Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
123. 09. 2021 18:00Sokol Verneřice ASKST Teplice D8:10
123. 09. 2021 18:00Sokol Bořislav BSokol Bořislav C13:5
123. 09. 2021 18:00SK Dubí BSK TTC Duchcov C10:8
120. 09. 2021 18:00TJ Sokol BílinaSKST Sokol Trnovany B13:5
230. 09. 2021 18:00SK TTC Duchcov CTJ Sokol Bílina12:6
230. 09. 2021 18:00Sokol Bořislav CSK Dubí B13:5
230. 09. 2021 18:00SKST Teplice DSokol Bořislav B7:11
230. 09. 2021 18:00TJ Krupka DSokol Verneřice A10:8
307. 10. 2021 18:00Sokol Bořislav BTJ Krupka D14:4
307. 10. 2021 18:00SK Dubí BSKST Teplice D9:9
304. 10. 2021 18:00TJ Sokol BílinaSokol Bořislav C7:11
307. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany BSK TTC Duchcov C6:12
414. 10. 2021 18:00Sokol Bořislav CSKST Sokol Trnovany B15:3
414. 10. 2021 18:00SKST Teplice DTJ Sokol Bílina12:6
414. 10. 2021 18:00TJ Krupka DSK Dubí B15:3
414. 10. 2021 18:00Sokol Verneřice ASokol Bořislav B8:10
521. 10. 2021 18:00SK Dubí BSokol Verneřice A5:13
518. 10. 2021 18:00TJ Sokol BílinaTJ Krupka D9:9
521. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany BSKST Teplice D4:14
521. 10. 2021 18:00SK TTC Duchcov CSokol Bořislav C6:12
628. 10. 2021 18:00SKST Teplice DSK TTC Duchcov C15:3
628. 10. 2021 18:00TJ Krupka DSKST Sokol Trnovany B16:2
618. 12. 2021 18:00Sokol Verneřice ATJ Sokol Bílina12:6
628. 10. 2021 18:00Sokol Bořislav BSK Dubí B13:5
715. 11. 2021 18:00
Herna Sokola Bořislav
TJ Sokol BílinaSokol Bořislav B4:14
704. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany BSokol Verneřice A8:10
704. 11. 2021 18:00SK TTC Duchcov CTJ Krupka D4:14
704. 11. 2021 18:00Sokol Bořislav CSKST Teplice D11:7
811. 11. 2021 18:00TJ Krupka DSokol Bořislav C7:11
811. 11. 2021 18:00Sokol Verneřice ASK TTC Duchcov C12:6
811. 11. 2021 18:00Sokol Bořislav BSKST Sokol Trnovany B14:4
819. 11. 2021 18:00SK Dubí BTJ Sokol Bílina11:7
918. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany BSK Dubí B10:8
918. 11. 2021 18:00SK TTC Duchcov CSokol Bořislav B9:9
918. 11. 2021 18:00Sokol Bořislav CSokol Verneřice A8:10
918. 11. 2021 18:00SKST Teplice DTJ Krupka D12:6
1025. 11. 2021 18:00SKST Teplice DSokol Verneřice A14:4
1030. 09. 2021 18:00Sokol Bořislav CSokol Bořislav B11:7
1025. 11. 2021 18:00SK TTC Duchcov CSK Dubí B15:3
1002. 12. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany BTJ Sokol Bílina15:3
1120. 12. 2021 18:00TJ Sokol BílinaSK TTC Duchcov C7:11
1102. 12. 2021 18:00SK Dubí BSokol Bořislav C4:14
1124. 01. 2022 18:00Sokol Bořislav BSKST Teplice D7:11
1115. 01. 2022 18:00Sokol Verneřice ATJ Krupka D8:10
1209. 12. 2021 18:00TJ Krupka DSokol Bořislav B14:4
1209. 12. 2021 18:00SKST Teplice DSK Dubí B13:5
1209. 12. 2021 18:00Sokol Bořislav CTJ Sokol Bílina13:5
1209. 12. 2021 18:00SK TTC Duchcov CSKST Sokol Trnovany B10:8
1316. 12. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany BSokol Bořislav C7:11
1313. 12. 2021 18:00TJ Sokol BílinaSKST Teplice D5:13
1316. 12. 2021 18:00SK Dubí BTJ Krupka D5:13
1316. 12. 2021 18:00Sokol Bořislav BSokol Verneřice A11:7
1406. 01. 2022 18:00Sokol Verneřice ASK Dubí B10:8
1406. 01. 2022 18:00TJ Krupka DTJ Sokol Bílina12:6
1406. 01. 2022 18:00SKST Teplice DSKST Sokol Trnovany B13:5
1406. 01. 2022 18:00Sokol Bořislav CSK TTC Duchcov C13:5
1513. 01. 2022 18:00SK TTC Duchcov CSKST Teplice D4:14
1513. 01. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BTJ Krupka D7:11
1510. 01. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSokol Verneřice A6:12
1513. 01. 2022 18:00SK Dubí BSokol Bořislav B8:10
1620. 01. 2022 18:00Sokol Bořislav BTJ Sokol Bílina13:5
1620. 01. 2022 18:00Sokol Verneřice ASKST Sokol Trnovany B14:4
1620. 01. 2022 18:00TJ Krupka DSK TTC Duchcov C12:6
1617. 01. 2022 18:00
Hraje se v Bořislavi!
SKST Teplice DSokol Bořislav C15:3
1727. 01. 2022 18:00Sokol Bořislav CTJ Krupka D7:11
1727. 01. 2022 18:00SK TTC Duchcov CSokol Verneřice A8:10
1727. 01. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BSokol Bořislav B2:16
1724. 01. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSK Dubí B11:7
1803. 02. 2022 18:00SK Dubí BSKST Sokol Trnovany B10:8
1803. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav BSK TTC Duchcov C10:8
1803. 02. 2022 18:00Sokol Verneřice ASokol Bořislav C11:7
1803. 02. 2022 18:00TJ Krupka DSKST Teplice D12:6
Regionální přebor 2. třídy
121. 09. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CTJ Lokomotiva Teplice B11:7
121. 09. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ESokol Verneřice C5:13
121. 09. 2021 18:00TJ Baník Osek, z.s.SKST Teplice F18:0
121. 09. 2021 18:00SKST Teplice EST Srbice13:5
121. 09. 2021 18:00Sokol Verneřice BSokol Bořislav D17:1
121. 09. 2021 18:00SK Dubí CSKST Sokol Trnovany D11:7
220. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSKST Sokol Trnovany D13:5
228. 09. 2021 18:00Sokol Bořislav DSK Dubí C8:10
228. 09. 2021 18:00ST SrbiceSokol Verneřice B9:9
228. 09. 2021 18:00SKST Teplice FSKST Teplice E4:14
228. 09. 2021 18:00Sokol Verneřice CTJ Baník Osek, z.s.2:16
228. 09. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CSKST Sokol Trnovany E18:0
305. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ETJ Lokomotiva Teplice B1:17
305. 10. 2021 18:00TJ Baník Osek, z.s.SKST Sokol Trnovany C8:10
305. 10. 2021 18:00SKST Teplice ESokol Verneřice C17:1
305. 10. 2021 18:00Sokol Verneřice BSKST Teplice F17:1
305. 10. 2021 18:00SK Dubí CST Srbice12:6
305. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DSokol Bořislav D16:2
412. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSokol Bořislav D10:8
412. 10. 2021 18:00ST SrbiceSKST Sokol Trnovany D10:8
412. 10. 2021 18:00SKST Teplice FSK Dubí C4:14
412. 10. 2021 18:00Sokol Verneřice CSokol Verneřice B6:12
412. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CSKST Teplice E7:11
412. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ETJ Baník Osek, z.s.0:18
519. 10. 2021 18:00TJ Baník Osek, z.s.TJ Lokomotiva Teplice B9:9
519. 10. 2021 18:00SKST Teplice ESKST Sokol Trnovany E12:6
519. 10. 2021 18:00Sokol Verneřice BSKST Sokol Trnovany C6:12
519. 10. 2021 18:00SK Dubí CSokol Verneřice C15:3
519. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DSKST Teplice F18:0
519. 10. 2021 18:00Sokol Bořislav DST Srbice7:11
626. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BST Srbice13:5
626. 10. 2021 18:00SKST Teplice FSokol Bořislav D2:16
626. 10. 2021 18:00Sokol Verneřice CSKST Sokol Trnovany D0:18
626. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CSK Dubí C16:2
626. 10. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ESokol Verneřice B2:16
626. 10. 2021 18:00TJ Baník Osek, z.s.SKST Teplice E6:12
702. 11. 2021 18:00SKST Teplice ETJ Lokomotiva Teplice B13:5
702. 11. 2021 18:00Sokol Verneřice BTJ Baník Osek, z.s.10:8
702. 11. 2021 18:00SK Dubí CSKST Sokol Trnovany E16:2
702. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DSKST Sokol Trnovany C4:12
702. 11. 2021 18:00Sokol Bořislav DSokol Verneřice C15:3
702. 11. 2021 18:00ST SrbiceSKST Teplice F15:3
809. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSKST Teplice F18:0
809. 11. 2021 18:00Sokol Verneřice CST Srbice5:13
809. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CSokol Bořislav D18:0
809. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ESKST Sokol Trnovany D0:18
809. 11. 2021 18:00TJ Baník Osek, z.s.SK Dubí C15:3
809. 11. 2021 18:00SKST Teplice ESokol Verneřice B8:10
916. 11. 2021 18:00Sokol Verneřice BTJ Lokomotiva Teplice B10:8
916. 11. 2021 18:00SK Dubí CSKST Teplice E1:17
916. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DTJ Baník Osek, z.s.6:12
916. 11. 2021 18:00Sokol Bořislav DSKST Sokol Trnovany E17:1
916. 11. 2021 18:00ST SrbiceSKST Sokol Trnovany C4:14
916. 11. 2021 18:00SKST Teplice FSokol Verneřice C7:11
1023. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSokol Verneřice C8:8
1023. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany CSKST Teplice F18:0
1023. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany EST Srbice0:18
1023. 11. 2021 18:00TJ Baník Osek, z.s.Sokol Bořislav D14:4
1023. 11. 2021 18:00SKST Teplice ESKST Sokol Trnovany D15:3
1023. 11. 2021 18:00Sokol Verneřice BSK Dubí C8:10
1130. 11. 2021 18:00SK Dubí CTJ Lokomotiva Teplice B8:10
1130. 11. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DSokol Verneřice B3:15
1130. 11. 2021 18:30Sokol Bořislav DSKST Teplice E3:15
1130. 11. 2021 18:00ST SrbiceTJ Baník Osek, z.s.4:14
1130. 11. 2021 18:00SKST Teplice FSKST Sokol Trnovany E16:2
1121. 12. 2021 18:00Sokol Verneřice CSKST Sokol Trnovany C0:18
1207. 12. 2021 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSKST Sokol Trnovany C4:14
1207. 12. 2021 18:00Sokol Verneřice CSKST Sokol Trnovany E15:3
1207. 12. 2021 18:00SKST Teplice FTJ Baník Osek, z.s.0:18
1207. 12. 2021 18:00ST SrbiceSKST Teplice E4:14
1207. 12. 2021 18:00Sokol Bořislav DSokol Verneřice B4:14
1207. 12. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DSK Dubí C9:9
1314. 12. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany DTJ Lokomotiva Teplice B11:7
1314. 12. 2021 18:00SK Dubí CSokol Bořislav D13:5
1314. 12. 2021 18:00Sokol Verneřice BST Srbice14:4
1308. 09. 2021 18:00SKST Teplice ESKST Teplice F18:0
1314. 12. 2021 18:00TJ Baník Osek, z.s.Sokol Verneřice C16:2
1314. 12. 2021 18:00SKST Sokol Trnovany ESKST Sokol Trnovany C0:18
1404. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSKST Sokol Trnovany E18:0
1404. 01. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany CTJ Baník Osek, z.s.11:7
1404. 01. 2022 18:00Sokol Verneřice CSKST Teplice E0:18
1404. 01. 2022 18:00SKST Teplice FSokol Verneřice B2:16
1404. 01. 2022 18:00ST SrbiceSK Dubí C8:10
1404. 01. 2022 18:00Sokol Bořislav DSKST Sokol Trnovany D6:12
1511. 01. 2022 18:00Sokol Bořislav DTJ Lokomotiva Teplice B9:9
1511. 01. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany DST Srbice11:7
1511. 01. 2022 18:00SK Dubí CSKST Teplice F18:0
1511. 01. 2022 18:00Sokol Verneřice BSokol Verneřice C15:3
1511. 01. 2022 18:00SKST Teplice ESKST Sokol Trnovany C14:4
1511. 01. 2022 18:00TJ Baník Osek, z.s.SKST Sokol Trnovany E18:0
1618. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice BTJ Baník Osek, z.s.4:14
1618. 01. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany ESKST Teplice E1:17
1618. 01. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany CSokol Verneřice B13:5
1618. 01. 2022 18:00Sokol Verneřice CSK Dubí C2:16
1618. 01. 2022 18:00SKST Teplice FSKST Sokol Trnovany D5:13
1618. 01. 2022 18:00ST SrbiceSokol Bořislav D14:4
1724. 02. 2022 18:00ST SrbiceTJ Lokomotiva Teplice B5:13
1725. 01. 2022 18:00Sokol Bořislav DSKST Teplice F17:1
1725. 01. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany DSokol Verneřice C15:3
1725. 01. 2022 18:00SK Dubí CSKST Sokol Trnovany C4:14
1725. 01. 2022 18:00Sokol Verneřice BSKST Sokol Trnovany E17:1
1722. 03. 2022 18:00SKST Teplice ETJ Baník Osek, z.s.14:4
1815. 02. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSKST Teplice E2:16
1801. 02. 2022 18:00TJ Baník Osek, z.s.Sokol Verneřice B10:8
1801. 02. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany ESK Dubí C5:13
1801. 02. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany CSKST Sokol Trnovany D17:1
1801. 02. 2022 18:00Sokol Verneřice CSokol Bořislav D9:9
1801. 02. 2022 18:00SKST Teplice FST Srbice7:11
1922. 02. 2022 18:00SKST Teplice FTJ Lokomotiva Teplice B0:18
1922. 02. 2022 18:00ST SrbiceSokol Verneřice C16:2
1923. 02. 2022 17:15Sokol Bořislav DSKST Sokol Trnovany C0:18
1922. 02. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany DSKST Sokol Trnovany E18:0
1922. 02. 2022 18:00SK Dubí CTJ Baník Osek, z.s.3:15
1922. 02. 2022 18:00Sokol Verneřice BSKST Teplice E4:14
2001. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSokol Verneřice B10:8
2001. 03. 2022 18:00SKST Teplice ESK Dubí C13:5
2001. 03. 2022 18:00TJ Baník Osek, z.s.SKST Sokol Trnovany D14:4
2001. 03. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany ESokol Bořislav D6:12
2001. 03. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany CST Srbice15:3
2001. 03. 2022 18:00Sokol Verneřice CSKST Teplice F14:4
2108. 03. 2022 18:00Sokol Verneřice CTJ Lokomotiva Teplice B2:16
2108. 03. 2022 18:00SKST Teplice FSKST Sokol Trnovany C0:18
2108. 03. 2022 18:00ST SrbiceSKST Sokol Trnovany E16:2
2108. 03. 2022 18:00Sokol Bořislav DTJ Baník Osek, z.s.5:13
2108. 03. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany DSKST Teplice E1:17
2108. 03. 2022 18:00SK Dubí CSokol Verneřice B5:13
2215. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Teplice BSK Dubí C16:2
2215. 03. 2022 18:00Sokol Verneřice BSKST Sokol Trnovany D13:5
2215. 03. 2022 18:00SKST Teplice ESokol Bořislav D16:2
2215. 03. 2022 18:00TJ Baník Osek, z.s.ST Srbice11:7
2215. 03. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany ESKST Teplice F11:7
2215. 03. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany CSokol Verneřice C18:0
RP 1. třídy o 1. - 5. místo
110. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav BSokol Bořislav C13:5
110. 02. 2022 18:00TJ Krupka DSokol Verneřice A10:8
210. 02. 2022 18:00SKST Teplice DSokol Verneřice A14:4
210. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav CTJ Krupka D7:11
310. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav BSKST Teplice D7:11
310. 02. 2022 18:00Sokol Verneřice ASokol Bořislav C11:7
410. 02. 2022 18:00SKST Teplice DSokol Bořislav C15:3
410. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav BTJ Krupka D14:4
510. 02. 2022 18:00TJ Krupka DSKST Teplice D12:6
510. 02. 2022 18:00Sokol Verneřice ASokol Bořislav B8:10
610. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav CSokol Bořislav B11:7
610. 02. 2022 18:00Sokol Verneřice ATJ Krupka D8:10
710. 02. 2022 18:00Sokol Verneřice ASKST Teplice D8:10
710. 02. 2022 18:00TJ Krupka DSokol Bořislav C7:11
810. 02. 2022 18:00SKST Teplice DSokol Bořislav B7:11
810. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav CSokol Verneřice A8:10
910. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav CSKST Teplice D11:7
910. 02. 2022 18:00TJ Krupka DSokol Bořislav B14:4
1010. 02. 2022 18:00SKST Teplice DTJ Krupka D12:6
1010. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav BSokol Verneřice A11:7
1124. 02. 2022 18:00Sokol Bořislav BSokol Bořislav C12:6
1124. 02. 2022 18:00TJ Krupka DSokol Verneřice A15:3
1203. 03. 2022 18:00SKST Teplice DSokol Verneřice A15:3
1203. 03. 2022 18:00Sokol Bořislav CTJ Krupka D5:13
1310. 03. 2022 18:00Sokol Bořislav BSKST Teplice D10:8
1310. 03. 2022 18:00Sokol Verneřice ASokol Bořislav C7:11
1417. 03. 2022 18:00SKST Teplice DSokol Bořislav C12:6
1417. 03. 2022 18:00Sokol Bořislav BTJ Krupka D5:13
1524. 03. 2022 18:00TJ Krupka DSKST Teplice D11:7
1524. 03. 2022 18:00Sokol Verneřice ASokol Bořislav B3:15
1631. 03. 2022 18:00Sokol Bořislav CSokol Bořislav B7:11
1631. 03. 2022 18:00Sokol Verneřice ATJ Krupka D3:15
1707. 04. 2022 18:00Sokol Verneřice ASKST Teplice D2:16
1707. 04. 2022 18:00TJ Krupka DSokol Bořislav C12:6
1814. 04. 2022 18:00SKST Teplice DSokol Bořislav B18:0
1814. 04. 2022 18:00Sokol Bořislav CSokol Verneřice A9:9
1921. 04. 2022 18:00Sokol Bořislav CSKST Teplice D10:8
1921. 04. 2022 18:00TJ Krupka DSokol Bořislav B15:3
2028. 04. 2022 18:00SKST Teplice DTJ Krupka D8:10
2028. 04. 2022 18:00Sokol Bořislav BSokol Verneřice A15:3
RP 1. třídy o 6. - 9. místo
110. 02. 2022 18:00SK Dubí BSK TTC Duchcov C10:8
110. 02. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BTJ Sokol Bílina15:3
210. 02. 2022 18:00SK TTC Duchcov CTJ Sokol Bílina12:6
210. 02. 2022 18:00SK Dubí BSKST Sokol Trnovany B10:8
310. 02. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BSK TTC Duchcov C6:12
310. 02. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSK Dubí B11:7
410. 02. 2022 18:00SK TTC Duchcov CSK Dubí B15:3
410. 02. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSKST Sokol Trnovany B13:5
510. 02. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSK TTC Duchcov C7:11
510. 02. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BSK Dubí B10:8
610. 02. 2022 18:00SK TTC Duchcov CSKST Sokol Trnovany B10:8
610. 02. 2022 18:00SK Dubí BTJ Sokol Bílina11:7
724. 02. 2022 18:00SK Dubí BSK TTC Duchcov C11:7
724. 02. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BTJ Sokol Bílina9:9
803. 03. 2022 18:00SK TTC Duchcov CTJ Sokol Bílina10:8
803. 03. 2022 18:00SK Dubí BSKST Sokol Trnovany B9:9
910. 03. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BSK TTC Duchcov C10:8
907. 03. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSK Dubí B14:4
1017. 03. 2022 18:00SK TTC Duchcov CSK Dubí B5:13
1014. 03. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSKST Sokol Trnovany B8:10
1121. 03. 2022 18:00TJ Sokol BílinaSK TTC Duchcov C12:6
1124. 03. 2022 18:00SKST Sokol Trnovany BSK Dubí B9:9
1231. 03. 2022 18:00SK TTC Duchcov CSKST Sokol Trnovany B9:9
1231. 03. 2022 18:00SK Dubí BTJ Sokol Bílina11:7

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy