Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I. třídy
115. 10. 2021 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Rovečné B9:9
115. 10. 2021 18:00TJ Sokol NížkovSK Sokol Lhotky, z.s. B13:5
117. 10. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Žďár nad Sázavou F9:9
117. 10. 2021 09:00Orel Bystřice n.P.SK Škrdlovice12:6
115. 10. 2021 18:00SK VídeňTK Autocolor Oslavice9:9
224. 10. 2021 09:00TJ Sokol Rovečné BTK Autocolor Oslavice8:10
224. 10. 2021 09:00SK ŠkrdloviceSK Vídeň9:9
224. 10. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou FOrel Bystřice n.P.8:10
224. 10. 2021 09:00SK Sokol Lhotky, z.s. BTJ Žďár nad Sázavou E8:10
222. 10. 2021 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Sokol Nížkov10:8
329. 10. 2021 18:00TJ Sokol NížkovTJ Sokol Rovečné B12:6
331. 10. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou EStolní tenis Velké Meziříčí C10:8
326. 10. 2021 18:00Orel Bystřice n.P.SK Sokol Lhotky, z.s. B12:6
328. 10. 2021 18:00SK VídeňTJ Žďár nad Sázavou F13:5
329. 10. 2021 18:30TK Autocolor OslaviceSK Škrdlovice14:4
407. 11. 2021 09:00TJ Sokol Rovečné BSK Škrdlovice11:7
407. 11. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou FTK Autocolor Oslavice9:9
405. 11. 2021 18:00SK Sokol Lhotky, z.s. BSK Vídeň5:13
405. 11. 2021 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí COrel Bystřice n.P.9:9
405. 11. 2021 18:00TJ Sokol NížkovTJ Žďár nad Sázavou E10:8
514. 11. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Rovečné B12:6
514. 11. 2021 09:00Orel Bystřice n.P.TJ Sokol Nížkov11:7
512. 11. 2021 18:00SK VídeňStolní tenis Velké Meziříčí C13:5
512. 11. 2021 18:30TK Autocolor OslaviceSK Sokol Lhotky, z.s. B10:8
514. 11. 2021 09:00SK ŠkrdloviceTJ Žďár nad Sázavou F8:10
621. 11. 2021 09:00TJ Sokol Rovečné BTJ Žďár nad Sázavou F6:12
621. 11. 2021 09:00SK Sokol Lhotky, z.s. BSK Škrdlovice9:9
619. 11. 2021 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CTK Autocolor Oslavice15:3
619. 11. 2021 18:00TJ Sokol NížkovSK Vídeň9:9
621. 11. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou EOrel Bystřice n.P.7:11
728. 11. 2021 09:00Orel Bystřice n.P.TJ Sokol Rovečné B8:10
726. 11. 2021 18:00SK VídeňTJ Žďár nad Sázavou E10:8
726. 11. 2021 18:30TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Nížkov11:7
725. 11. 2021 18:00SK ŠkrdloviceStolní tenis Velké Meziříčí C5:13
728. 11. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou FSK Sokol Lhotky, z.s. B10:8
805. 12. 2021 09:00TJ Sokol Rovečné BSK Sokol Lhotky, z.s. B11:7
803. 12. 2021 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Žďár nad Sázavou F12:6
803. 12. 2021 18:00TJ Sokol NížkovSK Škrdlovice10:8
805. 12. 2021 09:00TJ Žďár nad Sázavou ETK Autocolor Oslavice10:8
811. 12. 2021 09:00Orel Bystřice n.P.SK Vídeň9:9
910. 12. 2021 18:00SK VídeňTJ Sokol Rovečné B16:2
910. 12. 2021 18:30TK Autocolor OslaviceOrel Bystřice n.P.10:8
912. 12. 2021 09:00SK ŠkrdloviceTJ Žďár nad Sázavou E7:11
913. 12. 2021 17:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Sokol Nížkov8:10
909. 12. 2021 18:30SK Sokol Lhotky, z.s. BStolní tenis Velké Meziříčí C11:7
1009. 01. 2022 09:00TJ Sokol Rovečné BStolní tenis Velké Meziříčí C9:9
1009. 01. 2022 09:00SK Sokol Lhotky, z.s. BTJ Sokol Nížkov15:3
1001. 01. 2022 18:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Žďár nad Sázavou E8:10
1009. 01. 2022 09:00SK ŠkrdloviceOrel Bystřice n.P.7:11
1007. 01. 2022 18:30TK Autocolor OslaviceSK Vídeň8:10
1114. 01. 2022 18:30TK Autocolor OslaviceTJ Sokol Rovečné B12:6
1114. 01. 2022 18:00SK VídeňSK Škrdlovice14:4
1116. 01. 2022 09:00Orel Bystřice n.P.TJ Žďár nad Sázavou F11:7
1116. 01. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ESK Sokol Lhotky, z.s. B12:6
1114. 01. 2022 18:00TJ Sokol NížkovStolní tenis Velké Meziříčí C9:9
1223. 01. 2022 09:00TJ Sokol Rovečné BTJ Sokol Nížkov6:12
1221. 01. 2022 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CTJ Žďár nad Sázavou E10:8
1223. 01. 2022 09:00SK Sokol Lhotky, z.s. BOrel Bystřice n.P.8:10
1223. 01. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou FSK Vídeň12:6
1220. 01. 2022 18:30SK ŠkrdloviceTK Autocolor Oslavice8:10
1330. 01. 2022 09:00SK ŠkrdloviceTJ Sokol Rovečné B9:9
1328. 01. 2022 18:30TK Autocolor OslaviceTJ Žďár nad Sázavou F16:2
1302. 02. 2022 18:00
odloženo
SK VídeňSK Sokol Lhotky, z.s. B12:6
1330. 01. 2022 09:00Orel Bystřice n.P.Stolní tenis Velké Meziříčí C12:6
1328. 01. 2022 17:30TJ Žďár nad Sázavou ETJ Sokol Nížkov11:7
1406. 02. 2022 09:00TJ Sokol Rovečné BTJ Žďár nad Sázavou E7:11
1404. 02. 2022 18:00TJ Sokol NížkovOrel Bystřice n.P.9:9
1404. 02. 2022 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CSK Vídeň10:8
1406. 02. 2022 09:00SK Sokol Lhotky, z.s. BTK Autocolor Oslavice6:12
1406. 02. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou FSK Škrdlovice12:6
1513. 02. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou FTJ Sokol Rovečné B11:7
1513. 02. 2022 09:00SK ŠkrdloviceSK Sokol Lhotky, z.s. B8:10
1511. 02. 2022 18:30TK Autocolor OslaviceStolní tenis Velké Meziříčí C14:4
1511. 02. 2022 18:00SK VídeňTJ Sokol Nížkov12:6
1513. 02. 2022 09:00Orel Bystřice n.P.TJ Žďár nad Sázavou E10:8
1620. 02. 2022 09:00TJ Sokol Rovečné BOrel Bystřice n.P.1:17
1620. 02. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ESK Vídeň5:13
1618. 02. 2022 18:00TJ Sokol NížkovTK Autocolor Oslavice12:6
1618. 02. 2022 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CSK Škrdlovice10:8
1620. 02. 2022 09:00SK Sokol Lhotky, z.s. BTJ Žďár nad Sázavou F10:8
1704. 03. 2022 17:00SK Sokol Lhotky, z.s. BTJ Sokol Rovečné B11:7
1727. 02. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou FStolní tenis Velké Meziříčí C11:7
1727. 02. 2022 09:00SK ŠkrdloviceTJ Sokol Nížkov10:8
1725. 02. 2022 18:30TK Autocolor OslaviceTJ Žďár nad Sázavou E10:8
1725. 02. 2022 18:00SK VídeňOrel Bystřice n.P.15:3
1806. 03. 2022 09:00TJ Sokol Rovečné BSK Vídeň2:16
1806. 03. 2022 09:00Orel Bystřice n.P.TK Autocolor Oslavice11:7
1806. 03. 2022 09:00TJ Žďár nad Sázavou ESK Škrdlovice13:5
1804. 03. 2022 18:00TJ Sokol NížkovTJ Žďár nad Sázavou F6:12
1804. 03. 2022 18:30Stolní tenis Velké Meziříčí CSK Sokol Lhotky, z.s. B2:16
Okresní přebor II. třídy
117. 10. 2021 09:00SK Ježek Velké MeziříčíSK Světnov13:5
117. 10. 2021 09:00TJ Sokol PolničkaSK Moravec12:6
113. 10. 2021 18:00TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Nové Veselí7:11
117. 10. 2021 09:00TJ Spartak Velká BítešSK Nové Dvory B7:11
117. 10. 2021 09:00Ostrov nad OslavouTJ Netín8:10
224. 10. 2021 09:00SK SvětnovTJ Netín8:10
224. 10. 2021 09:00SK Nové Dvory BOstrov nad Oslavou13:5
224. 10. 2021 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Spartak Velká Bíteš1:17
224. 10. 2021 09:00SK MoravecTJ Sokol Nížkov B15:3
224. 10. 2021 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Sokol Polnička10:8
331. 10. 2021 09:00TJ Sokol PolničkaSK Světnov12:6
331. 10. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov BSK Ježek Velké Meziříčí6:12
331. 10. 2021 09:00TJ Spartak Velká BítešSK Moravec11:7
329. 10. 2021 18:00Ostrov nad OslavouTJ Sokol Nové Veselí7:11
331. 10. 2021 09:00TJ NetínSK Nové Dvory B9:9
407. 11. 2021 09:00SK SvětnovSK Nové Dvory B2:16
403. 11. 2021 18:15TJ Sokol Nové VeselíTJ Netín10:8
407. 11. 2021 09:00SK MoravecOstrov nad Oslavou15:3
407. 11. 2021 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Spartak Velká Bíteš7:11
407. 11. 2021 09:00TJ Sokol PolničkaTJ Sokol Nížkov B10:8
514. 11. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov BSK Světnov10:8
514. 11. 2021 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Polnička13:5
514. 11. 2021 09:00Ostrov nad OslavouSK Ježek Velké Meziříčí8:10
514. 11. 2021 09:00TJ NetínSK Moravec5:13
514. 11. 2021 09:00SK Nové Dvory BTJ Sokol Nové Veselí12:6
621. 11. 2021 09:00SK SvětnovTJ Sokol Nové Veselí9:9
621. 11. 2021 09:00SK MoravecSK Nové Dvory B4:14
621. 11. 2021 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Netín10:8
618. 11. 2021 18:00TJ Sokol PolničkaOstrov nad Oslavou12:6
621. 11. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov BTJ Spartak Velká Bíteš4:14
728. 11. 2021 09:00TJ Spartak Velká BítešSK Světnov10:8
728. 11. 2021 09:00Ostrov nad OslavouTJ Sokol Nížkov B10:8
728. 11. 2021 09:00TJ NetínTJ Sokol Polnička11:7
728. 11. 2021 09:00SK Nové Dvory BSK Ježek Velké Meziříčí12:6
701. 12. 2021 18:15TJ Sokol Nové VeselíSK Moravec9:9
805. 12. 2021 09:00SK SvětnovSK Moravec10:8
805. 12. 2021 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Sokol Nové Veselí14:4
805. 12. 2021 09:00TJ Sokol PolničkaSK Nové Dvory B12:6
805. 12. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov BTJ Netín12:6
804. 12. 2021 15:00TJ Spartak Velká BítešOstrov nad Oslavou15:3
912. 12. 2021 09:00Ostrov nad OslavouSK Světnov11:7
912. 12. 2021 09:00TJ NetínTJ Spartak Velká Bíteš8:10
912. 12. 2021 09:00SK Nové Dvory BTJ Sokol Nížkov B12:6
912. 12. 2021 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Sokol Polnička13:5
912. 12. 2021 09:00SK MoravecSK Ježek Velké Meziříčí8:10
1009. 01. 2022 09:00SK SvětnovSK Ježek Velké Meziříčí4:14
1009. 01. 2022 09:00SK MoravecTJ Sokol Polnička7:11
1009. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nové VeselíTJ Sokol Nížkov B12:6
1009. 01. 2022 09:00SK Nové Dvory BTJ Spartak Velká Bíteš7:11
1009. 01. 2022 09:00TJ NetínOstrov nad Oslavou11:7
1116. 01. 2022 09:00TJ NetínSK Světnov13:5
1116. 01. 2022 09:00Ostrov nad OslavouSK Nové Dvory B9:9
1115. 01. 2022 15:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Nové Veselí16:2
1116. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nížkov BSK Moravec7:11
1116. 01. 2022 09:00TJ Sokol PolničkaSK Ježek Velké Meziříčí6:12
1223. 01. 2022 09:00SK SvětnovTJ Sokol Polnička8:10
1223. 01. 2022 09:00SK Ježek Velké MeziříčíTJ Sokol Nížkov B17:1
1223. 01. 2022 09:00SK MoravecTJ Spartak Velká Bíteš6:12
1223. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nové VeselíOstrov nad Oslavou10:8
1223. 01. 2022 09:00SK Nové Dvory BTJ Netín12:6
1330. 01. 2022 09:00SK Nové Dvory BSK Světnov12:6
1327. 01. 2022 18:00TJ NetínTJ Sokol Nové Veselí9:9
1330. 01. 2022 09:00Ostrov nad OslavouSK Moravec8:10
1330. 01. 2022 09:00TJ Spartak Velká BítešSK Ježek Velké Meziříčí15:3
1330. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nížkov BTJ Sokol Polnička5:13
1406. 02. 2022 09:00SK SvětnovTJ Sokol Nížkov B14:4
1406. 02. 2022 09:00TJ Sokol PolničkaTJ Spartak Velká Bíteš6:12
1406. 02. 2022 09:00SK Ježek Velké MeziříčíOstrov nad Oslavou9:9
1406. 02. 2022 09:00SK MoravecTJ Netín9:9
1406. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nové VeselíSK Nové Dvory B5:13
1513. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nové VeselíSK Světnov10:8
1513. 02. 2022 09:00SK Nové Dvory BSK Moravec13:5
1513. 02. 2022 09:00TJ NetínSK Ježek Velké Meziříčí7:11
1513. 02. 2022 09:00Ostrov nad OslavouTJ Sokol Polnička10:8
1513. 02. 2022 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Sokol Nížkov B13:5
1620. 02. 2022 09:00SK SvětnovTJ Spartak Velká Bíteš6:12
1620. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nížkov BOstrov nad Oslavou13:5
1625. 02. 2022 18:00TJ Sokol PolničkaTJ Netín11:7
1620. 02. 2022 09:00SK Ježek Velké MeziříčíSK Nové Dvory B7:11
1620. 02. 2022 09:00SK MoravecTJ Sokol Nové Veselí10:8
1727. 02. 2022 09:00SK MoravecSK Světnov8:10
1727. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nové VeselíSK Ježek Velké Meziříčí13:5
1701. 03. 2022 18:00SK Nové Dvory BTJ Sokol Polnička12:6
1727. 02. 2022 09:00TJ NetínTJ Sokol Nížkov B8:10
1727. 02. 2022 09:00Ostrov nad OslavouTJ Spartak Velká Bíteš7:11
1806. 03. 2022 09:00SK SvětnovOstrov nad Oslavou9:9
1806. 03. 2022 09:00TJ Spartak Velká BítešTJ Netín12:6
1804. 03. 2022 18:00TJ Sokol Nížkov BSK Nové Dvory B10:8
1806. 03. 2022 09:00TJ Sokol PolničkaTJ Sokol Nové Veselí9:9
1806. 03. 2022 09:00SK Ježek Velké MeziříčíSK Moravec13:5
Okresní přebor III. třídy
117. 10. 2021 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Sokol Sněžné14:4
117. 10. 2021 09:00FryšavaTJ Řečice12:6
117. 10. 2021 09:00SK SázavaTJ Spartak Velká Bíteš B12:6
117. 10. 2021 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Poděšín7:11
224. 10. 2021 09:00KST BorovniceTJ Poděšín9:9
229. 10. 2021 18:15TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Nové Město na Moravě B14:4
224. 10. 2021 09:00
Sázava
TJ ŘečiceSK Sázava13:5
224. 10. 2021 09:00TJ Sokol SněžnéFryšava5:13
331. 10. 2021 09:00TJ Sokol Polnička BKST Borovnice13:5
329. 10. 2021 19:00SK SázavaTJ Sokol Sněžné6:12
331. 10. 2021 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Řečice10:8
331. 10. 2021 09:00TJ PoděšínTJ Spartak Velká Bíteš B12:6
407. 11. 2021 09:00KST BorovniceTJ Spartak Velká Bíteš B13:5
407. 11. 2021 09:00TJ ŘečiceTJ Poděšín9:9
407. 11. 2021 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Nové Město na Moravě B7:11
407. 11. 2021 09:00TJ Sokol Polnička BFryšava8:10
514. 11. 2021 09:00FryšavaKST Borovnice9:9
509. 11. 2021 18:00SK SázavaTJ Sokol Polnička B7:11
514. 11. 2021 09:00TJ PoděšínTJ Sokol Sněžné10:8
513. 11. 2021 15:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Řečice12:6
621. 11. 2021 09:00KST BorovniceTJ Řečice10:8
621. 11. 2021 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Spartak Velká Bíteš B6:12
621. 11. 2021 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Nové Město na Moravě B14:4
621. 11. 2021 09:00FryšavaSK Sázava15:3
723. 11. 2021 18:00SK SázavaKST Borovnice3:15
724. 11. 2021 17:00
Fryšava
TJ Nové Město na Moravě BFryšava7:11
728. 11. 2021 09:00TJ PoděšínTJ Sokol Polnička B5:13
728. 11. 2021 09:00TJ ŘečiceTJ Sokol Sněžné11:7
805. 12. 2021 09:00KST BorovniceTJ Sokol Sněžné15:3
803. 12. 2021 18:00TJ Sokol Polnička BTJ Spartak Velká Bíteš B11:7
805. 12. 2021 09:00FryšavaTJ Poděšín8:10
803. 12. 2021 19:00SK SázavaTJ Nové Město na Moravě B8:10
912. 12. 2021 09:00TJ Nové Město na Moravě BKST Borovnice7:11
912. 12. 2021 09:00TJ PoděšínSK Sázava9:9
911. 12. 2021 15:00TJ Spartak Velká Bíteš BFryšava9:9
912. 12. 2021 09:00TJ ŘečiceTJ Sokol Polnička B5:13
1009. 01. 2022 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Sokol Polnička B9:9
1009. 01. 2022 09:00TJ ŘečiceFryšava7:11
1014. 01. 2022 18:30TJ Spartak Velká Bíteš BSK Sázava14:4
1009. 01. 2022 09:00TJ PoděšínTJ Nové Město na Moravě B8:10
1116. 01. 2022 09:00TJ PoděšínKST Borovnice9:9
1116. 01. 2022 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Spartak Velká Bíteš B9:9
1116. 01. 2022 09:00
Řečice
SK SázavaTJ Řečice4:14
1116. 01. 2022 09:00FryšavaTJ Sokol Sněžné12:6
1223. 01. 2022 09:00KST BorovniceTJ Sokol Polnička B7:11
1223. 01. 2022 09:00TJ Sokol SněžnéSK Sázava11:7
1223. 01. 2022 09:00TJ ŘečiceTJ Nové Město na Moravě B13:5
1222. 01. 2022 15:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Poděšín10:8
1329. 01. 2022 15:00TJ Spartak Velká Bíteš BKST Borovnice11:7
1330. 01. 2022 09:00TJ PoděšínTJ Řečice5:13
1330. 01. 2022 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Sokol Sněžné7:11
1305. 02. 2022 16:00FryšavaTJ Sokol Polnička B9:9
1406. 02. 2022 09:00KST BorovniceFryšava6:12
1406. 02. 2022 09:00TJ Sokol Polnička BSK Sázava15:3
1406. 02. 2022 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Poděšín2:16
1406. 02. 2022 09:00TJ ŘečiceTJ Spartak Velká Bíteš B11:7
1513. 02. 2022 09:00TJ ŘečiceKST Borovnice9:9
1512. 02. 2022 15:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Sněžné12:6
1513. 02. 2022 09:00TJ Nové Město na Moravě BTJ Sokol Polnička B7:11
1513. 02. 2022 09:00SK SázavaFryšava6:12
1620. 02. 2022 09:00KST BorovniceSK Sázava14:4
1620. 02. 2022 09:00
Nové Město na Moravě
FryšavaTJ Nové Město na Moravě B7:11
1620. 02. 2022 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Poděšín10:8
1620. 02. 2022 09:00TJ Sokol SněžnéTJ Řečice2:16
1727. 02. 2022 09:00TJ Sokol SněžnéKST Borovnice6:12
1726. 02. 2022 15:00TJ Spartak Velká Bíteš BTJ Sokol Polnička B5:13
1727. 02. 2022 09:00TJ PoděšínFryšava11:7
1727. 02. 2022 09:00TJ Nové Město na Moravě BSK Sázava9:9
1806. 03. 2022 09:00KST BorovniceTJ Nové Město na Moravě B9:9
1806. 03. 2022 09:00SK SázavaTJ Poděšín7:11
1806. 03. 2022 09:00FryšavaTJ Spartak Velká Bíteš B13:5
1806. 03. 2022 09:00TJ Sokol Polnička BTJ Řečice10:8
Okresní přebor IV. třídy
117. 10. 2021 09:00TJ BoryTJ Netín B13:5
117. 10. 2021 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Sokol Nížkov C10:8
115. 10. 2021 18:30SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Polnička C7:11
117. 10. 2021 09:00KST Borovnice BBohdalov2:16
224. 10. 2021 09:00TJ Sokol Polnička CKST Borovnice B3:15
224. 10. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov CSK Dolní Heřmanice12:6
224. 10. 2021 09:00TJ Netín BTJ Sokol Nové Veselí B6:12
224. 10. 2021 09:00Sokol VlkovTJ Bory13:5
331. 10. 2021 09:00TJ Sokol Nové Veselí BSokol Vlkov5:13
329. 10. 2021 18:30SK Dolní HeřmaniceTJ Netín B13:5
331. 10. 2021 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Nížkov C8:10
331. 10. 2021 09:00BohdalovTJ Sokol Polnička C14:4
407. 11. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov CBohdalov2:16
407. 11. 2021 09:00TJ Netín BKST Borovnice B8:10
405. 11. 2021 18:30Sokol VlkovSK Dolní Heřmanice12:6
407. 11. 2021 09:00TJ BoryTJ Sokol Nové Veselí B7:11
512. 11. 2021 18:30SK Dolní HeřmaniceTJ Bory10:8
514. 11. 2021 09:00KST Borovnice BSokol Vlkov3:15
514. 11. 2021 09:00BohdalovTJ Netín B14:4
514. 11. 2021 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Sokol Nížkov C8:10
621. 11. 2021 09:00TJ Netín BTJ Sokol Polnička C13:5
621. 11. 2021 09:00Sokol VlkovBohdalov7:11
621. 11. 2021 09:00TJ BoryKST Borovnice B7:11
621. 11. 2021 09:00TJ Sokol Nové Veselí BSK Dolní Heřmanice9:9
728. 11. 2021 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Nové Veselí B4:14
728. 11. 2021 09:00BohdalovTJ Bory16:2
728. 11. 2021 09:00TJ Sokol Polnička CSokol Vlkov7:11
728. 11. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Netín B10:8
805. 12. 2021 09:00Sokol VlkovTJ Sokol Nížkov C9:9
805. 12. 2021 09:00TJ BoryTJ Sokol Polnička C8:10
805. 12. 2021 09:00TJ Sokol Nové Veselí BBohdalov5:13
803. 12. 2021 18:30SK Dolní HeřmaniceKST Borovnice B11:7
912. 12. 2021 09:00BohdalovSK Dolní Heřmanice9:9
912. 12. 2021 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Sokol Nové Veselí B6:12
912. 12. 2021 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Bory13:5
910. 12. 2021 18:00TJ Netín BSokol Vlkov5:13
1009. 01. 2022 09:00TJ Netín BTJ Bory11:7
1009. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Sokol Nové Veselí B9:9
1009. 01. 2022 09:00TJ Sokol Polnička CSK Dolní Heřmanice8:10
1009. 01. 2022 09:00BohdalovKST Borovnice B11:7
1116. 01. 2022 09:00KST Borovnice BTJ Sokol Polnička C4:14
1114. 01. 2022 18:30SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Nížkov C7:11
1116. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Netín B15:3
1116. 01. 2022 09:00TJ BorySokol Vlkov6:12
1223. 01. 2022 09:00Sokol VlkovTJ Sokol Nové Veselí B14:4
1223. 01. 2022 09:00TJ Netín BSK Dolní Heřmanice5:13
1223. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nížkov CKST Borovnice B12:6
1223. 01. 2022 09:00TJ Sokol Polnička CBohdalov4:14
1330. 01. 2022 09:00BohdalovTJ Sokol Nížkov C14:4
1304. 02. 2022 17:30KST Borovnice BTJ Netín B9:9
1328. 01. 2022 18:30SK Dolní HeřmaniceSokol Vlkov8:10
1330. 01. 2022 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Bory10:8
1406. 02. 2022 09:00TJ BorySK Dolní Heřmanice12:6
1406. 02. 2022 09:00Sokol VlkovKST Borovnice B14:4
1406. 02. 2022 09:00TJ Netín BBohdalov7:11
1406. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nížkov CTJ Sokol Polnička C11:7
1511. 02. 2022 18:15TJ Sokol Polnička CTJ Netín B10:8
1513. 02. 2022 09:00BohdalovSokol Vlkov12:6
1513. 02. 2022 09:00KST Borovnice BTJ Bory3:15
1511. 02. 2022 18:30SK Dolní HeřmaniceTJ Sokol Nové Veselí B5:13
1620. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nové Veselí BKST Borovnice B5:13
1620. 02. 2022 09:00TJ BoryBohdalov9:9
1619. 02. 2022 18:00Sokol VlkovTJ Sokol Polnička C11:7
1620. 02. 2022 09:00TJ Netín BTJ Sokol Nížkov C13:5
1727. 02. 2022 09:00TJ Sokol Nížkov CSokol Vlkov7:11
1727. 02. 2022 09:00TJ Sokol Polnička CTJ Bory11:7
1727. 02. 2022 09:00BohdalovTJ Sokol Nové Veselí B13:5
1727. 02. 2022 09:00KST Borovnice BSK Dolní Heřmanice6:12
1804. 03. 2022 18:30SK Dolní HeřmaniceBohdalov7:11
1806. 03. 2022 09:00TJ Sokol Nové Veselí BTJ Sokol Polnička C14:4
1806. 03. 2022 09:00TJ BoryTJ Sokol Nížkov C10:8
1806. 03. 2022 09:00Sokol VlkovTJ Netín B14:4
Okresní přebor V. třídy
117. 10. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Sokol Lhotky, z.s. C13:5
117. 10. 2021 09:00SK Škrdlovice BTJ Řečice B15:3
117. 10. 2021 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Polnička D10:8
117. 10. 2021 09:00SK Světnov BTJ Poděšín B14:4
222. 10. 2021 18:00TJ Řečice BTJ Spartak Velká Bíteš C12:6
222. 10. 2021 18:00SK Sokol Lhotky, z.s. CSK Škrdlovice B5:13
224. 10. 2021 09:00TJ Sokol JámyStolní tenis Velké Meziříčí D6:12
331. 10. 2021 09:00SK Škrdlovice BTJ Sokol Jámy12:6
329. 10. 2021 18:00TJ Spartak Velká Bíteš CSK Sokol Lhotky, z.s. C7:11
331. 10. 2021 09:00SK Světnov BTJ Řečice B11:7
405. 11. 2021 18:00TJ Řečice BTJ Poděšín B13:5
407. 11. 2021 12:00SK Sokol Lhotky, z.s. CSK Světnov B12:6
407. 11. 2021 09:00TJ Sokol JámyTJ Spartak Velká Bíteš C13:5
407. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Škrdlovice B9:9
514. 11. 2021 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CStolní tenis Velké Meziříčí D7:11
514. 11. 2021 09:00
Jámy
SK Světnov BTJ Sokol Jámy7:11
514. 11. 2021 09:00TJ Poděšín BSK Sokol Lhotky, z.s. C5:13
621. 11. 2021 09:00TJ Sokol JámyTJ Poděšín B16:2
621. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DSK Světnov B11:7
620. 11. 2021 09:00SK Škrdlovice BTJ Spartak Velká Bíteš C14:4
728. 11. 2021 09:00SK Světnov BSK Škrdlovice B5:13
728. 11. 2021 09:00TJ Poděšín BStolní tenis Velké Meziříčí D3:15
726. 11. 2021 18:00TJ Řečice BSK Sokol Lhotky, z.s. C4:14
805. 12. 2021 09:00TJ Sokol JámyTJ Řečice B10:8
805. 12. 2021 09:00SK Škrdlovice BTJ Poděšín B15:3
805. 12. 2021 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CSK Světnov B9:9
912. 12. 2021 09:00TJ Poděšín BTJ Spartak Velká Bíteš C3:15
910. 12. 2021 18:00TJ Řečice BStolní tenis Velké Meziříčí D7:11
910. 12. 2021 18:00SK Sokol Lhotky, z.s. CTJ Sokol Jámy7:11
1014. 01. 2022 18:00SK Sokol Lhotky, z.s. CStolní tenis Velké Meziříčí D9:9
1007. 01. 2022 18:00TJ Řečice BSK Škrdlovice B9:9
1009. 01. 2022 09:00TJ Poděšín BSK Světnov B2:16
1116. 01. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Řečice B5:13
1116. 01. 2022 09:00SK Škrdlovice BSK Sokol Lhotky, z.s. C16:2
1116. 01. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Sokol Jámy9:9
1223. 01. 2022 09:00TJ Sokol JámySK Škrdlovice B4:14
1223. 01. 2022 12:00SK Sokol Lhotky, z.s. CTJ Spartak Velká Bíteš C13:5
1221. 01. 2022 18:00TJ Řečice BSK Světnov B9:9
1330. 01. 2022 09:00TJ Poděšín BTJ Řečice B3:15
1328. 01. 2022 18:00SK Světnov BSK Sokol Lhotky, z.s. C12:6
1330. 01. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Sokol Jámy5:13
1329. 01. 2022 09:00SK Škrdlovice BStolní tenis Velké Meziříčí D10:8
1406. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Spartak Velká Bíteš C12:6
1406. 02. 2022 12:00
Světnov
TJ Sokol JámySK Světnov B11:7
1406. 02. 2022 12:00SK Sokol Lhotky, z.s. CTJ Poděšín B15:3
1513. 02. 2022 09:00TJ Poděšín BTJ Sokol Jámy4:14
1511. 02. 2022 18:00SK Světnov BStolní tenis Velké Meziříčí D12:6
1512. 02. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CSK Škrdlovice B3:15
1619. 02. 2022 09:00SK Škrdlovice BSK Světnov B11:7
1620. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Poděšín B13:5
1620. 02. 2022 12:00SK Sokol Lhotky, z.s. CTJ Řečice B6:12
1725. 02. 2022 18:00TJ Řečice BTJ Sokol Jámy4:14
1727. 02. 2022 09:00TJ Poděšín BSK Škrdlovice B4:14
1726. 02. 2022 09:30SK Světnov BTJ Spartak Velká Bíteš C9:9
1806. 03. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš CTJ Poděšín B15:3
1806. 03. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí DTJ Řečice B11:7
1805. 03. 2022 16:00TJ Sokol JámySK Sokol Lhotky, z.s. C12:6
Okresní soutěž
117. 10. 2021 09:00TJ Řečice CStolní tenis Velké Meziříčí E4:14
117. 10. 2021 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DSK Moravec B3:15
224. 10. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ETJ Spartak Velká Bíteš D6:12
222. 10. 2021 18:00SK Vídeň BTJ Řečice C17:1
331. 10. 2021 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DSK Vídeň B6:12
331. 10. 2021 09:00SK Moravec BStolní tenis Velké Meziříčí E18:0
405. 11. 2021 18:00SK Vídeň BSK Moravec B11:7
407. 11. 2021 11:00TJ Řečice CTJ Spartak Velká Bíteš D7:11
514. 11. 2021 09:00SK Moravec BTJ Řečice C11:7
514. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ESK Vídeň B1:17
621. 11. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ETJ Řečice C12:6
621. 11. 2021 09:00SK Moravec BTJ Spartak Velká Bíteš D12:6
710. 12. 2021 18:00TJ Spartak Velká Bíteš DStolní tenis Velké Meziříčí E8:10
728. 11. 2021 11:00TJ Řečice CSK Vídeň B9:9
803. 12. 2021 18:00SK Vídeň BTJ Spartak Velká Bíteš D14:4
805. 12. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ESK Moravec B1:17
912. 12. 2021 09:00SK Moravec BSK Vídeň B6:12
912. 12. 2021 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DTJ Řečice C13:5
1019. 12. 2021 09:00TJ Řečice CSK Moravec B6:12
1017. 12. 2021 18:00SK Vídeň BStolní tenis Velké Meziříčí E14:4
1109. 01. 2022 11:00TJ Řečice CStolní tenis Velké Meziříčí E3:15
1109. 01. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DSK Moravec B5:13
1216. 01. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ETJ Spartak Velká Bíteš D7:11
1214. 01. 2022 18:00SK Vídeň BTJ Řečice C18:0
1323. 01. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DSK Vídeň B4:14
1323. 01. 2022 09:00SK Moravec BStolní tenis Velké Meziříčí E14:4
1428. 01. 2022 18:00SK Vídeň BSK Moravec B8:10
1430. 01. 2022 09:00TJ Řečice CTJ Spartak Velká Bíteš D7:11
1506. 02. 2022 09:00SK Moravec BTJ Řečice C18:0
1506. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ESK Vídeň B6:12
1613. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ETJ Řečice C9:9
1613. 02. 2022 09:00SK Moravec BTJ Spartak Velká Bíteš D11:7
1720. 02. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DStolní tenis Velké Meziříčí E11:7
1720. 02. 2022 09:00TJ Řečice CSK Vídeň B3:15
1825. 02. 2022 18:00SK Vídeň BTJ Spartak Velká Bíteš D13:5
1827. 02. 2022 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ESK Moravec B4:14
1906. 03. 2022 09:00SK Moravec BSK Vídeň B8:10
1906. 03. 2022 09:00TJ Spartak Velká Bíteš DTJ Řečice C10:8
2013. 03. 2022 09:00TJ Řečice CSK Moravec B4:14
2011. 03. 2022 18:00SK Vídeň BStolní tenis Velké Meziříčí E10:8

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy