Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
125. 09. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem A9:9
DV
V: Konya Miroslav
116. 10. 2021 16:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most C10:5
DV
V: Sekyra Jiří
120. 11. 2021 16:00TJ Krupka ASKST Teplice A
DV
V: Brožek Miroslav
N: Švarc Vojtěch
118. 12. 2021 10:00Baník Březenecká AKST Jirkov A
DV, 10:00!
V: Sojka Theodor
N: zajišťuje domácí klub
109. 10. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATJ Sever Žatec A10:6
DV
V: dohoda
106. 11. 2021 16:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A
DV
V: Chalupa Radek
N: Žielinský Tomáš
104. 12. 2021 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov A
DV
V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
620. 10. 2021 18:15TJ Krupka AKST Apollo Ústí nad Labem B6:10 V: Švarc Vojtěch
616. 10. 2021 16:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A5:10 V: Freimann Karel
615. 10. 2021 18:00Baník Březenecká ASKST Děčín B10:0 V: Sojka Theodor
616. 10. 2021 16:00KST Jirkov ATJ Sokol Filipov A10:2 V: Obracaník Štefan
616. 10. 2021 16:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ASKST Baník Most B6:10 V: Čejka Vratislav
616. 10. 2021 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A5:10 V: Benda Pavel
717. 10. 2021 10:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A10:7 V: Freimann Karel
724. 10. 2021 16:00SKST Teplice AKST Apollo Ústí nad Labem B4:10 V: Freimann Karel
717. 10. 2021 10:00Baník Březenecká ATJ Sokol Filipov A10:1 V: Sojka Theodor
717. 10. 2021 10:00KST Jirkov ASKST Děčín B10:5 V: Šístek Pavel
717. 10. 2021 10:00TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice ATTC Litvínov A10:6 V: Čejka Vratislav
717. 10. 2021 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B9:9 V: Benda Pavel
806. 11. 2021 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
806. 11. 2021 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
806. 11. 2021 16:00KST Apollo Ústí nad Labem BBaník Březenecká A  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
806. 11. 2021 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
806. 11. 2021 16:00TTC Litoměřice CTJ Krupka A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
806. 11. 2021 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
907. 11. 2021 10:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec A  V: Knebl Milan
N: Dyškant Zdeněk
907. 11. 2021 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice-Dobroměřice A  V: Skála Jiří
N: zajišťuje domácí klub
907. 11. 2021 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BKST Jirkov A  V: Vršovský Rudolf
N: Nechyba Zdeněk
907. 11. 2021 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ABaník Březenecká A  V: Pavlík Petr
N: Vašinová Karina
907. 11. 2021 10:00TTC Litoměřice CSKST Teplice A  V: Zajíček Vladimír
N: Sekyra Jiří
907. 11. 2021 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka A  V: Chalupa Radek
N: Houdková Helena
Krajský přebor I. třídy
523. 10. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ABaník Březenecká B10:5 V: Černuška Josef
523. 10. 2021 10:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A10:0 V: Žielinský Tomáš
523. 10. 2021 16:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov B5:10 V: Mareš Jan
523. 10. 2021 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:7 V: Čejka Vratislav
523. 10. 2021 16:00SKST Teplice BTJ Slavoj Krásné Březno A1:10 V: Freimann Karel
523. 10. 2021 16:00TJ Krupka BTTC Litoměřice D9:9 V:
624. 10. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Spartak Lubenec A3:10 V: Černuška Josef
624. 10. 2021 14:00SKST Baník Most DBaník Březenecká B10:4 V: Žielinský Tomáš
624. 10. 2021 10:00SK TTC Duchcov AKST Jirkov C10:1 V: Mareš Jan
624. 10. 2021 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov B6:10 V: Čejka Vratislav
624. 10. 2021 10:00SKST Teplice BTTC Litoměřice D3:10 V: Freimann Karel
624. 10. 2021 10:00TJ Krupka BTJ Slavoj Krásné Březno A3:10 V:
730. 10. 2021 16:00Baník Březenecká BTJ Slavoj Krásné Březno A  V:
730. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice D  V:
730. 10. 2021 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B  V:
730. 10. 2021 16:00KST Jirkov CTJ Krupka B  V:
730. 10. 2021 16:00Sokol Horní Jiřetín ASK TTC Duchcov A  V:
730. 10. 2021 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B  V:
831. 10. 2021 10:00Baník Březenecká BTTC Litoměřice D  V:
831. 10. 2021 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Slavoj Krásné Březno A  V:
831. 10. 2021 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B  V:
831. 10. 2021 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B  V:
831. 10. 2021 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov B  V:
831. 10. 2021 14:00SKST Baník Most DSK TTC Duchcov A  V:
Krajský přebor II. tř. sk.A
314. 10. 2021 18:00KST Libědice AST Kopisty A9:9 V:
311. 10. 2021 18:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov D14:4 V: Brand Roman
316. 10. 2021 13:00SKST Baník Most EKlášterec nad Ohří A12:6 V: Chalupa Radek
315. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CBaník Březenecká C15:3
pozdě zad.
V: Brožová Alena
311. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B7:11
pozdě zad.
V:
315. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec B13:5 V:
418. 10. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Spartak Lubenec B11:7 V: Opolský František
422. 10. 2021 18:30TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice BTJ Sever Žatec B8:10 V:
422. 10. 2021 18:00Baník Březenecká CSK Havran Kryry A15:3 V: Tichý Jiří
420. 10. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov C9:9 V: Hlaváč Vít
420. 10. 2021 18:00KST Jirkov DSKST Baník Most E8:10 V: Šístek Pavel
421. 10. 2021 18:00KST Libědice ATJ Sokol Spořice A13:5 V:
525. 10. 2021 18:00TJ Sokol Spořice AST Kopisty A  V:
530. 10. 2021 10:00SKST Baník Most EKST Libědice A
10:00!
V:
529. 10. 2021 18:00TTC Litvínov CKST Jirkov D  V:
525. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry AKlášterec nad Ohří A  V:
529. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec BBaník Březenecká C  V:
504. 11. 2021 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
602. 11. 2021 18:00ST Kopisty ATJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B  V:
605. 11. 2021 18:00Baník Březenecká CTJ Spartak Lubenec B  V:
603. 11. 2021 17:30Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec B  V:
603. 11. 2021 18:00KST Jirkov DSK Havran Kryry A  V:
604. 11. 2021 18:00KST Libědice ATTC Litvínov C  V:
604. 11. 2021 18:00TJ Sokol Spořice ASKST Baník Most E  V:
Krajský přebor II. tř. sk.B
314. 10. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Bořislav A7:11 V: Skrbek Zdeněk
309. 10. 2021 16:00SK TTC Duchcov BST Brozany A11:7
pozdě zad.
V: Janečka Josef
312. 10. 2021 18:00TJ Krupka CTJ Lokomotiva Teplice A14:4 V: Brožek Miroslav
315. 10. 2021 18:00TJ Smolnice ASokol Libochovice A12:6 V:
317. 09. 2021 19:00SKST Sokol Trnovany ASKST Teplice C10:8 V: Chalupa Radek
315. 10. 2021 18:00SK Cítoliby ASK Dubí A6:12 V:
423. 10. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ASK Dubí A11:7 V:
406. 10. 2021 18:30SKST Teplice CSK Cítoliby A11:7 V: Freimann Karel
422. 10. 2021 18:00Sokol Libochovice ASKST Sokol Trnovany A12:6 V: Turek Jaroslav
421. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ATJ Smolnice A3:15 V:
420. 10. 2021 18:00ST Brozany ATJ Krupka C10:8 V: Vaníček Pavel
421. 10. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ASK TTC Duchcov B9:9 V: Skrbek Zdeněk
530. 10. 2021 16:00SK TTC Duchcov BTJ Sokol Bořislav A  V:
526. 10. 2021 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Terezín A  V:
529. 10. 2021 18:00TJ Smolnice AST Brozany A  V:
515. 10. 2021 18:30SKST Sokol Trnovany ATJ Lokomotiva Teplice A10:8 V: Freimann Karel
524. 10. 2021 18:00SK Cítoliby ASokol Libochovice A  V:
529. 10. 2021 18:30SK Dubí ASKST Teplice C  V:
606. 11. 2021 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice C  V:
605. 11. 2021 18:00Sokol Libochovice ASK Dubí A  V:
604. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice ASK Cítoliby A  V:
603. 11. 2021 18:00ST Brozany ASKST Sokol Trnovany A  V:
604. 11. 2021 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Smolnice A  V:
606. 11. 2021 16:00SK TTC Duchcov BTJ Krupka C  V:
Krajský přebor II. tř. sk.C
312. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BSK Štětí B10:8 V: Mašek Lubomír
315. 10. 2021 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8 V:
315. 10. 2021 18:00SKST Děčín CTTC Roudnice A3:15 V:
315. 10. 2021 18:00TTC Roudnice BTTC Litoměřice E9:9 V: Kozel Bohumil
311. 10. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Pikron A7:11 V: Nedbal Václav
421. 10. 2021 18:00TJ Pikron ASK Štětí C7:11 V: Brabec Vlastimil
422. 10. 2021 18:00TTC Litoměřice EKST Kalich Litoměřice A5:13 V: Drbohlav Michal
407. 09. 2021 18:00TTC Roudnice ATTC Roudnice B10:8 V: Hrádek Antonín
422. 10. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Děčín C8:10 V:
419. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BSK Malá Veleň A9:9 V: Mašek Lubomír
526. 10. 2021 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí B  V:
529. 10. 2021 18:00SKST Děčín CTJ Slavoj Krásné Březno B  V:
529. 10. 2021 18:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B  V:
525. 10. 2021 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice A  V:
528. 10. 2021 18:00SK Štětí CTTC Litoměřice E  V:
601. 11. 2021 18:00SK Štětí BTJ Pikron A  V:
605. 11. 2021 18:00TTC Roudnice ASK Štětí C  V:
605. 11. 2021 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A  V:
602. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno BTTC Roudnice B  V:
605. 11. 2021 18:00SK Malá Veleň ASKST Děčín C  V:

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy