Výsledky
1. třída U15B
622. 05. 2022 09:00SK DDM Kotlářka Praha ASK DDM Kotlářka Praha B3:0
622. 05. 2022 09:00TTC Elizza PrahaTJ Slavoj Praha3:1
722. 05. 2022 10:00TJ Slavoj PrahaSK DDM Kotlářka Praha A0:3
722. 05. 2022 10:00SK DDM Kotlářka Praha BAC Sparta Praha1:3
822. 05. 2022 11:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Praha3:1
822. 05. 2022 11:00SK DDM Kotlářka Praha ATTC Elizza Praha3:0
922. 05. 2022 12:00TTC Elizza PrahaAC Sparta Praha3:1
922. 05. 2022 12:00TJ Slavoj PrahaSK DDM Kotlářka Praha B3:1
1022. 05. 2022 13:00SK DDM Kotlářka Praha BTTC Elizza Praha1:3
1022. 05. 2022 13:00AC Sparta PrahaSK DDM Kotlářka Praha A0:3
1. třída U15G
622. 05. 2022 09:00TJ Slavoj PrahaSlovan KST Bohnice3:1
622. 05. 2022 09:00TTC Elizza PrahaAC Sparta Praha0:3
722. 05. 2022 10:00TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha3:0
722. 05. 2022 10:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha0:3
822. 05. 2022 11:00Slovan KST BohniceTTC Elizza Praha2:3
822. 05. 2022 11:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Praha3:2
922. 05. 2022 12:00TTC Elizza PrahaSK DDM Kotlářka Praha3:0wo
922. 05. 2022 12:00SK DDM Kotlářka PrahaTJ Slavoj Praha0:3wo
1022. 05. 2022 12:00AC Sparta PrahaSK DDM Kotlářka Praha3:0wo
1022. 05. 2022 12:00SK DDM Kotlářka PrahaSlovan KST Bohnice0:3wo
1. třída U13
621. 05. 2022 09:00AC Sparta PrahaTJ Slavoj Praha0:3wo
621. 05. 2022 09:00TTC Elizza Praha ATTC Elizza Praha B3:1
621. 05. 2022 09:00Slovan KST BohniceSK DDM Kotlářka Praha2:3
721. 05. 2022 10:00Slovan KST BohniceAC Sparta Praha3:0wo
721. 05. 2022 10:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha A0:3
721. 05. 2022 10:00TTC Elizza Praha BTJ Slavoj Praha1:3
821. 05. 2022 11:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B0:3wo
821. 05. 2022 11:00TJ Slavoj PrahaSK DDM Kotlářka Praha3:1
821. 05. 2022 11:00TTC Elizza Praha ASlovan KST Bohnice3:0
921. 05. 2022 12:00TTC Elizza Praha AAC Sparta Praha3:0wo
921. 05. 2022 12:00Slovan KST BohniceTJ Slavoj Praha1:3
921. 05. 2022 12:00SK DDM Kotlářka PrahaTTC Elizza Praha B1:3
1021. 05. 2022 13:00AC Sparta PrahaSK DDM Kotlářka Praha0:3wo
1021. 05. 2022 13:00TTC Elizza Praha BSlovan KST Bohnice3:0
1021. 05. 2022 13:00TJ Slavoj PrahaTTC Elizza Praha A0:3
Kvalifikace o 1. třídu
1/112. 05. 2022 18:45TJ Malešice ASK OAZA Praha A10:8
1/226. 05. 2022 19:15SK OAZA Praha ATJ Malešice A 
Kvalifikace o 3. třídu
1/219. 05. 2022 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Malešice C11:7
Kvalifikace o 4. třídu
1/120. 05. 2022 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Žižkov D7:11
1/226. 05. 2022 19:30TJ Sokol Žižkov DTTC Elizza Praha K 
Kvalifikace o 5. třídu
1/113. 05. 2022 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Praha D16:2
1/219. 05. 2022 18:30TTC Praha DSlovan KST Bohnice J4:14
Kvalifikace o 6. třídu
1/118. 05. 2022 18:30Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Suchdol - Sedlec B11:7
1/226. 05. 2022 18:30TJ Sokol Suchdol - Sedlec BSokol Nové Vysočany B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy