Výsledky
Regionální přebor 3. třídy
128. 09. 2020 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách C14:4
102. 10. 2020 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Start Olešnice v Orlických horách B11:7
102. 10. 2020 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A8:10
102. 10. 2020 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Hroška9:9
209. 10. 2020 18:30SK ZámělTJ Sokol Hroška12:6
208. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATTC Kostelec nad Orlicí F12:6
208. 10. 2020 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Peklo nad Zdobnicí B11:7
209. 10. 2020 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Častolovice C7:11
312. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BSK Záměl 
314. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F 
419. 09. 2020 17:301. FC Rokytnice v Orlických horách C1. FC Rokytnice v Orlických horách B11:7
419. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Častolovice C 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CSK Záměl 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
623. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Hroška 
602. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTJ Peklo nad Zdobnicí B 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BSK Záměl 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Častolovice C 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
713. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
816. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Hroška 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTTC Kostelec nad Orlicí F 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí B1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BSK Záměl 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Peklo nad Zdobnicí B 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTJ Sokol Častolovice C 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Záměl1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Hroška 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTTC Kostelec nad Orlicí F 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FSK Záměl 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Hroška1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Peklo nad Zdobnicí B 
1110. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Častolovice C 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaTTC Kostelec nad Orlicí F 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol HroškaSK Záměl 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice C1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Peklo nad Zdobnicí B 
1421. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Sokol Hroška 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ASK Záměl 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
1526. 09. 2020 17:301. FC Rokytnice v Orlických horách B1. FC Rokytnice v Orlických horách C10:8
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice CTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Sokol Častolovice C 
1601. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Peklo nad Zdobnicí B 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTTC Kostelec nad Orlicí F 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Start Olešnice v Orlických horách BTJ Sokol Hroška 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Start Olešnice v Orlických horách B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Hroška1. FC Rokytnice v Orlických horách C 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Častolovice C 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK ZámělTJ Peklo nad Zdobnicí B 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice C1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
1822. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTTC Kostelec nad Orlicí F 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
1. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
1904. 03. 2021 18:30TJ Start Olešnice v Orlických horách BSK Záměl 
1905. 03. 2021 18:30TJ Sokol HroškaTJ Velešov Doudleby nad Orlicí B 
1905. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí FTJ Sokol Častolovice C 
1905. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Peklo nad Zdobnicí B 
2012. 03. 2021 18:30SK Záměl1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
2012. 03. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTTC Kostelec nad Orlicí F 
2012. 03. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice CTJ Sokol Hroška 
2008. 03. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
2012. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CTJ Start Olešnice v Orlických horách B 
2119. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách CSK Záměl 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice ATJ Sokol Častolovice C 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol HroškaTJ Peklo nad Zdobnicí B 
2119. 03. 2021 18:30TTC Kostelec nad Orlicí F1. FC Rokytnice v Orlických horách B 
2226. 03. 2021 18:30SK ZámělTTC Kostelec nad Orlicí F 
2226. 03. 2021 18:301. FC Rokytnice v Orlických horách BTJ Sokol Hroška 
2226. 03. 2021 18:30TJ Peklo nad Zdobnicí BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice A 
2222. 03. 2021 18:30TJ Velešov Doudleby nad Orlicí BTJ Start Olešnice v Orlických horách B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy