Výsledky
Krajský přebor 2.tř.sk.C
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Těně AKST Klatovy C10:1
129. 09. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Drahotín A7:10
129. 09. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Mirošov A2:10
129. 09. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Spartak Strašice A10:7
129. 09. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá BUnion Plzeň E10:3
129. 09. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Slavoj Chodová Planá A8:10
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováKST Klatovy C10:4
229. 09. 2018 14:00TJ Sokol Těně ASK Drahotín A5:10
229. 09. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Spartak Strašice A2:10
229. 09. 2018 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Mirošov A7:10
229. 09. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
229. 09. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CUnion Plzeň E10:5
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Těně AUnion Plzeň E10:1
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Chodová Planá A0:10
313. 10. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá B10:1
313. 10. 2018 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá C10:4
313. 10. 2018 09:00KST Klatovy CTJ Slavoj Stod C6:10
313. 10. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Dobřany B10:7
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Chodová Planá A9:9
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováUnion Plzeň E10:3
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá C10:0
413. 10. 2018 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
413. 10. 2018 14:00KST Klatovy CTJ Dobřany B2:10
413. 10. 2018 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Stod C10:3
527. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Těně A8:10
527. 10. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:4
527. 10. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá BKST Klatovy C10:0
527. 10. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CSK Drahotín A8:10
527. 10. 2018 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Mirošov A0:10
527. 10. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Spartak Strašice A10:6
627. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
627. 10. 2018 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Těně A6:10
627. 10. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá BSK Drahotín A4:10
627. 10. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CKST Klatovy C10:8
627. 10. 2018 14:00Union Plzeň ETJ Spartak Strašice A7:10
627. 10. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Mirošov A6:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Mirošov A3:10
710. 11. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Spartak Strašice A6:10
710. 11. 2018 09:00KST Klatovy CUnion Plzeň E8:10
710. 11. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Slavoj Chodová Planá A10:7
710. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horní Bělá B6:10
710. 11. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horní Bělá C10:1
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Těně ATJ Spartak Strašice A10:4
810. 11. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Mirošov A6:10
810. 11. 2018 14:00KST Klatovy CTJ Slavoj Chodová Planá A0:10
810. 11. 2018 14:00SK Drahotín AUnion Plzeň E10:0
810. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horní Bělá C10:3
810. 11. 2018 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horní Bělá B10:6
924. 11. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A10:7
924. 11. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:5
924. 11. 2018 09:00Union Plzeň ETJ Slavoj Stod C7:10
924. 11. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dobřany B10:6
924. 11. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov AKST Klatovy C10:0
924. 11. 2018 09:00TJ Spartak Strašice ASK Drahotín A0:10
1024. 11. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:7
1024. 11. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Těně A8:10
1024. 11. 2018 14:00Union Plzeň ETJ Dobřany B1:10
1024. 11. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C10:3
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov ASK Drahotín A10:7
1024. 11. 2018 14:00TJ Spartak Strašice AKST Klatovy C10:0
1108. 12. 2018 09:00KST Klatovy CSK Drahotín A2:10
1108. 12. 2018 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod C10:3
1128. 09. 2018 23:59TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Horní Bělá C10:8
1108. 12. 2018 09:00Union Plzeň ETJ Slavoj Chodová Planá A4:10
1128. 11. 2018 18:30TJ Sokol Mirošov ATJ Spartak Strašice A10:0
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:2
1212. 01. 2019 09:00SK Drahotín AKST Klatovy C10:2
1212. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany B1:10
1228. 09. 2018 23:59TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Horní Bělá B9:9
1212. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AUnion Plzeň E10:4
1212. 01. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Mirošov A1:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Těně A3:10
1326. 01. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Těně A0:10
1326. 01. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
1326. 01. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Slavoj Stod C10:1
1326. 01. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Dobřany B3:10
1326. 01. 2019 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá B6:10
1326. 01. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horní Bělá C10:5
1426. 01. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Lhůta B - Trnová6:10
1426. 01. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Těně A10:8
1426. 01. 2019 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Slavoj Stod C10:7
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Dobřany B10:2
1426. 01. 2019 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horní Bělá B7:10
1426. 01. 2019 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Horní Bělá C6:10
1509. 02. 2019 09:00Union Plzeň ETJ Sokol Těně A0:10
1509. 02. 2019 09:00
herna TJ Slavoj Tachov,Tělocvična sportovní haly Tachov
TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:3
1509. 02. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Mirošov A9:9
1509. 02. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Spartak Strašice A10:4
1509. 02. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy C10:2
1509. 02. 2019 09:00TJ Dobřany BSK Drahotín A10:8
1609. 02. 2019 14:00
herna TJ Slavoj Tachov,Tělocvična sportovní haly Tachov
TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Těně A1:10
1609. 02. 2019 14:00Union Plzeň ETJ Sokol Lhůta B - Trnová4:10
1609. 02. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Mirošov A1:10
1609. 02. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Spartak Strašice A10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Dobřany BKST Klatovy C10:0
1609. 02. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CSK Drahotín A6:10
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Stod C10:6
1723. 02. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Dobřany B2:10
1723. 02. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Horní Bělá B0:10
1723. 02. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Horní Bělá C10:1
1723. 02. 2019 09:00
herna TJ Sokol Dobřív,Dobřív 200
TJ Sokol Mirošov AUnion Plzeň E10:2
1723. 02. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Stod C10:1
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Dobřany B9:9
1823. 02. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Horní Bělá B10:5
1823. 02. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Horní Bělá C0:10
1823. 02. 2019 14:00TJ Spartak Strašice AUnion Plzeň E10:4
1823. 02. 2019 14:00
herna TJ Sokol Dobřív,Dobřív 200
TJ Sokol Mirošov ATJ Slavoj Chodová Planá A10:3
1909. 03. 2019 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Těně A10:2
1909. 03. 2019 09:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:8
1909. 03. 2019 09:00Union Plzeň EKST Klatovy C10:0
1909. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Drahotín A10:6
1909. 03. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Slavoj Stod C10:7
1909. 03. 2019 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Dobřany B2:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Těně A8:10
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:1
2009. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy C10:0
2009. 03. 2019 14:00Union Plzeň ESK Drahotín A4:10
2009. 03. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Slavoj Stod C9:9
2009. 03. 2019 16:30TJ Sokol Horní Bělá BTJ Dobřany B10:8
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B10:4
2123. 03. 2019 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Horní Bělá C7:10
2123. 03. 2019 09:00TJ Slavoj Stod CUnion Plzeň E10:4
2123. 03. 2019 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Chodová Planá A10:2
2123. 03. 2019 09:00KST Klatovy CTJ Sokol Mirošov A0:10
2123. 03. 2019 09:00SK Drahotín ATJ Spartak Strašice A10:4
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Horní Bělá B6:10
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá C10:1
2223. 03. 2019 14:00TJ Dobřany BUnion Plzeň E10:2
2223. 03. 2019 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
2223. 03. 2019 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Mirošov A4:10
2223. 03. 2019 14:00KST Klatovy CTJ Spartak Strašice A2:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy