Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Městský přebor 1.třídy
116. 09. 2021 17:30TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Klimkovice11:7
116. 09. 2021 18:00Orel Stará BěláTJ B. Š. Mariánské Hory17:1
on-line
117. 09. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice C12:6
on-line
113. 09. 2021 18:00VSK VŠB-TU OstravaSSVČ Don Bosco13:5
on-line
115. 09. 2021 17:30TTC Ostrava 2016 CSK - SVINOV E11:7
222. 09. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceSK - SVINOV E9:9
224. 09. 2021 18:00SSVČ Don BoscoTTC Ostrava 2016 C6:12
222. 09. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CSK Vřesina LT8:10
on-line
224. 09. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Radvanice-Bartovice B7:11
221. 09. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BOrel Stará Bělá10:8
330. 09. 2021 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Horní Lhota8:10
on-line
301. 10. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Hrabůvka B5:13
on-line
329. 09. 2021 18:15SK Vřesina LTTJ B. Š. Mariánské Hory13:5
327. 09. 2021 18:00VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice C10:8
on-line
327. 09. 2021 18:00SK - SVINOV ESSVČ Don Bosco12:6
on-line
406. 10. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceSSVČ Don Bosco17:1
406. 10. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTTC Ostrava 2016 C8:10
on-line
408. 10. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryVSK VŠB-TU Ostrava10:8
405. 10. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BSK Vřesina LT9:9
407. 10. 2021 17:30TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Radvanice-Bartovice B16:2
514. 10. 2021 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Klimkovice11:7
on-line
513. 10. 2021 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Horní Lhota2:16
526. 10. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BVSK VŠB-TU Ostrava12:6
513. 10. 2021 17:30TTC Ostrava 2016 CTJ B. Š. Mariánské Hory8:10
511. 10. 2021 18:30SK - SVINOV ETJ Sokol Radvanice-Bartovice C8:10
on-line
620. 10. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CSSVČ Don Bosco11:7
on-line
622. 10. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HorySK - SVINOV E18:0wo
619. 10. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTTC Ostrava 2016 C9:9
621. 10. 2021 17:30TJ Sokol Horní LhotaVSK VŠB-TU Ostrava11:7
621. 10. 2021 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Radvanice-Bartovice B16:2
on-line
705. 11. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Klimkovice7:11
on-line
703. 11. 2021 18:15SK Vřesina LTOrel Stará Bělá2:16
on-line
703. 11. 2021 17:30TTC Ostrava 2016 CTJ Sokol Horní Lhota4:14
701. 11. 2021 18:00SK - SVINOV ETJ Sokol Hrabůvka B10:8
on-line
705. 11. 2021 18:00SSVČ Don BoscoTJ B. Š. Mariánské Hory10:8
810. 11. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice C18:0wo
809. 11. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BSSVČ Don Bosco17:1
811. 11. 2021 17:30TJ Sokol Horní LhotaSK - SVINOV E15:3
811. 11. 2021 18:00Orel Stará BěláVSK VŠB-TU Ostrava12:6
on-line
812. 11. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BSK Vřesina LT9:9
on-line
917. 11. 2021 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Klimkovice0:18wo
915. 11. 2021 18:00VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice B14:4
on-line
917. 11. 2021 17:30TTC Ostrava 2016 COrel Stará Bělá9:9
919. 11. 2021 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Horní Lhota0:18
917. 11. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ B. Š. Mariánské Hory9:9
on-line
1024. 11. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ B. Š. Mariánské Hory14:4
1023. 11. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Radvanice-Bartovice C15:3
1025. 11. 2021 18:00Orel Stará BěláSK - SVINOV E17:1
on-line
1026. 11. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTTC Ostrava 2016 C14:4
on-line
1024. 11. 2021 18:15SK Vřesina LTVSK VŠB-TU Ostrava11:7
1129. 11. 2021 18:00VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Klimkovice10:8
on-line
1101. 12. 2021 17:30TTC Ostrava 2016 CSK Vřesina LT8:10
1129. 11. 2021 18:00SK - SVINOV ETJ Sokol Radvanice-Bartovice B15:3
on-line
1103. 12. 2021 18:00SSVČ Don BoscoOrel Stará Bělá9:9
1101. 12. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Horní Lhota3:15
on-line
1103. 12. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Hrabůvka B4:14
1208. 12. 2021 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Hrabůvka B14:4
1209. 12. 2021 17:30TJ Sokol Horní LhotaTJ B. Š. Mariánské Hory16:2
1210. 12. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BSSVČ Don Bosco12:6
on-line
1208. 12. 2021 18:15SK Vřesina LTSK - SVINOV E8:10
1206. 12. 2021 18:00VSK VŠB-TU OstravaTTC Ostrava 2016 C11:7
on-line
1315. 12. 2021 17:30TTC Ostrava 2016 CTJ Sokol Klimkovice12:6
1313. 12. 2021 18:00SK - SVINOV EVSK VŠB-TU Ostrava11:7
on-line
1317. 12. 2021 18:00SSVČ Don BoscoSK Vřesina LT6:12
1315. 12. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice COrel Stará Bělá4:14
on-line
1314. 12. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Horní Lhota8:10
1405. 01. 2022 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Horní Lhota3:15
1407. 01. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryOrel Stará Bělá0:18
1417. 01. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Radvanice-Bartovice B8:10
on-line
1407. 01. 2022 18:00SSVČ Don BoscoVSK VŠB-TU Ostrava4:14
1403. 01. 2022 18:00SK - SVINOV ETTC Ostrava 2016 C4:14
on-line
1520. 01. 2022 18:30SK - SVINOV ETJ Sokol Klimkovice13:5
on-line
1512. 01. 2022 17:30TTC Ostrava 2016 CSSVČ Don Bosco13:5
1512. 01. 2022 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Radvanice-Bartovice C10:8
1514. 01. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ B. Š. Mariánské Hory9:9
on-line
1513. 01. 2022 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Hrabůvka B12:6
on-line
1620. 01. 2022 17:30TJ Sokol Horní LhotaOrel Stará Bělá16:2
1618. 01. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Radvanice-Bartovice B15:3
on-line
1621. 01. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské HorySK Vřesina LT6:12
1609. 02. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CVSK VŠB-TU Ostrava5:13
on-line
1621. 01. 2022 18:00SSVČ Don BoscoSK - SVINOV E4:14
1728. 01. 2022 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Klimkovice5:13
1726. 01. 2022 17:30TTC Ostrava 2016 CTJ Sokol Radvanice-Bartovice C17:1
1724. 01. 2022 18:00VSK VŠB-TU OstravaTJ B. Š. Mariánské Hory11:7
on-line
1726. 01. 2022 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Hrabůvka B6:12
1728. 01. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BTJ Sokol Horní Lhota11:7
on-line
1802. 02. 2022 17:30TJ Sokol KlimkoviceOrel Stará Bělá6:12
on-line
1803. 02. 2022 17:30TJ Sokol Horní LhotaSK Vřesina LT18:0
1817. 02. 2022 19:30VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Hrabůvka B11:7
1804. 02. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTTC Ostrava 2016 C8:10
1802. 02. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CSK - SVINOV E7:11
on-line
1911. 02. 2022 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Radvanice-Bartovice C14:4
1907. 02. 2022 18:00SK - SVINOV ETJ B. Š. Mariánské Hory17:1
on-line
1909. 02. 2022 17:30TTC Ostrava 2016 CTJ Sokol Hrabůvka B13:5
1907. 02. 2022 18:00VSK VŠB-TU OstravaTJ Sokol Horní Lhota2:16
on-line
1911. 02. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BOrel Stará Bělá7:11
on-line
2016. 02. 2022 17:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice B16:2
2017. 02. 2022 18:00Orel Stará BěláSK Vřesina LT14:4
on-line
2017. 02. 2022 17:30TJ Sokol Horní LhotaTTC Ostrava 2016 C16:2
2015. 02. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka BSK - SVINOV E10:8
2018. 02. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské HorySSVČ Don Bosco11:7
2123. 02. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Klimkovice6:12
on-line
2104. 03. 2022 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Hrabůvka B1:17
2121. 02. 2022 18:30SK - SVINOV ETJ Sokol Horní Lhota3:15
on-line
2121. 02. 2022 18:00VSK VŠB-TU OstravaOrel Stará Bělá17:1
on-line
2123. 02. 2022 18:15SK Vřesina LTTJ Sokol Radvanice-Bartovice B10:8
2209. 03. 2022 17:30TJ Sokol KlimkoviceSK Vřesina LT7:11
2211. 03. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BVSK VŠB-TU Ostrava8:10
on-line
2210. 03. 2022 18:00Orel Stará BěláTTC Ostrava 2016 C5:13
on-line
2210. 03. 2022 17:30TJ Sokol Horní LhotaSSVČ Don Bosco15:3
on-line
2211. 03. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Radvanice-Bartovice C14:4
2318. 03. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Klimkovice4:14
2316. 03. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice CTJ Sokol Hrabůvka B11:7
on-line
2314. 03. 2022 18:00SK - SVINOV EOrel Stará Bělá5:13
on-line
2316. 03. 2022 17:30TTC Ostrava 2016 CTJ Sokol Radvanice-Bartovice B15:3
2314. 03. 2022 18:00VSK VŠB-TU OstravaSK Vřesina LT18:0wo
2423. 03. 2022 17:30TJ Sokol KlimkoviceVSK VŠB-TU Ostrava14:4
2423. 03. 2022 18:15SK Vřesina LTTTC Ostrava 2016 C8:10
2425. 03. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice BSK - SVINOV E6:12
on-line
2424. 03. 2022 18:00Orel Stará BěláSSVČ Don Bosco14:4
on-line
2424. 03. 2022 17:30TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Radvanice-Bartovice C10:8
on-line
2422. 03. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ B. Š. Mariánské Hory15:3
on-line
2529. 03. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka BTJ Sokol Klimkovice7:11
on-line
2501. 04. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské HoryTJ Sokol Horní Lhota5:13
2501. 04. 2022 18:00SSVČ Don BoscoTJ Sokol Radvanice-Bartovice B8:10
2528. 03. 2022 18:30SK - SVINOV ESK Vřesina LT11:7
on-line
2530. 03. 2022 17:30TTC Ostrava 2016 CVSK VŠB-TU Ostrava13:5
2606. 04. 2022 17:30TJ Sokol KlimkoviceTTC Ostrava 2016 C16:2
2604. 04. 2022 18:00VSK VŠB-TU OstravaSK - SVINOV E10:8
on-line
2606. 04. 2022 18:15SK Vřesina LTSSVČ Don Bosco9:9
2607. 04. 2022 18:00Orel Stará BěláTJ Sokol Radvanice-Bartovice C14:4
on-line
2607. 04. 2022 17:30TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Hrabůvka B17:1
on-line
Městský přebor 2.třídy
114. 09. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BVSK VŠB-TU Ostrava B7:11
114. 09. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Polanka14:4
on-line
116. 09. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Krásné Pole12:6
115. 09. 2021 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ B. Š. Mariánské Hory B6:12
on-line
117. 09. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Výškovice6:12
115. 09. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Horní Lhota B11:7
222. 09. 2021 18:30SK - SVINOV FTJ Sokol Horní Lhota B4:14
on-line
222. 09. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Klimkovice B7:11
221. 09. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Proskovice13:5
223. 09. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTTC MG ODRA GAS Vratimov C9:9
on-line
221. 09. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Hrabůvka C13:5
220. 09. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BOrel Stará Bělá B9:9
on-line
328. 09. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BSK - SVINOV F13:5
330. 09. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CVSK VŠB-TU Ostrava B12:6
329. 09. 2021 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ Sokol Polanka14:4
on-line
301. 10. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Krásné Pole8:10
329. 09. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ B. Š. Mariánské Hory B12:6
330. 09. 2021 17:30TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Výškovice13:5
425. 10. 2021 18:30SK - SVINOV FTJ Sokol Výškovice7:11
on-line
405. 10. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Horní Lhota B5:13
407. 10. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Klimkovice B5:13
405. 10. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Proskovice14:4
404. 10. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTTC MG ODRA GAS Vratimov C5:13
on-line
405. 10. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BOrel Stará Bělá B8:10
512. 10. 2021 18:00Orel Stará Bělá BSK - SVINOV F17:1
on-line
514. 10. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CSSVČ Don Bosco B15:3
503. 11. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceVSK VŠB-TU Ostrava B6:12
513. 10. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Polanka16:2
514. 10. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Krásné Pole11:7
on-line
515. 10. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ B. Š. Mariánské Hory B7:11
620. 10. 2021 18:30SK - SVINOV FTJ B. Š. Mariánské Hory B5:13
on-line
621. 10. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Výškovice12:6
619. 10. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Horní Lhota B11:7
618. 10. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Klimkovice B2:16
on-line
619. 10. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTTC MG ODRA GAS Vratimov C3:15
619. 10. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Hrabůvka C15:3
on-line
704. 11. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CSK - SVINOV F16:2
703. 11. 2021 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov COrel Stará Bělá B17:1
on-line
705. 11. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceSSVČ Don Bosco B10:8
704. 11. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BVSK VŠB-TU Ostrava B16:2
on-line
705. 11. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Polanka3:15
702. 11. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Krásné Pole9:9
810. 11. 2021 18:30SK - SVINOV FTJ Sokol Krásné Pole8:10
on-line
809. 11. 2021 17:00TJ Sokol PolankaTJ B. Š. Mariánské Hory B6:12
813. 12. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Výškovice12:6
809. 11. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Klimkovice B3:15
809. 11. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Proskovice16:2
on-line
811. 11. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTTC MG ODRA GAS Vratimov C9:9
917. 11. 2021 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CSK - SVINOV F12:6
on-line
919. 11. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Hrabůvka C6:12
917. 11. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BOrel Stará Bělá B15:3
918. 11. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BSSVČ Don Bosco B15:3
on-line
916. 11. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BVSK VŠB-TU Ostrava B9:9
918. 11. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Polanka14:4
1024. 11. 2021 18:30SK - SVINOV FTJ Sokol Polanka10:8
on-line
1022. 11. 2021 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Krásné Pole6:12
1023. 11. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Výškovice9:9
1023. 11. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Horní Lhota B11:7
on-line
1025. 11. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Klimkovice B14:4
1024. 11. 2021 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ Sokol Proskovice16:2
on-line
1103. 12. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceSK - SVINOV F2:16
1101. 12. 2021 17:30TJ Sokol Klimkovice BTTC MG ODRA GAS Vratimov C5:13
1102. 12. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Hrabůvka C8:10
on-line
1101. 12. 2021 18:15TJ Sokol VýškoviceOrel Stará Bělá B13:5
1130. 11. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BSSVČ Don Bosco B11:7
1130. 11. 2021 17:00TJ Sokol PolankaVSK VŠB-TU Ostrava B11:7
1208. 12. 2021 18:30SK - SVINOV FVSK VŠB-TU Ostrava B11:7
on-line
1207. 12. 2021 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Krásné Pole3:15
1207. 12. 2021 18:00Orel Stará Bělá BTJ B. Š. Mariánské Hory B11:7
on-line
1209. 12. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Výškovice14:4
1208. 12. 2021 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ Sokol Horní Lhota B12:6
on-line
1210. 12. 2021 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Klimkovice B5:13
1315. 12. 2021 18:15TJ Sokol Klimkovice BSK - SVINOV F12:6
1316. 12. 2021 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Proskovice15:3
on-line
1317. 12. 2021 17:00TJ Sokol VýškoviceTTC MG ODRA GAS Vratimov C2:16
1314. 12. 2021 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Hrabůvka C14:4
1316. 12. 2021 18:00TJ Sokol Krásné PoleOrel Stará Bělá B9:9
1314. 12. 2021 17:00TJ Sokol PolankaSSVČ Don Bosco B13:5
1403. 01. 2022 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BSSVČ Don Bosco B17:1
1404. 01. 2022 17:00TJ Sokol PolankaOrel Stará Bělá B7:11
1431. 01. 2022 17:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Hrabůvka C7:11
1404. 01. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTTC MG ODRA GAS Vratimov C7:11
1405. 01. 2022 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Proskovice13:5
1406. 01. 2022 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Klimkovice B9:9
on-line
1513. 01. 2022 17:00TJ Sokol Horní Lhota BSK - SVINOV F12:6
on-line
1512. 01. 2022 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Výškovice15:3
1514. 01. 2022 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ B. Š. Mariánské Hory B4:14
1512. 01. 2022 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ Sokol Krásné Pole15:3
on-line
1513. 01. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Polanka13:5
1511. 01. 2022 18:00Orel Stará Bělá BVSK VŠB-TU Ostrava B13:5
on-line
1619. 01. 2022 18:30SK - SVINOV FSSVČ Don Bosco B15:3
on-line
1617. 01. 2022 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Hrabůvka C8:10
1618. 01. 2022 17:00TJ Sokol PolankaTTC MG ODRA GAS Vratimov C6:12
1620. 01. 2022 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Proskovice16:2
1618. 01. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Klimkovice B7:11
1621. 01. 2022 17:00TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Horní Lhota B7:11
1726. 01. 2022 18:15TJ Sokol VýškoviceSK - SVINOV F6:12
1727. 01. 2022 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ B. Š. Mariánské Hory B8:10
on-line
1726. 01. 2022 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Krásné Pole9:9
1709. 02. 2022 17:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Polanka5:13
1726. 01. 2022 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CVSK VŠB-TU Ostrava B16:2
on-line
1725. 01. 2022 18:00Orel Stará Bělá BSSVČ Don Bosco B14:4
on-line
1802. 02. 2022 18:30SK - SVINOV FOrel Stará Bělá B12:6
on-line
1801. 02. 2022 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Hrabůvka C5:13
1804. 04. 2022 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Proskovice14:4
1808. 02. 2022 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Klimkovice B5:13
1821. 02. 2022 17:30TJ Sokol Krásné PoleTJ Sokol Horní Lhota B12:6
1801. 02. 2022 18:00TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Výškovice11:7
1908. 02. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BSK - SVINOV F14:4
1909. 02. 2022 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Krásné Pole7:11
1910. 02. 2022 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTJ Sokol Polanka10:8
on-line
1909. 02. 2022 17:30TJ Sokol Klimkovice BVSK VŠB-TU Ostrava B14:4
1909. 02. 2022 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CSSVČ Don Bosco B12:6
1910. 02. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka COrel Stará Bělá B14:4
2016. 02. 2022 18:30SK - SVINOV FTJ Sokol Hrabůvka C10:8
on-line
2015. 02. 2022 18:00Orel Stará Bělá BTTC MG ODRA GAS Vratimov C7:11
on-line
2015. 02. 2022 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Proskovice11:7
2014. 02. 2022 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Horní Lhota B0:18
2015. 02. 2022 18:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Výškovice11:7
2017. 02. 2022 18:00TJ Sokol Krásné PoleTJ B. Š. Mariánské Hory B14:4
2124. 02. 2022 18:00TJ Sokol Krásné PoleSK - SVINOV F6:12
2122. 02. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BTJ Sokol Polanka12:6
2123. 02. 2022 18:15TJ Sokol VýškoviceVSK VŠB-TU Ostrava B10:8
2123. 02. 2022 17:30TJ Sokol Klimkovice BSSVČ Don Bosco B15:3
2125. 02. 2022 18:30TJ Sokol ProskoviceOrel Stará Bělá B2:16
2123. 02. 2022 18:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ Sokol Hrabůvka C15:3
on-line
2209. 03. 2022 18:30SK - SVINOV FTTC MG ODRA GAS Vratimov C2:16
on-line
2210. 03. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Proskovice15:3
2208. 03. 2022 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Klimkovice B8:10
on-line
2208. 03. 2022 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Horní Lhota B2:16
2207. 03. 2022 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ B. Š. Mariánské Hory B5:13
2208. 03. 2022 17:00TJ Sokol PolankaTJ Sokol Krásné Pole6:12
2315. 03. 2022 17:00TJ Sokol PolankaSK - SVINOV F9:9
2324. 03. 2022 19:00TJ Sokol Krásné PoleVSK VŠB-TU Ostrava B13:5
2316. 03. 2022 18:15TJ Sokol VýškoviceSSVČ Don Bosco B13:5
2317. 03. 2022 17:00TJ Sokol Horní Lhota BOrel Stará Bělá B8:10
on-line
2316. 03. 2022 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Hrabůvka C18:0wo
2318. 03. 2022 18:30TJ Sokol ProskoviceTTC MG ODRA GAS Vratimov C4:14
2423. 03. 2022 18:30SK - SVINOV FTJ Sokol Proskovice12:6
on-line
2423. 03. 2022 17:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ Sokol Klimkovice B16:2
on-line
2424. 03. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ Sokol Horní Lhota B9:9
2422. 03. 2022 18:15Orel Stará Bělá BTJ Sokol Výškovice7:11
on-line
2422. 03. 2022 17:30SSVČ Don Bosco BTJ B. Š. Mariánské Hory B2:16
2421. 03. 2022 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BTJ Sokol Polanka10:8
2528. 03. 2022 18:00VSK VŠB-TU Ostrava BSK - SVINOV F12:6
2531. 03. 2022 18:00TJ Sokol Krásné PoleSSVČ Don Bosco B15:3
2529. 03. 2022 17:30TJ B. Š. Mariánské Hory BOrel Stará Bělá B8:10
2530. 03. 2022 18:15TJ Sokol VýškoviceTJ Sokol Hrabůvka C6:12
2531. 03. 2022 17:00TJ Sokol Horní Lhota BTTC MG ODRA GAS Vratimov C16:2
2530. 03. 2022 17:30TJ Sokol Klimkovice BTJ Sokol Proskovice16:2
2605. 04. 2022 18:30SK - SVINOV FTJ Sokol Klimkovice B10:8
on-line
2608. 04. 2022 18:30TJ Sokol ProskoviceTJ Sokol Horní Lhota B4:14
2606. 04. 2022 18:00TTC MG ODRA GAS Vratimov CTJ Sokol Výškovice15:3
on-line
2607. 04. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka CTJ B. Š. Mariánské Hory B9:9
2606. 04. 2022 18:00Orel Stará Bělá BTJ Sokol Krásné Pole12:6
on-line
2605. 04. 2022 17:30SSVČ Don Bosco BTJ Sokol Polanka9:9
Městský přebor 3.třídy
115. 09. 2021 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Horní Lhota C5:13
on-line
116. 09. 2021 18:00Orel Stará Bělá CTTC MG Odra GAS Vratimov D16:2
on-line
113. 09. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Sokol Radvanice-Bartovice D9:9
on-line
116. 09. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Ostrava KST G1:17
224. 09. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DSK Vřesina LT B11:7
on-line
224. 09. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Krásné Pole B12:6
on-line
226. 09. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota COrel Stará Bělá C5:13
222. 09. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DOrel Třebovice8:10
330. 09. 2021 18:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Hrabůvka D13:5
on-line
327. 09. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Sokol Horní Lhota C7:11
on-line
301. 10. 2021 18:15SK Vřesina LT BTTC MG Odra GAS Vratimov D13:5
on-line
312. 10. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Radvanice-Bartovice D7:11
327. 09. 2021 18:00SK - SVINOV GTJ Ostrava KST G0:18
on-line
408. 10. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ B. Š. Mariánské Hory C9:9
on-line
410. 10. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CSK Vřesina LT B6:12
406. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Sokol Krásné Pole B12:6
on-line
406. 10. 2021 19:30Orel TřeboviceOrel Stará Bělá C5:13
on-line
511. 10. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BOrel Třebovice13:5
on-line
515. 10. 2021 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Hrabůvka D10:8
on-line
514. 10. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Horní Lhota C14:4
515. 10. 2021 17:00SK - SVINOV GTJ Sokol Radvanice-Bartovice D6:12
on-line
622. 10. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Ostrava KST G5:13
on-line
622. 10. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DSK - SVINOV G12:6
on-line
620. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ B. Š. Mariánské Hory C9:9
on-line
620. 10. 2021 19:30Orel TřeboviceSK Vřesina LT B8:10
621. 10. 2021 18:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Krásné Pole B14:4
on-line
705. 11. 2021 18:15SK Vřesina LT BOrel Stará Bělá C8:10
on-line
704. 11. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory COrel Třebovice14:4
701. 11. 2021 18:00SK - SVINOV GTJ Sokol Horní Lhota C9:9
on-line
701. 11. 2021 18:30TJ Ostrava KST GTTC MG Odra GAS Vratimov D15:3
on-line
814. 11. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Ostrava KST G6:12
810. 11. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DSK - SVINOV G12:6
on-line
811. 11. 2021 18:00Orel Stará Bělá CTJ B. Š. Mariánské Hory C13:5
on-line
808. 11. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole BSK Vřesina LT B0:18
on-line
918. 11. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Krásné Pole B15:3
915. 11. 2021 18:00SK - SVINOV GOrel Třebovice12:6
on-line
915. 11. 2021 18:30TJ Ostrava KST GTJ Sokol Hrabůvka D18:0
on-line
919. 11. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTTC MG Odra GAS Vratimov D8:10
on-line
1028. 11. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Sokol Radvanice-Bartovice D8:10
1024. 11. 2021 19:30Orel TřeboviceTJ Ostrava KST G5:13
on-line
1025. 11. 2021 18:00Orel Stará Bělá CSK - SVINOV G14:4
on-line
1026. 11. 2021 18:15SK Vřesina LT BTJ B. Š. Mariánské Hory C12:6
on-line
1129. 11. 2021 18:00SK - SVINOV GTJ Sokol Krásné Pole B16:2
on-line
1129. 11. 2021 18:30TJ Ostrava KST GOrel Stará Bělá C10:8
on-line
1103. 12. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Sokol Hrabůvka D7:11
on-line
1103. 12. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Horní Lhota C6:12
on-line
1208. 12. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTTC MG Odra GAS Vratimov D13:5
on-line
1208. 12. 2021 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice D5:13
on-line
1228. 01. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Ostrava KST G6:12
on-line
1210. 12. 2021 18:15SK Vřesina LT BSK - SVINOV G11:7
on-line
1313. 12. 2021 18:00SK - SVINOV GTJ B. Š. Mariánské Hory C11:7
on-line
1310. 01. 2022 18:30TJ Ostrava KST GSK Vřesina LT B13:5
on-line
1317. 12. 2021 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DOrel Stará Bělá C9:9
on-line
1313. 12. 2021 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DOrel Třebovice15:3
1319. 12. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Sokol Hrabůvka D12:6
1409. 01. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota COrel Třebovice12:6
1407. 01. 2022 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DOrel Stará Bělá C8:10
on-line
1407. 01. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Sokol Krásné Pole B16:2
on-line
1403. 01. 2022 18:30TJ Ostrava KST GTJ B. Š. Mariánské Hory C16:2
1514. 01. 2022 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Radvanice-Bartovice D10:8
on-line
1510. 01. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTTC MG Odra GAS Vratimov D8:10
on-line
1513. 01. 2022 18:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Horní Lhota C11:7
on-line
1512. 01. 2022 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Hrabůvka D10:8
on-line
1619. 01. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka DOrel Stará Bělá C10:8
on-line
1623. 01. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ Sokol Krásné Pole B12:6
1621. 01. 2022 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DSK Vřesina LT B8:10
on-line
1621. 01. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ B. Š. Mariánské Hory C11:7
on-line
1617. 01. 2022 18:30TJ Ostrava KST GSK - SVINOV G15:3
on-line
1727. 01. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTTC MG Odra GAS Vratimov D11:7
1728. 01. 2022 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Horní Lhota C5:13
on-line
1724. 01. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ Sokol Hrabůvka D7:11
1727. 01. 2022 18:00Orel Stará Bělá COrel Třebovice12:6
on-line
1802. 02. 2022 19:30Orel TřeboviceTJ Sokol Krásné Pole B14:4
on-line
1802. 02. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka DSK Vřesina LT B10:8
on-line
1806. 02. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTJ B. Š. Mariánské Hory C9:9
1804. 02. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DSK - SVINOV G11:7
on-line
1907. 02. 2022 18:30TJ Ostrava KST GTJ Sokol Radvanice-Bartovice D14:4
on-line
1907. 02. 2022 18:00SK - SVINOV GTTC MG Odra GAS Vratimov D13:5
on-line
1910. 02. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CTJ Sokol Hrabůvka D11:7
1911. 02. 2022 18:15SK Vřesina LT BOrel Třebovice6:12
on-line
1907. 02. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole BOrel Stará Bělá C4:14
on-line
2017. 02. 2022 18:00Orel Stará Bělá CSK Vřesina LT B9:9
on-line
2016. 02. 2022 19:30Orel TřeboviceTJ B. Š. Mariánské Hory C15:3
on-line
2003. 03. 2022 17:00TJ Sokol Horní Lhota CSK - SVINOV G8:10
2025. 02. 2022 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Ostrava KST G6:12
on-line
2121. 02. 2022 18:30TJ Ostrava KST GTJ Sokol Horní Lhota C10:8
on-line
2121. 02. 2022 18:00SK - SVINOV GTJ Sokol Hrabůvka D11:7
on-line
2124. 02. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory COrel Stará Bělá C10:8
2125. 02. 2022 18:15SK Vřesina LT BTJ Sokol Krásné Pole B14:4
on-line
2207. 03. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole BTJ B. Š. Mariánské Hory C1:17
on-line
2209. 03. 2022 19:30Orel TřeboviceSK - SVINOV G9:9
on-line
2209. 03. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Ostrava KST G9:9
on-line
2211. 03. 2022 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Radvanice-Bartovice D15:3
on-line
2314. 03. 2022 16:45TJ Sokol Radvanice-Bartovice DTJ Sokol Horní Lhota C9:9
on-line
2314. 03. 2022 18:30TJ Ostrava KST GOrel Třebovice10:8
on-line
2314. 03. 2022 18:00SK - SVINOV GOrel Stará Bělá C11:7
on-line
2308. 03. 2022 18:00TJ B. Š. Mariánské Hory CSK Vřesina LT B16:2
2421. 03. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole BSK - SVINOV G6:12
on-line
2424. 03. 2022 18:00Orel Stará Bělá CTJ Ostrava KST G5:13
on-line
2423. 03. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Sokol Radvanice-Bartovice D11:7
on-line
2427. 03. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota CTTC MG Odra GAS Vratimov D9:9
on-line
2501. 04. 2022 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov DTJ Sokol Hrabůvka D12:6
2501. 04. 2022 17:00TJ Sokol Radvanice-Bartovice DOrel Třebovice4:14
on-line
2505. 04. 2022 18:00
Utkání se odehraje v herně v Krásném Poli.
TJ Ostrava KST GTJ Sokol Krásné Pole B14:4
on-line
2528. 03. 2022 18:00SK - SVINOV GSK Vřesina LT B10:8
on-line
2607. 04. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory CSK - SVINOV G12:6
2608. 04. 2022 18:15SK Vřesina LT BTJ Ostrava KST G4:14
on-line
2607. 04. 2022 17:00Orel Stará Bělá CTJ Sokol Radvanice-Bartovice D11:7
on-line
2606. 04. 2022 19:30Orel TřeboviceTTC MG Odra GAS Vratimov D5:13
on-line
2606. 04. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka DTJ Sokol Horní Lhota C11:7
on-line
Městský přebor 4.třídy
115. 09. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ B. Š. Mariánské Hory D11:7
114. 09. 2021 18:00Orel Stará Bělá DSK Vřesina LT C10:8
115. 09. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Krásné Pole D9:9
119. 09. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DSSVČ Don Bosco C6:12
116. 09. 2021 17:20TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Hrabůvka E5:13
222. 09. 2021 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Hrabůvka E10:8
on-line
221. 09. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CTTC TJ Baník Rychvald15:3
223. 09. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DOstrava Zábřeh3:15
222. 09. 2021 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Krásné Pole C14:4
on-line
223. 09. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DOrel Stará Bělá D8:10
329. 10. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BSK - SVINOV H8:10
on-line
306. 10. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ B. Š. Mariánské Hory D7:11
301. 10. 2021 16:45Ostrava ZábřehSK Vřesina LT C11:7
303. 10. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Krásné Pole D8:10
329. 09. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ESSVČ Don Bosco C9:9
406. 10. 2021 17:30SK - SVINOV HSSVČ Don Bosco C4:14
on-line
407. 10. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTTC TJ Baník Rychvald13:5
406. 10. 2021 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Horní Lhota D12:6
on-line
407. 10. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DOstrava Zábřeh9:9
411. 10. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BOrel Stará Bělá D18:0
512. 10. 2021 18:00Orel Stará Bělá DSK - SVINOV H9:9
on-line
513. 10. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Výškovice B5:13
on-line
517. 10. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ B. Š. Mariánské Hory D7:11
514. 10. 2021 17:20TTC TJ Baník RychvaldSK Vřesina LT C11:7
513. 10. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Krásné Pole D15:3
621. 10. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DSSVČ Don Bosco C4:14
620. 10. 2021 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Hrabůvka E2:16
on-line
621. 10. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DTTC TJ Baník Rychvald14:4
622. 10. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BOstrava Zábřeh9:9
619. 10. 2021 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Krásné Pole C14:4
on-line
703. 11. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CSK - SVINOV H4:14
on-line
705. 11. 2021 16:45Ostrava ZábřehOrel Stará Bělá D12:6
707. 11. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Výškovice B8:10
703. 11. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ B. Š. Mariánské Hory D13:5
702. 11. 2021 17:30SSVČ Don Bosco CSK Vřesina LT C11:7
810. 11. 2021 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Krásné Pole D14:4
on-line
811. 11. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DSSVČ Don Bosco C2:16
812. 11. 2021 17:00TJ Sokol Výškovice BTTC TJ Baník Rychvald13:5
809. 11. 2021 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Horní Lhota D10:8
on-line
817. 11. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole COstrava Zábřeh8:10
on-line
919. 11. 2021 16:45Ostrava ZábřehSK - SVINOV H11:7
917. 12. 2021 17:30TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Krásné Pole C4:14
918. 11. 2021 17:20TTC TJ Baník RychvaldOrel Stará Bělá D2:16
917. 11. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Výškovice B12:6
918. 11. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DSK Vřesina LT C6:12
1024. 11. 2021 17:30SK - SVINOV HSK Vřesina LT C9:9
on-line
1025. 11. 2021 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DTJ Sokol Krásné Pole D11:7
1026. 11. 2021 17:00TJ Sokol Výškovice BSSVČ Don Bosco C8:10
1023. 11. 2021 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Hrabůvka E5:13
on-line
1024. 11. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTTC TJ Baník Rychvald11:7
on-line
1026. 11. 2021 16:45Ostrava ZábřehTJ Sokol Horní Lhota D14:4
1105. 12. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DSK - SVINOV H7:11
on-line
1102. 12. 2021 17:20TTC TJ Baník RychvaldOstrava Zábřeh9:9
1101. 12. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Krásné Pole C16:2
1130. 11. 2021 17:30SSVČ Don Bosco COrel Stará Bělá D8:10
1101. 12. 2021 18:15SK Vřesina LT CTJ B. Š. Mariánské Hory D12:6
on-line
1208. 12. 2021 17:30SK - SVINOV HTJ B. Š. Mariánské Hory D11:7
on-line
1208. 12. 2021 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Krásné Pole D15:3
1208. 12. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole CSSVČ Don Bosco C6:12
on-line
1213. 12. 2021 18:00Ostrava ZábřehTJ Sokol Hrabůvka E6:12
1212. 12. 2021 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTTC TJ Baník Rychvald13:5
on-line
1316. 12. 2021 17:20TTC TJ Baník RychvaldSK - SVINOV H9:9
on-line
1315. 12. 2021 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETJ Sokol Horní Lhota D12:6
1314. 12. 2021 17:30SSVČ Don Bosco COstrava Zábřeh5:13
1316. 12. 2021 18:00TJ Sokol Krásné Pole DOrel Stará Bělá D3:15
1315. 12. 2021 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Výškovice B8:10
on-line
1406. 01. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DTJ Sokol Výškovice B8:10
1405. 01. 2022 18:15SK Vřesina LT COrel Stará Bělá D12:6
on-line
1406. 01. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Krásné Pole C9:9
1404. 01. 2022 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Horní Lhota D9:9
1405. 01. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka ETTC TJ Baník Rychvald18:0
1512. 01. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka ESK - SVINOV H10:8
on-line
1513. 01. 2022 17:20TTC TJ Baník RychvaldSSVČ Don Bosco C3:15
1514. 01. 2022 16:45Ostrava ZábřehTJ Sokol Krásné Pole D17:1
1512. 01. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole CSK Vřesina LT C13:5
on-line
1511. 01. 2022 18:00Orel Stará Bělá DTJ B. Š. Mariánské Hory D6:12
on-line
1619. 01. 2022 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Výškovice B7:11
on-line
1620. 01. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DTJ Sokol Krásné Pole C14:4
1619. 01. 2022 18:15SK Vřesina LT COstrava Zábřeh8:10
on-line
1620. 01. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Horní Lhota D7:11
1618. 01. 2022 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Hrabůvka E8:10
1731. 01. 2022 17:30SSVČ Don Bosco CSK - SVINOV H10:8
1727. 01. 2022 17:20TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Krásné Pole D12:6
1730. 01. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota DSK Vřesina LT C12:6
1728. 01. 2022 16:45Ostrava ZábřehTJ B. Š. Mariánské Hory D13:5
1725. 01. 2022 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Výškovice B5:13
on-line
1802. 02. 2022 17:30SK - SVINOV HOrel Stará Bělá D8:10
on-line
1811. 03. 2022 17:00TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Krásné Pole C17:1
1803. 02. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DTJ Sokol Horní Lhota D9:9
1802. 02. 2022 18:15SK Vřesina LT CTTC TJ Baník Rychvald4:14
on-line
1803. 02. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Hrabůvka E0:18
1908. 02. 2022 17:30
14.02.2022 17:30
SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Krásné Pole D8:10
1909. 02. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka ESK Vřesina LT C14:4
1910. 02. 2022 17:20TTC TJ Baník RychvaldTJ B. Š. Mariánské Hory D14:4
1911. 02. 2022 16:45Ostrava ZábřehTJ Sokol Výškovice B10:8
1909. 02. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole COrel Stará Bělá D10:8
on-line
2016. 02. 2022 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Krásné Pole C17:1
on-line
2015. 02. 2022 18:00Orel Stará Bělá DOstrava Zábřeh3:15
on-line
2016. 02. 2022 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Horní Lhota D11:7
2017. 02. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DTJ Sokol Hrabůvka E8:10
2016. 02. 2022 18:15SK Vřesina LT CSSVČ Don Bosco C6:6
2124. 02. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole DSK - SVINOV H5:13
2122. 02. 2022 17:30SSVČ Don Bosco CTJ B. Š. Mariánské Hory D7:11
on-line
2124. 02. 2022 17:20TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Výškovice B8:10
2127. 02. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota DOrel Stará Bělá D15:3
2104. 03. 2022 16:45Ostrava ZábřehTJ Sokol Krásné Pole C18:0
2209. 03. 2022 17:30SK - SVINOV HOstrava Zábřeh7:11
on-line
2209. 03. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Horní Lhota D4:14
on-line
2208. 03. 2022 18:00Orel Stará Bělá DTTC TJ Baník Rychvald13:5
on-line
2209. 03. 2022 18:15TJ Sokol Výškovice BTJ Sokol Hrabůvka E8:10
2209. 03. 2022 18:15SK Vřesina LT CTJ Sokol Krásné Pole D14:4
on-line
2316. 03. 2022 18:15SK Vřesina LT CSK - SVINOV H13:5
on-line
2317. 03. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ B. Š. Mariánské Hory D1:17
2315. 03. 2022 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Výškovice B4:14
2316. 03. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka EOrel Stará Bělá D13:5
2317. 03. 2022 17:20TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Krásné Pole C8:10
2320. 03. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota DOstrava Zábřeh14:4
2423. 03. 2022 17:30SK - SVINOV HTJ Sokol Horní Lhota D9:9
on-line
2425. 03. 2022 16:45Ostrava ZábřehTTC TJ Baník Rychvald14:4
2423. 03. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole CTJ Sokol Hrabůvka E7:11
2422. 03. 2022 18:00Orel Stará Bělá DSSVČ Don Bosco C17:1
on-line
2424. 03. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DSK Vřesina LT C15:3
2531. 03. 2022 17:00TJ B. Š. Mariánské Hory DSK - SVINOV H13:5
2531. 03. 2022 18:00TJ Sokol Krásné Pole DTJ Sokol Výškovice B10:8
2529. 03. 2022 17:30SSVČ Don Bosco CTJ Sokol Krásné Pole C16:2
2530. 03. 2022 18:00TJ Sokol Hrabůvka EOstrava Zábřeh8:10
2531. 03. 2022 17:20TTC TJ Baník RychvaldTJ Sokol Horní Lhota D10:8
2605. 04. 2022 18:15SK - SVINOV HTTC TJ Baník Rychvald9:9
on-line
2610. 04. 2022 14:00TJ Sokol Horní Lhota DTJ Sokol Hrabůvka E7:11
on-line
2608. 04. 2022 16:45Ostrava ZábřehSSVČ Don Bosco C11:7
2606. 04. 2022 18:00Orel Stará Bělá DTJ Sokol Krásné Pole D13:5
on-line
2606. 04. 2022 18:15TJ Sokol Výškovice BSK Vřesina LT C11:7
Městský přebor 5.třídy
113. 09. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESK Vřesina LT E13:5
on-line
113. 09. 2021 16:30KST ZengrovkaTJ Sokol Hrabůvka F7:11
115. 09. 2021 17:00SSVČ Don Bosco DOrel Třebovice B5:13
222. 09. 2021 19:30Orel Třebovice BSK - SVINOV I14:4
223. 09. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSK Vřesina LT D11:7
on-line
201. 10. 2021 15:00SK Vřesina LT EKST Zengrovka2:16
on-line
223. 09. 2021 18:15SK Vřesina LT FTJ Sokol Radvanice-Bartovice E15:3
on-line
327. 09. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ETTC Ostrava 2016 D7:11
on-line
320. 09. 2021 16:30KST ZengrovkaSK Vřesina LT F8:10
330. 09. 2021 18:15SK Vřesina LT DSK Vřesina LT E13:5
on-line
329. 09. 2021 17:00SSVČ Don Bosco DTJ Sokol Hrabůvka F5:13
407. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSK - SVINOV I13:5
on-line
408. 10. 2021 17:15SK Vřesina LT ESSVČ Don Bosco D3:15
on-line
407. 10. 2021 18:15SK Vřesina LT FSK Vřesina LT D12:6
on-line
404. 10. 2021 17:00TTC Ostrava 2016 DKST Zengrovka14:4
on-line
514. 10. 2021 18:15SK Vřesina LT DTTC Ostrava 2016 D3:15
on-line
513. 10. 2021 17:00SSVČ Don Bosco DSK Vřesina LT F4:14
513. 10. 2021 17:30SK - SVINOV ISK Vřesina LT E10:8
on-line
621. 10. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FOrel Třebovice B8:10
on-line
621. 10. 2021 18:15SK Vřesina LT FSK - SVINOV I12:6
on-line
618. 10. 2021 17:00TTC Ostrava 2016 DSSVČ Don Bosco D6:12
on-line
618. 10. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice EKST Zengrovka3:15
on-line
704. 11. 2021 18:15SK Vřesina LT DTJ Sokol Radvanice-Bartovice E12:6
on-line
703. 11. 2021 17:30SK - SVINOV ITTC Ostrava 2016 D7:11
on-line
703. 11. 2021 19:30Orel Třebovice BSK Vřesina LT E17:1
811. 11. 2021 18:15SK Vřesina LT FOrel Třebovice B4:14
on-line
808. 11. 2021 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESSVČ Don Bosco D11:7
on-line
808. 11. 2021 16:30KST ZengrovkaSK Vřesina LT D6:12
on-line
917. 11. 2021 17:00SSVČ Don Bosco DKST Zengrovka10:8
917. 11. 2021 17:30SK - SVINOV ITJ Sokol Radvanice-Bartovice E6:12
on-line
917. 11. 2021 19:30Orel Třebovice BTTC Ostrava 2016 D9:9
918. 11. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSK Vřesina LT E12:6
on-line
1025. 11. 2021 18:15SK Vřesina LT FTJ Sokol Hrabůvka F9:9
on-line
1022. 11. 2021 16:30
13.12.2021 16:30
KST ZengrovkaSK - SVINOV I10:8
1018. 11. 2021 18:15SK Vřesina LT DSSVČ Don Bosco D7:11
on-line
1101. 12. 2021 17:30SK - SVINOV ISK Vřesina LT D11:7
on-line
1101. 12. 2021 19:30Orel Třebovice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice E17:1
1102. 12. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FTTC Ostrava 2016 D10:8
on-line
1103. 12. 2021 17:15SK Vřesina LT ESK Vřesina LT F7:11
on-line
1206. 12. 2021 17:00TTC Ostrava 2016 DSK Vřesina LT E17:1
on-line
1206. 12. 2021 16:30KST ZengrovkaOrel Třebovice B3:15
on-line
1208. 12. 2021 17:00SSVČ Don Bosco DSK - SVINOV I10:6
1315. 12. 2021 19:30Orel Třebovice BSK Vřesina LT D13:5
1316. 12. 2021 17:30TJ Sokol Hrabůvka FTJ Sokol Radvanice-Bartovice E17:1
on-line
1316. 12. 2021 18:15SK Vřesina LT FTTC Ostrava 2016 D8:10
on-line
1407. 01. 2022 17:15SK Vřesina LT ETJ Sokol Radvanice-Bartovice E5:13
on-line
1406. 01. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka FKST Zengrovka14:4
on-line
1405. 01. 2022 19:30Orel Třebovice BSSVČ Don Bosco D15:3
1512. 01. 2022 18:00SK - SVINOV IOrel Třebovice B7:11
on-line
1513. 01. 2022 18:15SK Vřesina LT DTJ Sokol Hrabůvka F4:14
on-line
1510. 01. 2022 16:30KST ZengrovkaSK Vřesina LT E14:4
on-line
1510. 01. 2022 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESK Vřesina LT F0:18wo
1617. 01. 2022 17:00TTC Ostrava 2016 DTJ Sokol Radvanice-Bartovice E17:1
1620. 01. 2022 19:00SK Vřesina LT FKST Zengrovka12:6
on-line
1621. 01. 2022 17:15SK Vřesina LT ESK Vřesina LT D3:15
on-line
1620. 01. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSSVČ Don Bosco D13:5
on-line
1726. 01. 2022 17:30SK - SVINOV ITJ Sokol Hrabůvka F5:13
on-line
1726. 01. 2022 17:00SSVČ Don Bosco DSK Vřesina LT E14:4
1727. 01. 2022 18:15SK Vřesina LT DSK Vřesina LT F7:11
on-line
1728. 01. 2022 16:30KST ZengrovkaTTC Ostrava 2016 D9:9
on-line
1831. 01. 2022 17:00TTC Ostrava 2016 DSK Vřesina LT D14:4
on-line
1821. 02. 2022 18:15SK Vřesina LT FSSVČ Don Bosco D9:9
on-line
1804. 02. 2022 17:15SK Vřesina LT ESK - SVINOV I7:11
on-line
1902. 03. 2022 19:30Orel Třebovice BTJ Sokol Hrabůvka F12:6
1909. 02. 2022 17:30SK - SVINOV ISK Vřesina LT F6:12
on-line
1909. 02. 2022 17:00SSVČ Don Bosco DTTC Ostrava 2016 D10:8
1907. 02. 2022 16:30KST ZengrovkaTJ Sokol Radvanice-Bartovice E16:2
on-line
2014. 02. 2022 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESK Vřesina LT D8:10
on-line
2014. 02. 2022 17:00TTC Ostrava 2016 DSK - SVINOV I13:5
on-line
2018. 02. 2022 17:15SK Vřesina LT EOrel Třebovice B0:18
on-line
2123. 02. 2022 19:30Orel Třebovice BSK Vřesina LT F18:0
2123. 02. 2022 17:00SSVČ Don Bosco DTJ Sokol Radvanice-Bartovice E16:2
2124. 02. 2022 18:15
24.02.2022 19:00
SK Vřesina LT DKST Zengrovka4:14
on-line
2207. 03. 2022 16:30KST ZengrovkaSSVČ Don Bosco D7:11
on-line
2207. 03. 2022 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ESK - SVINOV I6:12
on-line
2207. 03. 2022 17:00TTC Ostrava 2016 DOrel Třebovice B7:11
on-line
2211. 03. 2022 17:15SK Vřesina LT ETJ Sokol Hrabůvka F3:15
on-line
2317. 03. 2022 17:30TJ Sokol Hrabůvka FSK Vřesina LT F13:5
on-line
2316. 03. 2022 17:30SK - SVINOV IKST Zengrovka0:18
on-line
2316. 03. 2022 17:00SSVČ Don Bosco DSK Vřesina LT D13:5
2424. 03. 2022 18:15SK Vřesina LT DSK - SVINOV I10:8
on-line
2421. 03. 2022 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice EOrel Třebovice B4:14
on-line
2421. 03. 2022 17:00TTC Ostrava 2016 DTJ Sokol Hrabůvka F12:6
on-line
2425. 03. 2022 18:00SK Vřesina LT FSK Vřesina LT E11:7
on-line
2501. 04. 2022 17:15SK Vřesina LT ETTC Ostrava 2016 D2:16
on-line
2530. 03. 2022 19:30Orel Třebovice BKST Zengrovka14:4
2530. 03. 2022 17:30SK - SVINOV ISSVČ Don Bosco D3:15
on-line
2607. 04. 2022 18:15SK Vřesina LT DOrel Třebovice B6:12
on-line
2604. 04. 2022 16:30TJ Sokol Radvanice-Bartovice ETJ Sokol Hrabůvka F10:8
on-line
2604. 04. 2022 17:00TTC Ostrava 2016 DSK Vřesina LT F13:5
on-line

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy