Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská soutěž B
113. 09. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Lukavice A8:10
112. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Spartak Polička A7:10
112. 09. 2020 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Svitavy A9:9
110. 09. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava AKST US Steinerová Choceň B5:10
110. 09. 2020 17:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A10:5
113. 09. 2020 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Česká Třebová B7:10
226. 09. 2020 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Lanškroun B10:4
226. 09. 2020 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Česká Třebová B10:6
219. 09. 2020 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Korouhev-Borová B10:3
219. 09. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Svitavy A2:10
226. 09. 2020 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D9:9
326. 09. 2020 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Česká Třebová B10:7
326. 09. 2020 13:30TJ Spartak Polička ATJ Lanškroun B10:1
319. 09. 2020 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Korouhev-Borová B10:8
319. 09. 2020 13:30Orel Orlice ATJ Svitavy A10:4
326. 09. 2020 13:30KST US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí D10:7
421. 02. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Svitavy A
Ukončeno
410. 10. 2020 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:3
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Žamberk AKST US Steinerová Choceň B2:10
410. 10. 2020 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Lanškroun B10:1
411. 10. 2020 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Jiskra Litomyšl A10:8
411. 10. 2020 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Spartak Polička A10:8
521. 02. 2021 13:30TJ Svitavy ATJ Lanškroun B
Ukončeno
510. 10. 2020 13:00Orel Orlice AKST US Steinerová Choceň B5:10
510. 10. 2020 13:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A5:10
510. 10. 2020 13:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Sokol Česká Třebová B10:4
511. 10. 2020 13:00TJ Sokol Lukavice ATJ Spartak Polička A9:9
511. 10. 2020 13:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl A10:4
613. 02. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Korouhev-Borová B
Ukončeno
630. 01. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl AOrel Orlice A
Ukončeno
630. 01. 2021 09:00TJ Spartak Polička ATJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
631. 01. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice ATJ Lanškroun B
Ukončeno
631. 01. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Česká Třebová B
Ukončeno
713. 02. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Svitavy A
Ukončeno
730. 01. 2021 13:30TJ Spartak Polička AOrel Orlice A
Ukončeno
730. 01. 2021 13:30TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
731. 01. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun B
Ukončeno
731. 01. 2021 13:30TJ Sokol Lukavice ATJ Sokol Česká Třebová B
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Svitavy ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Lanškroun BTJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2128. 02. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová BKST US Steinerová Choceň B
Ukončeno
2121. 02. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DOrel Orlice A
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Sokol Korouhev-Borová BTTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Svitavy ATJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2228. 02. 2021 13:30TJ Lanškroun BKST US Steinerová Choceň B
Ukončeno
2221. 02. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
2306. 03. 2021 09:00TJ Lanškroun BTTC Ústí nad Orlicí D
Ukončeno
2306. 03. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2306. 03. 2021 09:00KST US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2313. 03. 2021 09:00TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2313. 03. 2021 09:00TJ Svitavy ATJ Spartak Polička A
Ukončeno
2406. 03. 2021 13:00TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí D
Ukončeno
2406. 03. 2021 13:30KST US Steinerová Choceň BTJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2406. 03. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2413. 03. 2021 13:30TJ Svitavy ATJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2413. 03. 2021 13:30TJ Sokol Korouhev-Borová BTJ Spartak Polička A
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00TJ Jiskra Litomyšl ATJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2527. 03. 2021 09:00TJ Spartak Polička AKST US Steinerová Choceň B
Ukončeno
2528. 03. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice ATTC Ústí nad Orlicí D
Ukončeno
2528. 03. 2021 09:00TJ Lanškroun BOrel Orlice A
Ukončeno
2528. 03. 2021 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
2627. 03. 2021 13:30TJ Spartak Polička ATJ Sokol Sudslava A
Ukončeno
2621. 03. 2021 09:00KST US Steinerová Choceň BTJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2611. 09. 2020 17:00TTC Ústí nad Orlicí CTTC Ústí nad Orlicí D9:9
2628. 03. 2021 13:30TJ Sokol Česká Třebová BOrel Orlice A
Ukončeno
2628. 03. 2021 13:30TJ Lanškroun BTJ Sokol Žamberk A
Ukončeno
2704. 04. 2021 09:00TJ Sokol Lukavice AOrel Orlice A
Ukončeno
2710. 04. 2021 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2711. 04. 2021 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl A
Ukončeno
2703. 04. 2021 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Korouhev-Borová B
Ukončeno
2703. 04. 2021 09:00KST US Steinerová Choceň BTJ Svitavy A
Ukončeno
2810. 04. 2021 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Lukavice A
Ukončeno
2810. 04. 2021 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C
Ukončeno
2811. 04. 2021 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Spartak Polička A
Ukončeno
2803. 04. 2021 13:30KST US Steinerová Choceň BTJ Sokol Korouhev-Borová B
Ukončeno
2803. 04. 2021 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Svitavy A
Ukončeno

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy