Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize, muži
323. 10. 2021 17:30KST Dolní Němčí BOrel Zlín9:9
323. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BST AMON Kunovice2:10
323. 10. 2021 17:00TJ NivniceTJ Sokol Újezdec-Těšov7:10
323. 10. 2021 17:00SK SlavičínTJ Sokol Kostelec-Zlín2:10
316. 10. 2021 16:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice A10:5
323. 10. 2021 17:30KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem10:5
423. 10. 2021 10:00KST Dolní Němčí BST AMON Kunovice8:10
420. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Otrokovice BOrel Zlín0:10
419. 10. 2021 17:30TJ NivniceTJ Sokol Kostelec-Zlín3:10
424. 10. 2021 10:00SK SlavičínTJ Sokol Újezdec-Těšov3:10
424. 10. 2021 09:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem10:0
423. 10. 2021 10:00KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice A3:10
530. 10. 2021 17:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice A
530. 10. 2021 17:00ST AMON KunoviceTJ Bystřice pod Hostýnem
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Újezdec-TěšovTJ DDM Valašské Meziříčí B
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-ZlínKST Zlín B
530. 10. 2021 17:30KST Dolní Němčí BTJ Nivnice
530. 10. 2021 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Slavičín
631. 10. 2021 11:00Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem
631. 10. 2021 10:30ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice A
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Újezdec-TěšovKST Zlín B
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B
630. 10. 2021 10:00KST Dolní Němčí BSK Slavičín
631. 10. 2021 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Nivnice
Krajská soutěž I.třídy, muži
323. 10. 2021 17:00Sport centrum BylniceTJ SLAVIA Kroměříž1:17
323. 10. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Holešov12:6
323. 10. 2021 17:00ST AMON Kunovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm17:1
323. 10. 2021 17:00TJ FryštákOrel Ostrožská Nová Ves11:7
323. 10. 2021 17:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BSK Slušovice14:4
323. 10. 2021 13:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
424. 10. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Holešov3:15
424. 10. 2021 11:00TJ Sokol Horní BečvaTJ SLAVIA Kroměříž11:7
424. 10. 2021 10:30ST AMON Kunovice BOrel Ostrožská Nová Ves8:10
424. 10. 2021 10:30TJ FryštákTJ Rožnov pod Radhoštěm14:4
424. 10. 2021 11:00TJ Sokol Kostelec-Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem B16:2
422. 10. 2021 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slušovice11:7
530. 10. 2021 17:00TJ SLAVIA KroměřížSK Slušovice
530. 10. 2021 17:00TJ HolešovTJ Bystřice pod Hostýnem B
530. 10. 2021 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Kostelec-Zlín B
530. 10. 2021 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ DDM Valašské Meziříčí C
530. 10. 2021 17:00Sport centrum BylniceST AMON Kunovice B
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Fryšták
631. 10. 2021 10:30TJ SLAVIA KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem B
631. 10. 2021 11:00TJ HolešovSK Slušovice
631. 10. 2021 11:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ DDM Valašské Meziříčí C
631. 10. 2021 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Kostelec-Zlín B
631. 10. 2021 10:30Sport centrum BylniceTJ Fryšták
631. 10. 2021 11:00TJ Sokol Horní BečvaST AMON Kunovice B
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
323. 10. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemOrel Zlín B14:4
323. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Holešov B16:2
323. 10. 2021 17:00ST AMON Kunovice CKST Zlín C14:4
323. 10. 2021 17:00TJ VidčeTJ Sokol Mysločovice13:5
323. 10. 2021 17:00TJ VlčnovT.J. Sokol Vsetín B14:4
323. 10. 2021 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BKST Dolní Němčí D18:0
424. 10. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Holešov B14:4
424. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín AOrel Zlín B12:6
424. 10. 2021 10:30ST AMON Kunovice CTJ Sokol Mysločovice8:10
424. 10. 2021 11:00TJ VidčeKST Zlín C13:5
424. 10. 2021 10:30TJ VlčnovKST Dolní Němčí D15:3
424. 10. 2021 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BT.J. Sokol Vsetín B9:9
530. 10. 2021 13:30Orel Zlín BT.J. Sokol Vsetín B
530. 10. 2021 13:30TJ Holešov BKST Dolní Němčí D
530. 10. 2021 17:00KST Zlín CTJ Vlčnov
530. 10. 2021 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B
530. 10. 2021 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C
530. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Vidče
631. 10. 2021 08:00Orel Zlín BKST Dolní Němčí D
631. 10. 2021 08:00TJ Holešov BT.J. Sokol Vsetín B
631. 10. 2021 10:00KST Zlín CTJ Rožnov pod Radhoštěm B
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Vlčnov
631. 10. 2021 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Vidče
631. 10. 2021 11:00T.J. Sokol Vsetín AST AMON Kunovice C
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
323. 10. 2021 17:00ST BíloviceTJ Štítná nad Vláří12:6
323. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Bojkovice13:5
316. 10. 2021 10:00TJ Nivnice BTJ Drslavice6:12
323. 10. 2021 17:00SK ÚjezdTJ Spartak Hluk9:9
323. 10. 2021 13:30TJ Sokol Kostelec-Zlín CTJ Jiskra Otrokovice D11:7
323. 10. 2021 17:00T.J. Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí C10:8
424. 10. 2021 10:30ST BíloviceTJ Bojkovice15:3
424. 10. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Štítná nad Vláří11:7
424. 10. 2021 08:00TJ Nivnice BTJ Spartak Hluk9:9
424. 10. 2021 10:30SK ÚjezdTJ Drslavice4:14
424. 10. 2021 08:00TJ Sokol Kostelec-Zlín CKST Dolní Němčí C3:15
424. 10. 2021 10:30T.J. Sokol MorkoviceTJ Jiskra Otrokovice D8:10
530. 10. 2021 17:00TJ Štítná nad VláříTJ Jiskra Otrokovice D
530. 10. 2021 17:00TJ BojkoviceKST Dolní Němčí C
530. 10. 2021 17:00TJ DrslaviceTJ Sokol Kostelec-Zlín C
530. 10. 2021 17:00TJ Spartak HlukT.J. Sokol Morkovice
530. 10. 2021 17:00ST BíloviceTJ Nivnice B
530. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Újezd
631. 10. 2021 10:30TJ Štítná nad VláříKST Dolní Němčí C
631. 10. 2021 10:30TJ BojkoviceTJ Jiskra Otrokovice D
631. 10. 2021 10:30TJ DrslaviceT.J. Sokol Morkovice
631. 10. 2021 10:30TJ Spartak HlukTJ Sokol Kostelec-Zlín C
631. 10. 2021 10:30ST BíloviceSK Újezd
631. 10. 2021 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Nivnice B

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy