Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
913. 11. 2021 10:00KST Jeseník ASK Přerov C9:9
913. 11. 2021 10:00TTC Šumperk ATJ Sokol Čechovice4:10
911. 11. 2021 18:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Ondratice3:10
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol BukTTC Šumperk B10:6
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol JezerniceKST Jeseník B10:0
912. 11. 2021 19:00T.J. Sokol Olomouc NeředínT.J. Sokol Šternberk10:1
1013. 11. 2021 15:00KST Jeseník ATJ Sokol Čechovice8:10
1013. 11. 2021 15:00TTC Šumperk ASK Přerov C8:10
1013. 11. 2021 18:00TTC MohelniceTJ Sokol Ondratice10:6
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol BukKST Jeseník B10:3
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol JezerniceTTC Šumperk B10:3
1127. 11. 2021 10:00SK Přerov CTTC Šumperk B 
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol ČechoviceKST Jeseník B 
1127. 11. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Olomouc Neředín 
1127. 11. 2021 10:00KST Jeseník ATJ Sokol Štíty 
1127. 11. 2021 10:00TTC Šumperk ATTC Mohelnice
ODL. COVID
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Jezernice 
1227. 11. 2021 17:30SK Přerov CKST Jeseník B 
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol ČechoviceTTC Šumperk B 
1227. 11. 2021 17:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Šternberk
ODL. COVID
1227. 11. 2021 15:00KST Jeseník ATTC Mohelnice 
1227. 11. 2021 15:00TTC Šumperk ATJ Sokol Štíty 
Krajská soutěž 1
910. 11. 2021 18:30TJ Sokol Čechovice BTTC Mohelnice B10:4
913. 11. 2021 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Nový Malín10:6
913. 11. 2021 10:00TJ Sport MikuloviceSK Kolšov10:7
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol BludovTJ Postřelmov9:9
913. 11. 2021 10:00KST HlinskoTJ Sigma Lutín10:4
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc Neředín B6:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Nový Malín10:5
1013. 11. 2021 15:00TJ OP ProstějovTTC Mohelnice B5:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Postřelmov9:9
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol BludovSK Kolšov10:3
1013. 11. 2021 15:00KST HlinskoT.J. Sokol Olomouc Neředín B2:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol TovačovTJ Sigma Lutín10:3
1127. 11. 2021 11:00TJ Sigma LutínKST Město Albrechtice 
1127. 11. 2021 10:00SK KolšovKST Hlinsko 
1127. 11. 2021 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Tovačov 
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sport Mikulovice 
1127. 11. 2021 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Bludov 
1126. 11. 2021 18:30TTC Mohelnice BTJ Sokol Nový Malín10:3
1227. 11. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Město Albrechtice 
1227. 11. 2021 15:00SK KolšovTJ Sokol Tovačov 
1227. 11. 2021 15:00TJ PostřelmovKST Hlinsko 
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Bludov 
1227. 11. 2021 15:00TJ OP ProstějovTJ Sport Mikulovice 
Krajská soutěž 2A
913. 11. 2021 10:00SK Přerov DTJ Sokol Ondratice B7:11
913. 11. 2021 10:00SK Přerov ETJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
913. 11. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Tovačov B14:4
913. 11. 2021 09:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:8
912. 11. 2021 18:30Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice C14:4
1013. 11. 2021 15:00SK Přerov DTJ Sokol Němčice nad Hanou18:0
1013. 11. 2021 15:00SK Přerov ETJ Sokol Ondratice B6:12
1013. 11. 2021 14:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Olomouc Neředín C4:14
1013. 11. 2021 14:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Tovačov B11:7
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B 
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouSportklub Štarnov 
1127. 11. 2021 10:00TJ Sigma HraniceSK Přerov D 
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol KojetínSK Přerov E 
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov 
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Šternberk B 
1227. 11. 2021 15:00TJ Sigma HraniceSK Přerov E 
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol KojetínSK Přerov D 
Krajská soutěž 2B
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem10:8
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BKST Město Albrechtice B3:15
730. 10. 2021 08:00TTC Šumperk CTJ Olympia Bruntál10:8
730. 10. 2021 08:00KST Jeseník CSVČ Rýmařov10:8
701. 11. 2021 19:00SK Kolšov BTJ Sokol Dubicko12:6
717. 11. 2021 17:00TJ Sokol JestřebíZákladna Hnoyland Hnojice8:10
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Velké LosinyKST Město Albrechtice B11:7
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem1:17
830. 10. 2021 14:00TTC Šumperk CSVČ Rýmařov9:9
830. 10. 2021 14:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál12:6
817. 11. 2021 15:00SK Kolšov BZákladna Hnoyland Hnojice13:5
829. 10. 2021 18:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Dubicko11:7
909. 11. 2021 18:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Velké Losiny7:11
913. 11. 2021 10:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Štíty B12:6
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTTC Šumperk C
ODL. COVID
913. 11. 2021 09:30KST Město Albrechtice BKST Jeseník C8:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Štíty B12:6
1013. 11. 2021 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Velké Losiny9:9
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Jeseník C5:13
1013. 11. 2021 14:00KST Město Albrechtice BTTC Šumperk C
ODL. COVID
1126. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké LosinyTTC Šumperk C 
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BKST Jeseník C 
1127. 11. 2021 10:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál 
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíSVČ Rýmařov 
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol Velké LosinyKST Jeseník C 
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTTC Šumperk C 
1227. 11. 2021 15:00SK Kolšov BSVČ Rýmařov 
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál 
Český pohár 1. stupeň 20/21
3/105. 12. 2021 09:00SK Kolšov ATJ Sokol Velké Losiny 
3/105. 12. 2021 11:00TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Buk 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy