Výsledky
Regionální přebor muži I.
103. 10. 2021 09:00So Libáň ASK Miletín A18:0
103. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka CTJ L. Bělohrad B12:6
103. 10. 2021 09:00TJ Jičín BSo Rovensko A17:1
103. 10. 2021 09:00So Radim AJi Hořice A11:7
103. 10. 2021 09:00So Chomutice BTJ Jičín C4:14
210. 10. 2021 09:00Ji Hořice ATJ Butoves A17:1
210. 10. 2021 09:00So Rovensko ASo Radim A8:10
210. 10. 2021 09:00TJ Jičín CTJ Jičín B7:11
210. 10. 2021 09:00So Libáň ATJ Nová Paka C7:11
210. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad BSo Chomutice B18:0
317. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka CSK Miletín A14:4
317. 10. 2021 09:00TJ Jičín BTJ L. Bělohrad B12:6
317. 10. 2021 09:00So Radim ATJ Jičín C11:7
317. 10. 2021 09:00TJ Butoves ASo Rovensko A10:8
317. 10. 2021 09:00So Chomutice BSo Libáň A0:18
424. 10. 2021 09:00SK Miletín AJi Hořice A3:15
424. 10. 2021 09:00TJ Jičín CTJ Butoves A8:10
424. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad BSo Radim A14:4
424. 10. 2021 09:00So Libáň ATJ Jičín B8:10
424. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka CSo Chomutice B13:5
531. 10. 2021 09:00TJ Jičín BTJ Nová Paka C12:6
531. 10. 2021 09:00So Radim ASo Libáň A6:12
531. 10. 2021 09:00TJ Butoves ATJ L. Bělohrad B7:11
531. 10. 2021 09:00Ji Hořice ASo Rovensko A13:5
531. 10. 2021 09:00So Chomutice BSK Miletín A6:12
607. 11. 2021 09:00SK Miletín ASo Rovensko A5:13
607. 11. 2021 09:00TJ Jičín CJi Hořice A5:13
607. 11. 2021 09:00So Libáň ATJ Butoves A9:9
607. 11. 2021 09:00TJ Nová Paka CSo Radim A16:2
607. 11. 2021 09:00So Chomutice BTJ Jičín B0:18
714. 11. 2021 09:00TJ Jičín BSK Miletín A11:7
714. 11. 2021 09:00TJ Butoves ATJ Nová Paka C3:15
714. 11. 2021 09:00Ji Hořice ATJ L. Bělohrad B12:6
714. 11. 2021 09:00So Rovensko ATJ Jičín C13:5
714. 11. 2021 09:00So Radim ASo Chomutice B11:7
821. 11. 2021 09:00SK Miletín ATJ Jičín C9:9
821. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad BSo Rovensko A12:6
821. 11. 2021 09:00So Libáň AJi Hořice A2:16
821. 11. 2021 09:00TJ Jičín BSo Radim A13:5
821. 11. 2021 09:00So Chomutice BTJ Butoves A7:11
928. 11. 2021 09:00So Radim ASK Miletín A14:4
928. 11. 2021 09:00TJ Butoves ATJ Jičín B6:12
928. 11. 2021 09:00Ji Hořice ATJ Nová Paka C11:7
928. 11. 2021 09:00So Rovensko ASo Libáň A12:6
928. 11. 2021 09:00TJ Jičín CTJ L. Bělohrad B4:14
1012. 12. 2021 09:00SK Miletín ATJ L. Bělohrad B1:17
1012. 12. 2021 09:00So Libáň ATJ Jičín C14:4
1012. 12. 2021 09:00TJ Nová Paka CSo Rovensko A14:4
1012. 12. 2021 09:00So Radim ATJ Butoves A11:7
1012. 12. 2021 09:00So Chomutice BJi Hořice A5:13
1119. 12. 2021 09:00TJ Butoves ASK Miletín A12:6
1119. 12. 2021 09:00Ji Hořice ATJ Jičín B10:8
1119. 12. 2021 09:00TJ Jičín CTJ Nová Paka C4:14
1119. 12. 2021 09:00TJ L. Bělohrad BSo Libáň A12:6
1119. 12. 2021 09:00So Rovensko ASo Chomutice B14:4
1216. 01. 2022 09:00SK Miletín ASo Libáň A7:11
1216. 01. 2022 09:00TJ L. Bělohrad BTJ Nová Paka C9:9
1216. 01. 2022 09:00So Rovensko ATJ Jičín B4:14
1216. 01. 2022 09:00Ji Hořice ASo Radim A12:6
1216. 01. 2022 09:00TJ Jičín CSo Chomutice B15:3
1323. 01. 2022 09:00TJ Butoves AJi Hořice A2:16
1323. 01. 2022 09:00So Radim ASo Rovensko A11:7
1323. 01. 2022 09:00TJ Jičín BTJ Jičín C18:0
1323. 01. 2022 09:00TJ Nová Paka CSo Libáň A14:4
1323. 01. 2022 09:00So Chomutice BTJ L. Bělohrad B1:17
1430. 01. 2022 09:00SK Miletín ATJ Nová Paka C5:13
1430. 01. 2022 09:00TJ L. Bělohrad BTJ Jičín B3:15
1430. 01. 2022 09:00TJ Jičín CSo Radim A8:10
1430. 01. 2022 09:00So Rovensko ATJ Butoves A13:5
1430. 01. 2022 09:00So Libáň ASo Chomutice B10:8
1506. 02. 2022 09:00Ji Hořice ASK Miletín A18:0
1506. 02. 2022 09:00TJ Butoves ATJ Jičín C8:10
1506. 02. 2022 09:00So Radim ATJ L. Bělohrad B6:12
1506. 02. 2022 09:00TJ Jičín BSo Libáň A10:8
1506. 02. 2022 09:00So Chomutice BTJ Nová Paka C2:16
1613. 02. 2022 09:00TJ Nová Paka CTJ Jičín B11:7
1613. 02. 2022 09:00So Libáň ASo Radim A10:8
1613. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad BTJ Butoves A12:6
1613. 02. 2022 09:00So Rovensko AJi Hořice A5:13
1613. 02. 2022 09:00SK Miletín ASo Chomutice B8:10
1720. 02. 2022 09:00So Rovensko ASK Miletín A11:7
1720. 02. 2022 09:00Ji Hořice ATJ Jičín C12:6
1720. 02. 2022 09:00TJ Butoves ASo Libáň A5:13
1720. 02. 2022 09:00So Radim ATJ Nová Paka C7:11
1720. 02. 2022 09:00TJ Jičín BSo Chomutice B18:0
1827. 02. 2022 09:00SK Miletín ATJ Jičín B2:16
1827. 02. 2022 09:00TJ Nová Paka CTJ Butoves A14:4
1827. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad BJi Hořice A3:15
1827. 02. 2022 09:00TJ Jičín CSo Rovensko A7:11
1827. 02. 2022 09:00So Chomutice BSo Radim A3:15
1906. 03. 2022 09:00TJ Jičín CSK Miletín A12:6
1906. 03. 2022 09:00So Rovensko ATJ L. Bělohrad B6:12
1906. 03. 2022 09:00Ji Hořice ASo Libáň A16:2
1906. 03. 2022 09:00So Radim ATJ Jičín B4:14
1906. 03. 2022 09:00TJ Butoves ASo Chomutice B12:6
2013. 03. 2022 09:00SK Miletín ASo Radim A5:13
2013. 03. 2022 09:00TJ Jičín BTJ Butoves A14:4
2013. 03. 2022 09:00TJ Nová Paka CJi Hořice A2:16
2013. 03. 2022 09:00So Libáň ASo Rovensko A12:6
2013. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad BTJ Jičín C12:6
2120. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad BSK Miletín A16:2
2120. 03. 2022 09:00TJ Jičín CSo Libáň A13:5
2120. 03. 2022 09:00So Rovensko ATJ Nová Paka C9:9
2120. 03. 2022 09:00TJ Butoves ASo Radim A9:9
2120. 03. 2022 09:00Ji Hořice ASo Chomutice B18:0
2227. 03. 2022 09:00SK Miletín ATJ Butoves A7:11
2227. 03. 2022 09:00TJ Jičín BJi Hořice A5:13
2227. 03. 2022 09:00TJ Nová Paka CTJ Jičín C16:2
2227. 03. 2022 09:00So Libáň ATJ L. Bělohrad B18:0
2227. 03. 2022 09:00So Chomutice BSo Rovensko A7:11
Regionální přebor muži II.
103. 10. 2021 09:00Ji Hořice BSo Lány A15:3
103. 10. 2021 09:00So Nemyčeves BTJ Jičín D16:2
103. 10. 2021 09:00TK Žlunice ASo Kopidlno A6:12
103. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad CTJ Nová Paka D14:4
103. 10. 2021 09:00So Chlumec CSo Libáň B13:5
210. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka DSo Chlumec C7:11
210. 10. 2021 09:00So Kopidlno ATJ L. Bělohrad C12:6
210. 10. 2021 09:00TJ Jičín DTK Žlunice A7:11
210. 10. 2021 09:00So Lány ASo Nemyčeves B14:4
210. 10. 2021 09:00So Železnice AJi Hořice B6:12
317. 10. 2021 09:00So Nemyčeves BSo Železnice A15:3
317. 10. 2021 09:00TK Žlunice ASo Lány A3:15
317. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad CTJ Jičín D11:7
317. 10. 2021 09:00So Chlumec CSo Kopidlno A11:7
317. 10. 2021 09:00So Libáň BTJ Nová Paka D6:12
424. 10. 2021 09:00So Kopidlno ASo Libáň B12:6
424. 10. 2021 09:00TJ Jičín DSo Chlumec C6:12
424. 10. 2021 09:00So Lány ATJ L. Bělohrad C10:8
424. 10. 2021 09:00So Železnice ATK Žlunice A9:9
424. 10. 2021 09:00Ji Hořice BSo Nemyčeves B11:7
531. 10. 2021 09:00TK Žlunice AJi Hořice B1:17
531. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad CSo Železnice A10:8
531. 10. 2021 09:00So Chlumec CSo Lány A9:9
531. 10. 2021 09:00So Libáň BTJ Jičín D11:7
531. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka DSo Kopidlno A10:8
607. 11. 2021 09:00TJ Jičín DTJ Nová Paka D11:7
607. 11. 2021 09:00So Lány ASo Libáň B17:1
607. 11. 2021 09:00So Železnice ASo Chlumec C13:5
607. 11. 2021 09:00Ji Hořice BTJ L. Bělohrad C13:5
607. 11. 2021 09:00So Nemyčeves BTK Žlunice A15:3
714. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad CSo Nemyčeves B14:4
714. 11. 2021 09:00So Chlumec CJi Hořice B5:13
714. 11. 2021 09:00So Libáň BSo Železnice A10:8
714. 11. 2021 09:00TJ Nová Paka DSo Lány A9:9
714. 11. 2021 09:00So Kopidlno ATJ Jičín D13:5
821. 11. 2021 09:00So Lány ASo Kopidlno A10:8
821. 11. 2021 09:00So Železnice ATJ Nová Paka D11:7
821. 11. 2021 09:00Ji Hořice BSo Libáň B17:1
821. 11. 2021 09:00So Nemyčeves BSo Chlumec C7:11
821. 11. 2021 09:00TK Žlunice ATJ L. Bělohrad C6:12
928. 11. 2021 09:00So Chlumec CTK Žlunice A14:4
928. 11. 2021 09:00So Libáň BSo Nemyčeves B8:10
928. 11. 2021 09:00TJ Nová Paka DJi Hořice B0:18
928. 11. 2021 09:00So Kopidlno ASo Železnice A7:11
928. 11. 2021 09:00TJ Jičín DSo Lány A4:14
1012. 12. 2021 09:00So Železnice ATJ Jičín D13:5
1012. 12. 2021 09:00Ji Hořice BSo Kopidlno A13:5
1012. 12. 2021 09:00So Nemyčeves BTJ Nová Paka D5:13
1012. 12. 2021 09:00TK Žlunice ASo Libáň B7:11
1012. 12. 2021 09:00TJ L. Bělohrad CSo Chlumec C5:13
1119. 12. 2021 09:00So Libáň BTJ L. Bělohrad C7:11
1119. 12. 2021 09:00TJ Nová Paka DTK Žlunice A17:1
1119. 12. 2021 09:00So Kopidlno ASo Nemyčeves B12:6
1119. 12. 2021 09:00TJ Jičín DJi Hořice B2:16
1119. 12. 2021 09:00So Lány ASo Železnice A6:12
1216. 01. 2022 09:00So Lány AJi Hořice B6:12
1216. 01. 2022 09:00TJ Jičín DSo Nemyčeves B0:18
1216. 01. 2022 09:00So Kopidlno ATK Žlunice A12:6
1216. 01. 2022 09:00TJ Nová Paka DTJ L. Bělohrad C11:7
1216. 01. 2022 09:00So Libáň BSo Chlumec C11:7
1323. 01. 2022 09:00So Chlumec CTJ Nová Paka D16:2
1323. 01. 2022 09:00TJ L. Bělohrad CSo Kopidlno A18:0
1323. 01. 2022 09:00TK Žlunice ATJ Jičín D15:3
1323. 01. 2022 09:00So Nemyčeves BSo Lány A3:15
1323. 01. 2022 09:00Ji Hořice BSo Železnice A13:5
1430. 01. 2022 09:00So Železnice ASo Nemyčeves B12:6
1430. 01. 2022 09:00So Lány ATK Žlunice A13:5
1430. 01. 2022 09:00TJ Jičín DTJ L. Bělohrad C0:18
1430. 01. 2022 09:00So Kopidlno ASo Chlumec C11:7
1430. 01. 2022 09:00TJ Nová Paka DSo Libáň B15:3
1506. 02. 2022 09:00So Libáň BSo Kopidlno A9:9
1506. 02. 2022 09:00So Chlumec CTJ Jičín D17:1
1506. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad CSo Lány A7:11
1506. 02. 2022 09:00TK Žlunice ASo Železnice A4:14
1506. 02. 2022 09:00So Nemyčeves BJi Hořice B0:18
1613. 02. 2022 09:00Ji Hořice BTK Žlunice A17:1
1613. 02. 2022 09:00So Železnice ATJ L. Bělohrad C10:8
1613. 02. 2022 09:00So Lány ASo Chlumec C13:5
1613. 02. 2022 09:00TJ Jičín DSo Libáň B9:9
1613. 02. 2022 09:00So Kopidlno ATJ Nová Paka D4:14
1720. 02. 2022 09:00TJ Nová Paka DTJ Jičín D12:6
1720. 02. 2022 09:00So Libáň BSo Lány A6:12
1720. 02. 2022 09:00So Chlumec CSo Železnice A13:5
1720. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad CJi Hořice B7:11
1720. 02. 2022 09:00TK Žlunice ASo Nemyčeves B6:12
1827. 02. 2022 09:00So Nemyčeves BTJ L. Bělohrad C7:11
1827. 02. 2022 09:00Ji Hořice BSo Chlumec C14:4
1827. 02. 2022 09:00So Železnice ASo Libáň B14:4
1827. 02. 2022 09:00So Lány ATJ Nová Paka D15:3
1827. 02. 2022 09:00TJ Jičín DSo Kopidlno A9:9
1906. 03. 2022 09:00So Kopidlno ASo Lány A3:15
1906. 03. 2022 09:00TJ Nová Paka DSo Železnice A12:6
1906. 03. 2022 09:00So Libáň BJi Hořice B3:15
1906. 03. 2022 09:00So Chlumec CSo Nemyčeves B7:11
1906. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad CTK Žlunice A15:3
2013. 03. 2022 09:00TK Žlunice ASo Chlumec C5:13
2013. 03. 2022 09:00So Nemyčeves BSo Libáň B13:5
2013. 03. 2022 09:00Ji Hořice BTJ Nová Paka D16:2
2013. 03. 2022 09:00So Železnice ASo Kopidlno A12:6
2013. 03. 2022 09:00So Lány ATJ Jičín D14:4
2120. 03. 2022 09:00TJ Jičín DSo Železnice A6:12
2120. 03. 2022 09:00So Kopidlno AJi Hořice B2:16
2120. 03. 2022 09:00TJ Nová Paka DSo Nemyčeves B9:9
2120. 03. 2022 09:00So Libáň BTK Žlunice A8:10
2120. 03. 2022 09:00So Chlumec CTJ L. Bělohrad C10:8
2227. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad CSo Libáň B14:4
2227. 03. 2022 09:00TK Žlunice ATJ Nová Paka D6:12
2227. 03. 2022 09:00So Nemyčeves BSo Kopidlno A8:10
2227. 03. 2022 09:00Ji Hořice BTJ Jičín D11:7
2227. 03. 2022 09:00So Železnice ASo Lány A12:6
Regionální přebor muži III.
103. 10. 2021 09:00Ji Hořice CTJ L. Bělohrad D12:6
103. 10. 2021 09:00So Rovensko BSo Stará Paka C16:2
103. 10. 2021 09:00PINGO Chyjice ASo Roškopov A12:6
103. 10. 2021 09:00SK Miletín CSo Železnice B14:4
210. 10. 2021 09:00SK Miletín BSo Železnice B9:9
210. 10. 2021 09:00So Roškopov ASK Miletín C10:8
210. 10. 2021 09:00So Nemyčeves CPINGO Chyjice A6:12
210. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad DSo Rovensko B8:10
317. 10. 2021 09:00Ji Hořice CSK Miletín B12:6
317. 10. 2021 09:00PINGO Chyjice ASo Stará Paka C15:3
317. 10. 2021 09:00SK Miletín CSo Nemyčeves C11:7
317. 10. 2021 09:00So Železnice BSo Roškopov A8:10
424. 10. 2021 09:00SK Miletín BSo Roškopov A13:5
424. 10. 2021 09:00So Nemyčeves CSo Železnice B9:9
424. 10. 2021 09:00So Stará Paka CSK Miletín C8:10
424. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad DPINGO Chyjice A5:13
424. 10. 2021 09:00Ji Hořice CSo Rovensko B12:6
531. 10. 2021 09:00So Rovensko BSK Miletín B11:7
531. 10. 2021 09:00SK Miletín CTJ L. Bělohrad D15:3
531. 10. 2021 09:00So Železnice BSo Stará Paka C15:3
531. 10. 2021 09:00So Roškopov ASo Nemyčeves C8:10
607. 11. 2021 09:00SK Miletín BSo Nemyčeves C8:10
607. 11. 2021 09:00So Stará Paka CSo Roškopov A11:7
607. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad DSo Železnice B10:8
607. 11. 2021 09:00Ji Hořice CPINGO Chyjice A9:9
714. 11. 2021 09:00PINGO Chyjice ASo Rovensko B12:6
714. 11. 2021 09:00SK Miletín CJi Hořice C9:9
714. 11. 2021 09:00So Roškopov ATJ L. Bělohrad D14:4
714. 11. 2021 09:00So Nemyčeves CSo Stará Paka C8:10
821. 11. 2021 09:00SK Miletín BSo Stará Paka C10:8
821. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad DSo Nemyčeves C4:14
821. 11. 2021 09:00Ji Hořice CSo Železnice B11:7
821. 11. 2021 09:00So Rovensko BSK Miletín C13:5
928. 11. 2021 09:00PINGO Chyjice ASK Miletín B15:3
928. 11. 2021 09:00So Železnice BSo Rovensko B5:13
928. 11. 2021 09:00So Roškopov AJi Hořice C5:13
928. 11. 2021 09:00So Stará Paka CTJ L. Bělohrad D9:9
1012. 12. 2021 09:00SK Miletín BTJ L. Bělohrad D13:5
1012. 12. 2021 09:00Ji Hořice CSo Nemyčeves C10:8
1012. 12. 2021 09:00So Rovensko BSo Roškopov A10:8
1012. 12. 2021 09:00PINGO Chyjice ASK Miletín C13:5
1119. 12. 2021 09:00SK Miletín CSK Miletín B9:9
1119. 12. 2021 09:00So Železnice BPINGO Chyjice A5:13
1119. 12. 2021 09:00So Nemyčeves CSo Rovensko B9:9
1119. 12. 2021 09:00So Stará Paka CJi Hořice C11:7
1216. 01. 2022 09:00TJ L. Bělohrad DJi Hořice C12:6
1216. 01. 2022 09:00So Stará Paka CSo Rovensko B12:6
1216. 01. 2022 09:00So Roškopov APINGO Chyjice A3:15
1216. 01. 2022 09:00So Železnice BSK Miletín C6:12
1323. 01. 2022 09:00So Železnice BSK Miletín B11:7
1323. 01. 2022 09:00SK Miletín CSo Roškopov A8:10
1323. 01. 2022 09:00PINGO Chyjice ASo Nemyčeves C11:7
1323. 01. 2022 09:00So Rovensko BTJ L. Bělohrad D7:11
1430. 01. 2022 09:00SK Miletín BJi Hořice C8:10
1430. 01. 2022 09:00So Stará Paka CPINGO Chyjice A6:12
1430. 01. 2022 09:00So Nemyčeves CSK Miletín C16:2
1430. 01. 2022 09:00So Roškopov ASo Železnice B8:10
1506. 02. 2022 09:00So Roškopov ASK Miletín B9:9
1506. 02. 2022 09:00So Železnice BSo Nemyčeves C5:13
1506. 02. 2022 09:00SK Miletín CSo Stará Paka C13:5
1506. 02. 2022 09:00PINGO Chyjice ATJ L. Bělohrad D17:1
1506. 02. 2022 09:00So Rovensko BJi Hořice C4:14
1613. 02. 2022 09:00SK Miletín BSo Rovensko B9:9
1613. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad DSK Miletín C10:8
1613. 02. 2022 09:00So Stará Paka CSo Železnice B13:5
1613. 02. 2022 09:00So Nemyčeves CSo Roškopov A6:12
1720. 02. 2022 09:00So Nemyčeves CSK Miletín B12:6
1720. 02. 2022 09:00So Roškopov ASo Stará Paka C9:9
1720. 02. 2022 09:00So Železnice BTJ L. Bělohrad D13:5
1720. 02. 2022 09:00PINGO Chyjice AJi Hořice C12:6
1827. 02. 2022 09:00So Rovensko BPINGO Chyjice A5:13
1827. 02. 2022 09:00Ji Hořice CSK Miletín C9:9
1827. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad DSo Roškopov A4:14
1827. 02. 2022 09:00So Stará Paka CSo Nemyčeves C11:7
1906. 03. 2022 09:00So Stará Paka CSK Miletín B12:6
1906. 03. 2022 09:00So Nemyčeves CTJ L. Bělohrad D9:9
1906. 03. 2022 09:00So Železnice BJi Hořice C10:8
1906. 03. 2022 09:00SK Miletín CSo Rovensko B12:6
2013. 03. 2022 09:00SK Miletín BPINGO Chyjice A5:13
2013. 03. 2022 09:00So Rovensko BSo Železnice B12:6
2013. 03. 2022 09:00Ji Hořice CSo Roškopov A16:2
2013. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad DSo Stará Paka C3:15
2120. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad DSK Miletín B7:11
2120. 03. 2022 09:00So Nemyčeves CJi Hořice C6:12
2120. 03. 2022 09:00So Roškopov ASo Rovensko B9:9
2120. 03. 2022 09:00SK Miletín CPINGO Chyjice A10:8
2227. 03. 2022 09:00SK Miletín BSK Miletín C12:6
2227. 03. 2022 09:00PINGO Chyjice ASo Železnice B10:8
2227. 03. 2022 09:00So Rovensko BSo Nemyčeves C13:5
2227. 03. 2022 09:00Ji Hořice CSo Stará Paka C9:9
Regionální přebor muži IV.
103. 10. 2021 09:00So Železnice CTJ Butoves B6:12
103. 10. 2021 09:00So Nemyčeves DJi N.Bydžov C12:6
103. 10. 2021 09:00So Kopidlno BSo Rovensko C6:12
103. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad ETJ Nová Paka E11:7
103. 10. 2021 09:00So Popovice ASo Valdice B9:9
210. 10. 2021 09:00TJ Butoves BSo Valdice B14:4
210. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka ESo Popovice A6:12
210. 10. 2021 09:00So Rovensko CTJ L. Bělohrad E13:5
210. 10. 2021 09:00Ji N.Bydžov CSo Kopidlno B8:10
210. 10. 2021 09:00PINGO Chyjice BSo Nemyčeves D8:10
317. 10. 2021 09:00So Nemyčeves DSo Železnice C9:9
317. 10. 2021 09:00So Kopidlno BPINGO Chyjice B6:12
317. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad EJi N.Bydžov C8:10
317. 10. 2021 09:00So Popovice ASo Rovensko C15:3
317. 10. 2021 09:00So Valdice BTJ Nová Paka E13:5
424. 10. 2021 09:00TJ Butoves BTJ Nová Paka E12:6
424. 10. 2021 09:00So Rovensko CSo Valdice B6:12
424. 10. 2021 09:00Ji N.Bydžov CSo Popovice A6:12
424. 10. 2021 09:00PINGO Chyjice BTJ L. Bělohrad E13:5
424. 10. 2021 09:00So Železnice CSo Kopidlno B8:10
531. 10. 2021 09:00So Nemyčeves DTJ Butoves B6:12
531. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad ESo Železnice C9:9
531. 10. 2021 09:00So Popovice APINGO Chyjice B12:6
531. 10. 2021 09:00So Valdice BJi N.Bydžov C9:9
531. 10. 2021 09:00TJ Nová Paka ESo Rovensko C11:7
607. 11. 2021 09:00TJ Butoves BSo Rovensko C7:11
607. 11. 2021 09:00Ji N.Bydžov CTJ Nová Paka E6:12
607. 11. 2021 09:00PINGO Chyjice BSo Valdice B8:10
607. 11. 2021 09:00So Železnice CSo Popovice A5:13
607. 11. 2021 09:00So Nemyčeves DSo Kopidlno B14:4
714. 11. 2021 09:00So Kopidlno BTJ Butoves B7:11
714. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad ESo Nemyčeves D10:8
714. 11. 2021 09:00So Valdice BSo Železnice C17:1
714. 11. 2021 09:00TJ Nová Paka EPINGO Chyjice B9:9
714. 11. 2021 09:00So Rovensko CJi N.Bydžov C9:9
821. 11. 2021 09:00TJ Butoves BJi N.Bydžov C10:8
821. 11. 2021 09:00PINGO Chyjice BSo Rovensko C8:10
821. 11. 2021 09:00So Železnice CTJ Nová Paka E11:7
821. 11. 2021 09:00So Nemyčeves DSo Popovice A5:13
821. 11. 2021 09:00So Kopidlno BTJ L. Bělohrad E15:3
928. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad ETJ Butoves B6:12
928. 11. 2021 09:00So Popovice ASo Kopidlno B13:5
928. 11. 2021 09:00So Valdice BSo Nemyčeves D11:7
928. 11. 2021 09:00So Rovensko CSo Železnice C9:9
928. 11. 2021 09:00Ji N.Bydžov CPINGO Chyjice B9:9
1012. 12. 2021 09:00TJ Butoves BPINGO Chyjice B8:10
1012. 12. 2021 09:00So Železnice CJi N.Bydžov C4:14
1012. 12. 2021 09:00So Nemyčeves DTJ Nová Paka E10:8
1012. 12. 2021 09:00So Kopidlno BSo Valdice B4:14
1012. 12. 2021 09:00TJ L. Bělohrad ESo Popovice A2:16
1119. 12. 2021 09:00So Popovice ATJ Butoves B14:4
1119. 12. 2021 09:00So Valdice BTJ L. Bělohrad E14:4
1119. 12. 2021 09:00TJ Nová Paka ESo Kopidlno B8:10
1119. 12. 2021 09:00So Rovensko CSo Nemyčeves D10:8
1119. 12. 2021 09:00PINGO Chyjice BSo Železnice C14:4
1216. 01. 2022 09:00TJ Butoves BSo Železnice C13:5
1216. 01. 2022 09:00Ji N.Bydžov CSo Nemyčeves D11:7
1216. 01. 2022 09:00So Rovensko CSo Kopidlno B11:7
1216. 01. 2022 09:00TJ Nová Paka ETJ L. Bělohrad E14:4
1216. 01. 2022 09:00So Valdice BSo Popovice A6:12
1323. 01. 2022 09:00So Valdice BTJ Butoves B11:7
1323. 01. 2022 09:00So Popovice ATJ Nová Paka E14:4
1323. 01. 2022 09:00TJ L. Bělohrad ESo Rovensko C12:6
1323. 01. 2022 09:00So Kopidlno BJi N.Bydžov C5:13
1323. 01. 2022 09:00So Nemyčeves DPINGO Chyjice B10:8
1430. 01. 2022 09:00So Železnice CSo Nemyčeves D8:10
1430. 01. 2022 09:00PINGO Chyjice BSo Kopidlno B14:4
1430. 01. 2022 09:00Ji N.Bydžov CTJ L. Bělohrad E9:9
1430. 01. 2022 09:00So Rovensko CSo Popovice A4:14
1430. 01. 2022 09:00TJ Nová Paka ESo Valdice B13:5
1506. 02. 2022 09:00TJ Nová Paka ETJ Butoves B11:7
1506. 02. 2022 09:00So Valdice BSo Rovensko C13:5
1506. 02. 2022 09:00So Popovice AJi N.Bydžov C8:10
1506. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad EPINGO Chyjice B5:13
1506. 02. 2022 09:00So Kopidlno BSo Železnice C7:11
1613. 02. 2022 09:00TJ Butoves BSo Nemyčeves D12:6
1613. 02. 2022 09:00So Železnice CTJ L. Bělohrad E11:7
1613. 02. 2022 09:00PINGO Chyjice BSo Popovice A5:13
1613. 02. 2022 09:00Ji N.Bydžov CSo Valdice B7:11
1613. 02. 2022 09:00So Rovensko CTJ Nová Paka E2:16
1720. 02. 2022 09:00So Rovensko CTJ Butoves B10:8
1720. 02. 2022 09:00TJ Nová Paka EJi N.Bydžov C6:12
1720. 02. 2022 09:00So Valdice BPINGO Chyjice B9:9
1720. 02. 2022 09:00So Popovice ASo Železnice C13:5
1720. 02. 2022 09:00So Kopidlno BSo Nemyčeves D9:9
1827. 02. 2022 09:00TJ Butoves BSo Kopidlno B13:5
1827. 02. 2022 09:00So Nemyčeves DTJ L. Bělohrad E8:10
1827. 02. 2022 09:00So Železnice CSo Valdice B8:10
1827. 02. 2022 09:00PINGO Chyjice BTJ Nová Paka E16:2
1827. 02. 2022 09:00Ji N.Bydžov CSo Rovensko C9:9
1906. 03. 2022 09:00Ji N.Bydžov CTJ Butoves B8:10
1906. 03. 2022 09:00So Rovensko CPINGO Chyjice B10:8
1906. 03. 2022 09:00TJ Nová Paka ESo Železnice C11:7
1906. 03. 2022 09:00So Popovice ASo Nemyčeves D11:7
1906. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad ESo Kopidlno B10:8
2013. 03. 2022 09:00TJ Butoves BTJ L. Bělohrad E15:3
2013. 03. 2022 09:00So Kopidlno BSo Popovice A7:11
2013. 03. 2022 09:00So Nemyčeves DSo Valdice B11:7
2013. 03. 2022 09:00So Železnice CSo Rovensko C8:10
2013. 03. 2022 09:00PINGO Chyjice BJi N.Bydžov C9:9
2120. 03. 2022 09:00PINGO Chyjice BTJ Butoves B6:12
2120. 03. 2022 09:00Ji N.Bydžov CSo Železnice C5:13
2120. 03. 2022 09:00TJ Nová Paka ESo Nemyčeves D2:16
2120. 03. 2022 09:00So Valdice BSo Kopidlno B8:10
2120. 03. 2022 09:00So Popovice ATJ L. Bělohrad E10:8
2227. 03. 2022 09:00TJ Butoves BSo Popovice A11:7
2227. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad ESo Valdice B12:6
2227. 03. 2022 09:00So Kopidlno BTJ Nová Paka E9:9
2227. 03. 2022 09:00So Nemyčeves DSo Rovensko C9:9
2227. 03. 2022 09:00So Železnice CPINGO Chyjice B11:7
Regionální přebor muži V.
103. 10. 2021 09:00TTC Slatiny ASo Popovice B9:9
103. 10. 2021 09:00So Roškopov BTJ L. Bělohrad F12:6
103. 10. 2021 09:00So Rovensko DTK Žlunice B12:6
103. 10. 2021 09:00So Úbislavice ASo Nemyčeves E14:4
103. 10. 2021 09:00SK Miletín DST Sobotka A11:7
210. 10. 2021 09:00So Popovice BST Sobotka A9:9
210. 10. 2021 09:00So Nemyčeves EPINGO Chyjice C15:3
210. 10. 2021 09:00TK Žlunice BSo Úbislavice A5:13
210. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad FSo Rovensko D9:9
210. 10. 2021 09:00TTC Slatiny ASo Roškopov B10:8
317. 10. 2021 09:00So Roškopov BSo Popovice B11:7
317. 10. 2021 09:00So Rovensko DTTC Slatiny A7:11
317. 10. 2021 09:00So Úbislavice ATJ L. Bělohrad F13:5
317. 10. 2021 09:00PINGO Chyjice CTK Žlunice B3:15
317. 10. 2021 09:00SK Miletín DSo Nemyčeves E10:8
424. 10. 2021 09:00So Nemyčeves EST Sobotka A9:9
424. 10. 2021 09:00TK Žlunice BSK Miletín D5:13
424. 10. 2021 09:00TJ L. Bělohrad FPINGO Chyjice C14:4
424. 10. 2021 09:00TTC Slatiny ASo Úbislavice A5:13
424. 10. 2021 09:00So Roškopov BSo Rovensko D13:5
531. 10. 2021 09:00So Rovensko DSo Popovice B5:13
531. 10. 2021 09:00So Úbislavice ASo Roškopov B15:3
531. 10. 2021 09:00PINGO Chyjice CTTC Slatiny A4:14
531. 10. 2021 09:00SK Miletín DTJ L. Bělohrad F15:3
531. 10. 2021 09:00ST Sobotka ATK Žlunice B10:8
607. 11. 2021 09:00So Popovice BSo Nemyčeves E7:11
607. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad FST Sobotka A5:13
607. 11. 2021 09:00TTC Slatiny ASK Miletín D11:7
607. 11. 2021 09:00So Roškopov BPINGO Chyjice C14:4
607. 11. 2021 09:00So Rovensko DSo Úbislavice A5:13
714. 11. 2021 09:00So Úbislavice ASo Popovice B11:7
714. 11. 2021 09:00PINGO Chyjice CSo Rovensko D9:9
714. 11. 2021 09:00SK Miletín DSo Roškopov B10:8
714. 11. 2021 09:00ST Sobotka ATTC Slatiny A7:11
714. 11. 2021 09:00So Nemyčeves ETK Žlunice B16:2
821. 11. 2021 09:00So Popovice BTK Žlunice B13:5
821. 11. 2021 09:00TJ L. Bělohrad FSo Nemyčeves E6:12
821. 11. 2021 09:00So Roškopov BST Sobotka A9:9
821. 11. 2021 09:00So Rovensko DSK Miletín D8:10
821. 11. 2021 09:00So Úbislavice APINGO Chyjice C13:5
928. 11. 2021 09:00PINGO Chyjice CSo Popovice B5:13
928. 11. 2021 09:00SK Miletín DSo Úbislavice A2:16
928. 11. 2021 09:00ST Sobotka ASo Rovensko D15:3
928. 11. 2021 09:00So Nemyčeves ETTC Slatiny A16:2
928. 11. 2021 09:00TK Žlunice BTJ L. Bělohrad F5:13
1012. 12. 2021 09:00So Popovice BTJ L. Bělohrad F15:3
1012. 12. 2021 09:00TTC Slatiny ATK Žlunice B10:8
1012. 12. 2021 09:00So Roškopov BSo Nemyčeves E12:6
1012. 12. 2021 09:00So Úbislavice AST Sobotka A13:5
1012. 12. 2021 09:00PINGO Chyjice CSK Miletín D4:14
1119. 12. 2021 09:00SK Miletín DSo Popovice B8:10
1119. 12. 2021 09:00ST Sobotka APINGO Chyjice C14:4
1119. 12. 2021 09:00So Nemyčeves ESo Rovensko D17:1
1119. 12. 2021 09:00TK Žlunice BSo Roškopov B4:14
1119. 12. 2021 09:00TJ L. Bělohrad FTTC Slatiny A8:10
1216. 01. 2022 09:00So Popovice BTTC Slatiny A15:3
1216. 01. 2022 09:00TJ L. Bělohrad FSo Roškopov B7:11
1216. 01. 2022 09:00TK Žlunice BSo Rovensko D3:15
1216. 01. 2022 09:00So Nemyčeves ESo Úbislavice A10:8
1216. 01. 2022 09:00ST Sobotka ASK Miletín D8:10
1323. 01. 2022 09:00ST Sobotka ASo Popovice B9:9
1323. 01. 2022 09:00PINGO Chyjice CSo Nemyčeves E3:15
1323. 01. 2022 09:00So Úbislavice ATK Žlunice B16:2
1323. 01. 2022 09:00So Rovensko DTJ L. Bělohrad F6:12
1323. 01. 2022 09:00So Roškopov BTTC Slatiny A15:3
1430. 01. 2022 09:00So Popovice BSo Roškopov B10:8
1430. 01. 2022 09:00TTC Slatiny ASo Rovensko D13:5
1430. 01. 2022 09:00TJ L. Bělohrad FSo Úbislavice A6:12
1430. 01. 2022 09:00TK Žlunice BPINGO Chyjice C6:12
1430. 01. 2022 09:00So Nemyčeves ESK Miletín D10:8
1506. 02. 2022 09:00ST Sobotka ASo Nemyčeves E6:12
1506. 02. 2022 09:00SK Miletín DTK Žlunice B12:6
1506. 02. 2022 09:00PINGO Chyjice CTJ L. Bělohrad F6:12
1506. 02. 2022 09:00So Úbislavice ATTC Slatiny A13:5
1506. 02. 2022 09:00So Rovensko DSo Roškopov B8:10
1613. 02. 2022 09:00So Popovice BSo Rovensko D10:8
1613. 02. 2022 09:00So Roškopov BSo Úbislavice A7:11
1613. 02. 2022 09:00TTC Slatiny APINGO Chyjice C16:2
1613. 02. 2022 09:00TJ L. Bělohrad FSK Miletín D7:11
1613. 02. 2022 09:00TK Žlunice BST Sobotka A5:13
1720. 02. 2022 09:00So Nemyčeves ESo Popovice B9:9
1720. 02. 2022 09:00ST Sobotka ATJ L. Bělohrad F11:7
1720. 02. 2022 09:00SK Miletín DTTC Slatiny A10:8
1720. 02. 2022 09:00PINGO Chyjice CSo Roškopov B9:9
1720. 02. 2022 09:00So Úbislavice ASo Rovensko D11:7
1827. 02. 2022 09:00So Popovice BSo Úbislavice A8:10
1827. 02. 2022 09:00So Rovensko DPINGO Chyjice C15:3
1827. 02. 2022 09:00So Roškopov BSK Miletín D10:8
1827. 02. 2022 09:00TTC Slatiny AST Sobotka A8:10
1827. 02. 2022 09:00TK Žlunice BSo Nemyčeves E3:15
1906. 03. 2022 09:00TK Žlunice BSo Popovice B8:10
1906. 03. 2022 09:00So Nemyčeves ETJ L. Bělohrad F13:5
1906. 03. 2022 09:00ST Sobotka ASo Roškopov B9:9
1906. 03. 2022 09:00SK Miletín DSo Rovensko D12:6
1906. 03. 2022 09:00PINGO Chyjice CSo Úbislavice A4:14
2013. 03. 2022 09:00So Popovice BPINGO Chyjice C13:5
2013. 03. 2022 09:00So Úbislavice ASK Miletín D11:7
2013. 03. 2022 09:00So Rovensko DST Sobotka A4:14
2013. 03. 2022 09:00TTC Slatiny ASo Nemyčeves E7:11
2013. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad FTK Žlunice B9:9
2120. 03. 2022 09:00TJ L. Bělohrad FSo Popovice B7:11
2120. 03. 2022 09:00TK Žlunice BTTC Slatiny A13:5
2120. 03. 2022 09:00So Nemyčeves ESo Roškopov B10:8
2120. 03. 2022 09:00ST Sobotka ASo Úbislavice A9:9
2120. 03. 2022 09:00SK Miletín DPINGO Chyjice C15:3
2227. 03. 2022 09:00So Popovice BSK Miletín D14:4
2227. 03. 2022 09:00PINGO Chyjice CST Sobotka A1:17
2227. 03. 2022 09:00So Rovensko DSo Nemyčeves E6:12
2227. 03. 2022 09:00So Roškopov BTK Žlunice B16:2
2227. 03. 2022 09:00TTC Slatiny ATJ L. Bělohrad F7:11
Regionální přebor dorost
130. 10. 2021 08:30
Jičín
TJ Jičín ASo Valdice A5:0
130. 10. 2021 08:30
Jičín
So Popovice ASo Lány A5:0
130. 10. 2021 09:30
Jičín
TJ Jičín ASo Popovice A4:1
130. 10. 2021 09:30
Jičín
So Valdice ASo Lány A5:0
130. 10. 2021 10:30
Jičín
TJ Jičín ASo Lány A5:0
130. 10. 2021 10:30
Jičín
So Valdice ASo Popovice A0:5
130. 10. 2021 08:30
Miletín
SK Miletín.APINGO Chyjice A4:1
130. 10. 2021 08:30
Miletín
TK Žlunice ASo Železnice A0:5
130. 10. 2021 09:30
Miletín
SK Miletín.ATK Žlunice A5:0
130. 10. 2021 09:30
Miletín
PINGO Chyjice ASo Železnice A5:0
130. 10. 2021 10:30
Miletín
SK Miletín.ASo Železnice A5:0
130. 10. 2021 10:30
Miletín
PINGO Chyjice ATK Žlunice A5:0
130. 10. 2021 08:30
Nermyčeves
So Nemyčeves ASo Chomutice A0:5
130. 10. 2021 08:30
Nemyčeves
TJ L. Bělohrad AJi N.Bydžov A5:0
130. 10. 2021 09:30
Nemyčeves
So Nemyčeves ATJ L. Bělohrad A0:5
130. 10. 2021 09:30
Nemyčeves
So Chomutice AJi N.Bydžov A4:1
130. 10. 2021 10:30
Nemyčeves
So Nemyčeves AJi N.Bydžov A0:5
130. 10. 2021 10:30
Nemyčeves
So Chomutice ATJ L. Bělohrad A1:4
130. 10. 2021 08:30
Roškopov
So Roškopov ASo Roškopov B4:1
220. 11. 2021 08:30
Valdice
So Valdice APINGO Chyjice A0:5
220. 11. 2021 08:30
Valdice
So Nemyčeves ASo Roškopov A0:5
220. 11. 2021 09:30
Valdice
So Valdice ASo Nemyčeves A5:0
220. 11. 2021 09:30
Valdice
PINGO Chyjice ASo Roškopov A1:4
220. 11. 2021 10:30
Valdice
So Valdice ASo Roškopov A0:5
220. 11. 2021 10:30
Valdice
PINGO Chyjice ASo Nemyčeves A5:0
220. 11. 2021 08:30
Miletín
SK Miletín.ASo Popovice A0:5
220. 11. 2021 08:30
Miletín
So Chomutice ASo Roškopov B5:0
220. 11. 2021 09:30
Miletín
SK Miletín.ASo Chomutice A1:4
220. 11. 2021 09:30
Miletín
So Popovice ASo Roškopov B5:0
220. 11. 2021 10:30
Miletín
SK Miletín.ASo Roškopov B3:2
220. 11. 2021 10:30
Miletín
So Popovice ASo Chomutice A1:4
220. 11. 2021 08:30
Lány
So Lány ATK Žlunice A5:0
220. 11. 2021 09:30
Lány
TK Žlunice ATJ L. Bělohrad A0:5
220. 11. 2021 10:30
Lány
So Lány ATJ L. Bělohrad A0:5
220. 11. 2021 08:30
Železnice
So Železnice ATJ Jičín A0:5
220. 11. 2021 09:30
Železnice
TJ Jičín AJi N.Bydžov A5:0
220. 11. 2021 10:30
Železnice
So Železnice AJi N.Bydžov A1:4
318. 12. 2021 08:30
Železnice
So Železnice ASo Lány A5:0
318. 12. 2021 08:30
Železnice
So Nemyčeves ASo Roškopov B0:5
318. 12. 2021 09:30
Železnice
So Železnice ASo Nemyčeves A5:0
318. 12. 2021 09:30
Železnice
So Lány ASo Roškopov B0:5
318. 12. 2021 10:30
Železnice
So Železnice ASo Roškopov B1:4
318. 12. 2021 10:30
Železnice
So Lány ASo Nemyčeves A5:0
318. 12. 2021 08:30
L.Bělohrad
So Chomutice ASo Roškopov A5:0
318. 12. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ Jičín ATK Žlunice A5:0
318. 12. 2021 09:30
L.Bělohrad
So Chomutice ATJ Jičín A1:4
318. 12. 2021 09:30
L.Bělohrad
So Roškopov ATK Žlunice A5:0
318. 12. 2021 10:30
L.Bělohrad
So Chomutice ATK Žlunice A5:0
318. 12. 2021 10:30
L.Bělohrad
So Roškopov ATJ Jičín A0:5
318. 12. 2021 08:30
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASK Miletín.A5:0
318. 12. 2021 09:30
L.Bělohrad
SK Miletín.ASo Valdice A5:0
318. 12. 2021 10:30
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Valdice A5:0
318. 12. 2021 08:30
Popovice
So Popovice APINGO Chyjice A4:1
318. 12. 2021 09:30
Popovice
PINGO Chyjice AJi N.Bydžov A5:0
318. 12. 2021 10:30
Popovice
So Popovice AJi N.Bydžov A5:0
415. 01. 2022 08:30
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ASo Roškopov B3:2
415. 01. 2022 08:30
Nový Bydžov
So Valdice ATK Žlunice A4:1
415. 01. 2022 09:30
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ASo Valdice A5:0
415. 01. 2022 09:30
Nový Bydžov
So Roškopov BTK Žlunice A5:0
415. 01. 2022 10:30
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ATK Žlunice A5:0
415. 01. 2022 10:30
Nový Bydžov
So Roškopov BSo Valdice A5:0
415. 01. 2022 08:30
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Popovice A3:2
415. 01. 2022 08:30
L.Bělohrad
So Roškopov ASo Železnice A5:0
415. 01. 2022 09:30
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Roškopov A5:0
415. 01. 2022 09:30
L.Bělohrad
So Popovice ASo Železnice A5:0
415. 01. 2022 09:30
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Železnice A5:0
415. 01. 2022 10:30
L.Bělohrad
So Popovice ASo Roškopov A3:2
415. 01. 2022 08:30
Chyjice
PINGO Chyjice ASo Chomutice A0:5
415. 01. 2022 09:30
Chyjice
So Chomutice ASo Lány A5:0
415. 01. 2022 10:30
Chyjice
PINGO Chyjice ASo Lány A5:0
415. 01. 2022 08:30
Nemyčeves
So Nemyčeves ATJ Jičín A0:5
415. 01. 2022 09:30
Nemyčeves
TJ Jičín ASK Miletín.A5:0
415. 01. 2022 10:30
Nemyčeves
So Nemyčeves ASK Miletín.A3:2
512. 02. 2022 08:30
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ASo Lány A5:0
512. 02. 2022 08:30
Nový Bydžov
SK Miletín.ASo Roškopov A0:5
512. 02. 2022 09:30
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ASK Miletín.A5:0
512. 02. 2022 09:30
Nový Bydžov
So Lány ASo Roškopov A0:5
512. 02. 2022 10:30
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ASo Roškopov A2:3
512. 02. 2022 10:30
Nový Bydžov
So Lány ASK Miletín.A3:2
512. 02. 2022 08:30
L.Bělohrad
So Roškopov BTJ L. Bělohrad A0:5
512. 02. 2022 08:30
L.Bělohrad
TJ Jičín APINGO Chyjice A3:2
512. 02. 2022 09:30
L.Bělohrad
So Roškopov BTJ Jičín A3:2
512. 02. 2022 09:30
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad APINGO Chyjice A5:0
512. 02. 2022 10:30
L.Bělohrad
So Roškopov BPINGO Chyjice A5:0
512. 02. 2022 10:30
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ATJ Jičín A5:0
512. 02. 2022 08:30
Chomutice
So Chomutice ASo Valdice A5:0
512. 02. 2022 09:30
Chomutice
So Valdice ASo Železnice A3:2
512. 02. 2022 10:30
Chomutice
So Chomutice ASo Železnice A5:0
512. 02. 2022 08:30
Žlunice
TK Žlunice ASo Nemyčeves A0:5
512. 02. 2022 09:30
Žlunice
So Nemyčeves ASo Popovice A0:5
512. 02. 2022 10:30
Žlunice
TK Žlunice ASo Popovice A0:5
Regionální přebor žáci
116. 10. 2021 09:00
Hořice
Ji Hořice ATJ L. Bělohrad A0:7
116. 10. 2021 09:00
Hořice
So Radim ASo Kopidlno A2:5
116. 10. 2021 10:00
Hořice
Ji Hořice ASo Radim A7:0
116. 10. 2021 10:00
Hořice
TJ L. Bělohrad ASo Kopidlno A7:0
116. 10. 2021 11:00
Hořice
Ji Hořice ASo Kopidlno A4:3
116. 10. 2021 11:00
Hořice
TJ L. Bělohrad ASo Radim A7:0
116. 10. 2021 09:00
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov AJi N.Bydžov B5:2
116. 10. 2021 09:00
Nový Bydžov
So Chlumec n.C. ATJ Nová Paka A3:4
116. 10. 2021 10:00
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ASo Chlumec n.C. A6:1
116. 10. 2021 10:00
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov BTJ Nová Paka A3:4
116. 10. 2021 11:00
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ATJ Nová Paka A4:3
116. 10. 2021 11:00
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov BSo Chlumec n.C. A6:1
117. 10. 2021 09:00
Stará Paka
So Stará Paka ASo Roškopov A1:6
117. 10. 2021 09:00
Stará Paka
So Libáň ATJ Butoves A4:3
117. 10. 2021 10:00
Stará Paka
So Stará Paka ASo Libáň A0:7
117. 10. 2021 10:00
Stará Paka
So Roškopov ATJ Butoves A2:5
117. 10. 2021 11:00
Stará Paka
So Stará Paka ATJ Butoves A0:7
117. 10. 2021 11:00
Stará Paka
So Roškopov ASo Libáň A2:5
213. 11. 2021 09:00
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Chlumec n.C. A6:1
213. 11. 2021 09:00
L.Bělohrad
TJ Butoves ASo Rovensko A7:0
213. 11. 2021 10:00
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ATJ Butoves A2:5
213. 11. 2021 10:00
L.Bělohrad
So Chlumec n.C. ASo Rovensko A7:0
213. 11. 2021 11:00
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Rovensko A7:0
213. 11. 2021 11:00
L.Bělohrad
So Chlumec n.C. ATJ Butoves A0:7
213. 11. 2021 09:00
Roškopov
So Roškopov AJi Hořice A7:0
213. 11. 2021 10:00
Roškopov
Ji Hořice AJi N.Bydžov A1:6
213. 11. 2021 11:00
Roškopov
So Roškopov AJi N.Bydžov A4:3
213. 11. 2021 09:00
Libáň
So Libáň ASo Radim A7:0
213. 11. 2021 10:00
Libáň
So Radim AJi N.Bydžov B0:7
213. 11. 2021 11:00
Libáň
So Libáň AJi N.Bydžov B5:2
217. 12. 2021 09:00
Kopidlno
TJ Nová Paka ASo Kopidlno A7:0
217. 12. 2021 10:00
Kopidlno
TJ Nová Paka ASo Stará Paka A6:1
217. 12. 2021 11:00
Kopidlno
So Kopidlno ASo Stará Paka A5:2
305. 12. 2021 09:00
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ATJ L. Bělohrad A5:2
305. 12. 2021 09:00
Nový Bydžov
TJ L. Bělohrad ASo Libáň A3:4
305. 12. 2021 10:00
Nový Bydžov
Ji N.Bydžov ASo Libáň A4:3
305. 12. 2021 10:00
Chlumec
So Chlumec n.C. AJi Hořice A7:0
305. 12. 2021 11:00
Chlumec
Ji Hořice ASo Stará Paka A7:0
305. 12. 2021 11:00
Chlumec
So Chlumec n.C. ASo Stará Paka A7:0
305. 12. 2021 09:00
Radim
So Radim ATJ Nová Paka A5:2
305. 12. 2021 10:00
Radim
TJ Nová Paka ATJ Butoves A0:7
305. 12. 2021 11:00
Radim
So Radim ATJ Butoves A0:7
305. 12. 2021 09:00
Kopidlno
So Kopidlno AJi N.Bydžov B0:7
305. 12. 2021 09:00
Kopidlno
So Roškopov ASo Rovensko A5:2
305. 12. 2021 10:00
Kopidlno
So Kopidlno ASo Rovensko A5:2
305. 12. 2021 10:00
Kopidlno
Ji N.Bydžov BSo Roškopov A4:3
305. 12. 2021 11:00
Kopidlno
So Kopidlno ASo Roškopov A2:5
305. 12. 2021 11:00
Kopidlno
Ji N.Bydžov BSo Rovensko A5:2
422. 01. 2022 09:00
Nová Paka
TJ Nová Paka AJi Hořice A4:3
422. 01. 2022 09:00
Nová Paka
So Rovensko ASo Libáň A7:0
422. 01. 2022 10:00
Nová Paka
TJ Nová Paka ASo Rovensko A5:2
422. 01. 2022 10:00
Nová Paka
Ji Hořice ASo Libáň A7:0
422. 01. 2022 11:00
Nová Paka
TJ Nová Paka ASo Libáň A5:2
422. 01. 2022 11:00
Nová Paka
Ji Hořice ASo Rovensko A7:0
422. 01. 2022 09:00
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Stará Paka A7:0
422. 01. 2022 10:00
L.Bělohrad
So Stará Paka AJi N.Bydžov B3:4
422. 01. 2022 11:00
L.Bělohrad
TJ L. Bělohrad AJi N.Bydžov B5:2
422. 01. 2022 09:00
Radim
So Radim ASo Roškopov A0:7
422. 01. 2022 10:00
Radim
So Roškopov ASo Chlumec n.C. A4:3
422. 01. 2022 11:00
Radim
So Radim ASo Chlumec n.C. A0:7
422. 01. 2022 09:00
Butoves
TJ Butoves ASo Kopidlno A6:1
422. 01. 2022 10:00
Butoves
So Kopidlno AJi N.Bydžov A4:3
422. 01. 2022 11:00
Butoves
TJ Butoves AJi N.Bydžov A5:2
522. 02. 2022 17:00
Nová Paka
TJ Nová Paka ATJ L. Bělohrad A4:3
522. 02. 2022 17:30
Nová Paka
TJ L. Bělohrad ASo Roškopov A2:5
522. 02. 2022 18:15
Nová Paka
TJ Nová Paka ASo Roškopov A2:5
526. 02. 2022 10:00
Butoves
TJ Butoves AJi N.Bydžov B5:2
526. 02. 2022 11:00
Butoves
Ji N.Bydžov BJi Hořice A7:0
526. 02. 2022 11:00
Butoves
TJ Butoves AJi Hořice A6:1
526. 02. 2022 09:00
Libáň
So Libáň ASo Chlumec n.C. A5:2
526. 02. 2022 10:00
Libáň
So Chlumec n.C. ASo Kopidlno A6:1
526. 02. 2022 11:00
Libáň
So Libáň ASo Kopidlno A7:0
526. 02. 2022 09:00
Rovensko
So Rovensko ASo Stará Paka A3:4
526. 02. 2022 10:00
Rovensko
So Radim AJi N.Bydžov A0:7
526. 02. 2022 11:00
Rovensko
So Rovensko ASo Radim A2:5
526. 02. 2022 09:00
Rovensko
So Stará Paka AJi N.Bydžov A0:7
526. 02. 2022 10:00
Rovensko
So Rovensko AJi N.Bydžov A0:7
526. 02. 2022 11:00
Rovensko
So Stará Paka ASo Radim A5:2
Regionální přebor dorost, 1.-4
112. 03. 2022 08:30
Lázně Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Popovice A3:2
112. 03. 2022 08:30
Lázně Bělohrad
TJ Jičín ASo Chomutice A4:1
212. 03. 2022 09:30
Lázně Bělohrad
TJ L. Bělohrad ASo Chomutice A4:1
212. 03. 2022 09:30
Lázně Bělohrad
TJ Jičín ASo Popovice A1:4
312. 03. 2022 10:30
Lázně Bělohrad
TJ L. Bělohrad ATJ Jičín A2:3
312. 03. 2022 10:30
Lázně Bělohrad
So Popovice ASo Chomutice A4:1
Regionální přebor dorost, 5.-8
111. 02. 2022 17:00
Roškopov
So Roškopov ASo Roškopov B3:2
112. 03. 2022 08:30
Roškopov
PINGO Chyjice AJi N.Bydžov A0:5
212. 03. 2022 08:30
Roškopov
So Roškopov AJi N.Bydžov A2:3
212. 03. 2022 10:00
Roškopov
So Roškopov BPINGO Chyjice A5:0
312. 03. 2022 10:45
Roškopov
So Roškopov BJi N.Bydžov A2:3
312. 03. 2022 11:30
Roškopov
So Roškopov APINGO Chyjice A5:0
Reg.přebor dorost, 9.-11.
113. 02. 2022 08:30
Valdice
So Valdice ASo Železnice A5:0
213. 02. 2022 09:15
Valdice
So Železnice ASK Miletín.A3:2
313. 02. 2022 10:00
Valdice
So Valdice ASK Miletín.A5:0
Reg.přebor dorost,12.-14.
112. 03. 2022 08:30
Nemyčeves
So Nemyčeves ATK Žlunice A5:0
212. 03. 2022 09:15
Nemyčeves
TK Žlunice ASo Lány A4:1
312. 03. 2022 10:00
Nemyčeves
So Nemyčeves ASo Lány A5:0
Regionální přebor žactvo, 1.-4
120. 03. 2022 08:30
Butoves
TJ Butoves ATJ Nová Paka A5:2
120. 03. 2022 08:30
Butoves
So Roškopov AJi N.Bydžov A7:0
220. 03. 2022 10:00
Butoves
TJ Butoves AJi N.Bydžov A7:0
220. 03. 2022 10:00
Butoves
TJ Nová Paka ASo Roškopov A3:4
320. 03. 2022 11:30
Butoves
TJ Butoves ASo Roškopov A4:3
320. 03. 2022 11:30
Butoves
Ji N.Bydžov ATJ Nová Paka A0:7
Regionální přebor žactvo, 5.-7
120. 03. 2022 08:30
Libáň
So Libáň ATJ L. Bělohrad A4:3
220. 03. 2022 09:30
Libáň
TJ L. Bělohrad AJi N.Bydžov B4:3
320. 03. 2022 10:30
Libáň
So Libáň AJi N.Bydžov B2:5
Regionální přebor žactvo,8.-10
119. 03. 2022 08:30
Kopidlno
So Kopidlno AJi Hořice A2:5
219. 03. 2022 09:30
Kopidlno
Ji Hořice ASo Chlumec n.C. A3:4
319. 03. 2022 10:30
Kopidlno
So Kopidlno ASo Chlumec n.C. A4:3
Regionální přebor žactvo 11-13
119. 03. 2022 08:30
Radim
So Radim ASo Stará Paka A1:6
219. 03. 2022 09:30So Stará Paka ASo Rovensko A4:3
319. 03. 2022 10:30
Radim
So Radim ASo Rovensko A3:4

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy