Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
129. 09. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Pikron C9:9
129. 09. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Pikron B16:2
130. 09. 2021 18:00TJ Pikron DTJ Dolní Zálezly A7:11
129. 09. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ASKP Sever Ústí n/L C12:6
101. 10. 2021 18:00
Herna SKP Sever Ústí n/L
ST Střekov ASKP Sever Ústí n/L D7:11
206. 10. 2021 17:00TJ Pikron CSKP Sever Ústí n/L D14:4
206. 10. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice AST Střekov A13:5
218. 11. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Dolní Zálezly B13:5
204. 10. 2021 18:00TJ Pikron BTJ Pikron D12:6
206. 10. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C5:13
313. 10. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Pikron C9:9
314. 10. 2021 18:00TJ Pikron DTJ Chemička Ústí nad Labem A4:14
311. 10. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Pikron B5:13
320. 10. 2021 17:00SKP Sever Ústí n/L CTJ Dolní Zálezly A13:5
315. 10. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Slovan Chabařovice A7:11
420. 10. 2021 17:00TJ Pikron CTJ Slovan Chabařovice A16:2
418. 10. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly AST Střekov A15:3
418. 10. 2021 18:00TJ Pikron BSKP Sever Ústí n/L C5:13
420. 12. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Dolní Zálezly B12:6
420. 10. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Pikron D15:3
517. 11. 2021 17:00TJ Pikron DTJ Pikron C5:13
502. 12. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C7:11
510. 11. 2021 17:00SKP Sever Ústí n/L CTJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
525. 10. 2021 18:15ST Střekov ATJ Pikron B9:9
529. 10. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Dolní Zálezly A4:14
601. 11. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Slovan Chabařovice A14:4
601. 11. 2021 18:00TJ Pikron BSKP Sever Ústí n/L D11:7
603. 11. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AST Střekov A13:5
601. 11. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C8:10
604. 11. 2021 18:00TJ Pikron DTJ Dolní Zálezly B13:5
708. 11. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Pikron C4:14
708. 11. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Pikron D18:0
710. 11. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CST Střekov A16:2
719. 11. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
710. 11. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Pikron B14:4
815. 12. 2021 17:00TJ Pikron CTJ Dolní Zálezly A6:12
815. 12. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slovan Chabařovice A17:1
815. 12. 2021 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CSKP Sever Ústí n/L D13:5
806. 01. 2022 18:00TJ Pikron DST Střekov A3:15
817. 12. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly BSKP Sever Ústí n/L C7:11
922. 11. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Pikron C6:12
922. 11. 2021 18:15ST Střekov ATJ Dolní Zálezly B16:2
926. 11. 2021 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Pikron D13:5
924. 11. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C7:11
922. 11. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Pikron B14:4
1022. 12. 2021 17:00TJ Pikron CTJ Pikron B12:6
1001. 12. 2021 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Dolní Zálezly A12:6
1002. 12. 2021 18:00TJ Pikron DTJ Slovan Chabařovice A11:7
1029. 11. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly BSKP Sever Ústí n/L D7:11
1029. 11. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L CST Střekov A9:9
1106. 12. 2021 18:15ST Střekov ATJ Pikron C5:13
1109. 02. 2022 17:00SKP Sever Ústí n/L DSKP Sever Ústí n/L C8:10
1108. 12. 2021 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Dolní Zálezly B8:10
1106. 12. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C15:3
1106. 12. 2021 18:00TJ Pikron BTJ Chemička Ústí nad Labem A10:8
1228. 03. 2022 18:00TJ Pikron CTJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
1207. 03. 2022 18:00TJ Pikron BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C6:12
1217. 01. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Pikron D13:5
1215. 02. 2022 17:00
Herna TJ Slovan Chabařovice
SKP Sever Ústí n/L CTJ Slovan Chabařovice A10:8
1204. 02. 2022 18:00SKP Sever Ústí n/L DST Střekov A9:9
1328. 01. 2022 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Pikron C1:17
1324. 01. 2022 18:15ST Střekov ATJ Slovan Chabařovice A15:3
1313. 03. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Dolní Zálezly A5:13
1327. 01. 2022 18:00TJ Pikron DTJ Pikron B5:13
1326. 01. 2022 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Chemička Ústí nad Labem A13:5
1402. 02. 2022 17:00TJ Pikron CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C10:8
1402. 02. 2022 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Pikron D15:3
1431. 01. 2022 18:00TJ Pikron BTJ Dolní Zálezly B13:5
1404. 04. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly ASKP Sever Ústí n/L C11:7
1402. 02. 2022 17:00TJ Slovan Chabařovice ASKP Sever Ústí n/L D8:10
1509. 02. 2022 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Pikron C4:14
1507. 02. 2022 18:15ST Střekov ATJ Dolní Zálezly A6:12
1507. 02. 2022 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Pikron B9:9
1507. 02. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Chemička Ústí nad Labem A5:13
1504. 04. 2022 18:00TJ Pikron DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C5:13
1616. 02. 2022 17:00TJ Pikron CTJ Pikron D11:7
1616. 02. 2022 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Dolní Zálezly B12:6
1616. 02. 2022 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí n/L C9:9
1604. 04. 2022 18:00TJ Pikron BST Střekov A3:15
1614. 02. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly ASKP Sever Ústí n/L D16:2
1702. 03. 2022 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Dolní Zálezly A2:16
1714. 01. 2022 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Pikron B11:5
1710. 01. 2022 18:15ST Střekov ATJ Chemička Ústí nad Labem A8:10
1706. 04. 2022 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CSKP Sever Ústí n/L C10:8
1710. 01. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Pikron D7:11
1802. 03. 2022 17:00TJ Pikron CTJ Dolní Zálezly B13:5
1803. 03. 2022 18:00TJ Pikron DSKP Sever Ústí n/L C5:13
1828. 02. 2022 18:15ST Střekov ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C9:9
1802. 03. 2022 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí n/L D11:7
1828. 02. 2022 18:00TJ Pikron BTJ Slovan Chabařovice A11:7
1907. 03. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Pikron C14:4
1909. 03. 2022 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Chemička Ústí nad Labem A4:14
1911. 03. 2022 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C6:12
1907. 03. 2022 18:15ST Střekov ATJ Pikron D14:4
1907. 03. 2022 17:30SKP Sever Ústí n/L CTJ Dolní Zálezly B16:2
2016. 03. 2022 17:00TJ Pikron CSKP Sever Ústí n/L C10:8
2014. 03. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly BST Střekov A4:14
2017. 03. 2022 18:00TJ Pikron DSKP Sever Ústí n/L D4:14
2016. 03. 2022 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Slovan Chabařovice A12:6
2014. 03. 2022 18:00TJ Pikron BTJ Dolní Zálezly A2:16
2121. 03. 2022 18:00TJ Pikron BTJ Pikron C6:12
2121. 03. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Chemička Ústí nad Labem A12:6
2123. 03. 2022 17:00TJ Slovan Chabařovice ATJ Pikron D10:8
2125. 03. 2022 18:00SKP Sever Ústí n/L DTJ Dolní Zálezly B12:6
2128. 03. 2022 18:15ST Střekov ASKP Sever Ústí n/L C8:10
2230. 03. 2022 17:00TJ Pikron CST Střekov A11:7
2223. 03. 2022 17:00SKP Sever Ústí n/L CSKP Sever Ústí n/L D9:9
2228. 03. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly BTJ Slovan Chabařovice A9:9
2219. 04. 2022 17:30TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO CTJ Dolní Zálezly A4:14
2230. 03. 2022 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Pikron B14:4
Regionální přebor 2.třídy
127. 09. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L EST Střekov B8:10
129. 09. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D6:12
206. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Pikron E13:5
204. 10. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L ETJ Dolní Zálezly C3:15
313. 10. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly CST Střekov B8:10
313. 10. 2021 17:00TJ Pikron ESKP Sever Ústí n/L E12:6
418. 10. 2021 18:15ST Střekov BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D13:5
421. 10. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly CTJ Pikron E11:7
527. 10. 2021 17:00TJ Pikron EST Střekov B6:12
527. 10. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DSKP Sever Ústí n/L E12:6
608. 11. 2021 18:15ST Střekov BSKP Sever Ústí n/L E15:3
603. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Dolní Zálezly C9:9
710. 11. 2021 17:00TJ Pikron ETJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D16:2
710. 11. 2021 18:00TJ Dolní Zálezly CSKP Sever Ústí n/L E11:7
815. 11. 2021 18:15ST Střekov BTJ Dolní Zálezly C10:8
815. 11. 2021 17:30SKP Sever Ústí n/L ETJ Pikron E4:14
924. 11. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DST Střekov B3:15
924. 11. 2021 17:00TJ Pikron ETJ Dolní Zálezly C7:11
1029. 11. 2021 18:15ST Střekov BTJ Pikron E11:7
1001. 12. 2021 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DSKP Sever Ústí n/L E11:7
1117. 01. 2022 18:15ST Střekov BSKP Sever Ústí n/L E17:1
1119. 01. 2022 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Dolní Zálezly C6:12
1220. 04. 2022 17:00TJ Pikron ETJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D16:2
1226. 01. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly CSKP Sever Ústí n/L E8:10
1328. 03. 2022 18:15ST Střekov BTJ Dolní Zálezly C6:12
1331. 01. 2022 17:30SKP Sever Ústí n/L ETJ Pikron E9:9
1409. 02. 2022 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DST Střekov B12:6
1413. 04. 2022 17:00TJ Pikron ETJ Dolní Zálezly C10:8
1504. 04. 2022 18:15ST Střekov BTJ Pikron E15:3
1514. 02. 2022 17:30SKP Sever Ústí n/L ETJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D6:12
1611. 04. 2022 17:30SKP Sever Ústí n/L EST Střekov B2:16
1612. 01. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D10:8
1702. 03. 2022 17:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO DTJ Pikron E10:8
1728. 02. 2022 17:30SKP Sever Ústí n/L ETJ Dolní Zálezly C4:14
1809. 03. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly CST Střekov B10:8
1809. 03. 2022 17:00TJ Pikron ESKP Sever Ústí n/L E11:7
1914. 03. 2022 18:15ST Střekov BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D14:4
1916. 03. 2022 18:00TJ Dolní Zálezly CTJ Pikron E12:6
2023. 03. 2022 17:00TJ Pikron EST Střekov B6:12
2021. 03. 2022 17:30SKP Sever Ústí n/L ETJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D5:13

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy