Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
129. 09. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna BKPST Záhornice A8:10
130. 09. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice A10:7
101. 10. 2021 18:30Baník Vamberk BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:4
130. 09. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice B1:10
129. 09. 2021 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Kostelec nad Orlicí C9:9
130. 09. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATJ Start Olešnice v Orlických horách A10:7
207. 10. 2021 18:30KPST Záhornice ATJ Start Olešnice v Orlických horách A10:6
207. 10. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CSportovní klub Týniště nad Orlicí A10:3
205. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Peklo nad Zdobnicí10:4
207. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:2
208. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice ABaník Vamberk B5:10
207. 10. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTTC Kostelec nad Orlicí D9:9
318. 10. 2021 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TTC Kostelec nad Orlicí DKPST Záhornice A10:2
325. 10. 2021 16:00
Odloženo se souhlasem STK
Baník Vamberk BTTC Lhoty u Potštejna B9:9
314. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice A0:10
312. 10. 2021 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:8
314. 10. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATJ Sokol Častolovice B4:10
315. 10. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí C10:3
421. 10. 2021 18:30KPST Záhornice ATTC Kostelec nad Orlicí C10:8
419. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Start Olešnice v Orlických horách A10:6
421. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ASportovní klub Týniště nad Orlicí A10:7
422. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice ATJ Peklo nad Zdobnicí10:1
422. 10. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna B1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:1
421. 10. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DBaník Vamberk B10:7
529. 10. 2021 18:30Baník Vamberk BKPST Záhornice A10:2
527. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí D4:10
527. 10. 2021 18:30
herna TTC Lhoty u Potštejna
TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Lhoty u Potštejna B2:10
528. 10. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATJ Sokol Častolovice A0:10
526. 10. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:6
528. 10. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Sokol Častolovice B6:10
604. 11. 2021 18:30KPST Záhornice ATJ Sokol Častolovice B10:3
604. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Kostelec nad Orlicí C10:6
605. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice ATJ Start Olešnice v Orlických horách A10:0
605. 11. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna BSportovní klub Týniště nad Orlicí A10:2
604. 11. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Peklo nad Zdobnicí10:1
605. 11. 2021 18:30Baník Vamberk B1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:0
711. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách AKPST Záhornice A6:10
712. 11. 2021 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíBaník Vamberk B1:10
711. 11. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATTC Kostelec nad Orlicí D0:10
712. 11. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATTC Lhoty u Potštejna B5:10
711. 11. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Sokol Častolovice A2:10
709. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
818. 11. 2021 18:30KPST Záhornice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A3:10
821. 09. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice ATJ Sokol Častolovice B9:9
819. 11. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTTC Kostelec nad Orlicí C10:4
818. 11. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Start Olešnice v Orlických horách A10:1
819. 11. 2021 18:30Baník Vamberk BSportovní klub Týniště nad Orlicí A10:5
818. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Peklo nad Zdobnicí10:3
930. 11. 2021 18:30
odloženo se souhlasem STK
TJ Peklo nad ZdobnicíKPST Záhornice A6:10
925. 11. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí A1. FC Rokytnice v Orlických horách A9:9
926. 11. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ABaník Vamberk B10:6
921. 09. 2021 18:00TTC Kostelec nad Orlicí CTTC Kostelec nad Orlicí D10:8
923. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Lhoty u Potštejna B5:10
925. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Častolovice A8:10
1002. 12. 2021 18:30KPST Záhornice ATJ Sokol Častolovice A1:10
1003. 12. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A4:10
1002. 12. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice B10:3
1003. 12. 2021 18:30Baník Vamberk BTTC Kostelec nad Orlicí C10:2
1030. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Start Olešnice v Orlických horách A7:10
1003. 12. 2021 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíSportovní klub Týniště nad Orlicí A10:6
1109. 12. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí AKPST Záhornice A10:6
1109. 12. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Peklo nad Zdobnicí10:4
1109. 12. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí C1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:1
1107. 12. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BBaník Vamberk B4:10
1109. 12. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Kostelec nad Orlicí D10:7
1110. 12. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice ATTC Lhoty u Potštejna B10:4
1206. 01. 2022 18:30KPST Záhornice ATTC Lhoty u Potštejna B10:3
1207. 01. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice ATTC Kostelec nad Orlicí D10:4
1206. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ABaník Vamberk B10:2
1204. 01. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice B1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:7
1206. 01. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Peklo nad Zdobnicí10:3
1207. 01. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ASportovní klub Týniště nad Orlicí A10:3
1314. 01. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách AKPST Záhornice A9:9
1313. 01. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATTC Kostelec nad Orlicí C6:10
1312. 01. 2022 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Častolovice B9:9
1313. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A3:10
1314. 01. 2022 18:30Baník Vamberk BTJ Sokol Častolovice A4:10
1311. 01. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Lhoty u Potštejna B10:5
1420. 01. 2022 18:30KPST Záhornice ATTC Kostelec nad Orlicí D6:10
1431. 01. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID
TTC Lhoty u Potštejna BBaník Vamberk B10:3
1421. 01. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice A1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:0
1420. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Peklo nad Zdobnicí10:2
1418. 01. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice BSportovní klub Týniště nad Orlicí A10:6
1420. 01. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Start Olešnice v Orlických horách A10:2
1514. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TTC Kostelec nad Orlicí CKPST Záhornice A1:10
1528. 01. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice B10:8
1527. 01. 2022 19:00Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A2:10
1528. 01. 2022 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Sokol Častolovice A4:10
1526. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATTC Lhoty u Potštejna B1:10
1507. 02. 2022 16:30
Odloženo se souhlasem STK.
Baník Vamberk BTTC Kostelec nad Orlicí D4:10
1603. 02. 2022 18:30KPST Záhornice ABaník Vamberk B10:6
1603. 02. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí D1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:1
1602. 02. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Peklo nad Zdobnicí10:6
1604. 02. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice ASportovní klub Týniště nad Orlicí A10:4
1603. 02. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Start Olešnice v Orlických horách A10:0
1601. 02. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Kostelec nad Orlicí C4:10
1708. 02. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice BKPST Záhornice A4:10
1710. 02. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A7:10
1711. 02. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATJ Sokol Častolovice A5:10
1710. 02. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATTC Lhoty u Potštejna B6:10
1711. 02. 2022 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTTC Kostelec nad Orlicí D1:10
1710. 02. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ABaník Vamberk B10:4
1817. 02. 2022 18:30KPST Záhornice A1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:4
1818. 02. 2022 18:30Baník Vamberk BTJ Peklo nad Zdobnicí10:8
1817. 02. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DSportovní klub Týniště nad Orlicí A10:1
1818. 02. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Start Olešnice v Orlických horách A10:2
1818. 02. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice ATTC Kostelec nad Orlicí C10:2
1817. 02. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATJ Sokol Častolovice B10:0
1903. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou AKPST Záhornice A8:10
1924. 09. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice BTJ Sokol Častolovice A10:0
1903. 03. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CTTC Lhoty u Potštejna B4:10
1904. 03. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí D2:10
1903. 03. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ABaník Vamberk B9:9
1904. 03. 2022 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí1. FC Rokytnice v Orlických horách A10:5
2010. 03. 2022 18:30KPST Záhornice ATJ Peklo nad Zdobnicí10:3
2010. 03. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ASportovní klub Týniště nad Orlicí A10:2
2011. 03. 2022 18:30Baník Vamberk BTJ Start Olešnice v Orlických horách A10:6
2023. 09. 2021 18:00TTC Kostelec nad Orlicí DTTC Kostelec nad Orlicí C10:5
2011. 03. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Častolovice B10:5
2011. 03. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:4
2118. 03. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice AKPST Záhornice A8:10
2117. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ATTC Lhoty u Potštejna B10:8
2115. 03. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice BTTC Kostelec nad Orlicí D3:10
2117. 03. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí CBaník Vamberk B10:2
2118. 03. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách A1. FC Rokytnice v Orlických horách A8:10
2117. 03. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí ATJ Peklo nad Zdobnicí5:10
2224. 03. 2022 18:30KPST Záhornice ASportovní klub Týniště nad Orlicí A10:5
2225. 03. 2022 18:30TJ Peklo nad ZdobnicíTJ Start Olešnice v Orlických horách A10:5
2224. 03. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách ATTC Kostelec nad Orlicí C6:10
2225. 03. 2022 18:30Baník Vamberk BTJ Sokol Častolovice B10:6
2224. 03. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A10:2
2225. 03. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna BTJ Sokol Častolovice A9:9
Regionální přebor 2. třídy
129. 09. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BBaník Vamberk C11:7
129. 09. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Velešov Doudleby nad Orlicí A12:6
101. 10. 2021 18:30TJ ProrubkySK Solnice A12:6
101. 10. 2021 18:30SK Záměl ASportovní klub Kounov5:13
101. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Sokol Hroška18:0
130. 09. 2021 18:30KPST Záhornice BTTC Lhoty u Potštejna C9:9
206. 10. 2021 18:30Baník Vamberk CTTC Lhoty u Potštejna C12:6
206. 10. 2021 18:30TJ Sokol HroškaKPST Záhornice B2:16
208. 10. 2021 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A16:2
208. 10. 2021 18:30SK Solnice ASK Záměl A9:9
204. 10. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Prorubky10:8
206. 10. 2021 18:30
domácí odehráli méně jak 50% zápasů daného utkání, dle čl. 116.05 je kontumace :-(
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Kostelec nad Orlicí E0:18wo
325. 10. 2021 18:30
odloženo se souhlasem STK
TTC Kostelec nad Orlicí EBaník Vamberk C13:5
315. 10. 2021 18:30TJ ProrubkyTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B16:2
315. 10. 2021 18:30SK Záměl ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí A7:11
315. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASK Solnice A8:10
314. 10. 2021 18:30KPST Záhornice BSportovní klub Kounov7:11
315. 10. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Hroška16:2
420. 10. 2021 18:30Baník Vamberk CTJ Sokol Hroška18:0
422. 10. 2021 18:30Sportovní klub KounovTTC Lhoty u Potštejna C16:2
422. 10. 2021 18:30SK Solnice AKPST Záhornice B10:8
418. 10. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A8:10
420. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSK Záměl A10:8
420. 10. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Prorubky10:8
529. 10. 2021 18:30TJ ProrubkyBaník Vamberk C11:7
529. 10. 2021 18:30SK Záměl ATTC Kostelec nad Orlicí E7:11
529. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B11:7
528. 10. 2021 18:30KPST Záhornice BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A10:8
529. 10. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CSK Solnice A10:8
529. 10. 2021 18:30TJ Sokol HroškaSportovní klub Kounov4:14
603. 11. 2021 18:30Baník Vamberk CSportovní klub Kounov9:9
605. 11. 2021 18:30SK Solnice ATJ Sokol Hroška18:0
601. 11. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATTC Lhoty u Potštejna C12:6
603. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BKPST Záhornice B10:8
603. 11. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A10:8
605. 11. 2021 18:30TJ ProrubkySK Záměl A13:5
712. 11. 2021 18:30SK Záměl ABaník Vamberk C6:12
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Prorubky7:11
708. 11. 2021 18:30KPST Záhornice BTTC Kostelec nad Orlicí E6:12
712. 11. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:8
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol HroškaTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A5:13
712. 11. 2021 18:30Sportovní klub KounovSK Solnice A12:6
817. 11. 2021 18:30Baník Vamberk CSK Solnice A10:8
815. 11. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ASportovní klub Kounov6:12
817. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Hroška13:5
817. 11. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETTC Lhoty u Potštejna C16:2
819. 11. 2021 18:30TJ ProrubkyKPST Záhornice B12:6
824. 11. 2021 18:30
Odloženo se souhlasem STK, herna Sĺatina nad Zdobnicí
SK Záměl ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A11:7
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ABaník Vamberk C6:12
925. 11. 2021 18:30KPST Záhornice BSK Záměl A9:9
926. 11. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Prorubky7:11
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol HroškaTTC Kostelec nad Orlicí E3:15
926. 11. 2021 18:30Sportovní klub KounovTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:8
926. 11. 2021 18:30SK Solnice ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí A10:8
1001. 12. 2021 18:30Baník Vamberk CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A13:5
1001. 12. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSK Solnice A6:12
1001. 12. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESportovní klub Kounov14:4
1003. 12. 2021 18:30TJ ProrubkyTJ Sokol Hroška17:1
1003. 12. 2021 18:30SK Záměl ATTC Lhoty u Potštejna C8:10
1001. 12. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí AKPST Záhornice B6:12
1109. 12. 2021 18:30KPST Záhornice BBaník Vamberk C10:8
1110. 12. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A9:9
1117. 12. 2021 18:30
odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol HroškaSK Záměl A4:14
1110. 12. 2021 18:30Sportovní klub KounovTJ Prorubky11:7
1110. 12. 2021 18:30SK Solnice ATTC Kostelec nad Orlicí E8:10
1106. 12. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:8
1205. 01. 2022 18:30Baník Vamberk CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B10:8
1203. 01. 2022 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATTC Kostelec nad Orlicí E11:7
1207. 01. 2022 18:30SK Solnice ATJ Prorubky14:4
1207. 01. 2022 18:30Sportovní klub KounovSK Záměl A13:5
1207. 01. 2022 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A7:11
1207. 01. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna CKPST Záhornice B6:12
1314. 01. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna CBaník Vamberk C8:10
1313. 01. 2022 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Hroška16:2
1314. 01. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID. Termín bude určen po dohodě mužstev.
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASportovní klub Kounov4:14
1314. 01. 2022 18:30SK Záměl ASK Solnice A9:9
1314. 01. 2022 18:30TJ ProrubkyTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A13:5
1312. 01. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B13:5
1419. 01. 2022 18:30Baník Vamberk CTTC Kostelec nad Orlicí E6:12
1419. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Prorubky14:4
1417. 01. 2022 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ASK Záměl A10:8
1425. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
SK Solnice ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A10:8
1424. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID. Herna KPST Záhornice.
Sportovní klub KounovKPST Záhornice B6:12
1421. 01. 2022 18:30TJ Sokol HroškaTTC Lhoty u Potštejna C6:12
1525. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Sokol HroškaBaník Vamberk C4:14
1517. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TTC Lhoty u Potštejna CSportovní klub Kounov6:12
1527. 01. 2022 18:30KPST Záhornice BSK Solnice A13:5
1518. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí A13:5
1528. 01. 2022 18:30SK Záměl ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B11:7
1528. 01. 2022 18:30TJ ProrubkyTTC Kostelec nad Orlicí E9:9
1622. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
Baník Vamberk CTJ Prorubky11:7
1609. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TTC Kostelec nad Orlicí ESK Záměl A11:7
1602. 02. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A7:11
1621. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí AKPST Záhornice B5:13
1604. 02. 2022 18:30SK Solnice ATTC Lhoty u Potštejna C10:8
1616. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
Sportovní klub KounovTJ Sokol Hroška14:4
1707. 03. 2022 17:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
Sportovní klub KounovBaník Vamberk C8:10
1711. 02. 2022 18:30TJ Sokol HroškaSK Solnice A6:12
1723. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TTC Lhoty u Potštejna CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A10:8
1710. 02. 2022 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B14:4
1711. 02. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATTC Kostelec nad Orlicí E13:5
1711. 02. 2022 18:30SK Záměl ATJ Prorubky6:12
1816. 02. 2022 18:30Baník Vamberk CSK Záměl A9:9
1823. 03. 2022 18:00
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ ProrubkyTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A12:6
1816. 02. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí EKPST Záhornice B9:9
1824. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Lhoty u Potštejna C11:7
1814. 02. 2022 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Sokol Hroška13:5
1818. 02. 2022 18:30SK Solnice ASportovní klub Kounov6:12
1904. 03. 2022 18:30SK Solnice ABaník Vamberk C4:14
1904. 03. 2022 18:30Sportovní klub KounovTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A12:6
1904. 03. 2022 18:30TJ Sokol HroškaTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B8:10
1904. 03. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTTC Kostelec nad Orlicí E10:8
1903. 03. 2022 18:30KPST Záhornice BTJ Prorubky10:8
1915. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASK Záměl A12:6
2009. 03. 2022 18:30Baník Vamberk CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A15:3
2011. 03. 2022 18:30SK Záměl AKPST Záhornice B12:6
2011. 03. 2022 18:30TJ ProrubkyTTC Lhoty u Potštejna C12:6
2009. 03. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Hroška16:2
2009. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSportovní klub Kounov11:7
2007. 03. 2022 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ASK Solnice A10:8
2114. 03. 2022 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ABaník Vamberk C8:10
2118. 03. 2022 18:30SK Solnice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B11:7
2118. 03. 2022 18:30Sportovní klub KounovTTC Kostelec nad Orlicí E7:11
2118. 03. 2022 18:30TJ Sokol HroškaTJ Prorubky4:14
2118. 03. 2022 18:30TTC Lhoty u Potštejna CSK Záměl A10:8
2117. 03. 2022 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A9:9
2223. 03. 2022 18:30Baník Vamberk CKPST Záhornice B12:6
2225. 03. 2022 17:00TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATTC Lhoty u Potštejna C9:9
2225. 03. 2022 18:30SK Záměl ATJ Sokol Hroška15:3
2225. 03. 2022 18:30TJ ProrubkySportovní klub Kounov10:8
2223. 03. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ESK Solnice A12:6
2223. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A6:12
Regionální přebor 3. třídy
101. 10. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice AKPST Záhornice C17:1
101. 10. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Peklo nad Zdobnicí B6:12
101. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B9:9
130. 09. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C1. FC Rokytnice v Orlických horách C13:5
101. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice CSDH Vrbice11:7
129. 09. 2021 18:30Baník Vamberk DTJ Start Olešnice v Orlických horách B4:14
207. 10. 2021 18:30KPST Záhornice CTJ Start Olešnice v Orlických horách B3:15
207. 10. 2021 18:30SDH VrbiceBaník Vamberk D10:8
208. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Častolovice C12:6
206. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C5:13
208. 10. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách B14:4
208. 10. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATTC Kostelec nad Orlicí F9:9
315. 10. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FKPST Záhornice C17:1
315. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A10:8
314. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Peklo nad Zdobnicí B13:5
315. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B17:1
313. 10. 2021 18:30Baník Vamberk D1. FC Rokytnice v Orlických horách C8:10
314. 10. 2021 17:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BSDH Vrbice11:7
421. 10. 2021 18:30KPST Záhornice CSDH Vrbice4:14
420. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Start Olešnice v Orlických horách B12:6
420. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BBaník Vamberk D14:4
422. 10. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice C11:7
422. 10. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C9:9
422. 10. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách B10:8
529. 10. 2021 18:30
kontumace ohlášena před daným termínem, bez dalšího postihu STK
1. FC Rokytnice v Orlických horách BKPST Záhornice C18:0wo
528. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTTC Kostelec nad Orlicí F10:8
529. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A14:4
518. 10. 2021 18:30Baník Vamberk DTJ Peklo nad Zdobnicí B8:10
528. 10. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B11:7
528. 10. 2021 18:30SDH Vrbice1. FC Rokytnice v Orlických horách C7:11
604. 11. 2021 18:30KPST Záhornice C1. FC Rokytnice v Orlických horách C1:17
605. 11. 2021 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BSDH Vrbice10:8
609. 11. 2021 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách B9:9
605. 11. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ABaník Vamberk D6:12
605. 11. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Častolovice C9:9
605. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C9:9
711. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CKPST Záhornice C15:3
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice C1. FC Rokytnice v Orlických horách B10:8
710. 11. 2021 18:30Baník Vamberk DTTC Kostelec nad Orlicí F9:9
711. 11. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A13:5
711. 11. 2021 18:30SDH VrbiceTJ Peklo nad Zdobnicí B6:12
710. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B10:8
818. 11. 2021 18:30KPST Záhornice CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B2:16
822. 11. 2021 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Peklo nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách C11:7
819. 11. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ASDH Vrbice13:5
819. 11. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Start Olešnice v Orlických horách B6:12
819. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BBaník Vamberk D17:1
818. 11. 2021 19:00TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Častolovice C11:7
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice CKPST Záhornice C15:3
924. 11. 2021 18:30Baník Vamberk DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C9:9
923. 11. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách B15:3
925. 11. 2021 18:30SDH VrbiceTTC Kostelec nad Orlicí F8:10
926. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A10:8
924. 11. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Peklo nad Zdobnicí B1:17
1002. 12. 2021 18:30KPST Záhornice CTJ Peklo nad Zdobnicí B2:16
1003. 12. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B8:10
1003. 12. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách C8:10
1003. 12. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BSDH Vrbice8:10
1002. 12. 2021 19:00TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Start Olešnice v Orlických horách B14:4
1003. 12. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice CBaník Vamberk D5:13
1108. 12. 2021 18:30Baník Vamberk DKPST Záhornice C16:2
1108. 12. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Častolovice C11:7
1109. 12. 2021 18:30SDH VrbiceTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C7:11
1126. 09. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách B11:7
1108. 12. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTTC Kostelec nad Orlicí F10:8
1114. 12. 2021 18:30
odloženo se souhlasem STK
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A7:11
1206. 01. 2022 18:30KPST Záhornice CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A6:12
1207. 01. 2022 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTTC Kostelec nad Orlicí F10:8
1205. 01. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách B11:7
1207. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C8:10
1206. 01. 2022 18:30SDH VrbiceTJ Sokol Častolovice C7:11
1206. 01. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BBaník Vamberk D8:10
1312. 01. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BKPST Záhornice C16:2
1312. 01. 2022 18:30Baník Vamberk DSDH Vrbice13:5
1314. 01. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice C1. FC Rokytnice v Orlických horách C3:15
1313. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B14:4
1314. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Peklo nad Zdobnicí B7:11
1314. 01. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A8:10
1420. 01. 2022 18:30KPST Záhornice CTTC Kostelec nad Orlicí F8:10
1421. 01. 2022 17:00TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A1. FC Rokytnice v Orlických horách B13:5
1421. 01. 2022 19:00TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C5:13
1419. 01. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice C9:9
1418. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CBaník Vamberk D16:2
1420. 01. 2022 18:30SDH VrbiceTJ Start Olešnice v Orlických horách B4:14
1527. 01. 2022 18:30SDH VrbiceKPST Záhornice C13:5
1501. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C14:4
1526. 01. 2022 18:30Baník Vamberk DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B11:7
1525. 01. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Peklo nad Zdobnicí B10:8
1527. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A13:5
1528. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F18:0wo
1603. 02. 2022 18:30KPST Záhornice C1. FC Rokytnice v Orlických horách B7:11
1604. 02. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C5:13
1625. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Sokol Častolovice C14:4
1604. 02. 2022 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BBaník Vamberk D13:5
1602. 02. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách B0:18
1604. 02. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CSDH Vrbice12:6
1711. 02. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CKPST Záhornice C14:4
1722. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
SDH VrbiceTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B7:11
1724. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Peklo nad Zdobnicí B5:13
1715. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
Baník Vamberk DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A8:10
1711. 02. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice CTTC Kostelec nad Orlicí F12:6
1722. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C1. FC Rokytnice v Orlických horách B12:6
1817. 02. 2022 18:30KPST Záhornice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C4:14
1818. 02. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Častolovice C9:9
1818. 02. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FBaník Vamberk D16:2
1823. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Start Olešnice v Orlických horách B16:2
1818. 02. 2022 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BSDH Vrbice8:10
1816. 02. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách C10:8
1902. 03. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BKPST Záhornice C16:2
1909. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Peklo nad Zdobnicí B12:6
1904. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
SDH VrbiceTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A10:8
1903. 03. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F8:10
1902. 03. 2022 18:30Baník Vamberk D1. FC Rokytnice v Orlických horách B11:7
1904. 03. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C11:7
2010. 03. 2022 18:30KPST Záhornice CTJ Sokol Častolovice C7:11
2010. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CBaník Vamberk D15:3
2021. 03. 2022 17:30
Odloženo se souhlasem STK.
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Start Olešnice v Orlických horách B8:10
2011. 03. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FSDH Vrbice13:5
2011. 03. 2022 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A1. FC Rokytnice v Orlických horách C9:9
2011. 03. 2022 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B12:6
2118. 03. 2022 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BKPST Záhornice C17:1
2116. 03. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A10:8
2118. 03. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTTC Kostelec nad Orlicí F11:7
2117. 03. 2022 17:00SDH Vrbice1. FC Rokytnice v Orlických horách B8:10
2117. 03. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou C10:8
2116. 03. 2022 18:30Baník Vamberk DTJ Sokol Častolovice C12:6
2224. 03. 2022 18:30KPST Záhornice CBaník Vamberk D11:7
2225. 03. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Start Olešnice v Orlických horách B16:2
2224. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou CSDH Vrbice14:4
2228. 09. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C11:7
2225. 03. 2022 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí B16:2
2225. 03. 2022 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Peklo nad Zdobnicí B10:8
Regionální přebor 4. třídy
101. 10. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Týniště nad Orlicí B7:11
130. 09. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E11:7
128. 09. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice D1. FC Rokytnice v Orlických horách D12:6
101. 10. 2021 18:30SK Solnice BBaník Vamberk F10:8
101. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CBaník Vamberk E5:13
101. 10. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D2:16
207. 10. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D10:8
207. 10. 2021 18:30Baník Vamberk ESportovní klub Týniště nad Orlicí C16:2
208. 10. 2021 18:30Baník Vamberk FTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C5:13
207. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DSK Solnice B8:10
205. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Častolovice D11:7
208. 10. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B6:12
314. 10. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSportovní klub Týniště nad Orlicí B5:13
312. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Start Olešnice v Orlických horách C4:14
315. 10. 2021 18:30SK Solnice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E10:8
315. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C1. FC Rokytnice v Orlických horách D8:10
315. 10. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CBaník Vamberk F10:8
313. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DBaník Vamberk E12:6
421. 10. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BBaník Vamberk E7:11
422. 10. 2021 18:30Baník Vamberk FTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D5:13
421. 10. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Týniště nad Orlicí C15:3
419. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C8:10
425. 10. 2021 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horách CSK Solnice B14:4
421. 10. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Častolovice D6:12
526. 10. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice DSportovní klub Týniště nad Orlicí B6:12
529. 10. 2021 18:30SK Solnice BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B8:10
529. 10. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Start Olešnice v Orlických horách C9:9
529. 10. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E3:15
527. 10. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D1. FC Rokytnice v Orlických horách D14:4
521. 09. 2021 18:00Baník Vamberk EBaník Vamberk F17:1
604. 11. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BBaník Vamberk F14:4
604. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DBaník Vamberk E4:14
621. 09. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D3:15
605. 11. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CSportovní klub Týniště nad Orlicí C11:7
604. 11. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C13:5
602. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice DSK Solnice B6:12
712. 11. 2021 18:30SK Solnice BSportovní klub Týniště nad Orlicí B5:13
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Sokol Častolovice D10:8
712. 11. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B4:14
710. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Start Olešnice v Orlických horách C9:9
711. 11. 2021 18:30Baník Vamberk ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E15:3
712. 11. 2021 18:30Baník Vamberk F1. FC Rokytnice v Orlických horách D11:7
818. 11. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách D14:4
816. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EBaník Vamberk F10:8
818. 11. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CBaník Vamberk E10:8
818. 11. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D5:13
816. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice DSportovní klub Týniště nad Orlicí C15:3
819. 11. 2021 18:30SK Solnice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C12:6
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CSportovní klub Týniště nad Orlicí B3:15
926. 11. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CSK Solnice B3:15
924. 11. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Častolovice D16:2
925. 11. 2021 18:30Baník Vamberk ETJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B14:4
926. 11. 2021 18:30Baník Vamberk FTJ Start Olešnice v Orlických horách C7:11
925. 11. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E7:11
1002. 12. 2021 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E15:3
1003. 12. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách D3:15
1002. 12. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BBaník Vamberk F13:5
1030. 11. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice DBaník Vamberk E10:8
1001. 12. 2021 18:00SK Solnice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D4:14
1003. 12. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CSportovní klub Týniště nad Orlicí C13:5
1117. 09. 2021 17:00Sportovní klub Týniště nad Orlicí CSportovní klub Týniště nad Orlicí B1:17
1108. 12. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C14:4
1109. 12. 2021 18:30Baník Vamberk ESK Solnice B5:13
1106. 12. 2021 18:30Baník Vamberk FTJ Sokol Častolovice D12:6
1109. 12. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B9:9
1107. 12. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Start Olešnice v Orlických horách C8:10
1206. 01. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách C18:0
1204. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B9:9
1206. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Častolovice D8:10
1207. 01. 2022 18:30Baník Vamberk FSK Solnice B10:8
1206. 01. 2022 18:30Baník Vamberk ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C0:18wo
1205. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DSportovní klub Týniště nad Orlicí C18:0
1312. 01. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DSportovní klub Týniště nad Orlicí B9:9
1314. 01. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CBaník Vamberk E18:0wo
1314. 01. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CBaník Vamberk F9:9
1314. 01. 2022 18:30SK Solnice B1. FC Rokytnice v Orlických horách D18:0wo
1301. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E12:6
1313. 01. 2022 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Start Olešnice v Orlických horách C12:6
1420. 01. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B15:3
1421. 01. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Častolovice D9:9
1415. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK (k dispozici 2 hráči ze soupisky). Termín bude určen po dohodě vedoucích mužstev.
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESK Solnice B5:13
1420. 01. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C7:11
1421. 01. 2022 18:30Baník Vamberk FSportovní klub Týniště nad Orlicí C9:9
1420. 01. 2022 18:30Baník Vamberk ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D0:18wo
1527. 01. 2022 18:30Baník Vamberk ESportovní klub Týniště nad Orlicí B0:18wo
1507. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID.
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DBaník Vamberk F14:4
1528. 01. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí C1. FC Rokytnice v Orlických horách D18:0wo
1528. 01. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E13:5
1528. 01. 2022 18:30SK Solnice BTJ Start Olešnice v Orlických horách C15:3
1525. 01. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B5:13
1603. 02. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Častolovice D13:5
1609. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSK Solnice B11:7
1604. 02. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C10:8
1622. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK: COVID. Výsledek utkání neovlivní postupující do RP3.
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Týniště nad Orlicí C17:1
1603. 02. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D3:15
1623. 09. 2021 18:00Baník Vamberk FBaník Vamberk E3:15
1711. 02. 2022 18:30Baník Vamberk FSportovní klub Týniště nad Orlicí B2:16
1710. 02. 2022 18:30Baník Vamberk E1. FC Rokytnice v Orlických horách D0:18wo
1723. 09. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E16:2
1711. 02. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CTJ Start Olešnice v Orlických horách C10:8
1711. 02. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B8:10
1714. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
SK Solnice BTJ Sokol Častolovice D9:9
1817. 02. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSK Solnice B16:2
1815. 02. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C15:3
1801. 03. 2022 17:00
Odloženo se souhlasem STK. V původním termínu výpadek elektrického proudu.
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSportovní klub Týniště nad Orlicí C14:4
1828. 02. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D6:12
1815. 02. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EBaník Vamberk E18:0wo
1817. 02. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DBaník Vamberk F8:10
1903. 03. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DSportovní klub Týniště nad Orlicí B4:14
1904. 03. 2022 18:30Baník Vamberk FTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E5:13
1903. 03. 2022 18:30Baník Vamberk ETJ Start Olešnice v Orlických horách C0:18wo
1902. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B13:5
1904. 03. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Častolovice D5:13
1904. 03. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CSK Solnice B9:9
2011. 03. 2022 18:30
Odloženo se souhlasem STK
Sportovní klub Týniště nad Orlicí BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C18:0
2011. 03. 2022 18:30SK Solnice BSportovní klub Týniště nad Orlicí C14:4
2008. 03. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D4:14
2010. 03. 2022 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BBaník Vamberk E18:0wo
2011. 03. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CBaník Vamberk F8:10
2008. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E1. FC Rokytnice v Orlických horách D12:6
2115. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESportovní klub Týniště nad Orlicí B8:10
2117. 03. 2022 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách DTJ Start Olešnice v Orlických horách C8:10
2118. 03. 2022 18:30Baník Vamberk FTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B12:6
2117. 03. 2022 18:30Baník Vamberk ETJ Sokol Častolovice D0:18wo
2116. 03. 2022 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou DSK Solnice B15:3
2118. 03. 2022 18:30Sportovní klub Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí C13:5
2224. 09. 2021 17:00Sportovní klub Týniště nad Orlicí BSportovní klub Týniště nad Orlicí C17:1
2225. 03. 2022 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou D1:17
2225. 03. 2022 18:30SK Solnice BBaník Vamberk E18:0wo
2222. 03. 2022 18:30TJ Sokol Častolovice DBaník Vamberk F11:7
2224. 03. 2022 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B1. FC Rokytnice v Orlických horách D15:3
2225. 03. 2022 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E8:10

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy