Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY
121. 09. 2021 18:30Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TTC koberce Brázda Vrchlabí B9:9
125. 09. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTJ Rudník A, z.s.9:9
125. 09. 2021 09:00TJ Bernartice "B"TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A13:5
124. 09. 2021 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Tatran Hostinné F11:7
124. 09. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"Sportovní klub Janské Lázně z.s.A2:16
201. 10. 2021 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BSportovní klub Janské Lázně z.s.A6:12
201. 10. 2021 18:00TJ Tatran Hostinné FTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"9:9
201. 10. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATJ Trutnov - Poříčí B9:9
201. 10. 2021 18:00TJ Rudník A, z.s.TJ Bernartice "B"4:14
201. 10. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C15:3
316. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTTC koberce Brázda Vrchlabí B6:12
316. 10. 2021 09:00TJ Bernartice "B"Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"10:8
315. 10. 2021 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Rudník A, z.s.8:10
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A9:9
315. 10. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATJ Tatran Hostinné F11:7
422. 10. 2021 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTJ Tatran Hostinné F13:5
422. 10. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ASportovní klub Janské Lázně z.s.A6:12
422. 10. 2021 18:00TJ Rudník A, z.s.TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"8:10
422. 10. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TJ Trutnov - Poříčí B6:12
423. 10. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTJ Bernartice "B"6:12
506. 11. 2021 09:00TJ Bernartice "B"TTC koberce Brázda Vrchlabí B8:10
505. 11. 2021 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C15:3
505. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"11:7
505. 11. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATJ Rudník A, z.s.13:5
505. 11. 2021 18:00TJ Tatran Hostinné FTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A12:6
612. 11. 2021 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A15:3
611. 11. 2021 18:30TJ Rudník A, z.s.TJ Tatran Hostinné F11:7
612. 11. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"Sportovní klub Janské Lázně z.s.A10:8
609. 11. 2021 18:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"5:13
609. 11. 2021 17:00TJ Bernartice "B"TJ Trutnov - Poříčí B8:10
726. 11. 2021 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTTC koberce Brázda Vrchlabí B10:8
726. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"TJ Bernartice "B"9:9
726. 11. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C16:2
726. 11. 2021 18:00TJ Tatran Hostinné FTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"11:7
726. 11. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATJ Rudník A, z.s.7:11
803. 12. 2021 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTJ Rudník A, z.s.13:5
803. 12. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A9:9
804. 12. 2021 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTJ Tatran Hostinné F6:12
804. 12. 2021 09:00TJ Bernartice "B"Sportovní klub Janské Lázně z.s.A12:6
803. 12. 2021 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"14:4
910. 12. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"TTC koberce Brázda Vrchlabí B3:15
910. 12. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATJ Trutnov - Poříčí B16:2
907. 01. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné FTJ Bernartice "B"8:10
910. 12. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C16:2
910. 12. 2021 18:00TJ Rudník A, z.s.Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"8:10
1014. 01. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"8:10
1014. 01. 2022 18:00TJ Rudník A, z.s.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C16:2
1014. 01. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATJ Bernartice "B"4:14
1014. 01. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné FTJ Trutnov - Poříčí B10:8
1014. 01. 2022 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"16:2
1121. 01. 2022 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATTC koberce Brázda Vrchlabí B12:6
1121. 01. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"TJ Tatran Hostinné F8:10
1118. 01. 2022 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A10:8
1120. 01. 2022 18:00TJ Bernartice "B"TJ Rudník A, z.s.12:6
1122. 01. 2022 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"6:12
1228. 01. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C9:9
1228. 01. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TJ Bernartice "B"5:13
1228. 01. 2022 18:00TJ Rudník A, z.s.TJ Trutnov - Poříčí B9:9
1228. 01. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"6:12
1228. 01. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné FSportovní klub Janské Lázně z.s.A6:12
1311. 02. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné FTTC koberce Brázda Vrchlabí B4:14
1311. 02. 2022 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A11:7
1311. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"TJ Rudník A, z.s.8:10
1311. 02. 2022 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"9:9
1312. 02. 2022 09:00TJ Bernartice "B"TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C16:2
1401. 03. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTJ Bernartice "B"7:11
1419. 02. 2022 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTJ Trutnov - Poříčí B15:3
1418. 02. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"6:12
1418. 02. 2022 18:00TJ Rudník A, z.s.Sportovní klub Janské Lázně z.s.A7:11
1418. 02. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATJ Tatran Hostinné F7:11
1525. 02. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATTC koberce Brázda Vrchlabí B10:8
1523. 02. 2022 18:30TJ Tatran Hostinné FTJ Rudník A, z.s.13:5
1525. 02. 2022 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"11:7
1525. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C10:8
1525. 02. 2022 18:00TJ Trutnov - Poříčí BTJ Bernartice "B"4:14
1611. 03. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTJ Trutnov - Poříčí B11:7
1608. 03. 2022 18:00TJ Bernartice "B"TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"15:3
1612. 03. 2022 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CSportovní klub Janské Lázně z.s.A14:4
1611. 03. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TJ Tatran Hostinné F10:8
1603. 03. 2022 18:30TJ Rudník A, z.s.TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A11:7
1718. 03. 2022 18:00TJ Rudník A, z.s.TTC koberce Brázda Vrchlabí B9:9
1718. 03. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. ATělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"12:6
1717. 03. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné FTJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. C12:6
1718. 03. 2022 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s.ATJ Bernartice "B"11:7
1718. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"TJ Trutnov - Poříčí B11:7
1825. 03. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."A"13:5
1825. 03. 2022 18:00TJ Trutnov - Poříčí BSportovní klub Janské Lázně z.s.A8:10
1826. 03. 2022 09:00TJ Bernartice "B"TJ Tatran Hostinné F16:2
1826. 03. 2022 09:00TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z. s. CTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. A5:13
1825. 03. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "C"TJ Rudník A, z.s.12:6
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 2. TŘÍDY
125. 09. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ATJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"3:13
126. 09. 2021 09:00TJ Lánov, z.s. ATJ Baník Žacléř, z.s.B8:10
124. 09. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BTJ Trutnov - Poříčí C7:11
124. 09. 2021 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Tatran Hostinné G12:6
201. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"Spolek přátel stolního tenisu Trutnov B11:7
202. 10. 2021 09:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Sparta Úpice C6:12
203. 10. 2021 09:00TJ Baník Žacléř, z.s.BTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B13:5
202. 10. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ATJ Lánov, z.s. A10:8
317. 10. 2021 09:00TJ Lánov, z.s. ATJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"11:7
315. 10. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BSpolek přátel stolního tenisu Trutnov A18:0wo
315. 10. 2021 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Baník Žacléř, z.s.B7:11
316. 10. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BTJ Tatran Hostinné G13:5
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"TJ Tatran Hostinné G17:1
423. 10. 2021 09:00TJ Trutnov - Poříčí CSpolek přátel stolního tenisu Trutnov B11:7
423. 10. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ATJ Sparta Úpice C5:13
424. 10. 2021 09:00TJ Lánov, z.s. ATJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B15:3
505. 11. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"5:13
505. 11. 2021 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Lánov, z.s. A11:7
506. 11. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BTJ Baník Žacléř, z.s.B8:10
505. 11. 2021 18:00TJ Tatran Hostinné GTJ Trutnov - Poříčí C8:10
612. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"TJ Trutnov - Poříčí C12:6
614. 11. 2021 09:00TJ Baník Žacléř, z.s.BTJ Tatran Hostinné G13:5
623. 09. 2021 23:59Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ASpolek přátel stolního tenisu Trutnov B4:14
612. 11. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BTJ Sparta Úpice C5:13
726. 11. 2021 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"5:13
727. 11. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BTJ Lánov, z.s. A9:9
726. 11. 2021 18:00TJ Tatran Hostinné GSpolek přátel stolního tenisu Trutnov A4:14
725. 11. 2021 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Baník Žacléř, z.s.B6:12
803. 12. 2021 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"TJ Baník Žacléř, z.s.B6:12
804. 12. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ATJ Trutnov - Poříčí C11:7
805. 12. 2021 09:00TJ Lánov, z.s. ATJ Tatran Hostinné G14:4
803. 12. 2021 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BSpolek přátel stolního tenisu Trutnov B3:15
911. 12. 2021 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BTJ Sparta Úpice C3:15
910. 12. 2021 18:00TJ Tatran Hostinné GTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B13:5
911. 12. 2021 09:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Lánov, z.s. A11:7
909. 12. 2021 18:00TJ Baník Žacléř, z.s.BSpolek přátel stolního tenisu Trutnov A15:3
1014. 01. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"Spolek přátel stolního tenisu Trutnov A14:4
1016. 01. 2022 09:00TJ Baník Žacléř, z.s.BTJ Lánov, z.s. A15:3
1027. 01. 2022 18:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B13:5
1014. 01. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné GTJ Sparta Úpice C0:18
1122. 01. 2022 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"3:15
1121. 01. 2022 18:00TJ Sparta Úpice CTJ Trutnov - Poříčí C13:5
1121. 01. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BTJ Baník Žacléř, z.s.B6:12
1123. 01. 2022 09:00TJ Lánov, z.s. ASpolek přátel stolního tenisu Trutnov A11:7
1204. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"TJ Lánov, z.s. A9:9
1224. 03. 2022 18:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ATJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B9:9
1230. 01. 2022 09:00TJ Baník Žacléř, z.s.BTJ Sparta Úpice C9:9
1228. 01. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné GSpolek přátel stolního tenisu Trutnov B10:8
1311. 02. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné GTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"4:14
1312. 02. 2022 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BTJ Trutnov - Poříčí C12:6
1311. 02. 2022 18:00TJ Sparta Úpice CSpolek přátel stolního tenisu Trutnov A13:5
1311. 02. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BTJ Lánov, z.s. A1:17
1418. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B14:4
1418. 02. 2022 18:00
MSH Hostinné
TJ Lánov, z.s. ATJ Sparta Úpice C7:11
1420. 02. 2022 09:00TJ Baník Žacléř, z.s.BSpolek přátel stolního tenisu Trutnov B9:9
1419. 02. 2022 09:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Tatran Hostinné G14:4
1526. 02. 2022 09:00TJ Trutnov - Poříčí CTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"7:11
1525. 02. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné GTJ Baník Žacléř, z.s.B3:15
1530. 09. 2021 18:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BSpolek přátel stolního tenisu Trutnov A6:12
1525. 02. 2022 18:00TJ Sparta Úpice CTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B17:1
1611. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"TJ Sparta Úpice C5:13
1613. 03. 2022 09:00TJ Lánov, z.s. ASpolek přátel stolního tenisu Trutnov B14:4
1612. 03. 2022 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ATJ Tatran Hostinné G6:12
1613. 03. 2022 09:00TJ Baník Žacléř, z.s.BTJ Trutnov - Poříčí C12:6
1720. 03. 2022 09:00TJ Baník Žacléř, z.s.BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s. "B"9:9
1719. 03. 2022 09:00TJ Trutnov - Poříčí CSpolek přátel stolního tenisu Trutnov A7:11
1718. 03. 2022 18:00TJ Tatran Hostinné GTJ Lánov, z.s. A4:14
1719. 03. 2022 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov BTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. B14:4
1825. 03. 2022 18:00TJ Sparta Úpice CSpolek přátel stolního tenisu Trutnov B14:4
1825. 03. 2022 18:00TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. BTJ Tatran Hostinné G10:8
1827. 03. 2022 09:00TJ Lánov, z.s. ATJ Trutnov - Poříčí C5:13
1826. 03. 2022 09:00Spolek přátel stolního tenisu Trutnov ATJ Baník Žacléř, z.s.B7:11
REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY
124. 09. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s. BTTC koberce Brázda Vrchlabí C7:11
126. 09. 2021 09:00TJ Lánov, z.s. BTJ Rudník, z.s. B5:13
126. 09. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ŽirečTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"8:10
201. 10. 2021 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí CTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"5:13
203. 10. 2021 09:00TJ Rudník, z.s. BTělocvičná jednota Sokol Žireč11:7
201. 10. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s. BTJ Lánov, z.s. B10:8
314. 10. 2021 18:00TJ Lánov, z.s. BTTC koberce Brázda Vrchlabí C3:15
317. 10. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ŽirečSportovní klub Janské Lázně z.s. B5:13
423. 10. 2021 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"2:16
424. 10. 2021 09:00TJ Lánov, z.s. BTělocvičná jednota Sokol Žireč7:11
507. 11. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ŽirečTTC koberce Brázda Vrchlabí C13:5
505. 11. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"TJ Rudník, z.s. B9:9
612. 11. 2021 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí CTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"14:4
612. 11. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s. BTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"4:14
726. 11. 2021 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"TJ Lánov, z.s. B13:5
727. 11. 2021 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"TJ Rudník, z.s. B6:12
802. 12. 2021 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí CTJ Rudník, z.s. B7:11
803. 12. 2021 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s. BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"17:1
805. 12. 2021 09:00Tělocvičná jednota Sokol ŽirečTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"8:10
911. 12. 2021 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"TJ Lánov, z.s. B6:12
912. 12. 2021 09:00TJ Rudník, z.s. BSportovní klub Janské Lázně z.s. B14:4
1007. 01. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí CSportovní klub Janské Lázně z.s. B10:8
1016. 01. 2022 09:00TJ Rudník, z.s. BTJ Lánov, z.s. B17:1
1015. 01. 2022 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"Tělocvičná jednota Sokol Žireč7:11
1121. 01. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"TTC koberce Brázda Vrchlabí C17:1
1123. 01. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol ŽirečTJ Rudník, z.s. B4:14
1123. 01. 2022 09:00TJ Lánov, z.s. BSportovní klub Janské Lázně z.s. B6:12
1227. 01. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí CTJ Lánov, z.s. B8:10
1215. 03. 2022 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s. BTělocvičná jednota Sokol Žireč13:5
1311. 02. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"17:1
1313. 02. 2022 09:00Tělocvičná jednota Sokol ŽirečTJ Lánov, z.s. B9:9
1411. 02. 2022 18:00TTC koberce Brázda Vrchlabí CTělocvičná jednota Sokol Žireč7:11
1420. 02. 2022 09:00TJ Rudník, z.s. BTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"6:12
1526. 02. 2022 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"TTC koberce Brázda Vrchlabí C4:14
1525. 02. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"Sportovní klub Janské Lázně z.s. B14:4
1613. 03. 2022 09:00TJ Lánov, z.s. BTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"1:17
1608. 03. 2022 19:00TJ Rudník, z.s. BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"9:9
1720. 03. 2022 09:00TJ Rudník, z.s. BTTC koberce Brázda Vrchlabí C9:9
1719. 03. 2022 09:00TJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"Sportovní klub Janské Lázně z.s. B3:15
1718. 03. 2022 18:00Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "D"Tělocvičná jednota Sokol Žireč14:4
1827. 03. 2022 09:00TJ Lánov, z.s. BTJ Sokol Velké Svatoňovice z.s."C"9:9
1825. 03. 2022 18:00Sportovní klub Janské Lázně z.s. BTJ Rudník, z.s. B12:6
REGIONÁLNÍ PŘEBOR ŽACTVA
124. 10. 2021 08:30
herna TJ Baník Žacléř
TJ Baník Žacléř, z.s.TJ Sokol Stěžery1:9
124. 10. 2021 08:30
herna TJ Baník Žacléř
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z.s.Sportovní klub Janské Lázně z.s.8:2
124. 10. 2021 08:30
herna TJ Baník Žacléř
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "A"TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.7:3
224. 10. 2021 10:30
herna TJ Baník Žacléř
TJ Sokol StěžeryTJ Tatran Hostinné1:9
224. 10. 2021 10:30
herna TJ Baník Žacléř
Sportovní klub Janské Lázně z.s.Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "A"0:10
224. 10. 2021 10:30
herna TJ Baník Žacléř
TJ Baník Žacléř, z.s.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z.s.0:10
328. 11. 2021 08:30
ODLOŽENO !!!
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z.s.TJ Sokol Stěžery5:5
328. 11. 2021 08:30
ODLOŽENO !!!
Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "A"TJ Baník Žacléř, z.s.10:0
328. 11. 2021 08:30
ODLOŽENO !!!
TJ Tatran HostinnéTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.9:1
428. 11. 2021 10:30
ODLOŽENO !!!
TJ Sokol StěžeryTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.4:6
428. 11. 2021 10:30
ODLOŽENO !!!
Sportovní klub Janské Lázně z.s.TJ Tatran Hostinné2:8
428. 11. 2021 10:30
ODLOŽENO !!!
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z.s.Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "A"4:6
516. 01. 2022 08:30Tělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "A"TJ Sokol Stěžery7:3
516. 01. 2022 08:30TJ Tatran HostinnéTJ Baník Žacléř, z.s.10:0
516. 01. 2022 08:30TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.Sportovní klub Janské Lázně z.s.5:5
616. 01. 2022 10:30TJ Sokol StěžerySportovní klub Janské Lázně z.s.9:1
616. 01. 2022 10:30TJ Baník Žacléř, z.s.TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.5:5
616. 01. 2022 10:30TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z.s.TJ Tatran Hostinné4:6
727. 02. 2022 08:30TJ Tatran HostinnéTělovýchovná jednota Dvůr Králové n.L.,z.s. "A"3:7
727. 02. 2022 08:30TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší z.s.7:3
720. 03. 2022 08:30Sportovní klub Janské Lázně z.s.TJ Baník Žacléř, z.s.2:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy