Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1.třídy
102. 10. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"KST Týnec nad Labem A7:11
101. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velký Osek B10:8
102. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Klučov B18:0
101. 10. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Starý Kolín A5:13
102. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky AST EUROMASTER Kolín B15:3
130. 09. 2020 18:30SK Nová Ves I. BSK Křečhoř A3:15
206. 10. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ASK Křečhoř A13:5
206. 10. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BSK Nová Ves I. B11:7
205. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASokol Zásmuky A15:3
217. 09. 2020 18:30TJ Klučov BTJ Klučov A5:13
209. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Velim A12:6
209. 10. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Stolní tenis Kolín A
Odloženo
315. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín AKST Týnec nad Labem A
Odloženo
316. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Český Brod "A"
Odloženo
315. 10. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velký Osek B
Odloženo
316. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky ATJ Klučov B
Odloženo
314. 10. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Starý Kolín A
Odloženo
314. 10. 2020 18:30SK Křečhoř AST EUROMASTER Kolín B
Odloženo
420. 10. 2020 18:30KST Týnec nad Labem AST EUROMASTER Kolín B
Odloženo
419. 10. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASK Křečhoř A
Odloženo
422. 10. 2020 18:30TJ Klučov BSK Nová Ves I. B
Odloženo
423. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BSokol Zásmuky A
Odloženo
423. 10. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Klučov A
Odloženo
422. 10. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Velim A
Odloženo
530. 10. 2020 19:00TJ Sokol Velim AKST Týnec nad Labem A 
529. 10. 2020 18:30TJ Klučov AStolní tenis Kolín A 
530. 10. 2020 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Český Brod "A" 
528. 10. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Velký Osek B 
528. 10. 2020 18:30SK Křečhoř ATJ Klučov B 
527. 10. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Starý Kolín A 
603. 11. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Starý Kolín A 
605. 11. 2020 18:30TJ Klučov BST EUROMASTER Kolín B 
606. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BSK Křečhoř A 
606. 11. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Nová Ves I. B 
605. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ASokol Zásmuky A 
606. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim ATJ Klučov A 
712. 11. 2020 18:30TJ Klučov AKST Týnec nad Labem A 
713. 11. 2020 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velim A 
711. 11. 2020 18:30SK Nová Ves I. BStolní tenis Kolín A 
711. 11. 2020 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Český Brod "A" 
710. 11. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Velký Osek B 
709. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Klučov B 
817. 11. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Klučov B 
820. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Starý Kolín A 
820. 11. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"ST EUROMASTER Kolín B 
819. 11. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ASK Křečhoř A 
820. 11. 2020 19:00TJ Sokol Velim ASK Nová Ves I. B 
819. 11. 2020 18:30TJ Klučov ASokol Zásmuky A 
927. 11. 2020 19:00Sokol Zásmuky AKST Týnec nad Labem A 
925. 11. 2020 18:30SK Nová Ves I. BTJ Klučov A 
925. 11. 2020 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Velim A 
924. 11. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BStolní tenis Kolín A 
923. 11. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Český Brod "A" 
926. 11. 2020 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Velký Osek B 
1001. 12. 2020 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velký Osek B 
1004. 12. 2020 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Klučov B 
1003. 12. 2020 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Starý Kolín A 
1004. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velim AST EUROMASTER Kolín B 
1003. 12. 2020 18:30TJ Klučov ASK Křečhoř A 
1004. 12. 2020 19:00Sokol Zásmuky ASK Nová Ves I. B 
1109. 12. 2020 18:30SK Nová Ves I. BKST Týnec nad Labem A 
1109. 12. 2020 18:30SK Křečhoř ASokol Zásmuky A 
1108. 12. 2020 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Klučov A 
1107. 12. 2020 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velim A 
1110. 12. 2020 18:30TJ Klučov BStolní tenis Kolín A 
1111. 12. 2020 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Sokol Český Brod "A" 
1205. 01. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Český Brod "A" 
1208. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BStolní tenis Kolín A 
1207. 01. 2021 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Velim A 
1204. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Klučov A 
1205. 01. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BSokol Zásmuky A 
1206. 01. 2021 18:30SK Křečhoř ASK Nová Ves I. B 
1313. 01. 2021 18:30SK Křečhoř AKST Týnec nad Labem A 
1313. 01. 2021 18:30SK Nová Ves I. BST EUROMASTER Kolín B 
1315. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Starý Kolín A 
1324. 09. 2020 18:30TJ Klučov ATJ Klučov B7:11
1315. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Velký Osek B 
1314. 01. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Sokol Český Brod "A" 
1419. 01. 2021 18:30KST Týnec nad Labem AStolní tenis Kolín A 
1422. 01. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velim A 
1422. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Klučov A 
1421. 01. 2021 18:30TJ Klučov BSokol Zásmuky A 
1418. 01. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín ASK Nová Ves I. B 
1419. 01. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BSK Křečhoř A 
1526. 01. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BKST Týnec nad Labem A 
1527. 01. 2021 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Starý Kolín A 
1527. 01. 2021 18:30SK Nová Ves I. BTJ Klučov B 
1529. 01. 2021 19:00Sokol Zásmuky ATJ Sokol Velký Osek B 
1528. 01. 2021 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Český Brod "A" 
1529. 01. 2021 19:00TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín A 
1602. 02. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Sokol Velim A 
1604. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Klučov A 
1605. 02. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Sokol Zásmuky A 
1605. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BSK Nová Ves I. B 
1604. 02. 2021 18:30TJ Klučov BSK Křečhoř A 
1601. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín AST EUROMASTER Kolín B 
1708. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín AKST Týnec nad Labem A 
1709. 02. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Klučov B 
1710. 02. 2021 18:30SK Křečhoř ATJ Sokol Velký Osek B 
1710. 02. 2021 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Český Brod "A" 
1712. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky AStolní tenis Kolín A 
1711. 02. 2021 18:30TJ Klučov ATJ Sokol Velim A 
1816. 02. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ATJ Klučov A 
1819. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velim ASokol Zásmuky A 
1818. 02. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ASK Nová Ves I. B 
1819. 02. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Křečhoř A 
1819. 02. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BST EUROMASTER Kolín B 
1818. 02. 2021 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Starý Kolín A 
1925. 02. 2021 18:30TJ Klučov BKST Týnec nad Labem A 
1922. 02. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín ATJ Sokol Velký Osek B 
1923. 02. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Český Brod "A" 
1924. 02. 2021 18:30SK Křečhoř AStolní tenis Kolín A 
1924. 02. 2021 18:30SK Nová Ves I. BTJ Sokol Velim A 
1926. 02. 2021 19:00Sokol Zásmuky ATJ Klučov A 
2002. 03. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ASokol Zásmuky A 
2004. 03. 2021 18:30TJ Klučov ASK Nová Ves I. B 
2005. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velim ASK Křečhoř A 
2004. 03. 2021 18:30Stolní tenis Kolín AST EUROMASTER Kolín B 
2005. 03. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Starý Kolín A 
2005. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BTJ Klučov B 
2112. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velký Osek BKST Týnec nad Labem A
2111. 03. 2021 18:30TJ Klučov BTJ Sokol Český Brod "A"
2108. 03. 2021 18:30TJ Sokol Starý Kolín AStolní tenis Kolín A
2109. 03. 2021 19:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Velim A
2110. 03. 2021 18:30SK Křečhoř ATJ Klučov A
2110. 03. 2021 18:30SK Nová Ves I. BSokol Zásmuky A
2216. 03. 2021 18:30KST Týnec nad Labem ASK Nová Ves I. B
2219. 03. 2021 19:00Sokol Zásmuky ASK Křečhoř A
2218. 03. 2021 18:30TJ Klučov AST EUROMASTER Kolín B
2219. 03. 2021 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Starý Kolín A
2218. 03. 2021 18:30Stolní tenis Kolín ATJ Klučov B
2219. 03. 2021 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velký Osek B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy