Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
101. 10. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BTělovýchovná jednota Smolnice B13:5
128. 09. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.18:0
130. 09. 2021 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C1:17
129. 09. 2021 18:00TJ Sokol Telce ATJ Sokol Peruc A8:10
101. 10. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Černčice A11:7
130. 09. 2021 18:30OÚ Výškov AOÚ Blažim Tygři12:6
207. 10. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BOÚ Blažim Tygři8:10
208. 10. 2021 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Výškov A7:11
208. 10. 2021 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blšany u Loun A12:6
207. 10. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CTJ Sokol Telce A16:2
216. 10. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.Sportovní klub Cítoliby, z.s. C1:17
208. 10. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BTJ Sever Žatec, z.s. C9:9
312. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTělovýchovná jednota Smolnice B12:6
323. 09. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s. CSportovní klub Cítoliby, z.s.B6:12
313. 10. 2021 18:00TJ Sokol Telce ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.16:2
315. 10. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ATělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C2:16
314. 10. 2021 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Peruc A8:10
315. 10. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiTJ Sokol Černčice A16:2
421. 10. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sokol Černčice A8:10
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blažim Tygři13:5
421. 10. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice COÚ Výškov A14:4
423. 10. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.OÚ Blšany u Loun A0:18
422. 10. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BTJ Sokol Telce A13:5
419. 10. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CSportovní klub Cítoliby, z.s. C15:3
528. 10. 2021 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTělovýchovná jednota Smolnice B4:14
527. 10. 2021 18:00TJ Sokol Telce ATJ Sever Žatec, z.s. C11:7
525. 10. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ASportovní klub Cítoliby, z.s.B8:10
528. 10. 2021 17:00OÚ Výškov ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.15:3
529. 10. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiTělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C10:8
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Peruc A6:12
604. 11. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sokol Peruc A13:5
630. 11. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CTJ Sokol Černčice A17:1
606. 11. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.OÚ Blažim Tygři1:17
605. 11. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BOÚ Výškov A13:5
602. 11. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. COÚ Blšany u Loun A11:7
604. 11. 2021 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sokol Telce A4:14
711. 11. 2021 18:00TJ Sokol Telce ATělovýchovná jednota Smolnice B12:6
712. 11. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ASportovní klub Cítoliby, z.s. C13:5
711. 11. 2021 18:30OÚ Výškov ATJ Sever Žatec, z.s. C8:10
712. 11. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiSportovní klub Cítoliby, z.s.B17:1
712. 11. 2021 18:00TJ Sokol Černčice ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.12:6
712. 11. 2021 18:00TJ Sokol Peruc ATělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C11:7
818. 11. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C8:10
820. 11. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.TJ Sokol Peruc A6:12
819. 11. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BTJ Sokol Černčice A15:3
816. 11. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. COÚ Blažim Tygři7:11
818. 11. 2021 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. COÚ Výškov A7:11
817. 11. 2021 18:00TJ Sokol Telce AOÚ Blšany u Loun A12:6
926. 11. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun ATělovýchovná jednota Smolnice B9:9
925. 11. 2021 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Telce A4:14
926. 11. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiSportovní klub Cítoliby, z.s. C16:2
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sever Žatec, z.s. C6:12
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol Peruc ASportovní klub Cítoliby, z.s.B11:7
925. 11. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CTělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.18:0
1002. 12. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.17:1
1003. 12. 2021 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BTělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C5:13
1030. 11. 2021 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTJ Sokol Peruc A8:10
1002. 12. 2021 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sokol Černčice A14:4
1001. 12. 2021 18:00TJ Sokol Telce AOÚ Blažim Tygři7:11
1003. 12. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Výškov A6:12
1109. 12. 2021 18:30OÚ Výškov ATělovýchovná jednota Smolnice B8:10
1110. 12. 2021 18:00OÚ Blažim TygřiOÚ Blšany u Loun A14:4
1110. 12. 2021 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Telce A3:15
1110. 12. 2021 18:00TJ Sokol Peruc ASportovní klub Cítoliby, z.s. C15:3
1109. 12. 2021 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CTJ Sever Žatec, z.s. C13:5
1111. 12. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.Sportovní klub Cítoliby, z.s.B5:13
1220. 01. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BSportovní klub Cítoliby, z.s.B7:11
1222. 01. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.TJ Sever Žatec, z.s. C1:17
1220. 01. 2022 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CSportovní klub Cítoliby, z.s. C15:3
1221. 01. 2022 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Telce A10:8
1221. 01. 2022 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blšany u Loun A2:16
1221. 01. 2022 18:00OÚ Blažim TygřiOÚ Výškov A17:1
1328. 01. 2022 18:00OÚ Blažim TygřiTělovýchovná jednota Smolnice B18:0
1327. 01. 2022 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Černčice A16:2
1328. 01. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Peruc A11:7
1326. 01. 2022 18:00TJ Sokol Telce ATělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C4:14
1327. 01. 2022 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.17:1
1325. 01. 2022 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CSportovní klub Cítoliby, z.s.B13:5
1403. 02. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sever Žatec, z.s. C10:8
1412. 01. 2022 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BSportovní klub Cítoliby, z.s. C14:4
1405. 02. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.TJ Sokol Telce A7:11
1403. 02. 2022 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice COÚ Blšany u Loun A12:6
1404. 02. 2022 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Výškov A10:8
1404. 02. 2022 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blažim Tygři5:13
1511. 02. 2022 18:00TJ Sokol Černčice ATělovýchovná jednota Smolnice B6:12
1511. 02. 2022 18:00OÚ Blažim TygřiTJ Sokol Peruc A13:5
1510. 02. 2022 18:30OÚ Výškov ATělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C4:14
1511. 02. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.15:3
1516. 02. 2022 18:00TJ Sokol Telce ASportovní klub Cítoliby, z.s.B6:12
1510. 02. 2022 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sever Žatec, z.s. C14:4
1617. 02. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BSportovní klub Cítoliby, z.s. C10:8
1615. 02. 2022 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTJ Sokol Telce A18:0
1618. 02. 2022 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BOÚ Blšany u Loun A4:14
1619. 02. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.OÚ Výškov A7:11
1617. 02. 2022 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice COÚ Blažim Tygři8:10
1618. 02. 2022 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Černčice A10:8
1725. 02. 2022 18:00TJ Sokol Peruc ATělovýchovná jednota Smolnice B12:6
1723. 02. 2022 18:30TJ Sokol Černčice ATělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C1:17
1725. 02. 2022 18:00OÚ Blažim TygřiTělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.17:1
1724. 02. 2022 18:30OÚ Výškov ASportovní klub Cítoliby, z.s.B9:9
1725. 02. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sever Žatec, z.s. C12:6
1723. 02. 2022 18:00TJ Sokol Telce ASportovní klub Cítoliby, z.s. C7:11
1803. 03. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BTJ Sokol Telce A16:2
1803. 03. 2022 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. COÚ Blšany u Loun A9:9
1801. 03. 2022 18:00TJ Sever Žatec, z.s. COÚ Výškov A15:3
1804. 03. 2022 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BOÚ Blažim Tygři5:13
1805. 03. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.TJ Sokol Černčice A8:10
1803. 03. 2022 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CTJ Sokol Peruc A17:1
1910. 03. 2022 18:00Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CTělovýchovná jednota Smolnice B17:1
1911. 03. 2022 18:00TJ Sokol Peruc ATělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.11:7
1911. 03. 2022 18:00TJ Sokol Černčice ASportovní klub Cítoliby, z.s.B8:10
1911. 03. 2022 18:00OÚ Blažim TygřiTJ Sever Žatec, z.s. C15:3
1910. 03. 2022 18:30OÚ Výškov ASportovní klub Cítoliby, z.s. C13:5
1911. 03. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Telce A14:4
2017. 03. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BOÚ Blšany u Loun A10:8
2016. 03. 2022 18:00TJ Sokol Telce AOÚ Výškov A14:4
2017. 03. 2022 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. COÚ Blažim Tygři5:13
2015. 03. 2022 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTJ Sokol Černčice A15:3
2016. 03. 2022 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BTJ Sokol Peruc A8:10
2019. 03. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C3:15
2126. 03. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.Tělovýchovná jednota Smolnice B6:12
2124. 03. 2022 18:00
Cítoliby Sokolovna
Tělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice CSportovní klub Cítoliby, z.s.B10:6
2125. 03. 2022 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sever Žatec, z.s. C9:9
2125. 03. 2022 18:00TJ Sokol Černčice ASportovní klub Cítoliby, z.s. C10:8
2125. 03. 2022 18:00OÚ Blažim TygřiTJ Sokol Telce A16:2
2124. 03. 2022 18:30OÚ Výškov AOÚ Blšany u Loun A5:13
2231. 03. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Smolnice BOÚ Výškov A16:2
2201. 04. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Blažim Tygři7:11
2230. 03. 2022 18:00TJ Sokol Telce ATJ Sokol Černčice A11:7
2231. 03. 2022 18:30Sportovní klub Cítoliby, z.s. CTJ Sokol Peruc A12:6
2229. 03. 2022 18:00TJ Sever Žatec, z.s. CTělocvičná jednota Sokol Lenešice-Dobroměřice C8:10
2201. 04. 2022 18:00Sportovní klub Cítoliby, z.s.BTělovýchovná jednota Spartak Lubenec C, , z.s.17:1
Okresní přebor 2. třídy
102. 10. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.SK Havran Kryry B12:6
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Koštice, z.s.2:16
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Líšťany10:8
130. 09. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTK Chraberce14:4
101. 10. 2021 18:00OÚ Výškov BOÚ Blažim Kačeři10:8
204. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry BOÚ Blažim Kačeři8:10
208. 10. 2021 18:00TK ChraberceOÚ Výškov B12:6
208. 10. 2021 18:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Blšany u Loun B14:4
208. 10. 2021 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Telce B18:0
209. 10. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Černčice B12:6
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BSK Havran Kryry B7:11
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTělovýchovná jednota Žatec, z.s.10:8
314. 10. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Koštice, z.s.4:14
315. 10. 2021 18:00OÚ Výškov BTJ Sokol Líšťany6:12
314. 10. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTK Chraberce12:6
418. 10. 2021 18:00SK Havran Kryry BTK Chraberce16:2
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Blažim Kačeři13:5
422. 10. 2021 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.OÚ Výškov B17:1
423. 10. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Telce B15:3
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Peruc B7:11
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BSK Havran Kryry B12:6
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Černčice B10:8
528. 10. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTělovýchovná jednota Žatec, z.s.13:5
528. 10. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Koštice, z.s.10:8
529. 10. 2021 18:00TK ChraberceTJ Sokol Líšťany10:8
601. 11. 2021 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Líšťany7:11
603. 11. 2021 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.TK Chraberce11:7
606. 11. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OÚ Výškov B16:2
605. 11. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Blšany u Loun B4:14
605. 11. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Telce B10:8
714. 01. 2022 18:00TJ Sokol Telce BSK Havran Kryry B11:7
711. 11. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Peruc B15:3
712. 11. 2021 18:00OÚ Výškov BTJ Sokol Černčice B11:7
723. 11. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTělovýchovná jednota Žatec, z.s.15:3
712. 11. 2021 18:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Koštice, z.s.12:6
815. 11. 2021 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Koštice, z.s.8:10
818. 12. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TK Chraberce6:12
819. 11. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Blažim Kačeři2:16
819. 11. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Výškov B14:4
819. 11. 2021 18:00TJ Sokol Telce BOÚ Blšany u Loun B12:6
925. 11. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BSK Havran Kryry B12:6
927. 11. 2021 12:00OÚ Výškov BTJ Sokol Telce B12:6
925. 11. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Peruc B17:1
926. 11. 2021 18:00TK ChraberceTJ Sokol Černčice B17:1
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol LíšťanyTělovýchovná jednota Žatec, z.s.13:5
1004. 12. 2021 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Koštice, z.s.4:14
1003. 12. 2021 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Líšťany3:15
1003. 12. 2021 18:00TJ Sokol Peruc BTK Chraberce2:16
1003. 12. 2021 18:00TJ Sokol Telce BOÚ Blažim Kačeři2:16
1002. 12. 2021 19:00OÚ Blšany u Loun BOÚ Výškov B11:7
1110. 12. 2021 18:00OÚ Výškov BSK Havran Kryry B10:8
1109. 12. 2021 18:00OÚ Blažim KačeřiOÚ Blšany u Loun B16:2
1110. 12. 2021 18:00TK ChraberceTJ Sokol Telce B17:1
1110. 12. 2021 18:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Peruc B16:2
1110. 12. 2021 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Černčice B15:3
1217. 01. 2022 18:00SK Havran Kryry BTělovýchovná jednota Žatec, z.s.8:10
1214. 01. 2022 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Peruc B15:3
1221. 01. 2022 18:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Telce B14:4
1221. 01. 2022 18:00TK ChraberceOÚ Blšany u Loun B6:12
1220. 01. 2022 18:00OÚ Blažim KačeřiOÚ Výškov B18:0
1324. 02. 2022 18:00OÚ Blažim KačeřiSK Havran Kryry B17:1
1328. 01. 2022 18:00OÚ Výškov BTK Chraberce3:13
1327. 01. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Líšťany5:13
1328. 01. 2022 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Koštice, z.s.3:15
1328. 01. 2022 18:00TJ Sokol Černčice BTělovýchovná jednota Žatec, z.s.7:11
1431. 01. 2022 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Černčice B9:9
1405. 02. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Peruc B11:7
1404. 02. 2022 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.OÚ Blšany u Loun B10:8
1404. 02. 2022 18:00TJ Sokol LíšťanyOÚ Výškov B17:1
1402. 02. 2022 18:00TK ChraberceOÚ Blažim Kačeři6:12
1511. 02. 2022 18:00TK ChraberceSK Havran Kryry B13:5
1510. 02. 2022 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Líšťany12:6
1511. 02. 2022 18:00OÚ Výškov BTJ Sokol Koštice, z.s.7:11
1511. 02. 2022 18:00TJ Sokol Telce BTělovýchovná jednota Žatec, z.s.6:12
1511. 02. 2022 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Černčice B13:5
1614. 02. 2022 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Peruc B16:2
1618. 02. 2022 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Telce B12:6
1619. 02. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OÚ Blšany u Loun B6:12
1618. 02. 2022 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.OÚ Blažim Kačeři4:14
1618. 02. 2022 18:00TJ Sokol LíšťanyTK Chraberce12:6
1725. 02. 2022 18:00TJ Sokol LíšťanySK Havran Kryry B15:3
1725. 02. 2022 18:00TK ChraberceTJ Sokol Koštice, z.s.3:15
1725. 02. 2022 18:00OÚ Výškov BTělovýchovná jednota Žatec, z.s.7:11
1724. 02. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Černčice B12:6
1725. 02. 2022 18:00TJ Sokol Telce BTJ Sokol Peruc B10:8
1828. 02. 2022 18:00SK Havran Kryry BTJ Sokol Telce B10:8
1821. 03. 2022 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blšany u Loun B8:10
1804. 03. 2022 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Výškov B13:5
1805. 03. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.OÚ Blažim Kačeři4:14
1804. 03. 2022 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.TJ Sokol Líšťany10:8
1911. 03. 2022 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.SK Havran Kryry B10:8
1911. 03. 2022 18:00TK ChraberceTělovýchovná jednota Žatec, z.s.8:10
1910. 03. 2022 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Černčice B16:2
1913. 03. 2022 17:00OÚ Výškov BTJ Sokol Peruc B7:11
1910. 03. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Telce B13:5
2014. 03. 2022 18:00SK Havran Kryry BOÚ Blšany u Loun B10:8
2018. 03. 2022 18:00TJ Sokol Telce BOÚ Výškov B12:6
2018. 03. 2022 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blažim Kačeři5:13
2018. 03. 2022 18:00TJ Sokol Černčice BTK Chraberce15:3
2019. 03. 2022 10:00Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.TJ Sokol Líšťany10:8
2125. 03. 2022 17:00TJ Sokol Koštice, z.s.Tělovýchovná jednota Žatec, z.s.11:7
2125. 03. 2022 18:00TJ Sokol LíšťanyTJ Sokol Černčice B13:5
2125. 03. 2022 18:00TK ChraberceTJ Sokol Peruc B6:12
2124. 03. 2022 18:00OÚ Blažim KačeřiTJ Sokol Telce B16:2
2125. 03. 2022 18:00OÚ Výškov BOÚ Blšany u Loun B9:9
2228. 03. 2022 18:00SK Havran Kryry BOÚ Výškov B12:6
2231. 03. 2022 19:00OÚ Blšany u Loun BOÚ Blažim Kačeři4:14
2201. 04. 2022 18:00TJ Sokol Telce BTK Chraberce8:10
2201. 04. 2022 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Líšťany4:14
2230. 03. 2022 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Koštice, z.s.6:12

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy