Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
118. 09. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň B10:2
118. 09. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov AKOC Sušice A1:10
118. 09. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Bor B8:10
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Dobřany A2:10
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. A10:6
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B10:5
118. 09. 2021 09:00Union Plzeň CSKUŘ Plzeň C10:2
218. 09. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta AKOC Sušice A10:6
218. 09. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň B9:9
217. 09. 2021 18:00SK Jiskra Domažlice ATJ Dobřany A2:10
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Bor B9:9
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. B10:8
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. A10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. AUnion Plzeň C8:10
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň C10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horní Bělá A8:10
302. 10. 2021 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A10:2
302. 10. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice A5:10
302. 10. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Domažlice A3:10
302. 10. 2021 08:00SKUŘ Plzeň BKOC Sušice A10:5
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASKUŘ Plzeň C10:4
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň C3:10
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Břasy A5:10
402. 10. 2021 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horní Bělá A10:1
402. 10. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Domažlice A10:4
402. 10. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov ASK Jiskra Domažlice A2:10
523. 10. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň B9:9
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice AKOC Sušice A5:10
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Lhůta A3:10
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Mirošov A10:4
523. 10. 2021 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Bor B10:4
523. 10. 2021 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Dobřany A2:10
514. 09. 2021 18:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A10:7
623. 10. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice AKOC Sušice A10:6
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice ASKUŘ Plzeň B1:10
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Mirošov A10:0
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Lhůta A5:10
623. 10. 2021 14:00Union Plzeň CTJ Dobřany A4:10
623. 10. 2021 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Bor B10:7
730. 10. 2021 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. A10:3
730. 10. 2021 08:00
herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B10:7
730. 10. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta AUnion Plzeň C10:0wo
730. 10. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň C10:8
730. 10. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Horní Bělá A10:7
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Břasy A10:4
727. 10. 2021 18:30TJ Sokol Bor BTJ Dobřany A1:10
827. 02. 2022 17:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B10:3
830. 10. 2021 13:00
herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. A10:4
830. 10. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň C10:3
830. 10. 2021 13:00TJ Sokol Mirošov AUnion Plzeň C10:0
830. 10. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A10:4
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Horní Bělá A10:6
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B3:10
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A10:7
913. 11. 2021 09:00Union Plzeň CSK Jiskra Domažlice A10:7
913. 11. 2021 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Domažlice A10:4
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Bor B4:10
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A2:10
913. 11. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Lhůta A3:10
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá AKOC Sušice A7:10
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň B10:5
1013. 11. 2021 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Domažlice A10:4
1013. 11. 2021 14:00SKUŘ Plzeň CSK Jiskra Domažlice A6:10
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Dobřany A5:10
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Bor B5:10
1127. 11. 2021 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor B10:0
1127. 11. 2021 08:00KOC Sušice ATJ Dobřany A5:10
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. A10:1
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Plzeň V. B8:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá AUnion Plzeň C9:9
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň C10:6
1126. 11. 2021 18:00TJ Sokol Domažlice ASK Jiskra Domažlice A10:8
1227. 11. 2021 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Dobřany A3:10
1227. 11. 2021 13:00KOC Sušice ATJ Sokol Bor B10:0
1227. 11. 2021 13:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. B10:2
1224. 11. 2021 18:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Plzeň V. A10:7
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň C6:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Břasy AUnion Plzeň C10:0
1311. 12. 2021 10:30Union Plzeň CSKUŘ Plzeň B10:8
1311. 12. 2021 10:30SKUŘ Plzeň CKOC Sušice A9:9
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. ASK Jiskra Domažlice A9:7
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Domažlice A10:7
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta A2:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Mirošov A10:0
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horní Bělá A10:5
1411. 12. 2021 15:30Union Plzeň CKOC Sušice A10:0
1413. 09. 2021 18:00SKUŘ Plzeň CSKUŘ Plzeň B10:7
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Domažlice A10:6
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice A10:5
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Mirošov A10:5
1411. 12. 2021 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A10:1
1509. 04. 2022 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Lhůta A10:6
1509. 04. 2022 08:00KOC Sušice ATJ Sokol Mirošov A10:0wo
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice A9:9
1509. 04. 2022 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Domažlice A10:0
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A7:10
1509. 04. 2022 09:00SKUŘ Plzeň CUnion Plzeň C3:10
1609. 04. 2022 13:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A10:7
1609. 04. 2022 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Mirošov A10:2
1609. 04. 2022 14:00TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice A10:0
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Domažlice A10:3
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horní Bělá A3:10
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Břasy A9:9
1715. 01. 2022 10:30Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. A10:3
1715. 01. 2022 10:30SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:7
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor B10:8
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A3:10
1715. 01. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Lhůta A8:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Mirošov A9:9
1715. 01. 2022 08:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň B5:10
1815. 01. 2022 15:30SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. A10:7
1815. 01. 2022 15:30Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:5
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Bor B10:1
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Dobřany A5:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Lhůta A2:10
1815. 01. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Mirošov A10:3
1929. 01. 2022 08:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice A10:4
1929. 01. 2022 08:00KOC Sušice ATJ Sokol Domažlice A10:8
1929. 01. 2022 08:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horní Bělá A10:4
1929. 01. 2022 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Břasy A3:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Bor BUnion Plzeň C9:9
1915. 02. 2022 19:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň C10:1
1915. 09. 2021 18:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B10:8
2029. 01. 2022 13:00KOC Sušice ASK Jiskra Domažlice A10:8
2029. 01. 2022 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Domažlice A10:2
2029. 01. 2022 13:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
2029. 01. 2022 13:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Břasy A6:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Dobřany AUnion Plzeň C10:4
2003. 03. 2022 18:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň C10:6
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. ASKUŘ Plzeň B2:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A7:10
2112. 02. 2022 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Lhůta A0:10wo
2112. 02. 2022 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Mirošov A10:5
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice A9:9
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Domažlice A10:4
2110. 02. 2022 18:00TJ Dobřany ATJ Sokol Bor B10:2
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň B5:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. AKOC Sušice A4:10
2212. 02. 2022 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Lhůta A3:10
2212. 02. 2022 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Mirošov A0:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Břasy ASK Jiskra Domažlice A10:4
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Domažlice A10:2
2326. 02. 2022 08:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A10:5
2326. 02. 2022 08:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A10:2
2326. 02. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice AUnion Plzeň C10:2
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Domažlice ASKUŘ Plzeň C10:6
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. A9:9
2326. 02. 2022 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B10:2
2326. 02. 2022 08:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Mirošov A10:2
2426. 02. 2022 13:00KOC Sušice ATJ Sokol Horní Bělá A3:10
2426. 02. 2022 13:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Břasy A10:0
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Domažlice AUnion Plzeň C10:5
2426. 02. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice ASKUŘ Plzeň C10:7
2426. 02. 2022 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. A10:0
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. B10:6
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň B5:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Dobřany AKOC Sušice A10:3
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Lhůta A4:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Mirošov A10:3
2512. 03. 2022 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá A10:2
2512. 03. 2022 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Břasy A6:10
2511. 03. 2022 18:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Domažlice A8:10
2612. 03. 2022 14:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň B10:5
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Bor BKOC Sušice A2:10
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Lhůta A6:10
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Mirošov A10:7
2612. 03. 2022 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá A5:10
2612. 03. 2022 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A10:6
2702. 04. 2022 08:00SKUŘ Plzeň BUnion Plzeň C10:6
2702. 04. 2022 08:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň C5:10
2702. 04. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. A9:9
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
2702. 04. 2022 08:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B10:0
2702. 04. 2022 08:00TJ Sokol Mirošov ATJ Dobřany A2:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Břasy A10:8
2802. 04. 2022 13:00KOC Sušice AUnion Plzeň C7:10
2816. 09. 2021 18:00SKUŘ Plzeň BSKUŘ Plzeň C10:1
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. A9:9
2802. 04. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B5:10
2802. 04. 2022 13:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Bor B6:10
2802. 04. 2022 13:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A6:10
Krajský přebor 1.tř.sk.A
118. 09. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany AKOC Sušice B10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Sokol Horažďovice A10:8
118. 09. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dobřany B4:10
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Pocinovice A10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Stod B10:3
218. 09. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A10:5
218. 09. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BKOC Sušice B10:3
208. 09. 2021 18:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Pocinovice A10:1
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dobřany B10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BUnion Plzeň D10:3
302. 10. 2021 09:00TJ Zdemyslice AKST Klatovy B8:10
302. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany ASK Jiskra Domažlice B10:1
302. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně A5:10
302. 10. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Pocinovice A10:6
402. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BKST Klatovy B4:10
402. 10. 2021 14:00TJ Zdemyslice AUnion Plzeň D10:5
402. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Sokol Kdyně A7:10
402. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BSK Jiskra Domažlice B10:1
523. 10. 2021 09:00SK Jiskra Domažlice BKOC Sušice B10:4
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A10:6
523. 10. 2021 09:00Union Plzeň DTJ Dobřany B10:3
523. 10. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Pocinovice A10:4
507. 09. 2021 18:30TJ Dioss Nýřany BTJ Dioss Nýřany A8:10
623. 10. 2021 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice A10:4
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně AKOC Sušice B10:0
623. 10. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Pocinovice A7:10
623. 10. 2021 14:00KST Klatovy BTJ Dobřany B10:3
730. 10. 2021 10:30
herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
KOC Sušice BTJ Slavoj Stod B10:4
730. 10. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Zdemyslice A8:10
730. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany AUnion Plzeň D5:10
730. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BKST Klatovy B10:8
726. 10. 2021 19:00TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B10:6
830. 10. 2021 15:30
herna ZŠ Lerchova 1112,Sušice II.
KOC Sušice BTJ Zdemyslice A6:10
830. 10. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod B10:2
830. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany AKST Klatovy B10:2
830. 10. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BUnion Plzeň D9:9
913. 11. 2021 09:00Union Plzeň DSK Jiskra Domažlice B10:0
913. 11. 2021 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně A0:10
913. 11. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Dobřany B10:3
913. 11. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Pocinovice A10:8
913. 11. 2021 11:30KOC Sušice BTJ Sokol Horažďovice A1:10
1013. 11. 2021 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Kdyně A1:10
1013. 11. 2021 14:00KST Klatovy BSK Jiskra Domažlice B10:1
1013. 11. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Pocinovice A10:4
1013. 11. 2021 14:00TJ Zdemyslice ATJ Dobřany B10:2
1127. 11. 2021 10:30KOC Sušice BTJ Dobřany B10:5
1127. 11. 2021 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Pocinovice A6:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod B10:1
1127. 11. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Zdemyslice A6:10
1127. 11. 2021 09:00Union Plzeň DKST Klatovy B10:3
1227. 11. 2021 15:30KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A9:9
1227. 11. 2021 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany B10:5
1227. 11. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Zdemyslice A10:4
1227. 11. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod B5:10
1311. 12. 2021 08:00Union Plzeň DKOC Sušice B10:4
1311. 12. 2021 08:30KST Klatovy BTJ Sokol Horažďovice A10:8
1311. 12. 2021 09:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B3:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kdyně A8:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Dobřany BTJ Dioss Nýřany A1:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dioss Nýřany B5:10
1411. 12. 2021 13:00Union Plzeň DTJ Sokol Horažďovice A10:4
1411. 12. 2021 14:00KST Klatovy BKOC Sušice B10:8
1411. 12. 2021 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A2:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Zdemyslice ASK Jiskra Domažlice B10:3
1411. 12. 2021 14:00TJ Dobřany BTJ Dioss Nýřany B3:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dioss Nýřany A10:5
1509. 04. 2022 10:30KOC Sušice BTJ Dioss Nýřany A10:5
1509. 04. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dioss Nýřany B10:5
1509. 04. 2022 09:00TJ Dobřany BSK Jiskra Domažlice B10:4
1518. 03. 2022 18:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně A5:10
1506. 04. 2022 18:00TJ Slavoj Stod BTJ Zdemyslice A3:10
1609. 04. 2022 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dioss Nýřany A10:4
1609. 04. 2022 15:30KOC Sušice BTJ Dioss Nýřany B6:10
1608. 04. 2022 18:15TJ Sokol Pocinovice ASK Jiskra Domažlice B10:3
1609. 04. 2022 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Kdyně A9:9
1715. 01. 2022 08:00Union Plzeň DTJ Slavoj Stod B10:0
1715. 01. 2022 08:00KST Klatovy BTJ Zdemyslice A7:10
1715. 01. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dioss Nýřany A6:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dioss Nýřany B10:2
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dobřany B10:3
1815. 01. 2022 13:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod B10:0
1815. 01. 2022 13:00Union Plzeň DTJ Zdemyslice A10:7
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně ATJ Dioss Nýřany A9:9
1815. 01. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Dioss Nýřany B9:9
1929. 01. 2022 10:30KOC Sušice BSK Jiskra Domažlice B3:10
1929. 01. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A9:9
1929. 01. 2022 09:00TJ Dobřany BUnion Plzeň D5:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice AKST Klatovy B10:8
1916. 09. 2021 18:30TJ Dioss Nýřany ATJ Dioss Nýřany B8:10
2029. 01. 2022 15:30TJ Sokol Horažďovice ASK Jiskra Domažlice B10:3
2029. 01. 2022 15:30KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně A3:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Pocinovice AUnion Plzeň D7:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Dobřany BKST Klatovy B10:1
2112. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod BKOC Sušice B10:0
2112. 02. 2022 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horažďovice A10:6
2112. 02. 2022 09:00Union Plzeň DTJ Dioss Nýřany A1:10
2112. 02. 2022 09:00KST Klatovy BTJ Dioss Nýřany B10:3
2112. 02. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A9:9
2212. 02. 2022 14:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice B10:0
2212. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice A9:9
2212. 02. 2022 14:00KST Klatovy BTJ Dioss Nýřany A9:9
2212. 02. 2022 14:00Union Plzeň DTJ Dioss Nýřany B10:4
2326. 02. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BUnion Plzeň D0:10wo
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně AKST Klatovy B10:3
2326. 02. 2022 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod B10:5
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Zdemyslice A4:10
2326. 02. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice B10:4
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně AUnion Plzeň D10:1
2426. 02. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice BKST Klatovy B0:10wo
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod B10:3
2426. 02. 2022 14:00TJ Dobřany BTJ Zdemyslice A10:8
2512. 03. 2022 09:00TJ Dobřany BKOC Sušice B10:1
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horažďovice A3:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Dioss Nýřany A4:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Zdemyslice ATJ Dioss Nýřany B10:5
2512. 03. 2022 09:00KST Klatovy BUnion Plzeň D10:2
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice B10:6
2612. 03. 2022 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horažďovice A10:8
2612. 03. 2022 14:00TJ Zdemyslice ATJ Dioss Nýřany A10:7
2612. 03. 2022 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Dioss Nýřany B8:10
2702. 04. 2022 10:30KOC Sušice BUnion Plzeň D9:9
2702. 04. 2022 10:30TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy B10:3
2702. 04. 2022 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B5:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Zdemyslice A2:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany ATJ Dobřany B10:7
2702. 04. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice A10:5
2802. 04. 2022 15:30TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň D10:6
2802. 04. 2022 15:30KOC Sušice BKST Klatovy B10:4
2830. 03. 2022 18:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B10:5
2802. 04. 2022 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Zdemyslice A6:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany BTJ Dobřany B9:9
2802. 04. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany ATJ Sokol Pocinovice A10:6
Krajský přebor 1.tř.sk.B
118. 09. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Kralovice A4:10
118. 09. 2021 09:00TJ Hrádek ATJ Město Zbiroh A10:5
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Slavoj Stod AST DDM Stříbro A10:6
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava A10:3
218. 09. 2021 14:00SK Nevid ATJ Město Zbiroh A10:3
218. 09. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Kralovice A9:9
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CST DDM Stříbro A9:9
218. 09. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Slavoj Chodová Planá A10:3
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Skomelno A8:10
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:3
302. 10. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C3:10
302. 10. 2021 09:00TJ Hrádek ATJ Slavoj Stod A10:5
302. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro A2:10
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Těně A9:9
401. 10. 2021 19:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Skomelno A6:10
402. 10. 2021 14:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod A4:10
402. 10. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Plzeň V. C10:7
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kralovice A9:9
523. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Město Zbiroh A10:6
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Těně AST DDM Stříbro A3:10
523. 10. 2021 09:00TJ Hrádek ASK Nevid A10:3
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Město Zbiroh A9:9
623. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Kralovice A10:7
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno AST DDM Stříbro A3:10
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
704. 11. 2021 18:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Klabava A4:10
730. 10. 2021 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Nezvěstice A6:10
730. 10. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Skomelno A9:9
730. 10. 2021 09:00
herna TJ Sokol Dobřív
TJ Hrádek ATJ Sokol Těně A10:8
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod A6:10
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Nezvěstice A5:10
830. 10. 2021 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava A6:10
830. 10. 2021 14:00SK Nevid ATJ Sokol Těně A10:4
830. 10. 2021 14:00
herna TJ Sokol Dobřív
TJ Hrádek ATJ Sokol Skomelno A10:6
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Plzeň V. C10:4
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod A10:2
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice AST DDM Stříbro A10:8
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Město Zbiroh A7:10
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Slavoj Stod A10:5
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A9:9
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:1
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:0
1127. 11. 2021 09:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro A10:7
1127. 11. 2021 09:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A8:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Těně A10:3
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Kralovice AST DDM Stříbro A5:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Chodová Planá A10:4
1227. 11. 2021 14:00SK Nevid ATJ Sokol Nezvěstice A5:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Klabava A9:9
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Kralovice A9:9
1308. 01. 2022 11:00TJ Sokol Těně ATJ Město Zbiroh A9:9
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Stod A10:2
1311. 12. 2021 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Nevid A3:10
1311. 12. 2021 09:00ST DDM Stříbro ATJ Hrádek A10:4
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Město Zbiroh A10:3
1408. 01. 2022 17:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Kralovice A10:2
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod A10:0
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
1411. 12. 2021 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Hrádek A2:10
1411. 12. 2021 14:00ST DDM Stříbro ASK Nevid A10:2
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kralovice ASK Nevid A0:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Hrádek A8:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Plzeň V. C3:10
1509. 04. 2022 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod A10:7
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
1609. 04. 2022 14:00TJ Město Zbiroh ASK Nevid A10:3
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Hrádek A1:10
1609. 04. 2022 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
1609. 04. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod A3:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava A9:9
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A10:6
1715. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Hrádek A9:9
1715. 01. 2022 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava A9:9
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Slavoj Stod ASK Nevid A8:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Hrádek A9:9
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Plzeň V. C6:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Stod A6:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Skomelno A1:10
1929. 01. 2022 09:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové náměstí 72
ST DDM Stříbro ATJ Sokol Těně A10:5
1927. 01. 2022 18:00SK Nevid ATJ Hrádek A7:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. C10:8
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Slavoj Stod A5:10
2029. 01. 2022 14:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové náměstí 72
ST DDM Stříbro ATJ Sokol Skomelno A10:8
2029. 01. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Těně A1:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kralovice A10:7
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Město Zbiroh A10:3
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno ASK Nevid A10:3
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Těně ATJ Hrádek A10:3
2112. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Kralovice A10:0
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Město Zbiroh A10:6
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Těně ASK Nevid A10:8
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Hrádek A10:6
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Skomelno A9:9
2326. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Těně A10:7
2326. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Klabava A3:10
2326. 02. 2022 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Nezvěstice A7:10
2326. 02. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kralovice A10:3
2426. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Skomelno A5:10
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Těně A10:7
2426. 02. 2022 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A10:5
2426. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kralovice A5:10
2512. 03. 2022 09:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové nám. 72
ST DDM Stříbro ATJ Město Zbiroh A10:5
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A10:7
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Hrádek A10:4
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Skomelno A9:9
2612. 03. 2022 14:00
ZŠ Heřmanova Huť,Mírové nám. 72
ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kralovice A10:1
2612. 03. 2022 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Město Zbiroh A4:10
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Nevid A10:2
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Hrádek A8:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Skomelno A2:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Těně A5:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:6
2702. 04. 2022 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Nezvěstice A6:10
2702. 04. 2022 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
2702. 04. 2022 09:00TJ Hrádek AST DDM Stříbro A8:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Skomelno A9:9
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Těně A8:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Klabava A9:9
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Nezvěstice A10:2
2802. 04. 2022 14:00TJ Hrádek ATJ Slavoj Chodová Planá A10:1
2802. 04. 2022 14:00SK Nevid AST DDM Stříbro A10:5
Krajský přebor 2.tř.sk.A
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Pocinovice B10:6
118. 09. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Blížejov A0:10
118. 09. 2021 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Kdyně B10:3
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně C10:0
118. 09. 2021 09:00KOC Sušice CTJ Dynamo Horšovský Týn A3:10
118. 09. 2021 09:00KST Klatovy CSK Poběžovice A10:2
106. 09. 2021 18:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Horažďovice B3:10
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Blížejov A9:9
218. 09. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice B0:10
218. 09. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Kdyně C10:0
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Kdyně B0:10
218. 09. 2021 14:00KOC Sušice CSK Poběžovice A9:9
218. 09. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:4
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Spálené Poříčí ASK Poběžovice A10:2
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice C10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CKST Klatovy C0:10
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Dobřany C9:9
302. 10. 2021 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Staňkov A10:5
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Slavoj Stod C10:1
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Horažďovice BSK Poběžovice A10:2
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:5
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BKST Klatovy C6:10
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CKOC Sušice C2:10
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Staňkov A10:5
402. 10. 2021 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Dobřany C8:10
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Horažďovice B5:10
523. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Spálené Poříčí A3:10
522. 10. 2021 18:00KOC Sušice CTJ Sokol Pocinovice B9:9
523. 10. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Blížejov A10:4
523. 10. 2021 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně B4:10
523. 10. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Kdyně C10:0
521. 10. 2021 18:00TJ Dobřany CTJ Sokol Staňkov A10:4
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:4
623. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horažďovice B0:10
623. 10. 2021 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Blížejov A4:10
623. 10. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Pocinovice B10:3
623. 10. 2021 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně C10:0
623. 10. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Kdyně B3:10
730. 10. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně B10:5
730. 10. 2021 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Kdyně C10:0
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Dynamo Horšovský Týn A2:10
730. 10. 2021 10:00TJ Sokol Blížejov ASK Poběžovice A9:9
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Dobřany C9:9
730. 10. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Staňkov A1:10
730. 10. 2021 09:00KST Klatovy CKOC Sušice C10:3
830. 10. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně C10:0
830. 10. 2021 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Kdyně B2:10
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Pocinovice BSK Poběžovice A10:6
830. 10. 2021 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Dynamo Horšovský Týn A7:10
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Staňkov A10:5
830. 10. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany C0:10
913. 11. 2021 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Horažďovice B1:10
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Spálené Poříčí A4:10
913. 11. 2021 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Domažlice B8:10
913. 11. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Slavoj Stod C10:0
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice B9:9
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Blížejov A0:10
913. 11. 2021 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASK Poběžovice A10:3
1013. 11. 2021 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Spálené Poříčí A10:7
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Horažďovice B2:10
1013. 11. 2021 14:00KOC Sušice CTJ Slavoj Stod C10:1
1013. 11. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Domažlice B10:0
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Blížejov A9:9
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Pocinovice B0:10
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice B10:3
1127. 11. 2021 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Blížejov A5:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
1127. 11. 2021 09:00TJ Slavoj Stod CSK Poběžovice A3:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Dobřany CKOC Sušice C10:3
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Staňkov AKST Klatovy C4:10
1114. 09. 2021 19:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Kdyně B0:10
1227. 11. 2021 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Blížejov A10:3
1227. 11. 2021 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Pocinovice B5:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Domažlice BSK Poběžovice A10:7
1227. 11. 2021 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Dynamo Horšovský Týn A4:10
1227. 11. 2021 14:00TJ Dobřany CKST Klatovy C9:9
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Staňkov AKOC Sušice C7:10
1310. 12. 2021 18:30KOC Sušice CTJ Sokol Horažďovice B2:10
1311. 12. 2021 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Spálené Poříčí A10:0
1311. 12. 2021 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Dobřany C7:10
1311. 12. 2021 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Staňkov A10:4
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Domažlice B10:3
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Slavoj Stod C0:10
1311. 12. 2021 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Blížejov A9:9
1411. 12. 2021 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Spálené Poříčí A10:7
1411. 12. 2021 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Horažďovice B5:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Staňkov A10:1
1411. 12. 2021 14:00SK Poběžovice ATJ Dobřany C3:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C10:2
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Domažlice B0:10
1509. 04. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Domažlice B10:0wo
1509. 04. 2022 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Slavoj Stod C10:0
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dobřany C10:6
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Staňkov A10:4
1509. 04. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKOC Sušice C10:3
1509. 04. 2022 09:00SK Poběžovice AKST Klatovy C1:10
1508. 04. 2022 18:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:2
1609. 04. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Domažlice B10:0
1609. 04. 2022 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Slavoj Stod C10:2
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Dobřany C1:10
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Staňkov A10:0
1609. 04. 2022 14:00SK Poběžovice AKOC Sušice C10:5
1609. 04. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKST Klatovy C10:5
1715. 01. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Horažďovice B10:8
1715. 01. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Spálené Poříčí A6:10
1715. 01. 2022 10:30KOC Sušice CTJ Sokol Kdyně B10:4
1715. 01. 2022 10:30KST Klatovy CTJ Sokol Kdyně C10:0
1715. 01. 2022 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Pocinovice B10:1
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Blížejov A5:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Domažlice B1:10
1815. 01. 2022 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Horažďovice B2:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Spálené Poříčí A10:5
1815. 01. 2022 15:30KST Klatovy CTJ Sokol Kdyně B10:4
1815. 01. 2022 15:30KOC Sušice CTJ Sokol Kdyně C10:0
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Pocinovice B8:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Dobřany CTJ Sokol Blížejov A10:0
1929. 01. 2022 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Domažlice B10:1
1929. 01. 2022 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Slavoj Stod C10:4
1929. 01. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice C10:5
1923. 02. 2022 18:00TJ Sokol Blížejov AKST Klatovy C5:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Dynamo Horšovský Týn A1:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně CSK Poběžovice A5:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Dobřany C2:10
2029. 01. 2022 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Domažlice B5:10
2029. 01. 2022 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod C10:4
2029. 01. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov AKOC Sušice C10:4
2008. 02. 2022 18:30TJ Sokol Pocinovice BKST Klatovy C7:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Dynamo Horšovský Týn A0:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně BSK Poběžovice A9:9
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Horažďovice B5:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Spálené Poříčí A4:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice B10:7
2112. 02. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Sokol Blížejov A10:8
2112. 02. 2022 09:00TJ Dobřany CTJ Sokol Domažlice B10:0
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ATJ Slavoj Stod C10:5
2111. 02. 2022 18:00KOC Sušice CKST Klatovy C2:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně CTJ Sokol Horažďovice B0:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:5
2212. 02. 2022 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Pocinovice B10:8
2212. 02. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Blížejov A10:2
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Sokol Domažlice B10:4
2212. 02. 2022 14:00TJ Dobřany CTJ Slavoj Stod C10:0
2326. 02. 2022 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Dobřany C10:1
2326. 02. 2022 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Sokol Staňkov A10:0
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Domažlice BKOC Sušice C10:4
2326. 02. 2022 09:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy C3:10
2326. 02. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně B3:10
2326. 02. 2022 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Kdyně C10:2
2326. 02. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Dynamo Horšovský Týn A0:10
2426. 02. 2022 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí ATJ Dobřany C10:3
2426. 02. 2022 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Staňkov A10:0wo
2426. 02. 2022 14:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice C9:9
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Domažlice BKST Klatovy C10:8
2426. 02. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Kdyně B1:10
2426. 02. 2022 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně C10:5
2512. 03. 2022 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Horažďovice B3:10
2512. 03. 2022 10:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Spálené Poříčí A7:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Domažlice B10:3
2512. 03. 2022 09:00SK Poběžovice ATJ Slavoj Stod C10:8
2512. 03. 2022 09:00KOC Sušice CTJ Dobřany C10:7
2512. 03. 2022 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Staňkov A10:0
2516. 09. 2021 19:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Kdyně C10:6
2612. 03. 2022 15:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Horažďovice B3:10
2612. 03. 2022 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Spálené Poříčí A10:5
2612. 03. 2022 14:00SK Poběžovice ATJ Sokol Domažlice B10:4
2612. 03. 2022 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Stod C10:2
2612. 03. 2022 14:00KST Klatovy CTJ Dobřany C10:4
2611. 03. 2022 19:00KOC Sušice CTJ Sokol Staňkov A10:0
2731. 03. 2022 18:30TJ Sokol Horažďovice BKOC Sušice C10:8
2702. 04. 2022 08:00TJ Sokol Spálené Poříčí AKST Klatovy C7:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Dobřany CTJ Dynamo Horšovský Týn A2:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Staňkov ASK Poběžovice A8:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Kdyně B9:9
2702. 04. 2022 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně C10:7
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Blížejov ATJ Sokol Pocinovice B3:10
2802. 04. 2022 13:00TJ Sokol Spálené Poříčí AKOC Sušice C10:4
2802. 04. 2022 13:00TJ Sokol Horažďovice BKST Klatovy C9:9
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Staňkov ATJ Dynamo Horšovský Týn A3:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Dobřany CSK Poběžovice A7:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B7:10
2802. 04. 2022 12:00TJ Sokol Domažlice BTJ Sokol Kdyně C10:4
Krajský přebor 2.tř.sk.B
118. 09. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Skomelno B10:0
118. 09. 2021 10:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Těně B10:5
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Bor C10:7
118. 09. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Hraničář Částkov A10:0
118. 09. 2021 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Dioss Nýřany C10:0
118. 09. 2021 09:00Union Plzeň ETJ Baník Líně A10:4
118. 09. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSDH Hadačka A10:3
218. 09. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Těně B10:3
218. 09. 2021 15:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Skomelno B10:3
218. 09. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Hraničář Částkov A10:4
218. 09. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Bor C10:1
218. 09. 2021 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Baník Líně A10:6
218. 09. 2021 14:00Union Plzeň ETJ Dioss Nýřany C10:1
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno BTJ Dioss Nýřany C10:6
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Těně BTJ Baník Líně A10:3
302. 10. 2021 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Horní Bělá B10:8
302. 10. 2021 09:00TJ Hraničář Částkov ASDH Hadačka A4:10
302. 10. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Klabava B10:6
302. 10. 2021 10:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Spartak Strašice A9:9
302. 10. 2021 09:00Union Plzeň ESKUŘ Plzeň D9:9
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Baník Líně A10:6
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Těně BTJ Dioss Nýřany C5:10
402. 10. 2021 14:00TJ Sokol Bor CSDH Hadačka A10:3
402. 10. 2021 14:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Horní Bělá B1:10
402. 10. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Spartak Strašice A10:6
402. 10. 2021 15:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Klabava B9:9
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Skomelno B10:5
523. 10. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Těně B10:4
523. 10. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Lhůta B4:10
523. 10. 2021 09:00SDH Hadačka ATJ Sokol Osek u Rokycan A2:10
523. 10. 2021 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Bor C9:9
523. 10. 2021 09:00Union Plzeň ETJ Hraničář Částkov A10:0wo
523. 10. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany CTJ Baník Líně A10:4
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně B8:10
623. 10. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Skomelno B10:1
623. 10. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Osek u Rokycan A10:4
623. 10. 2021 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Lhůta B4:10
623. 10. 2021 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Hraničář Částkov A10:0
623. 10. 2021 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Bor C10:3
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Bor CTJ Dioss Nýřany C10:3
730. 10. 2021 09:00TJ Hraničář Částkov ATJ Baník Líně A2:10
730. 10. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BSKUŘ Plzeň D10:8
730. 10. 2021 10:30TJ Sokol Osek u Rokycan AUnion Plzeň E10:8
730. 10. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Horní Bělá B4:10
730. 10. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ASDH Hadačka A10:1
726. 10. 2021 18:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Těně B3:10
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Bor CTJ Baník Líně A10:1
830. 10. 2021 14:00TJ Hraničář Částkov ATJ Dioss Nýřany C10:8
830. 10. 2021 15:30TJ Sokol Lhůta BUnion Plzeň E9:9
830. 10. 2021 15:30TJ Sokol Osek u Rokycan ASKUŘ Plzeň D10:8
830. 10. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BSDH Hadačka A10:1
830. 10. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
913. 11. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Skomelno B10:0
913. 11. 2021 09:00SDH Hadačka ATJ Sokol Těně B5:10
913. 11. 2021 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Klabava B10:5
913. 11. 2021 09:00Union Plzeň ETJ Spartak Strašice A10:8
913. 11. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany CTJ Sokol Lhůta B4:10
913. 11. 2021 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Osek u Rokycan A0:10
909. 11. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Bor C1:10
1013. 11. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně B10:4
1013. 11. 2021 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Skomelno B2:10
1013. 11. 2021 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Spartak Strašice A10:7
1013. 11. 2021 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Klabava B10:3
1013. 11. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany CTJ Sokol Osek u Rokycan A9:9
1013. 11. 2021 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Lhůta B8:10
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Bor C8:10
1108. 01. 2022 08:30TJ Sokol Těně BTJ Hraničář Částkov A10:0
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Dioss Nýřany C10:8
1127. 11. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Baník Líně A10:0
1127. 11. 2021 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSKUŘ Plzeň D10:8
1127. 11. 2021 09:00SDH Hadačka AUnion Plzeň E10:4
1127. 11. 2021 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Osek u Rokycan A10:4
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Hraničář Částkov A10:3
1208. 01. 2022 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Bor C10:6
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Baník Líně A10:0
1227. 11. 2021 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Dioss Nýřany C10:8
1227. 11. 2021 14:00TJ Sokol Horní Bělá BUnion Plzeň E10:7
1227. 11. 2021 14:00SDH Hadačka ASKUŘ Plzeň D3:10
1311. 12. 2021 10:30SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Skomelno B10:0
1311. 12. 2021 10:30Union Plzeň ETJ Sokol Těně B10:0
1311. 12. 2021 09:00TJ Dioss Nýřany CTJ Sokol Horní Bělá B1:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Baník Líně ASDH Hadačka A10:7
1311. 12. 2021 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Lhůta B7:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Osek u Rokycan A0:10
1311. 12. 2021 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Klabava B9:9
1411. 12. 2021 15:30SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Těně B10:0
1411. 12. 2021 15:30Union Plzeň ETJ Sokol Skomelno B10:2
1411. 12. 2021 14:00TJ Dioss Nýřany CSDH Hadačka A10:5
1411. 12. 2021 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Horní Bělá B2:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Osek u Rokycan A5:10
1411. 12. 2021 14:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Lhůta B1:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Lhůta B4:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Osek u Rokycan A10:7
1509. 04. 2022 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Klabava B10:1
1509. 04. 2022 09:00TJ Hraničář Částkov ATJ Spartak Strašice A2:10
1509. 04. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany CSKUŘ Plzeň D10:1
1509. 04. 2022 09:00TJ Baník Líně AUnion Plzeň E10:7
1509. 04. 2022 09:00SDH Hadačka ATJ Sokol Horní Bělá B0:10
1609. 04. 2022 14:00
herna TJ Sokol Lhůta
TJ Sokol Těně BTJ Sokol Lhůta B9:9
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Osek u Rokycan A6:10
1609. 04. 2022 14:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Klabava B3:10
1609. 04. 2022 14:00TJ Sokol Bor CTJ Spartak Strašice A10:2
1609. 04. 2022 14:00TJ Baník Líně ASKUŘ Plzeň D10:5
1609. 04. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany CUnion Plzeň E10:4
1715. 01. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany CTJ Sokol Skomelno B10:3
1715. 01. 2022 09:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Těně B5:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Bor C10:2
1715. 01. 2022 09:00SDH Hadačka ATJ Hraničář Částkov A10:5
1715. 01. 2022 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Lhůta B2:10
1715. 01. 2022 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Osek u Rokycan A10:7
1714. 01. 2022 17:30Union Plzeň ESKUŘ Plzeň D10:6
1815. 01. 2022 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Skomelno B5:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany CTJ Sokol Těně B10:3
1815. 01. 2022 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Bor C5:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Hraničář Částkov A10:0
1815. 01. 2022 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Lhůta B6:10
1815. 01. 2022 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Osek u Rokycan A9:9
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Klabava B2:10
1919. 02. 2022 09:00TJ Sokol Těně BTJ Spartak Strašice A10:7
1929. 01. 2022 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Horní Bělá B6:10
1929. 01. 2022 10:30TJ Sokol Osek u Rokycan ASDH Hadačka A10:5
1929. 01. 2022 09:00TJ Sokol Bor CSKUŘ Plzeň D2:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Hraničář Částkov AUnion Plzeň E5:10
1929. 01. 2022 09:00TJ Baník Líně ATJ Dioss Nýřany C3:10
2019. 02. 2022 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Klabava B9:9
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Spartak Strašice A1:10
2029. 01. 2022 15:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Horní Bělá B3:10
2029. 01. 2022 15:30TJ Sokol Lhůta BSDH Hadačka A10:2
2029. 01. 2022 14:00TJ Hraničář Částkov ASKUŘ Plzeň D3:10
2029. 01. 2022 14:00TJ Sokol Bor CUnion Plzeň E10:7
2112. 02. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany CTJ Sokol Bor C10:6
2112. 02. 2022 09:00TJ Baník Líně ATJ Hraničář Částkov A10:5
2112. 02. 2022 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Lhůta B10:4
2112. 02. 2022 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Osek u Rokycan A8:10
2112. 02. 2022 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Klabava B10:3
2112. 02. 2022 09:00SDH Hadačka ATJ Spartak Strašice A3:10
2112. 02. 2022 17:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Skomelno B10:3
2212. 02. 2022 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Bor C2:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany CTJ Hraničář Částkov A10:0
2212. 02. 2022 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Lhůta B10:5
2212. 02. 2022 14:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Osek u Rokycan A10:3
2212. 02. 2022 14:00SDH Hadačka ATJ Sokol Klabava B2:10
2212. 02. 2022 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Spartak Strašice A10:6
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Horní Bělá B6:10
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Těně BSDH Hadačka A10:5
2326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Klabava BSKUŘ Plzeň D3:10
2326. 02. 2022 09:00TJ Spartak Strašice AUnion Plzeň E10:5
2326. 02. 2022 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Dioss Nýřany C10:8
2326. 02. 2022 10:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Baník Líně A10:3
2324. 02. 2022 18:00TJ Sokol Bor CTJ Hraničář Částkov A10:0
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Horní Bělá B6:10
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno BSDH Hadačka A6:10
2426. 02. 2022 14:00TJ Spartak Strašice ASKUŘ Plzeň D2:10
2426. 02. 2022 14:00TJ Sokol Klabava BUnion Plzeň E10:6
2426. 02. 2022 15:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Dioss Nýřany C0:10
2426. 02. 2022 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Baník Líně A10:4
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Skomelno B10:0
2512. 03. 2022 09:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Těně B3:10
2512. 03. 2022 09:00TJ Dioss Nýřany CTJ Sokol Klabava B10:4
2512. 03. 2022 09:00TJ Baník Líně ATJ Spartak Strašice A1:10
2512. 03. 2022 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Horní Bělá B4:10
2512. 03. 2022 09:00Union Plzeň ESDH Hadačka A10:2
2512. 03. 2022 09:00TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Lhůta B2:10
2612. 03. 2022 14:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Skomelno B10:0
2612. 03. 2022 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Těně B10:6
2612. 03. 2022 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Klabava B8:10
2612. 03. 2022 14:00TJ Dioss Nýřany CTJ Spartak Strašice A10:4
2612. 03. 2022 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá B9:9
2612. 03. 2022 14:00SKUŘ Plzeň DSDH Hadačka A10:1
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Skomelno BSKUŘ Plzeň D1:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Těně BUnion Plzeň E4:10
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Dioss Nýřany C6:10
2702. 04. 2022 09:00SDH Hadačka ATJ Baník Líně A10:6
2702. 04. 2022 10:30TJ Sokol Lhůta BTJ Sokol Bor C10:3
2702. 04. 2022 10:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Hraničář Částkov A10:4
2702. 04. 2022 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Spartak Strašice A6:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Těně BSKUŘ Plzeň D3:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Skomelno BUnion Plzeň E1:10
2802. 04. 2022 14:00SDH Hadačka ATJ Dioss Nýřany C1:10
2802. 04. 2022 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Baník Líně A10:4
2802. 04. 2022 15:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Bor C4:10
2802. 04. 2022 15:30TJ Sokol Lhůta BTJ Hraničář Částkov A10:1
Český pohár
1/101. 09. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BTJ Sokol Domažlice A1:9
1/103. 09. 2021 19:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Klabava A2:8
1/105. 09. 2021 18:30TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Kralovice A4:6
1/101. 09. 2021 18:00TJ Sokol Starý Plzenec AKOC Sušice B1:9
1/101. 09. 2021 19:00TJ Hraničář Částkov ATJ Sokol Pocinovice B6:4
1/131. 08. 2021 13:53Lapák Třebomyslice AKOC Sušice C3:7
1/103. 09. 2021 18:00
herna TJ Sokol Horažďovice,Tyršova 352
KOC Sušice DTJ Sokol Těně A2:8
1/101. 09. 2021 18:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Skomelno A7:3
2/119. 09. 2021 09:00TJ Sokol Domažlice AKOC Sušice A10:0wo
2/108. 09. 2021 18:00
Herna Union Plzeň,Radčická ul.
Union Plzeň CTJ Sokol Klabava A7:3
2/119. 09. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horažďovice A10:0
2/119. 09. 2021 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Plzeň V. A2:7
2/114. 09. 2021 18:00TJ Hraničář Částkov ASKUŘ Plzeň B1:9
2/116. 09. 2021 18:00
ulice Hluboká 363,Sušice
KOC Sušice CTJ Sokol Mirošov A1:9
2/116. 09. 2021 19:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. B3:7
2/106. 09. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Dobřany A3:7
3/107. 10. 2021 18:00TJ Sokol Domažlice AUnion Plzeň C6:4
3/110. 10. 2021 15:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Plzeň V. A6:4
3/106. 10. 2021 17:30TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň B7:3
3/112. 10. 2021 19:15TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A5:5
4/107. 11. 2021 09:30TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Domažlice A5:5
4/110. 11. 2021 18:00TJ Sokol Mirošov ATJ Dobřany A7:3
5/112. 12. 2021 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Mirošov A4:6
32/104. 10. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BTJ Sokol Horažďovice B2:8
32/103. 10. 2021 09:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Těně A7:3
32/128. 09. 2021 19:50TJ Sokol Skomelno BKOC Sušice C6:4
32/129. 09. 2021 18:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Hraničář Částkov A5:5
33/111. 10. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice A6:4
33/112. 10. 2021 19:00TJ Sokol Skomelno BTJ Hraničář Částkov A10:0
34/129. 10. 2021 17:00TJ Sokol Horažďovice BUnion Plzeň C5:5
34/129. 10. 2021 17:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Plzeň V. A0:10
35/110. 11. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Plzeň V. A6:4
42/101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice B5:5
42/129. 09. 2021 16:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Horažďovice A3:7
42/103. 10. 2021 18:00KOC Sušice DTJ Sokol Klabava A0:10
42/103. 10. 2021 09:00TJ Sokol Skomelno AKOC Sušice A10:0wo
43/112. 10. 2021 18:00KOC Sušice BTJ Sokol Horažďovice A7:3
43/114. 10. 2021 18:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava A1:9
44/125. 10. 2021 17:30
herna SKUŘ Plzeň,Hankova ulice
KOC Sušice BSKUŘ Plzeň B2:8
44/102. 11. 2021 18:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. B5:5
45/116. 11. 2021 18:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A8:2
51/125. 11. 2021 17:30TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice B4:6
51/123. 11. 2021 18:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Domažlice A6:4
52/107. 12. 2021 19:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň B4:6
61/123. 01. 2022 09:00TJ Sokol Kralovice ASKUŘ Plzeň B8:2

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy