Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
128. 09. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D8:10
101. 10. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Knauf Lipí A13:5
127. 09. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Náchod B2:16
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Libchyně A10:8
129. 09. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Jiskra Jaroměř D10:8
130. 09. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Bukovice A4:14
204. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Bukovice A5:13
3x skreč
207. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Lokomotiva Meziměstí B16:2
207. 10. 2021 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Jiskra Jaroměř C13:5
hlášení?
206. 10. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Česká Skalice A10:8
d ne, h ne
207. 10. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATTC Nové Město nad Metují B15:3
207. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Slovan Broumov C13:5
2x skreč
315. 10. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D4:14
1 sk hláš
311. 10. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jasenná A6:12
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Knauf Lipí A13:5
313. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Náchod B8:10
hlášení
314. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Libchyně A7:11
314. 10. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Jiskra Jaroměř D13:5
418. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Jiskra Jaroměř D9:9
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Sokol Bukovice A10:7
ne on-line
420. 10. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
421. 10. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Jiskra Jaroměř C6:12
421. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice A1:17
422. 10. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTTC Nové Město nad Metují B17:1
525. 10. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D6:12
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Slovan Broumov C18:0
2x skreč
519. 10. 2021 18:00
na žádost Jaroměře C
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jasenná A11:7
528. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Knauf Lipí A6:12
528. 10. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Náchod B14:4
529. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Libchyně A7:11
601. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Libchyně A5:13
603. 11. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Jiskra Jaroměř D10:8
2 skr.
604. 11. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Bukovice A5:13
3 skr.
604. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Lokomotiva Meziměstí B14:4
605. 11. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Jiskra Jaroměř C5:13
601. 11. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Česká Skalice A4:14
1 skr.
719. 11. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D16:2
710. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTTC Nové Město nad Metují B18:0
718. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Slovan Broumov C6:12
718. 11. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jasenná A11:7
719. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Knauf Lipí A7:11
719. 11. 2021 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Náchod B12:4
822. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Náchod B15:3
829. 11. 2021 18:30
na žádost Knauf Lipí
TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Libchyně A9:9
825. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř D7:11
826. 11. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Bukovice A7:11
822. 11. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Lokomotiva Meziměstí B7:11
826. 11. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Jiskra Jaroměř C10:8
901. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D11:7
902. 12. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice A2:16
902. 12. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATTC Nové Město nad Metují B17:1
h ne
903. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Slovan Broumov C14:4
1 skreč
903. 12. 2021 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Sokol Jasenná A17:1
901. 12. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Knauf Lipí A9:9
1006. 12. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Knauf Lipí A9:9
1009. 12. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Náchod B5:13
1 skreč
1010. 12. 2021 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Libchyně A6:12
1006. 12. 2021 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Jiskra Jaroměř D5:13
1010. 12. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Bukovice A8:10
1008. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Lokomotiva Meziměstí B17:1
1116. 12. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D10:8
1116. 12. 2021 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Jiskra Jaroměř C13:5
1117. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Česká Skalice A3:15
1117. 12. 2021 18:00TJ Sokol Libchyně ATTC Nové Město nad Metují B15:3
1115. 12. 2021 18:00TJ Náchod BTJ Slovan Broumov C11:7
1116. 12. 2021 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jasenná A16:2
1203. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Jasenná A8:10
1206. 01. 2022 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Slovan Broumov C16:2
3x scr.
1205. 01. 2022 18:00TJ Náchod BTTC Nové Město nad Metují B9:7
1207. 01. 2022 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Sokol Česká Skalice A9:9
1201. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Jiskra Jaroměř C10:8
1206. 01. 2022 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
1313. 01. 2022 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D11:7
1313. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř D7:11
1312. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Libchyně A7:11
1314. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Náchod B11:7
1313. 01. 2022 18:30
na žádost Knaufu
TTC Nové Město nad Metují BTJ Knauf Lipí A6:12
1314. 01. 2022 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Jasenná A11:7
1417. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Slovan Broumov C6:12
1420. 01. 2022 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Česká Skalice A10:8
1419. 01. 2022 18:00TJ Náchod BTJ Jiskra Jaroměř C11:7
1421. 01. 2022 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
1421. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Bukovice A10:8
1528. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D8:10
1 skreč
1527. 01. 2022 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Libchyně A9:9
1 skreč
1527. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Náchod B10:8
1526. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Knauf Lipí A9:9
1528. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Sokol Jasenná A16:2
1604. 02. 2022 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Česká Skalice A4:14
1601. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř C4:14
1603. 02. 2022 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
1602. 02. 2022 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Bukovice A7:11
1604. 02. 2022 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Jiskra Jaroměř D14:4
1711. 02. 2022 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D15:3
1711. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Náchod B12:6
1715. 02. 2022 17:00
dohodou
TJ Sokol Bukovice ATJ Knauf Lipí A7:11
1717. 02. 2022 18:00
na žádost Jasenné
TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jasenná A6:12
1709. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Slovan Broumov C11:7
1821. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Česká Skalice A12:6
2 skreče
1825. 02. 2022 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
1824. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Bukovice A7:11
1802. 03. 2022 18:30
na žádost Knaufu
TJ Knauf Lipí ATJ Jiskra Jaroměř D8:10
1823. 02. 2022 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Libchyně A6:12
1902. 03. 2022 18:00
nemocnost v Ná B
TJ Náchod BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D0:18wo
odloženo
1904. 03. 2022 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Knauf Lipí A18:0
1904. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jasenná A10:8
1903. 03. 2022 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Slovan Broumov C16:2
1902. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Česká Skalice A4:14
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Jiskra Jaroměř C7:11
2011. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Lokomotiva Meziměstí B17:1
2011. 03. 2022 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Jiskra Jaroměř D7:11
2010. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Libchyně A0:18
2010. 03. 2022 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Náchod B12:6
2117. 03. 2022 18:30TJ Knauf Lipí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D11:7
2116. 03. 2022 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jasenná A13:5
2118. 03. 2022 18:00TJ Sokol Libchyně ATJ Slovan Broumov C17:1
2x skreč
2117. 03. 2022 17:00TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Česká Skalice A13:5
3 x skreč
2117. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř C4:14
2221. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Lokomotiva Meziměstí B15:3
2223. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Bukovice A10:8
2225. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice ATJ Jiskra Jaroměř D10:8
2225. 03. 2022 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Náchod B11:7
2223. 03. 2022 18:00
dohodou
TJ Sokol Jasenná ATJ Knauf Lipí A6:12
Regionální přebor II. třídy
130. 09. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AOrel jednota Bohuslavice A3:15
d ne, h ne
128. 09. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Jasenná B14:4
127. 09. 2021 18:00TJ Sokol Bukovice BT.J. Sokol Zbečník A6:12
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol České Meziříčí B6:12
129. 09. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Česká Skalice B7:11
114. 10. 2021 18:00
dohodou
TJ Jiskra Jaroměř ETJ Náchod C8:10
3x skreč
207. 10. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Náchod C11:7
206. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř E10:8
d ne, h ne
206. 10. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Žďárky A15:3
204. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E17:1
204. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Bukovice B5:13
207. 10. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Horní Kostelec A6:12
d ne,h ne,
312. 10. 2021 18:00TJ Horní Kostelec AOrel jednota Bohuslavice A7:11
311. 10. 2021 18:00TJ Sokol Bukovice BTJ Sokol Velká Jesenice A11:7
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Jasenná B11:7
313. 10. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky AT.J. Sokol Zbečník A1:17
311. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol České Meziříčí B1:17
311. 10. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Česká Skalice B11:7
421. 10. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Česká Skalice B11:7
420. 10. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Náchod C15:3
418. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Jiskra Jaroměř E16:2
h ne
418. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Žďárky A8:10
421. 10. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E13:5
419. 10. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Bukovice B6:12
525. 10. 2021 18:00TJ Sokol Bukovice BOrel jednota Bohuslavice A5:13
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Horní Kostelec A2:16
1 skreč
527. 10. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Velká Jesenice A7:11
525. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Jasenná B17:1
525. 10. 2021 18:00TJ Náchod CT.J. Sokol Zbečník A10:8
527. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol České Meziříčí B2:16
604. 11. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol České Meziříčí B9:9
601. 11. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Sokol Česká Skalice B9:9
601. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Náchod C12:6
2 skr.
604. 11. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř E4:14
602. 11. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Žďárky A14:4
601. 11. 2021 18:00TJ Sokol Bukovice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E10:8
719. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EOrel jednota Bohuslavice A8:10
718. 11. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Bukovice B7:11
715. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Horní Kostelec A6:12
715. 11. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Velká Jesenice A16:2
717. 11. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jasenná B10:8
715. 11. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BT.J. Sokol Zbečník A14:4
825. 11. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice AT.J. Sokol Zbečník A14:4
822. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol České Meziříčí B5:13
825. 11. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice B9:9
823. 11. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Náchod C9:9
802. 12. 2021 18:00
na žádost Bukovice B
TJ Sokol Bukovice BTJ Jiskra Jaroměř E9:9
823. 11. 2021 18:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Žďárky A10:8
901. 12. 2021 18:00TJ Sokol Žďárky AOrel jednota Bohuslavice A4:14
1 skreč
929. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E12:6
929. 11. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Bukovice B11:7
901. 12. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Horní Kostelec A11:7
901. 12. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Velká Jesenice A13:5
929. 11. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Sokol Jasenná B15:3
1009. 12. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Jasenná B12:6
1009. 12. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AT.J. Sokol Zbečník A6:12
1 skreč
1007. 12. 2021 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol České Meziříčí B2:16
1013. 12. 2021 18:00
dohodou
TJ Sokol Bukovice BTJ Sokol Česká Skalice B10:8
1010. 12. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Náchod C9:9
1006. 12. 2021 18:00
dohodou
TJ Sokol Žďárky ATJ Jiskra Jaroměř E7:11
1113. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř EOrel jednota Bohuslavice A7:11
1 skr.
1113. 12. 2021 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Žďárky A15:3
1skr.
1115. 12. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E7:11
1115. 12. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Bukovice B14:4
1113. 12. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Horní Kostelec A9:9
1113. 12. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Velká Jesenice A6:12
1213. 01. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Velká Jesenice A14:4
1203. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Horní Kostelec A8:10
1203. 01. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Sokol Bukovice B13:5
1205. 01. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E14:4
1205. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Žďárky A17:1
1203. 01. 2022 18:00TJ Náchod CTJ Jiskra Jaroměř E14:4
1311. 01. 2022 18:00TJ Náchod COrel jednota Bohuslavice A5:13
3 skr.
1310. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Česká Skalice B12:6
1312. 01. 2022 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol České Meziříčí B1:17
1314. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ET.J. Sokol Zbečník A7:11
1310. 01. 2022 17:00TJ Sokol Bukovice BTJ Sokol Jasenná B11:7
1311. 01. 2022 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Velká Jesenice A13:5
1420. 01. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Horní Kostelec A12:6
1420. 01. 2022 17:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Bukovice B9:9
1417. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E13:5
1417. 01. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Sokol Žďárky A17:1
1419. 01. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Jiskra Jaroměř E10:8
1419. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Náchod C8:10
1526. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice BOrel jednota Bohuslavice A9:9
1524. 01. 2022 18:00TJ Náchod CTJ Sokol České Meziříčí B2:16
1524. 01. 2022 18:00
dne 24. 1.2022 ohlásil Zbečník před 18.h nedostatek hráčů. Bř
TJ Jiskra Jaroměř ET.J. Sokol Zbečník A18:0
1502. 02. 2022 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jasenná B11:7
1528. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Velká Jesenice A6:12
1 skreč
1524. 01. 2022 17:00TJ Sokol Bukovice BTJ Horní Kostelec A10:8
1603. 02. 2022 17:00
změna času utkání
Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Bukovice B12:6
1601. 02. 2022 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E10:8
1603. 02. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Žďárky A14:4
1621. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Jiskra Jaroměř E12:6
1614. 02. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Náchod C8:10
1602. 02. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Česká Skalice B14:4
1709. 02. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí BOrel jednota Bohuslavice A16:2
1709. 02. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice BT.J. Sokol Zbečník A8:10
1708. 02. 2022 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Jasenná B18:0
1707. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Velká Jesenice A10:8
1709. 02. 2022 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Horní Kostelec A7:11
1711. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Bukovice B11:7
1822. 02. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E10:8
1821. 02. 2022 18:00TJ Sokol Bukovice BTJ Sokol Žďárky A13:5
1822. 02. 2022 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Jiskra Jaroměř E9:9
1824. 02. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Náchod C8:10
2 skreče
1821. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná BTJ Sokol Česká Skalice B8:10
1821. 02. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Sokol České Meziříčí B10:8
1928. 02. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník AOrel jednota Bohuslavice A9:9
1928. 02. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Sokol Jasenná B12:6
1902. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Velká Jesenice A13:5
1928. 02. 2022 18:00TJ Náchod CTJ Horní Kostelec A11:7
1928. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Bukovice B14:4
1902. 03. 2022 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E0:18
2010. 03. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Sokol Žďárky A15:3
2011. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Jaroměř E7:11
2008. 03. 2022 18:00TJ Sokol Bukovice BTJ Náchod C9:9
2008. 03. 2022 18:00TJ Horní Kostelec ATJ Sokol Česká Skalice B12:6
2010. 03. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol České Meziříčí B3:15
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná BT.J. Sokol Zbečník A7:11
2114. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná BOrel jednota Bohuslavice A6:12
2114. 03. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník ATJ Sokol Velká Jesenice A14:4
2116. 03. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí BTJ Horní Kostelec A17:1
2116. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Bukovice B9:9
2114. 03. 2022 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E10:8
2114. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř ETJ Sokol Žďárky A10:8
2224. 03. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř E10:8
2223. 03. 2022 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Náchod C0:18
2225. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Česká Skalice B10:8
2221. 03. 2022 18:00TJ Sokol Bukovice BTJ Sokol České Meziříčí B4:14
2222. 03. 2022 18:00TJ Horní Kostelec AT.J. Sokol Zbečník A6:12
2224. 03. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jasenná B14:4
Regionální přebor III. třídy
129. 09. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Velký Dřevíč A10:8
h ne
127. 09. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Jiskra Jaroměř F9:9
129. 09. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice C17:1
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol České Meziříčí C13:5
128. 09. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Horní Kostelec B10:8
129. 09. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Lokomotiva Meziměstí C3:15
h ne
207. 10. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Lokomotiva Meziměstí C13:5
205. 10. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F12:6
d ne, h ne
206. 10. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Knauf Lipí B7:11
208. 10. 2021 18:00
dohodou
TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Stěžery E6:12
206. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FOrel jednota Bohuslavice B11:7
204. 10. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Vysoká Srbská A16:2
h ne
311. 10. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Velký Dřevíč A7:11
313. 10. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Náchod D7:11
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Jiskra Jaroměř F10:8
312. 10. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Česká Skalice C7:11
311. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol České Meziříčí C10:8
312. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Horní Kostelec B5:13
421. 10. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Horní Kostelec B8:10
418. 10. 2021 18:30
na žádost Meziměstí
TJ Sokol České Meziříčí CTJ Lokomotiva Meziměstí C10:8
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F13:5
420. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Knauf Lipí B10:8
418. 10. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Stěžery E5:13
425. 10. 2021 18:00
V. Srbská, na žádost Bohuslavic
TJ Sokol Vysoká Srbská AOrel jednota Bohuslavice B3:15
527. 10. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Velký Dřevíč A10:8
505. 11. 2021 18:00
na žádost V. Srbské
TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol Vysoká Srbská A13:5
526. 10. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Náchod D4:14
525. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Jiskra Jaroměř F6:12
526. 10. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Česká Skalice C6:12
526. 10. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol České Meziříčí C9:9
604. 11. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol České Meziříčí C10:8
605. 11. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Horní Kostelec B4:14
603. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Lokomotiva Meziměstí C17:1
601. 11. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F17:1
601. 11. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Knauf Lipí B6:12
2 skr.
603. 11. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Stěžery E10:8
716. 11. 2021 18:30
na žádost V. Dřevíče
TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol Velký Dřevíč A13:5
722. 11. 2021 18:00
na žádost Knauf Lipí
TJ Knauf Lipí BOrel jednota Bohuslavice B10:8
715. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Vysoká Srbská A9:9
716. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Náchod D4:14
716. 11. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Jiskra Jaroměř F13:5
715. 11. 2021 18:15TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Česká Skalice C5:13
825. 11. 2021 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Česká Skalice C8:10
824. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol České Meziříčí C11:7
822. 11. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Horní Kostelec B11:7
829. 11. 2021 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Lokomotiva Meziměstí C13:5
824. 11. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F16:2
826. 11. 2021 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Knauf Lipí B12:6
930. 11. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Velký Dřevíč A12:6
929. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Stěžery E1:17
930. 11. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí COrel jednota Bohuslavice B10:8
930. 11. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Vysoká Srbská A15:3
901. 12. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Náchod D10:8
903. 12. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Jiskra Jaroměř F12:6
1027. 01. 2022 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Jiskra Jaroměř F8:10
ne d ne h
1006. 12. 2021 18:00TJ Náchod DTJ Sokol Česká Skalice C12:6
1006. 12. 2021 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol České Meziříčí C12:6
1008. 12. 2021 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Horní Kostelec B9:9
1010. 12. 2021 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Lokomotiva Meziměstí C12:6
1007. 12. 2021 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F15:3
1113. 12. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Velký Dřevíč A12:6
1114. 12. 2021 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Knauf Lipí B8:10
1114. 12. 2021 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Stěžery E9:9
1115. 12. 2021 18:00TJ Sokol České Meziříčí COrel jednota Bohuslavice B8:10
1117. 12. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Vysoká Srbská A13:5
1115. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Náchod D7:11
1206. 01. 2022 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Náchod D4:14
1205. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Vysoká Srbská A13:5
1207. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice COrel jednota Bohuslavice B12:6
1205. 01. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Stěžery E11:7
1204. 01. 2022 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Knauf Lipí B7:11
1204. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F10:8
1311. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Velký Dřevíč A8:10
1310. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Horní Kostelec B9:9
1317. 01. 2022 18:00
na žádost Č. Meziříčí
TJ Knauf Lipí BTJ Sokol České Meziříčí C7:11
1314. 01. 2022 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol Česká Skalice C15:3
1312. 01. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř F14:4
1310. 01. 2022 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Náchod D5:13
1420. 01. 2022 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Vysoká Srbská A12:6
1414. 02. 2022 18:00TJ Náchod DOrel jednota Bohuslavice B12:6
1419. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Stěžery E9:9
1421. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Knauf Lipí B13:5
1419. 01. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F8:10
1418. 01. 2022 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Lokomotiva Meziměstí C12:6
hlášení?
1525. 01. 2022 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Velký Dřevíč A16:2
hlášení?
1525. 01. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol České Meziříčí C8:10
1524. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Česká Skalice C8:10
1525. 01. 2022 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Jiskra Jaroměř F12:6
1521. 01. 2022 17:30TJ Sokol Stěžery ETJ Náchod D12:6
1526. 01. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol Vysoká Srbská A9:9
1 skreč
1603. 02. 2022 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč AOrel jednota Bohuslavice B11:7
1631. 01. 2022 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Stěžery E7:11
1631. 01. 2022 18:00TJ Náchod DTJ Knauf Lipí B15:3
1602. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F13:5
1604. 02. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Lokomotiva Meziměstí C15:3
1602. 02. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Horní Kostelec B13:5
1716. 02. 2022 18:00
na žádost V. Dřevíče
TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Velký Dřevíč A11:7
1708. 02. 2022 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Sokol Česká Skalice C8:10
1708. 02. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Jiskra Jaroměř F9:9
1707. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Náchod D5:13
1707. 02. 2022 18:00
na žádost Knaufu
TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Vysoká Srbská A8:10
1711. 02. 2022 18:00TJ Sokol Stěžery EOrel jednota Bohuslavice B15:3
1803. 03. 2022 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Stěžery E4:14
odloženo
1823. 02. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Knauf Lipí B12:6
1821. 02. 2022 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F6:12
1804. 03. 2022 18:00TJ Náchod DTJ Lokomotiva Meziměstí C13:5
1823. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Horní Kostelec B9:9
1825. 02. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol České Meziříčí C15:3
1904. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Sokol Velký Dřevíč A12:6
1928. 02. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Jiskra Jaroměř F5:13
1903. 03. 2022 18:00TJ Horní Kostelec BTJ Náchod D6:12
odloženo
1901. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Vysoká Srbská A8:10
1928. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FOrel jednota Bohuslavice B14:4
1901. 03. 2022 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Sokol Stěžery E8:10
2010. 03. 2022 19:00
Zápis byl fingován, došlo k závažnému porušení SŘ.
TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Knauf Lipí BWO
podvod!
2011. 03. 2022 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F14:4
1 skreč
2009. 03. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Lokomotiva Meziměstí C8:10
1 skreč
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Horní Kostelec B9:9
2007. 03. 2022 18:00TJ Náchod DTJ Sokol České Meziříčí C18:0
2009. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Česká Skalice C6:12
2116. 03. 2022 18:00
na žádost V. Dřevíče
TJ Jiskra Jaroměř FTJ Sokol Velký Dřevíč A18:0wo
2118. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice CTJ Náchod D7:11
2116. 03. 2022 18:00TJ Sokol České Meziříčí CTJ Sokol Vysoká Srbská A9:9
2115. 03. 2022 18:00TJ Horní Kostelec BOrel jednota Bohuslavice B12:6
2115. 03. 2022 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí CTJ Sokol Stěžery E4:14
2114. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Knauf Lipí B14:4
2224. 03. 2022 19:00TJ Sokol Velký Dřevíč ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F4:14
2222. 03. 2022 18:00TJ Knauf Lipí BTJ Lokomotiva Meziměstí C13:5
2225. 03. 2022 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Horní Kostelec B18:0wo
2221. 03. 2022 18:00Orel jednota Bohuslavice BTJ Sokol České Meziříčí C10:8
2221. 03. 2022 18:00TJ Sokol Vysoká Srbská ATJ Sokol Česká Skalice C11:7
2221. 03. 2022 18:00TJ Náchod DTJ Jiskra Jaroměř F15:3
Regionální přebor IV. třídy
127. 09. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Jiskra Jaroměř G14:4
130. 09. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Horní Kostelec C12:6
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G9:9
127. 09. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník BSKP SKIPINEX Dolní Radechová A7:11
ne online
130. 09. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Nahořany B18:0
127. 09. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Velká Jesenice B6:12
204. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Velká Jesenice B11:7
207. 10. 2021 18:00TJ Nahořany BTJ START Náchod A13:5
207. 10. 2021 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Jasenná C11:7
208. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GT.J. Sokol Zbečník B8:10
228. 10. 2021 18:00
dohodou
TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Libchyně B12:6
204. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Nahořany A7:11
314. 10. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Jiskra Jaroměř G8:10
315. 10. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Česká Skalice D9:9
311. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Horní Kostelec C11:7
ne online
314. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G8:10
311. 10. 2021 17:30TJ START Náchod ASKP SKIPINEX Dolní Radechová A7:11
314. 10. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Nahořany B7:11
418. 10. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Nahořany B11:7
421. 10. 2021 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Velká Jesenice B6:12
427. 10. 2021 17:00
dohodou
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ START Náchod A8:10
411. 11. 2021 18:00
výpadek el. en.
TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Jasenná C11:7
418. 10. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DT.J. Sokol Zbečník B10:8
421. 10. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Libchyně B13:5
529. 10. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Jiskra Jaroměř G7:11
525. 10. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Nahořany A4:14
ne on-line
528. 10. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Česká Skalice D3:15
525. 10. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Horní Kostelec C6:12
528. 10. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G13:5
528. 10. 2021 18:00TJ Nahořany BSKP SKIPINEX Dolní Radechová A7:11
601. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GSKP SKIPINEX Dolní Radechová A12:6
605. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Nahořany B11:7
1 skr.
604. 11. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Velká Jesenice B7:11
601. 11. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ START Náchod A13:5
604. 11. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Jasenná C16:2
605. 11. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BT.J. Sokol Zbečník B15:3
715. 11. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Jiskra Jaroměř G5:13
ne online
718. 11. 2021 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Libchyně B8:10
715. 11. 2021 17:30TJ START Náchod ATJ Nahořany A5:13
718. 11. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Česká Skalice D9:9
718. 11. 2021 18:00TJ Nahořany BTJ Horní Kostelec C7:11
718. 11. 2021 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G17:1
822. 11. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G10:8
825. 11. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CSKP SKIPINEX Dolní Radechová A10:8
822. 11. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Nahořany B14:4
825. 11. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Velká Jesenice B11:7
826. 11. 2021 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ START Náchod A14:4
822. 11. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Sokol Jasenná C5:13
902. 12. 2021 18:30
změna času
TJ Sokol Jasenná CTJ Jiskra Jaroměř G5:13
929. 11. 2021 17:30TJ START Náchod AT.J. Sokol Zbečník B7:11
902. 12. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Libchyně B9:9
hlášení?
921. 09. 2021 18:30TJ Nahořany BTJ Nahořany A5:13
902. 12. 2021 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Česká Skalice D9:9
903. 12. 2021 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Horní Kostelec C6:12
1006. 12. 2021 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Horní Kostelec C8:10
1006. 12. 2021 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G13:5
1009. 12. 2021 18:00TJ Nahořany ASKP SKIPINEX Dolní Radechová A14:4
1009. 12. 2021 17:30
na žádost Nahořan
TJ Sokol Libchyně BTJ Nahořany B7:11
1006. 12. 2021 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Sokol Velká Jesenice B5:13
1006. 12. 2021 18:30
dohodou
TJ Sokol Jasenná CTJ START Náchod A11:7
1113. 12. 2021 18:00TJ START Náchod ATJ Jiskra Jaroměř G1:17
1116. 12. 2021 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Sokol Jasenná C13:5
1116. 12. 2021 18:00TJ Nahořany BT.J. Sokol Zbečník B12:6
1116. 12. 2021 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Sokol Libchyně B13:5
1120. 12. 2021 18:00
na žádost Nahořan
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Nahořany A3:15
odloženo
1116. 12. 2021 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Česká Skalice D13:5
1203. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Česká Skalice D12:6
1206. 01. 2022 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Nahořany A8:10
1207. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Libchyně B13:5
1206. 01. 2022 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová AT.J. Sokol Zbečník B16:2
1206. 01. 2022 18:00TJ Nahořany BTJ Sokol Jasenná C10:8
1206. 01. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ START Náchod A14:4
1313. 01. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Jiskra Jaroměř G5:13
1310. 01. 2022 17:30TJ START Náchod ATJ Nahořany B6:12
1313. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná CSKP SKIPINEX Dolní Radechová A7:11
1310. 01. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G8:10
1314. 01. 2022 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Horní Kostelec C14:4
1302. 02. 2022 18:00
V herně Č. Skalice
TJ Nahořany ATJ Sokol Česká Skalice D10:8
1417. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Nahořany A10:8
1417. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Libchyně B14:4
1420. 01. 2022 18:00TJ Horní Kostelec CT.J. Sokol Zbečník B10:8
1421. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Jasenná C6:12
1420. 01. 2022 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ START Náchod A13:5
1420. 01. 2022 18:00TJ Nahořany BTJ Sokol Velká Jesenice B8:10
1527. 01. 2022 18:00TJ Nahořany BTJ Jiskra Jaroměř G4:14
1527. 01. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BSKP SKIPINEX Dolní Radechová A14:4
hlášení?
1524. 01. 2022 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G13:5
hlášení?
1527. 01. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Horní Kostelec C6:12
1524. 01. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Sokol Česká Skalice D3:15
1528. 01. 2022 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Nahořany A8:10
1631. 01. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Libchyně B13:5
1603. 02. 2022 18:00TJ Nahořany AT.J. Sokol Zbečník B13:5
1631. 01. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Jasenná C14:4
1617. 02. 2022 18:00TJ Horní Kostelec CTJ START Náchod A10:8
1604. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Velká Jesenice B7:11
1603. 02. 2022 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Nahořany B14:4
1710. 02. 2022 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Jiskra Jaroměř G6:12
1710. 02. 2022 18:00TJ Nahořany BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G10:8
1710. 02. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Horní Kostelec C14:4
hlášení ?
1707. 02. 2022 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Česká Skalice D4:14
1710. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Nahořany A3:15
2 skreče
1707. 02. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Sokol Libchyně B4:14
1821. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř GT.J. Sokol Zbečník B16:2
1802. 03. 2022 18:00
dohodou
TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Jasenná C15:3
1824. 02. 2022 18:00TJ Nahořany ATJ START Náchod A14:4
1821. 02. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Sokol Velká Jesenice B7:11
1824. 02. 2022 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Nahořany B12:6
1825. 02. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GSKP SKIPINEX Dolní Radechová A6:12
1904. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Jiskra Jaroměř G4:14
1903. 03. 2022 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Horní Kostelec C10:8
1903. 03. 2022 18:00TJ Nahořany BTJ Sokol Česká Skalice D4:14
1903. 03. 2022 18:30TJ Sokol Velká Jesenice BTJ Nahořany A11:7
hlášení?
1928. 02. 2022 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Libchyně B4:14
1903. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná CT.J. Sokol Zbečník B7:11
2007. 03. 2022 18:00TJ Jiskra Jaroměř GTJ Sokol Jasenná C12:6
2007. 03. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ START Náchod A11:7
2011. 03. 2022 17:30TJ Sokol Libchyně BTJ Sokol Velká Jesenice B10:8
2024. 09. 2021 18:00TJ Nahořany ATJ Nahořany B14:4
2007. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice DSKP SKIPINEX Dolní Radechová A5:13
1 skreč
2010. 03. 2022 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G12:6
2117. 03. 2022 18:00TJ Horní Kostelec CTJ Jiskra Jaroměř G6:12
2118. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 GTJ Sokol Česká Skalice D8:10
2117. 03. 2022 18:00SKP SKIPINEX Dolní Radechová ATJ Nahořany A18:0wo
nemoc
2117. 03. 2022 18:00
nemocnost v družstvu
TJ Nahořany BTJ Sokol Libchyně B7:11
2117. 03. 2022 18:30
Zápis není on line, nebylo zasláno hlášení.
TJ Sokol Velká Jesenice BT.J. Sokol Zbečník B13:5
ne on-line
2114. 03. 2022 17:30TJ START Náchod ATJ Sokol Jasenná C6:12
2221. 03. 2022 18:00
na žádost START Náchod
TJ Jiskra Jaroměř GTJ START Náchod A18:0wo
2224. 03. 2022 18:00TJ Sokol Jasenná CTJ Sokol Velká Jesenice B0:18
2221. 03. 2022 18:00T.J. Sokol Zbečník BTJ Nahořany B10:8
d ne h ne
2225. 03. 2022 17:30TJ Sokol Libchyně BSKP SKIPINEX Dolní Radechová A5:13
2224. 03. 2022 18:00TJ Nahořany ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G15:3
2221. 03. 2022 18:00TJ Sokol Česká Skalice DTJ Horní Kostelec C8:10
Regionální přebor mládeže
110. 11. 2021 16:00TJ Jiskra Jaroměř A.TJ Sokol Česká Skalice A1:9
110. 11. 2021 17:00TJ Slovan Broumov ATTC Nové Město nad Metují A2:8
202. 12. 2021 16:30TJ Sokol Česká Skalice ATTC Nové Město nad Metují A8:2
201. 12. 2021 16:00TJ Jiskra Jaroměř A.TJ Slovan Broumov A1:9
315. 12. 2021 17:00TJ Slovan Broumov ATJ Sokol Česká Skalice A2:8
316. 12. 2021 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Jiskra Jaroměř A.7:3
413. 01. 2022 16:30TJ Sokol Česká Skalice ATJ Jiskra Jaroměř A.3:7
413. 01. 2022 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Slovan Broumov A8:2
510. 02. 2022 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Česká Skalice A6:4
502. 02. 2022 17:00TJ Slovan Broumov ATJ Jiskra Jaroměř A.10:0
624. 02. 2022 16:30TJ Sokol Česká Skalice ATJ Slovan Broumov A7:3
623. 02. 2022 16:00TJ Jiskra Jaroměř A.TTC Nové Město nad Metují A5:5
1/122. 03. 2022 16:45TTC Nové Město nad Metují ATJ Sokol Česká Skalice A7:3
předehrání
1/229. 03. 2022 16:00TJ Sokol Česká Skalice ATTC Nové Město nad Metují A3:7
předehrání
11/123. 03. 2022 17:00TJ Slovan Broumov ATJ Jiskra Jaroměř A.6:4
11/230. 03. 2022 16:00TJ Jiskra Jaroměř A.TJ Slovan Broumov A7:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy