Výsledky
Extraliga mužů
104. 09. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Stavoimpex Hodonín3:1 V: Tomanec Jan
R: Tomancová Markéta
103. 09. 2020 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVASF SKK El Niňo Praha3:0
PPTV
V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
104. 09. 2020 18:00SKST LiberecHB Ostrov1:3 V: Vrabec Jan
R: Sudek Petr
104. 09. 2020 18:00KT PrahaSKST Cheb1:3 V: Kotlorz Lukáš
R: Haralík Stanislav
104. 09. 2020 17:00SKST Charvát HavířovTJ Ostrava KST1:3 V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
211. 09. 2020 18:00SKST Stavoimpex HodonínSKST Charvát Havířov1:3 V: Juřík Miroslav
R: Ševčík Petr
211. 09. 2020 18:00SKST ChebTJ Ostrava KST3:0 V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
210. 09. 2020 18:00HB OstrovKT Praha3:0
PPTV
V: Kafka Pavel
R: Vondrová Iva
211. 09. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Liberec1:3 V: Hrdý Jiří
R: Haralík Stanislav
211. 09. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2TTC ENFIREEX OSTRAVA2:3 V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
325. 09. 2020 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVASKST Stavoimpex Hodonín3:1 V: Petr Radim
R: Svobodová Vlasta
324. 09. 2020 18:00SKST LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 22:3
PPTV
V: Vrabec Jakub
R: Varcl Jan
325. 09. 2020 18:00KT PrahaSF SKK El Niňo Praha3:1 V: Fausek Jiří
R: Votípka Emanuel
325. 09. 2020 18:00TJ Ostrava KSTHB Ostrov1:3 V: Skulina Bohumil
R: Jašek Milan
325. 09. 2020 17:00SKST Charvát HavířovSKST Cheb1:3 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
402. 10. 2020 18:00SKST ChebSKST Stavoimpex Hodonín2:3 V: Štika Petr
R: Panský Miroslav
401. 10. 2020 18:00HB OstrovSKST Charvát Havířov3:0
PPTV
V: Vondrová Iva
R: Kafka Pavel
402. 10. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Ostrava KST3:1 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
402. 10. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2KT Praha3:1 V: Jirásek Zdeněk
R: Vítek Josef
402. 10. 2020 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVASKST Liberec3:0 V: Manda Zdeněk
R: Skulina Bohumil
506. 02. 2021 16:00SKST LiberecSKST Stavoimpex Hodonín2:3 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
506. 02. 2021 16:00KT PrahaTTC ENFIREEX OSTRAVA1:3 V: Kotlorz Lukáš
R: Fausek Jiří
506. 02. 2021 15:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 22:3 V: Svobodová Vlasta
R: Jašek Milan
506. 02. 2021 15:30SKST Charvát HavířovSF SKK El Niňo Praha3:0 V: Petr Radim
R: Manda Zdeněk
513. 02. 2021 16:00
Hala HB Ostrov, Jihlavská 895,Havlíčkův Brod
SKST ChebHB Ostrov0:3 V: Kafka Pavel
R: Švec Petr
605. 02. 2021 17:00HB OstrovSKST Stavoimpex Hodonín3:0 V: Vondrová Iva
R: Švec Petr
604. 02. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Cheb1:3
PPTV
V: Kotlorz Lukáš
R: Fausek Jiří
605. 02. 2021 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Charvát Havířov2:3 V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
605. 02. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVATJ Ostrava KST2:3 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
605. 02. 2021 18:00SKST LiberecKT Praha1:3 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
729. 01. 2021 18:00KT PrahaSKST Stavoimpex Hodonín3:0 V: Votípka Emanuel
R: Haralík Stanislav
729. 01. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Liberec3:1 V: Petr Radim
R: Henžel Michal
729. 01. 2021 17:00SKST Charvát HavířovTTC ENFIREEX OSTRAVA3:1 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
728. 01. 2021 18:00SKST ChebTJ Sokol PP Hradec Králové 23:0
PPTV
V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
729. 01. 2021 18:00HB OstrovSF SKK El Niňo Praha3:1 V: Vondrová Iva
R: Jonášová Tereza
830. 01. 2021 16:00SKST Stavoimpex HodonínSF SKK El Niňo Praha1:3 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
816. 01. 2021 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2HB Ostrov1:3 V: Tomanec Jan
R: Jirásek Zdeněk
817. 01. 2021 16:00TTC ENFIREEX OSTRAVASKST Cheb3:1 V: Petr Radim
R: Henžel Michal
814. 01. 2021 18:00SKST Charvát HavířovSKST Liberec3:1
PPTV
V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
816. 01. 2021 16:00KT PrahaTJ Ostrava KST2:3 V: Kotlorz Lukáš
R: Votípka Emanuel
924. 01. 2021 16:00TJ Ostrava KSTSKST Stavoimpex Hodonín3:2 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
924. 01. 2021 16:00SKST Charvát HavířovKT Praha2:3 V: Petr Radim
R: Skulina Bohumil
924. 01. 2021 16:00SKST ChebSKST Liberec3:1 V: Průcha Petr
R: Gavlas Anton
921. 01. 2021 18:00HB OstrovTTC ENFIREEX OSTRAVA3:0
PPTV
V: Jirásek Zdeněk
R: Kafka Pavel
924. 01. 2021 14:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 22:3 V: Haralík Stanislav
R: Hrdý Jiří
1027. 02. 2021 15:00SKST Stavoimpex HodonínTJ Sokol PP Hradec Králové 23:1 V: Juřík Miroslav
R: Jamný Pavel
1009. 01. 2021 15:00SF SKK El Niňo PrahaTTC ENFIREEX OSTRAVA3:1 V: Votípka Emanuel
R: Hrdý Jiří
1009. 01. 2021 17:00HB OstrovSKST Liberec3:0 V: Vondrová Iva
R: Kafka Pavel
1030. 01. 2021 16:00SKST ChebKT Praha2:3 V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
1010. 01. 2021 16:00TJ Ostrava KSTSKST Charvát Havířov3:0 V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
1120. 02. 2021 17:00SKST Charvát HavířovSKST Stavoimpex Hodonín3:0 V: Skulina Bohumil
R: Olbricht Jiří
1108. 01. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Cheb1:3 V: Svobodová Vlasta
R: Jašek Milan
1127. 02. 2021 16:00KT PrahaHB Ostrov1:3 V: Fausek Jiří
R: Votípka Emanuel
1108. 01. 2021 18:00SKST LiberecSF SKK El Niňo Praha1:3 V: Varcl Jan
R: Louda Václav
1107. 01. 2021 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVATJ Sokol PP Hradec Králové 23:0
PPTV
V: Petr Radim
R: Henžel Michal
1213. 02. 2021 16:00SKST Stavoimpex HodonínTTC ENFIREEX OSTRAVA2:3 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
1215. 01. 2021 17:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Liberec3:2 V: Jirásek Zdeněk
R: Tomanec Jan
1215. 01. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaKT Praha0:3 V: Votípka Emanuel
R: Kotlorz Lukáš
1215. 01. 2021 18:00HB OstrovTJ Ostrava KST3:2 V: Kafka Pavel
R: Vondrová Iva
1215. 01. 2021 18:00SKST Charvát HavířovSKST Cheb3:0 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
1322. 01. 2021 18:00SKST Stavoimpex HodonínSKST Cheb0:3 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
1322. 01. 2021 17:00SKST Charvát HavířovHB Ostrov1:3 V: Olbricht Jiří
R: Petr Radim
1322. 01. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha3:2 V: Skulina Bohumil
R: Manda Zdeněk
1322. 01. 2021 18:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 23:0 V: Haralík Stanislav
R: Kotlorz Lukáš
1322. 01. 2021 18:00SKST LiberecTTC ENFIREEX OSTRAVA1:3 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1428. 01. 2021 18:00SKST Stavoimpex HodonínSKST Liberec3:0 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
1412. 02. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVAKT Praha2:3 V: Svobodová Vlasta
R: Manda Zdeněk
1411. 02. 2021 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2TJ Ostrava KST3:2
PPTV
V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
1412. 02. 2021 16:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Charvát Havířov0:3 V: Hrdý Jiří
R: Votípka Emanuel
1412. 02. 2021 18:00HB OstrovSKST Cheb3:1 V: Vondrová Iva
R: Kafka Pavel
1519. 02. 2021 17:00SKST Stavoimpex HodonínHB Ostrov0:3 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
1519. 02. 2021 18:00SKST ChebSF SKK El Niňo Praha3:2 V: Průcha Petr
R: Gavlas Anton
1519. 02. 2021 15:00SKST Charvát HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové 23:1 V: Petr Radim
R: Manda Zdeněk
1519. 02. 2021 18:00TJ Ostrava KSTTTC ENFIREEX OSTRAVA1:3 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
1518. 02. 2021 18:00KT PrahaSKST Liberec3:2 V: Kotlorz Lukáš
R: Haralík Stanislav
1625. 02. 2021 18:00SKST Stavoimpex HodonínKT Praha2:3
PPTV
V: Juřík Miroslav
R: Mikulecký František
1612. 02. 2021 18:00SKST LiberecTJ Ostrava KST0:3 V: Varcl Jan
R: Varcl Jan
1626. 02. 2021 17:00TTC ENFIREEX OSTRAVASKST Charvát Havířov3:2 V: Henžel Michal
R: Lysek Tomáš
1626. 02. 2021 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Cheb0:3 V: Sedláček Petr
R: Jirásek Zdeněk
1626. 02. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaHB Ostrov0:3 V: Haralík Stanislav
R: Fausek Jiří
1711. 03. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Stavoimpex Hodonín2:3
PPTV
V: Kotlorz Lukáš
R: Hrdý Jiří
1712. 03. 2021 18:00HB OstrovTJ Sokol PP Hradec Králové 23:1 V: Vondrová Iva
R: Kotil Miloslav
1712. 03. 2021 18:00SKST ChebTTC ENFIREEX OSTRAVA3:2 V: Průcha Petr
R: Gavlas Anton
1712. 03. 2021 17:00SKST LiberecSKST Charvát Havířov1:3 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1712. 03. 2021 16:00TJ Ostrava KSTKT Praha0:3 V: Petr Radim
R: Jašek Milan
1810. 03. 2021 18:00SKST Stavoimpex HodonínTJ Ostrava KST3:1 V: Juřík Miroslav
R: Jamný Pavel
1819. 03. 2021 16:00KT PrahaSKST Charvát Havířov3:2 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
1819. 03. 2021 18:00SKST LiberecSKST Cheb0:3 V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
1819. 03. 2021 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVAHB Ostrov2:3
PPTV
V: Petr Radim
R: Skulina Bohumil
1819. 03. 2021 17:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SF SKK El Niňo Praha1:3 V: Tomanec Jan
R: Tomancová Markéta
1/106. 04. 2021 18:00HB OstrovSKST Stavoimpex Hodonín3:1 V: Vondrová Iva
R: Švec Petr
1/107. 04. 2021 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVASKST Charvát Havířov3:0 V: Klecker Roman
R: Henžel Michal
1/106. 04. 2021 18:00KT PrahaTJ Ostrava KST3:2 V: Fausek Jiří
R: Haralík Stanislav
1/107. 04. 2021 18:00SKST ChebTJ Sokol PP Hradec Králové 22:3 V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
1/208. 04. 2021 17:00SKST Stavoimpex HodonínHB Ostrov0:3 V: Karasová Lenka
R: Jamný Pavel
1/209. 04. 2021 18:00SKST Charvát HavířovTTC ENFIREEX OSTRAVA3:1
PPTV
V: Klecker Roman
R: Petr Radim
1/208. 04. 2021 18:00TJ Ostrava KSTKT Praha2:3
PPTV
V: Klecker Roman
R: Lysek Tomáš
1/209. 04. 2021 17:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Cheb1:3 V: Jirásek Zdeněk
R: Sedláček Petr
1/311. 04. 2021 16:00TTC ENFIREEX OSTRAVASKST Charvát Havířov3:2 V: Petr Radim
R: Lysek Tomáš
1/311. 04. 2021 18:00SKST ChebTJ Sokol PP Hradec Králové 23:0
PPTV
V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
2/120. 04. 2021 18:00HB OstrovTTC ENFIREEX OSTRAVA3:1
PPTV
V: Jirásek Zdeněk
R: Vondrová Iva
2/121. 04. 2021 18:00SKST ChebKT Praha1:3
PPTV
V: Panský Miroslav
R: Houdková Helena
2/222. 04. 2021 18:00TTC ENFIREEX OSTRAVAHB Ostrov1:3
PPTV
V: Olbricht Jiří
R: Beneš Jan
2/223. 04. 2021 18:00KT PrahaSKST Cheb3:2
PPTV
V: Zajíček Martin
R: Votípka Emanuel
3/112. 05. 2021 18:00HB OstrovKT Praha3:1
PPTV
V: Klecker Roman
R: Kafka Pavel
3/214. 05. 2021 18:00KT PrahaHB Ostrov1:3
PPTV
V: Vašinová Karina
R: Zajíček Martin

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy