Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I. třídy
1208. 01. 2022 16:00TJ Broumy ATJ Sokol Žebrák B11:7
1208. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Chaloupky A12:6
1208. 01. 2022 16:00TJ Olešná AT.J. Sokol Králův Dvůr C12:6
1208. 01. 2022 13:00TJ ZálužíT.J. Sokol Hudlice C11:7
1208. 01. 2022 16:00TJ Praskolesy AT.J. Sokol Hořovice C9:9
1315. 01. 2022 10:00T.J. Sokol Hořovice CTJ Slovan Lochovice C11:7
1315. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Praskolesy A8:10
1315. 01. 2022 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Záluží9:9
1315. 01. 2022 13:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Olešná A7:11
1315. 01. 2022 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Chaloupky A16:2
1422. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Hudlice CTJ Slovan Lochovice C 
1422. 01. 2022 16:00TJ Chaloupky ATJ Broumy A 
1422. 01. 2022 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr CTJ Praskolesy A 
1422. 01. 2022 16:00TJ Olešná ATJ Sokol Žebrák B 
1422. 01. 2022 13:00TJ ZálužíT.J. Sokol Nižbor B 
1529. 01. 2022 16:00TJ Broumy ATJ Olešná A 
1529. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Hudlice CT.J. Sokol Hořovice C 
1529. 01. 2022 16:00TJ Slovan Lochovice CT.J. Sokol Králův Dvůr C 
1529. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Nižbor BTJ Praskolesy A 
1529. 01. 2022 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Záluží 
Regionální soutěž II. třídy
1208. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Olešná C7:11
1208. 01. 2022 13:00TJ Praskolesy BT.J. Sokol Karlštejn A4:14
1208. 01. 2022 13:00TJ Olešná BTJ Srbsko B13:5
1215. 10. 2021 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Žebrák D12:6
1208. 01. 2022 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák C11:7
1315. 01. 2022 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Praskolesy B10:8
1315. 10. 2021 18:00TJ Srbsko BTJ Srbsko A10:8
1315. 01. 2022 16:00TJ Olešná BT.J. Sokol Karlštejn A6:12
1315. 01. 2022 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák D13:5
1315. 01. 2022 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Olešná C6:12
1422. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Olešná B 
1422. 01. 2022 16:00TJ Srbsko AT.J. Sokol Karlštejn A 
1422. 01. 2022 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák E 
1422. 01. 2022 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Praskolesy B 
1422. 01. 2022 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák D 
1529. 01. 2022 16:00T.J. Sokol Karlštejn ATJ Srbsko B 
1529. 01. 2022 13:00T.J. Sokol Karlštejn BTJ Srbsko A 
1529. 01. 2022 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Žebrák C 
1529. 01. 2022 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Praskolesy B 
1529. 01. 2022 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Olešná C 
Regionální soutěž III. třídy
1208. 01. 2022 10:00TJ Litavan LibomyšlTJ Chaloupky B11:7
1208. 01. 2022 10:00TJ Olešná DT.J. Sokol Králův Dvůr D14:4
1208. 01. 2022 10:00TJ Praskolesy CT.J. Sokol Hudlice D5:13
1208. 01. 2022 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Broumy B9:9
1315. 01. 2022 13:00T.J. Sokol Hudlice DTJ Slovan Lochovice D5:13
1315. 01. 2022 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy C
odloženo
1315. 01. 2022 13:00TJ Olešná DTJ Sokol Žebrák F13:5
1315. 01. 2022 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Chaloupky B16:2
1422. 01. 2022 10:00T.J. Sokol Králův Dvůr DTJ Slovan Lochovice D 
1422. 01. 2022 10:00TJ Olešná DTJ Broumy B 
1422. 01. 2022 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Litavan Libomyšl 
1422. 01. 2022 10:00TJ Sokol Žebrák FTJ Praskolesy C 
1529. 01. 2022 13:00TJ Broumy BTJ Praskolesy C 
1529. 01. 2022 13:00T.J. Sokol Hudlice DT.J. Sokol Králův Dvůr D 
1529. 01. 2022 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Sokol Žebrák F 
1529. 01. 2022 16:00TJ Olešná DTJ Chaloupky B 

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy