Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor
106. 11. 2021 09:00TJ Spartak Polička BTJ Spartak Polička C6:4
106. 11. 2021 09:00TJ Spartak Polička DTJ Sokol Borová-Korouhev D4:6
106. 11. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BSK Rychnov na Moravě - Mladějov A8:2
106. 11. 2021 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Sokol Morašice A6:4
106. 11. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Vidlatá Seč B4:6
213. 11. 2021 09:00TJ Spartak Polička CTJ Svitavy B10:0
213. 11. 2021 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Spartak Polička D9:1
213. 11. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Sokol Borová-Korouhev D10:0
213. 11. 2021 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Vidlatá Seč A5:5
213. 11. 2021 09:00SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Sokol Morašice A4:6
313. 11. 2021 11:30TJ Spartak Polička BTJ Svitavy B8:2
313. 11. 2021 11:30TJ Jiskra Litomyšl CTJ Spartak Polička D9:1
313. 11. 2021 11:30TJ Vidlatá Seč BTJ Sokol Borová-Korouhev D9:1
313. 11. 2021 11:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Morašice A7:3
313. 11. 2021 11:30SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Vidlatá Seč A3:7
427. 11. 2021 09:00TJ Svitavy BTJ Vidlatá Seč A6:4
427. 11. 2021 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Slovan Moravská Třebová B8:2
427. 11. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl CSK Rychnov na Moravě - Mladějov A8:2
427. 11. 2021 09:00TJ Spartak Polička CTJ Spartak Polička D9:1
427. 11. 2021 09:00TJ Spartak Polička BTJ Sokol Borová-Korouhev D6:4
527. 11. 2021 11:30TJ Svitavy BTJ Sokol Morašice A3:7
527. 11. 2021 11:30TJ Vidlatá Seč BSK Rychnov na Moravě - Mladějov A7:3
527. 11. 2021 11:30TJ Jiskra Litomyšl CTJ Slovan Moravská Třebová B9:1
527. 11. 2021 11:30TJ Spartak Polička CTJ Sokol Borová-Korouhev D10:0
527. 11. 2021 11:30TJ Spartak Polička BTJ Spartak Polička D5:5
604. 12. 2021 09:00TJ Svitavy BTJ Spartak Polička D5:5
604. 12. 2021 09:00TJ Spartak Polička CTJ Slovan Moravská Třebová B10:0
604. 12. 2021 09:00TJ Spartak Polička BSK Rychnov na Moravě - Mladějov A9:1
604. 12. 2021 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Vidlatá Seč B1:9
615. 12. 2021 18:00
TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Morašice ATJ Jiskra Litomyšl C7:3
704. 12. 2021 11:30TJ Svitavy BTJ Sokol Borová-Korouhev D2:8
704. 12. 2021 11:30TJ Spartak Polička BTJ Slovan Moravská Třebová B10:0
704. 12. 2021 11:30TJ Spartak Polička CSK Rychnov na Moravě - Mladějov A9:1
710. 02. 2022 18:00TJ Vidlatá Seč ATJ Jiskra Litomyšl C4:6
704. 12. 2021 11:30TJ Sokol Morašice ATJ Vidlatá Seč B4:6
811. 12. 2021 09:00TJ Svitavy BTJ Vidlatá Seč B3:7
811. 12. 2021 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Spartak Polička C6:4
811. 12. 2021 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Spartak Polička B3:7
811. 12. 2021 09:00TJ Spartak Polička DTJ Slovan Moravská Třebová B1:9
811. 12. 2021 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev DSK Rychnov na Moravě - Mladějov A8:2
911. 12. 2021 11:30TJ Svitavy BTJ Jiskra Litomyšl C7:3
911. 12. 2021 11:30TJ Sokol Morašice ATJ Spartak Polička C3:7
911. 12. 2021 11:30TJ Vidlatá Seč ATJ Spartak Polička B4:6
911. 12. 2021 11:30TJ Spartak Polička DSK Rychnov na Moravě - Mladějov A6:4
911. 12. 2021 11:30TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Slovan Moravská Třebová B2:8
1015. 01. 2022 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Svitavy B10:0
1015. 01. 2022 09:00TJ Spartak Polička DTJ Vidlatá Seč A0:10
1015. 01. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Sokol Morašice A4:6
1015. 01. 2022 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Spartak Polička C7:3
1030. 03. 2022 17:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Spartak Polička B0:10
1115. 01. 2022 11:30SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Svitavy B7:3
1115. 01. 2022 11:30TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Vidlatá Seč A0:10
1115. 01. 2022 11:30TJ Spartak Polička DTJ Sokol Morašice A3:7
1115. 01. 2022 11:30TJ Vidlatá Seč BTJ Spartak Polička B5:5
1121. 02. 2022 17:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Spartak Polička C6:4
1222. 01. 2022 09:00TJ Spartak Polička CTJ Spartak Polička B2:8
1222. 01. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Spartak Polička D9:1
1222. 01. 2022 09:00SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Slovan Moravská Třebová B7:3
1222. 01. 2022 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Vidlatá Seč A3:7
1222. 01. 2022 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Jiskra Litomyšl C3:7
1331. 03. 2022 17:00TJ Svitavy BTJ Spartak Polička C6:4
1326. 02. 2022 09:00TJ Spartak Polička DTJ Vidlatá Seč B3:7
1326. 02. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Jiskra Litomyšl C10:0
1329. 01. 2022 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Slovan Moravská Třebová B4:6
1329. 01. 2022 09:00TJ Sokol Morašice ASK Rychnov na Moravě - Mladějov A5:5
1429. 01. 2022 11:30TJ Svitavy BTJ Spartak Polička B1:9
1405. 04. 2022 16:00TJ Spartak Polička DTJ Jiskra Litomyšl C5:5
1426. 02. 2022 11:30TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Vidlatá Seč B3:7
1429. 01. 2022 11:30TJ Sokol Morašice ATJ Slovan Moravská Třebová B3:7
1429. 01. 2022 11:30TJ Vidlatá Seč ASK Rychnov na Moravě - Mladějov A9:1
1526. 02. 2022 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Svitavy B9:1
1512. 02. 2022 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Vidlatá Seč B9:1
1512. 02. 2022 09:00SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Jiskra Litomyšl C2:8
1512. 02. 2022 09:00TJ Spartak Polička DTJ Spartak Polička C4:6
1512. 02. 2022 09:00TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Spartak Polička B0:10
1626. 02. 2022 11:30TJ Sokol Morašice ATJ Svitavy B4:6
1612. 02. 2022 11:30SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Vidlatá Seč B4:6
1612. 02. 2022 11:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Jiskra Litomyšl C6:4
1612. 02. 2022 11:30TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Spartak Polička C2:8
1612. 02. 2022 11:30TJ Spartak Polička DTJ Spartak Polička B1:9
1719. 02. 2022 09:00TJ Spartak Polička DTJ Svitavy B8:2
1726. 03. 2022 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Spartak Polička C8:2
1726. 03. 2022 09:00SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Spartak Polička B5:5
1719. 02. 2022 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Vidlatá Seč A5:5
1717. 02. 2022 18:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Sokol Morašice A9:1
1819. 02. 2022 11:30TJ Sokol Borová-Korouhev DTJ Svitavy B5:5
1826. 03. 2022 11:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Spartak Polička B5:5
1826. 03. 2022 11:30SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Spartak Polička C2:8
1819. 02. 2022 09:00TJ Jiskra Litomyšl CTJ Vidlatá Seč A3:7
1819. 02. 2022 11:30TJ Vidlatá Seč BTJ Sokol Morašice A9:1
1912. 03. 2022 09:00TJ Vidlatá Seč BTJ Svitavy B8:2
1912. 03. 2022 09:00TJ Spartak Polička CTJ Vidlatá Seč A2:8
1912. 03. 2022 09:00TJ Spartak Polička BTJ Sokol Morašice A7:3
1912. 03. 2022 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Spartak Polička D9:1
1912. 03. 2022 09:00SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Sokol Borová-Korouhev D9:1
2012. 03. 2022 11:30TJ Jiskra Litomyšl CTJ Svitavy B10:0
2012. 03. 2022 11:30TJ Spartak Polička CTJ Sokol Morašice A8:2
2012. 03. 2022 11:30TJ Spartak Polička BTJ Vidlatá Seč A9:1
2012. 03. 2022 11:30SK Rychnov na Moravě - Mladějov ATJ Spartak Polička D7:3
2012. 03. 2022 11:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Borová-Korouhev D10:0
2119. 03. 2022 09:00TJ Svitavy BTJ Slovan Moravská Třebová B2:8
2119. 03. 2022 09:00TJ Vidlatá Seč ATJ Spartak Polička D9:1
2119. 03. 2022 09:00TJ Sokol Morašice ATJ Sokol Borová-Korouhev D2:8
2119. 03. 2022 09:00TJ Spartak Polička CTJ Vidlatá Seč B5:5
2119. 03. 2022 09:00TJ Spartak Polička BTJ Jiskra Litomyšl C8:2
2219. 03. 2022 11:30TJ Svitavy BSK Rychnov na Moravě - Mladějov A7:3
2219. 03. 2022 11:30TJ Vidlatá Seč ATJ Sokol Borová-Korouhev D8:2
2219. 03. 2022 11:30TJ Sokol Morašice ATJ Spartak Polička D6:4
2219. 03. 2022 11:30TJ Spartak Polička BTJ Vidlatá Seč B5:5
2219. 03. 2022 11:30TJ Spartak Polička CTJ Jiskra Litomyšl C4:6

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy