Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
523. 10. 2021 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATJ TŽ Třinec A2:10
521. 10. 2021 17:45TJ Slavoj Český TěšínTTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
523. 10. 2021 17:00TTC Frýdlant BTJ Ostrava KST E8:10
523. 10. 2021 17:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D10:2
523. 10. 2021 17:00TTC Siko Orlová BSK - SVINOV B10:1
523. 10. 2021 17:00SK Slavia OrlováASK Tatra Kopřivnice10:4
521. 10. 2021 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Kateřinky10:7
624. 10. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATTC MG Odra GAS Vratimov B10:0
624. 10. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec A7:10
624. 10. 2021 14:00TTC Frýdlant BSKST Baník Havířov D6:10
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST E3:10
622. 10. 2021 17:30TTC Siko Orlová BASK Tatra Kopřivnice10:0
624. 10. 2021 10:00SK Slavia OrlováSK - SVINOV B10:5
730. 10. 2021 17:30SK - SVINOV BKST Slezan Opava B 
730. 10. 2021 17:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol Kateřinky 
730. 10. 2021 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová B 
730. 10. 2021 10:00SKST Baník Havířov DSK Slavia Orlová 
730. 10. 2021 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATTC Frýdlant B 
730. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Český TěšínTJ Sokol Brušperk 
730. 10. 2021 15:00TJ TŽ Třinec ATTC MG Odra GAS Vratimov B 
831. 10. 2021 14:00SK - SVINOV BTJ Sokol Kateřinky 
831. 10. 2021 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava B 
831. 10. 2021 14:00TJ Ostrava KST ESK Slavia Orlová 
831. 10. 2021 14:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová B 
831. 10. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm ATJ Sokol Brušperk 
831. 10. 2021 10:00TJ Slavoj Český TěšínTTC Frýdlant B 
Krajská soutěž I. třídy
523. 10. 2021 17:00TJ Sokol RopiceTJ TŽ Třinec B9:9
523. 10. 2021 17:00TJ TTC VendryněKST Darkovice9:9
523. 10. 2021 14:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Ostrava-Poruba B10:8
523. 10. 2021 14:00TJ ODRY BSK - SVINOV C10:6
523. 10. 2021 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Nová Bělá2:10
523. 10. 2021 14:00SK Stolní tenis PstružíST Kozlovice10:6
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol RopiceKST Darkovice7:10
624. 10. 2021 10:00TJ TTC VendryněTJ TŽ Třinec B10:8
624. 10. 2021 13:30TJ Sokol Brušperk BTTC Ostrava-Poruba B4:10
624. 10. 2021 10:00TJ ODRY BTJ Sokol Nová Bělá9:9
624. 10. 2021 10:00TJ Sokol PříborSK - SVINOV C2:10
730. 10. 2021 10:00SK - SVINOV CSK Stolní tenis Pstruží 
730. 10. 2021 17:00TJ Sokol Nová BěláST Kozlovice 
730. 10. 2021 10:00TTC Ostrava-Poruba BTJ Sokol Příbor 
730. 10. 2021 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Brušperk B 
730. 10. 2021 17:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Hrabůvka 
730. 10. 2021 18:00TJ TŽ Třinec BKST Darkovice 
831. 10. 2021 14:00SK - SVINOV CST Kozlovice 
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol Nová BěláSK Stolní tenis Pstruží 
831. 10. 2021 14:00TTC Ostrava-Poruba BTJ ODRY B 
831. 10. 2021 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Hrabůvka 
831. 10. 2021 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Brušperk B 
Krajská soutěž II. třídy sk. A
317. 10. 2021 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC Frýdlant C6:10
323. 10. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BTJ Sokol Brušperk C2:10
323. 10. 2021 17:00SSK Komorní LhotkaKST NOVÝ JIČÍN C10:1
323. 10. 2021 18:00
Plavecká 5, Ostrava – Hrabůvka
SK - SVINOV DOrel Paskov6:10
323. 10. 2021 17:00TJ Spartak BílovecTTC Frýdek-Místek10:0
424. 10. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Sokol Brušperk C4:10
421. 10. 2021 18:00TJ Sokol Ropice BTTC Frýdlant C5:10
424. 10. 2021 10:00SK Návsí - MilíkovKST NOVÝ JIČÍN C10:3
424. 10. 2021 14:00
Plavecká 5, Ostrava – Hrabůvka
SK - SVINOV DTTC Frýdek-Místek10:8
424. 10. 2021 10:00TJ Spartak BílovecOrel Paskov10:3
529. 10. 2021 18:15TTC Frýdlant COrel Paskov 
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Brušperk CTTC Frýdek-Místek 
530. 10. 2021 17:00KST NOVÝ JIČÍN CSK - SVINOV D 
530. 10. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSSK Komorní Lhotka 
530. 10. 2021 14:00TJ Sokol Ropice BSK Návsí - Milíkov 
631. 10. 2021 14:00TTC Frýdlant CTTC Frýdek-Místek 
631. 10. 2021 10:00TJ Sokol Brušperk COrel Paskov 
629. 10. 2021 18:30KST NOVÝ JIČÍN CTJ Spartak Bílovec 
631. 10. 2021 14:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK Návsí - Milíkov 
631. 10. 2021 13:00TJ Sokol Ropice BSSK Komorní Lhotka 
Krajská soutěž II. třídy sk. B
323. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:2
323. 10. 2021 17:00TTC HaťTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:5
323. 10. 2021 17:00TJ Sokol DěhylovSKST Baník Havířov E10:4
323. 10. 2021 17:00TTC Bolatice BTTC Siko Orlová C7:10
424. 10. 2021 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Radvanice-Bartovice7:10
424. 10. 2021 10:00TTC HaťTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:1
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol DěhylovTTC Siko Orlová C6:10
424. 10. 2021 10:00TTC Bolatice BSKST Baník Havířov E10:7
530. 10. 2021 10:00SKST Baník Havířov ETJ Ostrava KST F 
529. 10. 2021 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Záblatí 
530. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Český Těšín BTJ Sokol Děhylov 
530. 10. 2021 17:00TTC HaťTTC Bolatice B 
631. 10. 2021 14:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Záblatí 
631. 10. 2021 10:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST F 
631. 10. 2021 13:00TJ Slavoj Český Těšín BTTC Bolatice B 
631. 10. 2021 10:00TTC HaťTJ Sokol Děhylov 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy