Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
108. 10. 2021 18:30TTC Říčany CTTC Říčany D4:14
105. 10. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DAero Odolena Voda B15:3
104. 10. 2021 19:30T.J. Slavoj VeleňSKST Úvaly A1:17
105. 10. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice ASokol Velké Popovice C11:7
107. 10. 2021 18:30Aero Odolena Voda DSpartak Čelákovice B16:2
105. 10. 2021 18:30Aero Odolena Voda CTJ Mnichovice10:8
215. 10. 2021 18:30TTC Říčany DTJ Mnichovice13:5
215. 10. 2021 19:00Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda C15:3
211. 10. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CAero Odolena Voda D13:5
215. 10. 2021 19:15SKST Úvaly ASpolek sportu Líbeznice A10:8
214. 10. 2021 18:30Aero Odolena Voda BT.J. Slavoj Veleň13:5
215. 10. 2021 18:30TTC Říčany CTTC Brandýs n.L D5:13
319. 10. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DTTC Říčany D15:3
318. 10. 2021 19:30T.J. Slavoj VeleňTTC Říčany C10:8
319. 10. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice AAero Odolena Voda B8:10
321. 10. 2021 18:30Aero Odolena Voda DSKST Úvaly A9:9
319. 10. 2021 18:30Aero Odolena Voda CSokol Velké Popovice C10:8
322. 10. 2021 19:00TJ MnichoviceSpartak Čelákovice B7:11
429. 10. 2021 18:30TTC Říčany DSpartak Čelákovice B4:14
425. 10. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CTJ Mnichovice16:2
429. 10. 2021 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda C13:5
428. 10. 2021 18:30Aero Odolena Voda BAero Odolena Voda D6:12
429. 10. 2021 18:30TTC Říčany CSpolek sportu Líbeznice A8:10
426. 10. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DT.J. Slavoj Veleň12:6
501. 11. 2021 19:30T.J. Slavoj VeleňTTC Říčany D6:12
502. 11. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice ATTC Brandýs n.L D7:11
504. 11. 2021 18:30Aero Odolena Voda DTTC Říčany C11:7
502. 11. 2021 18:30Aero Odolena Voda CAero Odolena Voda B10:8
505. 11. 2021 19:00TJ MnichoviceSKST Úvaly A8:10
505. 11. 2021 19:00Spartak Čelákovice BSokol Velké Popovice C11:7
612. 11. 2021 18:30TTC Říčany DSokol Velké Popovice C9:9
612. 11. 2021 19:15SKST Úvaly ASpartak Čelákovice B9:9
611. 11. 2021 18:30Aero Odolena Voda BTJ Mnichovice11:7
612. 11. 2021 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda C14:4
609. 11. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DAero Odolena Voda D13:5
608. 11. 2021 19:30T.J. Slavoj VeleňSpolek sportu Líbeznice A6:12
716. 11. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice ATTC Říčany D14:4
718. 11. 2021 18:30Aero Odolena Voda DT.J. Slavoj Veleň9:9
716. 11. 2021 18:30Aero Odolena Voda CTTC Brandýs n.L D7:11
719. 11. 2021 19:00TJ MnichoviceTTC Říčany C15:3
719. 11. 2021 19:00Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda B8:10
715. 11. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CSKST Úvaly A8:10
820. 12. 2021 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly A15:3
825. 11. 2021 18:30Aero Odolena Voda BSokol Velké Popovice C18:0
808. 12. 2021 18:30TTC Říčany CSpartak Čelákovice B10:8
823. 11. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DTJ Mnichovice14:4
822. 11. 2021 19:30T.J. Slavoj VeleňAero Odolena Voda C5:13
823. 11. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice AAero Odolena Voda D11:7
902. 12. 2021 18:30Aero Odolena Voda DTTC Říčany D5:13
930. 11. 2021 18:30Aero Odolena Voda CSpolek sportu Líbeznice A6:12
903. 12. 2021 19:00TJ MnichoviceT.J. Slavoj Veleň16:2
903. 12. 2021 19:00Spartak Čelákovice BTTC Brandýs n.L D10:8
929. 11. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Říčany C13:5
903. 12. 2021 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda B10:8
1010. 12. 2021 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda B12:6
1010. 12. 2021 18:30TTC Říčany CSKST Úvaly A9:9
1007. 12. 2021 18:15TTC Brandýs n.L DSokol Velké Popovice C12:6
1006. 12. 2021 19:30T.J. Slavoj VeleňSpartak Čelákovice B5:13
1007. 12. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice ATJ Mnichovice10:8
1025. 10. 2021 18:00Aero Odolena Voda DAero Odolena Voda C15:3
1114. 12. 2021 18:30Aero Odolena Voda CTTC Říčany D9:9
1117. 12. 2021 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda D11:7
1117. 12. 2021 19:00Spartak Čelákovice BSpolek sportu Líbeznice A13:5
1113. 12. 2021 18:30Sokol Velké Popovice CT.J. Slavoj Veleň13:5
1117. 12. 2021 19:15SKST Úvaly ATTC Brandýs n.L D6:12
1116. 12. 2021 18:30Aero Odolena Voda BTTC Říčany C7:11
1223. 10. 2021 10:00TTC Říčany DTTC Říčany C7:11
1213. 01. 2022 18:30Aero Odolena Voda BTTC Brandýs n.L D6:12
1214. 01. 2022 19:15SKST Úvaly AT.J. Slavoj Veleň15:3
1210. 01. 2022 18:30Sokol Velké Popovice CSpolek sportu Líbeznice A10:8
1214. 01. 2022 19:00Spartak Čelákovice BAero Odolena Voda D12:6
1214. 01. 2022 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda C11:7
1321. 01. 2022 19:00TJ MnichoviceTTC Říčany D9:9
1318. 01. 2022 18:30Aero Odolena Voda CSpartak Čelákovice B8:10
1320. 01. 2022 18:30Aero Odolena Voda DSokol Velké Popovice C11:7
1318. 01. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice ASKST Úvaly A7:11
1317. 01. 2022 19:30T.J. Slavoj VeleňAero Odolena Voda B10:8
1318. 01. 2022 18:15TTC Brandýs n.L DTTC Říčany C13:5
1428. 01. 2022 18:30TTC Říčany DTTC Brandýs n.L D5:13
1428. 01. 2022 18:30TTC Říčany CT.J. Slavoj Veleň12:6
1427. 01. 2022 18:30Aero Odolena Voda BSpolek sportu Líbeznice A9:9
1401. 04. 2022 19:15SKST Úvaly AAero Odolena Voda D15:3
1424. 01. 2022 18:30Sokol Velké Popovice CAero Odolena Voda C11:7
1428. 01. 2022 19:00Spartak Čelákovice BTJ Mnichovice15:3
1504. 02. 2022 19:00Spartak Čelákovice BTTC Říčany D10:8
1504. 02. 2022 19:00TJ MnichoviceSokol Velké Popovice C10:8
1522. 03. 2022 18:30Aero Odolena Voda CSKST Úvaly A16:2
1530. 10. 2021 18:30Aero Odolena Voda DAero Odolena Voda B7:11
1501. 02. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice ATTC Říčany C5:13
1531. 01. 2022 19:30T.J. Slavoj VeleňTTC Brandýs n.L D7:11
1618. 02. 2022 18:30TTC Říčany DT.J. Slavoj Veleň13:5
1622. 03. 2022 18:15TTC Brandýs n.L DSpolek sportu Líbeznice A10:8
1609. 03. 2022 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda D14:4
1606. 11. 2021 18:00Aero Odolena Voda BAero Odolena Voda C10:8
1618. 02. 2022 19:15SKST Úvaly ATJ Mnichovice5:13
1614. 02. 2022 18:30Sokol Velké Popovice CSpartak Čelákovice B8:10
1721. 02. 2022 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Říčany D6:12
1725. 02. 2022 19:00Spartak Čelákovice BSKST Úvaly A11:7
1725. 02. 2022 19:00TJ MnichoviceAero Odolena Voda B8:10
1722. 02. 2022 18:30Aero Odolena Voda CTTC Říčany C6:12
1724. 02. 2022 18:30Aero Odolena Voda DTTC Brandýs n.L D1:17
1722. 02. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice AT.J. Slavoj Veleň15:3
1804. 03. 2022 18:30TTC Říčany DSpolek sportu Líbeznice A6:12
1821. 03. 2022 19:30
herna Odolena Voda
T.J. Slavoj VeleňAero Odolena Voda D14:4
1801. 03. 2022 18:15TTC Brandýs n.L DAero Odolena Voda C11:7
1830. 03. 2022 18:30TTC Říčany CTJ Mnichovice7:11
1803. 03. 2022 18:30Aero Odolena Voda BSpartak Čelákovice B9:9
1804. 03. 2022 19:15SKST Úvaly ASokol Velké Popovice C6:12
1911. 03. 2022 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany D13:5
1907. 03. 2022 18:30Sokol Velké Popovice CAero Odolena Voda B18:0
1911. 03. 2022 19:00Spartak Čelákovice BTTC Říčany C5:13
1911. 03. 2022 19:00TJ MnichoviceTTC Brandýs n.L D7:11
1908. 03. 2022 18:30Aero Odolena Voda CT.J. Slavoj Veleň15:3
1910. 03. 2022 18:30Aero Odolena Voda DSpolek sportu Líbeznice A3:15
2018. 03. 2022 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda D16:2
2015. 03. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice AAero Odolena Voda C9:9
2018. 03. 2022 19:30
herna TJ Mnichovice
T.J. Slavoj VeleňTJ Mnichovice4:14
2015. 03. 2022 18:15TTC Brandýs n.L DSpartak Čelákovice B16:2
2018. 03. 2022 18:30TTC Říčany CSokol Velké Popovice C6:12
2017. 03. 2022 18:30Aero Odolena Voda BSKST Úvaly A10:8
2124. 03. 2022 18:30Aero Odolena Voda BTTC Říčany D10:8
2125. 03. 2022 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany C14:4
2121. 03. 2022 18:30Sokol Velké Popovice CTTC Brandýs n.L D9:9
2125. 03. 2022 19:00Spartak Čelákovice BT.J. Slavoj Veleň15:3
2125. 03. 2022 19:00TJ MnichoviceSpolek sportu Líbeznice A11:7
2131. 10. 2021 14:00Aero Odolena Voda CAero Odolena Voda D12:6
2201. 04. 2022 18:30TTC Říčany DAero Odolena Voda C16:2
2231. 03. 2022 18:30Aero Odolena Voda DTJ Mnichovice3:15
2229. 03. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice ASpartak Čelákovice B9:9
2230. 03. 2022 18:30
herna V.Popovice
T.J. Slavoj VeleňSokol Velké Popovice C4:14
2229. 03. 2022 18:15TTC Brandýs n.L DSKST Úvaly A16:2
2201. 04. 2022 18:30TTC Říčany CAero Odolena Voda B12:6
Okresní přebor 2.třídy
107. 10. 2021 19:15Sokol Mratín ASokol Přezletice C16:2
108. 10. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSpolek sportu Líbeznice B2:16
105. 10. 2021 19:15SKST Úvaly BSKST Úvaly C13:5
106. 10. 2021 19:00Spartak Čelákovice CTTC Brandýs n.L E11:7
107. 10. 2021 19:00Sokol Přezletice BTTC Říčany E9:9
214. 10. 2021 19:00Sokol Přezletice CTTC Říčany E6:12
212. 10. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Přezletice B12:6
212. 10. 2021 19:15SKST Úvaly CSpartak Čelákovice C7:11
214. 10. 2021 19:45Spolek sportu Líbeznice BSKST Úvaly B9:9
214. 10. 2021 19:15Sokol Mratín AASK Stará Boleslav16:2
322. 10. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice C11:7
319. 10. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Mratín A11:7
320. 10. 2021 19:00Spartak Čelákovice CSpolek sportu Líbeznice B10:8
321. 10. 2021 19:00Sokol Přezletice BSKST Úvaly C15:3
320. 10. 2021 18:30TTC Říčany ETTC Brandýs n.L E6:12
428. 10. 2021 19:00Sokol Přezletice CTTC Brandýs n.L E2:16
426. 10. 2021 19:15SKST Úvaly CTTC Říčany E12:6
428. 10. 2021 19:45Spolek sportu Líbeznice BSokol Přezletice B10:8
428. 10. 2021 19:15Sokol Mratín ASpartak Čelákovice C8:10
409. 11. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly B4:14
502. 11. 2021 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice C13:5
509. 11. 2021 21:00Spartak Čelákovice CASK Stará Boleslav17:1
504. 11. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Mratín A10:8
503. 11. 2021 18:30TTC Říčany ESpolek sportu Líbeznice B8:10
502. 11. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESKST Úvaly C14:4
611. 11. 2021 19:00Sokol Přezletice CSKST Úvaly C7:11
611. 11. 2021 19:45Spolek sportu Líbeznice BTTC Brandýs n.L E5:13
611. 11. 2021 19:15Sokol Mratín ATTC Říčany E12:6
603. 12. 2021 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice B4:14
609. 11. 2021 19:15SKST Úvaly BSpartak Čelákovice C12:6
717. 11. 2021 19:00Spartak Čelákovice CSokol Přezletice C12:6
718. 11. 2021 19:00Sokol Přezletice BSKST Úvaly B6:12
717. 11. 2021 18:30TTC Říčany EASK Stará Boleslav16:2
716. 11. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Mratín A10:8
716. 11. 2021 19:15SKST Úvaly CSpolek sportu Líbeznice B7:11
809. 12. 2021 19:00Sokol Přezletice CSpolek sportu Líbeznice B5:13
825. 11. 2021 19:15Sokol Mratín ASKST Úvaly C17:1
826. 11. 2021 18:30ASK Stará BoleslavTTC Brandýs n.L E6:12
823. 11. 2021 19:15SKST Úvaly BTTC Říčany E12:6
824. 11. 2021 19:00Spartak Čelákovice CSokol Přezletice B11:7
926. 10. 2021 19:00Sokol Přezletice BSokol Přezletice C7:11
901. 12. 2021 18:30TTC Říčany ESpartak Čelákovice C8:10
930. 11. 2021 18:15TTC Brandýs n.L ESKST Úvaly B10:8
914. 12. 2021 19:15SKST Úvaly CASK Stará Boleslav11:7
902. 12. 2021 19:45Spolek sportu Líbeznice BSokol Mratín A5:13
1013. 01. 2022 19:00Sokol Přezletice CSokol Mratín A8:10
1013. 01. 2022 19:45Spolek sportu Líbeznice BASK Stará Boleslav12:6
1008. 10. 2021 19:15SKST Úvaly CSKST Úvaly B10:8
1011. 01. 2022 18:15TTC Brandýs n.L ESpartak Čelákovice C15:3
1012. 01. 2022 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice B8:10
1119. 01. 2022 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice C14:4
1120. 01. 2022 19:00Sokol Přezletice BTTC Brandýs n.L E4:14
1119. 01. 2022 19:00Spartak Čelákovice CSKST Úvaly C15:3
1118. 01. 2022 19:15SKST Úvaly BSpolek sportu Líbeznice B13:5
1121. 01. 2022 18:30ASK Stará BoleslavSokol Mratín A4:14
1227. 01. 2022 19:00Sokol Přezletice CASK Stará Boleslav9:9
1227. 01. 2022 19:15Sokol Mratín ASKST Úvaly B11:7
1227. 01. 2022 19:45Spolek sportu Líbeznice BSpartak Čelákovice C5:13
1225. 02. 2022 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice B9:9
1225. 01. 2022 18:15TTC Brandýs n.L ETTC Říčany E13:5
1301. 02. 2022 18:15TTC Brandýs n.L ESokol Přezletice C15:3
1302. 02. 2022 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly C12:6
1303. 02. 2022 19:00Sokol Přezletice BSpolek sportu Líbeznice B7:11
1302. 02. 2022 19:00Spartak Čelákovice CSokol Mratín A13:5
1301. 02. 2022 19:15SKST Úvaly BASK Stará Boleslav14:4
1417. 02. 2022 19:00Sokol Přezletice CSKST Úvaly B16:2
1418. 02. 2022 18:30ASK Stará BoleslavSpartak Čelákovice C2:16
1417. 02. 2022 19:15Sokol Mratín ASokol Přezletice B8:10
1417. 02. 2022 19:45Spolek sportu Líbeznice BTTC Říčany E13:5
1415. 02. 2022 19:15SKST Úvaly CTTC Brandýs n.L E4:14
1522. 02. 2022 19:15SKST Úvaly CSokol Přezletice C16:2
1522. 02. 2022 18:15TTC Brandýs n.L ESpolek sportu Líbeznice B12:6
1523. 02. 2022 18:30TTC Říčany ESokol Mratín A7:11
1524. 02. 2022 19:00Sokol Přezletice BASK Stará Boleslav15:3
1523. 02. 2022 19:00Spartak Čelákovice CSKST Úvaly B6:12
1603. 03. 2022 19:00Sokol Přezletice CSpartak Čelákovice C2:16
1601. 03. 2022 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice B5:13
1604. 03. 2022 18:30ASK Stará BoleslavTTC Říčany E5:13
1603. 03. 2022 19:15Sokol Mratín ATTC Brandýs n.L E3:15
1603. 03. 2022 19:45Spolek sportu Líbeznice BSKST Úvaly C15:3
1710. 03. 2022 19:45Spolek sportu Líbeznice BSokol Přezletice C16:2
1708. 03. 2022 19:15SKST Úvaly CSokol Mratín A9:9
1708. 03. 2022 18:15TTC Brandýs n.L EASK Stará Boleslav11:7
1709. 03. 2022 18:30TTC Říčany ESKST Úvaly B5:13
1710. 03. 2022 19:00Sokol Přezletice BSpartak Čelákovice C5:13
1829. 10. 2021 19:00Sokol Přezletice CSokol Přezletice B5:13
1816. 03. 2022 19:00Spartak Čelákovice CTTC Říčany E9:9
1822. 03. 2022 19:15SKST Úvaly BTTC Brandýs n.L E10:8
1818. 03. 2022 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly C16:2
1817. 03. 2022 19:15Sokol Mratín ASpolek sportu Líbeznice B8:10
1/113. 04. 2022 00:00Spartak Čelákovice CSKST Úvaly B18:0wo
1/219. 04. 2022 00:00SKST Úvaly BSpartak Čelákovice C14:4
Okresní přebor 3.třídy
106. 10. 2021 18:30TTC Říčany FTTC Říčany G11:7
104. 10. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DSpolek sportu Líbeznice C11:7
105. 10. 2021 18:00Spartak Čelákovice DSokol Zvánovice16:2
109. 10. 2021 10:00TJ Jizera KáranýSKST Úvaly D3:15
105. 10. 2021 18:30Sokol NehvizdySokol Mratín B10:8
213. 10. 2021 18:30TTC Říčany GSokol Mratín B14:4
216. 10. 2021 10:00SKST Úvaly DSokol Nehvizdy8:10
215. 10. 2021 19:00Sokol ZvánoviceTJ Jizera Káraný11:7
212. 10. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice CSpartak Čelákovice D18:0
213. 10. 2021 18:30TTC Říčany FTTC Brandýs n.L F10:8
320. 10. 2021 18:30TTC Brandýs n.L FTTC Říčany G5:13
318. 10. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DTTC Říčany F12:6
323. 10. 2021 10:00TJ Jizera KáranýSpolek sportu Líbeznice C5:13
319. 10. 2021 18:30Sokol NehvizdySokol Zvánovice15:3
321. 10. 2021 19:45Sokol Mratín BSKST Úvaly D12:6
427. 10. 2021 18:30TTC Říčany GSKST Úvaly D9:9
429. 10. 2021 19:00Sokol ZvánoviceSokol Mratín B6:12
426. 10. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice CSokol Nehvizdy13:5
427. 10. 2021 18:30TTC Říčany FSpartak Čelákovice D12:6
427. 10. 2021 18:30TTC Brandýs n.L FSokol Velké Popovice D8:10
501. 11. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DTTC Říčany G16:2
502. 11. 2021 18:00Spartak Čelákovice DTTC Brandýs n.L F8:10
506. 11. 2021 10:00TJ Jizera KáranýTTC Říčany F9:9
504. 11. 2021 19:45Sokol Mratín BSpolek sportu Líbeznice C1:17
506. 11. 2021 10:00SKST Úvaly DSokol Zvánovice9:9
610. 11. 2021 18:30TTC Říčany GSokol Zvánovice11:7
609. 11. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice CSKST Úvaly D13:5
610. 11. 2021 18:30TTC Říčany FSokol Nehvizdy3:15
610. 11. 2021 18:30TTC Brandýs n.L FTJ Jizera Káraný10:8
608. 11. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DSpartak Čelákovice D18:0
716. 11. 2021 18:00Spartak Čelákovice DTTC Říčany G6:12
720. 11. 2021 10:00TJ Jizera KáranýSokol Velké Popovice D2:16
716. 11. 2021 18:30Sokol NehvizdyTTC Brandýs n.L F8:10
718. 11. 2021 19:45Sokol Mratín BTTC Říčany F6:12
719. 11. 2021 19:00Sokol ZvánoviceSpolek sportu Líbeznice C2:16
824. 11. 2021 18:30TTC Říčany GSpolek sportu Líbeznice C9:9
824. 11. 2021 18:30TTC Říčany FSKST Úvaly D8:10
824. 11. 2021 18:30TTC Brandýs n.L FSokol Mratín B5:13
822. 11. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Nehvizdy15:3
823. 11. 2021 18:00Spartak Čelákovice DTJ Jizera Káraný11:7
901. 12. 2021 18:00TJ Jizera KáranýTTC Říčany G10:8
930. 11. 2021 18:30Sokol NehvizdySpartak Čelákovice D12:6
902. 12. 2021 19:45Sokol Mratín BSokol Velké Popovice D3:15
904. 12. 2021 10:00SKST Úvaly DTTC Brandýs n.L F8:10
903. 12. 2021 19:00Sokol ZvánoviceTTC Říčany F4:14
1008. 12. 2021 18:30TTC Říčany FSpolek sportu Líbeznice C11:7
1008. 12. 2021 18:30TTC Brandýs n.L FSokol Zvánovice13:5
1006. 12. 2021 18:30Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly D12:6
1007. 12. 2021 18:00Spartak Čelákovice DSokol Mratín B3:15
1011. 12. 2021 10:00TJ Jizera KáranýSokol Nehvizdy9:9
1114. 12. 2021 18:30Sokol NehvizdyTTC Říčany G8:10
1116. 12. 2021 19:45Sokol Mratín BTJ Jizera Káraný14:4
1118. 12. 2021 10:00SKST Úvaly DSpartak Čelákovice D7:11
1117. 12. 2021 19:00Sokol ZvánoviceSokol Velké Popovice D0:18
1114. 12. 2021 19:15Spolek sportu Líbeznice CTTC Brandýs n.L F8:10
1219. 10. 2021 17:00TTC Říčany GTTC Říčany F8:10
1211. 01. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice CSokol Velké Popovice D9:9
1214. 01. 2022 19:00Sokol ZvánoviceSpartak Čelákovice D8:10
1215. 01. 2022 10:00SKST Úvaly DTJ Jizera Káraný14:4
1213. 01. 2022 19:45Sokol Mratín BSokol Nehvizdy6:12
1319. 02. 2022 10:00Sokol Mratín BTTC Říčany G3:15
1318. 01. 2022 18:30Sokol NehvizdySKST Úvaly D7:11
1322. 01. 2022 10:00TJ Jizera KáranýSokol Zvánovice9:9
1307. 03. 2022 18:00Spartak Čelákovice DSpolek sportu Líbeznice C10:8
1302. 02. 2022 18:30TTC Brandýs n.L FTTC Říčany F14:4
1426. 01. 2022 18:30TTC Říčany GTTC Brandýs n.L F14:4
1426. 01. 2022 18:30TTC Říčany FSokol Velké Popovice D9:9
1425. 01. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice CTJ Jizera Káraný18:0
1428. 01. 2022 19:00Sokol ZvánoviceSokol Nehvizdy9:9
1429. 01. 2022 10:00SKST Úvaly DSokol Mratín B8:10
1505. 02. 2022 10:00SKST Úvaly DTTC Říčany G5:13
1503. 02. 2022 19:45Sokol Mratín BSokol Zvánovice14:4
1501. 02. 2022 18:30Sokol NehvizdySpolek sportu Líbeznice C10:8
1501. 02. 2022 18:00Spartak Čelákovice DTTC Říčany F11:7
1531. 01. 2022 18:30Sokol Velké Popovice DTTC Brandýs n.L F4:14
1616. 02. 2022 18:30TTC Říčany GSokol Velké Popovice D11:7
1616. 02. 2022 18:30TTC Brandýs n.L FSpartak Čelákovice D6:12
1616. 02. 2022 18:30TTC Říčany FTJ Jizera Káraný11:7
1615. 02. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice CSokol Mratín B11:7
1618. 02. 2022 19:00Sokol ZvánoviceSKST Úvaly D7:11
1725. 02. 2022 19:00Sokol ZvánoviceTTC Říčany G5:13
1726. 02. 2022 10:00SKST Úvaly DSpolek sportu Líbeznice C7:11
1722. 02. 2022 18:30Sokol NehvizdyTTC Říčany F7:11
1726. 02. 2022 10:00TJ Jizera KáranýTTC Brandýs n.L F6:12
1722. 02. 2022 18:00Spartak Čelákovice DSokol Velké Popovice D5:13
1802. 03. 2022 18:30TTC Říčany GSpartak Čelákovice D17:1
1828. 02. 2022 18:30Sokol Velké Popovice DTJ Jizera Káraný18:0
1802. 03. 2022 18:30TTC Brandýs n.L FSokol Nehvizdy15:3
1802. 03. 2022 18:30TTC Říčany FSokol Mratín B10:8
1801. 03. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice CSokol Zvánovice13:5
1908. 03. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice CTTC Říčany G4:14
1912. 03. 2022 10:00SKST Úvaly DTTC Říčany F9:9
1910. 03. 2022 19:45Sokol Mratín BTTC Brandýs n.L F5:13
1908. 03. 2022 18:30Sokol NehvizdySokol Velké Popovice D8:10
1912. 03. 2022 10:00TJ Jizera KáranýSpartak Čelákovice D9:9
2016. 03. 2022 18:30TTC Říčany GTJ Jizera Káraný13:5
2015. 03. 2022 18:00Spartak Čelákovice DSokol Nehvizdy6:12
2014. 03. 2022 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Mratín B16:2
2016. 03. 2022 18:30TTC Brandýs n.L FSKST Úvaly D12:6
2016. 03. 2022 18:30TTC Říčany FSokol Zvánovice9:9
2122. 03. 2022 19:15Spolek sportu Líbeznice CTTC Říčany F14:4
2125. 03. 2022 19:00Sokol ZvánoviceTTC Brandýs n.L F5:13
2126. 03. 2022 10:00SKST Úvaly DSokol Velké Popovice D12:6
2124. 03. 2022 19:45Sokol Mratín BSpartak Čelákovice D12:6
2122. 03. 2022 18:30Sokol NehvizdyTJ Jizera Káraný13:5
2230. 03. 2022 18:30TTC Říčany GSokol Nehvizdy13:5
2202. 04. 2022 10:00TJ Jizera KáranýSokol Mratín B11:7
2229. 03. 2022 18:00Spartak Čelákovice DSKST Úvaly D4:14
2228. 03. 2022 18:30Sokol Velké Popovice DSokol Zvánovice18:0
2231. 03. 2022 00:00
Na chrupavce
TTC Brandýs n.L FSpolek sportu Líbeznice C4:14
1/113. 04. 2022 18:30TTC Říčany GTTC Brandýs n.L F12:6
1/219. 04. 2022 00:00TTC Brandýs n.L FTTC Říčany G8:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy