Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
102. 10. 2021 18:00Rohozec ABořitov A10:7
102. 10. 2021 18:00Letovice ABlansko D10:2
101. 10. 2021 19:00Zbraslavec COlešnice A10:3
101. 10. 2021 18:00V. Opatovice BKřetín A10:4
102. 10. 2021 18:00VeseliceŽdárná A10:6
102. 10. 2021 14:00Šošůvka BBoskovice A10:7
201. 10. 2021 18:00Rohozec ABlansko D3:10
203. 10. 2021 09:00Letovice ABořitov A10:0
202. 10. 2021 18:00Zbraslavec CKřetín A1:10
203. 10. 2021 10:00V. Opatovice BOlešnice A10:1
203. 10. 2021 09:00VeseliceBoskovice A10:8
201. 10. 2021 18:30Šošůvka BŽdárná A10:8
323. 10. 2021 18:00Ždárná ARohozec A10:7
323. 10. 2021 18:00Boskovice ALetovice A4:10
322. 10. 2021 19:00Olešnice AVeselice2:10
323. 10. 2021 18:00Křetín AŠošůvka B10:6
324. 10. 2021 09:00Bořitov AZbraslavec C4:10
315. 10. 2021 18:00Blansko DV. Opatovice B9:9
424. 10. 2021 09:00Ždárná ALetovice A2:10
424. 10. 2021 09:00Boskovice ARohozec A10:7
424. 10. 2021 10:00Olešnice AŠošůvka B1:10
424. 10. 2021 09:00Křetín AVeselice6:10
422. 10. 2021 19:00Bořitov AV. Opatovice B6:10
422. 10. 2021 18:00Blansko DZbraslavec C5:10
530. 10. 2021 18:00Rohozec AZbraslavec C9:9
530. 10. 2021 18:00Letovice AV. Opatovice B5:10
530. 10. 2021 18:00VeseliceBořitov A10:6
530. 10. 2021 14:00Šošůvka BBlansko D10:4
530. 10. 2021 18:00Ždárná AOlešnice A10:5
530. 10. 2021 18:00Boskovice AKřetín A7:10
629. 10. 2021 18:00Rohozec AV. Opatovice B6:10
631. 10. 2021 09:00Letovice AZbraslavec C10:7
631. 10. 2021 09:00VeseliceBlansko D10:5
629. 10. 2021 18:30Šošůvka BBořitov A10:3
631. 10. 2021 09:00Ždárná AKřetín A6:10
631. 10. 2021 09:00Boskovice AOlešnice A10:3
712. 11. 2021 19:00Olešnice ARohozec A2:10
713. 11. 2021 18:00Křetín ALetovice A10:8
714. 11. 2021 09:00Bořitov AŽdárná A10:4
705. 11. 2021 18:00Blansko DBoskovice A6:10
712. 11. 2021 19:00Zbraslavec CVeselice10:6
712. 11. 2021 18:00V. Opatovice BŠošůvka B10:3
814. 11. 2021 10:00Olešnice ALetovice A6:10
814. 11. 2021 09:00Křetín ARohozec A8:10
812. 11. 2021 19:00Bořitov ABoskovice A10:6
812. 11. 2021 18:00Blansko DŽdárná A10:4
813. 11. 2021 18:00Zbraslavec CŠošůvka B10:8
814. 11. 2021 10:00V. Opatovice BVeselice10:6
927. 11. 2021 18:00VeseliceŠošůvka B9:9
927. 11. 2021 18:00Ždárná ABoskovice A10:8
926. 11. 2021 19:00Olešnice AKřetín A10:8
928. 11. 2021 09:00Bořitov ABlansko D10:3
926. 11. 2021 19:00Zbraslavec CV. Opatovice B7:10
927. 11. 2021 18:00Rohozec ALetovice A2:10
1011. 12. 2021 18:00VeseliceRohozec A7:10
1011. 12. 2021 14:00Šošůvka BLetovice A10:5
1011. 12. 2021 18:00Ždárná AZbraslavec C8:10
1011. 12. 2021 18:00Boskovice AV. Opatovice B7:10
1010. 12. 2021 19:00Olešnice ABořitov A10:7
1011. 12. 2021 18:00Křetín ABlansko D2:10
1108. 01. 2022 09:00VeseliceLetovice A9:9
1110. 12. 2021 18:30Šošůvka BRohozec A10:3
1112. 12. 2021 09:00Ždárná AV. Opatovice B2:10
1112. 12. 2021 09:00Boskovice AZbraslavec C7:10
1112. 12. 2021 10:00Olešnice ABlansko D4:10
1112. 12. 2021 09:00Křetín ABořitov A10:8
1216. 01. 2022 09:00Bořitov ARohozec A9:9
1207. 01. 2022 18:00Blansko DLetovice A7:10
1214. 01. 2022 19:00Olešnice AZbraslavec C3:10
1215. 01. 2022 18:00Křetín AV. Opatovice B10:8
1215. 01. 2022 18:00Ždárná AVeselice10:5
1215. 01. 2022 18:00Boskovice AŠošůvka B10:5
1314. 01. 2022 18:00Blansko DRohozec A10:2
1314. 01. 2022 19:00Bořitov ALetovice A10:2
1316. 01. 2022 09:00Křetín AZbraslavec C10:4
1316. 01. 2022 10:00Olešnice AV. Opatovice B1:10
1316. 01. 2022 09:00Boskovice AVeselice3:10
1316. 01. 2022 09:00Ždárná AŠošůvka B10:8
1429. 01. 2022 18:00Rohozec AŽdárná A10:8
1429. 01. 2022 18:00Letovice ABoskovice A2:10
1429. 01. 2022 18:00VeseliceOlešnice A10:2
1429. 01. 2022 14:00Šošůvka BKřetín A7:10
1426. 01. 2022 19:00Zbraslavec CBořitov A10:2
1428. 01. 2022 18:00V. Opatovice BBlansko D10:2
1530. 01. 2022 09:00Letovice AŽdárná A8:10
1528. 01. 2022 18:00Rohozec ABoskovice A7:10
1528. 01. 2022 18:30Šošůvka BOlešnice A10:5
1530. 01. 2022 09:00VeseliceKřetín A9:9
1530. 01. 2022 10:00V. Opatovice BBořitov A10:4
1524. 01. 2022 19:00Zbraslavec CBlansko D9:9
1611. 02. 2022 19:00Zbraslavec CRohozec A8:10
1611. 02. 2022 18:00V. Opatovice BLetovice A9:9
1613. 02. 2022 09:00Bořitov AVeselice10:6
1604. 02. 2022 18:00Blansko DŠošůvka B9:9
1611. 02. 2022 19:00Olešnice AŽdárná A7:10
1612. 02. 2022 18:00Křetín ABoskovice A4:10
1713. 02. 2022 10:00V. Opatovice BRohozec A10:4
1712. 02. 2022 18:00Zbraslavec CLetovice A6:10
1711. 02. 2022 18:00Blansko DVeselice10:6
1711. 02. 2022 19:00Bořitov AŠošůvka B9:9
1713. 02. 2022 09:00Křetín AŽdárná A10:7
1713. 02. 2022 10:00Olešnice ABoskovice A5:10
1826. 02. 2022 18:00Rohozec AOlešnice A10:4
1826. 02. 2022 18:00Letovice AKřetín A10:5
1826. 02. 2022 18:00Ždárná ABořitov A10:4
1826. 02. 2022 18:00Boskovice ABlansko D10:4
1826. 02. 2022 18:00VeseliceZbraslavec C10:4
1826. 02. 2022 14:00Šošůvka BV. Opatovice B9:9
1927. 02. 2022 09:00Letovice AOlešnice A10:4
1925. 02. 2022 18:00Rohozec AKřetín A9:9
1927. 02. 2022 09:00Boskovice ABořitov A10:6
1927. 02. 2022 09:00Ždárná ABlansko D4:10
1925. 02. 2022 18:30Šošůvka BZbraslavec C10:4
1927. 02. 2022 09:00VeseliceV. Opatovice B10:8
2012. 03. 2022 18:00Rohozec AVeselice9:9
2012. 03. 2022 18:00Letovice AŠošůvka B9:9
2011. 03. 2022 19:00Zbraslavec CŽdárná A9:9
2011. 03. 2022 18:00V. Opatovice BBoskovice A10:7
2013. 03. 2022 09:00Bořitov AOlešnice A10:2
2004. 03. 2022 18:00Blansko DKřetín A10:4
2113. 03. 2022 09:00Letovice AVeselice10:4
2111. 03. 2022 18:00Rohozec AŠošůvka B9:9
2113. 03. 2022 10:00V. Opatovice BŽdárná A10:5
2112. 03. 2022 18:00Zbraslavec CBoskovice A5:10
2111. 03. 2022 18:00Blansko DOlešnice A7:10
2111. 03. 2022 19:00Bořitov AKřetín A7:10
2219. 03. 2022 14:00Šošůvka BVeselice10:6
2219. 03. 2022 18:00Boskovice AŽdárná A7:10
2219. 03. 2022 18:00Křetín AOlešnice A10:7
2218. 03. 2022 18:00Blansko DBořitov A10:5
2218. 03. 2022 18:00V. Opatovice BZbraslavec C9:9
2219. 03. 2022 18:00Letovice ARohozec A10:6
Regionální přebor II. třídy
115. 10. 2021 18:00Kunštát BKunštát C14:4
115. 10. 2021 18:00AdamovKřetín B12:6
115. 10. 2021 18:00Velenov ABořitov B12:6
115. 10. 2021 18:00Blansko EVoděrady A4:14
115. 10. 2021 18:00BrumovŽdárná B18:0
115. 10. 2021 18:00Rájec BVysočany B14:4
222. 10. 2021 18:00Kunštát CVysočany B5:13
222. 10. 2021 18:00Ždárná BRájec B3:15
222. 10. 2021 18:00Voděrady ABrumov10:8
222. 10. 2021 18:00Bořitov BBlansko E10:8
222. 10. 2021 18:00Křetín BVelenov A7:11
222. 10. 2021 18:00Kunštát BAdamov10:8
329. 10. 2021 18:00AdamovKunštát C14:4
329. 10. 2021 18:00Velenov AKunštát B8:10
329. 10. 2021 18:00Blansko EKřetín B8:10
329. 10. 2021 18:00BrumovBořitov B14:4
326. 10. 2021 19:00
Voděrady
Rájec BVoděrady A10:8
329. 10. 2021 18:00Vysočany BŽdárná B12:6
405. 11. 2021 18:00Kunštát CŽdárná B9:9
405. 11. 2021 18:00Voděrady AVysočany B7:11
405. 11. 2021 18:00Bořitov BRájec B6:12
405. 11. 2021 18:00Křetín BBrumov6:12
405. 11. 2021 18:00Kunštát BBlansko E16:2
405. 11. 2021 18:00AdamovVelenov A12:6
512. 11. 2021 18:00Velenov AKunštát C15:3
512. 11. 2021 18:00Blansko EAdamov6:12
512. 11. 2021 18:00BrumovKunštát B9:9
512. 11. 2021 18:00Rájec BKřetín B15:3
512. 11. 2021 18:00Vysočany BBořitov B14:4
512. 11. 2021 18:00Ždárná BVoděrady A5:13
626. 11. 2021 18:00Kunštát CVoděrady A2:16
626. 11. 2021 18:00Bořitov BŽdárná B15:3
626. 11. 2021 18:00Křetín BVysočany B9:9
617. 12. 2021 18:00Kunštát BRájec B7:11
626. 11. 2021 18:00AdamovBrumov11:7
626. 11. 2021 18:00Velenov ABlansko E10:8
705. 01. 2022 18:00Blansko EKunštát C7:11
710. 12. 2021 18:00BrumovVelenov A12:6
715. 12. 2021 19:00Rájec BAdamov9:9
710. 12. 2021 18:00Vysočany BKunštát B8:10
710. 12. 2021 18:00Ždárná BKřetín B8:10
710. 12. 2021 18:00Voděrady ABořitov B13:5
807. 01. 2022 18:00Kunštát CBořitov B10:8
807. 01. 2022 18:00Křetín BVoděrady A7:11
807. 01. 2022 18:00Kunštát BŽdárná B14:4
807. 01. 2022 18:00AdamovVysočany B10:8
807. 01. 2022 18:00Velenov ARájec B6:12
807. 01. 2022 18:00Blansko EBrumov2:16
914. 01. 2022 18:00BrumovKunštát C14:4
914. 01. 2022 18:00Rájec BBlansko E11:7
914. 01. 2022 18:00Vysočany BVelenov A8:10
914. 01. 2022 18:00Ždárná BAdamov9:9
914. 01. 2022 18:00Voděrady AKunštát B13:5
914. 01. 2022 18:00Bořitov BKřetín B5:13
1021. 01. 2022 18:00Kunštát CKřetín B6:12
1021. 01. 2022 18:00Kunštát BBořitov B12:6
1021. 01. 2022 18:00AdamovVoděrady A5:13
1021. 01. 2022 18:00Velenov AŽdárná B18:0
1021. 01. 2022 18:00Blansko EVysočany B5:13
1021. 01. 2022 18:00BrumovRájec B4:14
1128. 01. 2022 18:00Rájec BKunštát C11:7
1128. 01. 2022 18:00Vysočany BBrumov10:8
1128. 01. 2022 18:00Ždárná BBlansko E7:11
1128. 01. 2022 18:00Voděrady AVelenov A11:7
1128. 01. 2022 18:00Bořitov BAdamov11:7
1128. 01. 2022 18:00Křetín BKunštát B8:10
1211. 02. 2022 18:00Rájec BBrumov13:5
1211. 02. 2022 18:00Vysočany BVoděrady A5:13
1211. 02. 2022 18:00AdamovKunštát B11:7
1211. 02. 2022 18:00Ždárná BVelenov A6:12
1211. 02. 2022 18:00Křetín BBlansko E11:7
1211. 02. 2022 18:00Bořitov BKunštát C7:11
1318. 02. 2022 18:00BrumovAdamov9:9
1318. 02. 2022 18:00Kunštát BVysočany B10:8
1318. 02. 2022 18:00Voděrady ARájec B7:11
1318. 02. 2022 18:00Ždárná BKunštát C10:8
1318. 02. 2022 18:00Blansko EBořitov B7:11
1318. 02. 2022 18:00Velenov AKřetín B8:10
1425. 02. 2022 18:00BrumovVoděrady A13:5
1425. 02. 2022 18:00Rájec BKunštát B16:2
1425. 02. 2022 18:00Vysočany BAdamov8:10
1425. 02. 2022 18:00Křetín BŽdárná B9:9
1425. 02. 2022 18:00Bořitov BVelenov A10:8
1425. 02. 2022 18:00Kunštát CBlansko E11:7
1511. 03. 2022 18:00BrumovVysočany B13:5
1511. 03. 2022 18:00AdamovRájec B3:15
1511. 03. 2022 18:00Kunštát BVoděrady A4:14
1511. 03. 2022 18:00Blansko EŽdárná B6:12
1511. 03. 2022 18:00Kunštát CVelenov A5:13
1511. 03. 2022 18:00Křetín BBořitov B11:7
1618. 03. 2022 18:00Kunštát BBrumov10:8
1618. 03. 2022 18:00Voděrady AAdamov11:7
1618. 03. 2022 18:00Vysočany BRájec B6:12
1618. 03. 2022 18:00Ždárná BBořitov B10:8
1618. 03. 2022 18:00Křetín BKunštát C11:7
1618. 03. 2022 18:00Blansko EVelenov A5:13
Regionální přebor III. třídy
115. 10. 2021 18:00Šošůvka CVysočany C15:3
115. 10. 2021 18:00Rohozec BNěmčice9:9
115. 10. 2021 18:00Boskovice BOkrouhlá5:13
115. 10. 2021 18:00Vanovice AVelenov B12:6
115. 10. 2021 18:00Petrovice ASvitávka A12:6
115. 10. 2021 18:00Zbraslavec DV. Opatovice C15:3
222. 10. 2021 18:00Vysočany CV. Opatovice C7:11
222. 10. 2021 18:00Svitávka AZbraslavec D6:12
222. 10. 2021 18:00Velenov BPetrovice A1:17
222. 10. 2021 18:00OkrouhláVanovice A12:6
222. 10. 2021 18:00NěmčiceBoskovice B7:11
222. 10. 2021 18:00Šošůvka CRohozec B10:8
329. 10. 2021 18:00Rohozec BVysočany C8:10
329. 10. 2021 18:00Boskovice BŠošůvka C5:13
329. 10. 2021 18:00Vanovice ANěmčice16:2
329. 10. 2021 18:00Petrovice AOkrouhlá13:5
329. 10. 2021 18:00Zbraslavec DVelenov B13:5
329. 10. 2021 18:00V. Opatovice CSvitávka A10:8
405. 11. 2021 18:00Vysočany CSvitávka A9:9
405. 11. 2021 18:00Velenov BV. Opatovice C8:10
405. 11. 2021 18:00OkrouhláZbraslavec D3:15
405. 11. 2021 18:00NěmčicePetrovice A6:12
405. 11. 2021 18:00Šošůvka CVanovice A13:5
405. 11. 2021 18:00Rohozec BBoskovice B15:3
512. 11. 2021 18:00Boskovice BVysočany C7:11
512. 11. 2021 18:00Vanovice ARohozec B11:7
512. 11. 2021 18:00Petrovice AŠošůvka C14:4
505. 11. 2021 18:00Zbraslavec DNěmčice13:5
512. 11. 2021 18:00V. Opatovice COkrouhlá10:8
512. 11. 2021 18:00Svitávka AVelenov B14:4
626. 11. 2021 18:00Vysočany CVelenov B12:6
626. 11. 2021 18:00OkrouhláSvitávka A9:9
626. 11. 2021 18:00NěmčiceV. Opatovice C10:8
626. 11. 2021 18:00Šošůvka CZbraslavec D8:10
626. 11. 2021 18:00Rohozec BPetrovice A5:13
626. 11. 2021 18:00Boskovice BVanovice A10:8
710. 12. 2021 18:00Vanovice AVysočany C8:10
710. 12. 2021 18:00Petrovice ABoskovice B18:0
710. 12. 2021 18:00Zbraslavec DRohozec B12:6
710. 12. 2021 18:00V. Opatovice CŠošůvka C10:4
710. 12. 2021 18:00Svitávka ANěmčice10:8
710. 12. 2021 18:00Velenov BOkrouhlá7:11
807. 01. 2022 18:00Vysočany COkrouhlá7:11
807. 01. 2022 18:00NěmčiceVelenov B15:3
807. 01. 2022 18:00Šošůvka CSvitávka A10:8
807. 01. 2022 18:00Rohozec BV. Opatovice C3:15
807. 01. 2022 18:00Boskovice BZbraslavec D4:14
807. 01. 2022 18:00Vanovice APetrovice A10:8
914. 01. 2022 18:00Petrovice AVysočany C16:2
914. 01. 2022 18:00Zbraslavec DVanovice A16:2
914. 01. 2022 18:00V. Opatovice CBoskovice B12:6
914. 01. 2022 18:00Svitávka ARohozec B6:12
914. 01. 2022 18:00Velenov BŠošůvka C4:14
914. 01. 2022 18:00OkrouhláNěmčice11:7
1021. 01. 2022 18:00Vysočany CNěmčice12:6
1021. 01. 2022 18:00Šošůvka COkrouhlá9:9
1021. 01. 2022 18:00Rohozec BVelenov B11:7
1021. 01. 2022 18:00Boskovice BSvitávka A12:6
1021. 01. 2022 18:00Vanovice AV. Opatovice C8:10
1017. 01. 2022 18:00Petrovice AZbraslavec D4:14
1128. 01. 2022 18:00Zbraslavec DVysočany C12:6
1128. 01. 2022 18:00V. Opatovice CPetrovice A10:8
1128. 01. 2022 18:00Svitávka AVanovice A10:8
1128. 01. 2022 18:00Velenov BBoskovice B10:8
1128. 01. 2022 18:00OkrouhláRohozec B13:5
1128. 01. 2022 18:00NěmčiceŠošůvka C10:8
1211. 02. 2022 18:00Vysočany CZbraslavec D8:10
1211. 02. 2022 18:00Šošůvka CV. Opatovice C7:11
1211. 02. 2022 18:00OkrouhláPetrovice A1:17
1211. 02. 2022 18:00Velenov BVanovice A7:11
1211. 02. 2022 18:00Svitávka ABoskovice B17:1
1211. 02. 2022 18:00NěmčiceRohozec B9:9
1318. 02. 2022 18:00OkrouhláVysočany C5:13
1318. 02. 2022 18:00Šošůvka CPetrovice A6:12
1318. 02. 2022 18:00V. Opatovice CZbraslavec D3:15
1318. 02. 2022 18:00Velenov BNěmčice8:10
1318. 02. 2022 18:00Boskovice BRohozec B15:3
1318. 02. 2022 18:00Vanovice ASvitávka A8:10
1425. 02. 2022 18:00V. Opatovice CVysočany C12:6
1423. 02. 2022 18:00Zbraslavec DPetrovice A5:13
1425. 02. 2022 18:00OkrouhláŠošůvka C12:6
1425. 02. 2022 18:00Velenov BSvitávka A4:14
1425. 02. 2022 18:00Rohozec BVanovice A10:8
1425. 02. 2022 18:00Boskovice BNěmčice12:6
1511. 03. 2022 18:00Vysočany CŠošůvka C11:7
1511. 03. 2022 18:00Zbraslavec DOkrouhlá12:6
1511. 03. 2022 18:00Petrovice AV. Opatovice C12:6
1511. 03. 2022 18:00Boskovice BVelenov B13:5
1511. 03. 2022 18:00NěmčiceVanovice A12:6
1511. 03. 2022 18:00Rohozec BSvitávka A6:12
1618. 03. 2022 18:00Vysočany CPetrovice A9:9
1618. 03. 2022 18:00OkrouhláV. Opatovice C13:5
1618. 03. 2022 18:00Zbraslavec DŠošůvka C14:4
1618. 03. 2022 18:00Velenov BRohozec B8:10
1618. 03. 2022 18:00NěmčiceSvitávka A10:8
1618. 03. 2022 18:00Vanovice ABoskovice B10:8
Regionální přebor IV. třídy
116. 10. 2021 16:00Rájec CVoděrady B14:4
115. 10. 2021 18:00Zbraslavec EPetrovice B6:12
115. 10. 2021 18:00Vanovice BKuničky12:6
115. 10. 2021 18:00BrťovVísky A16:2
115. 10. 2021 18:00Křetín CŽdárná C17:1
115. 10. 2021 18:00Kunštát DRohozec C10:8
222. 10. 2021 18:00Voděrady BRohozec C16:2
222. 10. 2021 18:00Ždárná CKunštát D8:10
222. 10. 2021 18:00Vísky AKřetín C5:13
222. 10. 2021 18:00KuničkyBrťov5:13
222. 10. 2021 18:00Petrovice BVanovice B16:2
223. 10. 2021 16:00Rájec CZbraslavec E14:4
329. 10. 2021 18:00Zbraslavec EVoděrady B4:14
329. 10. 2021 18:00Vanovice BRájec C9:9
329. 10. 2021 18:00BrťovPetrovice B11:7
329. 10. 2021 18:00Křetín CKuničky11:7
329. 10. 2021 18:00Kunštát DVísky A11:7
329. 10. 2021 18:00Rohozec CŽdárná C9:9
405. 11. 2021 18:00Voděrady BŽdárná C12:6
405. 11. 2021 18:00Vísky ARohozec C14:4
405. 11. 2021 18:00KuničkyKunštát D5:13
405. 11. 2021 18:00Petrovice BKřetín C14:4
405. 11. 2021 18:00Rájec CBrťov9:9
405. 11. 2021 18:00Zbraslavec EVanovice B13:5
512. 11. 2021 18:00Vanovice BVoděrady B4:14
512. 11. 2021 18:00BrťovZbraslavec E12:6
512. 11. 2021 18:00Křetín CRájec C15:3
512. 11. 2021 18:00Kunštát DPetrovice B6:12
512. 11. 2021 18:00Rohozec CKuničky10:8
512. 11. 2021 18:00Ždárná CVísky A6:12
626. 11. 2021 18:00Voděrady BVísky A18:0
626. 11. 2021 18:00KuničkyŽdárná C10:8
626. 11. 2021 18:00Petrovice BRohozec C17:1
618. 12. 2021 15:00Rájec CKunštát D13:5
626. 11. 2021 18:00Zbraslavec EKřetín C12:6
626. 11. 2021 18:00Vanovice BBrťov9:9
710. 12. 2021 18:00BrťovVoděrady B11:7
710. 12. 2021 18:00Křetín CVanovice B7:11
710. 12. 2021 18:00Kunštát DZbraslavec E9:9
710. 12. 2021 18:00Rohozec CRájec C8:10
710. 12. 2021 18:00Ždárná CPetrovice B3:15
710. 12. 2021 18:00Vísky AKuničky10:8
807. 01. 2022 18:00Voděrady BKuničky14:4
807. 01. 2022 18:00Petrovice BVísky A15:3
807. 01. 2022 18:00Rájec CŽdárná C12:6
807. 01. 2022 18:00Zbraslavec ERohozec C14:4
807. 01. 2022 18:00Vanovice BKunštát D10:8
807. 01. 2022 18:00BrťovKřetín C14:4
914. 01. 2022 18:00Křetín CVoděrady B7:11
914. 01. 2022 18:00Kunštát DBrťov6:12
914. 01. 2022 18:00Rohozec CVanovice B2:16
914. 01. 2022 18:00Ždárná CZbraslavec E8:10
914. 01. 2022 18:00Vísky ARájec C9:9
914. 01. 2022 18:00KuničkyPetrovice B4:14
1021. 01. 2022 18:00Voděrady BPetrovice B10:8
1021. 01. 2022 18:00Rájec CKuničky14:4
1021. 01. 2022 18:00Zbraslavec EVísky A17:1
1021. 01. 2022 18:00Vanovice BŽdárná C12:6
1021. 01. 2022 18:00BrťovRohozec C12:6
1021. 01. 2022 18:00Křetín CKunštát D10:8
1128. 01. 2022 18:00Kunštát DVoděrady B6:12
1128. 01. 2022 18:00Rohozec CKřetín C7:11
1128. 01. 2022 18:00Ždárná CBrťov8:10
1128. 01. 2022 18:00Vísky AVanovice B3:15
1128. 01. 2022 18:00KuničkyZbraslavec E10:8
1128. 01. 2022 18:00Petrovice BRájec C7:11
1211. 02. 2022 18:00Voděrady BKřetín C12:6
1211. 02. 2022 18:00BrťovVanovice B11:7
1211. 02. 2022 18:00Rájec CPetrovice B9:9
1211. 02. 2022 18:00Zbraslavec EŽdárná C10:8
1211. 02. 2022 18:00Rohozec CKunštát D4:14
1211. 02. 2022 18:00KuničkyVísky A12:6
1318. 02. 2022 18:00Křetín CPetrovice B9:9
1318. 02. 2022 18:00Rájec CVanovice B13:5
1318. 02. 2022 18:00Voděrady BBrťov3:15
1318. 02. 2022 18:00Ždárná CKuničky9:9
1318. 02. 2022 18:00Rohozec CVísky A4:14
1318. 02. 2022 18:00Zbraslavec EKunštát D14:4
1425. 02. 2022 18:00Křetín CBrťov8:10
1425. 02. 2022 18:00Voděrady BRájec C5:13
1425. 02. 2022 18:00Vanovice BPetrovice B4:14
1425. 02. 2022 18:00Kunštát DŽdárná C10:8
1425. 02. 2022 18:00Vísky AZbraslavec E8:10
1425. 02. 2022 18:00KuničkyRohozec C10:8
1511. 03. 2022 18:00Vanovice BKřetín C12:6
1511. 03. 2022 18:00Petrovice BVoděrady B13:5
1511. 03. 2022 18:00BrťovRájec C9:9
1511. 03. 2022 18:00Ždárná CRohozec C11:7
1511. 03. 2022 18:00Zbraslavec EKuničky9:9
1511. 03. 2022 18:00Vísky AKunštát D7:11
1618. 03. 2022 18:00Rájec CKřetín C15:3
1618. 03. 2022 18:00Petrovice BBrťov10:8
1618. 03. 2022 18:00Voděrady BVanovice B9:9
1618. 03. 2022 18:00Vísky AŽdárná C14:4
1618. 03. 2022 18:00Kunštát DKuničky8:10
1618. 03. 2022 18:00Rohozec CZbraslavec E0:18
Regionální soutěž I. třídy
115. 10. 2021 18:00V. Opatovice DSuchý A13:5
115. 10. 2021 18:00Letovice BLetovice C6:12
115. 10. 2021 18:00Bořitov COlešnice B11:7
115. 10. 2021 18:00Kunštát EPetrovice C1:17
222. 10. 2021 18:00Suchý APetrovice C8:10
222. 10. 2021 18:00Olešnice BKunštát E16:2
222. 10. 2021 18:00Letovice CBořitov C15:3
222. 10. 2021 18:00V. Opatovice DŠtěchov13:5
329. 10. 2021 18:00ŠtěchovSuchý A8:10
329. 10. 2021 18:00Letovice BV. Opatovice D8:10
329. 10. 2021 18:00Kunštát ELetovice C2:16
329. 10. 2021 18:00Petrovice COlešnice B16:2
405. 11. 2021 18:00Suchý AOlešnice B13:5
405. 11. 2021 18:00Letovice CPetrovice C11:7
405. 11. 2021 18:00V. Opatovice DBořitov C12:6
405. 11. 2021 18:00ŠtěchovLetovice B3:15
512. 11. 2021 18:00Letovice BSuchý A16:2
512. 11. 2021 18:00Bořitov CŠtěchov6:12
512. 11. 2021 18:00Kunštát EV. Opatovice D1:17
512. 11. 2021 18:00Olešnice BLetovice C5:13
626. 11. 2021 18:00Suchý ALetovice C8:10
626. 11. 2021 18:00V. Opatovice DPetrovice C13:5
626. 11. 2021 18:00ŠtěchovKunštát E17:1
626. 11. 2021 18:00Letovice BBořitov C14:4
710. 12. 2021 18:00Bořitov CSuchý A7:11
710. 12. 2021 18:00Kunštát ELetovice B0:18
710. 12. 2021 18:00Petrovice CŠtěchov12:6
710. 12. 2021 18:00Olešnice BV. Opatovice D5:13
807. 01. 2022 18:00V. Opatovice DLetovice C7:11
807. 01. 2022 18:00ŠtěchovOlešnice B10:8
807. 01. 2022 18:00Letovice BPetrovice C12:6
807. 01. 2022 18:00Bořitov CKunštát E15:3
914. 01. 2022 18:00Kunštát ESuchý A0:18
914. 01. 2022 18:00Petrovice CBořitov C11:7
914. 01. 2022 18:00Olešnice BLetovice B6:12
914. 01. 2022 18:00Letovice CŠtěchov15:3
1021. 01. 2022 18:00Suchý AV. Opatovice D6:12
1003. 10. 2021 13:00Letovice CLetovice B9:9
1021. 01. 2022 18:00Olešnice BBořitov C8:10
1021. 01. 2022 18:00Petrovice CKunštát E18:0
1128. 01. 2022 18:00Petrovice CSuchý A9:9
1128. 01. 2022 18:00Kunštát EOlešnice B5:13
1128. 01. 2022 18:00Bořitov CLetovice C4:14
1128. 01. 2022 18:00ŠtěchovV. Opatovice D6:12
1211. 02. 2022 18:00Suchý AŠtěchov12:6
1211. 02. 2022 18:00V. Opatovice DLetovice B12:6
1211. 02. 2022 18:00Letovice CKunštát E18:0
1211. 02. 2022 18:00Olešnice BPetrovice C2:16
1318. 02. 2022 18:00Olešnice BSuchý A4:14
1318. 02. 2022 18:00Petrovice CLetovice C8:10
1318. 02. 2022 18:00Bořitov CV. Opatovice D1:17
1318. 02. 2022 18:00Letovice BŠtěchov15:3
1425. 02. 2022 18:00Suchý ALetovice B3:15
1425. 02. 2022 18:00ŠtěchovBořitov C10:8
1425. 02. 2022 18:00V. Opatovice DKunštát E14:4
1425. 02. 2022 18:00Letovice COlešnice B17:1
1511. 03. 2022 18:00Letovice CSuchý A15:3
1511. 03. 2022 18:00Petrovice CV. Opatovice D11:7
1511. 03. 2022 18:00Kunštát EŠtěchov5:13
1511. 03. 2022 18:00Bořitov CLetovice B4:14
1618. 03. 2022 18:00Suchý ABořitov C11:7
1618. 03. 2022 18:00Letovice BKunštát E18:0
1618. 03. 2022 18:00ŠtěchovPetrovice C15:3
1618. 03. 2022 18:00V. Opatovice DOlešnice B15:3
1708. 10. 2021 18:00Letovice CV. Opatovice D9:9
1708. 10. 2021 18:00Olešnice BŠtěchov7:11
1708. 10. 2021 18:00Petrovice CLetovice B6:12
1708. 10. 2021 18:00Kunštát EBořitov C2:16
1817. 12. 2021 18:00Suchý AKunštát E17:1
1817. 12. 2021 18:00Bořitov CPetrovice C11:7
1817. 12. 2021 18:00Letovice BOlešnice B13:5
1817. 12. 2021 18:00ŠtěchovLetovice C2:16
Regionální soutěž II. třídy
115. 10. 2021 18:00Bořitov DŠošůvka D12:6
115. 10. 2021 18:00Vísky BBoskovice C11:7
115. 10. 2021 18:00Suchý BV. Opatovice E4:14
115. 10. 2021 18:00Svitávka BVoděrady C8:10
222. 10. 2021 18:00Šošůvka DVoděrady C4:14
222. 10. 2021 18:00V. Opatovice ESvitávka B5:13
222. 10. 2021 18:00Boskovice CSuchý B6:12
222. 10. 2021 18:00Bořitov DVísky B10:8
329. 10. 2021 18:00Vísky BŠošůvka D12:6
329. 10. 2021 18:00Suchý BBořitov D7:11
329. 10. 2021 18:00Svitávka BBoskovice C12:6
329. 10. 2021 18:00Voděrady CV. Opatovice E14:4
405. 11. 2021 18:00Šošůvka DV. Opatovice E10:8
405. 11. 2021 18:00Boskovice CVoděrady C9:9
405. 11. 2021 18:00Bořitov DSvitávka B7:11
405. 11. 2021 18:00Vísky BSuchý B17:1
512. 11. 2021 18:00Suchý BŠošůvka D7:11
512. 11. 2021 18:00Svitávka BVísky B10:8
512. 11. 2021 18:00Voděrady CBořitov D15:3
512. 11. 2021 18:00V. Opatovice EBoskovice C12:6
626. 11. 2021 18:00Šošůvka DBoskovice C5:13
626. 11. 2021 18:00Bořitov DV. Opatovice E12:6
626. 11. 2021 18:00Vísky BVoděrady C11:7
626. 11. 2021 18:00Suchý BSvitávka B8:10
710. 12. 2021 18:00Svitávka BŠošůvka D14:4
710. 12. 2021 18:00Voděrady CSuchý B17:1
710. 12. 2021 18:00V. Opatovice EVísky B7:11
710. 12. 2021 18:00Boskovice CBořitov D10:8
807. 01. 2022 18:00Šošůvka DBořitov D7:11
807. 01. 2022 18:00Boskovice CVísky B11:7
807. 01. 2022 18:00V. Opatovice ESuchý B14:4
807. 01. 2022 18:00Voděrady CSvitávka B7:11
914. 01. 2022 18:00Voděrady CŠošůvka D15:3
914. 01. 2022 18:00Svitávka BV. Opatovice E11:7
914. 01. 2022 18:00Suchý BBoskovice C3:15
914. 01. 2022 18:00Vísky BBořitov D7:11
1021. 01. 2022 18:00Šošůvka DVísky B6:12
1021. 01. 2022 18:00Bořitov DSuchý B15:3
1021. 01. 2022 18:00Boskovice CSvitávka B9:9
1021. 01. 2022 18:00V. Opatovice EVoděrady C9:9
1128. 01. 2022 18:00V. Opatovice EŠošůvka D8:10
1128. 01. 2022 18:00Voděrady CBoskovice C11:7
1128. 01. 2022 18:00Svitávka BBořitov D9:9
1128. 01. 2022 18:00Suchý BVísky B0:18
1211. 02. 2022 18:00Šošůvka DSuchý B14:4
1211. 02. 2022 18:00Vísky BSvitávka B11:7
1211. 02. 2022 18:00Bořitov DVoděrady C9:9
1211. 02. 2022 18:00Boskovice CV. Opatovice E12:6
1318. 02. 2022 18:00Boskovice CŠošůvka D13:5
1318. 02. 2022 18:00V. Opatovice EBořitov D7:11
1318. 02. 2022 18:00Voděrady CVísky B11:7
1318. 02. 2022 18:00Svitávka BSuchý B15:3
1425. 02. 2022 18:00Šošůvka DSvitávka B3:15
1425. 02. 2022 18:00Suchý BVoděrady C3:15
1425. 02. 2022 18:00Vísky BV. Opatovice E16:2
1425. 02. 2022 18:00Bořitov DBoskovice C11:7

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy