Výsledky
Regionální přebor 5. třídy
102. 10. 2020 18:30SK Týniště nad Orlicí DTJ Baník Vamberk F10:8
102. 10. 2020 18:30TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D15:3
101. 10. 2020 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BKPST Záhornice D16:2
129. 09. 2020 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Častolovice D14:4
208. 10. 2020 18:30TJ Baník Vamberk FSK Týniště nad Orlicí C14:4
208. 10. 2020 18:30KPST Záhornice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E10:8
209. 10. 2020 18:30SK Solnice BTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B4:14
209. 10. 2020 18:30SK Týniště nad Orlicí DTJ Baník Vamberk E6:12
311. 09. 2020 18:00TJ Baník Vamberk ETJ Baník Vamberk F16:2
315. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
313. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESK Solnice B 
316. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Častolovice D 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Častolovice D 
422. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DSK Týniště nad Orlicí C 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
423. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
529. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Baník Vamberk E 
527. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESK Týniště nad Orlicí D 
530. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CSK Solnice B 
527. 10. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DKPST Záhornice D 
605. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FKPST Záhornice D 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Sokol Častolovice D 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DSK Týniště nad Orlicí C 
606. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Baník Vamberk F 
718. 09. 2020 17:00SK Týniště nad Orlicí CSK Týniště nad Orlicí D3:15
710. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
712. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DSK Solnice B 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FSK Solnice B 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DKPST Záhornice D 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Častolovice D 
820. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ESK Týniště nad Orlicí C 
819. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
924. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Baník Vamberk F 
924. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Baník Vamberk E 
926. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DSK Týniště nad Orlicí D 
927. 11. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DSK Solnice B 
1004. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk EKPST Záhornice D 
1003. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSK Týniště nad Orlicí C 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1108. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Baník Vamberk E 
1111. 12. 2020 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DSK Týniště nad Orlicí D 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FSK Týniště nad Orlicí D 
1208. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Baník Vamberk E 
1207. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1205. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Baník Vamberk F 
1312. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou EKPST Záhornice D 
1314. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSK Solnice B 
1315. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ESK Týniště nad Orlicí D 
1425. 09. 2020 18:00TJ Baník Vamberk FTJ Baník Vamberk E5:13
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1422. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1419. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DSK Týniště nad Orlicí C 
1526. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DTJ Baník Vamberk F 
1529. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CKPST Záhornice D 
1526. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1528. 01. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BSK Týniště nad Orlicí D 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
1605. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BSK Týniště nad Orlicí C 
1604. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DTJ Sokol Častolovice D 
1718. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
KPST Záhornice DTJ Baník Vamberk F 
1716. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Častolovice DSK Solnice B 
1719. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1716. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Baník Vamberk E 
1825. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
1825. 09. 2020 17:00SK Týniště nad Orlicí DSK Týniště nad Orlicí C14:4
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Sokol Častolovice D 
1826. 02. 2021 18:30
odloženo bez nového termínu
SK Solnice BKPST Záhornice D 
1905. 03. 2021 18:30SK Solnice BTJ Baník Vamberk F 
1904. 03. 2021 18:30KPST Záhornice DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 
1902. 03. 2021 18:30TJ Sokol Častolovice DSK Týniště nad Orlicí D 
1905. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí CTJ Baník Vamberk E 
1902. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ETJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
2011. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk FTJ Sokol Rychnov nad Kněžnou E 
2012. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk ETJ Sokol Častolovice D 
2012. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí DKPST Záhornice D 
2012. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DSK Solnice B 
2119. 03. 2021 18:30TJ Sokol Slatina nad Zdobnicí DTJ Baník Vamberk F 
2119. 03. 2021 18:30SK Solnice BSK Týniště nad Orlicí D 
2118. 03. 2021 18:30KPST Záhornice DTJ Baník Vamberk E 
2119. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí CTJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice B 
2223. 03. 2021 18:30TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou ESK Týniště nad Orlicí C 
2225. 03. 2021 18:30TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice BTJ Sokol Častolovice D 
2226. 03. 2021 18:30TJ Baník Vamberk ESK Solnice B 
2226. 03. 2021 18:30SK Týniště nad Orlicí DTJ Sokol Slatina nad Zdobnicí D 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy