El Niňo Praha M1:10
413. 10. 2021 18:30TTC Praha GTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D10:4
415. 10. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha HTJ ABC Braník E7:10
414. 10. 2021 18:00TJ Slavoj Praha ETTC Praha F10:5
521. 10. 2021 18:30TTC Praha FTTC Elizza Praha M10:2
518. 10. 2021 19:00TJ ABC Braník ETJ Slavoj Praha E7:10
520. 10. 2021 19:15TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT DAC Sparta Praha M9:9
518. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha MVSK MFF UK Praha C10:2
605. 11. 2021 18:00TTC Elizza Praha MVSK MFF UK Praha C 
603. 11. 2021 18:30TTC Praha GSF SKK El Niňo Praha M 
605. 11. 2021 18:30TJ Sokol Nusle Praha HTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT D 
604. 11. 2021 18:30TTC Praha FTJ ABC Braník E 
7. třída B
307. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Hamr A0:10
308. 10. 2021 18:45KST Vršovice CSK Start Praha D10:2
306. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha NTTC Praha E1:10
308. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HSlovan KST Bohnice K6:10
411. 10. 2021 19:00SK Hamr ASlovan KST Bohnice K10:0
414. 10. 2021 18:30TTC Praha ETJ Lokomotiva Vršovice H10:4
413. 10. 2021 19:00SK Start Praha DSF SKK El Niňo Praha N0:10
414. 10. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Sokol Praha - Podolí C1:10
518. 10. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CSK Hamr A10:3
525. 10. 2021 19:00KST OBO Praha AKK Konstruktiva Praha C 
522. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HSK Start Praha D 
522. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice KTTC Praha E 
601. 11. 2021 19:00SK Hamr ATTC Praha E 
603. 11. 2021 19:00SK Start Praha DSlovan KST Bohnice K 
604. 11. 2021 18:30KK Konstruktiva Praha CKST Vršovice C 
601. 11. 2021 19:00TJ Sokol Praha - Podolí CKST OBO Praha A 
Divize
124. 09. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Stodůlky B7:3
123. 09. 2021 18:00TJ Slavoj Praha CTJ ABC Braník B7:3
123. 09. 2021 18:00TTC Rebel AVSK MFF UK Praha A7:3
125. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha C
odloženo
415. 10. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky BVSK MFF UK Praha A7:3
414. 10. 2021 19:00TJ ABC Braník BTTC Elizza Praha C4:6
415. 10. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice B5:5
414. 10. 2021 18:00TJ Slavoj Praha CTTC Rebel A8:2
518. 10. 2021 18:15TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky B8:2
518. 10. 2021 18:30TJ AVIA Čakovice BTJ Slavoj Praha C2:8
520. 10. 2021 19:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Nusle Praha A8:2
520. 10. 2021 19:00VSK MFF UK Praha ATJ ABC Braník B5:5
605. 11. 2021 19:00TJ Sokol Stodůlky BTJ ABC Braník B 
605. 11. 2021 18:45TJ Sokol Nusle Praha AVSK MFF UK Praha A 
604. 11. 2021 18:00TJ Slavoj Praha CTTC Elizza Praha C 
601. 11. 2021 00:00TTC Rebel ATJ AVIA Čakovice B 
1. třída
308. 10. 2021 18:00TJ ABC Braník CSF SKK El Niňo Praha C4:6
305. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Zelená Liška A3:7
307. 10. 2021 18:00TJ AVIA Čakovice CTJ Košíře2:8
306. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice A7:3
414. 10. 2021 19:15SF SKK El Niňo Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A5:5
414. 10. 2021 19:00TJ KošířeSlovan KST Bohnice C9:1
412. 10. 2021 19:00TJ Zelená Liška ATJ AVIA Čakovice C2:8
415. 10. 2021 18:00TJ ABC Braník CTJ Lokomotiva Vršovice B3:7
519. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK El Niňo Praha C2:8
521. 10. 2021 18:00TJ AVIA Čakovice CTJ ABC Braník C4:6
520. 10. 2021 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Zelená Liška A8:2
521. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Košíře5:5
601. 11. 2021 00:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Košíře 
601. 11. 2021 00:00TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice A 
605. 11. 2021 18:00TJ ABC Braník CSlovan KST Bohnice C 
602. 11. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice C 
2. třída
308. 10. 2021 18:00TTC Elizza Praha DSF SKK El Niňo Praha D9:1
306. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CFC Přední Kopanina4:6
306. 10. 2021 18:30TTC Praha ATJ Slavoj Praha D4:6
411. 10. 2021 18:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Slavoj Praha D5:5
411. 10. 2021 19:00FC Přední KopaninaTTC Praha A3:7
427. 10. 2021 18:30TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C 
520. 10. 2021 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK El Niňo Praha D4:6
520. 10. 2021 18:30TTC Praha ATTC Elizza Praha D4:6
521. 10. 2021 18:00TJ Slavoj Praha DFC Přední Kopanina7:3
1. třída
110. 10. 2021 09:00SK DDM Kotlářka Praha BSK DDM Kotlářka Praha A0:3
110. 10. 2021 09:00TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha2:3
210. 10. 2021 10:00SK DDM Kotlářka Praha ATJ Slavoj Praha3:0
210. 10. 2021 10:00AC Sparta PrahaSK DDM Kotlářka Praha B3:1
310. 10. 2021 11:00TJ Slavoj PrahaAC Sparta Praha1:3
310. 10. 2021 11:00TTC Elizza PrahaSK DDM Kotlářka Praha A0:3
410. 10. 2021 12:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha3:0
410. 10. 2021 12:00SK DDM Kotlářka Praha BTJ Slavoj Praha1:3
510. 10. 2021 13:00TTC Elizza PrahaSK DDM Kotlářka Praha B3:1
510. 10. 2021 13:00SK DDM Kotlářka Praha AAC Sparta Praha3:2
1. třída
110. 10. 2021 09:00Slovan KST BohniceTJ Slavoj Praha0:3
110. 10. 2021 09:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha0:3
210. 10. 2021 10:00TJ Slavoj PrahaSK DDM Kotlářka Praha3:0
210. 10. 2021 10:00AC Sparta PrahaSlovan KST Bohnice3:0
310. 10. 2021 11:00SK DDM Kotlářka PrahaAC Sparta Praha0:3
310. 10. 2021 11:00TTC Elizza PrahaTJ Slavoj Praha0:3
410. 10. 2021 12:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha3:0
410. 10. 2021 12:00Slovan KST BohniceSK DDM Kotlářka Praha0:3
510. 10. 2021 13:00TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice3:0
510. 10. 2021 13:00TJ Slavoj PrahaAC Sparta Praha3:1
1. třída
109. 10. 2021 09:00TJ Slavoj PrahaAC Sparta Praha3:1
109. 10. 2021 09:00TTC Elizza Praha BTTC Elizza Praha A0:3
109. 10. 2021 09:00SK DDM Kotlářka PrahaSlovan KST Bohnice3:1
209. 10. 2021 10:00AC Sparta PrahaSlovan KST Bohnice1:3
209. 10. 2021 10:00TTC Elizza Praha ASK DDM Kotlářka Praha3:1
209. 10. 2021 10:00TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha B3:1
309. 10. 2021 11:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha3:2
309. 10. 2021 11:00SK DDM Kotlářka PrahaTJ Slavoj Praha1:3
309. 10. 2021 11:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha A0:3
409. 10. 2021 12:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha A0:3
409. 10. 2021 12:00TJ Slavoj PrahaSlovan KST Bohnice3:1
409. 10. 2021 12:00TTC Elizza Praha BSK DDM Kotlářka Praha3:1
509. 10. 2021 13:00SK DDM Kotlářka PrahaAC Sparta Praha3:2
509. 10. 2021 13:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha B0:3
509. 10. 2021 13:00TTC Elizza Praha ATJ Slavoj Praha3:0

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy