Výsledky
Krajský přebor 2.tř.sk.A
129. 09. 2018 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Klabava B10:3
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Město Zbiroh A10:8
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice AST DDM Stříbro B10:1
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BDioss Nýřany B3:10
129. 09. 2018 09:00KOC Sušice BSKUŘ Plzeň C10:4
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Zdemyslice A7:10
229. 09. 2018 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Město Zbiroh A5:10
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava B9:9
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany B10:8
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BST DDM Stříbro B9:9
229. 09. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Zdemyslice A10:0
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BSKUŘ Plzeň C7:10
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Klabava BSKUŘ Plzeň C2:10
313. 10. 2018 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Zdemyslice A10:7
313. 10. 2018 09:00ST DDM Stříbro BKOC Sušice B2:10
313. 10. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně B10:5
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice ATTC Horšovský Týn A4:10
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Skomelno A3:10
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Zdemyslice A10:2
413. 10. 2018 14:00TJ Město Zbiroh ASKUŘ Plzeň C9:9
413. 10. 2018 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Kdyně B10:6
413. 10. 2018 14:00Dioss Nýřany BKOC Sušice B3:10
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BTTC Horšovský Týn A2:10
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Skomelno A10:6
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Klabava B10:1
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Město Zbiroh A9:9
527. 10. 2018 09:00KOC Sušice BTTC Horšovský Týn A10:3
527. 10. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Skomelno A5:10
527. 10. 2018 10:00SKUŘ Plzeň CST DDM Stříbro B10:2
527. 10. 2018 10:00TJ Zdemyslice ADioss Nýřany B9:9
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Město Zbiroh A9:9
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Klabava B7:10
627. 10. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Skomelno A7:10
627. 10. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BTTC Horšovský Týn A10:8
627. 10. 2018 15:00SKUŘ Plzeň CDioss Nýřany B10:6
627. 10. 2018 15:00TJ Zdemyslice AST DDM Stříbro B7:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Klabava BST DDM Stříbro B10:5
710. 11. 2018 09:00TJ Město Zbiroh ADioss Nýřany B10:8
710. 11. 2018 09:00TTC Horšovský Týn ASKUŘ Plzeň C4:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Zdemyslice A10:3
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice B6:10
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Kdyně B5:10
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Klabava BDioss Nýřany B0:10
810. 11. 2018 14:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro B10:7
810. 11. 2018 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Zdemyslice A10:6
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno ASKUŘ Plzeň C6:10
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Kdyně B9:9
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice B0:10
924. 11. 2018 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Klabava B10:2
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Město Zbiroh A5:10
924. 11. 2018 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A10:2
924. 11. 2018 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Pocinovice B10:1
924. 11. 2018 09:00ST DDM Stříbro BTTC Horšovský Týn A10:7
924. 11. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Skomelno A10:4
1024. 11. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Město Zbiroh A10:3
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Klabava B10:6
1024. 11. 2018 14:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice B10:4
1024. 11. 2018 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Pocinovice A5:10
1024. 11. 2018 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Skomelno A5:10
1024. 11. 2018 14:00Dioss Nýřany BTTC Horšovský Týn A10:2
1108. 12. 2018 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Skomelno A9:9
1128. 09. 2018 23:59TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Pocinovice B10:8
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice B1:10
1106. 12. 2018 18:45SKUŘ Plzeň CTJ Zdemyslice A10:0
1108. 12. 2018 14:00ST DDM Stříbro BDioss Nýřany B8:10
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Město Zbiroh A10:8
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATTC Horšovský Týn A10:7
1228. 09. 2018 23:59TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Pocinovice A10:8
1212. 01. 2019 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně B10:1
1210. 01. 2019 19:00TJ Zdemyslice ASKUŘ Plzeň C2:10
1208. 01. 2019 19:00Dioss Nýřany BST DDM Stříbro B10:2
1212. 01. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava B10:8
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BTTC Horšovský Týn A9:9
1326. 01. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Skomelno A4:10
1326. 01. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Pocinovice A10:8
1326. 01. 2019 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice B10:3
1326. 01. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CKOC Sušice B10:7
1326. 01. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Kdyně B9:9
1426. 01. 2019 14:00TJ Město Zbiroh ATTC Horšovský Týn A10:4
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Skomelno A4:10
1426. 01. 2019 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Pocinovice A7:10
1426. 01. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Pocinovice B10:0
1426. 01. 2019 15:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice B1:10
1426. 01. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Kdyně B10:1
1509. 02. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Klabava B10:5
1509. 02. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A9:9
1509. 02. 2019 09:00KOC Sušice BST DDM Stříbro B10:0
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B10:4
1509. 02. 2019 09:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A8:10
1509. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice B10:1
1609. 02. 2019 15:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Klabava B9:9
1609. 02. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Město Zbiroh A10:4
1609. 02. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BST DDM Stříbro B10:4
1609. 02. 2019 14:00KOC Sušice BDioss Nýřany B10:3
1609. 02. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice B10:3
1602. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice A10:6
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Pocinovice A5:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Pocinovice B10:4
1723. 02. 2019 09:00TTC Horšovský Týn AKOC Sušice B3:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Kdyně B10:2
1723. 02. 2019 09:00ST DDM Stříbro BSKUŘ Plzeň C10:6
1723. 02. 2019 09:00Dioss Nýřany BTJ Zdemyslice A10:4
1823. 02. 2019 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Pocinovice A7:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Pocinovice B10:3
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno AKOC Sušice B10:7
1823. 02. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ATJ Sokol Kdyně B10:3
1823. 02. 2019 14:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň C10:4
1823. 02. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Zdemyslice A10:6
1909. 03. 2019 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Klabava B9:9
1905. 03. 2019 19:00Dioss Nýřany BTJ Město Zbiroh A10:8
1909. 03. 2019 10:00SKUŘ Plzeň CTTC Horšovský Týn A5:10
1909. 03. 2019 10:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Skomelno A1:10
1909. 03. 2019 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice B10:1
2009. 03. 2019 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava B9:9
2009. 03. 2019 14:00ST DDM Stříbro BTJ Město Zbiroh A10:5
2009. 03. 2019 15:00TJ Zdemyslice ATTC Horšovský Týn A9:9
2009. 03. 2019 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Skomelno A10:3
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Pocinovice A2:10
2009. 03. 2019 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice B10:0
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Klabava BKOC Sušice B0:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Kdyně B10:1
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Pocinovice ASKUŘ Plzeň C10:6
2122. 03. 2019 16:30TJ Sokol Pocinovice BTJ Zdemyslice A10:0
2123. 03. 2019 09:00TTC Horšovský Týn AST DDM Stříbro B10:2
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Skomelno ADioss Nýřany B10:3
2223. 03. 2019 14:00TJ Město Zbiroh AKOC Sušice B6:10
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Kdyně B3:10
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Pocinovice BSKUŘ Plzeň C3:10
2222. 03. 2019 19:30TJ Sokol Pocinovice ATJ Zdemyslice A10:0
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Skomelno AST DDM Stříbro B10:3
2223. 03. 2019 14:00TTC Horšovský Týn ADioss Nýřany B10:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy