Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
323. 10. 2021 10:00
TJ Sokol Bedřichov, Jihlava,Sokolovská ul. 122c
HB Ostrov ETJ Sokol Jemnice A10:8
323. 10. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A10:3
323. 10. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A10:4
323. 10. 2021 10:30SK Telč ATJ Chmelná A1:10
323. 10. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou ASK Jihlava A10:3
323. 10. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná A7:10
423. 10. 2021 17:00
TJ Sokol Bedřichov, Jihlava,Sokolovská ul. 122c
HB Ostrov ESK Tenis Polesí A10:7
423. 10. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A10:4
423. 10. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná A10:4
423. 10. 2021 14:30SK Telč ASKST Třešť A2:10
423. 10. 2021 14:00TJ Žďár nad Sázavou ASlavoj Polná A10:3
423. 10. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A10:4
530. 10. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A 
530. 10. 2021 09:00SK Tenis Polesí ASlavoj Polná A 
530. 10. 2021 10:00SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou A 
530. 10. 2021 10:00TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A 
530. 10. 2021 10:00HB Ostrov ETJ Spartak Pelhřimov A 
530. 10. 2021 12:00TJ CHS Chotěboř ASK Telč A 
630. 10. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice ASlavoj Polná A 
630. 10. 2021 14:00SK Tenis Polesí ASK Jihlava A 
630. 10. 2021 15:00SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A 
630. 10. 2021 15:00TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou A 
630. 10. 2021 17:00HB Ostrov ESK Telč A 
630. 10. 2021 16:00TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A 
KRAJSKÝ PŘEBOR I. třídy
323. 10. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
323. 10. 2021 10:00TJ Lukov ASK Sokol Lhotky A 
323. 10. 2021 10:00TJ Třebíč ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
323. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ CHS Chotěboř B9:9
323. 10. 2021 10:00SK Nové Dvory ASlavoj Polná B6:10
423. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
423. 10. 2021 15:00TJ Lukov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A 
423. 10. 2021 15:00TJ Třebíč ASK Sokol Lhotky A10:4
423. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASlavoj Polná B5:10
423. 10. 2021 15:00SK Nové Dvory ATJ CHS Chotěboř B6:10
530. 10. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov BTJ CHS Chotěboř B 
530. 10. 2021 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A 
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Nové Dvory A 
530. 10. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Lukov A 
530. 10. 2021 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Třebíč A 
630. 10. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov BSlavoj Polná B 
630. 10. 2021 15:00SK Sokol Lhotky ASK Nové Dvory A 
630. 10. 2021 15:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A 
630. 10. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A 
630. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Lukov A 
KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
323. 10. 2021 10:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
HB Ostrov FTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
323. 10. 2021 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Kamenice A 
323. 10. 2021 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Nové Město na Moravě A10:4
323. 10. 2021 10:00TJ Třebíč BTJ Žďár nad Sázavou B8:10
323. 10. 2021 12:30TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř C6:10
323. 10. 2021 11:30SKST Třešť BTJ Jiskra Humpolec B8:10
423. 10. 2021 17:00
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
HB Ostrov FTJ Sokol Kamenice A10:4
423. 10. 2021 16:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A 
423. 10. 2021 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
423. 10. 2021 15:00TJ Třebíč BTJ Nové Město na Moravě A9:9
423. 10. 2021 16:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec B3:10
423. 10. 2021 17:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř C7:10
530. 10. 2021 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C 
530. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kamenice ATJ Jiskra Humpolec B 
530. 10. 2021 10:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Chmelná B 
530. 10. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť B 
530. 10. 2021 10:00HB Ostrov FTJ Sokol Moravské Budějovice A 
530. 10. 2021 12:00TJ Slavoj Pacov ATJ Třebíč B 
630. 10. 2021 14:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B 
630. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kamenice ATJ CHS Chotěboř C 
630. 10. 2021 15:00TJ Nové Město na Moravě ASKST Třešť B 
630. 10. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná B 
630. 10. 2021 17:00HB Ostrov FTJ Třebíč B 
630. 10. 2021 16:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Moravské Budějovice A 
KRAJSKÝ PŘEBOR III. třídy
323. 10. 2021 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice B9:9
323. 10. 2021 10:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Třebenice A10:0
323. 10. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou C8:10
323. 10. 2021 09:30
SK Jihlava
TJ Sokol Brtnice ASK Horní Ves A8:10
323. 10. 2021 08:30SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov C9:9
423. 10. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BTJ Třebenice A10:4
423. 10. 2021 15:00TJ Sokol Přibyslav ATJ Sokol Jemnice B10:3
423. 10. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rovečné A10:5
423. 10. 2021 13:30
SK Jihlava
TJ Sokol Brtnice ATJ Spartak Pelhřimov C4:10
423. 10. 2021 14:30SKST Třešť CSK Horní Ves A10:6
530. 10. 2021 11:30TJ Sokol Jemnice BSK Horní Ves A 
530. 10. 2021 12:30TJ Třebenice ATJ Spartak Pelhřimov C 
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Rovečné ATJ Sokol Brtnice A 
530. 10. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť C 
530. 10. 2021 10:00TJ Sokol Přibyslav AStolní tenis Velké Meziříčí B 
630. 10. 2021 17:30TJ Sokol Jemnice BTJ Spartak Pelhřimov C 
630. 10. 2021 16:30TJ Třebenice ASK Horní Ves A 
630. 10. 2021 15:00TJ Sokol Rovečné ASKST Třešť C 
630. 10. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Brtnice A 
630. 10. 2021 15:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy