Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
městský přebor
113. 09. 2021 18:30Sokol Líšeň ATJ Brno-Bystrc C15:3
114. 09. 2021 18:30KST Oltec Brno CSokol Líšeň B6:12
116. 09. 2021 17:00TTC MS Brno FSKST Nový Lískovec A7:11
114. 09. 2021 18:15Orel Šlapanice AVSK Univerzita Brno A7:11
115. 09. 2021 18:30SK Slatina CSokol Židenice B10:8
115. 09. 2021 18:30TJ Holásky CKST Oltec Brno B7:11
115. 09. 2021 18:30Sokol Brno I DASS Brno A16:2
224. 09. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc CASS Brno A5:13
221. 09. 2021 18:30KST Oltec Brno BSokol Brno I D6:12
221. 09. 2021 18:30Sokol Židenice BTJ Holásky C7:11
223. 09. 2021 18:30VSK Univerzita Brno ASK Slatina C11:7
223. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec AOrel Šlapanice A11:7
223. 09. 2021 18:30Sokol Líšeň BTTC MS Brno F15:3
220. 09. 2021 18:30Sokol Líšeň AKST Oltec Brno C12:6
323. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno CTJ Brno-Bystrc C8:10
330. 09. 2021 17:00TTC MS Brno FSokol Líšeň A3:15
330. 09. 2021 18:15Orel Šlapanice ASokol Líšeň B9:9
329. 09. 2021 18:30SK Slatina CSKST Nový Lískovec A9:9
329. 09. 2021 18:30TJ Holásky CVSK Univerzita Brno A11:7
329. 09. 2021 18:30Sokol Brno I DSokol Židenice B8:10
327. 09. 2021 18:15ASS Brno AKST Oltec Brno B7:11
408. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc CKST Oltec Brno B11:7
405. 10. 2021 18:30Sokol Židenice BASS Brno A9:9
407. 10. 2021 18:30VSK Univerzita Brno ASokol Brno I D8:10
407. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ATJ Holásky C15:3
407. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň BSK Slatina C5:13
404. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň AOrel Šlapanice A11:7
405. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno CTTC MS Brno F8:10
514. 10. 2021 17:00TTC MS Brno FTJ Brno-Bystrc C5:13
507. 10. 2021 18:15Orel Šlapanice AKST Oltec Brno C14:4
513. 10. 2021 18:30SK Slatina CSokol Líšeň A8:10
513. 10. 2021 18:30TJ Holásky CSokol Líšeň B14:4
513. 10. 2021 18:30Sokol Brno I DSKST Nový Lískovec A8:10
511. 10. 2021 18:15ASS Brno AVSK Univerzita Brno A8:10
512. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno BSokol Židenice B15:3
619. 11. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Židenice B12:6
621. 10. 2021 18:30VSK Univerzita Brno AKST Oltec Brno B13:5
621. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec AASS Brno A6:12
621. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň BSokol Brno I D10:8
618. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň ATJ Holásky C15:3
619. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno CSK Slatina C7:11
621. 10. 2021 17:00TTC MS Brno FOrel Šlapanice A5:13
702. 11. 2021 18:15Orel Šlapanice ATJ Brno-Bystrc C6:12
703. 11. 2021 18:30SK Slatina CTTC MS Brno F9:9
703. 11. 2021 18:30TJ Holásky CKST Oltec Brno C11:7
705. 01. 2022 18:30Sokol Brno I DSokol Líšeň A5:13
701. 11. 2021 18:15ASS Brno ASokol Líšeň B6:12
702. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno BSKST Nový Lískovec A7:11
702. 11. 2021 18:30Sokol Židenice BVSK Univerzita Brno A13:5
807. 01. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc CVSK Univerzita Brno A14:4
811. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Židenice B14:4
811. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň BKST Oltec Brno B8:10
808. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň AASS Brno A10:8
809. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno CSokol Brno I D6:12
811. 11. 2021 17:00TTC MS Brno FTJ Holásky C8:10
809. 11. 2021 18:15Orel Šlapanice ASK Slatina C9:9
918. 11. 2021 18:30SK Slatina CTJ Brno-Bystrc C10:8
917. 11. 2021 18:30TJ Holásky COrel Šlapanice A3:15
917. 11. 2021 18:30Sokol Brno I DTTC MS Brno F8:10
915. 11. 2021 18:15ASS Brno AKST Oltec Brno C17:1
916. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno BSokol Líšeň A7:11
916. 11. 2021 18:30Sokol Židenice BSokol Líšeň B5:13
918. 11. 2021 18:30VSK Univerzita Brno ASKST Nový Lískovec A8:10
1026. 11. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc CSKST Nový Lískovec A8:10
1025. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň BVSK Univerzita Brno A11:7
1022. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň ASokol Židenice B16:2
1026. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno CKST Oltec Brno B6:12
1025. 11. 2021 17:00TTC MS Brno FASS Brno A5:13
1023. 11. 2021 18:15Orel Šlapanice ASokol Brno I D10:8
1024. 11. 2021 18:30SK Slatina CTJ Holásky C8:10
1117. 12. 2021 18:30TJ Holásky CTJ Brno-Bystrc C7:11
1101. 12. 2021 18:30Sokol Brno I DSK Slatina C15:3
1129. 11. 2021 18:15ASS Brno AOrel Šlapanice A10:8
1130. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno BTTC MS Brno F8:10
1125. 01. 2022 18:30Sokol Židenice BKST Oltec Brno C14:4
1102. 12. 2021 18:30VSK Univerzita Brno ASokol Líšeň A3:15
1102. 12. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Líšeň B12:6
1210. 12. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Líšeň B10:8
1206. 12. 2021 18:30Sokol Líšeň ASKST Nový Lískovec A8:10
1207. 12. 2021 18:30KST Oltec Brno CVSK Univerzita Brno A3:15
1209. 12. 2021 17:00TTC MS Brno FSokol Židenice B10:8
1207. 12. 2021 18:15Orel Šlapanice AKST Oltec Brno B15:3
1208. 12. 2021 18:30SK Slatina CASS Brno A10:8
1208. 12. 2021 18:30TJ Holásky CSokol Brno I D6:12
1315. 12. 2021 18:30Sokol Brno I DTJ Brno-Bystrc C15:3
1313. 12. 2021 18:15ASS Brno ATJ Holásky C8:10
1314. 12. 2021 18:30KST Oltec Brno BSK Slatina C7:11
1314. 12. 2021 18:30Sokol Židenice BOrel Šlapanice A6:12
1316. 12. 2021 18:30VSK Univerzita Brno ATTC MS Brno F12:6
1316. 12. 2021 18:30SKST Nový Lískovec AKST Oltec Brno C14:4
1325. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň BSokol Líšeň A12:6
1410. 01. 2022 18:15ASS Brno ATJ Brno-Bystrc C10:8
1412. 01. 2022 18:30Sokol Brno I DKST Oltec Brno B12:6
1412. 01. 2022 18:30TJ Holásky CSokol Židenice B14:4
1412. 01. 2022 18:30SK Slatina CVSK Univerzita Brno A11:7
1411. 01. 2022 18:15Orel Šlapanice ASKST Nový Lískovec A13:5
1413. 01. 2022 17:00TTC MS Brno FSokol Líšeň B12:6
1411. 01. 2022 18:30KST Oltec Brno CSokol Líšeň A5:13
1521. 01. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc CKST Oltec Brno C14:4
1517. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň ATTC MS Brno F13:5
1520. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň BOrel Šlapanice A5:13
1520. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ASK Slatina C12:6
1520. 01. 2022 18:30VSK Univerzita Brno ATJ Holásky C7:11
1518. 01. 2022 18:30Sokol Židenice BSokol Brno I D5:13
1518. 01. 2022 18:30KST Oltec Brno BASS Brno A10:8
1625. 01. 2022 18:30KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc C8:10
1624. 01. 2022 18:15ASS Brno ASokol Židenice B9:9
1626. 01. 2022 18:30Sokol Brno I DVSK Univerzita Brno A0:18wo
1626. 01. 2022 18:30TJ Holásky CSKST Nový Lískovec A9:9
1626. 01. 2022 18:30SK Slatina CSokol Líšeň B3:15
1612. 04. 2022 18:15Orel Šlapanice ASokol Líšeň A10:8
1627. 01. 2022 17:00TTC MS Brno FKST Oltec Brno C13:5
1704. 02. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc CTTC MS Brno F10:8
1701. 02. 2022 18:30KST Oltec Brno COrel Šlapanice A1:17
1731. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň ASK Slatina C6:12
1703. 02. 2022 18:30Sokol Líšeň BTJ Holásky C11:7
1703. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Brno I D12:6
1703. 02. 2022 18:30VSK Univerzita Brno AASS Brno A12:6
1715. 03. 2022 18:30Sokol Židenice BKST Oltec Brno B11:7
1808. 02. 2022 18:30Sokol Židenice BTJ Brno-Bystrc C3:15
1808. 02. 2022 18:30KST Oltec Brno BVSK Univerzita Brno A10:8
1807. 02. 2022 18:15ASS Brno ASKST Nový Lískovec A4:14
1809. 02. 2022 18:30Sokol Brno I DSokol Líšeň B14:4
1809. 02. 2022 18:30TJ Holásky CSokol Líšeň A8:10
1809. 02. 2022 18:30SK Slatina CKST Oltec Brno C16:2
1808. 02. 2022 18:15Orel Šlapanice ATTC MS Brno F18:0
1918. 02. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc COrel Šlapanice A7:11
1917. 02. 2022 17:00TTC MS Brno FSK Slatina C9:9
1915. 02. 2022 18:30KST Oltec Brno CTJ Holásky C8:10
1901. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň ASokol Brno I D10:8
1910. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň BASS Brno A9:9
1917. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec AKST Oltec Brno B12:6
1917. 02. 2022 18:30VSK Univerzita Brno ASokol Židenice B13:5
2024. 02. 2022 18:30VSK Univerzita Brno ATJ Brno-Bystrc C12:6
2022. 02. 2022 18:30Sokol Židenice BSKST Nový Lískovec A4:14
2022. 02. 2022 18:30KST Oltec Brno BSokol Líšeň B9:9
2021. 02. 2022 18:15ASS Brno ASokol Líšeň A4:14
2023. 02. 2022 18:30Sokol Brno I DKST Oltec Brno C17:1
2023. 02. 2022 18:30TJ Holásky CTTC MS Brno F12:6
2023. 02. 2022 18:30SK Slatina COrel Šlapanice A8:10
2104. 03. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Líšeň A14:4
2103. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň BKST Oltec Brno C11:7
2103. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ATTC MS Brno F17:1
2103. 03. 2022 18:30VSK Univerzita Brno AOrel Šlapanice A10:8
2101. 03. 2022 18:30Sokol Židenice BSK Slatina C12:6
2101. 03. 2022 18:30KST Oltec Brno BTJ Holásky C12:6
2128. 02. 2022 18:15ASS Brno ASokol Brno I D11:7
2218. 03. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc CSK Slatina C10:8
2215. 03. 2022 18:15Orel Šlapanice ATJ Holásky C16:2
2217. 03. 2022 17:00TTC MS Brno FSokol Brno I D7:11
2215. 03. 2022 18:30KST Oltec Brno CASS Brno A3:15
2214. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň AKST Oltec Brno B15:3
2217. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň BSokol Židenice B13:5
2217. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec AVSK Univerzita Brno A13:5
2324. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ATJ Brno-Bystrc C13:5
2324. 03. 2022 18:30VSK Univerzita Brno ASokol Líšeň B11:7
2322. 03. 2022 18:30Sokol Židenice BSokol Líšeň A4:14
2327. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno BKST Oltec Brno C7:11
2321. 03. 2022 18:15ASS Brno ATTC MS Brno F13:5
2323. 03. 2022 18:30Sokol Brno I DOrel Šlapanice A7:11
2323. 03. 2022 18:30TJ Holásky CSK Slatina C6:12
2401. 04. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc CTJ Holásky C11:7
2430. 03. 2022 18:30SK Slatina CSokol Brno I D9:9
2429. 03. 2022 18:15Orel Šlapanice AASS Brno A12:6
2431. 03. 2022 17:00TTC MS Brno FKST Oltec Brno B11:7
2429. 03. 2022 18:30KST Oltec Brno CSokol Židenice B9:9
2428. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň AVSK Univerzita Brno A17:1
2431. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň BSKST Nový Lískovec A6:12
2507. 04. 2022 18:30Sokol Líšeň BTJ Brno-Bystrc C9:9
2507. 04. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Líšeň A14:4
2507. 04. 2022 18:30VSK Univerzita Brno AKST Oltec Brno C9:9
2505. 04. 2022 18:30Sokol Židenice BTTC MS Brno F10:8
2505. 04. 2022 18:30KST Oltec Brno BOrel Šlapanice A4:14
2504. 04. 2022 18:15ASS Brno ASK Slatina C4:14
2506. 04. 2022 18:30Sokol Brno I DTJ Holásky C6:12
2619. 04. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Brno I D9:9
2613. 04. 2022 18:30TJ Holásky CASS Brno A10:8
2620. 04. 2022 18:30SK Slatina CKST Oltec Brno B10:8
2619. 04. 2022 18:15Orel Šlapanice ASokol Židenice B14:4
2621. 04. 2022 17:00TTC MS Brno FVSK Univerzita Brno A6:12
2619. 04. 2022 18:30KST Oltec Brno CSKST Nový Lískovec A5:13
2627. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň ASokol Líšeň B11:7
městská soutěž I.třídy
113. 09. 2021 18:30SK Slatina DSokol Líšeň C9:9
117. 09. 2021 18:00TTC MS Brno GSK Slatina E7:11
116. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Brno I E10:8
117. 09. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc DKST Oltec Brno D6:12
220. 09. 2021 18:30Sokol Brno I ETJ Brno-Bystrc E17:1
221. 09. 2021 18:15Orel Šlapanice BSKST Nový Lískovec B8:10
222. 09. 2021 18:30Sokol Líšeň CTTC MS Brno G10:8
220. 09. 2021 18:15ASS Brno BSK Slatina D11:7
301. 10. 2021 18:00TTC MS Brno GASS Brno B13:5
330. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec BSK Slatina E14:4
314. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc EOrel Šlapanice B12:6
301. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Brno I E10:8
404. 10. 2021 18:30Sokol Brno I EKST Oltec Brno D10:8
405. 10. 2021 18:15Orel Šlapanice BTJ Brno-Bystrc D6:12
406. 10. 2021 18:30SK Slatina ETJ Brno-Bystrc E10:8
406. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň CSKST Nový Lískovec B6:12
404. 10. 2021 18:30SK Slatina DTTC MS Brno G9:9
514. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec BASS Brno B13:5
515. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Líšeň C10:8
515. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc DSK Slatina E10:8
515. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno DOrel Šlapanice B13:5
620. 10. 2021 18:30SK Slatina EKST Oltec Brno D10:8
620. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň CTJ Brno-Bystrc D12:6
618. 10. 2021 18:15ASS Brno BTJ Brno-Bystrc E9:9
618. 10. 2021 18:30SK Slatina DSKST Nový Lískovec B5:13
704. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec BTTC MS Brno G14:4
705. 11. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc ESK Slatina D6:12
705. 11. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc DASS Brno B12:6
705. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno DSokol Líšeň C10:8
701. 11. 2021 18:30Sokol Brno I EOrel Šlapanice B15:3
810. 11. 2021 18:30SK Slatina ESokol Brno I E14:4
808. 11. 2021 18:15ASS Brno BKST Oltec Brno D14:4
808. 11. 2021 18:30SK Slatina DTJ Brno-Bystrc D9:9
812. 11. 2021 18:00TTC MS Brno GTJ Brno-Bystrc E13:5
919. 11. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc DTTC MS Brno G8:10
919. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno DSK Slatina D5:13
906. 12. 2021 18:30Sokol Brno I ESokol Líšeň C14:4
916. 11. 2021 18:15Orel Šlapanice BSK Slatina E8:10
1024. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň COrel Šlapanice B12:6
1022. 11. 2021 18:15ASS Brno BSokol Brno I E18:0
1026. 11. 2021 18:00TTC MS Brno GKST Oltec Brno D14:4
1025. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec BTJ Brno-Bystrc E17:1
1117. 12. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc DSKST Nový Lískovec B3:15
1129. 11. 2021 18:30Sokol Brno I ESK Slatina D13:5
1130. 11. 2021 18:15Orel Šlapanice BASS Brno B8:10
1101. 12. 2021 18:30SK Slatina ESokol Líšeň C9:9
1206. 12. 2021 18:15ASS Brno BSK Slatina E9:9
1206. 12. 2021 18:30SK Slatina DOrel Šlapanice B15:3
1210. 12. 2021 18:00TTC MS Brno GSokol Brno I E12:6
1209. 12. 2021 18:30SKST Nový Lískovec BKST Oltec Brno D10:8
1226. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc ETJ Brno-Bystrc D10:8
1320. 01. 2022 18:15
ZŠ Laštůvkova 77
TJ Brno-Bystrc EKST Oltec Brno D8:10
1314. 12. 2021 18:15Orel Šlapanice BTTC MS Brno G4:14
1310. 10. 2021 18:30SK Slatina ESK Slatina D10:8
1315. 12. 2021 18:30Sokol Líšeň CASS Brno B10:8
1414. 01. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Brno I E7:11
1413. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec BOrel Šlapanice B11:7
1414. 01. 2022 18:00TTC MS Brno GSokol Líšeň C13:5
1410. 01. 2022 18:30SK Slatina DASS Brno B12:6
1517. 01. 2022 18:15ASS Brno BTTC MS Brno G9:9
1519. 01. 2022 18:30SK Slatina ESKST Nový Lískovec B1:17
1518. 01. 2022 18:15Orel Šlapanice BTJ Brno-Bystrc E11:7
1517. 01. 2022 18:30Sokol Brno I ETJ Brno-Bystrc D11:7
1628. 01. 2022 18:30KST Oltec Brno DSokol Brno I E14:4
1601. 03. 2022 18:30TJ Brno-Bystrc DOrel Šlapanice B12:6
1628. 01. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc ESK Slatina E9:9
1627. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Líšeň C15:3
1628. 01. 2022 18:00TTC MS Brno GSK Slatina D6:12
1731. 01. 2022 18:15ASS Brno BSKST Nový Lískovec B5:13
1702. 02. 2022 18:30Sokol Líšeň CTJ Brno-Bystrc E12:6
1702. 02. 2022 18:30SK Slatina ETJ Brno-Bystrc D12:6
1701. 02. 2022 18:15Orel Šlapanice BKST Oltec Brno D9:9
1811. 02. 2022 18:30KST Oltec Brno DSK Slatina E7:11
1811. 02. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Líšeň C9:9
1811. 02. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc EASS Brno B10:8
1810. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec BSK Slatina D16:2
1918. 02. 2022 18:00TTC MS Brno GSKST Nový Lískovec B7:11
1914. 02. 2022 18:30SK Slatina DTJ Brno-Bystrc E16:2
1914. 02. 2022 18:15ASS Brno BTJ Brno-Bystrc D9:9
1916. 02. 2022 18:30Sokol Líšeň CKST Oltec Brno D7:11
1915. 02. 2022 18:15Orel Šlapanice BSokol Brno I E8:10
2021. 02. 2022 18:30Sokol Brno I ESK Slatina E13:5
2025. 02. 2022 18:30KST Oltec Brno DASS Brno B8:10
2025. 02. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc DSK Slatina D9:9
2008. 04. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc ETTC MS Brno G1:17
2102. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň CSK Slatina D6:12
2102. 03. 2022 18:30SK Slatina ETTC MS Brno G7:11
2128. 02. 2022 18:30Sokol Brno I ESKST Nový Lískovec B11:7
2104. 03. 2022 18:30KST Oltec Brno DTJ Brno-Bystrc D7:11
2218. 03. 2022 18:00TTC MS Brno GTJ Brno-Bystrc D8:10
2214. 03. 2022 18:30SK Slatina DKST Oltec Brno D11:7
2216. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň CSokol Brno I E7:11
2216. 03. 2022 18:30SK Slatina EOrel Šlapanice B13:5
2322. 03. 2022 18:15Orel Šlapanice BSokol Líšeň C10:8
2321. 03. 2022 18:30Sokol Brno I EASS Brno B12:6
2325. 03. 2022 18:30KST Oltec Brno DTTC MS Brno G10:8
2325. 03. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc ESKST Nový Lískovec B6:12
2431. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec BTJ Brno-Bystrc D14:4
2428. 03. 2022 18:30SK Slatina DSokol Brno I E7:11
2428. 03. 2022 18:15ASS Brno BOrel Šlapanice B14:4
2430. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň CSK Slatina E8:10
2506. 04. 2022 18:30SK Slatina EASS Brno B9:9
2505. 04. 2022 18:15Orel Šlapanice BSK Slatina D5:13
2504. 04. 2022 18:30Sokol Brno I ETTC MS Brno G13:5
2508. 04. 2022 18:30KST Oltec Brno DSKST Nový Lískovec B7:11
2529. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc DTJ Brno-Bystrc E10:8
2601. 04. 2022 19:00
Vojtova 12, Brno
KST Oltec Brno DTJ Brno-Bystrc E13:5
2613. 04. 2022 18:30TTC MS Brno GOrel Šlapanice B11:7
2617. 10. 2021 18:30SK Slatina DSK Slatina E10:8
2611. 04. 2022 18:15ASS Brno BSokol Líšeň C13:5
městská soutěž II.třídy
117. 09. 2021 18:30KST Oltec Brno ESokol Brno I F3:15
117. 09. 2021 18:30SK Slatina FTJ Holásky D6:12
117. 09. 2021 18:15Sokol SokolniceSKST Nový Lískovec D7:11
116. 09. 2021 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BASS Brno C13:5
115. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Popůvky A10:8
115. 09. 2021 18:30Sokol Líšeň DTTC MS Brno H8:10
222. 09. 2021 18:30Sokol Brno I FSokol Modřice A15:3
224. 09. 2021 19:00Sokol Popůvky ASokol Líšeň D10:8
222. 09. 2021 18:15ASS Brno CSKST Nový Lískovec C2:16
222. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec DŽižka VSK Univerzita Brno B12:6
222. 09. 2021 18:30TJ Holásky DSokol Sokolnice10:8
224. 09. 2021 18:30KST Oltec Brno ESK Slatina F4:14
301. 10. 2021 18:30SK Slatina FSokol Brno I F4:14
301. 10. 2021 18:15Sokol SokolniceKST Oltec Brno E13:5
330. 09. 2021 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BTJ Holásky D13:5
329. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec CSKST Nový Lískovec D8:10
329. 09. 2021 18:30Sokol Líšeň DASS Brno C14:4
301. 10. 2021 18:30Sokol Modřice ATTC MS Brno H7:11
406. 10. 2021 18:30Sokol Brno I FTTC MS Brno H9:9
408. 10. 2021 19:00Sokol Popůvky ASokol Modřice A11:7
406. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Líšeň D10:8
406. 10. 2021 18:30TJ Holásky DSKST Nový Lískovec C7:11
408. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno EŽižka VSK Univerzita Brno B4:14
408. 10. 2021 18:30SK Slatina FSokol Sokolnice13:5
515. 10. 2021 18:15Sokol SokolniceSokol Brno I F18:0wo
514. 10. 2021 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BSK Slatina F11:7
513. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec CKST Oltec Brno E15:3
513. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň DTJ Holásky D13:5
515. 10. 2021 18:30Sokol Modřice AASS Brno C9:9
513. 10. 2021 17:15TTC MS Brno HSokol Popůvky A6:12
620. 10. 2021 18:30Sokol Brno I FSokol Popůvky A9:9
604. 10. 2021 18:15ASS Brno CTTC MS Brno H4:14
620. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Modřice A15:3
622. 10. 2021 18:30KST Oltec Brno ESokol Líšeň D8:10
622. 10. 2021 18:30SK Slatina FSKST Nový Lískovec C7:11
622. 10. 2021 18:15Sokol SokolniceŽižka VSK Univerzita Brno B7:11
706. 01. 2022 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BSokol Brno I F10:8
703. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Sokolnice13:5
703. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň DSK Slatina F9:9
705. 11. 2021 18:30Sokol Modřice ATJ Holásky D10:8
703. 11. 2021 17:15TTC MS Brno HSKST Nový Lískovec D5:13
705. 11. 2021 19:00Sokol Popůvky AASS Brno C5:13
813. 12. 2021 18:30Sokol Brno I FASS Brno C11:7
810. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Popůvky A17:1
810. 11. 2021 18:30TJ Holásky DTTC MS Brno H7:11
812. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno ESokol Modřice A8:10
812. 11. 2021 18:15Sokol SokolniceSokol Líšeň D4:14
811. 11. 2021 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BSKST Nový Lískovec C5:13
917. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Brno I F10:8
917. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň DŽižka VSK Univerzita Brno B12:6
919. 11. 2021 18:30Sokol Modřice ASK Slatina F7:11
915. 11. 2021 18:30TTC MS Brno HKST Oltec Brno E14:4
919. 11. 2021 19:00Sokol Popůvky ATJ Holásky D8:10
913. 10. 2021 18:15ASS Brno CSKST Nový Lískovec D8:10
1024. 11. 2021 18:30Sokol Brno I FSKST Nový Lískovec D10:8
1024. 11. 2021 18:30TJ Holásky DASS Brno C14:4
1026. 11. 2021 18:30KST Oltec Brno ESokol Popůvky A5:13
1026. 11. 2021 18:30SK Slatina FTTC MS Brno H4:14
1024. 01. 2022 19:00Sokol SokolniceSokol Modřice A11:7
1024. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Líšeň D9:9
1121. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň DSokol Brno I F9:9
1103. 12. 2021 18:30Sokol Modřice AŽižka VSK Univerzita Brno B9:9
1105. 01. 2022 18:00TTC MS Brno HSokol Sokolnice14:4
1103. 12. 2021 19:00Sokol Popůvky ASK Slatina F6:12
1101. 12. 2021 18:15ASS Brno CKST Oltec Brno E11:7
1103. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec DTJ Holásky D7:11
1208. 12. 2021 18:30Sokol Brno I FTJ Holásky D14:4
1210. 12. 2021 18:30KST Oltec Brno ESKST Nový Lískovec D0:18
1210. 12. 2021 18:30SK Slatina FASS Brno C12:6
1210. 12. 2021 18:15Sokol SokolniceSokol Popůvky A5:13
1209. 12. 2021 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BTTC MS Brno H6:12
1208. 12. 2021 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Modřice A16:2
1317. 12. 2021 18:30Sokol Modřice ASokol Líšeň D9:9
1315. 12. 2021 17:15TTC MS Brno HSKST Nový Lískovec C10:8
1317. 12. 2021 19:00Sokol Popůvky AŽižka VSK Univerzita Brno B5:13
1315. 12. 2021 18:15ASS Brno CSokol Sokolnice13:5
1315. 12. 2021 18:30SKST Nový Lískovec DSK Slatina F13:5
1315. 12. 2021 18:30TJ Holásky DKST Oltec Brno E16:2
1414. 01. 2022 18:30Sokol Modřice ASokol Brno I F12:6
1412. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň DSokol Popůvky A10:8
1412. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec CASS Brno C14:4
1413. 01. 2022 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BSKST Nový Lískovec D5:13
1414. 01. 2022 18:15Sokol SokolniceTJ Holásky D5:13
1414. 01. 2022 18:30SK Slatina FKST Oltec Brno E17:1
1519. 01. 2022 18:30Sokol Brno I FSK Slatina F14:4
1521. 01. 2022 18:30KST Oltec Brno ESokol Sokolnice6:12
1519. 01. 2022 18:30TJ Holásky DŽižka VSK Univerzita Brno B13:5
1525. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec DSKST Nový Lískovec C10:8
1519. 01. 2022 18:15ASS Brno CSokol Líšeň D10:8
1519. 01. 2022 17:15TTC MS Brno HSokol Modřice A16:2
1626. 01. 2022 17:15TTC MS Brno HSokol Brno I F14:4
1628. 01. 2022 18:30Sokol Modřice ASokol Popůvky A12:6
1626. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň DSKST Nový Lískovec D7:11
1626. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec CTJ Holásky D14:4
1612. 04. 2022 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BKST Oltec Brno E11:7
1628. 01. 2022 18:15Sokol SokolniceSK Slatina F7:11
1702. 02. 2022 18:30Sokol Brno I FSokol Sokolnice12:6
1707. 02. 2022 18:30SK Slatina FŽižka VSK Univerzita Brno B15:3
1704. 02. 2022 18:30KST Oltec Brno ESKST Nový Lískovec C4:14
1702. 02. 2022 18:30TJ Holásky DSokol Líšeň D17:1
1725. 04. 2022 18:15ASS Brno CSokol Modřice A7:11
1704. 02. 2022 19:00Sokol Popůvky ATTC MS Brno H8:10
1811. 02. 2022 19:00Sokol Popůvky ASokol Brno I F2:16
1828. 02. 2022 19:00TTC MS Brno HASS Brno C15:3
1804. 03. 2022 18:30Sokol Modřice ASKST Nový Lískovec D2:16
1809. 02. 2022 18:30Sokol Líšeň DKST Oltec Brno E10:8
1809. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec CSK Slatina F7:11
1810. 02. 2022 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BSokol Sokolnice8:10
1916. 02. 2022 18:30Sokol Brno I FŽižka VSK Univerzita Brno B8:10
1918. 02. 2022 18:15Sokol SokolniceSKST Nový Lískovec C6:12
1918. 02. 2022 18:30SK Slatina FSokol Líšeň D10:8
1916. 02. 2022 18:30TJ Holásky DSokol Modřice A5:13
1916. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec DTTC MS Brno H11:7
1916. 02. 2022 18:15ASS Brno CSokol Popůvky A7:11
2011. 04. 2022 18:15ASS Brno CSokol Brno I F11:7
2025. 02. 2022 19:00Sokol Popůvky ASKST Nový Lískovec D5:13
2023. 02. 2022 17:15TTC MS Brno HTJ Holásky D12:6
2025. 02. 2022 18:30Sokol Modřice AKST Oltec Brno E14:4
2023. 02. 2022 18:30Sokol Líšeň DSokol Sokolnice10:8
2023. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec CŽižka VSK Univerzita Brno B16:2
2102. 03. 2022 18:30Sokol Brno I FKST Oltec Brno E13:5
2102. 03. 2022 18:30TJ Holásky DSK Slatina F11:7
2102. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Sokolnice17:1
2102. 03. 2022 18:15ASS Brno CŽižka VSK Univerzita Brno B13:5
2104. 03. 2022 19:00Sokol Popůvky ASKST Nový Lískovec C8:10
2102. 03. 2022 17:15TTC MS Brno HSokol Líšeň D18:0wo
2216. 03. 2022 18:30Sokol Brno I FSKST Nový Lískovec C5:13
2217. 03. 2022 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BSokol Líšeň D5:11
2218. 03. 2022 18:30SK Slatina FSokol Modřice A12:6
2218. 03. 2022 18:30KST Oltec Brno ETTC MS Brno H4:14
2216. 03. 2022 18:30TJ Holásky DSokol Popůvky A14:4
2216. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec DASS Brno C14:4
2323. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Brno I F18:0
2323. 03. 2022 18:15ASS Brno CTJ Holásky D10:8
2325. 03. 2022 19:00Sokol Popůvky AKST Oltec Brno E15:3
2323. 03. 2022 17:15TTC MS Brno HSK Slatina F9:9
2325. 03. 2022 18:30Sokol Modřice ASokol Sokolnice8:10
2323. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň DSKST Nový Lískovec C12:6
2430. 03. 2022 18:30Sokol Brno I FSokol Líšeň D18:0wo
2431. 03. 2022 18:30Žižka VSK Univerzita Brno BSokol Modřice A8:10
2401. 04. 2022 18:15Sokol SokolniceTTC MS Brno H11:7
2401. 04. 2022 18:30SK Slatina FSokol Popůvky A14:4
2401. 04. 2022 18:30KST Oltec Brno EASS Brno C3:15
2430. 03. 2022 18:30TJ Holásky DSKST Nový Lískovec D10:8
2520. 04. 2022 18:30TJ Holásky DSokol Brno I F18:0wo
2506. 04. 2022 18:30SKST Nový Lískovec DKST Oltec Brno E17:1
2513. 04. 2022 18:15ASS Brno CSK Slatina F5:13
2508. 04. 2022 19:00Sokol Popůvky ASokol Sokolnice12:6
2506. 04. 2022 17:15TTC MS Brno HŽižka VSK Univerzita Brno B11:7
2508. 04. 2022 18:30Sokol Modřice ASKST Nový Lískovec C10:8
2620. 04. 2022 18:30Sokol Líšeň DSokol Modřice A0:18wo
2620. 04. 2022 18:30SKST Nový Lískovec CTTC MS Brno H11:7
2626. 04. 2022 19:00Žižka VSK Univerzita Brno BSokol Popůvky A11:7
2622. 04. 2022 18:15Sokol SokolniceASS Brno C4:14
2622. 04. 2022 18:30SK Slatina FSKST Nový Lískovec D9:9
2622. 04. 2022 18:30KST Oltec Brno ETJ Holásky D18:0wo
městská soutěž III.třídy
117. 09. 2021 18:30Sokol Modřice BTJ Brno-Bystrc F1:17
116. 09. 2021 17:00Sokol Židenice DOrel Šlapanice C4:14
114. 09. 2021 18:30Sokol Židenice CSKST Nový Lískovec E10:8
115. 09. 2021 18:00Sokol TroubskoASS Brno D12:6
124. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Popůvky B5:13
115. 09. 2021 18:30Orel Šlapanice DSK Slatina G12:6
223. 09. 2021 18:30TJ Brno-Bystrc FSokol Líšeň E11:7
223. 09. 2021 19:00Sokol Popůvky BOrel Šlapanice D14:4
224. 09. 2021 19:00ASS Brno DSKST Nový Lískovec F12:6
224. 09. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Troubsko10:8
222. 09. 2021 18:30Orel Šlapanice CSokol Židenice C13:5
224. 09. 2021 18:30Sokol Modřice BSokol Židenice D7:11
311. 11. 2021 17:00Sokol Židenice DTJ Brno-Bystrc F9:9
328. 09. 2021 18:30Sokol Židenice CSokol Modřice B0:18wo
329. 09. 2021 18:00Sokol TroubskoOrel Šlapanice C5:13
301. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec FSKST Nový Lískovec E7:11
329. 09. 2021 18:30Orel Šlapanice DASS Brno D13:5
327. 09. 2021 18:30Sokol Líšeň ESK Slatina G6:12
408. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc FSK Slatina G8:10
407. 10. 2021 19:00Sokol Popůvky BSokol Líšeň E14:4
408. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec EOrel Šlapanice D16:2
406. 10. 2021 18:30Orel Šlapanice CSKST Nový Lískovec F10:8
408. 10. 2021 18:30Sokol Modřice BSokol Troubsko6:12
407. 10. 2021 17:00Sokol Židenice DSokol Židenice C9:9
512. 10. 2021 18:30Sokol Židenice CTJ Brno-Bystrc F6:12
513. 10. 2021 18:00Sokol TroubskoSokol Židenice D11:7
507. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Modřice B11:7
513. 10. 2021 18:30Orel Šlapanice DOrel Šlapanice C3:15
511. 10. 2021 18:30Sokol Líšeň EASS Brno D13:5
515. 10. 2021 18:30SK Slatina GSokol Popůvky B4:14
622. 10. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc FSokol Popůvky B7:11
622. 10. 2021 19:00ASS Brno DSK Slatina G8:10
622. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Líšeň E11:7
622. 10. 2021 18:30Sokol Modřice BOrel Šlapanice D9:9
621. 10. 2021 17:00Sokol Židenice DSKST Nový Lískovec F8:10
619. 10. 2021 18:30Sokol Židenice CSokol Troubsko5:13
703. 11. 2021 18:00Sokol TroubskoTJ Brno-Bystrc F12:6
705. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Židenice C3:15
703. 11. 2021 18:30Orel Šlapanice DSokol Židenice D9:9
701. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň EOrel Šlapanice C3:15
705. 11. 2021 18:30SK Slatina GSKST Nový Lískovec E7:11
704. 11. 2021 19:00Sokol Popůvky BASS Brno D13:5
812. 11. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc FASS Brno D12:6
812. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Popůvky B4:14
810. 11. 2021 18:30Orel Šlapanice CSK Slatina G8:10
812. 11. 2021 18:30Sokol Modřice BSokol Líšeň E5:13
809. 11. 2021 18:30Sokol Židenice COrel Šlapanice D6:12
810. 11. 2021 18:00Sokol TroubskoSKST Nový Lískovec F11:7
919. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec FTJ Brno-Bystrc F7:11
917. 11. 2021 18:30Orel Šlapanice DSokol Troubsko11:7
915. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň ESokol Židenice D12:6
919. 11. 2021 18:30SK Slatina GSokol Modřice B15:3
918. 11. 2021 19:00Sokol Popůvky BOrel Šlapanice C8:10
919. 11. 2021 19:00ASS Brno DSKST Nový Lískovec E7:11
1026. 11. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc FSKST Nový Lískovec E10:8
1024. 11. 2021 18:30Orel Šlapanice CASS Brno D15:3
1026. 11. 2021 18:30Sokol Modřice BSokol Popůvky B10:8
1020. 01. 2022 17:00Sokol Židenice DSK Slatina G10:8
1025. 01. 2022 18:30
Sokol Líšeň, Belcrediho 27
Sokol Židenice CSokol Líšeň E9:9
1026. 11. 2021 18:30SKST Nový Lískovec FOrel Šlapanice D14:4
1101. 12. 2021 18:30Orel Šlapanice DTJ Brno-Bystrc F15:3
1129. 11. 2021 18:30Sokol Líšeň ESokol Troubsko6:12
1103. 12. 2021 18:30SK Slatina GSokol Židenice C6:12
1102. 12. 2021 19:00Sokol Popůvky BSokol Židenice D13:5
1103. 12. 2021 19:00ASS Brno DSokol Modřice B9:9
1106. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec EOrel Šlapanice C13:5
1210. 12. 2021 18:15TJ Brno-Bystrc FOrel Šlapanice C7:9
1210. 12. 2021 18:30Sokol Modřice BSKST Nový Lískovec E11:7
1227. 01. 2022 17:00Sokol Židenice DASS Brno D14:4
1204. 01. 2022 19:00Sokol Židenice CSokol Popůvky B14:4
1208. 12. 2021 18:00Sokol TroubskoSK Slatina G13:5
1210. 12. 2021 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Líšeň E15:3
1313. 12. 2021 18:30Sokol Líšeň EOrel Šlapanice D12:6
1317. 12. 2021 18:30SK Slatina GSKST Nový Lískovec F6:12
1316. 12. 2021 19:00Sokol Popůvky BSokol Troubsko11:7
1317. 12. 2021 19:00ASS Brno DSokol Židenice C6:12
1317. 12. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Židenice D15:3
1315. 12. 2021 18:30Orel Šlapanice CSokol Modřice B10:8
1410. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň ETJ Brno-Bystrc F10:8
1412. 01. 2022 18:30Orel Šlapanice DSokol Popůvky B4:14
1414. 01. 2022 18:30SKST Nový Lískovec FASS Brno D16:2
1412. 01. 2022 18:00Sokol TroubskoSKST Nový Lískovec E14:4
1411. 01. 2022 18:30Sokol Židenice COrel Šlapanice C6:12
1413. 01. 2022 17:00Sokol Židenice DSokol Modřice B8:10
1521. 01. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc FSokol Židenice D9:9
1529. 04. 2022 18:30Sokol Modřice BSokol Židenice C5:13
1519. 01. 2022 18:30Orel Šlapanice CSokol Troubsko12:6
1526. 10. 2021 18:30SKST Nový Lískovec ESKST Nový Lískovec F9:9
1521. 01. 2022 19:00ASS Brno DOrel Šlapanice D9:9
1511. 04. 2022 18:30SK Slatina GSokol Líšeň E12:6
1628. 01. 2022 18:30SK Slatina GTJ Brno-Bystrc F6:12
1624. 01. 2022 18:30Sokol Líšeň ESokol Popůvky B7:11
1626. 01. 2022 18:30Orel Šlapanice DSKST Nový Lískovec E11:7
1624. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec FOrel Šlapanice C10:8
1626. 01. 2022 18:00Sokol TroubskoSokol Modřice B14:4
1626. 10. 2021 18:30Sokol Židenice CSokol Židenice D15:3
1704. 02. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc FSokol Židenice C8:10
1703. 02. 2022 17:00Sokol Židenice DSokol Troubsko8:10
1704. 02. 2022 18:30Sokol Modřice BSKST Nový Lískovec F10:8
1720. 10. 2021 18:30Orel Šlapanice COrel Šlapanice D16:2
1704. 02. 2022 19:00ASS Brno DSokol Líšeň E9:9
1703. 02. 2022 19:00Sokol Popůvky BSK Slatina G11:7
1810. 02. 2022 19:00Sokol Popůvky BTJ Brno-Bystrc F14:4
1811. 02. 2022 18:30SK Slatina GASS Brno D10:8
1807. 02. 2022 18:30Sokol Líšeň ESKST Nový Lískovec E9:9
1809. 02. 2022 18:30Orel Šlapanice DSokol Modřice B13:5
1811. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Židenice D13:5
1809. 02. 2022 18:00Sokol TroubskoSokol Židenice C10:8
1918. 02. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc FSokol Troubsko4:14
1913. 04. 2022 18:30Sokol Židenice CSKST Nový Lískovec F11:7
1917. 02. 2022 17:00Sokol Židenice DOrel Šlapanice D12:6
1916. 02. 2022 18:30Orel Šlapanice CSokol Líšeň E17:1
1918. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ESK Slatina G14:4
1918. 02. 2022 19:00ASS Brno DSokol Popůvky B2:16
2025. 02. 2022 19:00ASS Brno DTJ Brno-Bystrc F7:11
2024. 02. 2022 19:00Sokol Popůvky BSKST Nový Lískovec E14:4
2025. 02. 2022 18:30SK Slatina GOrel Šlapanice C8:10
2021. 02. 2022 18:30Sokol Líšeň ESokol Modřice B9:9
2023. 02. 2022 18:30Orel Šlapanice DSokol Židenice C7:11
2025. 02. 2022 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Troubsko13:5
2104. 03. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc FSokol Modřice B6:12
2102. 03. 2022 18:30Orel Šlapanice CSokol Židenice D11:5
2104. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Židenice C5:13
2104. 03. 2022 19:00ASS Brno DSokol Troubsko3:15
2114. 03. 2022 18:00
Školní 201, Popůvky
Sokol Popůvky BSKST Nový Lískovec F11:7
2104. 03. 2022 18:30SK Slatina GOrel Šlapanice D11:7
2218. 03. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc FSKST Nový Lískovec F4:14
2225. 03. 2022 18:00Sokol TroubskoOrel Šlapanice D18:0
2217. 03. 2022 17:00Sokol Židenice DSokol Líšeň E10:8
2218. 03. 2022 18:30Sokol Modřice BSK Slatina G10:8
2216. 03. 2022 18:30Orel Šlapanice CSokol Popůvky B11:7
2218. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec EASS Brno D15:3
2325. 03. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ETJ Brno-Bystrc F10:8
2325. 03. 2022 19:00ASS Brno DOrel Šlapanice C7:11
2304. 04. 2022 18:00
Školní 201, Popůvky
Sokol Popůvky BSokol Modřice B15:3
2325. 03. 2022 18:30SK Slatina GSokol Židenice D15:3
2321. 03. 2022 18:30Sokol Líšeň ESokol Židenice C10:8
2323. 03. 2022 18:30Orel Šlapanice DSKST Nový Lískovec F8:10
2401. 04. 2022 18:15TJ Brno-Bystrc FOrel Šlapanice D8:10
2430. 03. 2022 18:00Sokol TroubskoSokol Líšeň E5:13
2429. 03. 2022 18:30Sokol Židenice CSK Slatina G14:4
2431. 03. 2022 17:00Sokol Židenice DSokol Popůvky B6:12
2401. 04. 2022 18:30Sokol Modřice BASS Brno D10:8
2430. 03. 2022 18:30
Oblá 52, Brno
Orel Šlapanice CSKST Nový Lískovec E12:6
2506. 04. 2022 18:30Orel Šlapanice CTJ Brno-Bystrc F14:4
2508. 04. 2022 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Modřice B17:1
2508. 04. 2022 19:00ASS Brno DSokol Židenice D11:7
2507. 04. 2022 19:00Sokol Popůvky BSokol Židenice C8:10
2508. 04. 2022 18:30SK Slatina GSokol Troubsko12:6
2504. 04. 2022 18:30Sokol Líšeň ESKST Nový Lískovec F10:8
2620. 04. 2022 18:30Orel Šlapanice DSokol Líšeň E6:12
2627. 04. 2022 18:30SKST Nový Lískovec FSK Slatina G12:6
2620. 04. 2022 18:00Sokol TroubskoSokol Popůvky B13:5
2626. 04. 2022 18:30Sokol Židenice CASS Brno D14:4
2621. 04. 2022 17:00Sokol Židenice DSKST Nový Lískovec E6:12
2622. 04. 2022 18:30Sokol Modřice BOrel Šlapanice C5:13
městský přebor
114. 10. 2021 16:15SK SlatinaSalesko Líšeň5:5
115. 10. 2021 17:00Sokol ŽideniceSKST Nový Lískovec0:10
115. 10. 2021 16:30KST Oltec BrnoTTC MS Brno A0:10
115. 10. 2021 16:45Sokol Brno ITTC MS Brno B3:7
218. 10. 2021 18:00Salesko LíšeňTTC MS Brno B6:4
212. 11. 2021 16:00TTC MS Brno ASokol Brno I7:3
218. 10. 2021 17:15SKST Nový LískovecKST Oltec Brno10:0
215. 12. 2021 16:15SK SlatinaSokol Židenice10:0
305. 11. 2021 17:00Sokol ŽideniceSalesko Líšeň4:6
309. 12. 2021 16:15SK SlatinaKST Oltec Brno5:5
305. 11. 2021 16:45Sokol Brno ISKST Nový Lískovec4:6
305. 11. 2021 17:30TTC MS Brno BTTC MS Brno A4:6
408. 11. 2021 18:00Salesko LíšeňTTC MS Brno A2:8
408. 11. 2021 17:15SKST Nový LískovecTTC MS Brno B10:0
411. 11. 2021 16:15SK SlatinaSokol Brno I3:7
410. 12. 2021 16:00Sokol ŽideniceKST Oltec Brno1:9
506. 12. 2021 18:00Salesko LíšeňKST Oltec Brno2:8
519. 11. 2021 16:45Sokol Brno ISokol Židenice8:2
516. 12. 2021 17:15TTC MS Brno BSK Slatina5:5
519. 11. 2021 17:30TTC MS Brno ASKST Nový Lískovec2:8
622. 11. 2021 18:00Salesko LíšeňSKST Nový Lískovec1:9
625. 11. 2021 16:15SK SlatinaTTC MS Brno A3:7
626. 11. 2021 17:00Sokol ŽideniceTTC MS Brno B1:9
626. 11. 2021 16:30KST Oltec BrnoSokol Brno I4:6
725. 04. 2022 17:00Sokol Brno ISalesko Líšeň8:2
703. 12. 2021 17:30TTC MS Brno BKST Oltec Brno7:3
703. 12. 2021 17:30TTC MS Brno ASokol Židenice9:1
729. 11. 2021 17:15SKST Nový LískovecSK Slatina10:0
807. 02. 2022 18:00Salesko LíšeňSK Slatina6:4
807. 02. 2022 17:15SKST Nový LískovecSokol Židenice10:0
811. 02. 2022 17:30TTC MS Brno AKST Oltec Brno9:1
811. 02. 2022 17:30TTC MS Brno BSokol Brno I2:8
908. 04. 2022 17:30TTC MS Brno BSalesko Líšeň10:0
908. 04. 2022 16:45Sokol Brno ITTC MS Brno A4:6
905. 04. 2022 17:30
Oblá 52, Brno
KST Oltec BrnoSKST Nový Lískovec1:9
925. 04. 2022 17:00Sokol ŽideniceSK Slatina3:7
1021. 02. 2022 18:00Salesko LíšeňSokol Židenice6:4
1022. 03. 2022 16:15SK SlatinaKST Oltec Brno6:4
1004. 04. 2022 17:15SKST Nový LískovecSokol Brno I9:1
1025. 02. 2022 16:09TTC MS Brno ATTC MS Brno B9:1
1105. 04. 2022 17:30TTC MS Brno ASalesko Líšeň8:2
1104. 03. 2022 17:30TTC MS Brno BSKST Nový Lískovec0:10
1104. 03. 2022 16:45Sokol Brno ISK Slatina5:5
1119. 04. 2022 16:30KST Oltec BrnoSokol Židenice8:2
1214. 03. 2022 18:00Salesko LíšeňKST Oltec Brno6:4
1227. 04. 2022 17:15Sokol ŽideniceSokol Brno I2:8
1217. 03. 2022 16:15SK SlatinaTTC MS Brno B1:9
1214. 03. 2022 17:15SKST Nový LískovecTTC MS Brno A8:2
1321. 03. 2022 17:15SKST Nový LískovecSalesko Líšeň8:2
1325. 03. 2022 17:30TTC MS Brno ASK Slatina5:5
1325. 03. 2022 17:30TTC MS Brno BSokol Židenice9:1
1325. 03. 2022 16:45Sokol Brno IKST Oltec Brno8:2
1428. 03. 2022 18:00Salesko LíšeňSokol Brno I5:5
1401. 04. 2022 16:30KST Oltec BrnoTTC MS Brno B6:4
1401. 04. 2022 17:00Sokol ŽideniceTTC MS Brno A5:5
1431. 03. 2022 16:15SK SlatinaSKST Nový Lískovec3:7
městský přebor
110. 12. 2021 17:00Sokol ŽideniceSalesko Líšeň5:5
217. 12. 2021 17:30TTC MS BrnoSokol Židenice5:5
310. 01. 2022 18:00Salesko LíšeňTTC MS Brno8:2
417. 01. 2022 18:00Salesko LíšeňSokol Židenice5:5
522. 04. 2022 17:00Sokol ŽideniceTTC MS Brno5:5
618. 05. 2022 17:30TTC MS BrnoSalesko Líšeň7:3

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy