Výsledky
Extraliga žen
104. 09. 2020 18:00SK DobréMH - Stolní tenis OSTRAVA6:4 V: Bouček Stanislav
104. 09. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSKST Stavoimpex Hodonín C6:3 V: Dospíšil Jiří
104. 09. 2020 18:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPTJ Ostrava KST6:3 V: Jamný Pavel
104. 09. 2020 19:00SKST Stavoimpex Hodonín AAC Sparta Praha6:0
anulováno
V: Karasová Lenka
104. 09. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKST Vlašim6:3 V: Karasová Lenka
104. 09. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSVS Hradec Králové A2:6 V: Hanek Stanislav
105. 09. 2020 15:00SKP Sever Ústí n/LSVS Hradec Králové A0:6
anulováno
V: Chalupa Radek
205. 09. 2020 11:00SK DobréSKST Havířov6:3 V: Bouček Stanislav
205. 09. 2020 15:00TT Moravský KrumlovTJ Ostrava KST2:6 V: Dospíšil Jiří
205. 09. 2020 10:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSKST Stavoimpex Hodonín C6:0 V: Jamný Pavel
205. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKST Vlašim6:0 V: Karasová Lenka
205. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BAC Sparta Praha6:3
anulováno
V: Karasová Lenka
205. 09. 2020 10:00SF SKK El Niňo PrahaSVS Hradec Králové B6:3 V: Hanek Stanislav
206. 09. 2020 10:00SKP Sever Ústí n/LSVS Hradec Králové B5:5
anulováno
V: Chalupa Radek
325. 09. 2020 18:00SK DobréSKST Stavoimpex Hodonín C6:0 V: Sedláček Petr
326. 09. 2020 17:00MH - Stolní tenis OSTRAVAAC Sparta Praha6:1
anulováno
V: Manda Zdeněk
326. 09. 2020 15:00SKST HavířovSKST Vlašim6:1 V: Skulina Bohumil
325. 09. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSVS Hradec Králové A2:6 V: Klecker Roman
325. 09. 2020 17:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSVS Hradec Králové B6:1 V: Šural Václav
325. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASF SKK El Niňo Praha6:0 V: Juřík Miroslav
325. 09. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKP Sever Ústí n/L6:1
anulováno
V: Juřík Miroslav
426. 09. 2020 12:00SK DobréTJ Ostrava KST6:3 V: Sedláček Petr
427. 09. 2020 10:30MH - Stolní tenis OSTRAVASKST Vlašim6:1 V: Manda Zdeněk
427. 09. 2020 10:00SKST HavířovAC Sparta Praha6:1
anulováno
V: Skulina Bohumil
426. 09. 2020 11:00TT Moravský KrumlovSVS Hradec Králové B6:3 V: Klecker Roman
426. 09. 2020 15:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSVS Hradec Králové A6:4 V: Halas Pavel
426. 09. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKP Sever Ústí n/L6:0
anulováno
V: Juřík Miroslav
424. 09. 2020 19:30SKST Stavoimpex Hodonín BSF SKK El Niňo Praha6:2 V: Juřík Miroslav
502. 10. 2020 18:00SK DobréAC Sparta Praha6:0
anulováno
V: Šlechta Roman
502. 10. 2020 18:00SKST Stavoimpex Hodonín CSVS Hradec Králové A1:6 V: Halas Pavel
502. 10. 2020 16:00TJ Ostrava KSTSVS Hradec Králové B6:0 V: Jašek Milan
503. 10. 2020 17:00MH - Stolní tenis OSTRAVASF SKK El Niňo Praha6:2 V: Gromnica Václav
503. 10. 2020 17:00SKST HavířovSKP Sever Ústí n/L6:0
anulováno
V: Skulina Bohumil
502. 10. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSKST Stavoimpex Hodonín A1:6 V: Makovický Michal
502. 10. 2020 18:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSKST Stavoimpex Hodonín B6:0 V: Rampula Miroslav
603. 10. 2020 11:00SK DobréSKST Vlašim6:0 V: Šlechta Roman
603. 10. 2020 11:00SKST Stavoimpex Hodonín CSVS Hradec Králové B6:3 V: Halas Pavel
603. 10. 2020 14:00TJ Ostrava KSTSVS Hradec Králové A5:5 V: Jašek Milan
604. 10. 2020 10:30MH - Stolní tenis OSTRAVASKP Sever Ústí n/L6:0
anulováno
V: Gromnica Václav
602. 10. 2020 19:00SKST HavířovSF SKK El Niňo Praha6:1 V: Petr Radim
603. 10. 2020 18:00TT Moravský KrumlovSKST Stavoimpex Hodonín B6:1 V: Makovický Michal
603. 10. 2020 15:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSKST Stavoimpex Hodonín A6:1 V: Rampula Miroslav
712. 03. 2021 18:00SKST Stavoimpex Hodonín ASK Dobré6:1 V: Šural Václav
712. 03. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaTT Moravský Krumlov0:6 V: Fausek Jiří
713. 03. 2021 15:00SKP Sever Ústí n/LTT Moravský Krumlov
zrušeno
V: Knebl Milan
N: Chalupa Radek
713. 03. 2021 13:00SVS Hradec Králové AMH - Stolní tenis OSTRAVA5:5 V: Jirásek Zdeněk
713. 03. 2021 13:00SVS Hradec Králové BSKST Havířov0:6 V: Jirásek Zdeněk
713. 03. 2021 17:30AC Sparta PrahaSKST Stavoimpex Hodonín C
zrušeno
V: Zajíček Martin
N: Drahota Jiří
712. 03. 2021 18:00SKST VlašimSKST Stavoimpex Hodonín C6:0 V: Fantová Olga
813. 03. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BSK Dobré3:6 V: Šural Václav
827. 03. 2021 10:00SF SKK El Niňo PrahaMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP1:6 V: Fausek Jiří
814. 03. 2021 10:00SKP Sever Ústí n/LMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
zrušeno
V: Knebl Milan
N: Chalupa Radek
814. 03. 2021 10:00SVS Hradec Králové ASKST Havířov4:6 V: Jirásek Zdeněk
814. 03. 2021 10:00SVS Hradec Králové BMH - Stolní tenis OSTRAVA2:6 V: Jirásek Zdeněk
814. 03. 2021 10:00AC Sparta PrahaTJ Ostrava KST
zrušeno
V: Zajíček Martin
N: Drahota Jiří
813. 03. 2021 14:00SKST VlašimTJ Ostrava KST1:6 V: Fantová Olga
909. 04. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSK Dobré1:6 V: Hrdý Jiří
910. 04. 2021 13:00SVS Hradec Králové ASKST Stavoimpex Hodonín A1:6 V: Sedláček Petr
910. 04. 2021 13:00SVS Hradec Králové BSKST Stavoimpex Hodonín B1:6 V: Sedláček Petr
910. 04. 2021 14:00AC Sparta PrahaTT Moravský Krumlov
zrušeno
V: Hrdý Jiří
N: Blažek Jan
927. 03. 2021 15:30SKST VlašimMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP0:6 V: Fantová Olga
911. 04. 2021 14:00SKST Stavoimpex Hodonín CMH - Stolní tenis OSTRAVA0:6 V: Karasová Lenka
909. 04. 2021 18:00TJ Ostrava KSTSKST Havířov6:4 V: Olbricht Jiří
1010. 04. 2021 15:00SKP Sever Ústí n/LSK Dobré
zrušeno
V: Chalupa Radek
N: Vašinová Karina
1011. 04. 2021 10:00SVS Hradec Králové ASKST Stavoimpex Hodonín B3:6 V: Sedláček Petr
1011. 04. 2021 10:00SVS Hradec Králové BSKST Stavoimpex Hodonín A0:6 V: Sedláček Petr
1011. 04. 2021 10:00AC Sparta PrahaMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP
zrušeno
V: Hrdý Jiří
N: Blažek Jan
1009. 04. 2021 18:00SKST VlašimTT Moravský Krumlov2:6 V: Fantová Olga
1010. 04. 2021 11:00SKST Stavoimpex Hodonín CSKST Havířov0:6 V: Karasová Lenka
1010. 04. 2021 16:00TJ Ostrava KSTMH - Stolní tenis OSTRAVA6:3 V: Olbricht Jiří
1105. 02. 2021 18:00TT Moravský KrumlovSK Dobré4:6 V: Klecker Roman
1105. 02. 2021 18:00SKST Stavoimpex Hodonín AMH - Stolní tenis OSTRAVA6:0 V: Jamný Pavel
1105. 02. 2021 18:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKST Havířov3:6 V: Jamný Pavel
1105. 02. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Stavoimpex Hodonín C6:0 V: Kulichová Jana
1106. 02. 2021 15:00SKP Sever Ústí n/LSKST Stavoimpex Hodonín C
zrušeno
V: Chalupa Radek
N: Knebl Milan
1106. 02. 2021 13:00SVS Hradec Králové AAC Sparta Praha
zrušeno
V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1106. 02. 2021 10:00SVS Hradec Králové BSKST Vlašim2:6 V: Tomanec Jan
1206. 02. 2021 14:30
Legionářská 1299/19, Olomouc, Sportovní hala Omega
MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPSK Dobré5:5
PPTV
V: Beneš Jan
R: Horák Mojmír
A: Kadlčáková Alena
1206. 02. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKST Havířov6:1 V: Jamný Pavel
1206. 02. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BMH - Stolní tenis OSTRAVA5:5 V: Jamný Pavel
1206. 02. 2021 14:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Ostrava KST2:6 V: Kulichová Jana
1207. 02. 2021 10:00SKP Sever Ústí n/LTJ Ostrava KST
zrušeno
V: Chalupa Radek
N: Knebl Milan
1206. 02. 2021 13:30SVS Hradec Králové ASKST Vlašim6:3 V: Tomanec Jan
1207. 02. 2021 10:00SVS Hradec Králové BAC Sparta Praha
zrušeno
V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1326. 03. 2021 17:00TT Moravský KrumlovMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP3:6 V: Klecker Roman
1331. 08. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKST Stavoimpex Hodonín B6:1 V: Mikulecký František
1326. 03. 2021 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKP Sever Ústí n/L
zrušeno
V: Haralík Stanislav
N: Hrdý Jiří
1325. 08. 2020 17:00
Jůnova 63, 51754 Vamberk
SVS Hradec Králové ASVS Hradec Králové B6:0 V: Sedláček Petr
1327. 03. 2021 13:00AC Sparta PrahaSKST Vlašim
zrušeno
V: Hanek Stanislav
N: Menger Jaroslav
1314. 03. 2021 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CTJ Ostrava KST0:6 V: Jamný Pavel
1327. 03. 2021 17:00
Herna NTC Havířov, Opletalova 1293/8c, Havířov
MH - Stolní tenis OSTRAVASKST Havířov5:5 V: Svobodová Vlasta
1427. 02. 2021 13:00SVS Hradec Králové ASK Dobré5:5 V: Šlechta Roman
1427. 02. 2021 11:00AC Sparta PrahaSF SKK El Niňo Praha
zrušeno
V: Hanek Stanislav
N: Menger Jaroslav
1427. 02. 2021 14:00SKST VlašimSKP Sever Ústí n/L
zrušeno
V: Pavelek Ladislav
N: Fantová Olga
1401. 09. 2020 17:00SKST Stavoimpex Hodonín CSKST Stavoimpex Hodonín B0:6 V: Mikulecký František
1420. 02. 2021 10:00TJ Ostrava KSTSKST Stavoimpex Hodonín A5:5 V: Svobodová Vlasta
1420. 02. 2021 17:00
NTC Havířov, Opletalova 1293/8c
MH - Stolní tenis OSTRAVAMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP4:6 V: Manda Zdeněk
1420. 02. 2021 14:00SKST HavířovTT Moravský Krumlov2:6 V: Manda Zdeněk
1510. 04. 2021 10:00SVS Hradec Králové BSK Dobré0:6 V: Šlechta Roman
1528. 02. 2021 09:00AC Sparta PrahaSKP Sever Ústí n/L
zrušeno
V: Votípka Emanuel
N: Slavata Josef
1526. 02. 2021 18:00SKST VlašimSF SKK El Niňo Praha6:4 V: Fantová Olga
1531. 08. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín CSKST Stavoimpex Hodonín A0:6 V: Mikulecký František
1520. 02. 2021 16:00TJ Ostrava KSTSKST Stavoimpex Hodonín B6:1 V: Svobodová Vlasta
1521. 02. 2021 10:00
NTC Havířov, Opletalova 1293/8c
MH - Stolní tenis OSTRAVATT Moravský Krumlov5:5 V: Skulina Bohumil
1521. 02. 2021 10:00SKST HavířovMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP1:6 V: Olbricht Jiří
1/101. 05. 2021 15:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPMH - Stolní tenis OSTRAVA5:2 V: Klecker Roman
1/130. 04. 2021 15:00TJ Ostrava KSTSVS Hradec Králové A5:3 V: Skulina Bohumil
1/130. 04. 2021 18:00SK DobréTT Moravský Krumlov5:2 V: Sedláček Petr
1/129. 04. 2021 16:00SKST Stavoimpex Hodonín ASKST Havířov5:0 V: Karasová Lenka
1/208. 05. 2021 16:00MH - Stolní tenis OSTRAVAMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP4:5 V: Olbricht Jiří
1/207. 05. 2021 18:00SVS Hradec Králové ATJ Ostrava KST2:5 V: Tomanec Jan
1/207. 05. 2021 18:00TT Moravský KrumlovSK Dobré5:3 V: Klecker Roman
1/201. 05. 2021 16:00SKST HavířovSKST Stavoimpex Hodonín A1:5 V: Manda Zdeněk
1/309. 05. 2021 16:00SK DobréTT Moravský Krumlov5:3 V: Rozínková Monika
2/115. 05. 2021 15:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPTJ Ostrava KST5:1 V: Karasová Lenka
R: Kadlčáková Alena
A: Horák Mojmír
2/114. 05. 2021 18:00SKST Stavoimpex Hodonín ASK Dobré5:2 V: Klecker Roman
R: Juřík Miroslav
A: Jamný Pavel
2/221. 05. 2021 16:00TJ Ostrava KSTMSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP  V: Olbricht Jiří
R: Lysek Tomáš
A: Manda Zdeněk
2/221. 05. 2021 18:00SK DobréSKST Stavoimpex Hodonín A  V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
A: Šlechta Roman
2/323. 05. 2021 18:00MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUPTJ Ostrava KST  V: Klecker Roman
R: Kadlčáková Alena
A: Horák Mojmír
2/323. 05. 2021 18:00SKST Stavoimpex Hodonín ASK Dobré  V: Karasová Lenka
R: Juřík Miroslav
A: Jamný Pavel

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy