Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
616. 10. 2021 09:00Sokol Stará Paka ADTJ Hradec Králové C6:10
616. 10. 2021 09:00TJ JičínJiskra Nový Bydžov A10:7
616. 10. 2021 09:00Baník VamberkTJ Slovan Broumov A5:10
616. 10. 2021 09:00TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A10:1
616. 10. 2021 09:00Sokol PP Hradec Králové 2 DSokol Valdice 
616. 10. 2021 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem AJiskra Jaroměř A9:9
716. 10. 2021 14:00Sokol Stará Paka AJiskra Nový Bydžov A8:10
716. 10. 2021 14:00TJ JičínDTJ Hradec Králové C7:10
713. 10. 2021 16:00Baník VamberkTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší A9:9
716. 10. 2021 13:30TTC Kostelec nad Orlicí ATJ Slovan Broumov A5:10
716. 10. 2021 14:00Sokol PP Hradec Králové 2 DJiskra Jaroměř A1:10
716. 10. 2021 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem ASokol Valdice 
830. 10. 2021 09:00TJ Slovan Broumov ASokol PP Hradec Králové 2 D 
830. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ATJ Dvůr Králové nad Labem A 
830. 10. 2021 09:00DTJ Hradec Králové CBaník Vamberk 
830. 10. 2021 09:00Jiskra Nový Bydžov ATTC Kostelec nad Orlicí A 
806. 11. 2021 09:00Tatran Hostinné CSokol Stará Paka A 
806. 11. 2021 09:00TJ Nová Paka ATJ Jičín 
930. 10. 2021 14:00TJ Slovan Broumov ATJ Dvůr Králové nad Labem A 
930. 10. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší ASokol PP Hradec Králové 2 D 
930. 10. 2021 13:00DTJ Hradec Králové CTTC Kostelec nad Orlicí A 
930. 10. 2021 14:00Jiskra Nový Bydžov ABaník Vamberk 
906. 11. 2021 14:00Tatran Hostinné CTJ Jičín 
906. 11. 2021 14:00TJ Nová Paka ASokol Stará Paka A 
Krajská soutěž 1. třídy
110. 10. 2021 09:00
Sokol České Meziříčí
DTJ Hradec Králové DSokol České Meziříčí10:1
109. 10. 2021 09:00Salamandr Hradec KrálovéSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
109. 10. 2021 09:00TJ Sparta Úpice ATJ Náchod9:9
109. 10. 2021 08:30Sokol Chlumec n.C.Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10:3
108. 10. 2021 18:00TTC KB VrchlabíTatran Hostinné D10:3
114. 10. 2021 18:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTSokol Stěžery B4:10
402. 10. 2021 14:00TJ Lázně BělohradTJ Sokol Stěžery C - KPST10:0
406. 11. 2021 09:00Tatran Hostinné DSokol Chlumec n.C. 
406. 11. 2021 09:00TTC KB VrchlabíTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 
403. 10. 2021 09:00
Salamandr Hradec Králové
DTJ Hradec Králové DSalamandr Hradec Králové10:5
403. 10. 2021 09:00Sokol České MeziříčíSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:6
502. 10. 2021 09:00TJ Lázně BělohradSokol Stěžery B10:8
506. 11. 2021 14:00Tatran Hostinné DTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 
506. 11. 2021 14:00TTC KB VrchlabíSokol Chlumec n.C. 
503. 10. 2021 14:00
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
DTJ Hradec Králové DSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
503. 10. 2021 14:00Sokol České MeziříčíSalamandr Hradec Králové10:5
616. 10. 2021 09:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Lázně Bělohrad9:9
616. 10. 2021 09:00TJ NáchodDTJ Hradec Králové D10:8
616. 10. 2021 09:00TJ Sparta Úpice ASokol České Meziříčí7:10
616. 10. 2021 09:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTatran Hostinné D8:10
616. 10. 2021 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí9:9
716. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Lázně Bělohrad4:10
716. 10. 2021 14:00TJ NáchodSokol České Meziříčí10:7
716. 10. 2021 14:00TJ Sparta Úpice ADTJ Hradec Králové D10:8
716. 10. 2021 14:00TJ Sokol Stěžery C - KPSTTTC KB Vrchlabí3:10
716. 10. 2021 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné D9:9
830. 10. 2021 09:00TJ Lázně BělohradTatran Hostinné D 
831. 10. 2021 09:00DTJ Hradec Králové DSokol Chlumec n.C. 
831. 10. 2021 09:00Sokol České MeziříčíTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 
830. 10. 2021 09:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Náchod 
830. 10. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Sparta Úpice A 
930. 10. 2021 14:00TJ Lázně BělohradTTC KB Vrchlabí 
931. 10. 2021 14:00DTJ Hradec Králové DTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves 
931. 10. 2021 14:00Sokol České MeziříčíSokol Chlumec n.C. 
930. 10. 2021 14:00Salamandr Hradec KrálovéTJ Sparta Úpice A 
930. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Náchod 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
616. 10. 2021 09:00Tatran Hostinné EBaník Žacléř6:10
616. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka BTJ Bernartice10:5
617. 10. 2021 09:00Sokol Chlumec n.C. BSokol Stará Paka B10:7
617. 10. 2021 09:00Sokol ChomuticeTJ Trutnov - Poříčí7:10
716. 10. 2021 14:00Tatran Hostinné ETJ Bernartice3:10
716. 10. 2021 14:00TJ Nová Paka BBaník Žacléř10:2
717. 10. 2021 14:00Sokol Chlumec n.C. BTJ Trutnov - Poříčí8:10
717. 10. 2021 14:00Sokol ChomuticeSokol Stará Paka B1:10
830. 10. 2021 09:00Sokol Stará Paka BDTJ Hradec Králové E 
830. 10. 2021 09:00TJ Trutnov - PoříčíJiskra Nový Bydžov B 
830. 10. 2021 09:00TJ Dvůr Králové nad Labem BSokol Chlumec n.C. B 
930. 10. 2021 14:00Sokol Stará Paka BJiskra Nový Bydžov B 
930. 10. 2021 14:00TJ Trutnov - PoříčíDTJ Hradec Králové E 
930. 10. 2021 14:00TJ Dvůr Králové nad Labem BSokol Chomutice 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
616. 10. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTTC Kostelec nad Orlicí B10:0
616. 10. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.TTC Lhoty u Potštejna10:5
616. 10. 2021 09:00TJ Slovan Broumov BJiskra Jaroměř B0:10
716. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTTC Lhoty u Potštejna1:10
716. 10. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.TTC Kostelec nad Orlicí B10:2
714. 10. 2021 18:00Lokomotiva MeziměstíJiskra Jaroměř B9:9
830. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BSokol PP Hradec Králové 2 E 
830. 10. 2021 09:00Sparta Úpice BSokol Stěžery D 
830. 10. 2021 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CTJ Slovan Broumov B 
830. 10. 2021 09:00TTC Nové Město n.M.Lokomotiva Meziměstí 
930. 10. 2021 14:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší BSokol Stěžery D 
930. 10. 2021 14:00Sparta Úpice BSokol PP Hradec Králové 2 E 
930. 10. 2021 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 CLokomotiva Meziměstí 
930. 10. 2021 14:00TTC Nové Město n.M.TJ Slovan Broumov B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy