Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
118. 09. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeTTC Šumperk B10:5
125. 09. 2021 10:00KST Jeseník ATJ Sokol Buk10:5
125. 09. 2021 10:00TTC Šumperk ATJ Sokol Jezernice10:5
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol ŠtítyT.J. Sokol Olomouc Neředín5:10
118. 09. 2021 10:00TTC MohelniceT.J. Sokol Šternberk10:3
116. 09. 2021 18:30SK Přerov CTJ Sokol Čechovice10:4
218. 09. 2021 17:00TJ Sokol OndraticeKST Jeseník B10:0
225. 09. 2021 15:00KST Jeseník ATJ Sokol Jezernice10:8
225. 09. 2021 15:00TTC Šumperk ATJ Sokol Buk10:1
218. 09. 2021 15:00TJ Sokol ŠtítyT.J. Sokol Šternberk4:10
218. 09. 2021 15:00TTC MohelniceT.J. Sokol Olomouc Neředín10:6
302. 10. 2021 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Olomouc Neředín10:4
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Šternberk10:3
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Štíty9:9
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol JezerniceTTC Mohelnice8:10
302. 10. 2021 11:00TTC Šumperk BKST Jeseník A6:10
302. 10. 2021 11:00KST Jeseník BTTC Šumperk A1:10
402. 10. 2021 13:00SK Přerov CT.J. Sokol Šternberk10:3
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Olomouc Neředín10:7
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol BukTTC Mohelnice4:10
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Štíty10:6
417. 09. 2021 18:00TTC Šumperk BTTC Šumperk A10:7
411. 09. 2021 10:00KST Jeseník BKST Jeseník A2:10
526. 10. 2021 18:30TJ Sokol OndraticeSK Přerov C9:9
523. 10. 2021 10:00TJ Sokol ŠtítyTTC Šumperk B10:8
523. 10. 2021 10:00TTC MohelniceKST Jeseník B10:1
523. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Buk10:2
523. 10. 2021 11:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Jezernice9:9
523. 10. 2021 10:00KST Jeseník ATTC Šumperk A7:10
618. 10. 2021 19:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Čechovice9:9
623. 10. 2021 15:00TJ Sokol ŠtítyKST Jeseník B10:3
623. 10. 2021 15:00TTC MohelniceTTC Šumperk B10:1
623. 10. 2021 16:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Jezernice10:6
623. 10. 2021 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Buk10:7
730. 10. 2021 10:00SK Přerov CTJ Sokol Buk10:1
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Jezernice10:2
730. 10. 2021 11:00TTC Šumperk BT.J. Sokol Olomouc Neředín1:10
730. 10. 2021 11:00KST Jeseník BT.J. Sokol Šternberk2:10
730. 10. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeKST Jeseník A10:8
710. 12. 2021 18:00TJ Sokol ŠtítyTTC Mohelnice1:10
830. 10. 2021 15:00SK Přerov CTJ Sokol Jezernice10:3
822. 10. 2021 18:30TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Buk10:3
830. 10. 2021 17:00TTC Šumperk BT.J. Sokol Šternberk3:10
830. 10. 2021 17:00KST Jeseník BT.J. Sokol Olomouc Neředín0:10
803. 11. 2021 18:00TJ Sokol OndraticeTTC Šumperk A9:9
913. 11. 2021 10:00KST Jeseník ASK Přerov C9:9
913. 11. 2021 10:00TTC Šumperk ATJ Sokol Čechovice4:10
911. 11. 2021 18:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Ondratice3:10
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol BukTTC Šumperk B10:6
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol JezerniceKST Jeseník B10:0
912. 11. 2021 19:00T.J. Sokol Olomouc NeředínT.J. Sokol Šternberk10:1
1013. 11. 2021 15:00KST Jeseník ATJ Sokol Čechovice8:10
1013. 11. 2021 15:00TTC Šumperk ASK Přerov C8:10
1013. 11. 2021 18:00TTC MohelniceTJ Sokol Ondratice10:6
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol BukKST Jeseník B10:3
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol JezerniceTTC Šumperk B10:3
1127. 11. 2021 10:00SK Přerov CTTC Šumperk B10:4
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol ČechoviceKST Jeseník B10:1
1127. 11. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Olomouc Neředín10:6
1127. 11. 2021 10:00KST Jeseník ATJ Sokol Štíty10:3
1106. 12. 2021 18:00TTC Šumperk ATTC Mohelnice8:10
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Jezernice2:10
1227. 11. 2021 17:30SK Přerov CKST Jeseník B10:3
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol ČechoviceTTC Šumperk B9:9
1212. 12. 2021 11:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Šternberk10:8
1227. 11. 2021 15:00KST Jeseník ATTC Mohelnice10:4
1227. 11. 2021 15:00TTC Šumperk ATJ Sokol Štíty10:1
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol ŠtítySK Přerov C2:10
1311. 12. 2021 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Čechovice10:5
1311. 12. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Jeseník A10:5
1311. 12. 2021 11:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Šumperk A1:10
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Ondratice6:10
1311. 12. 2021 10:00TTC Šumperk BKST Jeseník B10:1
1411. 12. 2021 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Čechovice4:10
1411. 12. 2021 15:00TTC MohelniceSK Přerov C10:5
1411. 12. 2021 16:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Šumperk A10:4
1411. 12. 2021 17:00T.J. Sokol ŠternberkKST Jeseník A5:10
1411. 12. 2021 15:00
herna TJ Sigma Hranice
TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Ondratice8:10
1515. 01. 2022 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínSK Přerov C10:5
1514. 01. 2022 18:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Čechovice2:10
1515. 01. 2022 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Buk5:10
1515. 01. 2022 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Jezernice10:4
1515. 01. 2022 10:00KST Jeseník ATTC Šumperk B10:1
1514. 01. 2022 18:00TTC Šumperk AKST Jeseník B10:6
1615. 01. 2022 17:00T.J. Sokol ŠternberkSK Přerov C7:10
1615. 01. 2022 15:30T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Čechovice10:6
1615. 01. 2022 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Buk10:3
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jezernice10:4
1615. 09. 2021 18:00TTC Šumperk ATTC Šumperk B10:8
1611. 09. 2021 14:00KST Jeseník AKST Jeseník B10:6
1729. 01. 2022 10:00SK Přerov CTJ Sokol Ondratice10:4
1729. 01. 2022 11:00TTC Šumperk BTJ Sokol Štíty10:5
1729. 01. 2022 11:00KST Jeseník BTTC Mohelnice0:10
1727. 01. 2022 18:30TJ Sokol BukT.J. Sokol Olomouc Neředín9:9
1729. 01. 2022 10:00TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Šternberk4:10
1729. 01. 2022 14:00TTC Šumperk AKST Jeseník A10:8
1829. 01. 2022 18:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Ondratice10:8
1829. 01. 2022 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Štíty7:10
1827. 01. 2022 18:00TTC Šumperk BTTC Mohelnice1:10
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Olomouc Neředín8:10
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Šternberk9:9
1912. 02. 2022 10:00TJ Sokol BukSK Přerov C9:9
1912. 02. 2022 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Čechovice3:10
1912. 02. 2022 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Šumperk B10:4
1912. 02. 2022 11:00T.J. Sokol ŠternberkKST Jeseník B10:0
1912. 02. 2022 10:00KST Jeseník ATJ Sokol Ondratice10:6
1911. 02. 2022 18:00TTC MohelniceTJ Sokol Štíty10:2
2012. 02. 2022 15:00TJ Sokol JezerniceSK Přerov C7:10
2012. 02. 2022 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Čechovice5:10
2012. 02. 2022 17:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Šumperk B7:10
2012. 02. 2022 16:00T.J. Sokol Olomouc NeředínKST Jeseník B10:2
2012. 02. 2022 15:00TTC Šumperk ATJ Sokol Ondratice7:10
2126. 02. 2022 10:00SK Přerov CKST Jeseník A9:9
2126. 02. 2022 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Šumperk A10:7
2126. 02. 2022 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Štíty10:2
2126. 02. 2022 11:00TTC Šumperk BTJ Sokol Buk6:10
2126. 02. 2022 11:00KST Jeseník BTJ Sokol Jezernice0:10
2126. 02. 2022 11:00T.J. Sokol ŠternberkT.J. Sokol Olomouc Neředín3:10
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol ČechoviceKST Jeseník A10:3
2226. 02. 2022 15:00SK Přerov CTTC Šumperk A10:8
2226. 02. 2022 17:00TJ Sokol OndraticeTTC Mohelnice7:10
2226. 02. 2022 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Buk2:10
2226. 02. 2022 17:00TTC Šumperk BTJ Sokol Jezernice7:10
2312. 03. 2022 11:00TTC Šumperk BSK Přerov C10:2
2312. 03. 2022 11:00KST Jeseník BTJ Sokol Čechovice0:10
2312. 03. 2022 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Ondratice4:10
2312. 03. 2022 10:00TJ Sokol ŠtítyKST Jeseník A4:10
2325. 03. 2022 18:00TTC MohelniceTTC Šumperk A10:7
2312. 03. 2022 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Buk10:7
2412. 03. 2022 17:00KST Jeseník BSK Přerov C2:10
2412. 03. 2022 17:00TTC Šumperk BTJ Sokol Čechovice3:10
2412. 03. 2022 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Ondratice6:10
2412. 03. 2022 15:00TTC MohelniceKST Jeseník A6:10
2412. 03. 2022 15:00TJ Sokol ŠtítyTTC Šumperk A9:9
2502. 04. 2022 10:00SK Přerov CTJ Sokol Štíty10:2
2502. 04. 2022 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Mohelnice10:2
2502. 04. 2022 10:00KST Jeseník AT.J. Sokol Olomouc Neředín10:8
2502. 04. 2022 10:00TTC Šumperk AT.J. Sokol Šternberk6:10
2502. 04. 2022 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Buk10:8
2501. 04. 2022 18:00KST Jeseník BTTC Šumperk B2:10
2602. 04. 2022 15:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Štíty10:4
2602. 04. 2022 15:00SK Přerov CTTC Mohelnice7:10
2602. 04. 2022 15:00TTC Šumperk AT.J. Sokol Olomouc Neředín0:10
2602. 04. 2022 15:00KST Jeseník AT.J. Sokol Šternberk10:7
2602. 04. 2022 17:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Jezernice10:3
2709. 04. 2022 11:00TTC Šumperk BTJ Sokol Ondratice7:10
2709. 04. 2022 10:00TJ Sokol BukKST Jeseník A9:9
2709. 04. 2022 10:00TJ Sokol JezerniceTTC Šumperk A10:7
2709. 04. 2022 11:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Štíty8:10
2709. 04. 2022 11:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Mohelnice2:10
2708. 04. 2022 18:00
SK Přerov
TJ Sokol ČechoviceSK Přerov C8:10
2809. 04. 2022 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Ondratice5:10
2809. 04. 2022 15:00TJ Sokol JezerniceKST Jeseník A10:6
2809. 04. 2022 15:00TJ Sokol BukTTC Šumperk A10:5
2809. 04. 2022 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Štíty10:2
2809. 04. 2022 16:00T.J. Sokol Olomouc NeředínTTC Mohelnice10:2
Krajská soutěž 1
114. 09. 2021 19:00TJ Sigma LutínTTC Mohelnice B10:8
118. 09. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Nový Malín3:10
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice BKST Město Albrechtice9:9
118. 09. 2021 15:00TJ Sport MikuloviceKST Hlinsko10:8
118. 09. 2021 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Tovačov6:10
122. 09. 2021 17:00SK KolšovTJ Postřelmov6:10
218. 09. 2021 16:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Nový Malín10:6
218. 09. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTTC Mohelnice B10:4
218. 09. 2021 15:00TJ OP ProstějovKST Město Albrechtice3:10
218. 09. 2021 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Tovačov5:10
218. 09. 2021 10:00TJ Sokol BludovKST Hlinsko10:3
302. 10. 2021 10:00TTC Mohelnice BKST Hlinsko10:5
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Tovačov2:10
302. 10. 2021 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sport Mikulovice10:1
302. 10. 2021 11:00TJ Sigma LutínSK Kolšov10:5
302. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Postřelmov10:2
320. 09. 2021 19:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Čechovice B8:10
402. 10. 2021 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Tovačov9:9
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínKST Hlinsko10:7
402. 10. 2021 15:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Bludov10:1
402. 10. 2021 16:00TJ Sigma LutínTJ Postřelmov10:7
402. 10. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BSK Kolšov10:5
519. 10. 2021 18:30SK KolšovTTC Mohelnice B10:6
523. 10. 2021 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Nový Malín10:0
523. 10. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sigma Lutín10:2
523. 10. 2021 10:00TJ OP ProstějovT.J. Sokol Olomouc Neředín B4:10
523. 10. 2021 10:00KST HlinskoKST Město Albrechtice10:8
523. 10. 2021 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Bludov8:10
623. 10. 2021 15:00SK KolšovTJ Sokol Nový Malín10:2
623. 10. 2021 15:00TJ PostřelmovTTC Mohelnice B9:9
623. 10. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc Neředín B7:10
628. 10. 2021 18:00
TJ Sigma Lutín
TJ OP ProstějovTJ Sigma Lutín7:10
623. 10. 2021 15:00TJ Sokol TovačovKST Město Albrechtice9:9
730. 10. 2021 10:00TTC Mohelnice BKST Město Albrechtice10:5
730. 10. 2021 11:00TJ Sigma LutínTJ Sport Mikulovice10:7
730. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Bludov10:8
730. 10. 2021 10:00SK KolšovTJ Sokol Čechovice B10:2
730. 10. 2021 10:00TJ PostřelmovTJ OP Prostějov10:0
727. 10. 2021 18:30KST HlinskoTJ Sokol Tovačov10:8
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Nový MalínKST Město Albrechtice2:10
830. 10. 2021 16:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Bludov9:9
830. 10. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sport Mikulovice10:5
830. 10. 2021 15:00SK KolšovTJ OP Prostějov10:2
830. 10. 2021 15:00TJ PostřelmovTJ Sokol Čechovice B6:10
910. 11. 2021 18:30TJ Sokol Čechovice BTTC Mohelnice B10:4
913. 11. 2021 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Nový Malín10:6
913. 11. 2021 10:00TJ Sport MikuloviceSK Kolšov10:7
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol BludovTJ Postřelmov9:9
913. 11. 2021 10:00KST HlinskoTJ Sigma Lutín10:4
913. 11. 2021 10:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc Neředín B6:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Nový Malín10:5
1013. 11. 2021 15:00TJ OP ProstějovTTC Mohelnice B5:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Postřelmov9:9
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol BludovSK Kolšov10:3
1013. 11. 2021 15:00KST HlinskoT.J. Sokol Olomouc Neředín B2:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol TovačovTJ Sigma Lutín10:3
1127. 11. 2021 11:00TJ Sigma LutínKST Město Albrechtice2:10
1127. 11. 2021 10:00SK KolšovKST Hlinsko10:7
1127. 11. 2021 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Tovačov10:6
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sport Mikulovice10:8
1127. 11. 2021 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Bludov2:10
1126. 11. 2021 18:30TTC Mohelnice BTJ Sokol Nový Malín10:3
1227. 11. 2021 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Město Albrechtice10:5
1227. 11. 2021 15:00SK KolšovTJ Sokol Tovačov10:8
1227. 11. 2021 15:00TJ PostřelmovKST Hlinsko10:4
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Bludov10:5
1227. 11. 2021 15:00TJ OP ProstějovTJ Sport Mikulovice5:10
1311. 12. 2021 10:00TJ Sport MikuloviceTTC Mohelnice B5:10
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Nový Malín10:4
1311. 12. 2021 10:00KST HlinskoTJ Sokol Čechovice B2:10
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol TovačovTJ OP Prostějov10:5
1311. 12. 2021 11:00KST Město AlbrechticeSK Kolšov10:1
1311. 12. 2021 10:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Olomouc Neředín B6:10
1411. 12. 2021 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Nový Malín10:5
1410. 12. 2021 18:30TJ Sokol BludovTTC Mohelnice B6:10
1411. 12. 2021 15:00KST HlinskoTJ OP Prostějov10:6
1411. 12. 2021 15:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Čechovice B10:1
1411. 12. 2021 17:00KST Město AlbrechticeTJ Postřelmov9:9
1515. 01. 2022 10:00KST HlinskoTTC Mohelnice B2:10
1515. 01. 2022 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Nový Malín10:4
1515. 01. 2022 10:00TJ Sport MikuloviceKST Město Albrechtice7:10
1515. 01. 2022 10:00SK KolšovTJ Sigma Lutín10:7
1515. 01. 2022 10:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Olomouc Neředín B9:9
1515. 01. 2022 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ OP Prostějov10:0
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol TovačovTTC Mohelnice B9:9
1615. 01. 2022 15:00KST HlinskoTJ Sokol Nový Malín10:6
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol BludovKST Město Albrechtice7:10
1615. 01. 2022 15:00TJ PostřelmovTJ Sigma Lutín8:10
1615. 01. 2022 15:00SK KolšovT.J. Sokol Olomouc Neředín B9:9
1710. 02. 2022 17:00TTC Mohelnice BSK Kolšov10:4
1729. 01. 2022 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Postřelmov3:10
1710. 02. 2022 18:30TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice B0:10
1729. 01. 2022 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ OP Prostějov10:2
1729. 01. 2022 11:00KST Město AlbrechticeKST Hlinsko10:2
1729. 01. 2022 10:00TJ Sokol BludovTJ Sport Mikulovice10:2
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov3:10
1808. 02. 2022 17:00TTC Mohelnice BTJ Postřelmov10:6
1811. 03. 2022 18:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Čechovice B9:9
1829. 01. 2022 16:00TJ Sigma LutínTJ OP Prostějov10:5
1829. 01. 2022 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Tovačov10:1
1912. 02. 2022 11:00KST Město AlbrechticeTTC Mohelnice B10:1
1912. 02. 2022 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sigma Lutín10:2
1912. 02. 2022 10:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Olomouc Neředín B4:10
1912. 02. 2022 10:00TJ Sokol Čechovice BSK Kolšov10:5
1912. 02. 2022 10:00TJ OP ProstějovTJ Postřelmov9:9
1910. 02. 2022 19:00TJ Sokol TovačovKST Hlinsko9:9
2012. 02. 2022 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Nový Malín10:1
2012. 02. 2022 15:00TJ Sokol BludovTJ Sigma Lutín10:4
2012. 02. 2022 15:00TJ Sport MikuloviceT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:5
2012. 02. 2022 15:00TJ OP ProstějovSK Kolšov0:10
2012. 02. 2022 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Postřelmov10:2
2126. 02. 2022 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Čechovice B10:2
2126. 02. 2022 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ OP Prostějov10:3
2126. 02. 2022 10:00SK KolšovTJ Sport Mikulovice9:9
2126. 02. 2022 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Bludov8:10
2126. 02. 2022 11:00TJ Sigma LutínKST Hlinsko4:10
2126. 02. 2022 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Tovačov9:9
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Čechovice B10:8
2226. 02. 2022 15:00TTC Mohelnice BTJ OP Prostějov10:3
2226. 02. 2022 15:00TJ PostřelmovTJ Sport Mikulovice9:9
2226. 02. 2022 15:00SK KolšovTJ Sokol Bludov10:4
2226. 02. 2022 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Hlinsko7:10
2224. 02. 2022 18:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Tovačov10:8
2303. 03. 2022 18:00KST Město AlbrechticeTJ Sigma Lutín10:4
2312. 03. 2022 10:00KST HlinskoSK Kolšov7:10
2312. 03. 2022 10:00TJ Sokol TovačovTJ Postřelmov8:10
2312. 03. 2022 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Čechovice B4:10
2312. 03. 2022 10:00TJ Sokol BludovTJ OP Prostějov10:3
2312. 03. 2022 10:00TJ Sokol Nový MalínTTC Mohelnice B10:4
2412. 03. 2022 17:00KST Město AlbrechticeT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:6
2412. 03. 2022 15:00TJ Sokol TovačovSK Kolšov10:6
2412. 03. 2022 15:00KST HlinskoTJ Postřelmov10:5
2412. 03. 2022 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Čechovice B10:7
2412. 03. 2022 15:00TJ Sport MikuloviceTJ OP Prostějov10:5
2502. 04. 2022 10:00TTC Mohelnice BTJ Sport Mikulovice7:10
2502. 04. 2022 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Bludov5:10
2528. 03. 2022 19:00TJ Sokol Čechovice BKST Hlinsko8:10
2502. 04. 2022 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Tovačov8:10
2502. 04. 2022 10:00SK KolšovKST Město Albrechtice2:10
2502. 04. 2022 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sigma Lutín9:9
2602. 04. 2022 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sport Mikulovice4:10
2601. 04. 2022 18:30TTC Mohelnice BTJ Sokol Bludov9:9
2602. 04. 2022 15:00TJ OP ProstějovKST Hlinsko8:10
2602. 04. 2022 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Tovačov10:5
2602. 04. 2022 15:00TJ PostřelmovKST Město Albrechtice9:9
2707. 04. 2022 18:00TTC Mohelnice BTJ Sigma Lutín6:10
2709. 04. 2022 10:00
náhradní herna: Nový Malín 83
TJ Sokol Nový MalínT.J. Sokol Olomouc Neředín B8:10
2709. 04. 2022 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Čechovice B9:9
2709. 04. 2022 10:00KST HlinskoTJ Sport Mikulovice10:5
2709. 04. 2022 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Bludov10:8
2707. 04. 2022 18:00TJ PostřelmovSK Kolšov10:8
2809. 04. 2022 15:00
náhradní herna: Nový Malín 83
TJ Sokol Nový MalínTJ Sigma Lutín7:10
2809. 04. 2022 15:00TTC Mohelnice BT.J. Sokol Olomouc Neředín B4:10
2829. 03. 2022 18:00KST Město AlbrechticeTJ OP Prostějov10:0
2809. 04. 2022 15:00TJ Sokol TovačovTJ Sport Mikulovice3:10
2809. 04. 2022 15:00KST HlinskoTJ Sokol Bludov9:9
Krajská soutěž 2A
118. 09. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko12:6
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Čechovice C4:14
118. 09. 2021 10:00SK Přerov DT.J. Sokol Šternberk B17:1
118. 09. 2021 10:00SK Přerov ESportklub Štarnov9:9
116. 09. 2021 18:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Kojetín9:9
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol Tovačov BT.J. Sokol Olomouc Neředín C5:13
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice C14:4
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko5:13
218. 09. 2021 15:00SK Přerov DSportklub Štarnov12:6
218. 09. 2021 15:00SK Přerov ET.J. Sokol Šternberk B14:4
302. 10. 2021 10:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sigma Hranice6:12
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kojetín5:13
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Ondratice B11:7
302. 10. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
317. 09. 2021 18:00SK Přerov DSK Přerov E13:5
302. 10. 2021 10:00T.J. Sokol Šternberk BSportklub Štarnov7:11
402. 10. 2021 15:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Kojetín4:14
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Hranice9:9
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
402. 10. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Ondratice B9:9
523. 10. 2021 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Tovačov B17:1
523. 10. 2021 10:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Olomouc Neředín C8:10
523. 10. 2021 10:00SK Přerov DObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko15:3
523. 10. 2021 10:00SK Přerov ETJ Sokol Čechovice C9:9
521. 10. 2021 19:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice nad Hanou13:5
623. 10. 2021 15:00TJ Sigma HraniceT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:8
623. 10. 2021 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Tovačov B17:1
623. 10. 2021 15:00SK Přerov DTJ Sokol Čechovice C16:2
623. 10. 2021 15:00SK Přerov EObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko16:2
730. 10. 2021 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoT.J. Sokol Šternberk B13:5
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CSportklub Štarnov4:14
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Tovačov BSK Přerov D13:5
730. 10. 2021 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Přerov E14:4
730. 10. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Hranice12:6
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Kojetín8:10
830. 10. 2021 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSportklub Štarnov9:9
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk B12:6
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Tovačov BSK Přerov E16:2
830. 10. 2021 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Přerov D16:2
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín7:11
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Hranice1:17
913. 11. 2021 10:00SK Přerov DTJ Sokol Ondratice B7:11
913. 11. 2021 10:00SK Přerov ETJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
913. 11. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Tovačov B14:4
913. 11. 2021 09:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:8
912. 11. 2021 18:30Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Čechovice C14:4
1013. 11. 2021 15:00SK Přerov DTJ Sokol Němčice nad Hanou18:0
1013. 11. 2021 15:00SK Přerov ETJ Sokol Ondratice B6:12
1013. 11. 2021 14:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Olomouc Neředín C4:14
1013. 11. 2021 14:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Tovačov B11:7
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B18:0
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouSportklub Štarnov4:14
1127. 11. 2021 10:00TJ Sigma HraniceSK Přerov D7:11
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol KojetínSK Přerov E15:3
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov6:12
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Šternberk B12:6
1227. 11. 2021 15:00TJ Sigma HraniceSK Přerov E15:3
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol KojetínSK Přerov D13:5
1311. 12. 2021 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Hranice10:8
1311. 12. 2021 09:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Kojetín7:11
1311. 12. 2021 10:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Tovačov B14:4
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Olomouc Neředín C6:12
1411. 12. 2021 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín2:16
1411. 12. 2021 14:00Sportklub ŠtarnovTJ Sigma Hranice14:4
1411. 12. 2021 15:00
sokolovna Stražisko
Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:11
1411. 12. 2021 15:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Tovačov B14:4
1515. 01. 2022 10:00TJ Sigma HraniceObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko11:7
1515. 01. 2022 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice C15:3
1515. 01. 2022 09:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Tovačov B13:5
1515. 01. 2022 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Olomouc Neředín C5:13
1515. 01. 2022 10:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Šternberk B8:10
1515. 09. 2021 18:00SK Přerov ESK Přerov D6:12
1615. 01. 2022 15:00TJ Sokol KojetínObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko11:7
1605. 01. 2022 18:30TJ Sigma HraniceTJ Sokol Čechovice C6:12
1615. 01. 2022 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Tovačov B2:16
1615. 01. 2022 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:11
1729. 01. 2022 09:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sigma Hranice10:8
1729. 01. 2022 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Kojetín7:11
1729. 01. 2022 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSK Přerov D11:7
1729. 01. 2022 10:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov E13:5
1728. 01. 2022 19:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Ondratice B4:14
1829. 01. 2022 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sigma Hranice13:5
1829. 01. 2022 14:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Kojetín2:16
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol Čechovice CSK Přerov D12:6
1829. 01. 2022 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoSK Přerov E12:6
1912. 02. 2022 08:00T.J. Sokol Šternberk BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko8:10
1912. 02. 2022 09:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice C7:11
1912. 02. 2022 10:00SK Přerov DTJ Sokol Tovačov B14:4
1912. 02. 2022 10:00SK Přerov ET.J. Sokol Olomouc Neředín C5:13
1912. 02. 2022 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Ondratice B8:10
1912. 02. 2022 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Němčice nad Hanou18:0
2012. 02. 2022 14:00Sportklub ŠtarnovObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko8:10
2012. 02. 2022 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C8:10
2012. 02. 2022 15:00SK Přerov ETJ Sokol Tovačov B8:10
2012. 02. 2022 15:00SK Přerov DT.J. Sokol Olomouc Neředín C17:1
2012. 02. 2022 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Ondratice B15:3
2012. 02. 2022 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Němčice nad Hanou14:4
2126. 02. 2022 08:00TJ Sokol Ondratice BSK Přerov D14:4
2126. 02. 2022 09:00TJ Sokol Němčice nad HanouSK Přerov E8:10
2126. 02. 2022 09:00TJ Sokol Tovačov BT.J. Sokol Šternberk B9:9
2126. 02. 2022 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSportklub Štarnov7:11
2126. 02. 2022 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Hranice15:3
2125. 02. 2022 18:30TJ Sokol Čechovice CObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko9:9
2226. 02. 2022 14:00TJ Sokol Němčice nad HanouSK Přerov D4:14
2226. 02. 2022 14:00TJ Sokol Ondratice BSK Přerov E10:8
2226. 02. 2022 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CT.J. Sokol Šternberk B10:8
2226. 02. 2022 14:00TJ Sokol Tovačov BSportklub Štarnov8:10
2312. 03. 2022 09:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Němčice nad Hanou17:1
2312. 03. 2022 10:00SK Přerov DTJ Sigma Hranice12:6
2312. 03. 2022 10:00SK Přerov ETJ Sokol Kojetín3:15
2312. 03. 2022 09:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B15:3
2305. 03. 2022 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Tovačov B7:11
2412. 03. 2022 14:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Ondratice B8:10
2412. 03. 2022 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice nad Hanou14:4
2412. 03. 2022 15:00SK Přerov ETJ Sigma Hranice5:13
2412. 03. 2022 15:00SK Přerov DTJ Sokol Kojetín12:6
2502. 04. 2022 10:00TJ Sigma HraniceT.J. Sokol Šternberk B17:1
2502. 04. 2022 10:00TJ Sokol KojetínSportklub Štarnov11:7
2502. 04. 2022 09:00TJ Sokol Tovačov BObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko8:10
2502. 04. 2022 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Čechovice C7:11
2602. 04. 2022 15:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B16:2
2602. 04. 2022 15:00TJ Sigma HraniceSportklub Štarnov13:5
2602. 04. 2022 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CObec Suchdol - TJ Sokol Stražisko9:9
2602. 04. 2022 14:00TJ Sokol Tovačov BTJ Sokol Čechovice C13:5
2709. 04. 2022 10:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Ondratice B13:5
2701. 04. 2022 19:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Němčice nad Hanou15:3
2709. 04. 2022 08:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov D8:10
2709. 04. 2022 09:00Sportklub ŠtarnovSK Přerov E13:5
2806. 04. 2022 18:30TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice B10:8
2809. 04. 2022 15:00Obec Suchdol - TJ Sokol StražiskoTJ Sokol Němčice nad Hanou16:2
2809. 04. 2022 14:00Sportklub ŠtarnovSK Přerov D10:8
2809. 04. 2022 14:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov E10:8
Krajská soutěž 2B
118. 09. 2021 10:00SK Kolšov BTTC Šumperk C11:7
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíKST Jeseník C12:6
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Vrbno pod Pradědem13:5
118. 09. 2021 10:00Základna Hnoyland HnojiceKST Město Albrechtice B9:9
118. 09. 2021 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Štíty B17:1
118. 09. 2021 10:00TJ Olympia BruntálSVČ Rýmařov8:10
218. 09. 2021 15:00SK Kolšov BKST Jeseník C8:10
218. 09. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíTTC Šumperk C9:9
218. 09. 2021 15:00TJ Sokol DubickoKST Město Albrechtice B10:8
218. 09. 2021 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Vrbno pod Pradědem9:9
302. 10. 2021 10:00
SK Kolšov
TJ Sokol Velké LosinyTJ Olympia Bruntál11:7
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BSVČ Rýmařov5:13
302. 10. 2021 08:00TTC Šumperk CTJ Sokol Dubicko7:11
302. 10. 2021 08:00KST Jeseník CZákladna Hnoyland Hnojice9:9
327. 09. 2021 19:00SK Kolšov BTJ Sokol Jestřebí7:11
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Město Albrechtice B3:15
402. 10. 2021 15:00
SK Kolšov
TJ Sokol Velké LosinySVČ Rýmařov11:7
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Olympia Bruntál1:17
402. 10. 2021 14:00TTC Šumperk CZákladna Hnoyland Hnojice5:13
401. 10. 2021 18:00KST Jeseník CTJ Sokol Dubicko12:6
523. 10. 2021 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Velké Losiny7:11
523. 10. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Štíty B18:0
523. 10. 2021 10:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Vrbno pod Pradědem10:8
523. 10. 2021 10:00SVČ RýmařovKST Město Albrechtice B7:11
522. 10. 2021 18:00TJ Sokol DubickoZákladna Hnoyland Hnojice7:11
523. 10. 2021 10:00TTC Šumperk CKST Jeseník C8:10
623. 10. 2021 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Štíty B17:1
623. 10. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Velké Losiny10:8
623. 10. 2021 15:00TJ Olympia BruntálKST Město Albrechtice B4:14
623. 10. 2021 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Vrbno pod Pradědem10:8
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem10:8
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BKST Město Albrechtice B3:15
730. 10. 2021 08:00TTC Šumperk CTJ Olympia Bruntál10:8
730. 10. 2021 08:00KST Jeseník CSVČ Rýmařov10:8
701. 11. 2021 19:00SK Kolšov BTJ Sokol Dubicko12:6
717. 11. 2021 17:00TJ Sokol JestřebíZákladna Hnoyland Hnojice8:10
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Velké LosinyKST Město Albrechtice B11:7
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem1:17
830. 10. 2021 14:00TTC Šumperk CSVČ Rýmařov9:9
830. 10. 2021 14:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál12:6
817. 11. 2021 15:00SK Kolšov BZákladna Hnoyland Hnojice13:5
829. 10. 2021 18:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Dubicko11:7
909. 11. 2021 18:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Velké Losiny7:11
913. 11. 2021 10:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Štíty B12:6
904. 12. 2021 09:00
herna TTC Šumperk
TJ Sokol Vrbno pod PradědemTTC Šumperk C6:12
913. 11. 2021 09:30KST Město Albrechtice BKST Jeseník C8:10
1013. 11. 2021 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Štíty B12:6
1013. 11. 2021 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Velké Losiny9:9
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Jeseník C5:13
1015. 01. 2022 15:00KST Město Albrechtice BTTC Šumperk C18:0
1126. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké LosinyTTC Šumperk C14:4
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol Štíty BKST Jeseník C6:12
1127. 11. 2021 10:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál13:5
1127. 11. 2021 10:00TJ Sokol JestřebíSVČ Rýmařov15:3
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol Velké LosinyKST Jeseník C6:12
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol Štíty BTTC Šumperk C4:14
1227. 11. 2021 15:00SK Kolšov BSVČ Rýmařov12:6
1227. 11. 2021 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál12:6
1311. 12. 2021 10:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Dubicko11:7
1311. 12. 2021 10:00SVČ RýmařovZákladna Hnoyland Hnojice11:7
1311. 12. 2021 09:00
herna KST Jeseník
TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov B6:12
1311. 12. 2021 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Jestřebí15:3
1411. 12. 2021 15:00TJ Olympia BruntálZákladna Hnoyland Hnojice7:11
1411. 12. 2021 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Dubicko10:8
1411. 12. 2021 14:00
herna KST Jeseník
TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jestřebí7:11
1411. 12. 2021 14:00KST Město Albrechtice BSK Kolšov B9:9
1515. 01. 2022 10:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Velké Losiny7:11
1515. 01. 2022 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty B13:5
1507. 01. 2022 18:00TJ Sokol DubickoTTC Šumperk C13:5
1515. 01. 2022 15:00Základna Hnoyland HnojiceKST Jeseník C7:11
1515. 01. 2022 10:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem14:4
1514. 01. 2022 18:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov B11:7
1615. 01. 2022 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Velké Losiny7:11
1615. 01. 2022 15:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Štíty B11:7
1615. 01. 2022 10:00Základna Hnoyland HnojiceTTC Šumperk C16:2
1615. 01. 2022 10:00TJ Sokol DubickoKST Jeseník C6:12
1710. 02. 2022 17:30TJ Sokol Velké LosinySK Kolšov B11:7
1729. 01. 2022 10:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Jestřebí4:14
1726. 03. 2022 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál5:13
1727. 01. 2022 17:00KST Město Albrechtice BSVČ Rýmařov12:6
1729. 01. 2022 08:00KST Jeseník CTTC Šumperk C11:7
1829. 01. 2022 15:00TJ Sokol Štíty BSK Kolšov B10:8
1818. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Jestřebí14:4
1829. 01. 2022 14:00KST Město Albrechtice BTJ Olympia Bruntál17:1
1804. 03. 2022 19:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov7:11
1912. 02. 2022 09:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Velké Losiny7:11
1912. 02. 2022 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Štíty B13:5
1912. 02. 2022 10:00TJ Olympia BruntálTTC Šumperk C14:4
1912. 02. 2022 10:00SVČ RýmařovKST Jeseník C10:8
1918. 02. 2022 18:00TJ Sokol DubickoSK Kolšov B8:10
1912. 02. 2022 10:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Jestřebí7:11
2012. 02. 2022 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Velké Losiny13:5
2012. 02. 2022 14:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty B14:4
2012. 02. 2022 15:00SVČ RýmařovTTC Šumperk C11:7
2012. 02. 2022 15:00TJ Olympia BruntálKST Jeseník C9:9
2012. 02. 2022 15:00Základna Hnoyland HnojiceSK Kolšov B11:7
2014. 02. 2022 18:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Jestřebí12:6
2126. 02. 2022 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Dubicko13:5
2126. 02. 2022 10:00TJ Sokol Štíty BZákladna Hnoyland Hnojice3:15
2126. 02. 2022 08:00TTC Šumperk CTJ Sokol Vrbno pod Pradědem13:5
2126. 02. 2022 08:00KST Jeseník CKST Město Albrechtice B11:7
2109. 04. 2022 10:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál11:7
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Dubicko5:13
2226. 02. 2022 15:00TJ Sokol Velké LosinyZákladna Hnoyland Hnojice12:6
2226. 02. 2022 14:00KST Jeseník CTJ Sokol Vrbno pod Pradědem14:4
2226. 02. 2022 14:00TTC Šumperk CKST Město Albrechtice B4:14
2311. 03. 2022 18:00TTC Šumperk CTJ Sokol Velké Losiny4:14
2312. 03. 2022 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Štíty B12:6
2312. 03. 2022 10:00TJ Olympia BruntálSK Kolšov B10:8
2312. 03. 2022 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jestřebí13:5
2311. 03. 2022 18:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Sokol Dubicko11:7
2412. 03. 2022 14:00KST Jeseník CTJ Sokol Velké Losiny11:7
2412. 03. 2022 14:00TTC Šumperk CTJ Sokol Štíty B7:11
2412. 03. 2022 15:00SVČ RýmařovSK Kolšov B13:5
2412. 03. 2022 15:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Jestřebí8:10
2502. 04. 2022 10:00TJ Sokol DubickoTJ Olympia Bruntál12:6
2502. 04. 2022 10:00Základna Hnoyland HnojiceSVČ Rýmařov7:11
2502. 04. 2022 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
2502. 04. 2022 10:00TJ Sokol JestřebíKST Město Albrechtice B7:11
2602. 04. 2022 15:00Základna Hnoyland HnojiceTJ Olympia Bruntál12:6
2602. 04. 2022 15:00TJ Sokol DubickoSVČ Rýmařov13:5
2602. 04. 2022 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem11:7
2602. 04. 2022 15:00SK Kolšov BKST Město Albrechtice B8:10
2709. 04. 2022 08:00TTC Šumperk CSK Kolšov B5:13
2709. 04. 2022 08:00KST Jeseník CTJ Sokol Jestřebí12:6
2709. 04. 2022 09:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Dubicko4:14
2709. 04. 2022 08:00KST Město Albrechtice BZákladna Hnoyland Hnojice12:6
2705. 03. 2022 11:00TJ Sokol Štíty BTJ Sokol Velké Losiny1:17
2809. 04. 2022 14:00KST Jeseník CSK Kolšov B12:6
2808. 04. 2022 18:00TTC Šumperk CTJ Sokol Jestřebí6:12
2809. 04. 2022 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Dubicko13:5
2809. 04. 2022 14:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemZákladna Hnoyland Hnojice18:0wo
Kvalifikace o KSII
122. 05. 2022 10:00
Herna TJ Sigma Lutín - Růžová 298, Lutín
TJ Sokol Jedlí ATJ Sokol Ondratice C8:10
222. 05. 2022 12:00
Herna TJ Sigma Lutín - Růžová 298, Lutín
TJ Sokol Ondratice CTJ Sokol Dřevohostice10:8
322. 05. 2022 14:00
Herna TJ Sigma Lutín - Růžová 298, Lutín
TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Jedlí A
Zrušeno
Divize ženy
103. 10. 2021 10:00
Nový Malín
SK KolšovTJ Sokol Štíty6:0
103. 10. 2021 10:00
Nový Malín
KST OlomoucTJ Sokol Nový Malín2:6
203. 10. 2021 13:00
Nový Malín
TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Nový Malín2:6
203. 10. 2021 13:00
Nový Malín
SK KolšovKST Olomouc6:0
303. 10. 2021 15:00
Nový Malín
KST OlomoucTJ Sokol Štíty2:7
303. 10. 2021 15:00
Nový Malín
TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov0:6
424. 10. 2021 10:00
Štíty
TJ Sokol ŠtítySK Kolšov2:7
424. 10. 2021 10:00
Štíty
TJ Sokol Nový MalínKST Olomouc6:4
524. 10. 2021 13:00
Štíty
TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty6:0
524. 10. 2021 13:00
Štíty
KST OlomoucSK Kolšov3:6
624. 10. 2021 15:00
Štíty
TJ Sokol ŠtítyKST Olomouc5:5
624. 10. 2021 15:00
Štíty
SK KolšovTJ Sokol Nový Malín6:0
727. 02. 2022 10:00
Kolšov
SK KolšovTJ Sokol Štíty6:0
727. 02. 2022 10:00
Kolšov
KST OlomoucTJ Sokol Nový Malín2:6
827. 02. 2022 13:00
Kolšov
TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Nový Malín5:5
827. 02. 2022 13:00
Kolšov
SK KolšovKST Olomouc6:1
927. 02. 2022 15:00
Kolšov
KST OlomoucTJ Sokol Štíty4:6
927. 02. 2022 15:00
Kolšov
TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov1:6
1013. 03. 2022 10:00
Olomouc
TJ Sokol ŠtítySK Kolšov0:6
1013. 03. 2022 10:00
Olomouc
TJ Sokol Nový MalínKST Olomouc5:5
1113. 03. 2022 13:00
Olomouc
TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty1:6
1113. 03. 2022 13:00
Olomouc
KST OlomoucSK Kolšov1:6
1213. 03. 2022 15:00
Olomouc
TJ Sokol ŠtítyKST Olomouc6:1
1213. 03. 2022 15:00
Olomouc
SK KolšovTJ Sokol Nový Malín6:0
Český pohár 1. stupeň 2021
1/110. 09. 2021 19:00SK Kolšov CTJ Sokol Velké Losiny5:5
1/110. 09. 2021 19:00TJ Sokol ČehoviceTJ Sokol Ondratice B3:7
1/110. 09. 2021 19:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sigma Lutín10:0wo
1/110. 09. 2021 19:00Stolní tenis klub Komárno ATJ Sigma Hranice3:7
1/110. 09. 2021 19:00SDH Dětkovice ATJ Sokol Jestřebí5:5
1/110. 09. 2021 19:00Stolní tenis klub Komárno BSK Přerov D0:10
1/110. 09. 2021 19:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Ondratice A0:10
1/110. 09. 2021 19:00TJ Sokol Ondratice ESK Kolšov B3:7
2/108. 10. 2021 19:00TJ Sokol Velké LosinyT. J. Sokol Olomouc-Neředín6:4
2/111. 11. 2021 18:30TJ Sokol Ondratice BSK Kolšov A2:8
2/108. 10. 2021 19:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Nový Malín0:10
2/108. 10. 2021 19:00TJ Sigma HraniceSK Přerov B3:7
2/108. 10. 2021 19:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Buk4:6
2/109. 11. 2021 18:30SK Přerov DTJ Sokol Ondratice A0:10
2/108. 10. 2021 19:00TJ Olympia BruntálTJ SOKOL ŠTÍTY10:0wo
2/108. 10. 2021 19:00SK Kolšov BTTC Mohelnice2:8
3/105. 12. 2021 09:00SK Kolšov ATJ Sokol Velké Losiny10:0wo
3/105. 12. 2021 09:00TJ Sokol Nový MalínSK Přerov B0:10wo
3/105. 12. 2021 10:00
Brodek u Prostějova
TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Buk6:3
3/105. 12. 2021 10:00
Brodek u Prostějova
TTC MohelniceTJ Olympia Bruntál7:0
4/105. 12. 2021 14:00
Brodek u Prostějova
SK Přerov BSK Kolšov A6:0
4/105. 12. 2021 14:00
Brodek u Prostějova
TJ Sokol Ondratice ATTC Mohelnice6:4
5/105. 12. 2021 17:00
Brodek u Prostějova
TJ Sokol Ondratice ASK Přerov B2:6
5/105. 12. 2021 17:00
Brodek u Prostějova
TTC MohelniceSK Kolšov A6:1
Český pohár 1. stupeň 2022
1/126. 04. 2022 18:00SDH Dětkovice "C"TJ Sigma Hranice B3:7
1/122. 04. 2022 18:00Stolní tenis klub Komárno ATJ Sokol Dřevohostice5:5
1/126. 04. 2022 18:30SK Přerov FSDH Dětkovice "A"7:3
1/102. 05. 2022 18:00TJ Sokol Ondratice DTJ Sokol Čechy pod Kosířem7:3
1/127. 04. 2022 18:00SDH Dětkovice "B"SK Kolšov B6:4
1/124. 04. 2022 10:00Stolní tenis klub Komárno BTJ Sokol Kojetín B1:9
1/109. 05. 2022 18:00SK Kolšov ETJ Sigma Hranice A1:9
1/106. 05. 2022 17:30TJ Sokol Ondratice ETJ Sokol Čehovice7:3
2/120. 05. 2022 19:00TJ Sigma Hranice BTTC Mohelnice A1:9
2/125. 05. 2022 18:30TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Ondratice B5:5
2/117. 05. 2022 18:30SK Přerov FTJ Sokol Kojetín A1:9
2/123. 05. 2022 18:30TJ Sokol Ondratice DSK Kolšov A1:9
2/126. 05. 2022 18:00SDH Dětkovice "B"TJ Sokol Ondratice A0:10
2/120. 05. 2022 19:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Jestřebí A6:4
2/130. 05. 2022 18:00TJ Sigma Hranice AZákladna Hnoyland Hnojice3:7
2/120. 05. 2022 17:30TJ Sokol Ondratice ESK Přerov C2:8
3/104. 06. 2022 09:00
sokolovna Brodek u Prostějova
TJ Sokol Ondratice BTTC Mohelnice A2:6
3/104. 06. 2022 09:00
sokolovna Brodek u Prostějova
TJ Sokol Kojetín ASK Kolšov A5:5
3/104. 06. 2022 11:00
sokolovna Brodek u Prostějova
TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Ondratice A0:6
3/104. 06. 2022 11:00
sokolovna Brodek u Prostějova
Základna Hnoyland HnojiceSK Přerov C2:6
4/104. 06. 2022 13:00
sokolovna Brodek u Prostějova
TJ Sokol Kojetín ATTC Mohelnice A3:6
4/104. 06. 2022 13:00
sokolovna Brodek u Prostějova
TJ Sokol Ondratice ASK Přerov C5:5
5/104. 06. 2022 16:00
sokolovna Brodek u Prostějova
TJ Sokol Ondratice ATJ Sokol Kojetín A6:4
5/104. 06. 2022 16:00
sokolovna Brodek u Prostějova
TTC Mohelnice ASK Přerov C6:0

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy