Výsledky
Extraliga mužů
123. 09. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST TESLA BATTERIES Havířov3:1 V: Haralík Stanislav
A: Kulich Vladimír
108. 09. 2022 18:00SKST LiberecSKST Cheb1:3
PPTV
V: Kotlorz Lukáš
A: Houdková Helena
109. 09. 2022 18:00TJ Ostrava KSTNH Ostrava3:1 V: Skulina Bohumil
A: Lysek Tomáš
123. 09. 2022 17:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol PP Hradec Králové3:0 V: Olbricht Jiří
A: Kindl Tomáš
123. 09. 2022 18:00KT PrahaHB Ostrov, H. Brod0:3 V: Kotlorz Lukáš
A: Hrdý Jiří
302. 11. 2022 18:00SKST LiberecSKST TESLA BATTERIES Havířov  V: Varcl Jan
A: Varcl Jan
N: Sudek Petr
330. 09. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha0:3 V: Henžel Michal
A: Lysek Tomáš
329. 09. 2022 18:00TTC Ostrava 2016SKST Cheb2:3
PPTV
V: Olbricht Jiří
A: Skulina Bohumil
330. 09. 2022 14:00
KD Ostrov, Na Ostrově 28, Havlíčkův Brod
HB Ostrov, H. BrodNH Ostrava3:0 V: Vondrová Iva
A: Kotil Miloslav
330. 09. 2022 18:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové3:0 V: Fausek Jiří
A: Haralík Stanislav
416. 10. 2022 17:00SKST TESLA BATTERIES HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové  V: Kindl Tomáš
A: Olbricht Jiří
407. 10. 2022 18:00NH OstravaKT Praha  V: Lysek Tomáš
A: Henžel Michal
406. 10. 2022 18:00SKST ChebHB Ostrov, H. Brod0:3
PPTV
V: Kotlorz Lukáš
A: Panský Miroslav
407. 10. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaTTC Ostrava 2016  V: Haralík Stanislav
A: Blažek Jan
N: Kulich Vladimír
407. 10. 2022 18:00SKST LiberecTJ Ostrava KST  V: Vrabec Jakub
A: Sudek Petr
N: Varcl Jan
514. 10. 2022 18:00TJ Ostrava KSTSKST TESLA BATTERIES Havířov  V: Skulina Bohumil
A: Manda Zdeněk
514. 10. 2022 17:00TTC Ostrava 2016SKST Liberec  V: Henžel Michal
A: Lysek Tomáš
513. 10. 2022 18:00HB Ostrov, H. BrodSF SKK El Niňo Praha
PPTV
V: Jirásek Zdeněk
A: Polák Michal
N: Vondrová Iva
521. 10. 2022 18:00KT PrahaSKST Cheb  V: Haralík Stanislav
A: Houdková Helena
N: Vondrová Iva
521. 10. 2022 18:00TJ Sokol PP Hradec KrálovéNH Ostrava  V: Vítek Josef
A: Jirásek Zdeněk
1.liga mužů
105. 11. 2022 15:00TJ Ostrava KST CTTC MS Brno A  V: Janda Roman
105. 11. 2022 14:00SKST Havířov BTJ Agrotec Hustopeče  V: Jamný Pavel
101. 10. 2022 16:30SF SKK El Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové B10:3 V: Houdková Helena
101. 10. 2022 14:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceSK Slavia Praha A10:3 V: Dvořák Martin
101. 10. 2022 15:00TTC Elizza PrahaKST NOVÝ JIČÍN A10:5 V: Rosa Vladimír
101. 10. 2022 14:30HB Ostrov BKST Zlín10:1 V: Švec Petr
206. 11. 2022 10:00SKST Havířov BTTC MS Brno A  V: Janda Roman
206. 11. 2022 10:00TJ Ostrava KST CTJ Agrotec Hustopeče  V: Jamný Pavel
202. 10. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha BSK Slavia Praha A10:2 V: Votípka Emanuel
202. 10. 2022 10:00TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceTJ Sokol PP Hradec Králové B7:10 V: Řežáb Miroslav
202. 10. 2022 10:00TTC Elizza PrahaKST Zlín10:1 V: Rosa Vladimír
202. 10. 2022 10:00HB Ostrov BKST NOVÝ JIČÍN A10:4 V: Švec Petr
315. 10. 2022 14:00KST NOVÝ JIČÍN ATTC MS Brno A  V: Vincek Jindřich
315. 10. 2022 14:00KST ZlínTJ Agrotec Hustopeče  V: Veselý Jiří
315. 10. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové BTTC Elizza Praha  V: Tomanec Jan
315. 10. 2022 15:00SK Slavia Praha AHB Ostrov B  V: Blažek Jan
315. 10. 2022 15:00TJ Ostrava KST CSF SKK El Niňo Praha B  V: Lysek Tomáš
315. 10. 2022 14:00SKST Havířov BTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Kindl Tomáš
416. 10. 2022 10:00KST NOVÝ JIČÍN ATJ Agrotec Hustopeče  V: Vincek Jindřich
416. 10. 2022 10:00KST ZlínTTC MS Brno A  V: Veselý Jiří
416. 10. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové BHB Ostrov B  V: Tomanec Jan
416. 10. 2022 10:00SK Slavia Praha ATTC Elizza Praha  V: Blažek Jan
416. 10. 2022 10:00TJ Ostrava KST CTBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice  V: Lysek Tomáš
416. 10. 2022 10:00SKST Havířov BSF SKK El Niňo Praha B  V: Kindl Tomáš
2.liga mužů sk. A
301. 10. 2022 16:30SF SKK El Niňo Praha CHB Ostrov H. Brod C5:10 V: Houdková Helena
301. 10. 2022 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Studená I.9:9 V: Ehrenberger Květoslav
301. 10. 2022 15:00ČZ Strakonice ElektrostavSKST Warmnis Liberec B5:10 V: Krejčí Miroslav
301. 10. 2022 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Tatran KRPA Hostinné10:3 V: Jungvirt Josef
305. 11. 2022 14:00KST Apollo Ústí nad LabemUnion Plzeň
TOP10 odkl
V: Konya Miroslav
301. 10. 2022 16:30AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B10:6 V: Hrdý Jiří
402. 10. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Studená I.10:5 V: Votípka Emanuel
402. 10. 2022 10:00TJ AVIA ČakoviceHB Ostrov H. Brod C6:10 V: Vojáček Miloš
402. 10. 2022 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Tatran KRPA Hostinné10:5 V: Krejčí Miroslav
402. 10. 2022 10:00TJ Sokol VodňanySKST Warmnis Liberec B10:2 V: Jungvirt Josef
406. 11. 2022 10:00TTC LitoměřiceUnion Plzeň
TOP10 odkl
V: Drbohlav Michal
515. 10. 2022 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Litoměřice  V: Sudek Petr
515. 10. 2022 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Apollo Ústí nad Labem  V: Klimenta Matěj
515. 10. 2022 14:30HB Ostrov H. Brod CČZ Strakonice Elektrostav  V: Vondrová Iva
515. 10. 2022 15:00TJ Sokol Studená I.TJ Sokol Vodňany  V: Maňhal Jan
515. 10. 2022 16:30TTC Elizza Praha BSF SKK El Niňo Praha C  V: Hanek Stanislav
515. 10. 2022 16:30AC Sparta PrahaTJ AVIA Čakovice  V: Slavata Josef
616. 10. 2022 10:00SKST Warmnis Liberec BKST Apollo Ústí nad Labem  V: Sudek Petr
616. 10. 2022 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Litoměřice  V: Klimenta Matěj
616. 10. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod CTJ Sokol Vodňany  V: Vondrová Iva
616. 10. 2022 10:00TJ Sokol Studená I.ČZ Strakonice Elektrostav  V: Maňhal Jan
616. 10. 2022 10:00TTC Elizza Praha BTJ AVIA Čakovice  V: Hanek Stanislav
616. 10. 2022 10:00AC Sparta PrahaSF SKK El Niňo Praha C  V: Slavata Josef
2.liga mužů sk. B
301. 10. 2022 14:00SKST Havířov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:0 V: Kindl Tomáš
301. 10. 2022 14:00KST Nový Jičín BTJ Holásky10:2 V: Vincek Jindřich
301. 10. 2022 17:00SK Přerov ATJ Sokol Borová2:10 V: Horák Mojmír
301. 10. 2022 14:00SKST PLUS HodonínTTC MS Brno B0:10 V: Juřík Miroslav
301. 10. 2022 14:00KST Slezan OpavaTTC Ostrava B4:10 V: Vícha Radomír
301. 10. 2022 13:00TJ Ostrava KST DTTC Siko Orlová z.s.10:7 V: Svobodová Vlasta
301. 10. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 210:1 V: Tomancová Markéta
402. 10. 2022 10:00SKST Havířov CTJ Holásky10:1 V: Kindl Tomáš
402. 10. 2022 10:00KST Nový Jičín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov4:10 V: Vincek Jindřich
402. 10. 2022 10:00SK Přerov ATTC MS Brno B0:10 V: Kadlčáková Alena
402. 10. 2022 10:00SKST PLUS HodonínTJ Sokol Borová4:10 V: Juřík Miroslav
402. 10. 2022 10:00KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová z.s.4:10 V: Vícha Radomír
402. 10. 2022 10:00TJ Ostrava KST DTTC Ostrava B8:10 V: Svobodová Vlasta
515. 10. 2022 14:00TJ Sokol BorováKST Slezan Opava  V: Koutná Blanka
515. 10. 2022 17:00TTC MS Brno BTJ Ostrava KST D  V: Klecker Roman
515. 10. 2022 14:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSK Přerov A  V: Ondrovčák Ladislav
515. 10. 2022 14:00TJ HoláskySKST PLUS Hodonín  V: Zimola Ondřej
515. 10. 2022 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové CSKST Havířov C  V: Tomancová Markéta
515. 10. 2022 15:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2KST Nový Jičín B  V: Pelikus Bronislav
N: Vítek Josef
515. 10. 2022 14:00TTC Ostrava BTTC Siko Orlová z.s.  V: Henžel Michal
616. 10. 2022 10:00TJ Sokol BorováTJ Ostrava KST D  V: Koutná Blanka
616. 10. 2022 10:00TTC MS Brno BKST Slezan Opava  V: Klecker Roman
616. 10. 2022 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST PLUS Hodonín  V: Ondrovčák Ladislav
616. 10. 2022 10:00TJ HoláskySK Přerov A  V: Zimola Ondřej
616. 10. 2022 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové CKST Nový Jičín B  V: Tomancová Markéta
616. 10. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2SKST Havířov C  V: Pelikus Bronislav
N: Vítek Josef
3.liga mužů sk. A
101. 10. 2022 15:00TJ Sokol BorDDM Soběslav-Studená10:5 V: Pour Pavel
101. 10. 2022 17:00SKUŘ PlzeňSportSpin TJ Slovan Lochovice5:10 V: Vlček Jaroslav
101. 10. 2022 14:00TJ DobřanySK Slavia Praha B3:10 V: Hrubý Petr
101. 10. 2022 14:00TJ Tatran SedlčanyTJ Šanov10:1 V: Šíp Martin
101. 10. 2022 15:00TTC Elizza Praha CSF SKK El Niňo Praha E10:6 V: Rosa Vladimír
202. 10. 2022 10:00TJ Sokol BorTJ Spartak Kaplice10:4 V: Pour Pavel
202. 10. 2022 10:00SKUŘ PlzeňSK Slavia Praha B8:10 V: Vlček Jaroslav
202. 10. 2022 10:00TJ DobřanySportSpin TJ Slovan Lochovice10:6 V: Hrubý Petr
202. 10. 2022 10:00TJ Tatran SedlčanySF SKK El Niňo Praha E10:2 V: Šíp Martin
202. 10. 2022 10:00TTC Elizza Praha CTJ Šanov10:0 V: Rosa Vladimír
315. 10. 2022 14:00TJ ŠanovTJ Sokol Bor  V:
315. 10. 2022 14:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTJ Tatran Sedlčany  V:
315. 10. 2022 16:30SK Slavia Praha BTTC Elizza Praha C  V:
315. 10. 2022 14:00DDM Soběslav-StudenáSKUŘ Plzeň  V:
315. 10. 2022 14:00TJ Spartak KapliceTJ Dobřany  V:
416. 10. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha ETJ Sokol Bor  V:
416. 10. 2022 10:00SportSpin TJ Slovan LochoviceTTC Elizza Praha C  V:
416. 10. 2022 10:00SK Slavia Praha BTJ Tatran Sedlčany  V:
416. 10. 2022 10:00DDM Soběslav-StudenáTJ Dobřany  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Spartak KapliceSKUŘ Plzeň  V:
3.liga mužů sk. B
101. 10. 2022 15:00SKST Liberec CKST Apollo Ústí nad Labem B10:2 V: Žid Jaromír
101. 10. 2022 15:00Lokodepo LiberecSKST Děčín10:8 V: Minář Jiří
101. 10. 2022 15:00SKST Baník MostTJ Sokol Michle10:3 V: Žielinský Tomáš
101. 10. 2022 16:30AC Sparta Praha BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Hrdý Jiří
101. 10. 2022 14:00STC SlanýTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Kulich Vladimír
202. 10. 2022 10:00SKST Liberec CSKST Děčín10:6 V: Minář Jiří
202. 10. 2022 10:00Lokodepo LiberecKST Apollo Ústí nad Labem B10:8 V: Minář Jiří
202. 10. 2022 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle10:2 V: Nedbal Václav
202. 10. 2022 10:00AC Sparta Praha BTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Kroupa Rudolf
202. 10. 2022 10:00STC SlanýTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Kulich Vladimír
315. 10. 2022 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C  V:
315. 10. 2022 14:00TTC Bělá pod BezdězemLokodepo Liberec  V:
315. 10. 2022 14:00TJ Sokol MichleAC Sparta Praha B  V:
315. 10. 2022 15:00KST Apollo Ústí nad Labem BSKST Baník Most  V:
315. 10. 2022 14:00SKST DěčínTTC Litoměřice B  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěLokodepo Liberec  V:
416. 10. 2022 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Sokol MichleSTC Slaný  V:
416. 10. 2022 10:00KST Apollo Ústí nad Labem BTTC Litoměřice B  V:
416. 10. 2022 10:00SKST DěčínSKST Baník Most  V:
3.liga mužů sk. C
101. 10. 2022 15:00TJ Tatran KRPA Hostinné BTTC Elizza Praha D10:8 V: Antoš Bohumil
101. 10. 2022 15:00TJ Jiskra JaroměřAC Sparta Praha C9:9 V: Bouček Stanislav
101. 10. 2022 15:00DTJ Hradec KrálovéST EUROMASTER Kolín10:6 V: Tomanec Jan
101. 10. 2022 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Stěžery10:2 V: Andrlík Tomáš
101. 10. 2022 14:30Slovan KST BohniceTJ Sadská10:5 V: Cankař Radek
101. 10. 2022 16:30TTC ŘíčanySF SKK El Niňo Praha D10:4 V: Riedl Martin
202. 10. 2022 10:00TJ Tatran KRPA Hostinné BAC Sparta Praha C10:2 V: Antoš Bohumil
202. 10. 2022 10:00TJ Jiskra JaroměřTTC Elizza Praha D5:10 V: Bouček Stanislav
202. 10. 2022 10:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol Stěžery9:9 V: Tomancová Markéta
202. 10. 2022 10:00TJ Jiskra HoliceST EUROMASTER Kolín10:3 V: Košťál Jiří
202. 10. 2022 10:00Slovan KST BohniceSF SKK El Niňo Praha D10:0 V: Polcarová Anežka
202. 10. 2022 10:00TTC ŘíčanyTJ Sadská8:10 V: Riedl Martin
315. 10. 2022 13:00TJ SadskáTJ Tatran KRPA Hostinné B  V:
315. 10. 2022 14:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Jiskra Jaroměř  V:
315. 10. 2022 14:00ST EUROMASTER KolínSlovan KST Bohnice  V:
315. 10. 2022 16:00TJ Sokol StěžeryTTC Říčany  V:
315. 10. 2022 16:30TTC Elizza Praha DDTJ Hradec Králové  V:
315. 10. 2022 16:30AC Sparta Praha CTJ Jiskra Holice  V:
416. 10. 2022 10:00TJ SadskáTJ Jiskra Jaroměř  V:
416. 10. 2022 10:00SF SKK El Niňo Praha DTJ Tatran KRPA Hostinné B  V:
416. 10. 2022 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Říčany  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Sokol StěžerySlovan KST Bohnice  V:
416. 10. 2022 10:00TTC Elizza Praha DTJ Jiskra Holice  V:
416. 10. 2022 10:00AC Sparta Praha CDTJ Hradec Králové  V:
3.liga mužů sk. D
101. 10. 2022 14:00TJ Sokol OndraticeHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Beneš Jan
101. 10. 2022 14:00KST BlanskoTTC Koral Tišnov2:10 V: Harna Tomáš
101. 10. 2022 14:00TJ Tesla PardubiceTJ Mikulčice10:3 V: Jirout Jan
101. 10. 2022 14:00TJ Loko PardubiceTJ Sokol Lanžhot5:10 V: Švec Jaroslav
101. 10. 2022 14:00SKST PLUS Hodonín BTJ Spartak Pelhřimov7:10 V: Juřík Miroslav
202. 10. 2022 10:00TJ Sokol OndraticeTTC Koral Tišnov3:10 V: Beneš Jan
202. 10. 2022 10:00KST BlanskoHB Ostrov H. Brod D6:10 V: Harna Tomáš
202. 10. 2022 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Lanžhot10:2 V: Vojtěch Petr
202. 10. 2022 10:00TJ Loko PardubiceTJ Mikulčice8:10 V: Švec Jaroslav
202. 10. 2022 10:00SKST PLUS Hodonín BSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:8 V: Juřík Miroslav
315. 10. 2022 14:00TJ Spartak PelhřimovTJ Sokol Ondratice  V: Zelenka Ondřej
315. 10. 2022 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEKST Blansko  V:
315. 10. 2022 15:00TJ MikulčiceSKST PLUS Hodonín B  V:
315. 10. 2022 14:00HB Ostrov H. Brod DTJ Tesla Pardubice  V: Vondrová Iva
315. 10. 2022 16:00TTC Koral TišnovTJ Loko Pardubice  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Spartak PelhřimovKST Blansko  V: Zelenka Ondřej
416. 10. 2022 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Ondratice  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Sokol LanžhotSKST PLUS Hodonín B  V:
416. 10. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod DTJ Loko Pardubice  V: Štrobl Marek
416. 10. 2022 10:00TTC Koral TišnovTJ Tesla Pardubice  V:
3.liga mužů sk. E
101. 10. 2022 14:00TTC FrýdlantKST Dolní Němčí10:4 V: Maršálek Patrik
101. 10. 2022 14:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.10:3 V: Šíma Martin
101. 10. 2022 14:00KST VsetínSK Přerov B10:7 V: Černohorská Dana
101. 10. 2022 13:00TTC Ostrava-PorubaSK - Svinov9:9 V: Svobodová Vlasta
101. 10. 2022 17:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová B10:8 V: Skulina Bohumil
202. 10. 2022 10:00TTC FrýdlantTJ Sokol Šarovy8:10 V: Maršálek Patrik
202. 10. 2022 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK Přerov B9:9 V: Hladil Radek
202. 10. 2022 10:00KST VsetínTJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.10:2 V: Černohorská Dana
202. 10. 2022 10:00TTC Ostrava-PorubaTTC Siko Orlová B7:10 V: Svobodová Vlasta
202. 10. 2022 14:00TJ Ostrava KST ESK - Svinov10:8 V: Jašek Milan
315. 10. 2022 16:30SK - SvinovTTC Frýdlant  V:
315. 10. 2022 15:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.TTC Ostrava-Poruba  V:
315. 10. 2022 17:00SK Přerov BTJ Ostrava KST E  V:
315. 10. 2022 14:00KST Dolní NěmčíTJ DDM Valašské Meziříčí  V:
315. 10. 2022 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Vsetín  V:
416. 10. 2022 10:00TTC Siko Orlová BTTC Frýdlant  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.TJ Ostrava KST E  V:
416. 10. 2022 10:00SK Přerov BTTC Ostrava-Poruba  V:
416. 10. 2022 10:00KST Dolní NěmčíKST Vsetín  V:
416. 10. 2022 10:00TJ Sokol ŠarovyTJ DDM Valašské Meziříčí  V:
Extraliga žen
123. 09. 2022 18:00TT Moravský KrumlovHB Ostrov H. Brod6:3 V: Klecker Roman
125. 09. 2022 11:00SKST Charvát HavířovMH stolní tenis Ostrava6:4 V: Olbricht Jiří
123. 09. 2022 15:00SKST PLUS HodonínSKST PLUS Hodonín B6:0 V: Mikulecký František
124. 09. 2022 14:00TJ Ostrava KSTMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP6:0 V: Henžel Michal
121. 10. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Vlašim  V: Kulich Vladimír
124. 09. 2022 10:00SVS Hradec KrálovéSK Dobré6:3 V: Tomancová Markéta
201. 10. 2022 10:00SVS Hradec KrálovéTJ Ostrava KST1:6 V: Tomanec Jan
201. 10. 2022 10:00SK DobréMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP6:3 V: Sedláček Petr
203. 12. 2022 09:00SF SKK El Niňo PrahaSKST PLUS Hodonín
MS 3.12.
V: Votípka Emanuel
203. 12. 2022 10:00SKST VlašimSKST PLUS Hodonín B
MS 3.12
V: Pěnkava Luboš
201. 10. 2022 18:00TT Moravský KrumlovSKST Charvát Havířov2:6 V: Telitsyn Vladimir
201. 10. 2022 17:00HB Ostrov H. BrodMH stolní tenis Ostrava3:6 V: Vondrová Iva
302. 10. 2022 10:00SVS Hradec KrálovéMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP5:5 V: Tomanec Jan
330. 09. 2022 18:00SK DobréTJ Ostrava KST5:5 V: Sedláček Petr
302. 12. 2022 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST PLUS Hodonín B
MS 2.12
V: Rosa Vladimír
302. 12. 2022 18:00SKST VlašimSKST PLUS Hodonín
MS 2.12
V: Pěnkava Luboš
330. 09. 2022 18:00TT Moravský KrumlovMH stolní tenis Ostrava5:5 V: Klecker Roman
330. 09. 2022 13:00HB Ostrov H. BrodSKST Charvát Havířov6:2 V: Jirásek Zdeněk
415. 10. 2022 17:00SKST Charvát HavířovSVS Hradec Králové  V: Kindl Tomáš
415. 10. 2022 17:00MH stolní tenis OstravaSK Dobré  V: Lesník Vladimír
415. 10. 2022 10:00SKST PLUS HodonínTT Moravský Krumlov  V: Karasová Lenka
415. 10. 2022 12:00SKST PLUS Hodonín BHB Ostrov H. Brod  V: Karasová Lenka
415. 10. 2022 14:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha  V: Svobodová Vlasta
415. 10. 2022 17:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSKST Vlašim  V: Mikulecký František
516. 10. 2022 10:00SKST Charvát HavířovSK Dobré  V: Kindl Tomáš
516. 10. 2022 10:30MH stolní tenis OstravaSVS Hradec Králové  V: Lesník Vladimír
514. 10. 2022 18:00SKST PLUS HodonínHB Ostrov H. Brod  V: Karasová Lenka
514. 10. 2022 18:00SKST PLUS Hodonín BTT Moravský Krumlov  V: Karasová Lenka
516. 10. 2022 10:00TJ Ostrava KSTSKST Vlašim  V: Svobodová Vlasta
516. 10. 2022 14:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSF SKK El Niňo Praha  V: Mikulecký František
1207. 01. 2023 17:00HB Ostrov H. BrodTT Moravský Krumlov  V: Vondrová Iva
1207. 01. 2023 17:00MH stolní tenis OstravaSKST Charvát Havířov  V: Lesník Vladimír
1223. 09. 2022 17:00SKST PLUS Hodonín BSKST PLUS Hodonín0:6 V: Mikulecký František
1207. 01. 2023 17:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPTJ Ostrava KST  V: Mikulecký František
1207. 01. 2023 12:00SKST VlašimSF SKK El Niňo Praha  V: Jirásek Zdeněk
1207. 01. 2023 11:00SK DobréSVS Hradec Králové  V: Tomanec Jan
1.liga žen sk. A
101. 10. 2022 10:00KST ZŠ Vyšší BrodAC Sparta Praha A4:6 V: Mácha Karel
101. 10. 2022 12:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Králův Dvůr Queens5:5 V: Menger Jaroslav
101. 10. 2022 12:00SKST Vlašim BKST Klatovy8:2 V: Pěnkava Luboš
101. 10. 2022 12:00SKST DěčínTJ Sokol Stodůlky9:1 V: Knebl Milan
101. 10. 2022 12:00SKP Sever Ústí nad LabemKST Kalich Litoměřice8:2 V: Novák Jiří
201. 10. 2022 14:00KST ZŠ Vyšší BrodSlovan KST Bohnice6:4 V: Mácha Karel
201. 10. 2022 16:30TJ Slavoj PrahaKST Klatovy7:3 V: Menger Jaroslav
201. 10. 2022 16:30SKST Vlašim BTJ Sokol Králův Dvůr Queens8:2 V: Pěnkava Luboš
201. 10. 2022 16:30SKST DěčínKST Kalich Litoměřice8:2 V: Knebl Milan
201. 10. 2022 16:30SKP Sever Ústí nad LabemTJ Sokol Stodůlky8:2 V: Novák Jiří
315. 10. 2022 10:00TJ Sokol StodůlkyKST ZŠ Vyšší Brod  V: Stránský Zdeněk
315. 10. 2022 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSKST Děčín  V: Kopřiva Jiří
315. 10. 2022 10:00KST KlatovySKP Sever Ústí nad Labem  V: Hnojský Jiří
315. 10. 2022 09:30AC Sparta Praha ATJ Slavoj Praha  V: Slavata Josef
315. 10. 2022 10:00Slovan KST BohniceSKST Vlašim B  V: Cankař Radek
415. 10. 2022 15:00KST Kalich LitoměřiceKST ZŠ Vyšší Brod  V: Vašinová Karina
415. 10. 2022 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSKP Sever Ústí nad Labem  V: Kopřiva Jiří
415. 10. 2022 15:00KST KlatovySKST Děčín  V: Hnojský Jiří
415. 10. 2022 13:30AC Sparta Praha ASKST Vlašim B  V: Slavata Josef
415. 10. 2022 14:30Slovan KST BohniceTJ Slavoj Praha  V: Cankař Radek
1110. 12. 2022 12:00SKST DěčínSKP Sever Ústí nad Labem  V: Dyškant Zdeněk
1110. 12. 2022 10:00TJ Sokol StodůlkyKST Kalich Litoměřice  V: Stránský Zdeněk
1110. 12. 2022 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensKST Klatovy  V: Kopřiva Jiří
1125. 09. 2022 10:00AC Sparta Praha ASlovan KST Bohnice4:6 V: Hrdý Jiří
1110. 12. 2022 12:00TJ Slavoj PrahaSKST Vlašim B  V: Haralík Stanislav
1.liga žen sk. B
101. 10. 2022 10:00SVS Hradec Králové BAC Sparta Praha B5:5 V: Tomanec Jan
101. 10. 2022 10:00SK PřerovSKST PLUS Hodonín C5:5 V: Horák Mojmír
101. 10. 2022 10:00TTC WEBERSPORT Frýdek-MístekTTC MS Brno3:7 V: Novák Petr
101. 10. 2022 10:00TT Moravský Krumlov BSKST Havířov B6:4 V: Chernyavskaya Ekaterina
101. 10. 2022 10:00HB Ostrov H. Brod BSK - SVINOV8:2 V: Vondrová Iva
201. 10. 2022 14:30SK Dobré BAC Sparta Praha B3:7 V: Sedláček Petr
201. 10. 2022 15:00SK PřerovTTC MS Brno4:6 V: Horák Mojmír
201. 10. 2022 15:00TTC WEBERSPORT Frýdek-MístekSKST PLUS Hodonín C3:7 V: Novák Petr
201. 10. 2022 14:30TT Moravský Krumlov BSK - SVINOV9:1 V: Chernyavskaya Ekaterina
201. 10. 2022 14:30HB Ostrov H. Brod BSKST Havířov B
Řeší ŘS
V: Vondrová Iva
315. 10. 2022 10:00SKST Havířov BSVS Hradec Králové B  V: Kindl Tomáš
315. 10. 2022 10:00SK - SVINOVSK Dobré B  V: Turay Tomáš
315. 10. 2022 09:30SKST PLUS Hodonín CTT Moravský Krumlov B  V: Karasová Lenka
315. 10. 2022 09:30TTC MS BrnoHB Ostrov H. Brod B  V: Klecker Roman
315. 10. 2022 09:30AC Sparta Praha BSK Přerov  V: Slavata Josef
415. 10. 2022 14:00SKST Havířov BSK Dobré B  V: Kindl Tomáš
415. 10. 2022 14:00SK - SVINOVSVS Hradec Králové B  V: Turay Tomáš
415. 10. 2022 15:00SKST PLUS Hodonín CHB Ostrov H. Brod B  V: Karasová Lenka
415. 10. 2022 14:00TTC MS BrnoTT Moravský Krumlov B  V: Klecker Roman
415. 10. 2022 13:30AC Sparta Praha BTTC WEBERSPORT Frýdek-Místek  V: Slavata Josef
529. 10. 2022 10:00SVS Hradec Králové BSK Přerov  V: Sedláček Petr
529. 10. 2022 10:00SK Dobré BTTC WEBERSPORT Frýdek-Místek  V: Sedloň Josef
502. 10. 2022 10:00
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň (Arena Sparta - Podvinný mlýn)
TT Moravský Krumlov BAC Sparta Praha B10:0 V: Kroupa Rudolf
529. 10. 2022 10:00SKST Havířov BSKST PLUS Hodonín C  V: Lesník Vladimír
529. 10. 2022 10:00SK - SVINOVTTC MS Brno  V: Turay Tomáš
2.liga žen sk. A
101. 10. 2022 10:00TTC KovářovTSM Kladno3:7 V: Barda Miroslav
101. 10. 2022 10:00TJ Sokol České BudějoviceSlovan KST Bohnice B4:6 V: Řežáb Miroslav
101. 10. 2022 09:30TJ Slavoj Praha BTJ Lomnice6:4 V: Menger Jaroslav
101. 10. 2022 10:00TJ ABC BraníkTJ Sokol Plzeň V.3:7 V: Haralík Stanislav
101. 10. 2022 10:00AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice6:4 V: Hrdý Jiří
201. 10. 2022 15:00TTC KovářovSlovan KST Bohnice B8:2 V: Barda Miroslav
201. 10. 2022 15:00TJ Sokol České BudějoviceTSM Kladno1:9 V: Řežáb Miroslav
201. 10. 2022 14:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Plzeň V.7:3 V: Menger Jaroslav
201. 10. 2022 14:00TJ ABC BraníkTJ Lomnice3:7 V: Haralík Stanislav
315. 10. 2022 10:00
Rokycanova 258, Sokolov, tělocvična 2.ZŠ v Sokolově
TJ LomniceAC Sparta Praha C  V: Haluška Pavel
315. 10. 2022 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ AVIA Čakovice  V: Kůs Pavel
315. 10. 2022 10:00TSM KladnoTJ Slavoj Praha B  V: Michal Jozef
315. 10. 2022 10:00Slovan KST Bohnice BTJ ABC Braník  V: Cankař Radek
315. 10. 2022 10:00TTC KovářovTJ Sokol České Budějovice  V: Barda Miroslav
415. 10. 2022 15:00
Rokycanova 258, Sokolov, tělocvična 2.ZŠ v Sokolově
TJ LomniceTJ AVIA Čakovice  V: Haluška Pavel
415. 10. 2022 15:00TJ Sokol Plzeň V.AC Sparta Praha C  V: Kůs Pavel
415. 10. 2022 14:30TSM KladnoTJ ABC Braník  V: Michal Jozef
415. 10. 2022 14:30Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha B  V: Cankař Radek
2.liga žen sk. B
101. 10. 2022 10:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC Elizza Praha3:7 V: Rochowanski Milan
101. 10. 2022 10:00SK Dobré CTJ Jiskra Humpolec A5:5 V: Sedláček Petr
101. 10. 2022 09:00SF SKK El Niňo Praha "B"TTC Ústí nad Orlicí7:3 V: Kulich Vladimír
101. 10. 2022 09:30TTC Brandýs n.LTJ Sokol Chrudim4:6 V: Grill Josef
101. 10. 2022 09:30SKP Sever Ústí nad Labem BTJ AŠ Mladá Boleslav6:4 V: Novák Jiří
201. 10. 2022 14:30TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Jiskra Humpolec A7:3 V: Rochowanski Milan
201. 10. 2022 14:30SK Dobré CTTC Elizza Praha2:8 V: Sedláček Petr
201. 10. 2022 13:30SF SKK El Niňo Praha "B"TJ Sokol Chrudim8:2 V: Fuček Miloslav
201. 10. 2022 14:00TTC Brandýs n.LTTC Ústí nad Orlicí6:4 V: Grill Josef
315. 10. 2022 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Novák Aleš
315. 10. 2022 10:00TJ Sokol ChrudimSKP Sever Ústí nad Labem B  V: Foltýn Lukáš
315. 10. 2022 09:00TTC Elizza PrahaSF SKK El Niňo Praha "B"  V: Hanek Stanislav
315. 10. 2022 09:00TJ Jiskra Humpolec ATTC Brandýs n.L  V: Zadina Josef
315. 10. 2022 10:00SK Dobré CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2  V: Rozínková Monika
415. 10. 2022 14:30TTC Ústí nad OrlicíSKP Sever Ústí nad Labem B  V: Novák Aleš
415. 10. 2022 14:30TJ Sokol ChrudimTJ AŠ Mladá Boleslav  V: Foltýn Lukáš
415. 10. 2022 13:30TTC Elizza PrahaTTC Brandýs n.L  V: Hanek Stanislav
415. 10. 2022 13:30TJ Jiskra Humpolec ASF SKK El Niňo Praha "B"  V: Zadina Josef
2.liga žen sk. C
101. 10. 2022 10:00TTC Ústí nad Orlicí BKST Hluk5:5 V: Kantorek Jiří
101. 10. 2022 10:00
Postřelmov Komenského 260 789 69
SK KolšovMSK Břeclav B8:2 V: Dražný Alois
101. 10. 2022 10:00TT Moravský Krumlov CTJ Sokol Děhylov4:6 V: Chernyavskaya Ekaterina
101. 10. 2022 10:00STP Mikulov z.s.TJ Sokol Vsetín2:8 V: Halas Pavel
101. 10. 2022 10:00KST A. Eberle BlanskoTTC MS Brno B6:4 V: Harna Tomáš
201. 10. 2022 14:30TTC Ústí nad Orlicí BMSK Břeclav B10:0 V: Pražák Zdeněk
201. 10. 2022 14:30
Postřelmov Komenského 260 789 69
SK KolšovKST Hluk4:6 V: Dražný Alois
201. 10. 2022 14:30TT Moravský Krumlov CTJ Sokol Vsetín4:6 V: Chernyavskaya Ekaterina
201. 10. 2022 14:00STP Mikulov z.s.TJ Sokol Děhylov5:5 V: Halas Pavel
315. 10. 2022 09:30TJ Sokol DěhylovTTC Ústí nad Orlicí B  V: Synek Karel
315. 10. 2022 09:30TJ Sokol VsetínSK Kolšov  V: Černohorská Dana
315. 10. 2022 10:00KST A. Eberle BlanskoTT Moravský Krumlov C  V: Harna Tomáš
315. 10. 2022 09:30TTC MS Brno BSTP Mikulov z.s.  V: Krištof Vítězslav
315. 10. 2022 09:30KST HlukMSK Břeclav B  V: Koušová Dagmar
415. 10. 2022 14:30TJ Sokol DěhylovSK Kolšov  V: Synek Karel
415. 10. 2022 14:30TJ Sokol VsetínTTC Ústí nad Orlicí B  V: Černohorská Dana
415. 10. 2022 14:00KST A. Eberle BlanskoSTP Mikulov z.s.  V: Harna Tomáš
415. 10. 2022 14:00TTC MS Brno BTT Moravský Krumlov C  V: Krištof Vítězslav
Český pohár II.st. muži
151/124. 09. 2022 10:30AC Sparta Praha BUnion Plzeň4:6 V: Kroupa Rudolf
151/124. 09. 2022 10:30TJ Spartak PelhřimovTJ Sokol Vodňany A2:8 V: Zelenka Ondřej
152/108. 10. 2022 10:30TJ Sokol Vodňany AUnion Plzeň  V:
161/124. 09. 2022 10:30Stolní tenis club SlanýSF SKK El Niňo Praha C0:6 V: Kulich Vladimír
161/124. 09. 2022 10:30TJ AVIA ČakoviceTJ Tatran Hostinné8:2 V: Ehrenberger Květoslav
162/108. 10. 2022 10:30TJ AVIA ČakoviceSF SKK El Niňo Praha C  V:
171/124. 09. 2022 10:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecSK Slavia Praha B2:8 V: Jirout Jan
171/123. 09. 2022 19:00TTC Elizza Praha CTJ Tesla Pardubice4:6 V: Blažek Jan
172/107. 10. 2022 18:00SK Slavia Praha BTJ Tesla Pardubice  V:
181/124. 09. 2022 10:30TJ Sokol Horní LhotaTJ Sokol Lanžhot, z.s.5:5 V:
181/124. 09. 2022 17:00TJ Sokol BrušperkMK Řeznovice7:3 V: Manda Zdeněk
182/108. 10. 2022 10:30TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Lanžhot, z.s.  V:

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy