Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE VYSOČINA
103. 10. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:5
103. 10. 2020 10:00
Nový Rychnov 207, tělocvična ZŠ
TJ Chmelná ATJ Žďár nad Sázavou B10:7
103. 10. 2020 10:00HB Ostrov ESlavoj Polná A10:5
103. 10. 2020 11:30CHS Chotěboř AStolní tenis Velké Meziříčí A10:2
103. 10. 2020 08:30TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A8:10
103. 10. 2020 09:00SK Tenis Polesí ASK Telč A9:9
203. 10. 2020 15:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
203. 10. 2020 15:30TJ Chmelná ASK Jihlava A5:10
203. 10. 2020 17:00HB Ostrov EStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
203. 10. 2020 17:30CHS Chotěboř ASlavoj Polná A7:10
203. 10. 2020 14:30TJ Sokol Jemnice ASK Telč A10:7
203. 10. 2020 14:00SK Tenis Polesí ASKST Třešť A4:10
317. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A 
317. 10. 2020 09:30
ODLOŽENO
SK Telč ATJ Chmelná A 
317. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A 
317. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Tenis Polesí A 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
SK Jihlava AHB Ostrov E 
317. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou BCHS Chotěboř A 
417. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
SKST Třešť ATJ Chmelná A 
417. 10. 2020 13:30
ODLOŽENO
SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A 
417. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
Slavoj Polná ASK Tenis Polesí A 
417. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Jemnice A 
417. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
SK Jihlava ACHS Chotěboř A 
417. 10. 2020 17:00
ODLOŽENO
TJ Žďár nad Sázavou BHB Ostrov E 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov AHB Ostrov E 
531. 10. 2020 10:00
ODLOŽENO
TJ Chmelná ACHS Chotěboř A 
531. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A 
531. 10. 2020 09:00
ODLOŽENO
SK Tenis Polesí ATJ Žďár nad Sázavou B 
531. 10. 2020 08:30
ODLOŽENO
SKST Třešť ASlavoj Polná A 
531. 10. 2020 09:30
ODLOŽENO
SK Telč AStolní tenis Velké Meziříčí A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Spartak Pelhřimov ACHS Chotěboř A 
631. 10. 2020 15:00
ODLOŽENO
TJ Chmelná AHB Ostrov E 
631. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou B 
631. 10. 2020 14:00
ODLOŽENO
SK Tenis Polesí ASK Jihlava A 
631. 10. 2020 14:30
ODLOŽENO
SKST Třešť AStolní tenis Velké Meziříčí A 
631. 10. 2020 13:30
ODLOŽENO
SK Telč ASlavoj Polná A 
714. 11. 2020 08:30Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A 
714. 11. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A 
714. 11. 2020 10:00SK Jihlava ASKST Třešť A 
714. 11. 2020 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A 
714. 11. 2020 10:00HB Ostrov ETJ Sokol Jemnice A 
714. 11. 2020 11:30CHS Chotěboř ASK Tenis Polesí A 
814. 11. 2020 14:30Slavoj Polná ATJ Chmelná A 
814. 11. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Spartak Pelhřimov A 
814. 11. 2020 15:00SK Jihlava ASK Telč A 
814. 11. 2020 15:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť A 
814. 11. 2020 17:00HB Ostrov ESK Tenis Polesí A 
814. 11. 2020 17:30CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A 
928. 11. 2020 08:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov A 
928. 11. 2020 09:00SK Tenis Polesí ATJ Chmelná A 
928. 11. 2020 08:30SKST Třešť AHB Ostrov E 
928. 11. 2020 09:30SK Telč ACHS Chotěboř A 
928. 11. 2020 08:30Slavoj Polná ASK Jihlava A 
928. 11. 2020 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Žďár nad Sázavou B 
1028. 11. 2020 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Chmelná A 
1028. 11. 2020 14:00SK Tenis Polesí ATJ Spartak Pelhřimov A 
1028. 11. 2020 14:30SKST Třešť ACHS Chotěboř A 
1028. 11. 2020 13:30SK Telč AHB Ostrov E 
1028. 11. 2020 14:30Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou B 
1028. 11. 2020 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Sokol Jemnice ASK Tenis Polesí A 
1112. 12. 2020 10:00SKST Třešť ASK Telč A 
1112. 12. 2020 10:00Slavoj Polná AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1112. 12. 2020 10:00SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou B 
1112. 12. 2020 10:00HB Ostrov ECHS Chotěboř A 
1112. 12. 2020 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Chmelná A 
1223. 01. 2021 10:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Jemnice A 
1223. 01. 2021 10:00SK Telč ASKST Třešť A 
1223. 01. 2021 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASlavoj Polná A 
1223. 01. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava A 
1223. 01. 2021 14:00CHS Chotěboř AHB Ostrov E 
1223. 01. 2021 10:00TJ Chmelná ATJ Spartak Pelhřimov A 
1306. 02. 2021 10:00SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A 
1306. 02. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Chmelná A 
1306. 02. 2021 08:30Slavoj Polná AHB Ostrov E 
1306. 02. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ACHS Chotěboř A 
1306. 02. 2021 08:30SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A 
1306. 02. 2021 09:30SK Telč ASK Tenis Polesí A 
1406. 02. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A 
1406. 02. 2021 15:00SK Jihlava ATJ Chmelná A 
1406. 02. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí AHB Ostrov E 
1406. 02. 2021 14:30Slavoj Polná ACHS Chotěboř A 
1406. 02. 2021 13:30SK Telč ATJ Sokol Jemnice A 
1406. 02. 2021 14:30SKST Třešť ASK Tenis Polesí A 
1527. 02. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A 
1527. 02. 2021 10:00TJ Chmelná ASK Telč A 
1527. 02. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice ASlavoj Polná A 
1527. 02. 2021 09:00SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1527. 02. 2021 10:00HB Ostrov ESK Jihlava A 
1527. 02. 2021 11:30CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B 
1627. 02. 2021 15:00TJ Chmelná ASKST Třešť A 
1627. 02. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A 
1627. 02. 2021 14:00SK Tenis Polesí ASlavoj Polná A 
1627. 02. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1627. 02. 2021 17:30CHS Chotěboř ASK Jihlava A 
1627. 02. 2021 17:00HB Ostrov ETJ Žďár nad Sázavou B 
1713. 03. 2021 10:00HB Ostrov ETJ Spartak Pelhřimov A 
1713. 03. 2021 11:30CHS Chotěboř ATJ Chmelná A 
1713. 03. 2021 10:00SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A 
1713. 03. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Tenis Polesí A 
1713. 03. 2021 08:30Slavoj Polná ASKST Třešť A 
1713. 03. 2021 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Telč A 
1813. 03. 2021 17:30CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A 
1813. 03. 2021 17:00HB Ostrov ETJ Chmelná A 
1813. 03. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice A 
1813. 03. 2021 15:00SK Jihlava ASK Tenis Polesí A 
1813. 03. 2021 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASKST Třešť A 
1813. 03. 2021 14:30Slavoj Polná ASK Telč A 
1927. 03. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ASlavoj Polná A 
1927. 03. 2021 10:00TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A 
1927. 03. 2021 08:30SKST Třešť ASK Jihlava A 
1927. 03. 2021 09:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B 
1927. 03. 2021 08:30TJ Sokol Jemnice AHB Ostrov E 
1927. 03. 2021 09:00SK Tenis Polesí ACHS Chotěboř A 
2027. 03. 2021 15:00TJ Chmelná ASlavoj Polná A 
2027. 03. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov AStolní tenis Velké Meziříčí A 
2027. 03. 2021 13:30SK Telč ASK Jihlava A 
2027. 03. 2021 14:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou B 
2027. 03. 2021 14:00SK Tenis Polesí AHB Ostrov E 
2027. 03. 2021 14:30TJ Sokol Jemnice ACHS Chotěboř A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Chmelná ASK Tenis Polesí A 
2110. 04. 2021 10:00HB Ostrov ESKST Třešť A 
2110. 04. 2021 11:30CHS Chotěboř ASK Telč A 
2110. 04. 2021 10:00SK Jihlava ASlavoj Polná A 
2110. 04. 2021 10:00TJ Žďár nad Sázavou BStolní tenis Velké Meziříčí A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Chmelná ATJ Sokol Jemnice A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Tenis Polesí A 
2210. 04. 2021 17:30CHS Chotěboř ASKST Třešť A 
2210. 04. 2021 17:00HB Ostrov ESK Telč A 
2210. 04. 2021 15:00TJ Žďár nad Sázavou BSlavoj Polná A 
2210. 04. 2021 15:00SK Jihlava AStolní tenis Velké Meziříčí A 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy