Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP 1. třídy
103. 10. 2021 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Brumovice A16:2
102. 10. 2021 17:30TJ Sokol Lanžhot DKST LVA C8:10
125. 09. 2021 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Perná A11:7
101. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec BTJ SPORT Němčičky A6:12
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Troskotovice10:8
208. 10. 2021 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Troskotovice1:17
214. 10. 2021 18:00TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Křepice A12:6
210. 10. 2021 18:00TJ Sokol Perná ATJ Jevišovka Drnholec B14:4
208. 10. 2021 19:00KST LVA COrel Šitbořice A9:9
208. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Lanžhot D6:12
316. 10. 2021 09:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Vranovice A8:10
316. 10. 2021 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Velké Němčice A15:3
315. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec BKST LVA C5:13
318. 10. 2021 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Perná A14:4
319. 10. 2021 18:30TJ TroskotoviceTJ SPORT Němčičky A9:9
426. 10. 2021 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ SPORT Němčičky A8:10
424. 10. 2021 18:00TJ Sokol Perná ATJ Troskotovice5:13
422. 10. 2021 19:00KST LVA CTJ Sokol Křepice A8:10
422. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Jevišovka Drnholec B18:0wo
424. 10. 2021 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A11:7
502. 11. 2021 19:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Brumovice A12:6
529. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec BTJ Sokol Vranovice A5:13
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Velké Němčice A14:4
501. 11. 2021 18:00TJ TroskotoviceKST LVA C11:7
531. 10. 2021 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Perná A12:6
605. 11. 2021 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A10:8
605. 11. 2021 19:00KST LVA CTJ SPORT Němčičky A8:10
605. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Troskotovice10:8
602. 11. 2021 18:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Křepice A9:9
606. 11. 2021 17:30TJ Sokol Lanžhot DOrel Šitbořice A10:8
713. 11. 2021 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Brumovice A11:7
709. 11. 2021 19:00TJ Jevišovka Drnholec BTJ Sokol Lanžhot D9:9
714. 11. 2021 10:00TJ TroskotoviceTJ Sokol Vranovice A4:14
714. 11. 2021 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Velké Němčice A18:0wo
714. 11. 2021 18:00TJ Sokol Perná AKST LVA C5:13
819. 11. 2021 19:00TJ Sokol Brumovice AKST LVA C4:14
819. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Perná A14:4
821. 11. 2021 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ SPORT Němčičky A8:10
816. 11. 2021 19:00TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Křepice A9:9
820. 11. 2021 18:00Orel Šitbořice ATJ Jevišovka Drnholec B12:6
930. 11. 2021 18:30TJ Jevišovka Drnholec BTJ Sokol Brumovice A12:6
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol Křepice AOrel Šitbořice A11:7
928. 11. 2021 10:00TJ TroskotoviceTJ Sokol Lanžhot D9:9
928. 11. 2021 18:00TJ Sokol Perná ATJ Sokol Vranovice A9:9
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice AKST LVA C5:13
1003. 12. 2021 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Němčice A10:8
1005. 12. 2021 10:30TJ Sokol Vranovice AKST LVA C11:7
1003. 12. 2021 18:00TJ Sokol Lanžhot DTJ SPORT Němčičky A8:10
1004. 12. 2021 18:00Orel Šitbořice ATJ Troskotovice10:8
1003. 12. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec BTJ Sokol Křepice A5:13
1110. 12. 2021 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Brumovice A15:3
1109. 12. 2021 18:00TJ TroskotoviceTJ Jevišovka Drnholec B12:6
1128. 11. 2021 15:00TJ SPORT Němčičky AOrel Šitbořice A13:5
1112. 12. 2021 18:00TJ Sokol Perná ATJ Sokol Lanžhot D6:12
1110. 12. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Vranovice A7:11
1214. 01. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Vranovice A5:13
1213. 01. 2022 19:15KST LVA CTJ Sokol Lanžhot D3:15
1216. 01. 2022 18:00TJ Sokol Perná AOrel Šitbořice A4:14
1216. 01. 2022 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Jevišovka Drnholec B12:6
1216. 01. 2022 10:00TJ TroskotoviceTJ Sokol Křepice A7:11
1325. 01. 2022 18:00TJ TroskotoviceTJ Sokol Brumovice A14:4
1321. 01. 2022 18:00TJ Sokol Křepice ATJ SPORT Němčičky A8:10
1321. 01. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec BTJ Sokol Perná A13:5
1323. 01. 2022 15:30Orel Šitbořice AKST LVA C11:7
1322. 01. 2022 17:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Velké Němčice A12:6
1430. 01. 2022 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Lanžhot D7:11
1428. 01. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice AOrel Šitbořice A4:14
1410. 02. 2022 19:00KST LVA CTJ Jevišovka Drnholec B13:5
1408. 02. 2022 19:00TJ Sokol Perná ATJ Sokol Křepice A7:11
1430. 01. 2022 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Troskotovice11:7
1506. 02. 2022 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Brumovice A14:4
1517. 02. 2022 18:00TJ TroskotoviceTJ Sokol Perná A11:7
1504. 02. 2022 18:00TJ Sokol Křepice AKST LVA C18:0wo
1504. 02. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec BTJ Sokol Velké Němčice A11:7
1512. 02. 2022 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice A13:5
1618. 02. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Lanžhot D6:12
1613. 02. 2022 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Jevišovka Drnholec B12:6
1611. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Křepice A6:12
1611. 02. 2022 19:00KST LVA CTJ Troskotovice8:10
1613. 02. 2022 18:00TJ Sokol Perná ATJ SPORT Němčičky A5:13
1720. 02. 2022 18:00TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A14:4
1720. 02. 2022 09:30TJ SPORT Němčičky AKST LVA C18:0
1722. 02. 2022 18:30TJ TroskotoviceTJ Sokol Velké Němčice A9:9
1718. 02. 2022 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Vranovice A13:5
1720. 02. 2022 17:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Lanžhot D10:8
1825. 02. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice AOrel Šitbořice A6:12
1826. 02. 2022 17:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Jevišovka Drnholec B8:10
1827. 02. 2022 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Troskotovice11:7
1825. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ SPORT Němčičky A4:14
1825. 02. 2022 19:00KST LVA CTJ Sokol Perná A10:8
1904. 03. 2022 19:00KST LVA CTJ Sokol Brumovice A2:16
1906. 03. 2022 18:00TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Němčice A8:10
1901. 03. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Vranovice A12:6
1904. 03. 2022 18:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Lanžhot D18:0wo
1904. 03. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec BOrel Šitbořice A6:12
2011. 03. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Jevišovka Drnholec B10:8
2011. 03. 2022 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice A7:11
2012. 03. 2022 17:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Troskotovice7:11
2020. 03. 2022 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Perná A11:7
2011. 03. 2022 19:00KST LVA CTJ Sokol Velké Němčice A8:10
2118. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice ATJ Sokol Brumovice A9:9
2118. 03. 2022 19:00KST LVA CTJ Sokol Vranovice A2:16
2106. 03. 2022 09:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Lanžhot D12:6
2120. 03. 2022 10:00TJ TroskotoviceOrel Šitbořice A6:12
2114. 03. 2022 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Jevišovka Drnholec B11:7
2225. 03. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Křepice A10:8
2222. 03. 2022 18:30TJ Jevišovka Drnholec BTJ Troskotovice11:7
2226. 03. 2022 18:00Orel Šitbořice ATJ SPORT Němčičky A16:2
2226. 03. 2022 17:30TJ Sokol Lanžhot DTJ Sokol Perná A6:12
2227. 03. 2022 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Velké Němčice A11:7
1/101. 04. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky ATJ Sokol Vranovice A5:9
1/101. 04. 2022 18:00TJ Sokol Křepice AOrel Šitbořice A9:2
1/210. 04. 2022 10:30TJ Sokol Vranovice ATJ SPORT Němčičky A9:0wo
1/209. 04. 2022 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Křepice A9:8
1/316. 04. 2022 17:30TJ Sokol Křepice AOrel Šitbořice A7:9
2/123. 04. 2022 18:00Orel Šitbořice ATJ Sokol Vranovice A9:3
2/201. 05. 2022 10:30TJ Sokol Vranovice AOrel Šitbořice A5:9
OP 2. třídy
101. 10. 2021 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyTJ Sokol Kobylí C5:13
130. 09. 2021 19:00TJ Sokol Perná BSK Březí A14:4
103. 10. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice BKST LVA D6:12
103. 10. 2021 09:30SK Boleradice 1935STP Mikulov B5:13
130. 09. 2021 18:30TJ Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Rakvice B7:11
103. 10. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ SPORT Němčičky B2:16
210. 10. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ SPORT Němčičky B14:4
206. 10. 2021 18:00TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Klobouky u Brna C16:2
209. 10. 2021 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Tvrdonice A8:10
208. 10. 2021 19:00KST LVA DSK Boleradice 19359:9
224. 10. 2021 17:00SK Březí ATJ Sokol Brumovice B11:7
208. 10. 2021 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyTJ Sokol Perná B10:8
314. 10. 2021 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Kobylí C7:11
317. 10. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Velké Hostěrádky6:12
317. 10. 2021 09:30SK Boleradice 1935SK Březí A9:9
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Tvrdonice AKST LVA D16:2
317. 10. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSTP Mikulov B5:13
315. 10. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Rakvice B14:4
424. 10. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Rakvice B14:4
423. 10. 2021 14:00STP Mikulov BTJ SPORT Němčičky B18:0wo
403. 11. 2021 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna CKST LVA D9:9
422. 10. 2021 18:00SK Březí ATJ Sokol Tvrdonice A8:10
424. 10. 2021 09:30SK Boleradice 1935TJ Sokol Velké Hostěrádky8:10
421. 10. 2021 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice B13:5
531. 10. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Kobylí C6:12
531. 10. 2021 09:30SK Boleradice 1935TJ Sokol Perná B7:11
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Velké Hostěrádky14:4
531. 10. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSK Březí A7:11
529. 10. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky BKST LVA D14:4
526. 10. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSTP Mikulov B5:13
607. 11. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí CSTP Mikulov B14:4
605. 11. 2021 19:00KST LVA DTJ Sokol Rakvice B7:11
605. 11. 2021 18:00SK Březí ATJ SPORT Němčičky B7:11
615. 11. 2021 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyTJ Sokol Klobouky u Brna C12:6
604. 11. 2021 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Tvrdonice A7:11
607. 11. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice BSK Boleradice 193511:7
714. 11. 2021 09:30SK Boleradice 1935TJ Sokol Kobylí C4:14
712. 11. 2021 18:00TJ Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Brumovice B12:6
714. 11. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Perná B9:9
712. 11. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky13:5
709. 11. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSK Březí A10:8
713. 11. 2021 14:00STP Mikulov BKST LVA D12:6
820. 11. 2021 17:00TJ Sokol Kobylí CKST LVA D13:5
819. 11. 2021 18:00SK Březí ASTP Mikulov B11:7
819. 11. 2021 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyTJ Sokol Rakvice B14:4
818. 11. 2021 19:00TJ Sokol Perná BTJ SPORT Němčičky B4:14
821. 11. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
821. 11. 2021 09:30SK Boleradice 1935TJ Sokol Tvrdonice A8:10
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Kobylí C6:12
928. 11. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CSK Boleradice 193510:8
926. 11. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Brumovice B14:4
923. 11. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Perná B9:9
927. 11. 2021 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Velké Hostěrádky15:3
901. 12. 2021 18:30SK Březí AKST LVA D4:14
1005. 12. 2021 10:00TJ Sokol Kobylí CSK Březí A17:1
1003. 12. 2021 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyKST LVA D11:7
1002. 12. 2021 19:00TJ Sokol Perná BSTP Mikulov B11:7
1002. 12. 2021 18:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice B6:12
1005. 12. 2021 09:30SK Boleradice 1935TJ SPORT Němčičky B7:11
1001. 12. 2021 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Tvrdonice A5:13
1112. 12. 2021 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Kobylí C1:17
1109. 12. 2021 18:00TJ Sokol Tvrdonice ATJ SPORT Němčičky B10:8
1107. 12. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice BSK Boleradice 193511:7
1111. 12. 2021 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Brumovice B9:9
1110. 12. 2021 19:00KST LVA DTJ Sokol Perná B10:8
1110. 12. 2021 18:00SK Březí ATJ Sokol Velké Hostěrádky10:8
1216. 01. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Hostěrádky14:4
1214. 01. 2022 18:00SK Březí ATJ Sokol Perná B7:11
1214. 01. 2022 19:00KST LVA DTJ Sokol Brumovice B13:5
1214. 01. 2022 18:00STP Mikulov BSK Boleradice 19356:12
1218. 01. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Tvrdonice A5:13
1214. 01. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Klobouky u Brna C16:2
1321. 01. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Kobylí C6:12
1323. 01. 2022 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Rakvice B12:6
1321. 01. 2022 18:00TJ Sokol Tvrdonice ASTP Mikulov B11:7
1323. 01. 2022 09:30SK Boleradice 1935KST LVA D11:7
1301. 02. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice BSK Březí A12:6
1320. 01. 2022 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Hostěrádky8:10
1430. 01. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná B12:6
1402. 02. 2022 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyTJ Sokol Brumovice B8:10
1428. 01. 2022 18:00SK Březí ASK Boleradice 19357:11
1428. 01. 2022 19:00KST LVA DTJ Sokol Tvrdonice A14:4
1429. 01. 2022 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Klobouky u Brna C10:8
1425. 01. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice BTJ SPORT Němčičky B8:10
1501. 02. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Kobylí C3:15
1504. 02. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky BSTP Mikulov B14:4
1504. 02. 2022 19:00KST LVA DTJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
1504. 02. 2022 18:00TJ Sokol Tvrdonice ASK Březí A14:4
1504. 02. 2022 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkySK Boleradice 19357:11
1516. 02. 2022 19:15TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Perná B6:12
1613. 02. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice B17:1
1610. 02. 2022 19:00TJ Sokol Perná BSK Boleradice 19358:10
1616. 02. 2022 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyTJ Sokol Tvrdonice A9:9
1611. 02. 2022 18:00SK Březí ATJ Sokol Klobouky u Brna C9:9
1611. 02. 2022 19:00KST LVA DTJ SPORT Němčičky B12:6
1612. 02. 2022 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Rakvice B9:9
1719. 02. 2022 14:00STP Mikulov BTJ Sokol Kobylí C3:15
1715. 02. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice BKST LVA D7:11
1718. 02. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky BSK Březí A12:6
1720. 02. 2022 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Velké Hostěrádky10:8
1721. 02. 2022 19:00TJ Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Perná B9:9
1720. 02. 2022 09:30SK Boleradice 1935TJ Sokol Brumovice B8:10
1827. 02. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí CSK Boleradice 193514:4
1827. 02. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Tvrdonice A9:9
1822. 02. 2022 18:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Klobouky u Brna C14:4
1825. 02. 2022 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkyTJ SPORT Němčičky B8:10
1825. 02. 2022 18:00SK Březí ATJ Sokol Rakvice B9:9
1825. 02. 2022 19:00KST LVA DSTP Mikulov B1:17
1904. 03. 2022 19:00KST LVA DTJ Sokol Kobylí C5:13
1905. 03. 2022 14:00STP Mikulov BSK Březí A8:10
1901. 03. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky11:7
1904. 03. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Perná B11:7
1906. 03. 2022 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna CTJ Sokol Brumovice B8:10
1904. 03. 2022 18:00TJ Sokol Tvrdonice ASK Boleradice 193510:8
2013. 03. 2022 10:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Tvrdonice A12:6
2013. 03. 2022 09:30SK Boleradice 1935TJ Sokol Klobouky u Brna C12:6
2013. 03. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice BTJ SPORT Němčičky B11:7
2010. 03. 2022 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Rakvice B8:10
2011. 03. 2022 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkySTP Mikulov B7:11
2011. 03. 2022 19:00KST LVA DSK Březí A8:10
2118. 03. 2022 18:00SK Březí ATJ Sokol Kobylí C4:14
2118. 03. 2022 19:00KST LVA DTJ Sokol Velké Hostěrádky9:9
2118. 03. 2022 18:00STP Mikulov BTJ Sokol Perná B8:10
2115. 03. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice BTJ Sokol Brumovice B7:11
2118. 03. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky BSK Boleradice 19358:10
2118. 03. 2022 18:00TJ Sokol Tvrdonice ATJ Sokol Klobouky u Brna C13:5
2225. 03. 2022 17:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Klobouky u Brna C15:3
2225. 03. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky BTJ Sokol Tvrdonice A11:7
2227. 03. 2022 09:30SK Boleradice 1935TJ Sokol Rakvice B11:7
2222. 03. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice BSTP Mikulov B9:9
2225. 03. 2022 19:00
Břeclavská 618, 691 44 Lednice,Sportovní hala ZŠ Lednice
TJ Sokol Perná BKST LVA D10:8
2225. 03. 2022 18:30TJ Sokol Velké HostěrádkySK Březí A9:9
OP 3. třídy
101. 10. 2021 19:00SK Zaječí ATJ Sokol Pouzdřany A15:3
128. 09. 2021 18:30SK ST Bulhary ATJ Sokol Velké Němčice C3:15
103. 10. 2021 18:00STP Mikulov CTJ Tatran Poštorná Blackstone12:6
101. 10. 2021 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Šakvice13:5
101. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Rakvice C10:8
130. 09. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Agrotec Hustopeče C2:16
208. 10. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Agrotec Hustopeče C5:13
205. 10. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice CTJ SPORT Němčičky C13:5
210. 10. 2021 09:30TJ Sokol ŠakviceTJ Sokol Velké Němčice B8:10
208. 10. 2021 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneOrel Šitbořice B3:15
208. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice CSTP Mikulov C7:11
208. 10. 2021 19:00SK Zaječí ASK ST Bulhary A17:1
312. 10. 2021 18:30SK ST Bulhary ATJ Sokol Pouzdřany A6:12
316. 10. 2021 14:00STP Mikulov CSK Zaječí A15:3
315. 10. 2021 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Němčice C17:1
315. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Tatran Poštorná Blackstone12:6
314. 10. 2021 18:00TJ Sokol ŠakviceTJ SPORT Němčičky C9:9
315. 10. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice C5:13
422. 10. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Rakvice C9:9
424. 10. 2021 09:30TJ Sokol ŠakviceTJ Agrotec Hustopeče C12:6
422. 10. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Tatran Poštorná Blackstone6:12
419. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Velké Němčice B4:14
422. 10. 2021 19:00SK Zaječí AOrel Šitbořice B8:10
419. 10. 2021 18:30SK ST Bulhary ASTP Mikulov C4:14
530. 10. 2021 14:00STP Mikulov CTJ Sokol Pouzdřany A14:4
529. 10. 2021 18:30Orel Šitbořice BSK ST Bulhary A14:4
529. 10. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice BSK Zaječí A11:7
528. 10. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Velké Němčice C9:9
502. 11. 2021 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Tatran Poštorná Blackstone12:6
526. 10. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Šakvice12:6
605. 11. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Šakvice10:8
612. 11. 2021 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneTJ Sokol Rakvice C18:0wo
605. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Agrotec Hustopeče C6:12
605. 11. 2021 19:00SK Zaječí ATJ SPORT Němčičky C14:4
602. 11. 2021 18:30SK ST Bulhary ATJ Sokol Velké Němčice B3:15
606. 11. 2021 14:00STP Mikulov COrel Šitbořice B2:16
712. 11. 2021 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Pouzdřany A12:6
712. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice BSTP Mikulov C12:6
711. 11. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky CSK ST Bulhary A14:4
712. 11. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče CSK Zaječí A1:17
709. 11. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Němčice C1:17
714. 11. 2021 09:30TJ Sokol ŠakviceTJ Tatran Poštorná Blackstone16:2
819. 11. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Tatran Poštorná Blackstone7:11
807. 12. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Šakvice7:11
819. 11. 2021 19:00SK Zaječí ATJ Sokol Rakvice C15:3
816. 11. 2021 18:30SK ST Bulhary ATJ Agrotec Hustopeče C8:10
820. 11. 2021 14:00STP Mikulov CTJ SPORT Němčičky C14:4
817. 12. 2021 18:00Orel Šitbořice BTJ Sokol Velké Němčice B14:4
926. 11. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Pouzdřany A10:8
914. 12. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky COrel Šitbořice B5:13
926. 11. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče CSTP Mikulov C10:8
923. 11. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice CSK ST Bulhary A11:7
928. 11. 2021 09:30TJ Sokol ŠakviceSK Zaječí A12:6
926. 11. 2021 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneTJ Sokol Velké Němčice C13:5
1003. 12. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Němčice C11:7
1003. 12. 2021 19:00SK Zaječí ATJ Tatran Poštorná Blackstone18:0
1030. 11. 2021 18:30SK ST Bulhary ATJ Sokol Šakvice7:11
1010. 12. 2021 18:00STP Mikulov CTJ Sokol Rakvice C11:7
1003. 12. 2021 18:30Orel Šitbořice BTJ Agrotec Hustopeče C17:1
1003. 12. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ SPORT Němčičky C7:11
1109. 12. 2021 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Pouzdřany A3:15
1110. 12. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Velké Němčice B7:11
1107. 12. 2021 19:20TJ Sokol Rakvice COrel Šitbořice B2:16
1112. 12. 2021 09:30TJ Sokol ŠakviceSTP Mikulov C7:11
1110. 12. 2021 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneSK ST Bulhary A15:3
1110. 12. 2021 18:00TJ Sokol Velké Němčice CSK Zaječí A11:7
1214. 01. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany ASK Zaječí A12:6
1214. 01. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice CSK ST Bulhary A14:4
1216. 01. 2022 14:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneSTP Mikulov C11:7
1216. 01. 2022 09:30TJ Sokol ŠakviceOrel Šitbořice B6:12
1211. 01. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Velké Němčice B5:13
1214. 01. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ SPORT Němčičky C8:10
1321. 01. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Pouzdřany A13:5
1320. 01. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Rakvice C3:15
1321. 01. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Šakvice11:7
1321. 01. 2022 18:30Orel Šitbořice BTJ Tatran Poštorná Blackstone17:1
1322. 01. 2022 14:00STP Mikulov CTJ Sokol Velké Němčice C4:14
1304. 01. 2022 18:30SK ST Bulhary ASK Zaječí A1:17
1428. 01. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany ASK ST Bulhary A15:3
1428. 01. 2022 19:00SK Zaječí ASTP Mikulov C10:8
1428. 01. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice COrel Šitbořice B7:11
1428. 01. 2022 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneTJ Sokol Velké Němčice B10:8
1427. 01. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Šakvice8:10
1425. 01. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice CTJ Agrotec Hustopeče C9:9
1501. 02. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice CTJ Sokol Pouzdřany A13:5
1504. 02. 2022 17:00
Hlavní 53, Šakvice,Sokolovna Šakvice
TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Šakvice17:1
1504. 02. 2022 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneTJ SPORT Němčičky C12:6
1531. 10. 2021 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Němčice C16:2
1504. 02. 2022 18:30Orel Šitbořice BSK Zaječí A16:2
1505. 02. 2022 14:00STP Mikulov CSK ST Bulhary A11:7
1611. 02. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany ASTP Mikulov C13:5
1608. 02. 2022 18:30SK ST Bulhary AOrel Šitbořice B4:14
1611. 02. 2022 19:00SK Zaječí ATJ Sokol Velké Němčice B8:10
1611. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ SPORT Němčičky C8:10
1613. 02. 2022 14:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneTJ Agrotec Hustopeče C9:9
1613. 02. 2022 09:30TJ Sokol ŠakviceTJ Sokol Rakvice C6:12
1720. 02. 2022 09:30TJ Sokol ŠakviceTJ Sokol Pouzdřany A9:9
1715. 02. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice CTJ Tatran Poštorná Blackstone9:9
1718. 02. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Velké Němčice C8:10
1717. 02. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky CSK Zaječí A6:12
1718. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice BSK ST Bulhary A15:3
1718. 02. 2022 18:30Orel Šitbořice BSTP Mikulov C18:0wo
1825. 02. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany AOrel Šitbořice B6:12
1826. 02. 2022 14:00STP Mikulov CTJ Sokol Velké Němčice B7:11
1822. 02. 2022 18:30SK ST Bulhary ATJ SPORT Němčičky C12:6
1825. 02. 2022 19:00SK Zaječí ATJ Agrotec Hustopeče C4:14
1825. 02. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Rakvice C9:9
1825. 02. 2022 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneTJ Sokol Šakvice11:7
1904. 03. 2022 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneTJ Sokol Pouzdřany A12:6
1906. 03. 2022 09:30TJ Sokol ŠakviceTJ Sokol Velké Němčice C4:14
1901. 03. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice CSK Zaječí A7:11
1910. 03. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče CSK ST Bulhary A16:2
1903. 03. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky CSTP Mikulov C11:7
1904. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice BOrel Šitbořice B2:15
2011. 03. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ Sokol Velké Němčice B9:9
2008. 03. 2022 18:30Orel Šitbořice BTJ SPORT Němčičky C18:0
2012. 03. 2022 14:00STP Mikulov CTJ Agrotec Hustopeče C5:13
2008. 03. 2022 18:30SK ST Bulhary ATJ Sokol Rakvice C6:12
2004. 03. 2022 18:00SK Zaječí ATJ Sokol Šakvice9:9
2011. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Tatran Poštorná Blackstone4:14
2118. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice CTJ Sokol Pouzdřany A9:9
2118. 03. 2022 17:00TJ Tatran Poštorná BlackstoneSK Zaječí A7:11
2120. 03. 2022 09:30TJ Sokol ŠakviceSK ST Bulhary A15:3
2115. 03. 2022 19:20TJ Sokol Rakvice CSTP Mikulov C18:0
2118. 03. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče COrel Šitbořice B3:15
2117. 03. 2022 18:30TJ SPORT Němčičky CTJ Sokol Velké Němčice B7:11
2225. 03. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany ATJ SPORT Němčičky C14:4
2225. 03. 2022 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Agrotec Hustopeče C11:7
2225. 03. 2022 18:30Orel Šitbořice BTJ Sokol Rakvice C14:4
2225. 03. 2022 19:00STP Mikulov CTJ Sokol Šakvice12:6
2222. 03. 2022 18:30SK ST Bulhary ATJ Tatran Poštorná Blackstone11:7
2225. 03. 2022 19:00SK Zaječí ATJ Sokol Velké Němčice C12:6
OP 4. třídy
101. 10. 2021 19:00SK Zaječí BTJ Sokol Křepice B12:6
101. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec CTJ Sokol Morkůvky A9:9
102. 10. 2021 14:00STP Mikulov DSK Březí B9:9
101. 10. 2021 19:00KST LVA ETJ Sokol Brumovice C12:6
101. 10. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSK Zaječí C10:8
208. 10. 2021 18:00TJ Sokol Křepice BSK Zaječí C14:4
210. 10. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Tvrdonice B5:13
210. 10. 2021 16:30SK Březí BKST LVA E0:18
210. 10. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky ASTP Mikulov D11:7
208. 10. 2021 19:00SK Zaječí BTJ Jevišovka Drnholec C10:8
313. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec CTJ Sokol Křepice B5:13
316. 10. 2021 14:00STP Mikulov DSK Zaječí B5:13
315. 10. 2021 19:00KST LVA ETJ Sokol Morkůvky A11:7
312. 10. 2021 18:30TJ Sokol Tvrdonice BSK Březí B16:2
315. 10. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Brumovice C5:13
417. 10. 2021 14:00TJ Sokol Brumovice CSK Zaječí C13:5
424. 10. 2021 16:30SK Březí BTJ Sokol Pouzdřany B14:4
424. 10. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Tvrdonice B2:16
422. 10. 2021 19:00SK Zaječí BKST LVA E9:9
422. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec CSTP Mikulov D7:11
530. 10. 2021 14:00STP Mikulov DTJ Sokol Křepice B5:13
529. 10. 2021 19:00KST LVA ETJ Jevišovka Drnholec C7:11
526. 10. 2021 18:30TJ Sokol Tvrdonice BSK Zaječí B12:6
529. 10. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Morkůvky A12:6
529. 10. 2021 19:00SK Zaječí CSK Březí B8:10
605. 11. 2021 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Brumovice C11:7
619. 11. 2021 19:00TJ Sokol Morkůvky ASK Zaječí C12:6
605. 11. 2021 19:00SK Zaječí BTJ Sokol Pouzdřany B16:2
603. 11. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec CTJ Sokol Tvrdonice B5:13
606. 11. 2021 14:00STP Mikulov DKST LVA E6:12
712. 11. 2021 19:00KST LVA ETJ Sokol Křepice B8:10
709. 11. 2021 18:30TJ Sokol Tvrdonice BSTP Mikulov D10:8
712. 11. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Jevišovka Drnholec C6:12
715. 10. 2021 19:00SK Zaječí CSK Zaječí B10:8
714. 11. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice CSK Březí B12:6
819. 11. 2021 18:00TJ Sokol Křepice BSK Březí B17:1
820. 11. 2021 17:00TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Brumovice C13:5
817. 11. 2021 19:00TJ Jevišovka Drnholec CSK Zaječí C12:6
820. 11. 2021 14:00STP Mikulov DTJ Sokol Pouzdřany B15:3
817. 11. 2021 18:00KST LVA ETJ Sokol Tvrdonice B8:10
923. 11. 2021 18:30TJ Sokol Tvrdonice BTJ Sokol Křepice B10:8
926. 11. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany BKST LVA E0:18
930. 11. 2021 19:00SK Zaječí CSTP Mikulov D9:9
928. 11. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice CSK Zaječí B7:11
928. 11. 2021 16:30SK Březí BTJ Sokol Morkůvky A10:8
1003. 12. 2021 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Morkůvky A17:1
1003. 12. 2021 19:00SK Zaječí BSK Březí B13:5
1001. 12. 2021 18:30TJ Jevišovka Drnholec CTJ Sokol Brumovice C13:5
1003. 12. 2021 19:00KST LVA ESK Zaječí C18:0
1030. 11. 2021 18:30TJ Sokol Tvrdonice BTJ Sokol Pouzdřany B17:1
1110. 12. 2021 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Křepice B1:17
1110. 12. 2021 19:00SK Zaječí CTJ Sokol Tvrdonice B6:12
1112. 12. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice CSTP Mikulov D11:7
1112. 12. 2021 16:30SK Březí BTJ Jevišovka Drnholec C4:14
1112. 12. 2021 09:30
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna
TJ Sokol Morkůvky ASK Zaječí B4:14
1207. 01. 2022 18:00TJ Sokol Křepice BSK Zaječí B12:6
1216. 01. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky ATJ Jevišovka Drnholec C6:12
1216. 01. 2022 16:30SK Březí BSTP Mikulov D11:7
1216. 01. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice CKST LVA E5:13
1201. 02. 2022 19:00SK Zaječí CTJ Sokol Pouzdřany B10:8
1321. 01. 2022 19:00SK Zaječí CTJ Sokol Křepice B6:12
1318. 01. 2022 18:30TJ Sokol Tvrdonice BTJ Sokol Brumovice C13:5
1321. 01. 2022 19:00KST LVA ESK Březí B12:6
1322. 01. 2022 14:00STP Mikulov DTJ Sokol Morkůvky A9:9
1321. 01. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec CSK Zaječí B8:10
1412. 02. 2022 15:00TJ Sokol Křepice BTJ Jevišovka Drnholec C16:2
1428. 01. 2022 19:00SK Zaječí BSTP Mikulov D17:1
1412. 02. 2022 14:00TJ Sokol Morkůvky AKST LVA E8:10
1430. 01. 2022 16:30SK Březí BTJ Sokol Tvrdonice B3:15
1430. 01. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Pouzdřany B11:7
1504. 02. 2022 19:00SK Zaječí CTJ Sokol Brumovice C10:8
1504. 02. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSK Březí B7:11
1501. 02. 2022 18:30TJ Sokol Tvrdonice BTJ Sokol Morkůvky A13:5
1504. 02. 2022 19:00KST LVA ESK Zaječí B10:8
1505. 02. 2022 14:00STP Mikulov DTJ Jevišovka Drnholec C0:18
1611. 02. 2022 18:00TJ Sokol Křepice BSTP Mikulov D16:2
1616. 02. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec CKST LVA E12:6
1611. 02. 2022 19:00SK Zaječí BTJ Sokol Tvrdonice B8:10
1613. 02. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Pouzdřany B13:5
1613. 02. 2022 16:30SK Březí BSK Zaječí C12:6
1717. 02. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Křepice B4:14
1718. 02. 2022 19:00SK Zaječí CTJ Sokol Morkůvky A12:6
1718. 02. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSK Zaječí B2:16
1715. 02. 2022 18:30TJ Sokol Tvrdonice BTJ Jevišovka Drnholec C13:5
1718. 02. 2022 19:00KST LVA ESTP Mikulov D18:0
1825. 02. 2022 18:00TJ Sokol Křepice BKST LVA E14:4
1826. 02. 2022 14:00STP Mikulov DTJ Sokol Tvrdonice B6:12
1825. 02. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec CTJ Sokol Pouzdřany B15:3
1828. 10. 2021 19:00SK Zaječí BSK Zaječí C8:10
1827. 02. 2022 16:30SK Březí BTJ Sokol Brumovice C9:9
1904. 03. 2022 17:30SK Březí BTJ Sokol Křepice B0:18
1910. 03. 2022 19:00TJ Sokol Brumovice CTJ Sokol Morkůvky A9:9
1904. 03. 2022 19:00SK Zaječí CTJ Jevišovka Drnholec C7:11
1904. 03. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany BSTP Mikulov D7:11
1901. 03. 2022 18:30TJ Sokol Tvrdonice BKST LVA E12:6
2011. 03. 2022 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Tvrdonice B12:6
2011. 03. 2022 19:00KST LVA ETJ Sokol Pouzdřany B12:6
2012. 03. 2022 14:00STP Mikulov DSK Zaječí C4:14
2011. 03. 2022 19:00SK Zaječí BTJ Sokol Brumovice C12:6
2013. 03. 2022 16:30TJ Sokol Morkůvky ASK Březí B9:9
2120. 03. 2022 14:00TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Křepice B3:15
2120. 03. 2022 16:30SK Březí BSK Zaječí B2:16
2120. 03. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice CTJ Jevišovka Drnholec C12:6
2118. 03. 2022 19:00SK Zaječí CKST LVA E4:14
2118. 03. 2022 18:30TJ Sokol Pouzdřany BTJ Sokol Tvrdonice B2:16
2225. 03. 2022 18:00TJ Sokol Křepice BTJ Sokol Pouzdřany B15:3
2223. 03. 2022 18:30TJ Sokol Tvrdonice BSK Zaječí C14:4
2223. 03. 2022 19:00STP Mikulov DTJ Sokol Brumovice C9:9
2223. 03. 2022 18:30TJ Jevišovka Drnholec CSK Březí B13:5
2225. 03. 2022 19:00SK Zaječí BTJ Sokol Morkůvky A15:3
OP 5. třídy
129. 09. 2021 18:00TJ MiloviceOrel Šitbořice C5:13
128. 09. 2021 18:30TJ Sokol Vranovice BSK ST Bulhary B14:4
103. 10. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Jevišovka Drnholec D0:18wo
101. 10. 2021 19:00KST LVA FTJ Sokol Morkůvky B13:5
208. 10. 2021 18:30Orel Šitbořice CTJ Sokol Morkůvky B13:5
206. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec DKST LVA F6:12
208. 10. 2021 18:30SK ST Bulhary BTJ Sokol Brumovice D17:1
205. 10. 2021 18:30TJ MiloviceTJ Sokol Vranovice B2:16
312. 10. 2021 18:30TJ Sokol Vranovice BOrel Šitbořice C13:5
317. 10. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Milovice4:14
315. 10. 2021 19:00KST LVA FSK ST Bulhary B8:10
317. 10. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Jevišovka Drnholec D11:7
422. 10. 2021 18:30Orel Šitbořice CTJ Jevišovka Drnholec D15:3
422. 10. 2021 18:30SK ST Bulhary BTJ Sokol Morkůvky B13:5
421. 10. 2021 18:00TJ MiloviceKST LVA F6:12
419. 10. 2021 18:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Brumovice D17:1
531. 10. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice DOrel Šitbořice C3:15
529. 10. 2021 19:00KST LVA FTJ Sokol Vranovice B5:13
531. 10. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Milovice10:8
529. 10. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec DSK ST Bulhary B9:9
605. 11. 2021 18:30Orel Šitbořice CSK ST Bulhary B17:1
604. 11. 2021 18:00TJ MiloviceTJ Jevišovka Drnholec D14:4
602. 11. 2021 18:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Morkůvky B13:5
607. 11. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice DKST LVA F0:18wo
712. 11. 2021 19:00KST LVA FOrel Šitbořice C7:11
714. 11. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Sokol Brumovice D16:2
712. 11. 2021 18:30
Sokolovna Vranovice., Lipová 573, 691 25 Vranovice
TJ Jevišovka Drnholec DTJ Sokol Vranovice B5:13
712. 11. 2021 18:30SK ST Bulhary BTJ Milovice10:8
821. 11. 2021 13:30TJ Sokol Morkůvky BOrel Šitbořice C11:7
809. 12. 2021 19:00KST LVA FTJ Jevišovka Drnholec D10:8
821. 11. 2021 09:30TJ Sokol Brumovice DSK ST Bulhary B8:10
816. 11. 2021 18:30TJ Sokol Vranovice BTJ Milovice10:8
926. 11. 2021 18:30Orel Šitbořice CTJ Sokol Vranovice B9:9
925. 11. 2021 18:00TJ MiloviceTJ Sokol Brumovice D14:4
926. 11. 2021 18:30SK ST Bulhary BKST LVA F13:5
926. 11. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec DTJ Sokol Morkůvky B10:8
1002. 12. 2021 18:00TJ Jevišovka Drnholec DOrel Šitbořice C7:11
1015. 12. 2021 17:45
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna,tělocvična ZŠ
TJ Sokol Morkůvky BSK ST Bulhary B8:10
1003. 12. 2021 19:00KST LVA FTJ Milovice7:11
1030. 11. 2021 17:00TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Vranovice B5:13
1110. 12. 2021 18:30Orel Šitbořice CTJ Sokol Brumovice D15:3
1107. 12. 2021 18:30TJ Sokol Vranovice BKST LVA F9:9
1109. 12. 2021 18:00TJ MiloviceTJ Sokol Morkůvky B18:0wo
1110. 12. 2021 18:30SK ST Bulhary BTJ Jevišovka Drnholec D10:8
1214. 01. 2022 18:30Orel Šitbořice CTJ Milovice14:4
1207. 01. 2022 18:30SK ST Bulhary BTJ Sokol Vranovice B6:12
1214. 01. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec DTJ Sokol Brumovice D18:0
1220. 01. 2022 17:30TJ Sokol Morkůvky BKST LVA F8:10
1325. 01. 2022 18:30SK ST Bulhary BOrel Šitbořice C5:13
1328. 01. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec DTJ Milovice6:12
1323. 01. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Sokol Vranovice B5:13
1321. 01. 2022 19:00KST LVA FTJ Sokol Brumovice D18:0wo
1428. 01. 2022 18:30Orel Šitbořice CKST LVA F12:6
1430. 01. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Sokol Morkůvky B8:10
1425. 01. 2022 18:30TJ Sokol Vranovice BTJ Jevišovka Drnholec D13:5
1427. 01. 2022 18:00TJ MiloviceSK ST Bulhary B11:7
1503. 02. 2022 18:00TJ MiloviceOrel Šitbořice C5:13
1501. 02. 2022 18:30TJ Sokol Vranovice BSK ST Bulhary B14:4
1506. 02. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Jevišovka Drnholec D6:12
1504. 02. 2022 19:00KST LVA FTJ Sokol Morkůvky B13:5
1611. 02. 2022 18:30Orel Šitbořice CTJ Sokol Morkůvky B14:4
1609. 02. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec DKST LVA F7:11
1619. 02. 2022 18:30SK ST Bulhary BTJ Sokol Brumovice D18:0wo
1617. 02. 2022 18:00TJ MiloviceTJ Sokol Vranovice B5:13
1715. 02. 2022 18:30TJ Sokol Vranovice BOrel Šitbořice C9:9
1720. 02. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice DTJ Milovice2:16
1720. 02. 2022 14:00KST LVA FSK ST Bulhary B13:5
1720. 02. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Jevišovka Drnholec D7:11
1825. 02. 2022 18:30Orel Šitbořice CTJ Jevišovka Drnholec D14:4
1825. 02. 2022 18:30SK ST Bulhary BTJ Sokol Morkůvky B16:2
1824. 02. 2022 18:00TJ MiloviceKST LVA F9:9
1822. 02. 2022 18:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Brumovice D14:4
1906. 03. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice DOrel Šitbořice C2:16
1904. 03. 2022 19:00KST LVA FTJ Sokol Vranovice B5:13
1906. 03. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Milovice4:14
1904. 03. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec DSK ST Bulhary B10:8
2012. 03. 2022 18:30Orel Šitbořice CSK ST Bulhary B15:3
2010. 03. 2022 18:00TJ MiloviceTJ Jevišovka Drnholec D12:6
2008. 03. 2022 18:30TJ Sokol Vranovice BTJ Sokol Morkůvky B18:0wo
2013. 03. 2022 09:30TJ Sokol Brumovice DKST LVA F2:16
2118. 03. 2022 19:00KST LVA FOrel Šitbořice C7:11
2120. 03. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Sokol Brumovice D11:7
2116. 03. 2022 18:00TJ Jevišovka Drnholec DTJ Sokol Vranovice B7:11
2103. 03. 2022 18:30SK ST Bulhary BTJ Milovice8:10
OP dorostu 1. třídy
102. 10. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Pouzdřany7:3
107. 10. 2021 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Morkůvky A8:2
129. 09. 2021 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Kobylí10:0
130. 09. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Klobouky u Brna1:9
208. 10. 2021 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Sokol Klobouky u Brna1:9
208. 10. 2021 17:00TJ Sokol KobylíTJ Agrotec Hustopeče A3:7
216. 10. 2021 14:00TJ Sokol Morkůvky AMSK Břeclav A3:7
209. 10. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Brumovice A9:1
314. 10. 2021 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Pouzdřany6:4
313. 10. 2021 18:00MSK Břeclav ASTP Mikulov A5:5
314. 10. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Morkůvky A9:1
313. 10. 2021 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Kobylí9:1
422. 10. 2021 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Sokol Kobylí8:2
420. 10. 2021 16:00TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Klobouky u Brna1:9
423. 10. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Agrotec Hustopeče A9:1
421. 10. 2021 18:00TJ Sokol Brumovice AMSK Břeclav A3:7
527. 10. 2021 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Pouzdřany7:3
526. 10. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Brumovice A5:5
527. 10. 2021 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaSTP Mikulov A5:5
529. 10. 2021 17:00TJ Sokol KobylíTJ Sokol Morkůvky A4:5
618. 11. 2021 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Sokol Morkůvky A1:9
606. 11. 2021 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí9:1
604. 11. 2021 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Klobouky u Brna3:7
603. 11. 2021 18:00MSK Břeclav ATJ Agrotec Hustopeče A6:4
711. 11. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Pouzdřany10:0
710. 11. 2021 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaMSK Břeclav A4:6
721. 12. 2021 18:30TJ Sokol KobylíTJ Sokol Brumovice A2:8
713. 11. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky ASTP Mikulov A4:6
812. 01. 2022 17:00TJ Sokol PouzdřanySTP Mikulov A2:8
815. 01. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Brumovice A4:6
814. 01. 2022 17:00TJ Sokol KobylíMSK Břeclav A4:6
812. 01. 2022 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Agrotec Hustopeče A9:1
919. 01. 2022 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Pouzdřany10:0
920. 01. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče ATJ Sokol Kobylí10:0
908. 02. 2022 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Morkůvky A8:2
920. 01. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice ASTP Mikulov A4:6
1028. 01. 2022 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Sokol Brumovice A3:7
1029. 01. 2022 10:00STP Mikulov AMSK Břeclav A4:6
1028. 01. 2022 17:00TJ Sokol Morkůvky ATJ Agrotec Hustopeče A4:6
1028. 01. 2022 17:00TJ Sokol KobylíTJ Sokol Klobouky u Brna1:9
1104. 02. 2022 17:00TJ Sokol KobylíTJ Sokol Pouzdřany4:6
1131. 01. 2022 18:00TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Morkůvky A9:1
1103. 02. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče ASTP Mikulov A2:8
1103. 02. 2022 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Brumovice A7:3
1211. 02. 2022 16:00TJ Sokol PouzdřanyMSK Břeclav A3:7
1210. 02. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Agrotec Hustopeče A7:3
1212. 02. 2022 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna1:9
1212. 02. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Kobylí10:0wo
1319. 02. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky ATJ Sokol Pouzdřany10:0
1318. 02. 2022 17:00TJ Sokol KobylíSTP Mikulov A0:10wo
1323. 02. 2022 17:45TJ Sokol Klobouky u BrnaTJ Sokol Brumovice A10:0
1317. 02. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče AMSK Břeclav A2:8
1424. 02. 2022 17:00TJ Sokol PouzdřanyTJ Agrotec Hustopeče A2:8
1424. 02. 2022 18:00MSK Břeclav ATJ Sokol Klobouky u Brna8:2
1424. 02. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí10:0wo
1426. 02. 2022 10:00STP Mikulov ATJ Sokol Morkůvky A9:1
OP dorostu 2. třídy
102. 10. 2021 10:00STP Mikulov BTJ Sokol Rakvice10:0
102. 10. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky BMSK Břeclav B7:3
130. 09. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Brumovice B8:2
129. 09. 2021 17:30SK BřezíTJ SPORT Němčičky8:2
206. 10. 2021 18:00TJ Sokol RakviceTJ SPORT Němčičky5:5
205. 12. 2021 16:00SK BřezíTJ Sokol Brumovice B3:7
206. 10. 2021 18:00MSK Břeclav BTJ Agrotec Hustopeče B10:0
209. 10. 2021 10:00STP Mikulov BKST LVA8:2
314. 10. 2021 17:00KST LVATJ Sokol Rakvice2:8
316. 10. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky BSTP Mikulov B0:10wo
313. 10. 2021 17:30SK BřezíMSK Břeclav B1:9
312. 10. 2021 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Sokol Brumovice B10:0wo
420. 10. 2021 18:00TJ Sokol RakviceTJ Sokol Brumovice B8:2
420. 10. 2021 18:00MSK Břeclav BTJ SPORT Němčičky8:2
423. 10. 2021 10:00STP Mikulov BTJ Agrotec Hustopeče B8:2
421. 10. 2021 17:00KST LVATJ Sokol Morkůvky B4:6
530. 10. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Sokol Rakvice7:3
526. 10. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče BKST LVA10:0
527. 10. 2021 17:30SK BřezíSTP Mikulov B0:10
504. 11. 2021 18:00TJ Sokol Brumovice BMSK Břeclav B3:7
603. 11. 2021 18:00TJ Sokol RakviceMSK Břeclav B1:9
606. 11. 2021 10:00STP Mikulov BTJ SPORT Němčičky7:3
604. 11. 2021 17:00KST LVASK Březí1:9
620. 11. 2021 13:00TJ Sokol Morkůvky BTJ Agrotec Hustopeče B5:5
711. 11. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rakvice7:3
705. 12. 2021 17:30SK BřezíTJ Sokol Morkůvky B10:0wo
709. 11. 2021 17:00TJ SPORT NěmčičkyKST LVA10:0
705. 12. 2021 17:30
Herna SK Březí
STP Mikulov BTJ Sokol Brumovice B7:3
820. 11. 2021 10:00STP Mikulov BMSK Břeclav B2:8
818. 11. 2021 18:00TJ Sokol Brumovice BKST LVA8:2
820. 11. 2021 09:30TJ Sokol Morkůvky BTJ SPORT Němčičky7:3
818. 11. 2021 17:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Březí7:3
924. 11. 2021 17:30SK BřezíTJ Sokol Rakvice4:6
923. 11. 2021 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Agrotec Hustopeče B2:8
907. 12. 2021 18:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Morkůvky B10:0
924. 11. 2021 18:00MSK Břeclav BKST LVA7:3
1012. 01. 2022 18:00TJ Sokol RakviceSTP Mikulov B1:9
1012. 01. 2022 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Morkůvky B10:0
1013. 01. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice BTJ Agrotec Hustopeče B5:5
1011. 01. 2022 17:00TJ SPORT NěmčičkySK Březí5:5
1118. 01. 2022 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Sokol Rakvice4:6
1120. 01. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice BSK Březí3:7
1120. 01. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče BMSK Břeclav B4:6
1120. 01. 2022 17:30KST LVASTP Mikulov B7:3
1226. 01. 2022 18:00TJ Sokol RakviceKST LVA3:7
1229. 01. 2022 10:00STP Mikulov BTJ Sokol Morkůvky B4:6
1226. 01. 2022 18:00MSK Břeclav BSK Březí9:1
1227. 01. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice BTJ SPORT Němčičky6:4
1303. 02. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice BTJ Sokol Rakvice7:3
1301. 02. 2022 17:00TJ SPORT NěmčičkyMSK Břeclav B3:7
1303. 02. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče BSTP Mikulov B3:7
1305. 02. 2022 09:30TJ Sokol Morkůvky BKST LVA7:3
1409. 02. 2022 18:00TJ Sokol RakviceTJ Sokol Morkůvky B3:7
1410. 02. 2022 17:30KST LVATJ Agrotec Hustopeče B5:5
1412. 02. 2022 10:00STP Mikulov BSK Březí9:1
1410. 02. 2022 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice B6:4
1517. 02. 2022 18:00MSK Břeclav BTJ Sokol Rakvice8:2
1520. 02. 2022 16:00TJ SPORT NěmčičkySTP Mikulov B6:4
1523. 02. 2022 17:30SK BřezíKST LVA3:7
1517. 02. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Morkůvky B5:5
1623. 02. 2022 18:00TJ Sokol RakviceTJ Agrotec Hustopeče B5:5
1625. 02. 2022 16:00TJ Sokol Morkůvky BSK Březí6:4
1624. 02. 2022 17:30KST LVATJ SPORT Němčičky7:3
1624. 02. 2022 18:00TJ Sokol Brumovice BSTP Mikulov B0:10
1703. 03. 2022 18:00MSK Břeclav BSTP Mikulov B3:7
1703. 03. 2022 17:30KST LVATJ Sokol Brumovice B6:4
1701. 03. 2022 17:00TJ SPORT NěmčičkyTJ Sokol Morkůvky B2:8
1702. 03. 2022 17:30SK BřezíTJ Agrotec Hustopeče B3:7
1816. 03. 2022 18:00TJ Sokol RakviceSK Březí10:0
1810. 03. 2022 17:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ SPORT Němčičky10:0
1815. 03. 2022 16:30TJ Sokol Morkůvky BTJ Sokol Brumovice B7:3
1817. 03. 2022 17:30KST LVAMSK Břeclav B5:5

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy