Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
120. 09. 2021 18:00KOC Sušice DBageta Dolany A12:6
120. 09. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec AKST Klatovy D10:8
120. 09. 2021 18:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Klatovy A6:12
120. 09. 2021 18:00TJ Sokol Strážov AST Nýrsko A14:4
227. 09. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec ATým Drslavice A11:7
227. 09. 2021 18:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Strážov A4:14
227. 09. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy AST Nýrsko A11:7
304. 10. 2021 18:00KST Klatovy DTým Drslavice A9:9
304. 10. 2021 18:00Lapák Třebomyslice AST Nýrsko A8:10
304. 10. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy ATJ Sokol Strážov A14:4
411. 10. 2021 18:00Tým Drslavice ALapák Třebomyslice A12:6
411. 10. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec AKOC Sušice D12:6
411. 10. 2021 18:00Bageta Dolany AKST Klatovy D8:10
518. 10. 2021 18:00Tým Drslavice ATJ Sokol Klatovy A4:14
518. 10. 2021 18:00KOC Sušice DKST Klatovy D15:3
518. 10. 2021 18:00Bageta Dolany ATJ EKOMONT Svrčovec A7:11
625. 10. 2021 18:00Lapák Třebomyslice AKOC Sušice D9:9
625. 10. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy ABageta Dolany A12:6
625. 10. 2021 18:00TJ Sokol Strážov ATým Drslavice A11:7
701. 11. 2021 18:00Lapák Třebomyslice ABageta Dolany A7:11
701. 11. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy AKOC Sušice D10:8
701. 11. 2021 18:00ST Nýrsko ATým Drslavice A12:6
808. 11. 2021 18:00KOC Sušice DTJ Sokol Strážov A12:6
808. 11. 2021 18:00Bageta Dolany AST Nýrsko A9:9
808. 11. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec ALapák Třebomyslice A9:9
808. 11. 2021 18:00KST Klatovy DTJ Sokol Klatovy A8:10
915. 11. 2021 18:00KOC Sušice DST Nýrsko A16:2
915. 11. 2021 18:00Bageta Dolany ATJ Sokol Strážov A10:8
915. 11. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec ATJ Sokol Klatovy A6:12
915. 11. 2021 18:00KST Klatovy DLapák Třebomyslice A17:1
1022. 11. 2021 18:00TJ Sokol Strážov ATJ EKOMONT Svrčovec A7:11
1022. 11. 2021 18:00ST Nýrsko AKST Klatovy D10:8
1022. 11. 2021 18:00Tým Drslavice AKOC Sušice D8:10
1129. 11. 2021 18:00TJ Sokol Strážov AKST Klatovy D9:9
1129. 11. 2021 18:00ST Nýrsko ATJ EKOMONT Svrčovec A6:12
1129. 11. 2021 18:00Tým Drslavice ABageta Dolany A10:8
1210. 01. 2022 18:00Bageta Dolany AKOC Sušice D12:6
1210. 01. 2022 18:00KST Klatovy DTJ EKOMONT Svrčovec A8:10
1210. 01. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy ALapák Třebomyslice A14:4
1210. 01. 2022 18:00ST Nýrsko ATJ Sokol Strážov A9:9
1317. 01. 2022 18:00Tým Drslavice ATJ EKOMONT Svrčovec A12:6
1317. 01. 2022 18:00TJ Sokol Strážov ALapák Třebomyslice A15:3
1317. 01. 2022 18:00ST Nýrsko ATJ Sokol Klatovy A8:10
1424. 01. 2022 18:00Tým Drslavice AKST Klatovy D9:9
1424. 01. 2022 18:00ST Nýrsko ALapák Třebomyslice A13:5
1424. 01. 2022 18:00TJ Sokol Strážov ATJ Sokol Klatovy A10:8
1531. 01. 2022 18:00Lapák Třebomyslice ATým Drslavice A9:9
1531. 01. 2022 18:00KOC Sušice DTJ EKOMONT Svrčovec A12:6
1531. 01. 2022 18:00KST Klatovy DBageta Dolany A11:7
1607. 02. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy ATým Drslavice A12:6
1607. 02. 2022 18:00KST Klatovy DKOC Sušice D10:8
1607. 02. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec ABageta Dolany A7:11
1714. 02. 2022 18:00KOC Sušice DLapák Třebomyslice A14:4
1714. 02. 2022 18:00Bageta Dolany ATJ Sokol Klatovy A13:5
1714. 02. 2022 18:00Tým Drslavice ATJ Sokol Strážov A8:10
1821. 02. 2022 18:00Bageta Dolany ALapák Třebomyslice A10:8
1821. 02. 2022 18:00KOC Sušice DTJ Sokol Klatovy A13:5
1821. 02. 2022 18:00Tým Drslavice AST Nýrsko A7:11
1928. 02. 2022 18:00TJ Sokol Strážov AKOC Sušice D12:6
1928. 02. 2022 18:00ST Nýrsko ABageta Dolany A10:8
1928. 02. 2022 18:00Lapák Třebomyslice ATJ EKOMONT Svrčovec A7:11
1928. 02. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy AKST Klatovy D12:6
2007. 03. 2022 18:00ST Nýrsko AKOC Sušice D4:14
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Strážov ABageta Dolany A10:8
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy ATJ EKOMONT Svrčovec A9:9
2007. 03. 2022 18:00Lapák Třebomyslice AKST Klatovy D11:7
2114. 03. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec ATJ Sokol Strážov A9:9
2114. 03. 2022 18:00KST Klatovy DST Nýrsko A14:4
2114. 03. 2022 18:00KOC Sušice DTým Drslavice A11:7
2221. 03. 2022 18:00KST Klatovy DTJ Sokol Strážov A11:7
2221. 03. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec AST Nýrsko A15:3
2221. 03. 2022 18:00Bageta Dolany ATým Drslavice A13:5
Okresní přebor 2.třídy
120. 09. 2021 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaTJ EKOMONT Svrčovec B8:2
120. 09. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BTJ Sokol Horažďovice C4:6
120. 09. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy BTJ Sokol Strážov B8:2
119. 09. 2021 18:00KOC Sušice EKOC Sušice F10:0
120. 09. 2021 18:00ST Nýrsko BTJ Žichovice7:3
227. 09. 2021 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaTým Drslavice B8:2
227. 09. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BST Nýrsko B4:6
227. 09. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice CTJ Žichovice8:2
227. 09. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy BKOC Sušice E10:0
227. 09. 2021 18:00TJ Sokol Strážov BKOC Sušice F1:9
304. 10. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BTým Drslavice B3:7
304. 10. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BTJ Žichovice8:2
304. 10. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice CST Nýrsko B6:4
304. 10. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy BKOC Sušice F5:5
304. 10. 2021 18:00TJ Sokol Strážov BKOC Sušice E9:1
411. 10. 2021 18:00Tým Drslavice BKOC Sušice E10:0
411. 10. 2021 18:00ST Nýrsko BTJ Sokol Klatovy B8:2
411. 10. 2021 18:00TJ ŽichoviceTJ Sokol Strážov B9:1
411. 10. 2021 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaLapák Třebomyslice B6:4
411. 10. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BTJ Sokol Horažďovice C3:7
518. 10. 2021 18:00Tým Drslavice BKOC Sušice F5:5
518. 10. 2021 18:00ST Nýrsko BTJ Sokol Strážov B9:1
518. 10. 2021 18:00TJ ŽichoviceTJ Sokol Klatovy B5:5
518. 10. 2021 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaTJ Sokol Horažďovice C9:1
518. 10. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BLapák Třebomyslice B2:8
625. 10. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BTým Drslavice B5:5
625. 10. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy BAC Lhůta2:8
625. 10. 2021 18:00TJ Sokol Strážov BTJ EKOMONT Svrčovec B4:6
625. 10. 2021 18:00KOC Sušice EST Nýrsko B0:10
625. 10. 2021 18:00KOC Sušice FTJ Žichovice8:2
701. 11. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice CTým Drslavice B7:3
701. 11. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy BTJ EKOMONT Svrčovec B8:2
701. 11. 2021 18:00TJ Sokol Strážov BAC Lhůta1:9
701. 11. 2021 18:00KOC Sušice ETJ Žichovice4:6
701. 11. 2021 18:00KOC Sušice FST Nýrsko B5:5
808. 11. 2021 18:00Tým Drslavice BST Nýrsko B4:6
808. 11. 2021 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaKOC Sušice E10:0
808. 11. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BKOC Sušice F6:4
808. 11. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BTJ Sokol Klatovy B3:7
808. 11. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice CTJ Sokol Strážov B5:5
915. 11. 2021 18:00Tým Drslavice BTJ Žichovice5:5
915. 11. 2021 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaKOC Sušice F8:2
915. 11. 2021 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BKOC Sušice E9:1
915. 11. 2021 18:00Lapák Třebomyslice BTJ Sokol Strážov B7:3
915. 11. 2021 18:00TJ Sokol Horažďovice CTJ Sokol Klatovy B5:5
1022. 11. 2021 18:00TJ Sokol Klatovy BTým Drslavice B9:1
1022. 11. 2021 18:00KOC Sušice ELapák Třebomyslice B0:10
1022. 11. 2021 18:00KOC Sušice FTJ Sokol Horažďovice C4:6
1022. 11. 2021 18:00ST Nýrsko BAC Lhůta4:6
1022. 11. 2021 18:00TJ ŽichoviceTJ EKOMONT Svrčovec B6:4
1129. 11. 2021 18:00TJ Sokol Strážov BTým Drslavice B7:3
1129. 11. 2021 18:00KOC Sušice ETJ Sokol Horažďovice C0:10
1129. 11. 2021 18:00KOC Sušice FLapák Třebomyslice B5:5
1129. 11. 2021 18:00ST Nýrsko BTJ EKOMONT Svrčovec B7:3
1129. 11. 2021 18:00TJ ŽichoviceAC Lhůta3:6
1210. 01. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BAC Lhůta1:9
1210. 01. 2022 18:00TJ Sokol Horažďovice CLapák Třebomyslice B6:4
1210. 01. 2022 18:00TJ Sokol Strážov BTJ Sokol Klatovy B2:8
1219. 09. 2021 18:00KOC Sušice FKOC Sušice E0:10
1210. 01. 2022 18:00TJ ŽichoviceST Nýrsko B5:5
1317. 01. 2022 18:00Tým Drslavice BAC Lhůta1:9
1317. 01. 2022 18:00ST Nýrsko BLapák Třebomyslice B6:4
1317. 01. 2022 18:00TJ ŽichoviceTJ Sokol Horažďovice C5:5
1317. 01. 2022 18:00KOC Sušice ETJ Sokol Klatovy B0:10
1317. 01. 2022 18:00KOC Sušice FTJ Sokol Strážov B5:5
1424. 01. 2022 18:00Tým Drslavice BTJ EKOMONT Svrčovec B5:5
1424. 01. 2022 18:00TJ ŽichoviceLapák Třebomyslice B4:6
1424. 01. 2022 18:00ST Nýrsko BTJ Sokol Horažďovice C8:2
1424. 01. 2022 18:00KOC Sušice FTJ Sokol Klatovy B2:8
1424. 01. 2022 18:00KOC Sušice ETJ Sokol Strážov B0:10
1531. 01. 2022 18:00KOC Sušice ETým Drslavice B0:10
1531. 01. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy BST Nýrsko B9:1
1531. 01. 2022 18:00TJ Sokol Strážov BTJ Žichovice6:4
1531. 01. 2022 18:00Lapák Třebomyslice BAC Lhůta5:5
1531. 01. 2022 18:00TJ Sokol Horažďovice CTJ EKOMONT Svrčovec B6:4
1607. 02. 2022 18:00KOC Sušice FTým Drslavice B6:4
1607. 02. 2022 18:00TJ Sokol Strážov BST Nýrsko B6:4
1607. 02. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy BTJ Žichovice8:2
1607. 02. 2022 18:00TJ Sokol Horažďovice CAC Lhůta5:5
1607. 02. 2022 18:00Lapák Třebomyslice BTJ EKOMONT Svrčovec B4:6
1714. 02. 2022 18:00Tým Drslavice BLapák Třebomyslice B4:6
1714. 02. 2022 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaTJ Sokol Klatovy B6:4
1714. 02. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BTJ Sokol Strážov B6:4
1714. 02. 2022 18:00ST Nýrsko BKOC Sušice E8:2
1714. 02. 2022 18:00TJ ŽichoviceKOC Sušice F6:4
1821. 02. 2022 18:00Tým Drslavice BTJ Sokol Horažďovice C3:7
1821. 02. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BTJ Sokol Klatovy B4:6
1821. 02. 2022 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaTJ Sokol Strážov B5:4
1821. 02. 2022 18:00TJ ŽichoviceKOC Sušice E9:1
1821. 02. 2022 18:00ST Nýrsko BKOC Sušice F6:4
1928. 02. 2022 18:00ST Nýrsko BTým Drslavice B7:3
1928. 02. 2022 18:00KOC Sušice EAC Lhůta0:10
1928. 02. 2022 18:00KOC Sušice FTJ EKOMONT Svrčovec B4:6
1928. 02. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy BLapák Třebomyslice B8:2
1928. 02. 2022 18:00TJ Sokol Strážov BTJ Sokol Horažďovice C2:8
2007. 03. 2022 18:00TJ ŽichoviceTým Drslavice B9:1
2007. 03. 2022 18:00KOC Sušice FAC Lhůta4:6
2007. 03. 2022 18:00KOC Sušice ETJ EKOMONT Svrčovec B0:10
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Strážov BLapák Třebomyslice B1:9
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Klatovy BTJ Sokol Horažďovice C4:6
2114. 03. 2022 18:00Tým Drslavice BTJ Sokol Klatovy B2:8
2114. 03. 2022 18:00Lapák Třebomyslice BKOC Sušice E9:1
2114. 03. 2022 18:00TJ Sokol Horažďovice CKOC Sušice F8:2
2114. 03. 2022 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaST Nýrsko B5:5
2114. 03. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BTJ Žichovice4:6
2221. 03. 2022 18:00Tým Drslavice BTJ Sokol Strážov B5:5
2221. 03. 2022 18:00TJ Sokol Horažďovice CKOC Sušice E9:1
2221. 03. 2022 18:00Lapák Třebomyslice BKOC Sušice F8:2
2221. 03. 2022 18:00TJ EKOMONT Svrčovec BST Nýrsko B6:4
2221. 03. 2022 18:00
domácí družstvo nemá k dispozici hernu
AC LhůtaTJ Žichovice6:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy