Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
827. 11. 2021 17:00TTC Brandýs n.L BTTC Slovan Kladno4:10
827. 11. 2021 17:00Spartak Čelákovice ATTC Kladno A10:2
827. 11. 2021 17:00Sokol Hudlice ANeratovice A10:3
827. 11. 2021 17:00Sokol Lány ASokol Čáslav A10:4
827. 11. 2021 17:00KST Rakovník ASadská B6:10
827. 11. 2021 17:00TTC Říčany ASTC Slaný B10:0
928. 11. 2021 13:00TTC Brandýs n.L BTTC Kladno A10:3
928. 11. 2021 10:00Spartak Čelákovice ATTC Slovan Kladno1:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Hudlice ASokol Čáslav A8:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Lány ANeratovice A10:0wo
928. 11. 2021 10:00KST Rakovník ASTC Slaný B10:1
928. 11. 2021 10:00TTC Říčany ASadská B8:10
1011. 12. 2021 17:00Sadská BTTC Brandýs n.L B 
1011. 12. 2021 17:00STC Slaný BSpartak Čelákovice A 
1011. 12. 2021 17:00Neratovice AKST Rakovník A 
1011. 12. 2021 17:00Sokol Čáslav ATTC Říčany A 
1011. 12. 2021 17:00TTC Slovan KladnoSokol Hudlice A 
1011. 12. 2021 17:00TTC Kladno ASokol Lány A 
1112. 12. 2021 13:00Sadská BSpartak Čelákovice A 
1112. 12. 2021 13:00STC Slaný BTTC Brandýs n.L B 
1112. 12. 2021 10:00Neratovice ATTC Říčany A 
1112. 12. 2021 10:00Sokol Čáslav AKST Rakovník A 
1112. 12. 2021 10:00TTC Slovan KladnoSokol Lány A 
1112. 12. 2021 10:00TTC Kladno ASokol Hudlice A 
Divize
328. 11. 2021 14:00SKST Vlašim CSokol Všetaty4:6
328. 11. 2021 14:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BSKC Zruč nad Sázavou GIRLS5:5
Krajská soutěž 1.třídy A
1127. 11. 2021 15:30SK Březnice AKK Rakovník2:10
1127. 11. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASokol Hředle10:6
1127. 11. 2021 17:00Sokol Mníšek pod Brdy ATatran Sedlčany B8:10
1127. 11. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASokol Příbram A9:9
1127. 11. 2021 17:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Králův Dvůr A3:10
1228. 11. 2021 10:00SK Březnice ATTC Kladno B2:10
1228. 11. 2021 10:00Lokomotiva Zdice ATatran Sedlčany B10:3
1228. 11. 2021 10:00Sokol Mníšek pod Brdy ASokol Hředle8:10
1228. 11. 2021 10:00SLAVOJ Obecnice ASokol Králův Dvůr A3:10
1228. 11. 2021 10:00Spartak Rožmitál pod Třemšínem ASokol Příbram A9:9
1311. 12. 2021 17:00Sokol Příbram AKST Rakovník B 
1308. 12. 2021 18:00Sokol Králův Dvůr ASokol Nižbor 
1311. 12. 2021 17:00Sokol HředleSLAVOJ Obecnice A 
1311. 12. 2021 18:00Tatran Sedlčany BSpartak Rožmitál pod Třemšínem A 
1311. 12. 2021 17:00TTC Kladno BLokomotiva Zdice A 
1311. 12. 2021 17:00KK RakovníkSokol Mníšek pod Brdy A 
1412. 12. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Nižbor 
1412. 12. 2021 10:00Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B 
1411. 12. 2021 13:30Sokol HředleSpartak Rožmitál pod Třemšínem A 
1412. 12. 2021 10:00Tatran Sedlčany BSLAVOJ Obecnice A 
1412. 12. 2021 10:00TTC Kladno BSokol Mníšek pod Brdy A 
1412. 12. 2021 10:00KK RakovníkLokomotiva Zdice A 
1518. 12. 2021 17:00Lokomotiva Zdice ASokol Mníšek pod Brdy A 
1518. 12. 2021 17:00SLAVOJ Obecnice ASpartak Rožmitál pod Třemšínem A 
1527. 11. 2021 12:30KST Rakovník BSokol Nižbor10:4
1519. 12. 2021 10:00Sokol Příbram ASokol Králův Dvůr A 
1518. 12. 2021 17:00Sokol HředleTatran Sedlčany B 
1518. 12. 2021 17:00TTC Kladno BKK Rakovník 
Krajská soutěž 1.třídy B
1127. 11. 2021 17:30TTC Bělá pod Bezdězem BNeratovice B6:10
1127. 11. 2021 17:00Sokol KrchlebyAero Odolena Voda10:7
1127. 11. 2021 10:00Sokol Rudná ASokol Libice nad Cidlinou10:4
1127. 11. 2021 17:00Sokol Libčice nad Vltavou AST EUROMASTER Kolín4:10
1127. 11. 2021 17:00ST Benešov ATTC Brandýs n.L C10:6
1228. 11. 2021 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BAero Odolena Voda2:10
1228. 11. 2021 10:00Sokol KrchlebyNeratovice B10:5
1228. 11. 2021 10:00Sokol Rudná AST EUROMASTER Kolín10:7
1228. 11. 2021 10:00Sokol Libčice nad Vltavou ASokol Libice nad Cidlinou10:5
1228. 11. 2021 10:00Sokol Velké Popovice ATTC Brandýs n.L C7:10
1311. 12. 2021 17:00Sokol Libice nad CidlinouSokol Velké Popovice A 
1311. 12. 2021 17:00ST EUROMASTER KolínST Benešov A 
1311. 12. 2021 13:30Neratovice BSokol Rudná A 
1311. 12. 2021 17:00Aero Odolena VodaSokol Libčice nad Vltavou A 
1311. 12. 2021 17:00AŠ Mladá Boleslav ATTC Bělá pod Bezdězem B 
1311. 12. 2021 17:00Sokol Kosmonosy ASokol Krchleby 
1412. 12. 2021 10:00Sokol Libice nad CidlinouST Benešov A 
1412. 12. 2021 10:00ST EUROMASTER KolínSokol Velké Popovice A 
1412. 12. 2021 13:00Neratovice BSokol Libčice nad Vltavou A 
1412. 12. 2021 10:00Aero Odolena VodaSokol Rudná A 
1412. 12. 2021 10:00AŠ Mladá Boleslav ASokol Krchleby 
1412. 12. 2021 10:00Sokol Kosmonosy ATTC Bělá pod Bezdězem B 
Krajská soutěž 2.třídy A
827. 11. 2021 13:30Sokol Mníšek pod Brdy BViktoria Vestec A10:8
827. 11. 2021 13:30SLAVOJ Obecnice BSokol Hořovice B2:10
827. 11. 2021 17:00TTC Příbram ATatran Sedlčany C10:8
827. 11. 2021 17:00Slovan Lochovice BSokol Příbram B9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol ŽebrákSokol Voznice10:6
928. 11. 2021 10:00SK Březnice BViktoria Vestec A10:4
928. 11. 2021 13:00SLAVOJ Obecnice BTatran Sedlčany C10:4
928. 11. 2021 10:00TTC Příbram ASokol Hořovice B4:10
928. 11. 2021 10:00Slovan Lochovice BSokol Voznice10:4
928. 11. 2021 10:00Sokol ŽebrákSokol Příbram B6:10
1011. 12. 2021 13:30Sokol Příbram BSK Březnice B 
1011. 12. 2021 17:00Sokol VozniceSokol Mníšek pod Brdy B 
1011. 12. 2021 17:00Sokol Hořovice BSlovan Lochovice B 
1011. 12. 2021 13:30Tatran Sedlčany CSokol Žebrák 
1011. 12. 2021 17:00Viktoria Vestec ATTC Příbram A 
1112. 12. 2021 13:00Sokol Příbram BSokol Mníšek pod Brdy B 
1112. 12. 2021 10:00Sokol VozniceSK Březnice B 
1112. 12. 2021 13:00Sokol Hořovice BSokol Žebrák 
1112. 12. 2021 13:00Tatran Sedlčany CSlovan Lochovice B 
1112. 12. 2021 10:00Viktoria Vestec ASLAVOJ Obecnice B 
Krajská soutěž 2.třídy B
807. 11. 2021 17:00ÚholičkySokol Rakovník10:4
827. 11. 2021 13:30Sokol Hudlice BSokol Lány B10:5
827. 11. 2021 17:00Sokol Stochov-Honice ALokomotiva Zdice B10:5
827. 11. 2021 17:00TTC Kladno CSokol Unhošť9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol Dříň ASokol Králův Dvůr B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol BuštěhradSokol Rakovník10:8
928. 11. 2021 13:00Sokol Hudlice BLokomotiva Zdice B10:4
928. 11. 2021 10:00Sokol Stochov-Honice ASokol Lány B10:0
928. 11. 2021 10:00TTC Kladno CSokol Králův Dvůr B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol Dříň ASokol Unhošť10:3
1008. 12. 2021 19:00Sokol UnhošťSokol Buštěhrad 
1011. 12. 2021 13:30Sokol Králův Dvůr BÚholičky 
1011. 12. 2021 17:00Sokol Lány BTTC Kladno C 
1011. 12. 2021 17:00Lokomotiva Zdice BSokol Dříň A 
1011. 12. 2021 13:30Sokol RakovníkSokol Stochov-Honice A 
1112. 12. 2021 10:00Sokol UnhošťÚholičky 
1112. 12. 2021 13:00Sokol Králův Dvůr BSokol Buštěhrad 
1112. 12. 2021 10:00Sokol Lány BSokol Dříň A 
1112. 12. 2021 10:00Lokomotiva Zdice BTTC Kladno C 
1112. 12. 2021 13:00Sokol RakovníkSokol Hudlice B 
Krajská soutěž 2.třídy C
827. 11. 2021 17:00Sokol Dolní BeřkoviceAŠ Mladá Boleslav B10:1
827. 11. 2021 17:00Sokol Všetaty ASokol Otradovice10:4
827. 11. 2021 17:00Sokol PřezleticeNeratovice C9:9
827. 11. 2021 17:00Dynamo Nelahozeves ASokol Malín B10:1
827. 11. 2021 17:00Sokol Mnichovo Hradiště BSadská C7:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Dolní BeřkoviceSokol Otradovice10:5
928. 11. 2021 10:00Sokol Všetaty AAŠ Mladá Boleslav B9:9
928. 11. 2021 10:00Sokol PřezleticeSokol Malín B10:0
928. 11. 2021 10:00Dynamo Nelahozeves ANeratovice C6:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Mnichovo Hradiště BLokomotiva Nymburk A10:4
1011. 12. 2021 17:00Sadská CSokol Dolní Beřkovice 
1011. 12. 2021 17:00Lokomotiva Nymburk ASokol Všetaty A 
1011. 12. 2021 10:00Neratovice CSokol Mnichovo Hradiště B 
1011. 12. 2021 13:30AŠ Mladá Boleslav BSokol Přezletice 
1011. 12. 2021 17:00Sokol OtradoviceDynamo Nelahozeves A 
1112. 12. 2021 13:00Sadská CSokol Všetaty A 
1112. 12. 2021 10:00Lokomotiva Nymburk ASokol Dolní Beřkovice 
1112. 12. 2021 10:00Sokol Malín BSokol Mnichovo Hradiště B 
1112. 12. 2021 13:00AŠ Mladá Boleslav BDynamo Nelahozeves A 
1112. 12. 2021 11:00Sokol OtradoviceSokol Přezletice 
Krajská soutěž 2.třídy D
827. 11. 2021 17:00SK Nová Ves I. ASokol Velké Popovice B5:10
827. 11. 2021 14:30TTC ŽehuňST Benešov B9:9
827. 11. 2021 17:00Sokol Čáslav BSokol Velký Osek1:10
827. 11. 2021 17:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Malín A7:10
827. 11. 2021 13:30TTC Říčany BSokol Kostelec nad Černými lesy10:1
919. 11. 2021 18:00SK Nová Ves I. AST Benešov B0:10
928. 11. 2021 10:00TTC ŽehuňSokol Velké Popovice B10:3
928. 11. 2021 10:00Sokol Čáslav BSokol Malín A0:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Uhlířské Janovice ASokol Velký Osek3:10
928. 11. 2021 10:00Sokol Močovice ASokol Kostelec nad Černými lesy10:2
1011. 12. 2021 17:00Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň 
1011. 12. 2021 17:00Sokol Velký OsekSokol Močovice A 
1011. 12. 2021 17:00Sokol Malín ATTC Říčany B 
1011. 12. 2021 17:00Sokol Velké Popovice BSokol Čáslav B 
1011. 12. 2021 13:30ST Benešov BSokol Uhlířské Janovice A 
1112. 12. 2021 10:00Sokol Kostelec nad Černými lesySK Nová Ves I. A 
1112. 12. 2021 10:00Sokol Velký OsekTTC Říčany B 
1112. 12. 2021 10:00Sokol Malín ASokol Močovice A 
1112. 12. 2021 10:00Sokol Velké Popovice BSokol Uhlířské Janovice A 
1112. 12. 2021 10:00ST Benešov BSokol Čáslav B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy