Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
409. 10. 2021 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec BTJ Jiskra Holice B10:3
409. 10. 2021 09:00KST Linea Chrudim AOrel Vysoké Mýto A10:3
409. 10. 2021 09:00TTC Hlinsko ATJ Lanškroun A10:2
409. 10. 2021 09:00TTC Skuteč ATJ Slovan Moravská Třebová A9:9
409. 10. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A7:10
409. 10. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:3
509. 10. 2021 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec BOrel Vysoké Mýto A10:4
509. 10. 2021 13:30KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:1
509. 10. 2021 13:30TTC Hlinsko ATJ Slovan Moravská Třebová A10:2
509. 10. 2021 13:30TTC Skuteč ATJ Lanškroun A10:6
509. 10. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATTC Ústí nad Orlicí A10:8
509. 10. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
616. 10. 2021 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
616. 10. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A10:2
616. 10. 2021 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Hlinsko A9:9
616. 10. 2021 09:00Orel Vysoké Mýto ATTC Skuteč A10:4
616. 10. 2021 09:00TJ Loko Pardubice ATJ Jiskra Heřmanův Městec B10:3
616. 10. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim A10:5
716. 10. 2021 13:30TJ Lanškroun ATělocvičná jednota Sokol Lukavice A8:10
716. 10. 2021 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A8:10
716. 10. 2021 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A10:5
716. 10. 2021 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Hlinsko A10:6
716. 10. 2021 13:30TJ Loko Pardubice AKST Linea Chrudim A6:10
716. 10. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec B10:3
831. 10. 2021 09:00TTC Hlinsko ATJ Loko Pardubice A
831. 10. 2021 09:00TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice B
807. 11. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B
807. 11. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol Lukavice AOrel Vysoké Mýto A
806. 11. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun A
806. 11. 2021 09:00TJ Sokol Mistrovice ATJ Slovan Moravská Třebová A
931. 10. 2021 13:30TTC Hlinsko ATJ Tesla Pardubice B
931. 10. 2021 13:30TTC Skuteč ATJ Loko Pardubice A
907. 11. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí AOrel Vysoké Mýto A
907. 11. 2021 13:30Tělocvičná jednota Sokol Lukavice ATJ Jiskra Holice B
906. 11. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Slovan Moravská Třebová A
906. 11. 2021 13:30TJ Sokol Mistrovice ATJ Lanškroun A
Krajská soutěž A
409. 10. 2021 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Borová-Korouhev B4:10
402. 10. 2021 09:00Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Sokol Chrudim B4:10
402. 10. 2021 09:00TTC Skuteč BTJ Trojovice B6:10
410. 10. 2021 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim A10:6
410. 10. 2021 09:00TJ Loko Pardubice BKST Linea Chrudim B10:2
509. 10. 2021 13:30TJ Trojovice ATTC Hlinsko B10:0
502. 10. 2021 13:30Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Trojovice B10:2
502. 10. 2021 13:30TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim B4:10
510. 10. 2021 13:30TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim B4:10
510. 10. 2021 13:30TJ Loko Pardubice BTJ Sokol Chrudim A8:10
1920. 03. 2022 09:00Orel jednota Vysoké Mýto BTJ Trojovice A
1920. 03. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev BTJ Tesla Pardubice C
1920. 03. 2022 09:00TTC Hlinsko BTJ Loko Pardubice B
1914. 10. 2021 17:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Chrudim A
1920. 03. 2022 09:00TJ Trojovice BKST Linea Chrudim B
Krajská soutěž B
410. 10. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Borová-Korouhev C10:2
410. 10. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Spartak Polička A6:10
410. 10. 2021 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl A7:10
410. 10. 2021 09:00Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
409. 10. 2021 09:00TJ Lanškroun BKST SK US Steinerová Choceň A7:10
409. 10. 2021 09:00
Tělocvična ZŠ Felberova, Svitavy
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyTJ Sokol Sudslava A5:10
510. 10. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A10:3
510. 10. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Borová-Korouhev C10:4
510. 10. 2021 13:30TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C5:10
510. 10. 2021 13:30Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl A8:10
509. 10. 2021 13:30TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava A4:10
509. 10. 2021 13:30
Tělocvična ZŠ Felberova, Svitavy
TJ Jiskra Litomyšl B - SvitavyKST SK US Steinerová Choceň A6:10
616. 10. 2021 09:00KST SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí D10:2
616. 10. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová A10:4
628. 11. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Lanškroun B
628. 11. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy
616. 10. 2021 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev CTJ Sokol Žamberk A5:10
616. 10. 2021 09:00TJ Spartak Polička AOrel Orlice A4:10
716. 10. 2021 13:30KST SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Česká Třebová A9:9
716. 10. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D10:2
728. 11. 2021 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Jiskra Litomyšl B - Svitavy
728. 11. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun B
716. 10. 2021 13:30TJ Sokol Borová-Korouhev COrel Orlice A3:10
716. 10. 2021 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A9:9

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy