Výsledky
Regionální přebor 2. třídy
102. 10. 2020 18:30
herna Slatina nad Zdobnicí
SK KounovTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A12:6
102. 10. 2020 18:30SK Solnice AKPST Záhornice B9:9
102. 10. 2020 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A8:10
130. 09. 2020 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Prorubky10:8
207. 10. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Prorubky10:8
205. 10. 2020 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATTC Kostelec nad Orlicí E9:9
208. 10. 2020 18:30KPST Záhornice BTTC Lhoty u Potštejna C11:7
207. 10. 2020 18:30TJ Baník Vamberk CSK Solnice A8:10
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTJ Baník Vamberk C 
314. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí EKPST Záhornice B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
421. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Prorubky 
421. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTTC Kostelec nad Orlicí E 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATTC Lhoty u Potštejna C 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ASK Kounov 
528. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Baník Vamberk C 
526. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí AKPST Záhornice B 
604. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BKPST Záhornice B 
604. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Prorubky 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTTC Lhoty u Potštejna C 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
711. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ESK Kounov 
709. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Baník Vamberk C 
818. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Baník Vamberk C 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí AKPST Záhornice B 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTJ Prorubky 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATTC Lhoty u Potštejna C 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
925. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ESK Solnice A 
923. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ASK Kounov 
925. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1002. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovKPST Záhornice B 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Prorubky 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTTC Kostelec nad Orlicí E 
1109. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTTC Lhoty u Potštejna C 
1107. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ASK Solnice A 
1109. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CSK Kounov 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASK Kounov 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BSK Solnice A 
1204. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATTC Lhoty u Potštejna C 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTTC Kostelec nad Orlicí E 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1313. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CKPST Záhornice B 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice ATJ Baník Vamberk C 
1420. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSK Kounov 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ASK Solnice A 
1420. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTTC Lhoty u Potštejna C 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTTC Kostelec nad Orlicí E 
1418. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Prorubky 
1525. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyKPST Záhornice B 
1527. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí ETJ Baník Vamberk C 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovSK Solnice A 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATTC Kostelec nad Orlicí E 
1603. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CTJ Prorubky 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1715. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí ATJ Baník Vamberk C 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ ProrubkyTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Lhoty u Potštejna CSK Kounov 
1824. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BSK Solnice A 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK KounovTTC Kostelec nad Orlicí E 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
1824. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk CKPST Záhornice B 
1903. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
1904. 03. 2021 18:30KPST Záhornice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí A 
1905. 03. 2021 18:30TJ ProrubkySK Kounov 
1905. 03. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CSK Solnice A 
2010. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Lhoty u Potštejna C 
2012. 03. 2021 18:30SK Solnice ATTC Kostelec nad Orlicí E 
2012. 03. 2021 18:30SK KounovTJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
2012. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Baník Vamberk C 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí ATJ Sokol Rychnov nad Kněžnou B 
2118. 03. 2021 18:30KPST Záhornice BSK Kounov 
2119. 03. 2021 18:30TJ ProrubkySK Solnice A 
2117. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí ETTC Lhoty u Potštejna C 
2224. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BTTC Kostelec nad Orlicí E 
2226. 03. 2021 18:30TTC Lhoty u Potštejna CTJ Prorubky 
2226. 03. 2021 18:30SK Solnice ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí A 
2226. 03. 2021 18:30SK KounovTJ Baník Vamberk C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy