Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
323. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:5
308. 10. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BTTC Libín Prachatice A9:9
322. 10. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice A4:10
322. 10. 2021 18:30
Jezerní 1280, Strakonice-tělocvična ZŠ F.L. Čelakovského II.stupeň
ČZ Strakonice Elektrostav BTJ VS Tábor A10:2
323. 10. 2021 15:00KST Orel ČB ARUFA Bechyně A9:9
323. 10. 2021 17:00Velešín - Přídolí ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:5
424. 10. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín ATTC Libín Prachatice A10:6
422. 10. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A10:0
424. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou ATJ VS Tábor A10:4
424. 10. 2021 16:00ČZ Strakonice Elektrostav BTJ Spartak Kaplice A6:10
424. 10. 2021 10:30KST Orel ČB ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:7
424. 10. 2021 11:00Velešín - Přídolí ARUFA Bechyně A9:9
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ARUFA Bechyně A 
515. 10. 2021 18:30TTC Libín Prachatice ATJ Sokol Kardašova Řečice A10:8
530. 10. 2021 14:00TJ Spartak Kaplice AKST Orel ČB A 
529. 10. 2021 19:00TJ VS Tábor AVelešín - Přídolí A 
530. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín ATJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 
530. 10. 2021 09:30TJ Sokol Vodňany BČZ Strakonice Elektrostav B 
631. 10. 2021 10:00TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí ATJ Sokol Kardašova Řečice A 
631. 10. 2021 10:30TTC Libín Prachatice ARUFA Bechyně A 
631. 10. 2021 10:00TJ Spartak Kaplice AVelešín - Přídolí A 
631. 10. 2021 10:00TJ VS Tábor AKST Orel ČB A 
631. 10. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín AČZ Strakonice Elektrostav B 
629. 10. 2021 19:00TJ Sokol Vodňany BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou A 
Krajský přebor
315. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Protivín BTJ Šumavan Vimperk A1:10
312. 10. 2021 18:30Staving Studená BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B10:2
320. 10. 2021 18:00SKP PrachaticeTJ Spartak Kaplice B2:10
323. 10. 2021 14:00TJ Calofrig Borovany AKST Orel ČB B 
315. 10. 2021 18:00KST Orel ČB CDDM Soběslav B10:5
314. 10. 2021 19:00Velešín - Přídolí BTJ Sokol Strakonice A10:0
424. 10. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Sokol Hluboká nad Vltavou B1:10
416. 10. 2021 16:30Staving Studená BTJ Šumavan Vimperk A9:9
424. 10. 2021 15:00SKP PrachaticeKST Orel ČB B0:10
408. 10. 2021 19:00TJ Calofrig Borovany ATJ Spartak Kaplice B3:10
418. 10. 2021 19:00KST Orel ČB CTJ Sokol Strakonice A10:1
424. 10. 2021 17:00Velešín - Přídolí BDDM Soběslav B 
530. 10. 2021 15:00TJ Šumavan Vimperk ADDM Soběslav B 
526. 10. 2021 18:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BTJ Sokol Strakonice A 
529. 10. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice BKST Orel ČB C 
519. 10. 2021 18:15KST Orel ČB BVelešín - Přídolí B10:4
530. 10. 2021 15:00TJ Slavoj Protivín BSKP Prachatice 
530. 10. 2021 18:30Staving Studená BTJ Calofrig Borovany A 
631. 10. 2021 10:00TJ Šumavan Vimperk ATJ Sokol Strakonice A 
631. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hluboká nad Vltavou BDDM Soběslav B 
631. 10. 2021 13:00TJ Spartak Kaplice BVelešín - Přídolí B 
623. 09. 2021 18:15KST Orel ČB BKST Orel ČB C5:10
631. 10. 2021 10:30TJ Slavoj Protivín BTJ Calofrig Borovany A 
631. 10. 2021 13:30Staving Studená BSKP Prachatice 
Krajská soutěž A
322. 10. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov B 
323. 10. 2021 15:00SK Pedagog ČB BSK MARTYNA Malovice A 
323. 10. 2021 10:30TJ Slávia Prachatice ASKST Týn nad Vltavou A7:10
323. 10. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov ASK Žimutice A10:4
320. 10. 2021 18:30KST Orel ČB DTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:2
418. 10. 2021 18:00TJ Sokol České Budějovice BSK MARTYNA Malovice A9:9
424. 10. 2021 10:30SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov B 
424. 10. 2021 10:30TJ Slávia Prachatice ASK Žimutice A10:7
424. 10. 2021 10:30TJ Sokol Křemže - Holubov ASKST Týn nad Vltavou A10:6
422. 10. 2021 18:30TJ Spartak Kaplice CTJ Sokol Nová Ves u ČB A10:1
530. 10. 2021 15:00TJ Sokol Křemže - Holubov BTJ Sokol Nová Ves u ČB A 
530. 10. 2021 15:00SKST Týn nad Vltavou AKST Orel ČB D 
530. 10. 2021 15:00SK Žimutice ATJ Spartak Kaplice C 
529. 10. 2021 18:30TJ Sokol České Budějovice BTJ Slávia Prachatice A 
530. 10. 2021 15:00SK Pedagog ČB BTJ Sokol Křemže - Holubov A 
631. 10. 2021 10:30SK MARTYNA Malovice ATJ Sokol Nová Ves u ČB A 
631. 10. 2021 10:30SKST Týn nad Vltavou ATJ Spartak Kaplice C 
631. 10. 2021 10:30SK Žimutice AKST Orel ČB D 
625. 10. 2021 18:00TJ Sokol České Budějovice BTJ Sokol Křemže - Holubov A 
631. 10. 2021 10:30SK Pedagog ČB BTJ Slávia Prachatice A 
Krajská soutěž B
308. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BČZ Strakonice Elektrostav C4:10
313. 10. 2021 18:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Mirotice A8:10
318. 10. 2021 18:00TJ Osek ATJ Třebohostice A10:0
322. 10. 2021 18:00TJ Sokol Lhenice ATJ Sokol Milevsko A10:6
322. 10. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub ATJ Sokol Písek A10:1
415. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Mirotice A1:10
424. 10. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CČZ Strakonice Elektrostav C 
424. 10. 2021 10:30TJ Osek ATJ Sokol Milevsko A10:2
420. 10. 2021 18:00TJ Sokol Lhenice ATJ Třebohostice A10:4
426. 10. 2021 18:30TJ Slovan Černý Dub AST Svatá Maří A 
529. 10. 2021 18:00ČZ Strakonice Elektrostav CTJ Sokol Písek A 
519. 10. 2021 19:00TJ Sokol Mirotice AST Svatá Maří A4:10
529. 10. 2021 18:30TJ Třebohostice ATJ Slovan Černý Dub A 
522. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Osek A3:10
530. 10. 2021 15:00TJ Sokol Vodňany CTJ Sokol Lhenice A 
631. 10. 2021 10:30ČZ Strakonice Elektrostav CST Svatá Maří A 
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol Mirotice ATJ Sokol Písek A 
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol Milevsko ATJ Slovan Černý Dub A 
629. 10. 2021 17:30TJ Sokol Strakonice BTJ Sokol Lhenice A 
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol Vodňany CTJ Osek A 
Krajská soutěž C
102. 10. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ VS Tábor B6:10
101. 10. 2021 18:00TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí ATJ Sokol Mladá Vožice A1:10
115. 10. 2021 19:00TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A3:10
101. 10. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň AJindřichův Hradec 1930 A10:4
101. 10. 2021 19:00Katolický dům Dačice AStaving Studená C6:10
323. 10. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Lodhéřov A3:10
313. 10. 2021 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Jiskra Třeboň A10:2
324. 10. 2021 09:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AKatolický dům Dačice A10:4
322. 10. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:4
323. 10. 2021 15:00TJ Jiskra Třeboň BTJ SDH Nové Dvory A10:2
422. 10. 2021 18:00Staving Studená CTJ Sokol Lodhéřov A6:10
417. 10. 2021 10:30TJ Sokol Mladá Vožice AKatolický dům Dačice A10:5
419. 10. 2021 18:30TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Jiskra Třeboň A10:7
408. 10. 2021 19:00TJ VS Tábor BTJ SDH Nové Dvory A10:0
424. 10. 2021 13:00TJ Jiskra Třeboň BTJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A10:4
530. 10. 2021 15:00TJ Sokol Lodhéřov ATJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A 
529. 10. 2021 19:00TJ Jiskra Třeboň ATJ VS Tábor B 
529. 10. 2021 19:00Katolický dům Dačice ATJ Jiskra Třeboň B 
515. 10. 2021 18:30Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Mladá Vožice A5:10
530. 10. 2021 10:00Staving Studená CTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A 
631. 10. 2021 10:30TJ Sokol Lodhéřov ATJ SDH Nové Dvory A 
623. 09. 2021 18:00TJ Jiskra Třeboň ATJ Jiskra Třeboň B10:8
631. 10. 2021 10:00Katolický dům Dačice ATJ VS Tábor B 
629. 10. 2021 18:30Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A 
627. 10. 2021 19:00Staving Studená CTJ Sokol Mladá Vožice A 
Divize žen
231. 10. 2021 10:00TTC Kovářov BTJ Sokol Lhenice B 
231. 10. 2021 10:00KST ZŠ Vyšší Brod BTJ VS Tábor A 
230. 10. 2021 10:00Jindřichův Hradec 1930 ATJ Sokol České Budějovice A 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy